جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۱۳    عبارت مورد جستجو: 9 دی

«انتخابات آزاد» راهبرد جدید فتنه برای انتخابات 92

پایگاه اطلاع رسانی خبر آزاد: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: همان‌ هایی که در سال 88 شعار تقلب در انتخابات را سردادند، امروز راهبرد «انتخابات آزاد» را در پیش گرفته‌اند.

كد خبر : ۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۹


وقت آن است بگوییم اسارت آزاد ...

پایگاه اطلاع رسانی خبر آزاد: بی وضو زائر این خاک نباید چه کسی/ گفته این قوم نجس را که زیارت، آزاد؟/ الغرض معنی آزادی اگر این باشد/ وقت آن است بگوییم اسارت، آزاد ...

كد خبر : ۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۹


نقش جنبش دانشجویی در حماسه 9 دی

پایگاه اطلاع رسانی خبر آزاد: در تمام اغتشاشات کمتر از 10 درصد از بازداشت‌شدگان دانشگاهی بودند که این نشان می‌دهد دانشجویان اغتشاشگران را همراهی نکردند.

كد خبر : ۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۰


انزوای 20 ساله میرحسین موسوی بسترسازی برای فتنه 88 بود

پایگاه اطلاع رسانی خبر آزاد: عضو شورای مرکزی جبهه پایداری انزوای 20 ساله میر حسین موسوی را بسترسازی برای فتنه 88 دانست.

كد خبر : ۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۰


دست‌نوشته‌های تکان‌دهنده شهید 9دی + تصاویر

پایگاه اطلاع رسانی خبر آزاد: :شهید صادق مزدستان می‌نویسد: هرگاه دلم هوای بهشت می‌کرد از فراز خاکریز افق را می‌نگریستم. بارالها اگر لایق بهشت هستم بجای بهشت کربلا را نصیبم کن تا تربت پاک حسین(ع) را در آغوش گیرم.

كد خبر : ۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۰


ولایت‌ مداری مهم‌ترین عامل در خلق حماسه 9 دی بود

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر: نماینده دورود و ازنا در مجلس، ولایت‌مداری را مهم‌ترین عامل در خلق و آفرینش حماسه نهم دی دانست.

كد خبر : ۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۰


تولد دوباره ایران اسلامی
كد خبر : ۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۴


نگاه کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری سال ۹۲ نسبت به فتنه ۸۸

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : کاندیداهای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ضمن اعلام مواضع خود نسبت به فتنه ۸۸ بر اعلام موضع همه طیف ها و گروهای سیاسی نسبت به این حادثه تلخ در نظام  تاکید کردند.

كد خبر : ۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


هنرمندان ایرانی با آثار خود حماسه ۹دی را به تصویر بکشند

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : عضو کمسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه هنرمندان ایرانی حماسه  ۹دی  را با زبان هنر به تصویر بکشند ،‌افزود: نبض سینمای فرهنگی باید در کشور تند تر بزند.

كد خبر : ۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور/قائدرحمت به وزیر تعاون

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : عضو هیئت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

كد خبر : ۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


القای «آزاد نبودن انتخابات» کمک به دشمن است/ تمرکز دشمن بر انتخابات مهم خرداد 92

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : رهبر معظم انقلاب صبح امروز در جمع هزاران نفر از مردم قم، با تأکید بر ایستادگی و هوشیاری کامل در مقابل طرح‌ها، روش‌ها و حرکات دشمن بویژه در قبال انتخابات خرداد آینده، نکات مهمی را درباره وظایف مسؤولان، خواص، مردم، رسانه‌ها و کسانی که قصد نامزدی در این انتخابات را دارند، فرمودند.

كد خبر : ۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


تطهیر فتنه‌گران به یک جریان تبدیل شده است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به برخی تحلیل‌ها در خصوص فتنه‌گران و ماهیت آن‌ها طی چند هفته اخیر گفت: تطهیر فتنه‌گران به یک جریان تبدیل شده است.

كد خبر : ۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۹


«حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» ایرانیان در سال 92

ازناخبر: نمایندگان مجلس و چهره‌های سیاسی در تحلیل علت نامگذاری سال 92 به نام «حماسه سیاسی؛ حماسه اقتصادی» معتقدند: مشارکت حداکثری و انتخاب فرد اصلح در انتخابات حماسه سیاسی را رقم می‌زند.

كد خبر : ۱۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۶


سپاه میدان را خالی نخواهد کرد/از هیچ فرد و گروهی در انتخابات حمایت نمی‌کنیم

ازناخبر: سخنگوی سپاه با تاکید بر عدم ورود به مصادیق و پشتیبانی از افراد در انتخابات‌های آینده گفت: سپاه همانند گذشته در انتخابات از هیچ فرد و جریانی حمایت و جانبداری نخواهد کرد.

كد خبر : ۱۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


حماسه چیست؟

ازناخبر: مفهوم «حماسه» را باید جزو مفاهیم آسان و سهل دانست؛حماسه در زندگی سیاسی،فرهنگی و اجتماعی یک ملت امری آسان  تلقی میشود،اما زمانی که کار به تعریف این واژه میرسد،تعریف آن کاری بسیار سخت است.

كد خبر : ۱۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


روشنگری‌های آیت‌الله نوری همدانی در فتنه 88 تا ابد در گوش مردم طنین‌انداز است

ازناخبر:نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به وقایع فتنه سال 88 گفت: روشنگری‌های آیت‌الله نوری همدانی در آن ایام و دفاع از ولایت از جانب ایشان تا ابد در گوش مردم طنین‌انداز خواهد ماند.

