جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۲۱۳۵    عبارت مورد جستجو: مجلس

«انتخابات آزاد» راهبرد جدید فتنه برای انتخابات 92

پایگاه اطلاع رسانی خبر آزاد: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: همان‌ هایی که در سال 88 شعار تقلب در انتخابات را سردادند، امروز راهبرد «انتخابات آزاد» را در پیش گرفته‌اند.

كد خبر : ۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۹


ولایت‌ مداری مهم‌ترین عامل در خلق حماسه 9 دی بود

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر: نماینده دورود و ازنا در مجلس، ولایت‌مداری را مهم‌ترین عامل در خلق و آفرینش حماسه نهم دی دانست.

كد خبر : ۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۰


ظرفیت‌های فرهنگی؛ سرمایه‌ای برای کشورهای عضو غیرمتعهد

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، ارتباطات گردشگری، تبادلات محصولات فرهنگی و استفاده از سنن کهن کشورها را سرمایه‌ای برای کشورهای عضو عدم تعهد دانست که باید کمیته‌ها و کارگروه‌های تخصصی فرهنگی در اجلاس سران عدم تعهد این موضوع را فعال کنند.

كد خبر : ۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۱


فرصت 10 روزه دولت براي اصلاح

پايگاه اطلاع رساني ازنا خبر: عضو هيئت‌رئيسه مجلس، مصوبه اخير دولت مبني بر اجازه بي‌قيد و شرط به بقايي براي استخدام 1500 نفر را مغاير با قانون اساسي و قانون خدمات کشوري دانست و گفت: دولت پس از اعلام نظر مجلس، 10 روز فرصت خواهد داشت ابهامات اين مصوبه را رفع کند.

كد خبر : ۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۲


بررسی بومی سازی نیروی کار بر اساس اولویت شهری به جای استانی

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر: رئیس کارگروه اشتغال وکار مجلس با انتقاد از اولویت استانی بودن بکارگیری نیروی کار در کشور، از در دستور کار قرار گرفتن بررسی اولویت شهری برای بومی سازی نیروی کار به جای اولویت استانی در کمیته متبوعش خبر داد.

كد خبر : ۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۲


درخواست جنبش سبز از احمدی‌نژاد/ نامه سرگشاده دانشجویان به محسن رضایی

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر: ضد انقلاب طی بیانیه مشترکی پس از بیانیه هفدهم میرحسین موسوی، خواسته‌های جنبش سبز را به روایت خود برشمردند و خواستار استعفای احمدی‌نژاد و برگزاری مجدد انتخابات ریاست جمهوری شدند!

كد خبر : ۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۳


اربعين به‌ نوعی ارج نهادن به فداكاری امام حسين(ع) است

پايگاه اطلاع رساني ازنا خبر : امام حسين(ع) با فداكاری خود دين خدا را زنده نگه داشت و اين از ويژگی‌های امام حسين(ع) است بنابراين عاشورا و اربعين امام حسين(ع) زنده نگه داشتن دين خداست و با عزاداری اربعين فداكاری امام حسين(ع) و يارانش در زنده نگه داشتن دين ارج نهاده می‌شود.

كد خبر : ۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۳


دیدگاه منتظری در مورد حکم ولی فقیه

پايگاه اطلاع رساني ازنا خبر : آیت الله منتظری در مورد ولایت فقیه گفت : اگر ولی فقیه حکمی بدهد و به عنوان مثال امروز را روز عید اعلام کند همه مجتهدین باید تبعیت کنند و این بر مقلدان آنها نیز واجب است ولی در مسائل دیگر هر کس باید به مرجع تقلید خود مراجعه کند.

كد خبر : ۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۴


امیدواریم حضور نماینده شهر در ازنا محسوس باشد/به شعارهای تبلیغاتی خود عمل کند

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : امام جمعه ازنا در خطبه های امروز خود در نماز جمعه این شهرستان گفت: نماینده مردم باید حضوری قوی و محسوس داشته باشد و به همه ی شعارهای انتخاباتی خود در زمان انتخابات جامعه عمل بپوشاند.

كد خبر : ۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۵


کمپ های ترک اعتیاد خصوصی باید زیر نظر دولت باشد/کمپ های خصوصی نیازمند حمایت های مالی دولت هستند

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : عضو کمیسیون اجتماعی ضمن مثبت ارزیابی کردن اعطای وام ده میلیونی به  بهبودیافتگان،گفت: دولت نباید وظیفه قانونی خود را در زمینه بازپروری معتادان بر  دوش بخش خصوصی بگذارد.

كد خبر : ۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۵


نگاه کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری سال ۹۲ نسبت به فتنه ۸۸

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : کاندیداهای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ضمن اعلام مواضع خود نسبت به فتنه ۸۸ بر اعلام موضع همه طیف ها و گروهای سیاسی نسبت به این حادثه تلخ در نظام  تاکید کردند.

كد خبر : ۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


هنرمندان ایرانی با آثار خود حماسه ۹دی را به تصویر بکشند

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : عضو کمسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه هنرمندان ایرانی حماسه  ۹دی  را با زبان هنر به تصویر بکشند ،‌افزود: نبض سینمای فرهنگی باید در کشور تند تر بزند.

كد خبر : ۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


تحلیل تاریخى تحریم‏ها

پايگاه اطلاع رساني ازنا خبر : جمهورى اسلامى ایران در دهه‏هاى پس از انقلاب اسلامى، با توجه به سیاست‏هاى ضدامپریالیستى و ضداستعمارى خویش،همیشه قربانى خواسته‏هاى ظالمانه آمریکا گردیده است و از این راه سالانه میلیاردها دلار خسارت اقتصادى را متحمل مى‏گردد.

كد خبر : ۱۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


وجود حتی یک بیکار ایرانی، مانعی برای بکارگیری اتباع بیگانه

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : عباس قائید رحمت، رئیس کارگروه اشتغال وکار مجلس با هشدار نسبت به افزایش نرخ بیکاری در کشور، گفت: تا زمانی که حتی یک نیروی بیکار ایرانی در کشور وجود داشته باشد باید از اشتغال اتباع بیگانه در کشور جلوگیری کرد.

كد خبر : ۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


نرخ گازبهای واحدهای صنعتی دورود وازنا اصلاح شد

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : با تلاش های قائدرحمت،نماینده دورود و ازنا نرخ گازبهای واحدهای صنعتی اصلاح و به این واحدها ابلاغ شد.

كد خبر : ۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


تلاش مضاعف مسئولان و مشارکت مردم راه مبارزه با مشکلات است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : امام جمعه ازنا گفت: راه مبارزه با مشکلات، تلاش مضاعف مسئولان و مشارکت همه جانبه مردم است.

كد خبر : ۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


تذکرات مجلس/ ایجاد فروشگاه اسرائیلی در تهران

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : نماینده تهران در مجلس از وزیر اقتصاد خواست که درباره راه‌اندازی فروشگاه «هایپر استار» با سرمایه رژیم صهیونیستی در پایتخت ام‌القرای جهان اسلام توضیح دهد.

كد خبر : ۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


آخرین وضعیت بزرگترین داروسازی خاورمیانه/ مواد اولیه خریداری شد

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان از خریداری مواد اولیه کارخانه بایر افلاک ازنا به عنوان بزرگترین کارخانه داروسازی خاورمیانه خبر داد.

كد خبر : ۱۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


وقتی تالابهای لرستان، زمین کشاورزی می‎شوند

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : تالاب‎های لرستان از جمله جاذبه‏‌های طبیعی استان هستند که به ویژه در فصل بارندگی زیبایی خاصی به منطقه می‎دهند.

كد خبر : ۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور/قائدرحمت به وزیر تعاون

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : عضو هیئت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

كد خبر : ۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


افزایش کیفیت فیلم‌های سینمایی در گرو استفاده بهینه از نخبگان هنری

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: افزایش کیفیت فیلم های سینمایی در گرو بهره گیری بهینه از  نخبگان هنری است، درواقع استفاده از نیروی های با تجربه و هنرمند لازمه حرکت فرهنگی – اجتماعی در سینمای کشور است .

كد خبر : ۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


سفارت ایران در دمشق آزادی 48زائر ایرانی را تأیید کرد

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : یک مسئول در دفتر سفیر ایران در دمشق اعلام کرد که 48 زائر ایرانی که گروگان گرفته شده بودند، صبح امروز آزاد شدند ولی زمان انتقال آنها به ایران هنوز اعلام نشده است.

كد خبر : ۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


جرا پخش زنده مناظرات کاندیداها ضروری است؟

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر: طرح مناظرات انتخاباتی در سال 88 خالی از اشكال و انتقاد نبود اما در مجموع بسیار خوب و مفید ارزیابی شده بود و در ایجاد اشتیاق در مردم برای مشاركت در انتخابات نقش بی بدیلی را ایفا می كرد.

كد خبر : ۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۲


احمدی نژاد می‌خواهد در قدرت باقی بماند

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر: عباس سلیمی نمین مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران به بیان دلیل انتقاد از احمدی نژاد پرداخت. او با بیان اینکه احمدی نژاد تلاش دارد در قدرت بماند، از تغییر رویکرد وی در دولت دهم نسبت به دولت نهم صحبت کرد.

كد خبر : ۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۲


پیام جدید احمدی نژاد به مجلس

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر: عضو هیات رئیسه مجلس با اعلام اینکه رئیس جمهور امروز به هیات رئیسه پیام شفاهی خود
را اعلام کرده است، گفت: هیات رئیسه در خصوص پیام جدید رئیس جمهور تشکیل جلسه خواهد داد.

كد خبر : ۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


با بهجت عارفان
كد خبر : ۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۴


قائید‌رحمت با انتقاد از تعطیلی کارخانجات در نتیجه نبود اعتبارات/بیکاری لرستان به ۳۵ درصد رسیده است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : نماینده مردم درود و ازنا در مجلس با تأکید بر اینکه بیکاری در استان لرستان به مرز ۳۵ درصد رسیده است گفت:بدهی‌های معوقه و کمبود نقدینگی بسیاری از کارخانجات استان لرستان را با مشکل روبه‌رو کرده، به طوری که بسیاری از کارخانه ها در آستانه تعطیلی قرار گرفته اند.

كد خبر : ۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۴


تحقیق و تفحص از استانداری تهران کلید خورد/ قائدرحمت جزء امضاگنندگان است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر :پنج نفر از نمایندگان مجلس تقاضای تحقیق و تفحص از استانداری تهران را تقدیم کمیسیون امور شوراهای مجلس کردند.

كد خبر : ۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۴


هنوز اطلاعات استانداری تهران به دست نمایندگان مجلس نرسیده است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : سخنگوی مجمع نمایندگان تهران گفت که هنوز اطلاعات استانداری به دست نمایندگان درخواست کننده تحقیق و تفحص نرسیده است.

كد خبر : ۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۵


طرح تحقیق و تفحص از استانداری‌ها به کمیسیون شوراها وامور داخلی رفت

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، از تقدیم طرح تحقیق و تفحص از وزارت کشور و استانداری‌های تعدادی از استان‌ها به کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور خبرداد وگفت: این طرح بیشتر برای بررسی وضعیت اشتغال در دستگاه‌ها، موضوعات مالی و اعتبارات تخصیصی به حوزه‌های ذی‌ربط است.

كد خبر : ۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۵


قائدرحمت از امضاکنندگان / طرح تحقیق و تفحص استانداری مازندران کلید خورد

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : این طرح که توسط پنج نماینده طراحی شده است پس از طرح تحقیق و تفحص از استانداری مازندران ، دومین طرح تحقیق و تفحص از استانداری های کشور است که مربوط به استانداری تهران است / پیش بینی می شود این طرح تا ماه آینده در خصوص برخی دیگر از استانداری های کشور تقدیم هیئت رئیسه شود .

كد خبر : ۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۶


در تذکرات کتبی نمایندگان به مسوولان اجرایی مطرح شد/قائدرحمت به وزیر نفت

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : قائد رحمت نماینده درود و ازنا به وزیر نفت: تلاش در حل مشکلات سوخت کارنجات سیمان و فارسیت درود.

كد خبر : ۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۶


انتقال کارخانجات به استان‌های محروم، بیکاری را از بین می‌برد

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : عضو کمیسیون اجتماعی مجلس نهم با بیان اینکه در برخی از استان های کشور شاهد تمرکز کارخانجات هستیم، گفت: انتقال برخی از این کارخانه ها به استان های محروم باعث اشتغالزایی برای بیکاران این استان ها می شود.

كد خبر : ۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۶


انتقاد قائدرحمت نسبت به تمرکز صنایع در برخی شهرهای بزرگ

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : نماینده مردم درود و ازنا با اشاره به معضل بیکاری به ویژه در مناطق محروم گفت: اگر صنایع به صورت عادلانه در استان‌ها توزیع شوند می‌توانند به حل این مشکل کمک کنند.

كد خبر : ۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۶


قائدرحمت: فقط چند نماینده شناخته شده در جلسه با رئیس جمهور صحبت نکنند

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر:  نماینده دورود و ازنا گفت:‌ فقط چند نماینده شناخته شده در جلسه با رئیس جمهور صحبت نکنند.

كد خبر : ۱۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۶


قائدرحمت : تریبون جلسه فردای مجلس به عدالت میان نمایندگان تقسیم نشده است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : هرچند طبق آیین نامه،‌ نحوه اداره جلسه مجلس بر عهده هیأت رئیسه است، اما متأسفانه هیأت رئیسه دربسیاری از مواقع به جای در نظر گرفتن عدالت،‌ به صورت سلیقه ای عمل می کند،‌اقدام هیأت رئیسه در گزینش 7 نفر برای نطق پس از سخنان رئیس جمهور بر خلاف اصل 20 و بند 9 اصل سوم قانون اساسی است.               

كد خبر : ۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


با نظر قالیباف، ولایتی و حدادعادل/مظفر رئیس ستاد انتخاباتی ائتلاف ۲+۱ شد

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر: با نظر اعضای ائتلاف سه نفره اصولگرایان، حسین مظفر رئیس ستاد انتخاباتی این ائتلاف شد.

