جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۱۲    عبارت مورد جستجو: کاریکاتور

کمک .... / کاریکاتوری در مورد آلودگی هوای کلان شهرها
كد خبر : ۱۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


همه هجمه‌ها و اهانت‌های غرب به ساحت نورانی پیامبر اعظم(ع)

پايگاه اطلاع رساني ازنا خبر : تحریف سیما و زندگی پیامبر اعظم(ص)، خشن نشان دادن اسلام و مسلمین در جهت نماد سازی برای تروریسم، ساخت فیلم و طراحی کاریکاتور از جمله اقدامات صهیونیسم و استکبار جهانی برای سنجش روحیه مسلمانان به شمار می‌رود.

كد خبر : ۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۰


کاریکاتور/اشکهای اوباما در مقابل میمون فضانورد ایران
 
 
كد خبر : ۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


کاریکاتور/ مرخصی زایمان برای پدران!

ازنا خبر : طرح افزایش مرخصی زایمان زنان به ۹ ماه در مجلس بررسی می‌شود. همچنین پیشنهاد اختصاص دو هفته مرخصی زایمان به مردان نیز بررسی خواهد شد.

كد خبر : ۵۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۴


بدون شرح/ کاریکاتور
كد خبر : ۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


کاریکاتور سانسور سئوال پرسیده شده از رییس جمهور در تلویزیون!
كد خبر : ۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۹


نگاهی به تاریخ تردیدهای هاشمی درباره سلامت انتخابات

ازناخبر: آيا پس از انقلاب، سياستمداري به اندازه هاشمي رفسنجاني در سلامت انتخابات ابراز ترديد كرده است!؟

كد خبر : ۱۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


دادگاه روحانیت باید خاتمی را خلع لباس کند/ اگر اصلاحات این است، پس مرگ بر اصلاحات

ازناخبر:این البته اولین بار و آخرین باری نبود که اصلاح طلبان افراطی، درست در جهت عکس آن چهره ای که از خود نشان می دهند عمل می کنند. از این ماجرا بدتر، ماجرای توهینی بود که سیدمحمد خاتمی به مردم عزیز آذری زبان ما کرد. ماجرا چنین بود که...

كد خبر : ۱۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


حلقه انحرافی نقاط قوت دولت را به ضعف تبدیل کرده است

ازناخبر: مدیرعامل خبرگزاری فارس با اشاره به انتخاباتی شدن سفرهای استانی دولت گفت: مردم نسبت به خدمتگزاران خود و شخص رئیس جمهور علاقه دارند اما اگر بخواهند مردم را تحقیر کنند آنها نمی‌پذیرند و حلقه انحرافی نقاط قوت دولت را به ضعف تبدیل کرده است.

كد خبر : ۱۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


نامزدهای وابسته به فتنه ۸۸ کمترین شانس پیروزی در انتخابات را ندارند

ازناخبر: شریعتمداری تاکید کرد نامزدهای وابسته به فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ کمترین شانس پیروزی در انتخابات پیش روی را ندارند.

كد خبر : ۲۲۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


افزايش گرايش‌ زن‌هاي اروپايي به اسلام/کليساهاي اروپايي جاي خود را به مساجد مي‌دهند

در حالي که مسلمانان در اروپا با محدوديت‌ها و خط قرمزهاي فراواني روبرو بوده و پروژه‌هاي اسلام‌هراسي بسياري در غرب در حال اجرا است، اما براساس آمارهاي رسمي، تعداد مسلمانان و ميزان گرايش به دين اسلام در ميان اروپاييان نسبت به يکي-دو دهه گذشته دو برابر شده و پيش‌بيني مي‌شود در انتهاي سومين دهه هزاره سوم ميلادي، اروپا چهره‌اي اسلامي به خود خواهد گرفت.

كد خبر : ۲۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


از واکنش‌ احمدی‌نژاد به ‌مسئولیتش ‌بعد از انتخابات تا دستور دولت براي قطع يک يارانه در سال 93

ازناخبر: ماجرای سوریه موضع ایران را در برابر آمریکا قدرتمندتر کرد،بازتولید رمز تقلب در انتخابات خط مشترک فتنه و منافقین،هشدار درباره وجود ماده خطرناک در برخي مکمل‌هاي دارويي،درگيري فيزيكي هواداران رضايي و جليلي در بوشهر، "سونامي" فروپاشي خانواده در انگليس،چرا احمد نجفی انصرافش را پس گرفت؟،30 میلیون صلوات برای پیروزی یک کاندیدا،تکذیب دستگیری مدیرفوتبالی 2000 میلیارد تومانی،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


کاریکاتور آمریکایی درباره انتخاب روحانی

ازناخبر: روزنامه لس آنجلس تایمز با انتشار این کارتون نشان می دهد که انتخاب حسن روحانی به عنوان چهره ای میانه رو در انتخابات ریاست جمهوری ایران طرح ریزی های محافل تندرو در آمریکا را برای حمله نظامی به ایران به هم ریخته است.

