تلکس ازناخبر:برگزاری جشن ملی کتابخانه گردی در ازنا
پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۰     کد خبر : ۱۲۸۸۰

مسئول کتابخانه امام سجاد(ع) ازنا گفت: طرح کتابخانه گردی در روز 17 اسفند همزمان با سرار کشور همراه با عضویت رایگان در ازنا برگزار می‌شود.


 به گزارش ازناخبر

به گزارش ازناخبر، خانم ورمزیار با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: رهبر انقلاب با تأکید بر اینکه هدایتگری فرهنگی بنیانی‌تر از هدایتگری سیاسی است، یکی از اهداف اصلی دشمنان اسلام و ملت ایران، تغییر فرهنگ و اخلاق مردم به‌ویژه سبک زندگی آنان است.


وی گفت: رهبر انقلاب فرمودند، عادات و روش‌های خوب زندگی همچون کتاب‌ خوانی را یکی از ابعاد بسیار مهم سبک زندگی اسلامی دانستند و باید مردم و جوان‌ها را به کتاب‌خوانی و نخبگان را تشویق به تولید کتاب کرد و در این راستا در روز 17 اسفند طرح ملی کتابخانه گردی همزمان با سراسر کشور در شهرستان ازنا برگزار می‌شود.

 

مسئول کتابخانه امام سجاد (ع) شهرستان ازنا گفت: در این طرح ضمن معرفی کتابخانه های عمومی از عموم همشهریان و مسئولین شهرستان دعوت می‌شود که در روز 17 اسفند علاوه بر بازدید از کتابخانه امام سجاد(ع) شهرستان ازنا کلیه شهروندان می‌توانند بطور رایگان در کتابخانه عضو شوند و مدیران نیز می‌توانند در تمام کتابخانه های کشور با کارتی که در این روز برای آنها صادر میشود عضویت داشته باشند.

 

ورمزیار در پایان گفت: شرایط عضویت در کتابخانه یک قطعه عکس و فتوکپی شناسنامه می باشد.برگشت به تلكس خبري