كد خبر : ۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


مخالفت اکثریت مجلس با اجرای مرحله دوم هدفمندی در سال۹۱/موافقت مشروط با اجرای آن در آینده

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : نمایندگان فراکسیون اصولگرایان و رهروان ولایت در نشست مشترک، فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها را در شرایط فعلی به مصلحت ندانسته و اجرای آن در آینده را مشروط به انجام برخی اصلاحات در ساختارهای اقتصادی دانستند.

كد خبر : ۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور امروز در صحن علنی مجلس قرائت شد.

كد خبر : ۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


قائدرحمت : هیأت رئیسه مجلس به قانون اساسی عمل نمی کند

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : هرچند طبق آیین نامه،‌ نحوه اداره جلسه مجلس بر عهده هیأت رئیسه است، اما متأسفانه هیأت رئیسه دربسیاری از مواقع به جای در نظر گرفتن عدالت،‌ به صورت سلیقه ای عمل می کند،‌اقدام هیأت رئیسه در گزینش 7 نفر برای نطق پس از سخنان رئیس جمهور بر خلاف اصل 20 و بند 9 اصل سوم قانون اساسی است.

كد خبر : ۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


۴ ضعف اصلی اقتصادی کشور و راهکارهای احمدی‌نژاد برای درمان

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : رئیس‌جمهور با بیان اینکه هدفمندی یارانه‌ها استفاده از منابع ملی است، گفت: می‌توان قانونی تصویب کرد که هر کس معدنی اکتشاف کرد با شرایطی تا 50 سال از آن برداشت کند.

كد خبر : ۲۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


درب ائتلاف ۲+۱ بسته نیست/۶۰ درصد آراء متعلق به ۳ نفر

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : حدادعادل گفت: وقتی در نظرسنجی‌ها مشخص شد که ۶۰ درصد آراء متعلق به ۳ نفر است، تصمیم گرفتیم ائتلاف کنیم و در نهایت ۲ نفرمان تصمیم بگیریم برای خدا کاندیدای ریاست جمهوری نشویم.

كد خبر : ۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


ضرورت گازرساني به روستاهاي لرستان/قائدرحمت:قیمت گاز ازنا و دورود باید ارزان تر محاسبه شود

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : لرستان ، با جمعیتی حدود 1میلیون و 800 هزار نفرو با داشتن 10شهرستان، 25 شهر، دوهزار 840 روستا، 27 بخش، 104 دهستان، از استانهای سردسیر کشور است درچنین وضعیتی بهره مندی از نعمت گاز، و اجرا و تکمیل طرحهای گازرسانی روستایی، جزومطالبات مردم لرستان است .

كد خبر : ۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


تطهیر فتنه‌گران به یک جریان تبدیل شده است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به برخی تحلیل‌ها در خصوص فتنه‌گران و ماهیت آن‌ها طی چند هفته اخیر گفت: تطهیر فتنه‌گران به یک جریان تبدیل شده است.

كد خبر : ۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۹


رئیس مجلس به جای احمدی‌نژاد قانون منع ادغام وزارتخانه‌ها را ابلاغ کرد

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : رئیس مجلس به جای رئیس‌جمهور قانون منع هرگونه ادغام و انحلال وزارتخانه‌های موجود و انتزاع و جابه‌جایی و انحلال مؤسسات و سازمان‌ها را برای اجرا ابلاغ کرد.

كد خبر : ۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۹


فشار اقتصادی بر مردم زیاد است/مردم در خریدهای خود صبر داشته باشید

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : امام جمعه ازنا در خطبه های این هفته گفت : فشار اقتصادی بر مردم زیاد است مسئولین هوشیار باشند.

كد خبر : ۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۹


زندگی نامه سیاسی شهید حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین صادقی/ازنا

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : مبارزه خود علیه رژیم پلوی رااز سال 1341 آغازنمودند.ایشان اعلامیه ها وسخنرانی های امام به افراد مورد اعتماد خود در منطقه ازنا پخش می نمودند. شهيد صادقي پس آتش سوزی در سینما رکس آبادان سخنراني هاي آتشين علیه رژیم ،ازنا را به مقصد سنجان اراک ترک نمودند و در شهر سنجان فعاليت هاي خود عليه رژيم را ادامه دادند پس از فرار شاه جلسه اي با حضور انقلابیون ازنا آهن برگزار گرديد و شهید صادقی به عنوان مسول این کمیته انتخاب می گردند،پس پیروزی انقلاب اسلامی شهيد صادقي به عنوان اولين قاضي دادگاه انقلاب اسلامی‌‌شهرهاي ازنا واليگودرز عوامل فاسد رژیم گذشته رامحاکمه ننمودند.با تلاش­ها و پيگيري هاي شهيد صادقي برخي از ادارات از قبيل جهادسازندگي، کميته امداد، بنياد شهيد، ثبت احوال و بنياد مسکن ،سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ودفتر حزب جمهوری اسلامی در ازنا مستقر شد.شهيد صادقي به عنوان اولین نماینده مردم ازنا ودرود مجلس راه پيدا نموده وسرانجام درواقعه هفتم تير سال 1360 شهادت رسيد.

كد خبر : ۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۱


انتقاد متقاضیان تفحص از استانداری تهران به قراردادهای شهرداری‌/ قائدرحمت نماینده پرسشگر در زمینه اعتبارات ، جذب ، و استخدام استان لرستان

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس از بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از استانداری‌های تهران ، لرستان، فارس و آذربایجان غربی در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: در این جلسه متقاضیان تفحص از استانداری تهران نسبت به قراردادهای شهرداری‌ها با همیاری‌ها انتقاد کردند.

كد خبر : ۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۲


از دختر مجردی که در BBC مادر شد تا روایت‌های دروغین از دفاع مقدس+عکس

پايگاه اطلاع رساني ازنا خبر : برخی معتقدند که بی بی سی زرنگ است، راست می‌گوید؛ اما نه همیشه.

كد خبر : ۲۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۴


محصولات لرستان خام به فروش می‎رسند / کارخانه‎های فرآوری، سودآوری استان را 8 برابر افزایش می‎دهد

پايگاه اطلاع رساني ازنا خبر : رئیس کمیته اشتغال و کارآفرینی مجلس گفت: با ایجاد کارخانجات فرآوری، اشتغالزایی و سودآوری استان 8 برابر میشود.

كد خبر : ۲۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۴


انتخاب شهرستان دورود به عنوان پایتخت فرهنگی ورزشی کور نشان از فرهنگ بالای مردم لرستان است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : مردم دورود با انجام میزبانی شایسته و اجرای کارهای ارزشی در زمان برگزاری بازی‌ها در دورود نشان دادند دارای فرهنگی غنی هستند.

كد خبر : ۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


با خام فروشی محصولات مشکل اشتغال رفع نمی‌شود

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : رییس کمیته اشتغال و کارآفرینی مجلس، گفت: با ایجاد کارخانجات فرآوری، اشتغال‎زایی و سودآوری استان لرستان هشت برابر می‎شود.

كد خبر : ۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پاسخ به واگذاری تیم گهر

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : هر ورزشی مخاطبان خاص خود را دارد وهر فردی بنا به سلیقه و روحیه ای که دارد ورزشی را دنبال می کند.

كد خبر : ۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۶


رویای سقوط نظام سوریه محقق نخواهد شد/ احزاب چپ و راست در اسرائیل هیچ تفاوتی ندارند

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : دبیرکل حزب الله لبنان با تاکید بر اینکه معادله ارتش، ملت و مقاومت ضامن امنیت و ثبات لبنان و بازدارندگی در مقابل دشمن است، گفت: انتخابات اخیر اسرائیل از وجود بحران در این رژیم حکایت دارد.

كد خبر : ۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۷


تا پایان سال دو طرح ایجاد اشتغال به صحن علنی مجلس فرستاده می شود

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی گفت: «هدف اول نمایندگان، ایجاد اشتغال برای جوانان است تا بتوان در این چهار سال حداقل درصدی از مشکلات اشتغال جوانان را برطرف کرد که استان به رتبه کشوری نزدیک شود.»

كد خبر : ۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۷


قائیدرحمت: غرب طاقت آرامش عراق اسلامی را ندارد

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : نماینده اصولگرای مجلس نهم با اشاره به افشاگری نوری مالکی درباره برنامه ماجراجویان در عراق و لزوم هوشیاری ملت عراق در مواجه با توطئه غرب برای شعله‌ور کردن آتش جنگ‌های طایفه‌ای در این کشور، گفت: پشت پرده همه نا‌آرامی‌ها عراق غرب و آمریکا قرار دارد.

كد خبر : ۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


مزاح‌های پیامبر(ص) از زبان مرحوم آیت‌الله مجتهدی تهرانی

پايگاه اطلاع رسانيازنا خبر : یک روز پیامبر(ص) با امام علی(ع) خرما می‌خوردند، پیامبر(ص) از روی مزاح و شوخی، هسته‌های خرماهایی را که می‌خورد پیش‌ روی امام(ع) می‌گذاشت، وقتی که از خوردن خرما فارغ شدند، همه هسته‌ها نزد امام(ع) جمع شده بود!

كد خبر : ۲۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۰


تفسیر سلفیه از تقریب مذاهب
 
 
كد خبر : ۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۰


افزایش مالیات تولیدات دخانی نتیجه‌ای جز افزایش قاچاق ندارد

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، با اعلام اینکه افزایش مالیات مواد دخانی به‌ویژه سیگار موجب افزایش میزان قاچاق این محصول به کشور می‌شود، گفت: به‌طور حتم مصرف مواد دخانی مقدمه و دروازه مصرف مواد مخدر است.

كد خبر : ۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


لرستان دیار فراموش شده
كد خبر : ۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۲


قائدرحمت: چگونگی و زمان اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‎ها بسیار مهم است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : نماینده دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس با اصل اجرای فاز دوم هدفمندسازی یارانه‎ها مخالف نیست بلکه زمان، شرایط و نحوه اجرا را مناسب نمی‎بیند.

كد خبر : ۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۳


همه مردم باید بیمه همگانی شوند

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: «قانون بیمه همگانی در دستور کار کمیسیون قرار گرفته است که در صورت تصویب قانون همه افراد جامعه شامل بیمه بازنشستگی می‌شوند.»

كد خبر : ۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۳


تصویب شد، کمک نقدی ۷۰ تا ۱۰۰هزار تومانی برای هر نفر/ واریز مبالغ هفته اول اسفند

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : در جلسه امشب دولت و مجلس مقرر شد کمک نقدی ۷۰ تا ۱۰۰هزار تومانی برای هر نفر در نظر گرفته شود.

كد خبر : ۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


وزیر کار بی‌کار شد/۱۹۲ رأی موافق نمایندگان به استیضاح

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : بر اساس رأی نمایندگان مجلس، شیخ‌الاسلامی نمی‌تواند به فعالیت خود در ساختمان وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در خیابان "آزادی" ادامه دهد.

كد خبر : ۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


تذکرات کتبی نمایندگان به مسوولان اجرایی /قائدرحمت به وزیر نفت

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسوولان اجرایی کشور امروز توسط جواد جهانگیرزاده، عضو هیات رییسه در جلسه علنی قرائت شد.

كد خبر : ۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


قائدرحمت :رهنمودهای پیامبرگونه رهبری مرجع اصلی حل اختلافات قوا

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس گفت: راس مملکت و تمام قوا رهبر معظم انقلاب قرار دارند و اگر بین قوا مشکلی وجود داشته باشد، با رهنمودها‎ی پیامبر گونه ایشان مشکلات حل و فصل می‎شود.

كد خبر : ۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


بوالحسنی: تضمین می دهم مشکلی برای آب روستای زرنان پیش نخواهد آمد

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : به دنبال پیگیری ازنا خبر در خصوص حفر چاه برای مجتمع فولاد ازنا فرماندار این شهرستان  گفت: «ما تضمین می دهیم با حفر چاه برای مجتمع فولاد ازنا مشکلی برای آب روستا زرنان پیش نخواهد آمد.»

كد خبر : ۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


سید مهدی هاشمی:به‌خاطر تکدر خاطر رهبری و جریحه‌دار شدن احساسات مردم طلب عفو می‌کنم

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : نماینده مردم تهران در نامه‌ای نوشت: به سهم خود از اتفاق ناخوشایند عصر یکشنبه 15 بهمن ماه 1391 در مجلس اظهار تأسف عمیق نموده و به خاطر تکدر خاطر رهبری و جریحه‌دار شدن احساسات مردم طلب عفو می‌کنم.

كد خبر : ۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


نسیان و عصیان سران در بهارستان
كد خبر : ۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


بهارستان دیروز، فراموشخانه بزرگان

اتفاقات روز گذشته مجلس شورای اسلامی یک مساله بزرگ را به اثبات رساند و آن قرار  گرفتن بزرگان و سران قوا در فراموشخانه ای بزرگ و مخوف است که می تواند کشور را با آسیب های بسیاری مواجه کند.

كد خبر : ۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


علت بازداشت مرتضوی مشخص شد

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر: علت دستگیری سعید مرتضوی، سرپرست سازمان تأمین اجتماعی مشخص شد.

كد خبر : ۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


استکبار می‌خواهد بین قوای سه‌گانه رخنه ایجاد کند/ گوش به فرمان رهبر انقلاب باشیم

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه استکبار جهانی می خواهد با جنگ نرم، بین توده مردم و قوای سه گانه رخنه ایجاد کند، تأکید کرد: همه باید گوش به فرمان رهبر شجاع و هوشمند انقلاب باشیم.

كد خبر : ۳۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


احمدی نژاد جو را متشنج نمی کرد شیخ الاسلام وزیر می ماند

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: «شان و جایگاه رئیس جمهور به عنوان بزرگ یک مملکت که کشور را مدیریت می کند نباید این گونه باشد.»

كد خبر : ۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


همه حول ولایت‌فقیه جمع شویم تا آمریکا نتواند غلطی کند/ در آینده نزدیک مقصر نزاع اخیر مشخص می‌شود

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : امام جمعه موقت تهران خطاب به مسئولان کشور گفت: بحث‌ها را به تخاصم نکشانید؛ خدا نکند در بحث‌ها هوا و هوس حاکم شود. مسئولین به جای این کارها بنشینند مشکلات مردم را حل کنند.