كد خبر : ۳۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۵


۱۰۰ درصد مطمئن بودم رئیس‌جمهور می‌شوم / مدتی است در موضوع هسته‌ای دخالت ندارم/ این دولت، دولتی پاک بود/ دولت هیچ بدهی‌ای به بانک مرکزی ندارد

ازناخبر: رئيس‌جمهور در گفتگوی زنده تلویزیونی با مردم گفت: بالاترین اجرای قانون اصل 44 را این دولت داشته است و این دولت هیچ بدهی به بانک مرکزی ندارد و حتی بدهی دولت‌های قبلی را هم تسویه کردیم.

كد خبر : ۳۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


اسمش را خودتان بگذارید
كد خبر : ۳۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


نامه انجمن‌های اسلامی دانشجویان به سید حسن خمینی/ سخنان بدون سند هاشمی در مورد امام(ره) را پیگیری کنید

ازناخبرانجمن‌های اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های تهران در نامه ای به نوه بنیانگذار انقلاب آورده اند: انتشار برخی مطالب از سایت شخصی جناب آقای هاشمی رفسنجانی و انتساب آن به حضرت امام(ره) است که طبق وصیت امام(ره)، برای این مطالب نه صوت و دست خطی از ایشان وجود دارد، نه به تصدیق کارشناسان و منابع اصلی همچون کارشناسان آن مؤسسه -که متولی ارائه آثار آن بزرگوار بوده- رسیده است و نه در سیمای جمهوری اسلامی از بیان خود امام بزرگوارمان بیان گردیده است.

كد خبر : ۴۲۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


تحصن مجلس ششم تندروی بود/حوادث سال۸۸ تلخ بود

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با بیان اینکه تندروی‌هایی مثل جریان تحصن‌ها در مجلس ششم صورت گرفت که از دید من زیبنده نبود، گفت: بنده در مسولیت‌های مختلف سعی کرده‌ام از خدا کمک بگیرم و با توجه به اقتضائات آن به وظایفی که دارم عمل کنم.

كد خبر : ۴۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۰


آری اکنون وقت محاکمه است، نه مناظره! / جرم سران فتنه چیست؟

آری اکنون به زعم همگان وقت «محاکمه» است؛ اما آسیاب به نوبت! اگر قرار به محاکمه هم باشد اولویت با کسانی است که دانسته شرایط فتنه را فراهم نمودند و به آن دامن زدند.

كد خبر : ۴۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


حرمت این حریم را نشانه رفته‌اند!

کیهان نوشت: پای حرمت رسول‌خدا(ص)، حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خون پاک شهداء در میان است و ترفند ملاقات احتمالی وی با مراجع عظام تقلید، در صورت انجام - که بسیار بعید است - می‌تواند حریم مراجع بزرگوار تقلید را با این شائبه که آنان نستجیربالله نسبت به ساحت مقدس رسول خدا(ص) و حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بی‌اعتناء هستند، خدشه‌دار کند.

كد خبر : ۵۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


خشم یهودی‌ها از کاریکاتور اکونومیست درباره مذاکره با ایران + عکس

این کاریکاتور از سنگ‌اندازی کنگره آمریکا بر سر راه تمایل اوباما به بهبود روابط با ایران در دوره حسن روحانی حکایت می‌کند که البته بر روی نماد کنگره، ستاره داوود به عنوان نماد یهودیان دیده می‌شود.

كد خبر : ۵۵۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸


جشنواره وبلاگ نویسی " فجر انقلاب"

به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر و در راستای ترویج فرهنگ گفتمان انقلاب اسلامی جشنواره وبلاگ نویسی ویژه استان لرستان برگزار می شود.

كد خبر : ۵۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


سناریوی خاموش اصلاح‌طلبان در فرهنگ/ گرفتاری دولت در فرهنگ سکولار

فضایی که دولت تدبیر امید در آن بسر می برد از دو حالت خارج نیست یا این جربان چون تجربه افراطی و رادیکالی دوران به اصطلاح اصلاحات را دارد نمی خواهد آن هزینه های گذشته را بدهد لذا دانسته و آگاهانه استراتژی چراغ خاموش یا سناریوی آرامش فعال را برای تحقق اهداف دوران به اصطلاح اصلاحات دنبال می کند و یا این‌که واقعاً در محاصره جریان سکولار افتاده و گریزی از آن ندارد.

كد خبر : ۶۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۱


انصراف از یارانه به شرط انصراف از تعلیق غنی سازی

باشگاه نخبگان وبلاگ نویسان ایرانی، حرف تو به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان " گلدون وبلاگی " از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

كد خبر : ۶۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۴


چه کسانی اولین بار اعتدال را به چالش کشیدند؟

اگر اصلاح‌طلبان تندرو دچار آلزایمر سیاسی نشده باشند،‌ حتماً به یاد می‌آورند که هجمه به شعار اعتدال برای اولین بار از سوی همین اصلاح‌طلبان و در دولت دوم خرداد اتفاق افتاد و مقاله «فقر، مسکنت و اعتدال» در نکوهش این شعار نگاشته شد.