كد خبر : ۱۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


شبکه های فساد در دولت هاشمی ایجاد شد/نه ارتجاع به گذشته، نه ماندگاری در حال

ازناخبر: الگوی اقتصادی که در دوران هاشمی دنبال شد شرایط را به گونه ای رقم زد که کشور دچار آشوب ها و اغتشاشاتی در برخی استان ها به دلیل افزایش نرخ تورم بود تا جایی که دولت مجبور شد سیاست تثبیت را جایگزین سیاست تعدیل کند. 

كد خبر : ۱۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


«انتخابات آزاد» رمز عملیات براندازی بود/ حامیان فتنه ۸۸ صلاحیت کاندیداتوری ندارند

ازناخبر: آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌‌ای، با تاکید بر وجود سناریویی پیچیده از سوی دشمنان انقلاب برای ایجاد فتنه جدید در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، اهداف و ابعاد مختلف این سناریو بویژه مطرح شدن نامزدی یک چهره مشهور سیاسی را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

كد خبر : ۱۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


پیام‌ حمایت احمدی‌نژاد از مشایی به اصحاب فتنه/ماجرای جلسه خصوصی خاتمی

ازناخبر: شریعتمداری معتقد است که احمدی‌نژاد با حضور غیرقانونی در جریان ثبت‌نام مشایی و اعلام حمایت از وی، به اصحاب‌فتنه پیام خاصی را منتقل کرده است.

كد خبر : ۲۰۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


رفسنجانی برای احیای خودش آمده نه رقابت!

ازناخبر: مدیرمسئول هفته‌نامه «۹ دی» با ذکر سه هدف برای حضور رئیس مجمع تشخیص مصلحت در صحنه انتخابات یازدهم، ابراز عقیده کرد که هاشمی رفسنجانی نه برای رقابت که برای احیای خود آمده است.

كد خبر : ۲۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


هاشمی مرد اشتباهات بزرگ است/ ائتلاف گفتمانی راهکاری برای وحدت اصولگرایان

ازناخبر: داوطلب کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم،گفت: در شرایط فعلی کنار رفتن هیچ کدام از کاندیدهای اصولگرا را به صلاح نمی‌دانم مشروط بر اینکه ظرفیت و توان آنها به جای نقد درون گفتمانی معطوف به تحکیم جبهه انقلاب باشد و کاندیداهای اصولگرا رقیب اصلی را فراموش نکنند.

كد خبر : ۲۱۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


نامزدهای وابسته به فتنه ۸۸ کمترین شانس پیروزی در انتخابات را ندارند

ازناخبر: شریعتمداری تاکید کرد نامزدهای وابسته به فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ کمترین شانس پیروزی در انتخابات پیش روی را ندارند.

كد خبر : ۲۲۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


تبلیغات و فعالیت کاندیداها هرگز با انتقاد و تخریب دیگران توأم نباشد

ازناخبر: آیت‌الله نوری همدانی در پیامی به همایش اخلاق انتخاباتی، حماسه سیاسی اعلام کرد: تبلیغات و فعالیت کاندیداها بر اساس اخلاق اسلامی باشد و هرگز با انتقاد و تخریب دیگران توأم نباشد.

كد خبر : ۲۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


شما دوست دارید در کدام کشور کار کنید / بررسی حداقل دستمزد در کشورهای مختلف

ازناخبر: بدین ترتیب هر چه کار در کشوری به نسبت کشور دیگر فشرده‌تر باشد در مدت زمان واحد ارزش بیشتری تولید مى‌کند، و این ارزش در پول بیشتری نمود مى‌یابد. از این رو ارزش کار در یک کشور بالاتر و در کشور دیگر پایین تر خواهد بود.

كد خبر : ۳۲۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


تلاش برخی برای حضور خاتمی در مراسم تحلیف با چه هدفی است؟

ازناخبر: گروهکی که سابقه دهن کجی به نظام و ملت را دارند به دنبال پاک کردن نقش خاتمی در فتنه 88 هستند تا به نظام خرده بگیرند که چگونه فردی می تواند در مراسم تحلیف رئیس جمهور کشور شرکت کند اما در عین حال جزء افرادی باشد که قصد ضربه زدن به نظام را دارند.

كد خبر : ۳۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


دقیقاً چه کسی باید از چه کسی بگذرد؟

ازناخبر: آقای رئیس جمهور روز عید فطر با اشاره به ماه مبارک رمضان، همه را به عفو و گذشت از یکدیگر توصیه کردند، سخنانی که بخشی از آن به دلیل مبهم بودن مورد سوء استفاده رسانه‌های مخالف منافع ملت قرار گرفت.

كد خبر : ۳۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


چماق‌ها را برای دشمن نگاه داریم / قوم لر پیشتاز در دفاع از انقلاب

ازناخبر: قوم لر همواره نشان داده که در راه حفظ اصول اسلام و انقلاب از همه چیز خود گذشته و در صف مقدم نبردها قرار داشته‌ است؛ نمونه بارز آن حضور چشم‌گیر در هشت سال دفاع مقدس و راهپیمایی‌های حمایت‌آمیز از آرمان‌های امام و رهبری است.

كد خبر : ۳۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


شیوه دفاع ما، در دوران جنگ، مقدس بود/ در جبهه انسان به خدا نزدیک بود

ازناخبر: مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس: بارها در سنگرها شاهد گذشت از سوی همرزمان خود بودیم؛ چه بسا زمانی که صبح بیدار می شدیم تمام پوتین ها واکس زده و یا لباس های بچه ها شسته شده بود و معلوم نبود کار کدام یک از همرزممان بود.

كد خبر : ۴۲۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۱


قرار نیست از مواضع به حق خود کوتاه بیاییم

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه حضرت امام هیچگاه نگاه سازشکارانه به آمریکا نداشتند، گفت: در موضوع نرمش قهرمانانه قرار نیست از مواضع به حق خود کوتاه بیاییم.