كد خبر : ۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


خاکباز:مردم خداجوی ایران اسلامی بدون توجه به بد اخلاقی‌ها در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن شرکت میکنند

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : سرپرست اداره‌ کل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: مردم خداجوی ایران اسلامی بدون توجه به بد اخلاقی‌ها در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن شرکت خواهند کرد.

كد خبر : ۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


مردم با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ دشمنان را خواهد داد

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر  : نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت بزرگ ایران اسلامی با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ توطئه های دشمنان را خواهد داد.

كد خبر : ۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


قائدرحمت : نظام اسلامی به برکت قرآن ، اسلام و ولایت استوارست

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر :نماینده ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی گفت : ما اثبات کرده ایم این انقلاب به همه انقلاب ها تفاوتهای اساسی داشته و آن اینکه ، انقلاب اسلامی  به برکت قرآن ، اسلام و ولایت به اهداف خود استوار بوده است.

كد خبر : ۴۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


واریز عیدانه مردم: اول اسفندماه/ برداشت ۲.۷میلیارد دلاری از صندوق توسعه

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: کمک نقدی ۷۰ تا ۹۰هزار تومانی به مردم، اول اسفند در حساب آنهاست.

كد خبر : ۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


قائد رحمت: عربستان ناقض حقوق مهاجران است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه نقض حقوق بشر در عربستان به رویه‌ای معمول تبدیل شده است، گفت: ساختار حکومت در عربستان به گونه‌ای است که نه‌تنها حقوق مهاجرین بلکه حقوق اولیه شهروندان خود این کشور به راحتی نقض می شود.

كد خبر : ۴۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


جزئیات حمله به لاریجانی در حرم حضرت معصومه(س)

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : همزمان با 22 بهمن ، گروهی سازماندهی شده ، سخنرانی رئیس مجلس در قم را به آشوب كشیدند.

كد خبر : ۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


مشارکت سیاسی زنان درایران
كد خبر : ۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


کلیدواژه‌های «انتخابات آزاد» و «تحریم» دو لبه قیچی فتنه آینده

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : مهرداد بذرپاش با بیان اینکه عده‌ای بذر تردید در دل مردم می‌افکنند تا بستر فتنه آینده را فراهم کنند، گفت: رواج ساختارشکنی با طرح شعارهای شائبه‌دار، نشان آشکاری است از یک طراحی جدید برای آینده.

كد خبر : ۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


حماس با سلاح‌های ایرانی بر دهان اسرائیل کوبید

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی حمایت خود از حزب‌الله و حماس را پنهان نمی‌کند، تصریح کرد: حماس در جنگ 8 روزه با سلاح‌های ایرانی بر دهان اسرائیل کوبید.

كد خبر : ۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


اخلال‌گران قداست قم را شکستند/ از تحریک‌کنندگان اصلی نباید گذشت

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر: یکی از مراجع تقلید قم با اشاره به اخلال‌گری برخی در سخنرانی لاریجانی در قم گفت: قداست قم را شکستند، قداست حرم و تربت سیدالشهدا(ع) را شکستند، اگر ساده از کنار این مسئله بگذرید همه مردم بدبین می‌شوند.

كد خبر : ۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


قائدرحمت : قابلیت تولید بیش از یک میلیون تن فولاد در فاز اول مجتمع فولاد ازنا

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر  : نماینده دورود و ازنا در مجلس گفت: در صورت تخصیص اعتبارات به موقع فاز اول مجتمع فولاد ازنا تابستان آینده به بهره‎برداری می‎رسد.

كد خبر : ۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


«فرزند فتنه» مفتون و بی‌تقصیر نیست/هوشیارسازی وظیفه نخبگان حزب‌اللهی است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه از بستر فتنه و انحراف هیچ‌کس به مسیر اسلام و انقلاب باز نگشته است گفت: جریان انحرافی هم اگر از نیمه راه برنگردند دیگر قابل برگشت نیستند.

كد خبر : ۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


راهپیمایی امسال هشت پیام صریح داشت / مسئولی که با ولایت زاویه داشته باشد منفور مردم است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر  : امام جمعه موقت تهران گفت: مردم ایران همه مسئولان را با ولایت می‌سنجند و هر مسئولی که با ولایت باشد محبوب دل مردم است اما اگر کسی کمترین زاویه‌ای با ولایت داشته باشد از چشم مردم می‌افتد و منفور می‌شود.

كد خبر : ۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


اصل استیضاح وزیر غلط بود/ استناد رئیس یک قوه به اتهام ثابت‌نشده‌ای در دادگاه خلاف شرع بود

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانات بسیار مهمی به تشریح رفتار و گفتار غیرمنطقی دولتمردان آمریکا در بحث مذاکره و تبیین رفتار منطقی ملت و نظام اسلامی در این زمینه پرداختند و با تجلیل مجدد از حضور پرشکوه و عزتمند ملت در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، نکاتی را در باب مسأله اخیری که در مجلس روی داد بیان فرمودند.

كد خبر : ۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


قائدرحمت خبر داد : راه‎اندازی دانشگاه دولتی در دورود و ازنا

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : نماینده دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی از راه‎اندازی دانشگاه دولتی در حوزه انتخابیه دورود و ازنا خبر داد.

كد خبر : ۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


دیدار مردم آذربایجان با رهبر معظم انقلاب
حضرت آيت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در ديدار بسيار پرشور هزاران نفر از مردم تبريز، در سخنانی بسيار مهم به تشريح رفتار و گفتار غيرمنطقی دولتمردان امريكا در بحث مذاكره و تبيين رفتار منطقی ملت و نظام اسلامی در اين زمينه پرداختند و با تجليل مجدد از حضور پرشكوه و عزتمند ملت در راهپيمايی يوم الله 22 بهمن، نكاتی را درباب مسئله اخيری كه در مجلس روی داد بيان كردند.
كد خبر : ۴۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


تذكرات خيرخواهانه حضرتعالي را نصب‌العین کار خویش قرار خواهم داد

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : رئيس مجلس شوراي اسلامي در نامه‌اي خطاب به رهبر معظم انقلاب تاكيد كرد: حقیر لازم می‌دانم از تذکرات خیرخواهانه و منصفانه حضرتعالي در مورد رفتار قوا سپاسگذاری نمایم و آنچه از تذکرات به رعایت مصالح کشور توسط این بنده اشارت داشت با جان و دل پذیرا و آن را نصب‌العین کار خویش قرار خواهم داد.

كد خبر : ۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


معرفی شخصیت های انقلابی
كد خبر : ۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


از آنچه در استیضاح گذشت، عذرخواهی می کنیم/ اطاعت از رهبری واجب شرعی است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : 265نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای با عذرخواهی از اتفاقاتی که در استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گذشت، تاکید کردند که اطاعت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب را بر خود واجب شرعی و قانونی می دانیم.

كد خبر : ۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


متن کامل قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا
كد خبر : ۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


مردم ما محور را پیدا کردند/ وظیفه مسئولین سخت تر است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : فرمانده سپاه ناحیه مقاومت ازنا گفت : مردم بصیر و همیشه در صحنه ما راه و محور اصلی که ولایت است را پیدا کردند و دین خود را ادا کردند ، از این پس وظیفه مسئولین سخت تر شده است.

كد خبر : ۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


هیئت رئیسه مجلس اسامی غائبین آغاز جلسه امروز را اعلام کرد

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر :  اسامی غائبین آغاز جلسه علنی امروز مجلس توسط هیئت‌رئیسه اعلام شد که بر این اساس 9 نفر از نمایندگان در آغاز جلسه  حضور نداشتند.

كد خبر : ۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


تذکر قائدرحمت به وزیر صنعت، معدن و تجارت

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : تذکر نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی : به دولت عدم افتتاح منطقه ویژه اقتصادی گمرک و کارخانه داروسازی و عدم اجرای کامل مصوبات هیئت دولت در حوزه انتخابیه دورود و ازنا و سایر شهرستان‌‌های استان لرستان تذکر داد.

كد خبر : ۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


عدم اعطای وام به کاهش آمار ازدواج می‌انجامد

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر احتمال توقف موقت وام ازدواج و یا جلوگیری از افزایش مبلغ این وام گفت: اگر ما می‌خواهیم جوانان به سمت ازدواج آسان گرایش پیدا کنند، باید تلاش کنیم مبلغ وام ازدواج را بیش از این افزایش دهیم و ما قطعا با منتفی شدن وام ازدواج مخالف هستیم.

كد خبر : ۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


عیدانه تا هفته آینده به حساب مردم واریز می‌شود/عصر یکشنبه با مردم گفتگو می‌کنم

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر  : رئیس‌جمهور از واریز عیدانه به حساب مردم تا انتهای هفته آینده خبر داد.

كد خبر : ۵۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


فاز اول کارخانه داروسازی بایر افلاک ازنا آماده افتتاح و بهره‎برداری است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : نماینده ازنا و دورود گفت : فاز اول کارخانه داروسازی بایر افلاک ازنا آماده افتتاح و بهره‎برداری است ، از ریاست جمهوری و وزرا برای افتتاح این مهم دعوت شده و به بهره‎برداری خواهد رسید.

كد خبر : ۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


کلید کاهش تورم ،تزریق منابع مالی به بخش تولید

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر:عضو هیأت‌ رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از افزایش قیمت‌ها و فشار مضاعف بر مردم گفت: برای افزایش قدرت خرید مردم و پایین آوردن نرخ تورم بهترین کار تزریق نقدینگی به بخش تولید است.

كد خبر : ۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۴


کاریکاتور/ مرخصی زایمان برای پدران!

ازنا خبر : طرح افزایش مرخصی زایمان زنان به ۹ ماه در مجلس بررسی می‌شود. همچنین پیشنهاد اختصاص دو هفته مرخصی زایمان به مردان نیز بررسی خواهد شد.

كد خبر : ۵۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۴


ازنا با محسن لک و مجلس چوب زدن زاغ سیاه می آید

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : 71 گروه نمایشی ساکن شهرستان برای اجرای عمومی در سال 92 معرفی شدند.

كد خبر : ۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


نرخ بیکاری فراتر از آمار اعلام شده است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه مرکز آمار ایران در سال جاری نرخ بیکاری را ۱۲ تا ۱۳ درصد اعلام کرد، گفت: آنچه که از شواهد امر برمی‌آید آن است که نرخ بیکاری فراتر از آماری است که اعلام می‌شود.

كد خبر : ۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


مشکل کارخانه فارسیت دورود تامین سرمایه است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : نماینده درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: به دنبال تخصیص 1.7 میلیارد تومان وام جهت تأمین سرمایه در گردش و مواد اولیه این کارخانه هستیم.

كد خبر : ۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


حبس شاعر قطری نقض حقوق‌بشر است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس حبس طولانی مدت یک شاعر به جرم انتقاد از رژیم قطر را نقض حقوق مردم دانست و گفت:یک نظام سیاسی محبوب و مردمی نباید ترسی از انتقاد برخی روشنفکران و هنرمندان داشته باشد.

كد خبر : ۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


پروژه مجتمع فولاد و ذوب آهن ازنا هفت ساله شد

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : اجرای پروژه مجتمع فولاد و ذوب آهن ازنا هفت ساله شد اما هنوز هم خبری از افتتاح این پروژه به گوش نمی‌رسد.

كد خبر : ۵۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۹


کارگران در کارخانه فروآلیاژ ازنا نباید تعدیل شوند

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر:  نماینده دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: حق نداریم در سیستم و جامعه کارگری با سطح درآمد کم، کارگران را تعدیل و اخراج کنیم.

كد خبر : ۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


علامه جزایری در تبحّر و احاطه‌ بر حدیث شیعه شخصیّت بسیار برجسته‌اى بود

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : متن بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای ستاد برگزاری کنگره بزرگداشت علّامه سیّدنعمت‌الله جزایری، صبح امروز توسط آیت‌الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در این کنگره قرائت شد.

كد خبر : ۵۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


زمزمه حذف تعطيلي هاي مذهبي در مجلس طرح وهابيت است/گراني ها ديگر ربطي به تحريم ندارد

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر:امام جمعه ازنا در خطبه های این هفته گفت: وظيفه بزرگ دولت بر طرف كردن مشكلات اقتصادي است،حق مردم همیشه در صحنه اين گرانيها نيست.

كد خبر : ۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۱


لزوم فرهنگ‌سازی درباره اهدای عضو بیماران مرگ مغزی

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با تأکید بر اینکه اهدای عضو می‌تواند موجب نجات چندین انسان به طور هم زمان باشد، گفت: فرهنگ‌سازی در مورد اهدای عضو بیماران مرگ مغزی اقدامی است که باید به آن توجه جدی شود.

كد خبر : ۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


گردشگری لرستان به گردش رفته است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : لرستان دارای فرهنگ و تمدن کهن در ایران و دارای آب و هوای معتدل و کوهستانی است که همه ساله و در فصول مختلف سال پذیرای هزاران گردشگر داخلی و خارجی است.

كد خبر : ۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


رفتار متناقض با ‌ولایت بزرگترین آفت برای انقلاب است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر :نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مردم و مسئولان بر اساس منویات مقام معظم رهبری حرکت کنند کشور هیچ‌گاه دچار آفت نمی‌شود، رفتار متناقض با رفتار ولایت بزرگترین آفت برای انقلاب است.

كد خبر : ۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


برخوردباعوامل چهارشنبه سوزی

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، با تاکید بر به انحراف کشیده شدن مراسم چهارشنبه ‌سوری در کشور،گفت: رفتار‌های حادثه‌آفرین در چهارشنبه‌سوری هر ساله تعداد زیادی مجروح را روانه بیمارستان‌ها می‌کند که در  اکثر موارد عمق جراحات این افراد منجر به قطع عضو یا فوت آن‌ها می‌شود.