كد خبر : ۶۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰


کاریکاتور/ مسن ترین تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی

ایران در جام جهانی برزیل، مسن ترین تیم خود را در طول مدت حضورش در ادوار مختلف جام جهانی؛ راهی میدان میکند.

كد خبر : ۶۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۸


کاریکاتور/ ضربات مهلک غول تورم بر پیکر جامعه

با افزایش قیمت بنزین، قیمت همه کالاهای اساسی نیز گران شد و به دنبال آن موج جدید تورم در جامعه به وجود آمد؛ که با افزایش میزان تورم قطعاً‌ فاصله طبقاتی در جامعه نیز گسترش می یابد.

كد خبر : ۶۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۱


بازخوانی روز قدس در مکتب امام (ره)

سایت "حرف تو" در نظر دارد تا فرا رسیدن روز قدس، روزانه بسته ای را به عنوان روزنامه "سنگ و خون" در مورد موضوع فلسطین و غزه منتشر کند. از شما مخاطبین عزیز درخواست می کنیم با ارسال لینک مطالب مربوط در این زمینه ما را در انتشار این بسته یاری نمایید.

كد خبر : ۷۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۱


کاریکاتور مصطفی کواکبیان
كد خبر : ۷۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


اتهامات امنیتی و اقتصادی هاشمی/عدم شکایت ناطق و فرزندش از احمدی‌نژاد/ محاکمه ۲۸ فتنه گر/محکومیت ۲۰ متهم بانک ملی

سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری خود درباره مسائل بسیاری از جمله اتهامات امنیتی و اقتصادی مهدی هاشمی، عدم شکایت ناطق و فرزندش از احمدی‌نژاد، محاکمه ۲۸ فتنه گر، محکومیت ۲۰ متهم بانک ملی در فساد ۳ هزار میلیاردی توضیحاتی ارائه کرد.

كد خبر : ۷۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۴


فرهنگ پدافند غیرعامل

چنانچه فلسفه بنیادی "پدافند غیرعامل" را افزایش توان مقابله نیروهای خودی و کاهش مخاطرات ناشی از حملات احتمالی دشمن بدانیم به یک عبارت کلیدی برای درک مسئله خواهیم رسید و آن این است که شناخت دوستان و دشمنان برای هرگونه طرح ریزی استراتژیک جنبه حیاتی دارد.

كد خبر : ۷۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


کسانی که از تفرقه مسلمانان سود می برند

ی شک وجود مقدس و نورانی پیامبر اعظم(ص) می تواند محور وحدت همه مسلمانان باشد؛ نقطه ای روشن که مسلمانان اعم از شیعه و سنی بدان معتقد بوده و پیوندی معنوی و عاطفی، دلهایشان را بدان وجود پربرکت متصل کرده است.

كد خبر : ۸۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۱


اهانت به مقدسات اسلامی در اروپا در راستای آزادی بیان یا تشدید جنگ مذهبی

اگر فرض بر این است که در دموکراسی باید به نظر و دیدگاه اکثریت بهاء داده شود در این صورت به استهزاء گرفتن باورهای دینی مسلمانان توسط یک نشریه ورشکسته چگونه با اصول دموکراسی سازگاری دارد.

كد خبر : ۸۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۵


شعار "لبیک یا محمد(ص)" در اطراف سفارت فرانسه طنین انداز شد/ تجمع‌کنندگان خواستار اخراج سفیر فرانسه شدند/ سوختن پرچم کشورهای موهن به پیامبر(ص) در خشم مردم

تجمع اتحادیه‌ها و تشکل‌های دانشجویی، دانشجویان و اقشار مختلف مردم در اعتراض به توهین نشریه فرانسوی «شارلی‌ابدو» به پیامبر گرامی اسلام دقابقی پیش در مقابل سفارت فرانسه آغاز شد.

كد خبر : ۸۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۹


فرمانده بسیج: ظریف از چشم و نظرم افتاد!

سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آقای ظریف ظاهرا نمی داند نماینده چه ملت و چه عظمتی است، ایشان باید رسما به خاطر حرکت های ناپسند اخیر از ملت ایران عذرخواهی کند. بعضی اشتباهات، دیگر قابل تحمل نیست و به صراحت می گویم که آقای ظریف از چشم و نظرم افتاد.

كد خبر : ۸۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۱


متن کامل پیام رهبر انقلاب خطاب به جوانان غربی (+متن اصلی به زبان انگلیسی)

آیت الله خامنه ای، مقام معظم رهبری در پیامی خطاب به جوانان اروپا و آمریکا از آنان خواستند درباره حقیقت اسلام تحقیق کنند و تسلیم هیاهو و جنجال های اسلام هراسی دولتمردان و رسانه های جهانی نشوند.