كد خبر : ۴۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


ایران در بهترین شرایط، کانگوروها و سامورایی‌ها در بدترین موقعیت/ تمام رکوردهای کره‌جنوبی

با توجه به رده‌بندی فیفا و در آستانه قرعه‌کشی رقابت‌های جام جهانی، تیم ملی ایران در بالاترین رده‌بندی خود طی یک سال گذشته در رده‌بندی فیفا قرار گرفته است.

كد خبر : ۴۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


10 ویژگی دربی پایتخت در دی ماه

رسانه‌ها از این دربی ویژگی‌های خاصی را نوشته‌اند؛ یکی بازی‌های همیشه مساوی در این ماه و دیگری بازی‌هایی که طی آن مسابقه نیمه تمام مانده.

كد خبر : ۵۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۳


9 دی نزدیک است؛ سران فتنه در سوراخ موش!

وقتی وارد دیماه می شویم، طبق دستورالعمل صادره از ناکجاآباد، فعالیت سران فتنه و اصحاب آنان دچار نوعی از رکود می شود تا حساسیت ها کمتر می شود؛ تا ملت شاید آن روز انقلابی و تاریخی را از یاد ببرند

كد خبر : ۵۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۴


حرمت این حریم را نشانه رفته‌اند!

کیهان نوشت: پای حرمت رسول‌خدا(ص)، حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خون پاک شهداء در میان است و ترفند ملاقات احتمالی وی با مراجع عظام تقلید، در صورت انجام - که بسیار بعید است - می‌تواند حریم مراجع بزرگوار تقلید را با این شائبه که آنان نستجیربالله نسبت به ساحت مقدس رسول خدا(ص) و حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بی‌اعتناء هستند، خدشه‌دار کند.

كد خبر : ۵۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


مراسم سالروز حماسه 9 دی در مصلای ازنا برگزار می شود

امام جمعه شهرستان ازنا بر برگزاری با شکوه سالروز حماسه 9 دی و برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: مراسم سالروز حماسه 9 دی در مصلای ازنا برگزار می شود.

كد خبر : ۵۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۶


برای فتنه 88 دو دهه برنامه ریزی کردند/حضور فتنه گران در پست های حساس یعنی اخلال در مسیر پیشرفت

باقری لنکرانی عضو جبهه پایداری گفت:وقایع سال88، طراحی یک شبه نبوده بلکه پشتوانه آن دو دهه برنامه‌ریزی برای براندازی نظام بود که با فرصت طلبی در وقایع سال 88 سعی کردند آن را عملیاتی کنند.

كد خبر : ۵۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۶


غیرقابل اعتمادبودن آمریکا مسجل شد/قوه قضاییه و دولتمردان پیگیر مفاسداقتصادی باشند

دیدارهیئت اروپایی با فتنه گران نشان داد آنان بدنبال مسائل ای به غیر ازدیپلماتیک هستند فتنه گران به پیکره جمهوری اسلامی ضربه زدند، مشکل امروزمردم معیشت است قوه قضائیه ودولت باید به مفاسد اقتصادی ورود و جلوی تخلفات را بگیرد.

كد خبر : ۵۱۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۶


فتنه 88 کاتالیزور عبور از پیچ تاریخی

9دی 88 هویت نظام را بار دیگر پس از 33 سال به رأی گذاشت و لبیک‌گویان این سیل جمعیت بود که نظام جمهوری اسلامی را افتخار خود می‌دانست و جهان را در تحیری بس عظیم فرو برد

كد خبر : ۵۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


حامیان نقاب‌دار فتنه نباید در پست‌های کلیدی نظام حضور یابند

سازمان بسیج ادارات لرستان با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی آورده است: هرگز اجازه نمی‌دهیم، حامیان نقاب‌دار فتنه در پست‌های کلیدی نظام حضور پیدا کنند.

كد خبر : ۵۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


حساب فتنه گران از اصلاح طلبان جداست/کسی نبایدحماسه 9دی را به نفع خود تصرف کند

محمود بوالحسنی:در 9 دی بساط فتنه گران با درایت هوشمندانه رهبرانقلاب برچیده شد کسی حق ندارد این دستاورد انقلاب را به نفع خود تصرف کند.

كد خبر : ۵۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱


دستگاه قضا با رعایت مصالح نظام بافتنه گران برخورد کرد

رئیس دادگستری ازناگفت:ملت در9 دی با پشت کردن به انحرافات و ترد فتنه گران پاسخ آنان را دادند و این بهترین مجازات برای آنان است.

كد خبر : ۵۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱


سران فتنه مجرم امنیتی هستند/ توهین هیئت اروپایی به مقامات ایرانی

رئیس سازمان صدا و سیمای کشورمان در اجلاسیه 10 هزار شهید مازندران:سران فتنه در اتاقهای عملیات نشستند و برای براندازی کشور کار و برنامه ریزی کرده اند و مجرمان امنیتی هستند نه سیاسی.

كد خبر : ۵۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۲


مردمی که بموقع مکر دشمن را می بینند آسیب نخواهند دید

موسوی نژاد گفت:در هر حرکت و انقلابی فراز و نشیب هایی است اگر آحاد مردم معیارهای اصلی حرکت را فراموش نکنند و به موقع مکر دشمن را ببینند آن مردم هیچگاه آسیب نخواهند دید.

كد خبر : ۵۲۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۳


مطهری تصمیم گرفته به عضو جریان فتنه تبدیل شود

واکنش‌های عصبی جریان فتنه به حماسه 9 دی را که بهتر از هر جای دیگر خود را در نطق عوامانه علی مطهری در مجلس نشان داد، باید به حساب ناامیدی آنها از فضای سیاسی و اجتماعی کشور گذاشت.