كد خبر : ۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


اظهارات شدید الحن امام جمعه بندرعباس خطاب به مشایی

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : نماینده ولی فقیه در هرمزگان تشخیص قانون‌مدار و قانون‌گریز را مهمترین نیاز فضای انتخاباتی دانست و گفت: عوامل فتنه جدید به دنبال احیای نام رستم، كوروش و داریوش هستند.

كد خبر : ۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیکاری در لرستان همچنان می‌تازد

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : آخرین آمار منتشره از سوی مرکز آمار ایران نشان می‌دهد استان لرستان همچنان مانند چند سال اخیر بالاترین نرخ بیکاری را در میان استان‌های کشور داراست.

كد خبر : ۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


عدم وحدت کلمه در اصولگرایان نداشتن نتیجه مطلوب را در بر دارد

پايگاه اطلاع رسانی ازناخبر: نماينده روحانيت درشوراي تشكل حاميان ولايت ،ضمن معرفي اعضاي هسته مركزي، از برخورد بعضي از مسئولين با تشكل وجفاكاري آنان ابراز تاسف كرد و عنوان كرد كه با وجود اينكه چندي بيش از شروع جلسات ميگذرد، سمپاشي ها بر عليه ما شروع شده است و عصبانيت بعضي را بر انگيخته است و اين نشان از آن دارد كه تشكل توانسته مؤثر باشد.

كد خبر : ۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


گلایه رهبرمعظم انقلاب ازمسئولین مرتبط باموضوع درخت ودرختکاری

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای تاکید کردند: گلایه‌ای که از مسئولان مرتبط با موضوع درخت و درختکاری وجود دارد، این است که گاهی صدها درخت در جاهایی که نباید قطع بشوند، قطع می‌شوند.

كد خبر : ۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


چهارشنبه سوری بله یا خیر

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : آمار و ارقامی که هر ساله از مصدومیت های ناشی از این جشن در کشور ارائه می گردد، خود نشان از آن دارد که برداشتهای منفی و غلطی از این جشن شده است و شیوه های اجرای این مراسم هم به خوبی نهادینه نشده است.

كد خبر : ۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


رئیس جمهور مسئول محرومیت لرستان است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : نماینده مردم ازنا و دورود گفت: طبق آمار رسمی اعلام شده نرخ بیکاری در لرستان20.6است و لرستان از نظر محرومیت در رتبه نخست کشور قرار دارد.

كد خبر : ۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


سعيد مرتضوی حق امضا ندارد

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : پر اساس نامه ارسال شده از سوي سازمان بازرسي كل كشور به سازمان تامين اجتماعي سعيد
مرتضوي ديگر حق امضا در آن سازمان را ندارد.

كد خبر : ۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


آغاز ثبت‌نام كانديدا‌هاي رياست‌جمهوري از 17 ارديبهشت ماه/ آغاز تبليغات انتخاباتي از 3 خرداد

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : انتخابات يازدهمين دوره رياست‌جمهوري در 24 خرداد ماه سال آينده برگزار مي‌شود.

كد خبر : ۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


عصبانیت و سراسیمگی دشمن از پیشرفت‌های شگرف ملت ایران/ نشانه‌های امید، فراوان و مشکلات قطعاً قابل حل هستند

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر: مقام معظم رهبری یکی از وظایف علما و روحانیون را حفظ و تقویت روحیه امید در مردم بویژه جوانان دانستند و تأکید کردند: باید دائماً در کوره امید دمیده شود، بخصوص که نشانه‌های امید فراوان است.

كد خبر : ۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۸


بقای انقلاب و ابهت نظام در جهان به برکت خون شهدا است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : امام جمعه موقت خرم‌آباد گفت: بقای انقلاب، ابهت نظام مقدس جمهوری اسلامی و الگو شدن انقلاب در جهان به برکت خون شهدا است.

كد خبر : ۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۸


انتقاد احمد خاتمی از پیام تسلیت احمدی نژاد

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : یک عضو هیات رییسه مجلس خبرگان با اشاره به پیام تسلیت رییس جمهور برای درگذشت هوگو چاوز نسبت به متن این پیام انتقاد کرد.

كد خبر : ۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


آینده شغلی ندارم!!

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : در حاشیه برگزاری نخستین دوره مسابقات قهرمانی کشتی پهلوانی کارگری کشور که پنج شنبه در خرم آباد برگزار شد؛ آرش مردانی پهلوان کشور از آینده شغلی خود ابراز ناامیدی کرد.

كد خبر : ۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


القای نادرست از بیانات رهبر معظم انقلاب در تیتر یک ارگان دولت

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : روزنامه ایران در شرایطی محورهای اصلی و فرعی بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع خبرگان را جابجا کرد که جریان انحرافی می‌کوشد خود را نماینده مردم و نهادهای قانونی در کشور را «ضدمردم و حقوق اساسی آنها» معرفی کند.

كد خبر : ۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


توهین به نماینده ازناو دورود وخبرنگار ازناخبر توسط مدیرکل اموراجتماعی استانداری لرستان

ازنا خبر : امروز در نمایشگاه فعالان فضای مجازی که به همت نماینده محترم ولی فقیه درخرم آباد برگزار شد مدیر کل امور اجتماعی استاندار به قائدرحمت نماینده درود و ازنا و همچنین خبرنگار ازناخبر فحاشی کرد.

كد خبر : ۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۱


قائدرحمت:کسی که قانون را زیر پا میگذارد وابسته به جریان انحرافی است

ازنا خبر : نماینده مردم ازنا و دورود گفت: مدیرکل امور اجتماعی استاندار لرستان اصل 84 و 86 قانون اساسی را به شکلی زیر پا گذاشته است و کسی که قانون اساسی را بشکند، شرعیت نظام را زیر سوال برده است و این یعنی وابسته به جریان انحرافی است.

كد خبر : ۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۱


از ابراز ارادت احمدی‌نژاد به شیخ تا اعتراف به سرسختی رئیس‌جمهور

ازنا خبر : رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت در آخرین جلسه حاشیه‌ای پاستور در سال ۹۱ در جمع خبرنگاران حضور یافتند و به سؤالات آنان پاسخ دادند.

كد خبر : ۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


فساد بزرگ ۳ هزار میلیارد تومانی پس از ۳۲ بار بازرسی کشف شد

ازنا خبر : وکیل مه آفرید خسروی گفت: فساد بزرگ ۳ هزار میلیاردی پس از ۳۲ بار بازرسی از شعبه بانک صادرات اهواز کشف شد.

كد خبر : ۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


استقبال ائتلاف ‌سه‌گانه از همه اصولگرایان/ کارآمد‌ها در کابینه دولت ‌جدید‌

ازنا خبر : مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با تکذیب شایعه اختلاف بین ائتلاف سه‌گانه گفت: از هر اصولگرایی که مایل باشد وارد این ائتلاف شود استقبال می‌کنیم.

كد خبر : ۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


شوراي نگهبان بودجه سه‌دوازدهم مجلس را رد كرد

ازنا خبر : سخنگوي شوراي نگهبان قانون اساسي از مخالفت اين شورا با بودجه سه‌دوازدهم مجلس خبر داد.

كد خبر : ۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


آیا زمان تخصیص مجوز برای ساخت و سازهای قانونی در شهرک شهید فریدونی فرا می رسد؟

ازنا خبر : حدود 10 سالیست از ساخت و سازهای شهرک فریدونی ازنا می گذرد و عده زیادی از همشهریان ما قطعه زمین های در این شهرک خریداری کرده به امید آنکه صاحب خانه شوند اما رویای برخی 10 ساله گشت و برخی نیز به اجبار دست به ساخت و سازهای شبانه زدند که در این بین عده ای موفق و عده ای ناکام ماندند.

 

كد خبر : ۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


اصولگرایان برای رسیدن به اصلح ائتلاف کنند/حداکثر2نامزد داشته باشند

ازنا خبر : آیت‌الله مهدوی‌کنی به اصولگرایان توصیه کرد که با گذشت، برای رسیدن به اصلح ائتلاف کنند و حداکثر 2 نامزد داشته باشند.

كد خبر : ۷۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۵


ارسال پیشنهادات بودجه‌ای کمیسیون اجتماعی به کمیسیون تلفیق

ازنا خبر : عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس از ارسال پیشنهادات بودجه‌ای کمیسیون اجتماعی تا روز یکشنبه به کمیسیون تلفیق خبر داد.

كد خبر : ۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۵


رقم پایین بودجه وزارت ورزش در سال92/ چشم امید ورزشکاران برای تخصیص اعتبارات به نمایندگان است

ازنا خبر : معاون حقوقی و امور استان‌های وزیر ورزش و جوانان گفت: امسال 2000 میلیارد تومان احکام قضایی علیه این وزارتخانه صادر شده است.

كد خبر : ۷۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


مسیر پیروزی ملت بحرین همانند انقلاب اسلامی ایران طی می‌شود

ازناخبر: طی مراسمی با حضور دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت و تعدادی از مهمانان بحرینی و مسئولان کشور و شهرستانینمادی از میدان لوء لوء بحرین در بروجرد رونمایی شد.

كد خبر : ۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


مهم‌ترين اتفاقات و رويداد‌هاي مهم سال 91

ازناخبر : مهم‌ترين رويداد‌ها و اتفاقات امسال چه مواردي بود؟ تلخ‌ها و شيرين‌هاي سال 91 را در اين گزارش به صورت مختصر و خلاصه بخوانيد.

كد خبر : ۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


فکر نمی‌کنم جلیلی به صحنه بیاید/ به‌ظاهر احمدی‌نژاد می‌خواهد مشایی را معرفی کند

ازناخبر: رئیس شورای شهر تهران گفت: دولت در حال حاضر به صورت واحد جدایی است که ظاهرش این است که آقای احمدی‌نژاد می‌خواهد مشایی را معرفی کند اما ماهیت این امر را نمی‌دانم.

كد خبر : ۷۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


چشم‌انداز سال ۹۲ امیدوارانه و توأم با حضور جهادی ملت در عرصه‌ سیاست و اقتصاد است

ازناخبر: رهبر معظم انقلاب با نامگذاری سال 92 به عنوان سال «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی»، چشم‌انداز سال جدید را امیدوارانه و همراه با حضور جهادی ملت ایران در عرصه‌های سیاسی و اقتصادی توصیف کردند.

كد خبر : ۷۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


اقتصاد بدون نفت اولویت دولت آینده باشد/ ترویج تولید ملی سال۹۱ ریل‌گذاری شد

ازناخبر: بیانات مقام معظم رهبری به مناسبت فرا رسیدن نوروز و همچنین سخنرانی مهم ایشان در سفر به خراسان دارای محورهای اقتصادی مهمی بود که لازم دیدیم در سال "حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی" به بازخوانی این محورها بپردازیم.

كد خبر : ۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


روسای قوا حق حمایت از هیچ کاندیدایی را ندارند/برگزاری جشن‌های نوروزی از بیت‌المال چه دلیل دارد؟

ازناخبر: خطیب امروز نماز جمعه تهران در سخنانی بر ضرورت عدم هرگونه حمایت روسای قوا از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد.

كد خبر : ۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


خمپاره‌های دیروز به ماهواره‌های امروز تبدیل شده‌اند

ازناخبر: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: خمپاره‌های دیروز به شبکه‌های ماهواره‌ای، بمب‌های شیمیایی به مشروبات الکلی و تیربار‌ها به شبکه‌های شایعه‌پرداز و جنگ روانی تبدیل شده‌اند.

كد خبر : ۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


حماسه نرم افزاری و حماسه سخت افزاری

ازناخبر: نماینده ازنا و دورود در تشریح سخنان مقام معطم رهبری حضور مردم در انتخابات را به دو بخش تقسیم کرد گفت: حضور مردم در پای صندوقهای اخذ رای یک حضور سخت افزاری است و شناخت مردم از نامزدهای ریاست جمهوری و انتخاب اصلح یک حضور نرم افزاری است.

كد خبر : ۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


تصاویر: کاندیداهای انتخابات ایران در فیس بوک

ازناخبر: اگرچه دسترسی به فیس بوک در ایران ممکن نیست، با این حال این شبکه اجتماعی به ابزار قدرتمندی در زندگی سیاسی ایرانیان تبدیل شده است.

كد خبر : ۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


اصلاح‌طلبان با 4 كانديدا وارد انتخابات مي‌شوند

ازناخبر: یکی از نامزدهای ریاست جمهوری گفت: اصلاح طلبان حتما در انتخابات شرکت خواهند کرد زیرا اگر حضور نیابند دچار مرگ تدریجی می‌شوند و آنها با 4 كانديدا در انتخابات شرکت خواهند کرد.

كد خبر : ۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


آمریکایی‌ها ریاکاری و حقه‌بازی را کنار بگذارند/ بیانات رهبر انقلاب نقشه راه است

ازناخبر: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب نقشه راه است و مسئولان باید همین خط مشی را در برابر دشمنان داشته باشند.

كد خبر : ۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


رئیس جمهور تنخواه ۴۱ هزار میلیاردی بهاره را ابلاغ کرد

ازناخبر: محمود احمدی نژاد رئیس جمهور، قانون بودجه سه دوازدهم کل کشور برای ۳ ماهه اول سال ۹۲ را به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد.

كد خبر : ۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


قالیباف به لاریجانی برای پیوستن به ائتلاف سه‌گانه پیشنهاد داد

ازناخبر: پیشنهاد قالیباف برای پیوستن لاریجانی به ائتلاف سه‌گانه خبری بود که خبرگزاری فارس در اول بهمن ماه سال گذشته از آن خبر داد که بلافاصله از سوی لاریجانی تکذیب شد؛ اما دیروز قالیباف شخصا این خبر را تائید کرد.

كد خبر : ۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


به دنبال کاهش سهم نفت از اداره کشور هستیم/هیچکس نمی‌تواند نظر خود را در انتخابات به مردم تحمیل کند

ازناخبر: رئیس‌جمهور در پایان اولین جلسه هیئت دولت از ضرورت کاهش سهم نفت در اقتصاد کشور سخن گفت.