كد خبر : ۸۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۲


حرکت نه چندان ظریف وزیر امورخارجه ایران در میدان دیپلماسی

واکنش ها به دیدار ظریف و جان کری در پاریس ادامه دارد و باید منتظر ماند و دید مجلس چه تصمیمی برای این دیدار می‌گیرد و واکنش خود دولت مردان به این دیدار چه خواهد بود؟

كد خبر : ۸۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۲


فراهم کردن زیرساخت‌های فرهنگی؛ زمینه‌ساز توسعه استان

استاندار لرستان با اشاره به برگزاری هفتمین جشنواره دوسالانه سراسری هنرهای تجسمی بسیج در استان گفت: برگزاری این جشنواره رویداد مهم و با ارزشی‌ست که تاثیر مطلوبی در معرفی فرهنگ، هنر و جاذبه‌های گردشگری استان دارد.

كد خبر : ۸۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۶


زبان هنر تاثیر گذارترین ابزار برای پاسخ اهانت به پیامبر اکرم(ص)

به بهانه برگزاری هفتمین دوسالانه هنرهای تجسمی بسیج در لرستان نشستی باعنوان توجیه نظری کارگاه علمی با حضور هنرمندان حوزه تجسمی، اساتید و داوران این جشنواره در سالن آمفی‌تئاتر هلال احمر استان برگزار شد.

كد خبر : ۸۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۸


جنایت وحشیانه داعش را کدام دین و وجدان تایید می‌کند؟/ دشمن در تلاش است تا «هویت» را از جهان اسلام نیز بگیرد

خطیب جمعه تهران خطاب به داعش گفت: مسلمانان در برابر شما از خود دفاع می‌کنند آن وقت شما این آیه را که درباره پیامبر (ص) است مصادره می‌کنید؛ خلبان اردنی آمده بود تا شما را در برابر جنایاتتان کیفر کند چراکه شما هر کجا وارد شدید کشتار می‌کنید این حرکت وحشیانه را کدام دین و وجدان تایید می‌کند؛ شما آیه قرآن را زیر و رو کرده‌اید.

كد خبر : ۸۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۷


ظریف نامه رهبر انقلاب را برای بان‌کی‌مون فرستاد

وزیر امور خارجه کشورمان در نامه‌ای خطاب به بان کی مون، توجه دبیرکل سازمان ملل متحد را به نمادهای فراگیر و بسیار آزار دهنده اسلام هراسی که پس از اقدامات تروریستی اخیر تشدید شده‌اند، جلب کرد.

كد خبر : ۸۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸


مجمع راهبردی بسیجیان ازنا با قرائت قطع نامه برگزار شد

در ادامه برنامه های دهه مبارک فجر مجمع راهبردی بسیجیان که با حضور مسئولین این شهرستان برگزار شد با قرائت قطع نامه توسط جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج ازنا همراه شد.

كد خبر : ۸۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸


ماجرای شادی پس از گل بازیکن عربستانی

«الشهرانی» بازیکن الهلال عربستان، در شادی پس از گل در جریان بازی با فولاد خوزستان پیراهن خود را بالا زد و تصویر و کاریکاتور یک نوجوان را نشان داد. برخی گمان کردند این کار در حمایت از اقدام اخیر مأموران فرودگاه جده بوده اما موضوع، چیز دیگری است.

كد خبر : ۸۹۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۲


جزییات خط قرمزهای هسته ای/لزوم لغو تحریمها همزمان با امضای توافق

رهبر انقلاب با بیان اینکه امریکایی ها به دنبال نابود کردن صنعت هسته ای ایران هستند، تاکید کردند: همه مسئولان ایران ضمن تأکید بر خطوط قرمز، به دنبال توافقی خوب یعنی توافقی منصفانه و عزتمندانه هستند.

كد خبر : ۹۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۳


کاریکاتوریست لرستانی جایزه ویژه سیساک را از آن خود کرد

کاریکاتوریست لرستانی جایزه ویژه داوران جشنواره جهانی کاریکاتور سیساک را از آن خود کرد.

كد خبر : ۹۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴


مبارزه با استکبار تعطیل پذیر نیست/ عصبانیت از نفوذ ایران علت بمباران یمن/کسانی که حوادث سال 88 را راه‌انداختند قابل اطمینان نیستند

رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه اگر مبارزه با استکبار نباشد ما تابع قرآن نیستیم، تاکید کردند: آمریکا اتمّ مصادیق استکبار است، خودتان را آماده کنید برای ادامه‌ مبارزه با استکبار.

كد خبر : ۹۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


کاریکاتور ائتلاف شوم

پایگاه اطلاع رسانی ازناخبر از قسمت کاریکاتور خود با کاریکاتور "ائتلاف شوم" رونمایی کرد.

كد خبر : ۹۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۰


کاریکاتور ازناخبر بمناسبت روزخبرنگار
ازناخبر به مناسبت روز خبرنگار اقدام به رو نمایی از کاریکاتور روز خبرنگار نموده است.

 

كد خبر : ۹۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۶


کاریکاتور/من یک روستایی انقلابی ام

کاریکاتور ازناخبر این بار اختصاص دارد به موضوع من یک روستایی انقلابی ام.