كد خبر : ۵۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


دیدار مقام معظم رهبری در دیدار با مردم قم آغاز شد

دیدار هزاران نفر از مردم قم با رهبر انقلاب، در سالروز قیام 19 دی، از دقایقی پیش در حسینیه امام خمینی آغاز شد

كد خبر : ۵۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


مردم دوران پهلوی پدر و پسر را فراموش نمی‌کنند/پاسبان پهلوی به زنان حمله می‌کرد

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: مردم دوران پهلوی پدر و پسر را فراموش نمی‌کنند، چه جنایاتی کردند، چه روزهای سختی بر ملت گذشت، 17 دی روز کشف حجاب بود، حجاب را برداشتند در صورتی که حجاب یکی از اصول اساسی بود، از این رو به اسلام ضربه زدند و این ضربه از سوی پهلوی پدر اعمال شد، صحنه‌های آن روز از یادم نمی‌رود، پاسبان پهلوی به زنان حمله می‌کرد، چادرها را برمی‌داشت و پاره می‌کرد.

كد خبر : ۵۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۰


حبس و شلاق برای مدیر‌مسئول و دبیر سیاسی هفته‌نامه 9دی

حمید رسایی مدیر مسئول هفته نامه 9 دی به دلیل انتشار یادداشتی انتقادی درباره علی لاریجانی به حبس و شلاق محکوم شد.

كد خبر : ۵۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۱


اصلاح‌طلبان گروگان گرفته شده‌اند/ سبد کالای دولت اقتصاد صدقه‌ای است/ ناطق به سیاست بازگردد/ تبدیل خط فتنه به خط سابوتاژ اقتصادی

رئیس ستاد حقوق بشر قوه قضائیه با اشاره به رسیدگی دستگاه قضا به جرائم امنیتی فتنه ۸۸ گفت: خروج علیه حکومت مشروع اتهام سنگین سران فتنه است؛ هرچند دشمن هنوز ناامید نشده است و می‌خواهد اذناب فتنه را به هم ببافد.

كد خبر : ۵۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


ویروس استاکس‌نت توسط مصطفی و دوستانش با حرکتی جهادی خنثی شد

همسر شهید مصطفی احمدی روشن گفت: ویروس استاکس‌نت توسط شهید احمدی روشن و دوستانش با یک حرکت و اقدام جهادی کشف و خنثی شد.

كد خبر : ۵۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۸


عکس / بابای «کوثر»

حسین نصرتی، روز 29 دی ماه 1392، در جهاد مقدس برای دفاع از حرم «زینب کبری»، به دست «سرسپرده گان اسلام آمریکایی» به شهادت رسید. از او دختری خردسال به نام «کوثر» به یادگار مانده است.

كد خبر : ۵۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


یک سبد کالا؛ صدها سبد غوغا

دو ماه از شبی که رئیس‌جمهور در گزارش 100 روزه خود از برنامه دولت برای اعطای دو سبد کالایی به مردم تا پایان سال خبر داد، می‌گذرد. در این مدت، افکار عمومی با انبوهی از اخبار و مطالب متعدد و بعضا متناقض از سوی مسئولان دولتی درباره جزئیات این سبد کالایی مواجه بوده است.

كد خبر : ۵۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶


ملت ایران استقلال خود را با هیچ چیز معامله نمی‌کند/ مذاکره به معنای اعتماد ملت ایران به آمریکا نیست

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: آمریکا بداند مذاکره کردن ایران از سر عجز نیست. به معنی فراموش کردن جنایت‌های آمریکا در ایران نیست و به این معنی نیست که ملت ایران به آمریکا اعتماد کرده است.

كد خبر : ۵۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۸


دلیل اصلی دشمنی آل سعود با ایران

"فینینگام کانینگهام" نویسنده و تحلیلگر ایرلندی نوشت: در مصاحبه‌های و اظهارات رسانه‌های بی‌شمار کاملا واضح است که حاکمان عربستان وسواس شدیدی در قبال ایران دارند،وسواسی که ترس شدید و نفرت آنها از ایران را برملا می‌سازد.

كد خبر : ۵۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۹


چه کسانی با تحریم، «کاسبی» می کنند؟

«کاسبان تحریم»؛ عبارتی که در ماه‌های اخیر بسامد استفاده از آن توسط برخی افراد و جریانات خاص سیاسی بالا گرفته و حتی مقامات ارشد دولت هم از آن برای حمله به منتقدین خود و اساتید دانشگاه و علمایی که از مذاکرات هسته‌ای و توافق ژنو انتقاد می‌کنند، استفاده می‌کنند.

كد خبر : ۵۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۷


نان به نرخ بیکاری/ کارهایی که به قیمت جان، تمام می شود(1)

چرخ خیاطی ها می چرخند. نزدیک یکی از دخترها می روم. از زیر ابروان پرپشت و سیاهش نگاهم می کند. خاموش است. می گویم: ماهی چقدر حقوق می گیری؟ بیمه هستی؟ دختر که نامش زهراست؛ می خندد. می گوید: بیمه کجا بود؟ اگر اخراج نشویم به همین حقوق کم، راضی هستیم.

كد خبر : ۵۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۹


گزیده مطبوعات12 اسفند/ ذوق‌زدگی رسانه های زنجیره ای/ لقمه های میلیاردی یک مدیر

روزنامه های اصلاح طلب هم از اظهارات وزیرارشاد مبنی بر لغو فیلترینگ فیس بوک و ادامه فعالیت محمدرضا شجریان به ذوق آمدند!

كد خبر : ۵۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۲


گزیده مطبوعات (21 اسفند)/ چرا پول نفت در نفت هزینه نشود؟

بیانات رهبرمعظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از مسئولان و فعالان اقتصادی مهمترین عناوین روزنامه های امروز صبح کشور است.

كد خبر : ۵۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۱


ایران در سید اول جام ملت های آسیا

تیم ملی ایران در سید نخست قرعه کشی جام ملت های آسیا 2015 استرالیا قرار گرفت.