كد خبر : ۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


تکذیب مجدد لاریجانی/ تاکنون دعوتی از من برای حضور در ائتلاف سه نفره نشده است

ازناخبر: سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت با اشاره به اخبار منتشر شده مبنی بر دعوت از رئیس مجلس برای حضور در ائتلاف سه نفره گفت: علی لاریجانی خبر دعوت از وی برای حضور در ائتلاف سه گانه را تکذیب کرد.

كد خبر : ۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


لاریجانی به دنبال همبستگی اصولگرایان است / اداره کشور باید بر اساس خرد جمعی باشد

ازناخبر:  علی‌اکبر ولایتی در مورد دعوت از لاریجانی برای حضور در ائتلاف سه‌گانه گفت: رئیس مجلس شورای‌ اسلامی اصل را بر همبستگی بین اصولگرایان و دوری از تشتت بین آنان گذاشته است.

كد خبر : ۸۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


سفر رئیس جمهور چین به مسکو و نگرانی آمریکا از اتحاد بیشتر خرس و اژدها

ازناخبر: رئیس جمهور جدید چین هشت روز پس از بدست گرفتن سکان رهبری این کشور روز جمعه 22 مارس 2013 برای دیدار با ولادیمیر پوتین همتای روس خود در مسیر رفتن به اجلاس رهبران بریکس در آفریقای جنوبی وارد مسکو شد.

كد خبر : ۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۹


مصوبه «واگذاری ورزشگاه نقش جهان اصفهان به شرکت فولاد مبارکه اصفهان» مغایر قانون اعلام شد

ازناخبر: رئیس مجلس طی نامه‌ای مصوبه هیئت وزیران مبنی بر «واگذاری ورزشگاه نقش جهان اصفهان به شرکت فولاد مبارکه اصفهان» را مغایر قانون اعلام کرد.

كد خبر : ۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۹


فروش خودرو به قیمت تجاری ملغی شد

ازناخبر: رئیس مجلس با ارسال نامه‌های جداگانه‌ای به رئیس‌جمهور، پنج مصوبه دیگر هیئت وزیران را مغایر قانون اعلام کرد.

كد خبر : ۹۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۹


اعضای ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان فردا صبح به حرم حضرت امام(ره) می‌روند

ازناخبر: اعضای ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان فردا صبح برای تجدید میثاق با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی به حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) می‌روند.

كد خبر : ۹۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


فرزندان رهبر انقلاب این روزها چه می‌ کنند؟ (عکس)

ازناخبر: فرزندان رهبر انقلاب این روزها چه می‌ کنند؟ (عکس)

كد خبر : ۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


راهکار یک پدر برای ترک سیگار فرزند/ ماجرای «یا علی» دزد و «یا حسین» صاحبخانه

ازناخبر: مرحوم آیت‌الله مجتهدی تهرانی می‌گوید: دزدی به خانه روضه‌خوانی رفت و اثاثیه را جمع کرد و گفت: «یا علی»! ناگهان صاحبخانه از خواب بیدار شد و گفت: کجا؟ من عمری با «یا حسین، یا حسین» اینها را جمع کرده‌ام، تو با یک «یا علی» می‌خواهی همه را ببری!

كد خبر : ۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


شهردار بروجرد صلاحیت قانونی ندارد

ازناخبر: نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: از همان ابتدای امر مخالفت خود را اعلام نمودم و با وزارت کشور و وزارت اطلاعات نیز در مورد صلاحیت قانونی شهردار بروجرد صحبت کرده‌ام. فشارهایی که در پشت پرده وجود داشت باعث انتخاب این فرد شد و این موضوع را معاون وزیر کشور نیز تائید میکند.

كد خبر : ۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


افشای موارد فحشای مشاور کروبی توسط کارکنان بنیاد شهید

ازناخبر: از نکات جالب در مطالب افشا شده می توان به عدم پرداخت 5ماهه حقوق کارکنان و خبرنگاران آفتاب یزد و فروش سهمیه کاغذ تحویلی از سوی وزارت ارشاد در بازار آزاد اشاره کرد.

كد خبر : ۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


اصولگرای حقیقی باید حاکمیت ولی‌فقیه را قبول داشته باشد / ایران ستون فقرات مقاومت اسلامی است

ازناخبر: دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: اصولگرایی مبنایی عمومی دارد و هر فردی که مبنای نظام که همان حاکمیت ولی فقیه است را قبول داشته باشد، اصولگرا است.

كد خبر : ۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


به دنبال استاندار بومی هستیم/ آمدن مدیران غیر بومی به استان اهانت تلقی می شود

ازناخبر: نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهمترین دلایل عقب ماندگی لرستان اداره این استان توسط مدیران غیر بومی و ناآشنا با محیط است. برای اولین بار باید بتوانیم استاندار بومی به استان بیاوریم.

كد خبر : ۹۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


«حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» ایرانیان در سال 92

ازناخبر: نمایندگان مجلس و چهره‌های سیاسی در تحلیل علت نامگذاری سال 92 به نام «حماسه سیاسی؛ حماسه اقتصادی» معتقدند: مشارکت حداکثری و انتخاب فرد اصلح در انتخابات حماسه سیاسی را رقم می‌زند.

كد خبر : ۱۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۶


لائیک‌ها در انتخابات ایران جایی ندارند / سرمایه‌گذاری دشمن روی عوامل نفوذی

ازناخبر: نماینده مردم مشهد در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه جریان‌های لائیک‌ در انتخابات ایران جایی ندارند گفت: دشمنان تلاش می کنند که عوامل خود را در نظام نفوذ دهند و برای نیل به هدف خود چشم امید به انتخابات آینده دوخته‌اند.

كد خبر : ۱۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۶


با شعار «پاک باش و خدمتگذار» وارد عرصه می‌شوم/ معتقد به خرد جمعیم

ازناخبر: نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: با شعارهایی مانند گفتمان مبتنی بر علم و اخلاق، استفاده از عقل جمعی و گفتمان مبتنی بر مشورت و شعار زیبای «پاک باش و خدمتگذار» انشاالله به سوی جلو پیش خواهیم رفت.

كد خبر : ۱۰۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


آغاز نام نویسی داوطلبان نمایندگی میان دوره ای مجلس شورای اسلامی

ازناخبر: نام نویسی از داوطلبان نمایندگی میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در چهار حوزه انتخابیه از امروز 17 فروردین آغاز می شود و به مدت هفت روز ادامه می یابد .

كد خبر : ۱۰۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


پلورالیسم و اومانیسم در «مشایی» موج می‌زند/ منحرف از اسلام نمی‌تواند مجری نظام اسلامی باشد

ازناخبر:حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان با ارائه استدلال‌های عقلی و براهین قرآنی و نقلی، «مشایی» را به نگاه‌های پلورالیستی- اومانیستی که به گفته وی خاستگاه فراماسونری دارد، متهم کرد و گفت: شورای نگهبان نمی‌تواند اجازه دهد یک منحرف با فکر فاسد مجری نظام اسلامی باشد.

كد خبر : ۱۰۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


ضرورت تسريع ساخت مجتمع فولاد ازنا

ازناخبر:لرستان با توجه به قابلیتهای موجود ازجمله منابع آب فراوان ، امتیازات متنوع زیست محیطی، نیروی انسانی مستعد و تحصیل کرده و برخورداری ازمشوقهای مختلف سرمایه گذاری ، مستعد توسعه همه جانبه بویژه صنایع مادراست.

كد خبر : ۱۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


ولایت مداری را سرلوحه کار خود قرار دهید/رسانه ها حق نظام و مردم را رعایت کنند

نماینده ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی گفت: ولایت مداری باید سرلوحه کار همه مطبوعات قرارگیرد که بتوانند در گزارشات عدالت و درستی را بیان کنند، رسانه ها باید حق نظام و مردم را رعایت کنند.

كد خبر : ۱۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا انتخاب شدند

ازناخبر: نماینده مردم تهران در مجلس گفت: هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستای تهران از مجامع استانی خواست تا از بین نمایندگان هر استان 3نفر از نمایندگان مردم در مجلس را معرفی کنند که در تهران به همین شکل 3 نفر انتخاب شدند.

كد خبر : ۱۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


تدوین دستورالعمل قیمت‌گذاری جدید خودرو تا پایان فروردین/ بازگرداندن اضافه دریافت‌ها به مردم

ازناخبر: عضو شورای رقابت با تشریح جزئیات جلسه عصر امروز این شورا گفت: دستورالعمل جدید قیمت‌گذاری خودرو تا پایان فروردین ماه تدوین خواهد شد و اگر خودروسازان خارج از دستورالعمل پول اضافی دریافت کرده باشند، به مردم برگردانده خواهد شد.

كد خبر : ۱۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


مذاکرات آلماتی نتیجه ای نداشت

ازناخبر: نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی در خصوص نتیجه مذاکرات هسته ایران در آلماتی گفت: مذاکرات ایران با کشورهای 5+1 در آلماتی نتیجه مثبتی نداشت و ایران در این دور مذاکرات به نتیجه ای نرسید.

كد خبر : ۱۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


دیدار از پیش تعیین شده نبود/هاشمی به کاندیداتوریش پاسخ روشنی نداد

ازناخبر: یکی از نمایندگان حاضر در دیدار با هاشمی با بیان اینکه این دیدار جداگانه و از پیش سازماندهی‌ شده نبود، گفت: هاشمی پاسخ روشنی به کاندیداتوریش‌ در انتخابات نداد.

كد خبر : ۱۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بروجردی: گزینه خروج از ان‌پی‌تی روی میز ایران است

ازناخبر: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که در صورت پایبند نبودن غربی‌ها به موضوع‌هایی مانند کاهش تسلیحات هسته‌ای و به رسمیت شناختن حق مسلم هسته‌ای ایران، خروج از ان پی تی، از جمله گزینه‌های مورد نظر مجلس است.

كد خبر : ۱۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


100نماینده به دیدار نوروزی رئیس جمهور رفتند/تأکید برهمکاری برای تحقق شعار سال

ازناخبر: عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان گفت: دیدار نوروزی نمایندگان با رئیس‌جمهور با حضور حدود صد نفر از نمایندگان برگزار شد که در این دیدار دو طرف آمادگی خود را برای همکاری به منظور تحقق شعار سال جدید اعلام کردند.

كد خبر : ۱۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


احمدی‌نژاد «لجوج»، «متوهم» و «مستبد» است

ازناخبر: علی مطهری، در تازه‌ترین اظهارات خود با برشمردن ویژگی‌های احمدی‌نژاد، وی را فردی «لجوج»، «متوهم» و «مستبد» توصیف کرد.

كد خبر : ۱۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


آیت‌الله هاشمی تدبیر کند و در مجمع بماند/ ایشان شرایط سنی مناسبی برای ریاست جمهوری ندارد

ازناخبر: نماینده مردم اصفهان در مجلس به رفسنجانی توصیه کرد در مجمع تشخیص بماند و با نظر اصلاح‌طلبان به ابراز سیاسی در انتخابات تبدیل نشود.

كد خبر : ۱۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


۳۰ دقیقه تنفس برای وداع/ پیکر یحیی‌زاده از بهارستان به زادگاهش می‌‌رود

ازناخبر: رئیس مجلس شورای اسلامی برای شرکت نمایندگان در مراسم تشییع مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین یحیی‌زاده، تنفس ۳۰ دقیقه‌ای اعلام کرد.

كد خبر : ۱۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


تلاش برای راه‌اندازی انقلاب معکوس در مصر/ همواره خواستار گفت‌وگو با مخالفان هستیم

اناخبر: یکی از اعضای ارشد اخوان‌المسلمین مصر اظهار داشت: برخی در راستای اهداف شخصی و به منظور تشدید ناآرامی‌ها، در تلاش برای تحقق انقلاب معکوس هستند.

كد خبر : ۱۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


ماجرای «شانس» شریعتمداری و «حال» هاشمی برای ریاست جمهوری

ازناخبر: با نزدیک شدن به ایام رقابت‌های انتخاباتی تب و تاب‌های فضای رسانه‌ای نیز اوج می‌گیرد؛ این نوشتار مرور کوتاهی است بر آنچه روز دوشنبه ۱۹ فروردین از سوی خبرنگاران فارس در حوزه انتخابات منتشر شد.

كد خبر : ۱۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


تحقیق و تفحص از استانداری لرستان در دستور کار امروز بهارستان نشینان

ازناخبر:  تحقیق و تفحص از استانداری لرستان در دستور کار امروز مجلس قرار دارد.

كد خبر : ۱۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


آیا

ازناخبر: کامران دانشجو ، از نزدیک ترین یاران محمود احمدی نژاد است ؛ او که در انتخابات 1388 ، ریاست ستاد انتخابات کشور را بر عهده داشت ، در کابینه دهم ، وزیر علوم شد و همواره مورد توجه ویژه رئیس جمهور بوده و سیاست های او در خصوص اخراج و بازنشسته کردن بسیاری از استادان دانشگاه را مو به مو اجرا کرده است.

كد خبر : ۱۱۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


ائتلاف پیشرفت از کسی دعوت نکرده و کسی هم برای ائتلاف درخواستی نداشت/به نظر جامعتین احترام می‌گذاریم

ازناخبر: عضو ائتلاف پیشرفت گفت: تاکنون ائتلاف ما از کسی برای حضور دعوتی نکرده و کسی هم برای حضور در ائتلاف از ما درخواستی نداشته است.

كد خبر : ۱۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


تشکیل هیئت 16 نفره در فراکسیون رهروان برای وحدت جریان اصولگرایی+ اسامی

ازناخبر:  هیئتی در فراکسیون رهروان ولایت برای تعیین ساز و کارهای وحدت در بین اصولگرایان تشکیل شد.

كد خبر : ۱۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


دموکراسی‌های امروزی مبنای عامه پسند دارند/در مسیر انقلاب باید همواره پایبند به مکتب فاطمی باشیم

ازناخبر:  رئیس مجلس اظهار داشت: دموکراسی‌های امروزی در بهترین شرایط مبنایی جز عامه‌پسند بودن قائل نیستند، اما در مکتب فاطمی سعادت درازمدت بشر در تکیه بر هدایت‌های الهی و سنت نبوی و علوی نهفته است؛ این درس بزرگی است که باید در مسیر انقلاب همیشه بدان پایبند باشیم.

