تلکس ازناخبر:تلنگر ی به خود و مردم‌ شهرم
سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۳     کد خبر : ۱۲۶۵۹

کاندیدا  افرادی هستند که خودشان را بهترین فرد برای حل مشکلات شهر وکشور میدانند و کسی مشکلات شهر و نظام را بهتر از آن ها نمیشناسد وبحمد الله شهر ما از این موهب الهی سرشار است.


 به گزارش ازناخبر

به گزارش ازناخبر،کاندیدا به شخصی از رجال و جدیدا نساء سیاسی گفته میشود که بدلیل احساس تکلیف و ادای آن که جز با در دست گرفتن قدرت میسر نمیشود، اعلام کاندیداتوری میکند.

 این افراد از نگاه خودشان بهترین فرد برای حل مشکلات شهر وکشور هستند و کسی مشکلات شهر و نظام را بهتر از آن ها نمیشناسد وبحمد الله شهر ما از این موهب الهی سرشار است.

 این افراد احساس تکلیف کرده و توانایی حل مشکلات را فقط در خود و برنامه هایشان می بینند و تمام مشکلات و مشقات را به جان خریده تا مبادا قدرت به دست نا اهلان بیافتد.

 این افراد گاها عضو ائتلاف ها میشوند تا بعدا از دل نظرسنجی ها و امثال ذلک بیرون آیند و شاید هم بنفع شخص خاصی کنار بروند اما معمولا به دلیل همان احساس تکلیف، نه حب قدرت! به نتیجه ای نرسیده و کار را بصورت مستقل پی میگیرند.

 خاطرم هست در ایام انتخابات فلان کاندیدا هر روز یک مقاله در ارتباط با مشکلات شهر وکشور و منطقه مینوشت و به بررسی دقیق مشکلات می پرداخت، بعد از انتخابات هم که وی اسمش به عنوان کاندیدای مردم از صندوق بیرون نیامد علت را آلوده شدن فضای‌ قبل از رای گیری اعلام کرد و احوالی به شدت مکدر داشت.

 افراد دیگری همچون او خود را جوانترین کاندیدا، روشنفکر ترین و پرنفوذترین و... هرکس به سهم خود چیزی از کمالات خویش می گفت برای جلب نظر مردم.

 

برخی مدعی ائتلاف بودند برای اینکه تیمی کاردان وکارشناس برای خدمت به مردم بر مسند بنشینند.

 

حال ائتلاف چیست!؟

 

گروهی متشکل از چند+چند نفر کاندیدا که علیرغم اتحاد فوق العاده حاکم بینشان، هیچ کدام حاضر به کناره روی به نفع همدیگر نیستند و معمولا هم به نظر واحدی نخواهند رسید، هدف از ائتلاف ها پخش کردن آرای ملت میان خودشان و کمک به حزب رقیب جهت پیروزی در انتخابات است...

 

ساندیس...! که شخصا زیاد شنیده ام

 

ساندیس معجونی است شگفت انگیز که سبب تجمع افراد و جذب آرا میشود، پیش از این آمریکا نگرانی خود را نه سانتریفیوژهای نسل جدید بلکه ساندیسفیوژهای سیب موز اعلام کرده است که سبب تجمع میلیونی افراد در راهپیمایی های ۲۲ بهمن و روز قدس! که آخرین جمعه ماه رمضان است میشود.

 

البته در این انتخابات کار از ساندیس فراتر رفت و دسرهایی شگفت، از بهترین مطبخ ها برای ملت شریف شهرمان به جهت تناول ( نه برای رای هاااا، مدیون هستید فکر بد کنید) بلکه دور همی ونشاط بیشتر همشهریان و... آورده شد.

 

واما حرف اصلی جاده_مرگ

 

در این شرایط پیچیده وخاص که تاکنون شهر آرامم به خود ندیده بود انتظارِ حضورِ این نخبگانِ احساس مسئولیت کننده در تمام امور، برای خدمت به مردم به خصوص دست به قلمان و... میرفت، اما جز دو سه نفر کسی همراه مردم برای حل مشکلات نبود گویا این حضرات مصداق ضرب المثل تا پول داری رفیقتم... هستند.

 

متاسفانه باید گفت افرادی که در انتخابات های مختلف خود را دلسوز ترین اشخاص به مردم‌میدانند حتی حاضر به کمک، برای حل مشکل وپیچیده تر نشدن این گره کور نمیکنند.

 حقا ولی امر مسلمین روحی فداه درست فرمود؛ که محافظه کاری بلای جان انقلاب است.

 افرادی که به مردم ولیمه و شارژ و... میدهند ودر پیروزی انتخاباتی ارکستر به راه انداخته تا جوانان اندکی شاد باشند هیچکدام در حل این مشکل سهیم نشدند اما اکنون جوانان شهرم همه را فراموش کرده و داغدار ۶ رفیق خود هستند که در #جاده_مرگ به آسمان پرواز کردند.

 

واما کلام آخر...

 ای مردم‌ عزیز این مشکل نیز همانند تمام مشکلات قبل به گذشته خواهد پیوست اما یادتان نرود چه کسانی دلسوزان واقعی شما بودند و در سختی ها در کنار شما هستند. ما به ایشان می گوییم شعار ما اینست؛ کسانیکه در سختی ها، کنار ما نیستند حق ندارند در خوشحالی ها، کنار ما باشند.

 والعاقِبَهُ لِلمُتَّقینبرگشت به تلكس خبري