كد خبر : ۹۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۷


تاثیر مدرنیته بر زندگی خانواده ها

تاثیر مدرنیته بر زندگی امروزی انسان ها موضوع کاریکاتور این هفته ازناخبر است.

كد خبر : ۹۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸


کاریکاتور/دموکراسی

ازاصلی‌ترین روندهای موجود در دموکراسی‌ می‌توان به وجود رقابت‌های انتخاباتی عادلانه اشاره کرد، علاوه بر این،آزادی بیان، آزادی اندیشهٔ سیاسی از دیگر ارکان اساسی دموکراسی هستند.

كد خبر : ۹۶۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۷


بازگشایی سفارت انگلیس در ایران

وزیر خارجه انگلیس با حضور در سفارت انگلیس در تهران رسما سفارت کشورش را پس از 4 سال بازگشایی کرد.

كد خبر : ۹۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


کاریکاتور/تاثیر ماهواره بر روی خانواده ها

کاریکاتور این هفته ازناخبر این بار به تاثیر ماهواره بر نظام خانواده ها اشاره داد.

كد خبر : ۹۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۴


کاریکاتور/فوتبال بانوان ازنا

کاریکاتور این هفته ازناخبر این بار به کاریکاتور فوتبال بانوان ازنا اختصاص دارد.

كد خبر : ۹۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۳


کاریکاتور/بیکاری معضل امروز جوانان

کاریکاتور این هفته ازناخبر به معضل بزرگ بیکاری در بین جوانان اشاره دارد که متاسفانه استان لرستان در این میان رتیه های بالای کشور را از آن خود کرده است.

كد خبر : ۹۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


کاریکاتور/هفته دفاع مقدس

کاریکاتور این هفته ازناخبر به مناسبت هفته دفاع مقدس به این موضوع اشاره دارد.

كد خبر : ۹۹۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴


کاریکاتور/حادثه تلخ در منا

کاریکاتور این هفته ازناخبر به جنایات آل سعود در کشور عربستان و حادثه تلخ منا در مناسک حج اشاره دارد.

كد خبر : ۹۹۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۷


کاریکاتور/آل سقوط

کاریکاتور این هفته ازناخبر به آل سقوط اشاره دارد.

كد خبر : ۱۰۰۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴


کاریکاتور/قلیان

مصرف قلیان آشکارا نشان داده است که تاثیرات مضری بر دو عضو حیاتی بدن به نام ریه‌ها و قلب دارد. سرطان ریه، سرطان مری، بیماری انسدادی ریوی مزمن، آمفیزم، پایین بودن وزن هنگام تولد نوزاد، افزایش حملات آسم و ذات‌الریه برخی از خطرات مربوط به کشیدن قلیان هستند.

كد خبر : ۱۰۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۰


کاریکاتور/ چشم دل روشندلان

به مناسبت بیست و سوم مهرماه و روز عصای سفدی کاریکاتور این هفته ازناخبر به تغییر نگاه در برخورد با روشندلان اشاره دارد و این که آنها با چشم دلشان ما را می بینند.

كد خبر : ۱۰۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳


کاریکاتور/کارگران مشغول کارند؟

چند هفته ای می شود که از کارخانجات شهرستان ازنا خبرهایی مبنی بر اخراج برخی از کارگران با نام "تعدیل نیرو" به گوش می رسد.

كد خبر : ۱۰۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۷


نقش مهم رسانه ها در معرفی شهرستان/عدم نقد پذیری مسئولین مشکل اصلی خبرنگاران است

در میزگرد ازناخبر که با محوریت مشکلات رسانه های شهرستان ازنا برگزار شد به نقش مهم اطلاع رسانی از طریق رسانه های محلی تاکید شد.

كد خبر : ۱۰۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۳۰


کاریکاتور/نفت و واژگونی کشاورزی

کشاورزی یکی از مهمترین عرصه های تولید و اقتصاد مقاومتی در کشور محسوب می شود ولی در زمان های حساس این مهم به فراموشی سپرده می شود.

كد خبر : ۱۰۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷


کاریکاتور/کمک های مسئولین پروازی ازنا

کاریکاتور این هفته ازناخبر به کمک های برخی مسئولین پروازی شهرستان ازنا می پردازد که در زمان های بحران و حساس در این شهرستان(مثل آب گرفتگی اخیر) حضور ندارند.

كد خبر : ۱۰۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۰


روحانی برای اجرای برجام شرط گذاشت

روحانی در پاسخ این سوال که "آیا با آغاز نظارت های جدید در چارچوب توافق هسته ای، ایران تعهدات مربوط به سایت های هسته ای را رعایت خواهد کرد؟"گفت:ایران کاملاً مصمم است که به توافقات مطروحه در برجام پایبند و به آن عمل کند؛ مشروط بر اینکه 1+5 نیز کاملاً به تعهداتش پایبندی نشان دهد.

كد خبر : ۱۰۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۲


کاریکاتور/هفته کتابخوانی

کاریکاتور ازناخبر به مناسبت هفته کتابخوانی.