كد خبر : ۶۰۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۴


آزادی مطبوعات به شرط دولت/ شتاب دولت در بستن دهان مخالف

پیش رفتن روند موجود در کشور، به نظر می رسد برنامه اصلی دولت ایجاد تک صدایی و صدای موافق با دولت در کشور است و دولت برخلاف شعارهای خود درخصوص آزادی مطبوعات و رسانه ها به دنبال خاموش کردن منتقدان خود است.

كد خبر : ۶۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۹


آزادی مطبوعات به شرط دولت/ شتاب دولت در بستن دهان مخالف

پیش رفتن روند موجود در کشور، به نظر می رسد برنامه اصلی دولت ایجاد تک صدایی و صدای موافق با دولت در کشور است و دولت برخلاف شعارهای خود درخصوص آزادی مطبوعات و رسانه ها به دنبال خاموش کردن منتقدان خود است.

كد خبر : ۶۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۱


فاطمیه در بین شیعیان هم غریب است!

ایام فاطمیه در حال سبری شدن است،ایامی که متعلق به جگر گوشه ی پیامبر(ص)، حضرت فاطمه (س) است، آن بانویی که برترین انسان روی زمین است و گزاف نیست اگر بگوییم بشریت مرهون فاطمه ی زهرا (س) است.

كد خبر : ۶۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۸


باید مشکل حصر موسوی و کروبی رفع شود

مطهری گفت: اگر بنا بر بخشش نیست، بیایند و همه را در یک دادگاه علنی محاکمه کنند. موسوی، کروبی، احمدی نژاد و حتی آن‌ها که بر خلاف قانون از احمدی‌نژاد دفاع می‌کردند. انتظار می‌رود از عقلای قوم که به صحنه بیایند و این موضوع را حل کنند و این‌که بگوییم آن‌ها باید توبه کنند تا آزاد شوند در اسلام چنین چیزی وجود ندارد و ظاهرا عده‌ای دوست دارند فتنه بماند و هر بار 9 دی بگیرند.

كد خبر : ۶۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۲


اصلاح‌طلبان روحانی را از خودشان نمی‌دانند

من عضو جبهه پایداری نیستم اما مجموعه دوستانی که مشهورند در این جبهه هستند را نیروهای معتقدی به نظام می‌دانم و احساس نزدیکی بیشتری از نظر فکری با آنها دارم.

كد خبر : ۶۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۶


دستت را گرفتم؛ دستم را نگرفتی

اینجا سرزمین مادران صبوری است که سالها چشم انتظار دیدن فرزندانی را داشتند که برای دفاع از میهن و ناموس این کشور پاک، جانانه راهی جبهه ها شده بودند اما فقط چند قطعه استخوان شکسته را دیدند.

كد خبر : ۶۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


نحوه‌ی بازگشت حامیان فتنه به سیاست

با مقایسه‌ی بین دو فتنه‌ی جمل و فتنه‌ی 88 به تشابهات زیادی بین رفتار رهبری انقلاب و الگوی حکومت‌داری جمهوری اسلامی ایران، حضرت امیرالمومنین علی(ع) مشاهده می‌کنیم.

كد خبر : ۶۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۹


علی ربیعی دقیقاً نیروی کیست؟

این روزها بار دیگر نام علی ربیعی وزیر فعلی کار و امور اجتماعی بر سر زبان ها افتاده است. شخصیت مرموزی که اکثراً در ضمن فعالیت های ضد امنیتی و ساختارشکنانه به طور معجزه آسایی از زیر بار تعقیب و انتقادات فرار کرده و خود را در موقعیت جدیدی قرار داده است.

كد خبر : ۷۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۵


رئیس سازمان بسیج به لرستان سفر می‌کند

مدیر روابط عمومی سپاه حضرت ابوالفضل لرستان گفت: روزهای چهارشنبه ۱۹ و پنجشنبه ۲۰ شهریور، سردار محمد رضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفان مهمان مردم لرستان است.

كد خبر : ۷۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۸


فتح قدس شریف نزدیک است/آمریکا با ذلت تمام ‌توافق با ایران را در مذاکر‌ات دنبال می‌کند‌/از موضع‌ به حق‌ خود عقب‌نشینی نمی‌کنیم

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: امروز‌ در برخی مواقع‌ ممکن است لطمه‌ای به عزت ما وارد شود ولی بدانیم که در واقع، این دشمن ما یعنی آمریکاست که با ذلت به دنبال توافق هسته‌ای است.

كد خبر : ۸۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۸


سردار نقدی:ساخت 2400 سالن ورزشی بسیج در 3 سال نمادی از مدیریت جهادی است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: به یاد کودکان شهید غزه 578 سالن ورزشی به نام کودکان شهید غزه نامگذاری می‌شود تا همچنان اسناد جنایت رژیم صهیونیستی در تاریخ بماند.

كد خبر : ۸۰۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۳


بسیج در همه عرصه‌های اجتماعی نقش تعیین کننده دارد/ تمرکز دشمن روی مقاومت ملت ایران

فرمانده کل سپاه گفت: بسیج در همه عرصه‌های اجتماعی نقش تعیین کننده و اساسی داشته و دارد.

كد خبر : ۸۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۳


تکرار حوادث سال 88 در روز دانشجو بعد از 5 سال/ادامه گستاخی ها به ساحت مقدس امام(ره)/انتظار مردم از دولت برای پاسخگویی به مطالباتشان در 9دی+تصاویر

در حالی که منتقدان دولت اجازه حضور در دانشگاه ها در مراسم 16 آذر را نیافتند، فتنه گران زیادی با جولان در دانشگاه‌ها خوراک خبری رسانه های معاند را فراهم کردند.

كد خبر : ۸۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸


کهنگی ما تازه به دوران رسیده ها!

