تلکس ازناخبر:دستور ویژه نوبخت برای تامین اعتبار تکمیل جاده ازنا به شازند
پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲     کد خبر : ۱۳۰۳۱

مهندس کیان پور با دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور دیدار و در خصوص مسائل حوزه انتخابیه بحث و تبادل نظر کردند.


 به گزارش ازناخبر

به گزارش ازناخبر، نماینده مردم ازنا و دورود با ارائه گزارشی از وضعیت این جاده و ضرورت تسریع در تکمیل و بهره برداری از آن خطاب به رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: روند تکمیل این جاده برای مردم لرستان به ویژه مردم شهرستان ازنا آزار دهنده شده و علیرغم گذشت چندین سال از آغاز آن مردم همچنان چشم انتظار تکمیل آن هستند.

 

کیان پور تامین اعتبارات جدید برای این پروژه را یک ضرورت دانست و افزود: انتظار شخص بنده و مردم استان لرستان این است که سازمان برنامه و بودجه توجه و اهتمام بیشتری به جاده ازنا به شازند داشته باشد زیرا این جاده واقعا یک قتلگاه است که بی توجهی به آن مصداق عینی بی انصافی است.

 

در این دیدار نوبخت قول مساعد داد برای تسریع در روند تکمیل این پروژه دستورات لازم را برای تامین اعتبارات جدید صادر نماید.

 

لازم به ذکر است در دو سال گذشته با پیگیرهای انجام شده اعتبارات مناسبی برای این پروژه تامین شد که خوشبختانه با تزریق این اعتبارات، پیشرفت های فیزیکی قابل توجهی در روند تکمیل پروژه جاده ازنا به شازند صورت گرفته است.برگشت به تلكس خبري