كد خبر : ۱۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


تاکسیرانان اجازه افزایش نرخ کرایه را ندارند

ازناخبر: دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه نرخ و میزان افزایش سالیانه کرایه تاکسی ها تنها باید از سوی مسئولان تاکسیرانی اعلام شود، اظهار کرد: هیچ یک از رانندگان تاکسی اجازه ندارند بدون ابلاغ قانونی اقدام به دریافت کرایه تاکسی اضافه کنند.

كد خبر : ۱۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


قائدرحمت به وزیر اقتصاد تذکر داد!

ازناخبر: نماینده ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی در تذکرات کتبی امروز مجلس ، به وزیر اقتصاد تذکر داد.

كد خبر : ۱۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


لرستان با نرخ بیکاری ۲۰.۶ درصد رتبه اول در کشور را دارد

ازناخبر:عضوکمیسیون اجتماعی مجلس بابیان اینکه لزوم ایجادتعامل هیات دولت با استان لرستان به شدت احساس میشود، گفت: نسبت به فقر و محرومیت در لرستان و آمار ۲۰ درصدی بیکاری در این استان چاره ای بیاندیشید.

كد خبر : ۱۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


اگر امر انتخابات بین اصولگرا و اصلاح‌طلب دایر شود، اصولگرایان باید بر روی گزینه رأی‌آور اجماع کنند

ازناخبر: رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: اگر در انتخابات امر دایر شد بر اصولگرا و اصلاح‌طلب، همه باید بر روی اصولگرا اتفاق کنند و نظرات دیگر خود را کنار بگذارند و بر روی شخصی اجماع کنند که در مقابل آنها رأی داشته باشد.

كد خبر : ۱۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


ماجرای شفا گرفتن شهید صیاد شیرازی از امام رضا(ع)

ازناخبر:مادر شهید صیاد شیرازی روز عاشورا بچه در بغل، در یکی از خیابان‌های نزدیک حرم علی‌بن‌موسی الرضا(ع) ایستاده بود، ناگهان صدای گریه کودک برخاست، اما دنباله صدا نیامد، مادر علی شنید که می‌گفتند: «طفلکی تمام کرد، خفه شد!».

كد خبر : ۱۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


انتخابات ریاست جمهوری سه قطبی می‌شود/ اصولگرایان، اصلاحات و جریان دولت سه‌قطب انتخابات ریاست‌جمهوری

ازناخبر: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سه طیف احمدی‌نژاد و طرفدارانش، اصولگرایان و اصلاح‌طلبان سه قطب اصلی انتخابات ریاست‌جمهوری را شکل می‎دهند.

كد خبر : ۱۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


همايش ورزشگاه آزادي، رنگ و بوي انتخاباتي دارد/ برگزاري همايش تحقيق و تفحص را درپي خواهد داشت

ازناخبر: عضو هيئت‌رئيسه کميسيون امنيت ملي مجلس، با بيان اينکه جشن تقدير از اعضاي ستاد تسهيلات سفرهاي کشور در استاديوم آزادي، رنگ و بوي انتخاباتي دارد، گفت: در صورت برگزاري همايش، تقحيق و تفحصي از منابع هزينه‌اي، هدف برگزاري همايش و خروجي همايش براي کشور انجام خواهد شد.

كد خبر : ۱۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


آقای هاشمی به اعمال قدرت حاکمانه مایل است/ زودتر از دیگران نیمه خالی لیوان را می‌بینم

ازناخبر: نماینده تهران گفت: قبول دارم که زودتر از دیگران نیمه خالی لیوان را می‌بینم. من معتقدم ما انتخاب نشده‌ایم که برای خودمان کارت پستال صادر کنیم بلکه باید مواظب باشیم تصمیم‌های درستی گرفته شود و این تصمیمات به درستی اجرا شود.

كد خبر : ۱۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


ابوترابی:اشرافم به مسائل کشور از سایر کاندیداها بیشتر است

ازناخبر: حجت الاسلام ابوترابی گفت:هیچ یک از کاندیداهای مطرح به اندازه‌ من به مسائل کشور اشراف ندارند که این مسئله با تجربه‌ی 4 دوره نمایندگی و 3 دوره نائب رئیسی مجلس و حضور در هیئت عالی حل اختلاف قوا و حضور در جلسات کمیسیون تلفیق حاصل شده است.

كد خبر : ۱۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


قرار است لنکرانی، فتاح و جلیلی طی دو هفته به نتیجه برسند

ازناخبر: عضو شورای مرکزی جبهه پایداری گفت: لنکرانی، فتاح و جلیلی سه نفری هستند که به شاخص‌های جبهه پایداری نزدیکترند و بنا شده آنان بین خودشان کمتر از دو هفته به جمع‌بندی برسند.

كد خبر : ۱۱۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


آقامحمدی: سکوت نخواهیم کرد

ازناخبر: نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی در واکنش به تخریب قدیمی ترین کتابخانه شهر خرم آباد تصریح کرد: در صورتیکه این کار بدون پشتوانه کارشناسی صورت گرفته باشد در مقابل خودسری ها خواهیم ایستاد.

كد خبر : ۱۲۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


يارانه‌ها ادامه پيدا خواهد كرد/ اگر در سن و سال آيت‌الله هاشمي رفسنجانی بودم نامزد ریاست جمهوری نمی شدم

ازنا خبر: کاندیداي یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر در سن و سال آیت‌الله هاشمی بودم، خودم را نامزد انتخاباتی نمی‌کردم.

كد خبر : ۱۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


همایش 100 هزار نفری یک لشکرکشی سیاسی است

ازناخبر: نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سفیر افلاک گفت: برگزاری همایش 100 هزار نفری به بهانه تجلیل از ستادهای تسهیلات نوروزی یک حرکت کاملا سیاسی است.

كد خبر : ۱۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


باهنر فردا در خرم آباد

ازناخبر: محمدرضا باهنر، کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری فردا در خرم آباد سخنرانی می‌کند.

كد خبر : ۱۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


مصوبات سفرهای استانی در لرستان به کما رفته است

ازناخبر: چرا مصوبات سفرهای استانی در لرستان انجام نمی‌شود؟وی در ادامه اضافه كرد: فاز ۴ کارخانه سیمان، کمربندی دورود، انتقال راه‌آهن و ده‌ها مسأله دیگر قرار بود انجام شود، اما متاسفانه یک قدم درست هم در این زمینه برداشته نشده است.

كد خبر : ۱۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۵


دیدار ضرغامی با کاندیداهای ریاست جمهوری نوعی تبلیغات پیش از موعد بود

ازناخبر: عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، با تاکید بر لزوم بی طرفی رسانه ملی در انتخابات ریاست جمهوری دور یازدهم، گفت: دیدار رئیس سازمان صدا و سیما با کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری امری پسندیده نبود زیرا هنور صلاحیت این افراد به تایید شورای نگهبان نرسیده است.

كد خبر : ۱۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۵


واکنش مکارم شیرازی به همایش انتخاباتی دولت

ازناخبر: تدارک برگزاری همایش بزرگی در استادیوم ۱۰۰ هزار نفری آزادی از سوی دولت، مورد انتقاد یکی از مراجع تقلید واقع شد.

كد خبر : ۱۲۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


برخی می خواهند با چوب فتنه، اصلاح طلبان را از صحنه بیرون کنند

ازناخبر: کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: نگران تعدد کاندیداهای اصولگرا هستیم به همین دلیل بدنبال اتحاد کاندیداها هستیم.

كد خبر : ۱۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


تشدید مخالفت ها با برگزاری میتینگ آزادی

ازناخبر: همایش صد هزار نفری دولت در آزادی، همچنان مورد انتقاد اهالی سیاست و مخصوصا نمایندگان مجلس قرار گرفته و عمده اظهار نظر کنندگان بر ضرورت جلوگیری از انجام این برنامه و صرف بودجه همایش، در برنامه های و الویت های دیگر مهم تر کشور تاکید دارند.

كد خبر : ۱۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


مهمترين عناوين روزنامه هاي سه شنبه

ازنا خبر : صفحه اول روزنامه های سیاسی - اجتماعی کشور تا ساعاتی دیگر روی کیوسک مطبوعات عرضه خواهند شد که تصویر صفحه اول آنها در ذیل آمده است.

كد خبر : ۱۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


نمایندگان مجلس در جلسه علنی روز سه شنبه کلیات لایحه بودجه 92 را که در کمیسیون تلفیق مجلس رد شد مورد بررسی قرار می دهند
 ازنا خبر : نمایندگان مجلس در جلسه علنی روز سه شنبه کلیات لایحه بودجه 92 را که در کمیسیون تلفیق مجلس رد شد مورد بررسی قرار می دهند.
كد خبر : ۱۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


برای اینکه رأیم حرام نشود به محسن رضایی رای دادم

ازناخبر: کاندیدای یازدهمین دوره ریاست‌جمهوری گفت: در سال 88 برای اینکه رأیم حرام نشود به محسن رضایی رأی دادم.

كد خبر : ۱۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


کسانی که برابر سرکوب مردم بحرین سکوت کرده‌اند در سوریه از تروریست‌ها حمایت می‌کنند

ازنـــا خبر :دبیر شورایعالی امنیت ملی گفت: کسانی که برابر سرکوب مردم بحرین و رد خواسته‌های مشروع آن‌ها سکوت کرده‌اند، در سوریه از گروه‌های تروریستی که مشغول کشتار مردم هستند حمایت می‌کنند.

كد خبر : ۱۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


نارضایتی نماینده دورود از روند بازسازی ورزشگاه تختی این شهر

ازناخبر: نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس نهم، از تکمیل نشدن روند بازسازی ورزشگاه تختی این شهر انتقاد کرد.

كد خبر : ۱۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


قائدرحمت به وزیر صنعت در خصوص تعیین تکلیف مجتمع فولاد و ذوب آهن ازنا تذکر داد

ازناخبر: نماینده ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی به وزیر صنعت،معدن و تجارت در صحن علنی مجلس در خصوص ذوب آهن ازنا تذکر داد.

كد خبر : ۱۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


گروه‌ها و ائتلاف‌ها از تفرقه افکنی و سیاه‌نمایی پرهیز کنند

ازناخبر: نقوی حسینی گفت: ائتلاف‌ها، احزاب و گروه ها فعالیت های مختلفی در عرصه‌ حماسه سیاسی بوجود می‌آورند که در این میان باید به شدت از تفرقه افکنی و سیاه نمایی بپرهیزند.

كد خبر : ۱۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


گفتگوهای بین‌المللی زبان خاص خود را دارد/تکلیف ما خدمت به کشور امام زمان(عج)است

ازناخبر: مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با بیان اینکه گفتگوهای بین المللی زبان خاص خود را دارد اظهار داشت: رابطه بین کشورها رابطه بین آدم‌ها است و اگر ما با زبانی که دنیا می‌فهمد حرف نزنیم نه آنها زبان ما را متوجه خواهند شد و نه ما زبان آنها را می‌فهمیم.

كد خبر : ۱۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


دلایل تعدد کاندیداها برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم
كد خبر : ۱۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


‌تعدد نامزدها یک فرصت است/گردهمایی ورزشگاه آزادی شائبه سیاسی دارد

ازناخبر: دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین گفت: ‌من فکر می‌کنم که این تعدد نامزدها یک فرصت است، البته مشروط بر اینکه به تهدید تبدیل نشود.

كد خبر : ۱۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


معتقدین به مکتب ایرانی صلاحیت ورود به انتخابات را ندارند

ازناخبر: عضو مجلس خبرگان با اشاره به مطالبه رهبری برای شرکت تمام گروه‌های سیاسی پایبند به مبانی نظام در انتخابات گفت: معتقدین به مکتب ایرانی و فتنه گران صلاحیت ورود به انتخابات را ندارند.

كد خبر : ۱۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


تدارک لشکر شش هزار نفری از لرستان برای میتینگ آزادی

ازناخبر: بر اساس اخبار رسیده، سهمیه لرستان برای همایش صد هزار نفر آزادی، شش هزار نفر تعیین شده است.

كد خبر : ۱۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


انحصارطلبان حاضر نیستند زمینه و شرایط خواست عموم محقق شود

ازناخبر: آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در دیدار جمعی از نمایندگان دوره هشتم مجلس شورای اسلامی دیدگاه‌های جمع حاضر و اقشار گوناگون جامعه در مورد وضعیت حساس و خطیر کشور در برهه کنونی را به‌حق خواند و گفت: اکنون سامان یافتن معیشت مردم به یک خواست عمومی و ملی تبدیل شده است.

كد خبر : ۱۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بنده به جد مخالفم/واقعا باید پرسید هزینه این جشن از کجا می آید؟

ازناخبر: نماینده ازنا و دورود در مجلس شورا اسلامی ضمن اشاره به برپایی جشن100هزار نفری در ورزشگاه آزادی گفت: واقعا باید پرسید هزینه این جشن از کجا می آید؟

كد خبر : ۱۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


با ۳ ضلع اصولگرایان، فتنه و انحراف مواجهیم/ مساله پیچیده شده است

ازناخبر: حدادعادل با بیان اینکه در انتخابات‌های گذشته ما و اصلاح‌طلبان بودیم، یادآور شد: در حال حاضر سه ضلع وجود دارد؛ اصولگرایان، فتنه و انحراف این سه ضلع را تشکیل می‌دهند و این مسئله را پیچیده‌تر کرده است.

كد خبر : ۱۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۰


دولت آینده باید قانون‌گرا باشد/ لزوم حضور وزرای مختلف در دولت

ازناخبر: علی‌اکبر ولایتی گفت: دولت آینده باید دولتی قانون‌گرا باشد و کار را به دست کاردان بسپارد و وزرای مختلف در آن حضور داشته باشند.

كد خبر : ۱۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۰


من مستقلم و متعلق به هیچ لسیت و گروهی نیستم/مردم در انتخاب خود حساس باشند

ازناخبر: نماینده ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی گفت: من نماینده مردمی و مستقلم و متعلق به هیچ گروه و لیست خاصی نیستم.

