تلکس ازناخبر:پرداخت بیش از 32میلیارد ریال وام خودکفایی به مددجویان ازنا
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۲     کد خبر : ۱۲۸۷۵

رئیس کمیته امداد شهرستان ازنا از پرداخت مبلغ 32میلیارد ریال وام های خودکفایی به مددجویان ازنایی خبر داد.


 به گزارش ازناخبر

به گزارش ازناخبر، قاسم اسدی گفت: کمیته امداد شهرستان به منظور رفع مشکلات اشتغال و معیشتی مددجویان این نهاد خدمات مختلفی را در طول سال ارائه می‌دهد.

 

وی با اشاره به اینکه یکی از راهکارهای کمیته امداد در راستای حل مشکلات خانواده‌های تحت حمایت، پرداخت وام های خودکفایی و کارگشایی به آنها است، اضافه کرد: این وا‌م‌ها به منظور حل مشکلات، اشتغال، معیشتی ، فرهنگی، تحصیلی و... پرداخت می‌شود.

 

اسدی در ادامه با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده توسط این نهاد در راستای پرداخت وام‌های خودکفایی افزود: طی 11 ماهه سال جاری مبلغ 6 میلیارد ریال وام خودکفایی از محل منابع امدادی به 25 مددجو و 26 ميليارد وام خودکفایی از طریق بانکهای عامل به 162 مددجو پرداخت شده است.

 

این مسئول با اشاره به اینکه کمیته امداد با پرداخت وام‌های خودکفایی اهداف مختلفی را دنبال می‌کند، اضافه کرد: کاهش وابستگی مددجویان به امداد و همچنین توانمندسازی خانواده‌ها از اهدافی است که در این زمینه دنبال می شود.

 

رئیس کمیته امداد شهرستان ازنا در پایان اضافه کرد: پرداخت وام‌های خودکفایی و کارگشایی موجب می‌شود، هم مشکل مددجویان برطرف شده و هم توانمندسازی از طریق خودکفایی آنها اتفاق بیفتد.برگشت به تلكس خبري