تلکس ازناخبر:دولت پول کشاورزان را به موقع پرداخت کند
شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۸     کد خبر : ۱۲۷۱۰

امام جمعه موقت ازنا با اشاره به زحمات کشاورزان گفت: دولت به فکر واریز به موقع پول کشاورزان باشد زیرا آنها مشکلات فراوانی دارند.


 به گزارش ازناخبر

به گزارش ازناخبر، حجت الاسلام احمد صالحی امام جمعه موقت ازنا ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: سبز پوشان زحمت کش نیرو انتظامی در آسمان مانند خورشید جلوه گری می کنند و ما در مقابل عظمت و فداکاری این عزیزان جز سر تعظیم نمی توانیم فرود آوریم.

 

وی افزود: کارکنان سبز پوش نیرو انتظامی در جبهه های جنگ و در حال حاضر با ایجاد امنیت در سر مرز های کشورمان حضور پررنگی داشته اند و این کارکنان خدوم و زحمت کش با جان فشانی خود در مرز ها امنیت را برای ما تامین کرده اند تا بتوانیم اسوده و راحت زندگی کنیم.

 

صالحی با اشاره به پرداخت نکردند پول محصولات کشاورزان توسط دولت خاطر نشان کرد: ما همه مدیون روستائیان و کشاورزان هستیم چون بیشتر محصولات را کشاورزان و روستائیان برای ما تامین می کنند.


وی افزود: این ظلم به کشاورزان است که پول محصولات خریداری شده آن توسط دولت پرداخت نشود زیرا کشاورزان یک سال زحمت می کشند تا محصول را به ثمر برسانند و آن را بفروشند تا زندگی خود را تامین کنند.

 

خطیب این هفته نماز جمعه ازنا ادامه داد: از دولت خواهشمندیم و تقاضا داریم پول محصولات کشاورزان زحمت کش را پرداخت کنند.

 

امام جمعه موقت ازنا با اشاره به تمام شدند دهه اول محرم خاطر نشان کرد: دوران امام حسین(ع) و یزید لعنت الله تمام نشده است بلکه یزیدیان به شکل هایی دیگر وارد صحنه شده اند اگر آن زمان امام حسین(ع) را شهید کردند امروز غیرت شعور و شور حسینی را می خواهند از جوانان و مردم ما بگیرند.

 

صالحی گریزی به دیدار مقام معظم رهبری با رئیس جمهور ترکیه زد و عنوان کرد: کردستان عراق با این خیانتی که انجام داد اسرائیل دوم لقب گرفته است، امریکا و متحدان مستکبرش با تفرقه انداختند بین اقشار مختلف می خواهند به اهداف شوم خود برسند که مقام معظم رهبری با موضع گیری مناسب و همانند حضرت ابوالفضل عباس(ع) به مستکبران جهان نه قاطع می گوید.

 

وی با توجه به بازگشایی مدارس از والدین تقاضا کرد: پیگیر حجاب دختران و نماز خواندن فرزندان خود باشید، فرزندان خود را با تشویق به خواندن نماز در پیشگاه خداوند بیمه کنید.

 

صالحی اشاره ای به روز کودک کرد و گفت: در طول دو سال جنگ در یمن 2000 زن و کودک کشته شده اند و در میانمار نسل کشی صورت گرفته است.


وی افزود: در برخی از مناطق مردم از گرسنگی می میرند و در کشور هایی که حامی حقوق بشر هستند پس ماند غذایی حیوانات خانگیشان می تواند نصف افراد کره زمین را سیر کنند.
گزارش: کریم بیرانوند خبرنگار ازناخبربرگشت به تلكس خبري