كد خبر : ۱۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۰


تندیس زرین برای شهردار خرم آباد

ازناخبر: شهرداری خرم آباد در نخستین "همایش علمی، جشنواره برترین‌ها، کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های روابط عمومی در مدیریت شهری" حائز سه رتبه برتر شد.

كد خبر : ۱۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


حمایت نابجا از مشایی نقطه ضعف احمدی نژاد است

ازناخبر: در کرسی آزاد اندیشی با عنوان نقاط ضعف و قدرت دولت نهم و دهم که توسط بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور خرم آباد برگزار شد حمایت نابجا از مشایی نقطه ضعف احمدی نژاد عنوان شد.

كد خبر : ۱۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


نقش 4 نماینده در پرونده اختلاس سه هزار میلیارد تومانی معلوم می‌شود

ازناخبر: دو نفر از نمایندگان مجلس از وزیر دادگستری در خصوص نقش چهار نماینده در پرونده اختلاس سه هزار میلیارد تومانی سوال کرده‌اند که وزیر هفته آینده باید با حضور در مجلس به این سؤال پاسخ دهد.

كد خبر : ۱۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


اعلام نامزدی امروز خاتمی بعد از بازنشستگی سیاسی وی در سال 87 به چه معناست؟

ازناخبر: تصریح وی در تاریخ ششم اردیبهشت سال 1387 به بازنشستگی از سیاست در همان مقطع، با پرسش های اساسی مواجه بود و برخی ناظران سیاسی معتقد بودند که خاتمی، خسته شده و از کار کردن در شرایط امروز جامعه و جهان دلسرد و خسته به نظر می رسد و در نتیجه تمایلی به ادامه کار ندارد و علاقه دارد که کار را به جوان‌ترها بسپارد.

كد خبر : ۱۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


قیمت خودرو فردا نهایی می شود

ازناخبر: رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه امروز آخرین فرصت شورای رقابت برای تعیین فرمول قیمتگذاری خودرو است، گفت:در صورتی که شورای رقابت تا پایان امروز فرمول قیمتگذاری خودرو را ارائه نکند، فردا جلسه ای با حضور مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار خواهد شد و تصمیم گیری نهایی برای قیمت خودرو گرفته می شود.

كد خبر : ۱۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


آخرين فيش حقوقي يک نماينده مجلس (+عکس)

ازناخبر: حقوق نمايندگان مجلس همواره به عنوان يکي از موضوعاتي است که حرف و حديث‌‌هاي زيادي در خصوص ميزان آن مطرح مي‌شود.

كد خبر : ۱۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


افرادی که قبلا شورا بوده اند کارنامه آنها روشن است/ولایت مداری و قانون مداری را سرلوحه کارخود قرار دهید

ازناخبر: نماینده ازنا و دورود درمجلس شورای اسلامی گفت: به همه عزیزان کاندیداهای شورای اسلامی شهر رو روستا اعلام میکنم ، خود را خدمت گذار مردم بدانند.

كد خبر : ۱۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


کاهش نامزدهای انتخاباتی موجب تمرکز بیشتر بر روی فرد اصلح می‌شود

ازناخبر: یکی از مراجع تقلید در قم با بیان اینکه تعداد کاندیداهای ریاست جمهوری باید کاهش یابد، گفت: این امر سبب تمرکز بیشتر مردم بر روی فرد اصلح می‌شود.

كد خبر : ۱۳۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


هدفمندی یارانه ها آرزوی همه دولتها بود/ نقدینگی در دولت احمدی نژاد 7 برابر شد

ازناخبر: نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: مرحله نخست اجرای هدفمندسازی یارانه‌ها اشکالاتی داشت که برای مراحل بعدی باید مورد آسیب‌شناسی قرار گیرد.

كد خبر : ۱۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


مسئولین در هر لباسی که هستند در عزل و نصب ها دخالت نکنند/ به اسم مردم از تریبون ها سوء استفاده میکنند

ازناخبر: نماینده ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولین در هر لباسی که هستند در عزل و نصب ها دخالت نکنند، چوب لای چرخ نمایندگان ملت نگذارند، آنها از لحاظ شرعی و قانونی پاسخگو خواهند بود.

كد خبر : ۱۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


آزمودن خاتمی آزموده شده، خطاست!

ازناخبر: خوب است به گفته‌ی معروف خود خاتمی نیز اشاره‌ای داشته باشیم که در اواخر عمر دومین دولتش گفت من در هر 9 روز با یک بحران مواجه بودم. مهمترین سوالی که بعد از شنیدن این حرف به ذهن می‌رسد این است که کدام توانمندی و درایت بالای سر این دولت قرار داشته که با مشکلات هر روزه، آن هم در حد بحران روبه‌رو می‌شده؟

كد خبر : ۱۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


نگاهی به تاریخ تردیدهای هاشمی درباره سلامت انتخابات

ازناخبر: آيا پس از انقلاب، سياستمداري به اندازه هاشمي رفسنجاني در سلامت انتخابات ابراز ترديد كرده است!؟

كد خبر : ۱۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


موافقت با ارز ۲۴۵۰ تومانی و نفت ۹۵ دلاری/ درآمد هدفمندی با حضور نماینده دولت تعیین می‌شود

ازناخبر: سخنگوی کمیسیون تلفیق از موافقت اعضای این کمیسیون با ارز ۲۴۵۰ تومانی در بودجه ۹۲ خبر داد.

كد خبر : ۱۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


ویژه نامه سالروز تاسیس سپاه پاسداران

ازناخبر: در حالیکه فقط یکصد روز از عمر شریف و پربار انقلاب می گذشت در دوم اردیبهشت ماه 1358 حضرت امام خمینی (ره) دستور تشکیل شجره میمون و مبارک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را صادر فرمودند.

كد خبر : ۱۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


پرداخت 500 هزارتومان یارانه به هرنفر

ازناخبر:عضو كميسيون تلفيق با انتقاد از وعده افزايش يارانه نقدي، گفت: ما مي‌توانيم به جاي پرداخت ماهانه 250 هزار تومان يارانه، هرماه 500 هزار تومان يارانه به مردم پرداخت كنيم.

كد خبر : ۱۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


انتقاد خودروسازان از مصوبه قیمت‌گذاری شورای رقابت/ ورشکست می‌شویم

ازناخبر: انجمن خودروسازان در نامه‌ای به رئیس شورای رقابت با انتقاد از دستورالعمل نهایی قیمت‌گذاری خودرو، اعلام کرد: مبنا قرار دادن قیمت‌های پایه سال ۹۱ باعث ورشکستگی قطعه‌سازان، توقف کامل خودروسازان، قطعه‌سازان و حتی شبکه خدمات پس از فروش خواهد شد.

كد خبر : ۱۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


افشاگری بزرگ فلاحیان علیه مشایی

ازناخبر: گزینش وزارت اطلاعات مشایی را به دلیل سابقه ی انجمن حجتیه و رابطه با یکی از اعضای سازمان منافقین رد کرد.آقای هاشمی وارد انتخابات نمی شود.

كد خبر : ۱۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


اگر نگران مشارکت بالای مردم هستید، به دوستان تان بفرمایید «فتنه» نکنند

ازناخبر:مطهری به طور مغالطه آمیز و بدون رعایت شأن و در نظر گرفتن وظایف خطیر قانونی شورای نگهبان در یک قضاوت عجولانه این شورای محترم را در دو مورد یکی "سخت گیری در تأیید صلاحیت ها" و دیگری "رد صلاحیت افراد به صرف داشتن گرایش مخالف و منتقد" متهم می نماید. مشخص نیست که آقای مطهری با استناد به کدام دلیل قانونی و محکمه پسند اقدام به طرح چنین اتهاماتی نموده است.

كد خبر : ۱۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


آزموده را آزمودن خطاست/ثمره دولت اصلاحات از هم گسیختگی ارزشهای اسلامی بود

ازناخبر: علی کائیدی نماینده مردم پلدختر گفت:کسی که قبلا هشت سال رئیس جمهور کشور بوده  هرچه را در چنته داشته نشان داده است و آزموده را آزمودن خطاست.

كد خبر : ۱۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


غیبت ۸ نفر از نمایندگان در آغاز جلسه هشتاد و چهارم مجلس

ازناخبر: اسامی غائبین آغاز جلسه علنی امروز مجلس از سوی هیئت ‌رئیسه اعلام شد که بر این اساس هشت نفر از نمایندگان در آغاز جلسه هشتاد و چهارم حضور نداشتند.

كد خبر : ۱۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


لرستان مغضوب شده هر سه رئیس جمهور اخیر/خاتمی در ریاست جمهوری اش به بسیاری از مشکلات جامعه بی توجهی کرد

ازناخبر: نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: لرستان مغضوب شده هر سه دولت قبلی است و هرکدام از دولت ها فقط یک سری مصوبات و کلنگ های بی نتیجه را در لرستان تصویب کردند.

كد خبر : ۱۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


تنوع جریان های سیاسی مشارکت مردم را حداکثری می کند

ازناخبر: نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: باید جریان های که در خود نظام اسلامی قرار دارد و مورد قبول هستند در انتخابات شرکت کنند چراکه هرچه تنوع جریان های سیاسی بیشتر باشد مشارکت مردم حداکثری خواهد بود.

كد خبر : ۱۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


وقتی عارف باید مواضع افراطی بگیرد/ بالاخره انتقادها از آقای معاون جواب داد!

ازناخبر: ریشه مواضع حمایت‌گرانه روز گذشته عارف از موسوی و کروبی را باید در برخی انتقادها از وی جست‌وجو کرد.

كد خبر : ۱۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


شوی انتخاباتی خاتمی در VOA ،BBC، تلویزیون پارس و رادیو فردا

ازناخبر: در این گزارش سعی دارد تا به بخشهایی از حمایتهای صورت گرفته از سوی عناصر ضد انقلاب از خاتمی بپردازد تا ملت عزیز خود قضاوت کنند.

كد خبر : ۱۴۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


تکثر کاندیداها بدون مدیریت واحد ممکن است تبدیل به تهدید شود

ازناخبر: عضو شورای ائتلاف پنجگانه اصولگرایان گفت: اگر تکثر کاندیداها خوب مدیریت نشود و همه به مدیریت واحد تن ندهند، می‌تواند تبدیل به تهدید شود.

كد خبر : ۱۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


کشور را با دروغ و پول دادن‌ به مردم نمی‌توان اداره کرد

ازناخبر: اعضای کمیته وحدت فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس(سه‌شنبه ۳ اردیبهشت) با آیت‌الله جوادی آملی دیدار کردند.

كد خبر : ۱۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


یارانه ها71درصد افزایش میابد/تصمیمات دولت کارشناسی شده است

ازناخبر:قادري عضو کميسيون برنامه و بودجه مجلس شوراي اسلامي، با اشاره به اينکه انتظار ما از دولت اين است که کليه تصميمات خود را براساس کار کارشناسي اتخاذ کند، اظهار داشت: تغييرات نرخ ارز موجب به وجود آمدن نوساناتي در بازار مي شود که آنچه باعث نگراني است، شوک هاي قيمتي دور از انتظار است که بايستي تعديل شود.

 

كد خبر : ۱۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


ائتلاف پیشرفت وسیله وحدت اصولگرایان/ نظرسنجی با سفارش ائتلاف هنوز صورت نگرفته است

ازناخبر: رئیس مجلس هفتم با تأکید بر اینکه ائتلاف پیشرفت وسیله‌ای برای وحدت اصولگرایان است، گفت: هنوز نظرسنجی‌ای که خود ائتلاف سفارش داده باشد، انجام نشده است.

كد خبر : ۱۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


به داد مردم برسید! کمر مردم و تولید از این گرانی ها شکسته/ مردم دیگر اشکنه هم نمی توانند بخورند!

ازناخبر: نماینده مردم تهران گفت: آقای رئیس جمهور که می گوید ما می خواهیم 250 هزار تومان به مردم بدهیم و مجلس نمی گذارد چرا نمی گوید که این کار را می خواهد با 9 برابر کردن قیمت سوخت، آب و برق می خواهد انجام دهد.

كد خبر : ۱۴۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


روسای جمهور قبلی اگر کوتاهی هایی داشته اند نباید دیگر وارد این عرصه بشوند

ازناخبر: نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی گفت: افرادی که می خواهند وارد عرصه انتخابات شوند و این مسئولیت سنگین را به عهده بگیرند باید ببینند آیا در این برهه از زمان می توانند وظیفه ای را که یکبار بر دوش آنها گذاشته شده را در شرایط موجود دوباره انجام دهند؟

كد خبر : ۱۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


۲۸ اردیبهشت اولین نتایج بررسی صلاحیت نامزدهای شوراها اعلام می‌شود

ازناخبر: رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی گفت:به مدت 10 روز هیئت اجرایی، استعلام‌های چهارگانه را از نیروی انتظامی، قوه قضاییه، وزارت اطلاعات و ثبت احوال انجام می‌دهد و نظر هیئت‌های نظارت ملاک عمل است.

كد خبر : ۱۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


خبر اجماع بر روی جهانگیری را دفتر خاتمی و هاشمی تایید نکردند/ بعد از خاتمی اقبال با من است

ازناخبر: دبیرکل حزب مردم‌سالاری با بیان اینکه قطعاً من اصلاح‌طلب بدلی نیستم گفت: خبر اجماع بر روی جهانگیری را دفتر خاتمی و هاشمی تایید نکردند.

كد خبر : ۱۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


اگر بهتر از خودم را کشف کنم، به او رای می‌دهم

ازناخبر: کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری گفت: اگر شخص بهتری از خودم را کشف کنم، تکلیف شرعی من است که به او رای دهم.

كد خبر : ۱۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بهترین دموکراسی‌ جهان در ایران وجود دارد/ در فرانسه باید ۵۵۰ نفر صلاحیت نامزد انتخابات را تایید کنند

ازناخبر: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع دانشجویان دانشگاه علوم حدیث، با تشریح مباحث انتخاباتی، گفت: بهترین دموکراسی‌ عالم که در آن هیچ خدشه‌ای نمی‌توان به رای مردم وارد کرد در ایران وجود دارد.