كد خبر : ۱۰۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳


برگزاری نمایشگاه کاریکاتورهای "وحید کشاورز" در ازنا

نمایشگاهی از آثار هنرمند جوان ازنایی بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در مجتمع فرهنگی هنری غدیر شهرستان ازنا برپا شد.

كد خبر : ۱۰۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۵


افتتاح نمایشگاه کاریکاتور آل سقوط در ازنا

نمایشگاه کاریکاتور با عنوان آل سقوط در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ازنا افتتاح شد .

كد خبر : ۱۰۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۷


کاریکاتور/وعده های انتخاباتی

کاریکاتور این هفته ازناخبر به وعده های داغ انتخاباتی اشاره دارد.

كد خبر : ۱۰۵۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


پروپاگاندا چیست؟

تبلیغات سیاسی یا پروپاگاندا گونه‌ای ارتباط است که در آن، اطلاعات هماهنگ و جهت‌دار برای بسیج افکار عمومی از طریق تبلیغات سیاسی پخش و فرستاده می‌شود.

كد خبر : ۱۰۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


کاریکاتور/غرق شدن آل سعود

کاریکاتور این هفته ازناخبر به غرق شدن آل سعود در خون هایی که به ناحق از مسلمانان منطقه میریزد اشاره دارد.

كد خبر : ۱۰۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۴


وحیدکشاورز و دموکرات ترین هنر معاصر/ واقعي ترين واقعيات، حقيقت است

وحید کشاورز کاریکاتوریست برتر و جوان شهرستان ازنا می باشد که با طرح ها و نمایشگاه هایی که در ادوار مختلف برگزار نموده نشان داده که از ذوق و سلیقه خاص و حرفه ای در این زمینه برخوردار است.

كد خبر : ۱۰۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۶


القاب کاذبی که به برخی کاندیداها بذل می شود

در ادوار گذشته انتخابات مجلس همواره از طرف کاندیداها و هوادارانشان القابی چون نسبت دادن به شخصیت های دینی و ملی بذل داده شد که در گذر زمان ، همان القاب باعث غرق شدنشان شد.

كد خبر : ۱۰۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۹


کاریکاتور/ رد نظر انیشتین در بین مسئولین!

وحید کشاورز این هفته از کاریکاتوری در مورد نظر انیشتین و رد آن توسط برخی مسئولین رونمایی کرده است. 

كد خبر : ۱۰۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۷


مجتمع فرهنگی هنری ازنا برای هنرمندانش حال خوشی ندارد

وحید کشاورز این هفته از کاریکاتوری رونمایی کرده که اشاره دارد به اینکه فلسفه وجود مجتمع های فرهنگی و هنری بهره مندی از آمفی تئاتر و نگارخانه است و بیش از ۵ سال از افتتاح مجتمع فرهنگی و هنری نیمه تمام ازنا می گذرد و سالن آمفی تئاتر و نگارخانه این مجتمع وضعیت نامناسبی دارد.

كد خبر : ۱۰۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۳


کاریکاتور/عدالت

وحید کشاورز دبیر بخش طنز و کاریکاتور ازناخبر، کاریکاتور این هفته خود را در مورد عدالت کلید زده است.

كد خبر : ۱۰۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۲


نمایشگاه آثار هنری و صنایع دستی هنرمندان در ازنا آغاز به کار کرد

نمایشگاه آثار هنری و صنایع دستی هنرمندان در لرستانی در مجتمع غدیر شهرستان ازنا در اولین روز از  دهه فجر آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۱۰۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳


کاریکاتور/مراقب سودجویان انتخاباتی باشیم

وحید کشاورز دبیر بخش کاریکاتور ازناخبر این بار طرحی را در مورد فضای انتخابات کشیده که نشان می دهد باید مراقب سودجویان انتخاباتی باشیم.

كد خبر : ۱۰۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۷


کاریکاتور/اهداف برخی کاندیدا برای انتخابات

وحید کشاورز دبیر کاریکاتور ازناخبر این بار با کاریکاتورش نشان می دهد اهداف برخی کاندیدا طی نمودن پله های ترقی! در انتخابات می باشد.

كد خبر : ۱۰۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۱


کاریکاتور/ رای داغ کباب داغ

وحید کشاورز دبیر بخش کاریکاتور ازناخبر این بار بدون شرح به سراغ رای داغ و کباب داغ در انتخابات رفته است.

كد خبر : ۱۰۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۴


کاریکاتور/تکنیکهای فریبنده انتخاباتی

وحید کشاورز کاریکاتوریست ازناخبر به تکنیکهای فریبنده برخی نامزدها در انتخابات اشاره دارد.

كد خبر : ۱۰۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۶


کاریکاتور/دست های پنهان در انتخابات

وحید کشاورز کاریکاتوریست ازناخبر به دست های پنهان برخی نامزدها در انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره دارد.