و چقدر تازه و امروزی است طنین نواهای کهنه استقلال ،آزادی، جمهوری اسلامی مردان و زنان 22 بهمن 57 در گوش تازه در دوران انقلاب قرارگرفته های 9 دی 88!

كد خبر : ۸۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۶


نهم دی تکلیف راروشن کرد که سرباز کدام جبهه ایم/معتقدیم کودتاگران متناسب باجرمشان بایدمحاکمه شوند

نماینده مردم بروجرد درمجلس شورای اسلامی در سومین نشست ازسلسله نشست های بصیرتی در ازنا اظهارداشت:حماسه 9 دی تکلیف را برای خیلی ها روشن کرد ومبدل به خط قرمزی شد که بدانیم سرباز کدام جبهه ایم، انقلاب اسلامی یک سری شعارهایی بنیادین داشته که محقق شده است.

كد خبر : ۸۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۶


سانسور خبری حماسه 9 دی در رسانه های غربی

شفافیت و صداقت، روشن کردن افکار عمومی جز انکار ناپذیر یک رسانه است. رسانه ها باید به دور از هرگونه بی طرفی و غرض ورزی به بازتاب خبری بپردازند و تحلیل مسائل را به مخاطب واگذار کنند.

كد خبر : ۸۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


از هشدارهای رهبر معظم انقلاب تا جولان خواص بی بصیرت در فتنه 88

زمانی که رهبر معظم انقلاب در 01/01/88 در حرم رضوی خطاب به ملت ایران فرمودند که« من می بینم بعضی ها در انتخاباتی که دو سه ماه دیگر انجام خواهد گرفت از حالا شروع کرده اند به خدشه وارد کردن، این چه منطقی است.

كد خبر : ۸۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


این مطالبه جدی حماسه سازان 9 دی است
كد خبر : ۸۲۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


نهم دی؛نماد اسلام خواهی در مقابل عده ای خیانت پیشه بود

نماینده مردم بروجرد و اشترنیان در مجلس گفت: نهم دی ماه نماد اسلام خواهی و ولایت پدیری مردم در مقابل عده ای خیانت پیشه بود.

كد خبر : ۸۲۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹


برنامه بزرگداشت ۹ دی در شهرستان ازنا

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان برنامه بزرگداشت ۹ دی در شهرستان ازنا را اعلام کرد.

كد خبر : ۸۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹


نفرین خانواده شهدا پشت سر سران فتنه/ ظلم اقتصادی و سیاسی فتنه‌گران به کشور/مطالبه مردم از قوه قضائیه برای محاکمه سران فتنه+تصاویر

باید به این نکته توجه کرد که زمانی که موسوی و کروبی و دیگر سران فتنه از آشوبگران در روز عاشورا حمایت کردند و اهانت‌های آنها را ندیده گرفته و آنها را مردمی خداجو خواندند، اگر یکی از آنها در میان جمعیت میلیونی در 9 دی ماه حاضر می‌شد قطعاً امنیت جانی نداشت.

كد خبر : ۸۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹


بیست جمله رهبر انقلاب اسلامی راجع به «۹ دی»

در  فرارسیدن روز «نهم دی»، پایگاه اطلاع‌رسانی khamene.ir بیست جمله‌ برگزیده از حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را درباره «نهم دی» منتشر کرد.

كد خبر : ۸۲۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹


تحلیل معجزه نهم دی با زاویه دید الگوی پیشرفت اسلامی

در آستانه روز تاریخی، فراموش نشدنی و عبرت آموز 9 دی هستیم. در روز 9 دی سیلی از اراده ها به میدان آمدند و از هویت و جهت گیری اسلامی انقلاب دفاعی جانانه کردند.

كد خبر : ۸۲۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹


فتنه ۸۸ برنامه از پیش طراحی شده دشمن بود

امام جمعه شهرستان ازنا گفت: فتنه سال ۸۸ یک اتفاق و دعوای سیاسی نبود بلکه برنامه از پیش طراحی شده و مدون دشمن بود.

كد خبر : ۸۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۰


دنیا طلبی عامل فتنه گری

فتنه یعنی مسئله ای که نه فقط عوام بلکه گاهی خواص نیز در آن اشتباه می افتند همه ما در خطریم هیچ کس نباید به سابقه خود تکیه و اعتماد کند.

كد خبر : ۸۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۳


در دیدار انجمن اسلامی جامعه پزشکی با فرزندان سران فتنه چه گذشت؟/عضویت مسئولان دولتی در شورای مرکزی انجمن حامی فتنه

پزشکان ملاقات کننده با فرزندان میرحسین و رهنورد که عمدتا از اعضای هیات علمی دانشگاه هستند، اعلام کردند که آنها نیز همپای قاطبه جامعه دانشگاهی و نخبگان کشور از تداوم حبس و حصر رهبران و فعالان سیاسی معترض به نتایج انتخابات اعلام شده سال ۸۸ شگفت زده هستند.

كد خبر : ۸۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۵


مسئولان کشور و دولت به دست بیگانه چشم ندوزند/ یک قدم عقب‌نشینی پیش‌روی دشمن را به دنبال می‌آورد

رهبر معظم انقلاب فرمودند: دشمن فعلاً به صراحت با آرمان‌ها کاری ندارد اما اگر عقب‌نشینی بشود بعداً سراغ آرمان‌ها هم می‌آید بنابراین باید با هوشیاری، هدف «پیشنهادها، حرف‌ها و اقدامات دشمن» را درک کرد.

كد خبر : ۸۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۸


وقتی یوم الله 9 دی یوم الشیطان نامیده می شود؟!

سران فتنه بزرگ ترین خیانت را به نظام اسلامی کردند و اکنون مورد رأفت نظام اسلامی قرار گرفته اند و نظام اسلامی به خوبی می داند که مصلحت او در چیست؟!

