تلکس ازناخبر:برگزاری مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۶     کد خبر : ۱۳۰۵۷

مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور محمدی نژاد فرماندار ازنا مدیران ادارت و اقشار مردم انقلابی در مقابل دوربین صدا و سیمای شبکه افلاک و رادیو لرستان در سالن کانون آفرینش آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.


 به گزارش ازناخبر

به گزارش ازناخبر، در این مراسم فرماندار ضمن تبریک فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت :  شهرستان ازنا در هشت سال دفاع مقدس نقش به سزایی در دفاع از مرز و بوم کشور داشته و جوانان انقلابی و دلاور این خطه با جان فشانی از خاک میهن اسلامی دفاع کرده اند و هم اکنون مردم متدین و انقلابی شهرستان ازنا در کنار خانواده های قهرمان شهدا و جانبازان با ایمان و ایستادگی در مقابل مشکلات آرمان های انقلاب را به زیبایی گرامی داشته اند.

 

در ادمه محمدی نژاد بیان کرد : شهرستان ازنا باتوجه به موقعیت ویژه جغرافیایی و وجود اشترانکوه از آب و هوای مطبوع و جاذبه های توریستی قابل توجهی برخوردار است که از جمله می توان به روستای گردشگری دره تخت، تونل برفی، چاه تیان، منطقه کوهنوردی اشترانکوه، روستای تاریخی امازاده قاسم و ... اشاره کرد.

 

این مراسم با اجرای برنامه هایی از جمله : شاهنامه خوانی توسط دختران نوجوان و خردسال مدرسه خیام و عاطفه، اجرای موسیقی سنتی و نوازدگی نی توسط هنرمندان فرهنگ و ارشاد اسلامی همراه بود.

 

در پایان از چهره های برتر شهرستان از جمله : خانواده معظم شهدا، ورزشکاران مقام آور، کار آفرینان برتر، دستگاه های برتر اقتصادی ، کشاورز نمونه، هنرمندان نمونه ازنا و نخبه علمی شهرستان تجلیل شد.برگشت به تلكس خبري