تلکس ازناخبر:برگزاری جلسه تعامل و هم اندیشی در ازنا
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۷     کد خبر : ۱۳۰۵۶

جلسه تعامل و هم اندیشی با احزاب و تشکل های سیاسی شهرستان ازنا به ریاست فرماندار و معاون سیاسی امنیتی اجتماعی وی و دبیران احزاب و تشکلها و جمعیت های سیاسی شهرستان در محل فرمانداری ازنا برگزار شد.


 به گزارش ازناخبر

به گزارش ازناخبر، در جلسه مذکور که با هدف پویا سازی، تعامل و هم اندیشی با احزاب و گروه های مختلف سیاسی برگزار گردید، دبیران احزاب و گروه ها هرکدام با بیان دغدغه ها و مشکلات خود پیشنهاداتی را ارائه کردند.

 

در این نشست محمدی نژاد فرماندار شهرستان ازنا بیان داشت: با پویا سازی و تعامل با احزاب و پیگیری های احزاب می توان اکثر مشکلاتی که هم اکنون گریبان گیر کشور شده اند را برطرف کرد.

 

وی در ادامه بیان داشت: احزاب میتوانند بر حاکمیت و دولت تأثیر گذار باشند و در حل مشکلات نقش مهمی را ایفا کنند.

همچنین یک حزب و تشکل سیاسی نماینده مردم است و میتواند مطالبات مردم را پیگیری کند، این موضوع هم میتواند به دولت که خدمتگزار مردم است کمک کند و هم میتواند مشکلات مردم را دنبال نماید.

 

در پایان محمدی نژاد تأکید کرد:احزاب می توانند با برگزاری همایش ها و گرده همایی ها به بیان دیدگاه ها و اهداف خود بپردازند و همچنین احزاب می بایست به صورت فعال و پویا در تمام امورات مربوطه نقش آفرینی کنند تا به عنوان بازویی قوی در حل مشکلات به دولت، دستگاه ها و مردم کمک کنند.برگشت به تلكس خبري