تلکس ازناخبر:تذکر کیان پور به مدیران استان برای جلوگیری از ورود غیربومی ها
یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۰     کد خبر : ۱۲۸۳۷

نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس گفت: بارها به مدیران ارشد استان و شهرستان های دورود و ازنا متذکر شده ام از به کارگیری نیروی انسانی غیر بومی در مشاغلی که فارغ التحصیلان دانشگاهی آنان در این دو شهرستان وجود دارند خودداری کنند.


 به گزارش ازناخبر

به گزارش ازناخبر؛ نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس گفت: بارها به مدیران ارشد استان و شهرستان های دورود و ازنا متذکر شده ام از به کارگیری نیروی انسانی غیر بومی در مشاغلی که فارغ التحصیلان دانشگاهی آنان در این دو شهرستان وجود دارند خودداری کنند.

 

کیانپور افزود: متاسفانه گاهی اوقات شاهد هستیم که حتی نیروی کار ساده و غیرمتخصص برای ادارات دولتی و غیردولتی دورود و ازنا به شکل سفارشی از سایر نقاط استان معرفی می شوند که اصلا قابل توجیه نیست.

 

این نماینده مجلس ادامه داد: هر چند امیدوارم در کشور شرائطی فراهم شود که همه افراد بیکار به ویژه فارغ التحصیلان دانشگاهی صاحب شغل شوند اما در شرائطی که نرخ بیکاری شهرستان های دورود و ازنا دست کمی از سایر شهرهای کشور ندارد، استفاده از نیروی غیر بومی در مشاغل غیرتخصصی برای این دو شهرستان غیرمنطقی است.

 

کیانپور خاطر نشان کرد: در زمان استاندار پیشین استان این موضوع را به صراحت اعلام کرده ام و امروز نیز از آقای دکتر خادمی استاندار محترم استان می خواهم مانع از بکارگیری نیروی انسانی غیر بومی در شهرستان های دورود و ازنا شوند.برگشت به تلكس خبري