جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۲۱    عبارت مورد جستجو: مطالبه گری

مرهم اردوهای جهادی بر زخم های عمیق محرومیت در لرستان

ازناخبر: تاثیر اردوهای جهادی به واسطه وجود روحیه مطالبه گری و آرمان گرایی در دانشجویان به گونه ای است که هر ساله در ایام تعطیلات نوروز جمعی از دانشجویان را در راستای خدمت رسانی، به مناطق محروم  می کشاند.

كد خبر : ۱۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


توفیق هسته ای مدیون هوشمندی، حکمت و تدبیر مقام معظم رهبری است

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی در بیست و دومین گردهمایی ائمه جمعه استان لرستان که با میزبانی شهرستان سلسله برگزار شد، با اشاره به توافق هسته ای ژنو گفت: هوشمندی، حکمت و تدبیر مقام معظم رهبری در حمایت و هدایت تیم مذاکره کننده باعث توفیق این نشست برای جمهوری اسلامی ایران شد.

كد خبر : ۴۹۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


نگران رسوخ حامیان فتنه به اسم اعتدال در دولت هستیم

600 مسئول بسیج دانشجویی طی نامه‌ای به رئیس جمهور تأکید کردند که به نظر می‌رسد عزم راسخی در برخی از دستگاه‌های اجرایی کشور و مسئولین برای بهبود شرایط اقتصادی با تکیه بر افزایش قدرت داخلی و ایجاد یک اقتصاد مقاومتی واقعی، وجود ندارد.

كد خبر : ۵۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۵


اقتصاد مقاومتی ؛ انقلاب اقتصادی

انقلاب عظیم ترین تغییرات را در یک جامعه پدید می آورد.دگرگونی در ساختارهای قدیم و ایجاد ساختارهای جدید از پیامدهای اصلی انقلاب ها بشمار می رود.انقلاب اسلامی نیز از این قاعده مستثنی نبوده است.

كد خبر : ۶۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۷


عدم پاسخ روحانی به درخواست بسیج دانشجویی/ به دانشگاه آزاد اخطار می دهیم/ نکات منفی دولت، نکات مثبت احتمالی آن را پوشانده است

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور اظهار داشت: درخواست بسیج دانشجویی از رئیس جمهور برای حضور وی در بسیج دانشجویی یا حضور دانشجویان بسیج در دفتر ایشان برای بررسی صحبت های رئیس جمهور در دانشگاه شهید بهشتی تا کنون با پاسخ مثبتی از سوی دولت همراه نشده است.

كد خبر : ۶۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۳


نامه یک شهروند به فرماندار ازنا

یکی از فعالان فرهنگی شهرستان ازنا طی نامه ای به فرماندار این شهرستان مواردی را یادآور شد.

كد خبر : ۶۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۸


اقتصاد کشور در 24 سال گذشته لیبرالی بود/حتماً باید مدیریت و عملکرد دوره دفاع مقدس را مرورکنیم/مردم نباید به یارانه گرفتن راضی باشند/رسیدگی به پرونده‌ فسادهای کلان مالی باید تقویت شود

یک کارشناس مسائل اقتصادی با اشاره به تبعات سیاست تعدبل اقتصادی در کشور گفت: پذیرفتن سیاست تعدیل اقتصادی به وسیله یک عده اندکی انجام شده است ولی تأثیری داشته است که در حال حاضر10 میلیون نفر بیکار داریم،

كد خبر : ۶۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۷


موج مطالبه گری نمایندگان مردم درجمع دولتمردان/ وقتی همه حضور داریم

وقتی قراربراین شد یکی از کلیدی ترین اعضای دولت تدبیروامید پا به استان لرستان بگذارد و از نزدیک مسائل ومشکلات استان را رصد کند،همه براین مسئله متفق القول بودیم که باید کاری کرد. از استاندار که نماینده رسمی دولت دراستان است تا رسانه ها ومردم و دیگر مدیران دست دردست هم برای ساعتی هم که شده باهم باشیم ودرد هایمان را به مسئولین کشور بگوییم.

كد خبر : ۶۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۸


جنایات غزه واقعیت ذاتی رژیم گرگ‌صفت صهیونیستی است/ تنها راه علاج، نابودی رژیم صهیونیستی است/ مقاومت مسلحانه به کرانه باختری گسترش یابد

ما معتقدیم کرانه باختری نیز باید مانند غزه مسلح شود و کسانی که علاقه‌مند به سرنوشت فلسطین هستند در این زمینه فعالیت کنند تا رنج و محنت مردم فلسطین، در پرتو دست قدرتمند آنها و ضعف دشمن صهیونیست کاهش یابد.

كد خبر : ۷۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


تجمع اعتراض آمیز شهرکی ها مقابل فرمانداری ازنا/وعده فرماندار برای پیگیری جدی

اهالی شهرک المهدی ازنا طی قطعی های مکرر و بی آبی این منطقه ، تجمع اعتراض آمیزی جلوی درب فرمانداری ازنا به این مساله داشتند.