كد خبر : ۱۰۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۷


کاریکاتور/پول های کثیف انتخاباتی

وحید کشاورز دبیر بخش کاریکاتور ازناخبر این بار طرح خود را به برخی پول های کثیف که در انتخابات رد و بدل می شود اختصاص داده است.

كد خبر : ۱۰۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۱


کاریکاتور/افراط و تفریط

وحید کشاورز دبیر کاریکاتور ازناخبر این بار از طرح افراط و تفریط که هر دو در هرکاری موجب ضرر می باشد رونمایی کرده است.

كد خبر : ۱۰۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۱


کاریکاتور/در آرزوی آزادی

وحید کشاورز دبیر بخش گرافیک و کاریکاتور ازناخبر اولین کاریکاتور سال جدید خود را به موضوع در آرزوی آزادی اختصاص داده است.

كد خبر : ۱۰۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۳


کاریکاتور/رتبه نخست جاده مرگ

وحید کشاورز دبیر بخش گرافیک و کاریکاتور ازناخبر با توجه به رتبه نخست ازنا در مرگ و میر جاده ای لرستان ، کاریکاتور خود را به این موضوع اختصاص داده است.

كد خبر : ۱۱۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸


کاریکاتور/ترجیح منافع شورای شهر به منافع مردم

وحید کشاورز دبیر بخش گرافیک و کاریکاتور ازناخبر با توجه به اختلافات اعضای شورای شهر و عدم رسیدگی به معضلات و مشکلات شهری، کاریکاتور خود را به این موضوع اختصاص داده است.

كد خبر : ۱۱۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۵


افتتاح نمایشگاه کاریکاتور در ازنا

نمایشگاه کاریکاتور وحید کشاورز با موضوع "حقوق شهروندی " در مجتمع فرهنگی هنری غدیر شهرستان ازنا دایر شده است.

كد خبر : ۱۱۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۸


کاریکاتور/خبرنگار مستقل!

وحید کشاورز دبیر بخش گرافیک و کاریکاتور ازناخبر طرح این هفته خود را به مناسبت روز خبرنگار به این موضوع اختصاص داده است.

كد خبر : ۱۱۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۶


کاریکاتور/فشار اصحاب قدرت بر اصحاب رسانه

وحید کشاورز دبیر بخش گرافیک و کاریکاتور ازناخبر طرح این بار خود را با توجه به روز خبرنگار به فشار اصحاب قدرت به اصحاب رسانه اختصاص داده است.

كد خبر : ۱۱۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۸


ضعف ها و کمبودهای هفته فرهنگی _ اقتصادی لرستان در تهران

هفته فرهنگی و اقتصادی لرستان با همه نقاط ضعف و قوتی که داشت به پایان رسید و امروز زمان آن رسیده تا با بررسی دقیق؛ برخی ضعف های این نمایشگاه به مسئولین گوشزد شود تا بلکه در سال های آتی شاهد نمایشگاه های به مراتب  بهتر و با کیفیت‌تر باشیم.

كد خبر : ۱۱۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۱


کاریکاتور/کارگران در حال اخراج، مسئولین به هوش باشید!

وحید کشاورز دبیر بخش گرافیک و کاریکاتور ازناخبر طرح این بار خود را با توجه به اتفاقات اخیر در کارخانه فروآلیاژ ازنا و تهدید به اخراج عده ای از کارگران اختصاص داده که توجه ویژه مسئولین را طلب میکند.

كد خبر : ۱۱۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۷


حضور کاریکاتوریست ازنایی در نمایشگاه سراسری کارتون و کاریکاتور"آل سقوط"

کاریکاتوریست جوان ازنایی و دبیر بخش طنز و کاریکاتور ازناخبر در نمایشگاه سراسری کارتون و کاریکاتور "آل سقوط" حضور پیدا کرد.

كد خبر : ۱۱۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۸


کاریکاتور/جوان

وحید کشاورز دبیر بخش گرافیک و کاریکاتور ازناخبر با توجه به مشکلات عدیده جوانان در قسمت های مختلف کاریکاتور این هفته خود را به بحث جوان اختصاص داده است.

كد خبر : ۱۱۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۵


کاریکاتور/تخریب محیط زیست خیانت به نسل های آینده

وحید کشاورز دبیر بخش طنز و کاریکاتور ازناخبر طرح خود را به تخریب محیط زیست و خیانت به نسل های آینده اختصاص داده است.

كد خبر : ۱۱۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۳۰


کاریکاتور/مقاومت پیروز است

وحید کشاورز دبیر بخش طنز و کاریکاتور ازناخبر طرح این بار خود را با توجه به روز قدس به موضوع مقاومت اختصاص داده است.

كد خبر : ۱۱۲۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۴


کاریکاتور/آیا هدف وسیله را توجیه می کند؟

وحید کشاورز دبیر بخش طنز و کاریکاتور ازناخبر طرح این بار خود را به توجیه برخی در مورد اقدامات ناپسندشان برای رسیدن به هدفی خاص اختصاص داده است.

كد خبر : ۱۲۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۶


آقای "روحانی" آزادی مسئولانه یا افسار گسیخته!

