تلکس ازناخبر:یگیری ها برای رفع مشکل زمین کشت و صنعت ادامه دارد
سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۶     کد خبر : ۱۲۶۶۰

فرماندار ازنا گفت: پیگیری‌های قضایی برای رفع مشکل ۳ هکتار از زمین کشت و صنعت ازنا در حال انجام است و پس از رفع مشکل معارضان محلی راه‌اندازی می‌شود.


 به گزارش ازناخبر

به گزارش ازناخبر ، محمد محمدی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگاران در رابطه با وضعیت کشت و صنعت شهرستان ازنا اظهارداشت: قبل از انقلاب کشت و صنعت ازنا فعال بوده و در یک مقطعی فعالیت اقتصادی نیز در آن انجام گرفته است اما بعد از انقلاب چون نگهداری خوبی از آن انجام نشده مقداری از زمین‌های آن تصرف شده است.

 

وی افزود: عده‌ای از کشاورزان منطقه معترض شدند و مقداری از زمین‌های آن را تصرف کرده‌اند و از آنجا که پیگیری خاصی صورت نگرفته است چندین سال قبل یک پرونده قضایی برای آن تشکیل شد.

 

فرماندار ازنا عنوان کرد: هفت هکتار از این کشت و صنعت مشکلی ندارد و حصارکشی آن نیز انجام شده و اکنون مشکل بر سر سه هکتار است که پیگیری‌های قضایی آن در حال انجام است و هفته گذشته دادگاه داشتند تا بتوانند آن را به نتیجه برسانند.

 

محمدی نژاد گفت: کشت و صنعت ازنا ظرفیت خوبی برای این منطقه است و در بخش‌های مختلف کشاورزی، دامپروری و گلخانه می‌توان سرمایه‌گذاری انجام داد که در صورت حل مشکل قضایی آن سرمایه‌گذار نیز آماده انجام کار است.

 

محمدی مدیر کشت و صنعت ازنا نیز گفت: بخشی از کشت و صنعت ازنا مربوط به پروار بندی دام و بخش دیگر مربوط به نگهداری دام شیرده است که ظرفیت پرورش حدود شش هزار گوسفند را دارد.

 

وی با بیان اینکه سه هکتار از زمین کشت و صنعت ازنا مشکل قضایی دارد، تصریح کرد: پیگیری‌هایی برای رفع مشکل قضایی آن در حال انجام است و شاید تا یک یا دو ماه آینده با کشاورزان معترض به نتجیه برسیم.برگشت به تلكس خبري