كد خبر : ۸۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۲


رزمنده لرستانی: رمزیابی لشگر 57 لرستان در کربلای 4 ، عظمت کربلای 5 را رقم زد

رزمنده لرستانی گفت: یکی ازعواملی که موجب شروع کربلای 5 در منطقه ی کربلای 4 شد موفقیت برخی یگان ها ی خودی از جمله لشگر 57 لرستان در پیدا کردن و کشف رمزی بود که از طریق آن می شد به راحتی تمام واحدهای ارتش عراق را دور زد.

كد خبر : ۸۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۴


قطر هم مقابل ایران زانو زد، این بار با گل سردار/ صعود شاگردان کی‌روش و ۹۰ دقیقه تا صدرنشینی

بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و قطر با برتری شاگردان کی‌روش به پایان رسید و بدین ترتیب تیم ملی کشورمان به مرحله بعدی صعود کرد. 

كد خبر : ۸۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۵


شعار "لبیک یا محمد(ص)" در اطراف سفارت فرانسه طنین انداز شد/ تجمع‌کنندگان خواستار اخراج سفیر فرانسه شدند/ سوختن پرچم کشورهای موهن به پیامبر(ص) در خشم مردم

تجمع اتحادیه‌ها و تشکل‌های دانشجویی، دانشجویان و اقشار مختلف مردم در اعتراض به توهین نشریه فرانسوی «شارلی‌ابدو» به پیامبر گرامی اسلام دقابقی پیش در مقابل سفارت فرانسه آغاز شد.

كد خبر : ۸۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۹


انجام برنامه‌های فرهنگی مهمترین الویت کاری ما است

مدیر کل اداره حفاظت از محیط زیست لرستان گفت: با توجه به اهمیت کارهای فرهنگی در حوزه حفاظت از محیط زیست، این برنامه های در الویت کاری ما قرار دارند.

كد خبر : ۸۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۳۰


ایران در عراق بلای جان داعش شده/ تجربه نظامی ما با زمان جنگ تحمیلی قابل مقایسه نیست

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: زمانی که داعش در عراق شروع به اقدامات تروریستی کرد، هیچ کشوری همانند ایران با قاطعیت به کمک ملت عراق برای نابودی داعش نشتافت.

كد خبر : ۸۵۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۵


پاکسازی مناطق عراق از تروریست‌ها با کمک فرماندهان سپاه پاسداران

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پاکسازی مناطق عراق از گروه های تروریستی و داعش با کمک و مشاوره فرماندهان نظامی سپاه پاسداران را از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی خواند.

كد خبر : ۸۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۱


آقای رئیس جمهور ملت را اینگونه تشبیه نکنید

چندی پیش در ضیافت رئیس جمهور با استانداران، آقای دکتر روحانی با گریزی به سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) مطلبی را بیان کردند که جای بسی تامل و موشکافی دارد. رئیس جمهور در این جمع چنین می گویند: امام حسن(ع) می‌خواهند به ما یاد بدهند که باید به مصلحت امت و خواست مردم و جامعه توجه کرد و به نفع امت و جامعه اسلامی تصمیم گرفت.

كد خبر : ۹۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۵


آیا شرایط کنونی ایران اسلامی با دوران صلح امام حسن(ع) کمترین شباهتی دارد؟/ کدام فرماندهان ما خودشان را فروخته‌اند

مدیر مسئول کیهان نوشت: آیا شرایط کنونی ایران اسلامی با آن‌ دوران صلح امام حسن(ع) کمترین شباهتی دارد؟ کدامیک از فرماندهان و سرداران سپاه و ارتش و بسیج -نستجیر‌بالله- خود را به دشمن فروخته و میدان را به نفع حریف ترک کرده‌اند؟!

كد خبر : ۹۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۶


نیروی هوافضای سپاه هر نقطه ای را که بخواهد به آتش می کشد/ فرمانده سپاه قدس توانسته است ظرفیت های سیاسی-امنیتی دشمن را در معرض زوال قرار دهد

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما از میدان تحریم اقتصادی دشمن عبور کردیم و ملت با صبر و شکیبایی این رویای دشمن را نابود کرد.

كد خبر : ۹۸۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۴


آیت‌الله خزعلی دعوت حق را لبیک گفت/ زندگینامه آیت‌الله خزعلی؛ از حضور مستمر در نهضت امام تا روشنگری در نهضت آیت‌الله خامنه‌ای

آیت‌‌الله ابوالقاسم خزعلی یار صدیق امام و رهبری و عضو مجلس خبرگان، دارفانی را وداع گفت.

كد خبر : ۹۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۵


جزئیات جدید پرونده زنجانی؛ سابقه کیفری تا ماجرای مشاور خاکستری!

پرونده ۵۰ هزار صفحه‌ای رسیدگی به اتهامات بابک زنجانی در حالی به چهارمین جلسه دادگاه نزدیک می‌شود که وکلای مدافع وزارت نفت و بابک زنجانی توضیحات جدیدی در مورد این پرونده ارائه کرده‌اند.

كد خبر : ۱۰۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۶


خاوریان:بسیج نه شخص و نه قشر خاص است، یک تفکر با رسالت در حفاظت از دستاوردهای انقلاب است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ازنا طی نشستی با اصحاب رسانه ضمن تشریح برنامه های هفته بسیج تصریح کرد: بسیج نه شخص و نه قشر خاص است بسیج یک تفکر با رسالت در حفاظت از منافع و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

 

كد خبر : ۱۰۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۹


سران فتنه ظرفیت های نظام را از بین بردند/روز نهم دی ماه ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است

فرمانده سپاه شهرستان ازنا با اشاره به روز نهم دی ماه گفت: این روز، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است، متاسفانه سران فتنه ظرفیت های مهم نظام را در مجامع بین اللملی از بین بردند.