از آنجا که توهین به رییس جمهور سابق توسط رسانه وابسته به معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد صورت گرفته که اتفاقاً اولین بار هم نیست که از این دست تشبیه‌های نابجا توسط این رسانه صورت می‌گیرد، آن قسمت از سخنان رییس جمهور را در نمایشگاه مطبوعات برایشان یادآوری می‌کنیم که گفت: «نشکنیم قلم‌ها را به بهانه‌های واهی، نبندیم دهان‌ها را با بهانه‌های غیراساسی، بگذاریم در این جامعه آزادی باشد.

كد خبر : ۱۲۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹


کاریکاتور/ایثار آتش نشانان قهرمان

وحید کشاورزی دبیر بخش کاریکاتور ازنا خبر طرح این هفته خود را به نماد شهدای آتش نشان اختصاص داده است.

كد خبر : ۱۲۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۳


کاریکاتور/بدون جلب توجه متفاوت باشیم

وحید کشاورزی دبیر بخش گرافیک و کاریکاتور ازناخبرطرح این هفته خود را به "خطر متفاوت بودن را بپذیریم،اما بیاموزیم بدون جلب توجه متفاوت باشیم" اختصاص داده است. 

كد خبر : ۱۲۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲


کاریکاتور/شعار یا برنامه

وحید کشاورز دبیر بخش گرافیک و کاریکاتور ازناخبر طرح این هفته خود را به شعار زدگی و بدون برنامه بدون برخی مسئولین و نامزدهای انتخاباتی اختصاص داده است.

كد خبر : ۱۲۳۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴


کاریکاتور/بیت المال

وحید کشاورز دبیر بخش گرافیک و کاریکاتور ازناخبر طرح این هفته خود را به سو استفاده برخی از مدیران از بیت المال اختصاص داده است.

كد خبر : ۱۲۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۶


داعش در تله ایران

طرح از وحید کشاورز دبیر بخش کاریکاتور و گرافیک ازناخبر

كد خبر : ۱۲۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۰


شیردوشی عربستان!

وحیدکشاورز دبیر گرافیک و کاریکاتور ازناخبر طرح این هفته خود را به سواستفاده آمریکا از جهل آل سعود اختصاص داده است.

كد خبر : ۱۲۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۳۱


"اسرائیل و داعش در تیر رس موشک های ایران"

وحید کشاورز دبیر بخش گرافیک و کاریکاتور ازناخبر طرح این هفته اش را اختصاص داد به "اسرائیل و داعش در تیر رس موشک های ایران"

كد خبر : ۱۲۵۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۴


وحیدکشاورز و دموکرات ترین هنر معاصر

بمناسبت برپایی نمایشگاه کاریکاتور مهارت در آموزشگاه هنرهای تجسمی اردیبهشت ازنا گفتگویی با کاریکاتور جوان صورت گرفت.

كد خبر : ۱۲۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۸


فشار اصحاب قدرت بر اصحاب رسانه

وحیدکشاورز دبیر گرافیک و کاریکاتور ازناخبر به مناسبت روزخبرنگار کاریکاتور خود را منتشر کرد.

كد خبر : ۱۲۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۷


کاریکاتور کشتار بیرحمانه مسلمانان مظلوم در میانمار

وحید کشاورز دبیر بخش گرافیک و کاریکاتور ازناخبر طرح این هفته خود را به کشتار بیرحمانه مسلمانان مظلوم در میانمار اختصاص داده است

كد خبر : ۱۲۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۶


کاریکاتور "من به توجه شما نیاز دارم"

وحید کشاورز دبیر کاریکاتور و گرافیک ازناخبر طرح این هفته خود را به "من به توجه شما نیاز دارم" و چهره رئیس جمهور آمریکا اختصاص داده است.

كد خبر : ۱۲۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۶


افزایش سالانه ۸۰۰ هزار نفر به آمار فارغ التحصیلان بیکار

وحید کشاورز دبیر بخش گرافیک و کاریکاتور ازناخبر طرح این هفته خود را به افزایش سالانه ۸۰۰ هزار نفر به آمار فارغ التحصیلان بیکار اختصاص داده است.

كد خبر : ۱۲۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۵


سو استفاده برخی از مسئولین وافراد در زمان بحران

وحیدکشاورز دبیر بخش کاریکاتور ازناخبر طرح خود را درخصوص سو استفاده برخی از مسئولین وافراد در زمان بحران نشان داده که درظاهر شرایط رو بحرانی نشان میدهند ولی در عمل از شرایط سواستفاده میکنند.

كد خبر : ۱۲۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۴


کاریکاتور اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی

وحید کشاورز دبیر گرافیک و کاریکاتور ازناخبر طرح این هفته خود را به اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی اختصاص داده است.

كد خبر : ۱۲۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۹


کاریکاتور "صلح جهانی"

وحید کشاورز دبیر گرافیک و کاریکاتور ازناخبر طرح این هفته خود را به "صلح جهانی" اختصاص داده است.

كد خبر : ۱۲۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۶