كد خبر : ۷۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


مهاجرت؛ تهدیدی جدی برای ازنا

شاید بارها در بین مردم شنیده اید که اگر موقعیتی حاصل شود از این شهر برم شاید از این فشارها قدری کاسته بشود.

كد خبر : ۷۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


واکنش روحانی به خبر امکان سقوط کربلا و نجف/این شهرها خط قرمز ماست/محدودیتی درعملیات نخواهیم داشت

وزیر کشور گفت: «یک روز خبر آوردند که امکان سقوط شهرهای کربلا و نجف وجود دارد، رئیس جمهور در آن جلسه گفت این شهرها خط قرمز ما است و اگر قرار باشد چنین اتفاقی بیفتد هیچ محدودیتی در عملیات وجود نخواهد داشت».

كد خبر : ۷۴۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۴


مدعوین اجابت دعوت نکردند/نمایندگان تجمع خواستار پاسخ صریح مسولان شدند

عده کثیری ازاقشارمختلف مردم ازنا شب گذشته درمسجدخاتم الاانبیاء (ص) بمنظور رفع معضلات حوزه های جاده ای ودرمانی این شهرستان وشنیدن پاسخ های معقول مسولان مرتبط اجتماع کردند.

كد خبر : ۷۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۱


قطعی بودن زدوبند بین برخی ادارات با رسانه‌های لرستان// بازرسی ورود کند

روز گذشته لرستان خبر یادداشتی با عنوان لو رفتن زدوبند 500 میلیونی روابط عمومی دولتی با خبرگزاری خاص در لرستان منتشر کرد برای اطلاع بیشتر از این موضوع، و وجود یا عدم وجود چنین موضوعاتی لرستان خبر با رسانه استان به گفتگو پرداخت.

كد خبر : ۸۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۳


مشکلات معیشتی موجب افزایش ناهنجاری های فردی و اجتماعی می شود

رییس کل دادگستری لرستان گفت: آمار ها نشان می دهد مادامی که معیشت مردم در وضع نامناسبی قرار می گیرد ناهنجاری فردی و اجتماعی نیزدر جامعه افزایش می یابد.

كد خبر : ۹۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۴


انتخابی اصلح برای قوام دو شهرستان ازنا و دورود

شهرستان دورود و ازنا از دیر باز به واسطه موقعیت خاص همجواری با کوه با صلابت اشترانکوه دارای آب و هوایی مناسب و طبیعت زیبا و جذاب ، منابع زیر زمینی معدنی و آبی غنی و همچنین زمین های حاصلخیز کشاورزی هستند.

كد خبر : ۱۰۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵


از پذیرش بیکاری 40 درصد تا دستور ویژه رییس جمهور/ "طبیبان" پاستورنشین بر بالین جوانان تب کرده لرستان

فریاد فریادی تکراری است؛ خرم آباد در تب بیکاری می سوزد. اما همین فریادها نشان از مطالبه گری مردمانی دارد که دیروز طلایه دار دفاع از وطن و خاک بودند و امروز سهمشان از این خاک فقط و فقط هیچ است. هیچستانی که مرکز استان می نامند.

كد خبر : ۱۱۴۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۰


مسائل اقتصادی به گفتمان تبدیل شوند/ 968 طرح در هفته دولت افتتاح می شود

استاندار لرستان گفت: 968 پروژه بالغ بر هزار و 30 میلیارد تومان در هفته دولت در استان افتتاح می شود.

 

كد خبر : ۱۱۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۳


من یک اعتدال‌گرا هستم/ از نیروهای اصولگرا هم استفاده می کنم/ در بحث نرم افزاری هیچ رضایتی از مدیران ندارم

استاندار لرستان گفت: من یک ریل گذاری را در استان شروع کرده ام که بقیه استاندارها نتوانند آن را بر هم بزنند و مجبورند ادامه دهند؛ اگر لرستان به مقصد گردشگری تبدیل شود هیچ استانداری نمی تواند آن را حذف کند.

كد خبر : ۱۱۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۴


توهین به رسانه های انقلابی با بغض های سیاسی

اخیرا دورسانه جیره خوار و خود فروخته لرستان اقدام به توهین و افترا به رسانه های انقلابی استان نموده اند و با نسبت دادن تجمعات اخیر به اصوالگرایان سعی در تبرئه خود در فتنه ۸۸ را دارند.

كد خبر : ۱۲۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹


آیا ما مطالبه گر های خوبی هستیم

مطالبه گری قانونی بدور از جنجال مسئولین و همچنین حضور فعال و منطقی افراد دلسوز در آینده معیاری برای انتخاب افراد اصلح می باشد.

كد خبر : ۱۲۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۶