كد خبر : ۱۰۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۸


نهم دی ماه؛روز حضور گسترده در دفاع از نظام اسلامی

اگر به تقویم سری بزنیم می بینیم ۹ دی فرا رسیده است که می بایست این روز را ارج نهیم و در راهپیمایی شرکت کنیم و با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (مدظله العالی) تجدید بیعت داشته باشیم و نشان دهیم که حماسه آفرینی سال ۸۸ یادمان نرفته است.

كد خبر : ۱۰۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۹


نهم دی ماه نشانه اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی است

رئیس شورای شهرستان ازنا گفت:9 دی ماه نشانه اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی است .

كد خبر : ۱۰۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۹


راهپیمایی مردم ازنا به مناسبت بزرگداشت حماسه ۹دی

 همزمان با روز بصیرت، راهپیمایی یوم الله ۹ دی با حضور جمعی از مسئولان و مردم متدین و انقلابی شهرستان ازنا برگزار شد.

كد خبر : ۱۰۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۹


امروز هزاران نفر از مردم قم با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند

هزاران نفر از مردم قم به‌مناسبت سالروز قیام ۱۹ دی تا ساعتی دیگر در حسینیه‌ امام خمینی (ره) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار می‌کنند.

كد خبر : ۱۰۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۹


فرمول فلج کردن فتنه، در نمازجمعهٔ تاریخی ۲۹ خرداد/ نقش دو جملهٔ کلیدی امام خامنه ای

یکی از نقاط عطف فتنه ۸ ماهه سال ۸۸ را باید روز ۲۹ خرداد این سال دانست؛ روزی که ناخدای کشتی انقلاب به نمازجمعه ایستاد. نمازجمعه تاریخی ۲۹ خرداد، سنگ بنای مقابله با فتنه را تعیین کرد و نحوهٔ آرایش جبهه حق در مقابل جبهه باطل را مشخص کرد.

كد خبر : ۱۱۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۱


شهید صادقی، سرسخت ترین مبارز انقلابی شهرستان ازنا

شهید حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین صادقی، از شهدای هفت تیر استان لرستان به عنوان یک روحانی مبارز پیرو خط امام، نقش ارزنده ای در به ثمر نشستن و تثبیت انقلاب اسلامی داشت.

كد خبر : ۱۱۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۰


وقتی فتنه گران ممنوع مصاحبه با هر بهانه ای قانون را دور می زنند!/ مجازات سران فتنه چه زمانی اجرایی می شود!

فتنه88خط قرمز نظام مقدس جمهوری اسلامی که هر ایرانی باید این حرکت ضد انقلابی را محکوم کرده و به عنوان سند خیانت عده ای فریب خورده ،مال پرست و خیانتکار به نظام و رهبری برای نسل های آینده معرفی شود.

كد خبر : ۱۱۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۶


تمدید تحریم ده‌ساله، نقض برجام است/ قطعا واکنش نشان خواهیم داد

رهبرمعظم انقلاب تاکید کردند: آمریکا در قضیه توافق هسته‌ای تخلفهای متعددی انجام داده که تازه ترینش تمدید تحریم ده ساله است، اگر این تحریم بشود قطعا نقض برجام است و ایران واکنش نشان خواهد داد.

كد خبر : ۱۱۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۴


تماس‌هایی بین عربستان و اسرائیل برای ناامن کردن ایران برقرار است

فرمانده کل سپاه گفت: از اهداف دشمنان به مخاطره انداختن امنیت در بخش هوایی ایران بود اما سپاه با تلاش خود دشمن را ناامید کرده است.

كد خبر : ۱۲۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۴


نهم دی باران بصیرت مردم بر غبار غفلت و کوردلی اهل نفاق بود

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ازنا گفت: یوم الله نهم دیماه مانند بارانی از بصیرت بود که بر غبار غفلت و کور دلی عده ای که اهل نفاق بود بارید.

كد خبر : ۱۲۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۸


بیانیه سازمان بسیج جامعه زنان کشور منتشر شد

در بخشی از بیانیه سازمان بسیج جامعه زنان کشور به مناسبت 9 دی ضمن انتقاد از به کارگیری برخی فعالان فتنه 88 در مناصب دولتی آمده است: ملت شریف و بصیر ایران از مسئولین محترم دولتی انتظار دارند تا از بکارگیری این افراد که عملکرد ناصوابشان در فتنه ۸۸ تنها تخریب نظام بوده، بر حذر باشند.

كد خبر : ۱۲۰۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۹


برگزاری راهپیمایی ۹ دی در ازنا

مردم شهرستان ازنا با همدلی و وحدت و با حضور پرشور در راهپیمایی حماسه 9 دی سال 88 با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

كد خبر : ۱۲۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۹


او نمونه‌ کم نظیری از نسل اول مبارزان ضد ستم شاهی و از رنج دیدگان این راه پرخطر و پرافتخار بود

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام تسلیت خود در پی درگذشت هاشمی رفسنجانی خاطرنشان کردند که او نمونه‌ کم نظیری از نسل اول مبارزان ضد ستم شاهی و از رنج دیدگان این راه پر خطر و پر افتخار بود.

كد خبر : ۱۲۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰


برگزاری با شکوه مراسم 9 دی در ازنا

مراسم گرامیداشت ۹دی در مسجد امام حسین(ع) شهرستان ازنا با حضور پرشور مردم و مسئولین برگزار شد.

كد خبر : ۱۲۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۹


هشدار رهبری به مردم و مسئولین

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در دیدار پرشور هزاران نفر از مردم متدین و انقلابی تبریز در چهار محور «انقلاب و کارکرد اصلی آن، آسیب شناسی انقلاب، اولویت های مقطع کنونی و آینده انقلاب» سخنان مهمی را بیان کردند.

كد خبر : ۱۲۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۵