كد خبر : ۱۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


انتخابات آینده نمونه عملی حماسه سیاسی است

ازناخبر: استاندار لرستان گفت: انتخابات ریاست جمهوری و شوراها نمونه عملی حماسه سیاسی است.

كد خبر : ۱۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


500 نفر مرا برای کاندیدا شدن تشویق کردند/ اصلاح‌طلبان در صورت اجماع به پیروزی می‌رسند

ازناخبر: دبیرکل حزب مردم‌سالاری گفت: حداقل 500 نفر از سراسر کشور ابلاغ تکلیف کردند که من در انتخابات شرکت کنم و همان افراد هم نظر نهایی را می‌دهند.

كد خبر : ۱۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۶


برخی‌ها برای رفاه چند‌روزه ‌به دنبال مذاکره با آمریکا هستند/ شاخصه‌های یک رئیس‌جمهور

ازناخبر: رئیس مؤسسه آموزشی ـ پژوهشی حضرت امام خمینی، با اشاره به نظر برخی که عنوان می‌کنند برای رفاه حتی اگر هم شده باید با آمریکا سازش کرد، گفت: نباید به خاطر رفاه چند روزه سر ذلت مقابل دشمنان خم کنیم بلکه باید به فکر دیگر مسلمانان در لبنان و فلسطین باشیم.

كد خبر : ۱۵۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۶


شرکت پدرم در انتخابات دروغ محض است

ازناخبر: یاسر هاشمی، ورود مستقیم آیت‌الله رفسنجانی به انتخابات ریاست جمهوری را تکذیب کرد.

كد خبر : ۱۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۶


داوود احمدي‌نژاد:برادرم در سه نامه‌، مرا بي‌دين خواند!/عزل بي سر و صداي مجري انتقال آب به درياچه اروميه

ازناخبر:توضيح حجت الاسلام ذوالنوري درباره يك خبر،اجماع بر آقای خاتمی تنها در خانواده خاتمی است!،تکذیب خبر سرلیستی محسن‌هاشمی در انتخابات شوراها،«آبشار» آلن ایر روی «پاس» احمد شهید،دستور دولت به بانک مرکزي براي تعديل ارزش ريال،توقیف 2 شناور عراقی در آب‌های ایران،دستگیری 78 ماهیگیر ایرانی در سومالی،تعویق جلسه دادگاه شکایت مشایی از مداحان،درگیری هواداران و مخالفان مشایی،آزادی جن‌گیر و رمال مشهور،قانون‌اساسي دست و پاي رئيس‌جمهور را نمي‌بندد ايران از "خط قرمز" ساخت بمب اتمي،چشم منطقه به آمدن هاشمي است،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۱۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


نقش CIA و FBI در انجام عملیات‌های تروریستی

ازناخبر:عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بيان اينكه جمهوری اسلامی ایران ارتباطی با القاعده ندارد، گفت: آمریکا از گروه‌های تروریستی حمایت مي‌کند تا از طريق فروش تسليحات به دیگر کشورها مشكلات اقتصادي خود را برطرف كند.

كد خبر : ۱۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


سردرگمی در اردوگاه اصلاح طلبان/ مرزبندی با فتنه شرط تائید صلاحیت

ازناخبر: اصلاح‌طلباني كه اكنون در حال تدارك برنامه‌هاي كانديداتوري و تبليغاتي براي انتخابات خردادماه هستند، باید در راستاي اعتمادسازي، موضع خود در برابر فتنه 88 و مواضع ساختارشکننان به طور مشخص اعلام كنند.

كد خبر : ۱۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


رییس کمیسیون اقتصادی مجلس هم کاندیدای ریاست جمهوری شد

ازناخبر: نماینده کلیبر در مجلس شورای اسلامی رسما برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرد

كد خبر : ۱۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


ايران با افتخار دانش و فناوري خود را در اختيار حزب‌الله قرار مي‌دهد

ازناخبر:عضو هيئت‌رئيسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: قهرمانان حزب‌الله توانايي توليد پهپاد را دارند و جموري اسلامي ايران هم قطعا دانش و فناوري جنگ‌افزاري خود را با افتخار در اختيار آنها قرار مي‌دهد.

كد خبر : ۱۵۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


علی مطهری منتقد همایش‌های جریان انحرافی، یا تبلیغ کننده ملک زاده

ازناخبر:شنیده ها حاکی از آن است که یکی از امضاهای شاخص در نامه تقدیر و تشکر از ملک زاده رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، امضای علی مطهری است و این موضوع نشان می دهد که جریان اصلاح طلب و چهره های نزدیک به اصلاحات، و همچنین جریان انحرافی، به هم نزدیک شده اند و به هم نان قرض می دهند...

كد خبر : ۱۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


نظر سنجی داخلی اصولگرایان مجلس، برای تعیین کاندیدای نهایی این جریان

ازناخبر: نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: بحث های در بین اصولگرایان صورت گرفته است که بعد از 15 اردیبهشت طبق نظرسنجی داخلی، عده ای به خاطر مصلحت نظام کنار بکشند.

كد خبر : ۱۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


عقد دایمی ملت با نظام و عقد موقت با افراد

ازناخبر: همه روسای جمهور، باید بدانند که عقد این ملت با آرمانها و نظام اسلامی و رهبری معظم انقلاب اسلامی، دایمی است و عقدی که با روسای جمهوری می بندد، موقت. روسای جمهوری می آیند و می روند. اما آنچه می ماند نظام، اساس آن، و رهبری معظم انقلاب اسلامی است.

كد خبر : ۱۵۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


حواشی هفتمین سفر استاندار لرستان به پلدختر/دهمرده حاضر به مصاحبه با خبرنگاران پلدختری نشد

ازناخبر: دهمرده استاندار لرستان در حالی هفتمین بار به شهرستان پلدختر سفر کرد که این سفر حواشی مختلفی داشت.

كد خبر : ۱۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


مطبوعات در آستانه انتخابات تقوای سیاسی داشته باشند

ازناخبر: عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مطبوعات از حوزه نفوذ زیادی در جامعه برخوردار هستند، گفت: مطبوعات در آستانه انتخابات عدالت و انصاف را سرلوحه کار خود کنند.

كد خبر : ۱۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


دولت دریافتی‌ مردم را به ریال و هزینه‌ها را به دلار محاسبه می‌کند

ازناخبر: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به گرانی‌های موجود در بازار کالا‌های اساسی مردم، گفت: مسئولان در آستانه انتخابات ریاست جمهوری نباید آرامش بازار را با اقدامات غیر‌کارشناسی برهم بزنند.

كد خبر : ۱۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


‌تورم در دولت هاشمی به 50 درصد رسید‌/ اقتصاد در دولت خاتمی ‌لیبرالی دنبال شد

ازناخبر: نامزد احتمالی ریاست‌جمهوری گفت: ‌در دولت هاشمی در اقتصاد کلان کشور مدلی انتخاب شد که نظریه آن این بود که باید کشور را در راستای رشد اقتصادی پیش ببریم و‌ ‌اما دیدیم که اینگونه نشد و ‌تورم به 50 درصد رسید‌.

كد خبر : ۱۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


اداره کشور نیاز به شر و شور ندارد/خروجی ائتلاف پیشرفت یک نفر است

ازناخبر: عضو ائتلاف پیشرفت با تاکید بر این که اداره کشور نیازی به شر و شور ندارد، گفت:باید در برابر دشمن خارجی شر و شور داشته باشید نه در برابر خودمان. نوع مدیریت بنده در مجلس هفتم هم معلوم است و تنها دوره‌ای که در مجلس زد و خورد نشد، دوره هفتم بود.

كد خبر : ۱۶۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


باید جلوی انحراف ایستاد/تلاش برای معرفی یک نفر به عنوان نامزد اصولگرا

ازناخبر: عضو ائتلاف پیشرفت گفت:‌ در تلاشیم صحبت‌هایی را با سایر اصولگرایان انجام دهیم تا در نهایت یک نفر به عنوان نامزد اصولگرا در عرصه انتخابات حضور یابد.

كد خبر : ۱۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


کاندیدای اصلح از نگاه مقام معظم رهبری

ازناخبر: در این مطلب بر آنیم تا به بررسی ضرورت انتخاب اصلح، ویژگی های فرد اصلح، تکلیف گرایی یا نتیجه گرایی و همچنین روش شناسایی فرد مطلوب در انتخابات از دیدگاه مقام معظم رهبری بپردازیم.

كد خبر : ۱۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


عزت الله دهقان :هیچ ارتباطی با پرونده فساد بزرگ مالی ندارم

ازناخبر: نماینده مردم ازنا و دورود در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی گفت: من هیچ ارتباطی با پرونده فساد بزرگ مالی ندارم.

كد خبر : ۱۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


دست پاچگی رسانه های ضد انقلاب برای برجسته کردن اظهارات هاشمی+ اسناد

ازناخبر: سایت های بی بی سی، رادیو فردا، دویچه وله، رادیو فرانسه، رادیو کوچه، روز آنلاین، جرس، خودنویس اظهارات روز گذشته هاشمی رفسنجانی را در تیر یک خروجی های خود قرار دادند.

كد خبر : ۱۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


نتانیاهو: ایران هنوز با «خط قرمز» فاصله دارد!

ازناخبر:موضع‌گیری جدید نخست وزیر رژیم اسرائیل درباره «خط قرمز هسته‌ای» ایران، نتایج یک تحقیق درباره نحوه پوشش اخبار هسته‌ای ایران، کشف یک میدان گازی جدید در جنوب کشور، توقف کشتی‌های نفتکش ایرانی بر روی دریا و انتظار برای حصول امکان صادرات و سفر یک مقام ارشد دولت باکو به ایران، از جمله مهمترین مطالب امروز مطبوعات جهان درباره ایران است.

كد خبر : ۱۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


اصلاح‌طلبان می‌خواهند نردبان هاشمی را برپا کنند/ مشایی ویژگی‌های رجل سیاسی را ندارد

ازناخبر: عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با بیان اینکه برخی کاندیداها برای انتخابات احساس تکلیف کرده‌اند، گفت: حضور هاشمی یک روزنه امید برای خاتمی و طرفدارانش است لذا با تمام قدرت می‌خواهند این نردبان افتاده را برپا کنند.

كد خبر : ۱۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


وام خوداشتغالی 20 میلیون شد/ اختصاص 9 هزار میلیارد تومان برای اشتغال

ازناخبر: مدیر عامل صندوق مهر امام رضا(ع) با بیان اینکه وام خود اشتغالی 20 میلیون تومان شده، ‌گفت: امسال 9 هزار میلیارد تومان برای اشتغال در نظر گرفته شده است.

كد خبر : ۱۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی تبدیل به فرهنگ شود

ازناخبر: نماینده دورود و ازنا در مجلس با اشاره به نام‌گذاری امسال گفت: حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی باید برای مردم تبیین، تعریف و تبدیل به فرهنگ و سپس عملیاتی شود.

كد خبر : ۱۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


حلقه انحرافی نقاط قوت دولت را به ضعف تبدیل کرده است

ازناخبر: مدیرعامل خبرگزاری فارس با اشاره به انتخاباتی شدن سفرهای استانی دولت گفت: مردم نسبت به خدمتگزاران خود و شخص رئیس جمهور علاقه دارند اما اگر بخواهند مردم را تحقیر کنند آنها نمی‌پذیرند و حلقه انحرافی نقاط قوت دولت را به ضعف تبدیل کرده است.

كد خبر : ۱۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


جلیلی در زمان تصدی بازرسی وزارت خارجه 17 سفیر را به خاطر مفاسد اقتصادی اخراج کرد

ازناخبر: هماهنگ کننده ستاد مردمی دعوت از جلیلی، با اشاره به امکان وحدت همه ظرفیت های انقلاب حول جلیلی گفت: شدت اقبال به جلیلی به گونه ای است که کاندیداهای فعلی و حامیان شان با مهم ترین سؤالی که مواجه می شوند، حضور یا عدم حضور جلیلی است.

كد خبر : ۱۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


ستون فقرات امنيتي رژيم نامشروع صهيونيستي تخريب شده است/ حزب‌الله قدرت اعلام اقدامات خود را دارد

ازناخبر : رئيس کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس با بي‌اساس خواندن ادعاي مقامات رژيم صهيونيستي که مدعي شده‌اند حزب‌الله لبنان پهپادي را به سرزمين‌هاي اشغالي ارسال کرده است، گفت: اين جوسازي براي بازسازي رواني ارتش تخريب‌شده اين رژيم نامشروع است.

كد خبر : ۱۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


مهمترين عناوين روزنامه هاي پنجشنبه

ازناخبر:مهمترین عناوین روزنامه های امروز را در اینجا می توانید بخوانید؛

كد خبر : ۱۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بارها به مداحان اعتراض كرده‌ام كه جلسه جشن مولودی را به مجلس عزاداری تبدیل نكنند/ حرکت غرب در مواجهه با موضوع زن گناهی بزرگ و نابخشودنی است

ازناخبر:در سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) جمعی از مداحان اهل بیت(ع) با رهبر معظم انقلاب دیدار كردند.

كد خبر : ۱۶۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


قرائت نامه دادستان تهران در خصوص اتهامات سه نماینده درگیر در پرونده اختلاس

ازناخبر:نماینده مشهد در مجلس از قرائت نامه دادستان تهران در خصوص اتهامات سه نماینده درگیر در پرونده اختلاس در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس خبر داد و گفت: در خصوص پیگیری اتهامات این نمایندگان با دادستان تهران، دادستان کل کشور و مسئولان ارشد قضایی دیدار و گفت وگو خواهیم کرد.

كد خبر : ۱۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


‌‌حدادعادل:اگر مصلحت کشور در میان باشد کناره‌گیری می‌کنم

ازناخبر: حداد عادل در مازندران گفت: با توجه به شرایط موجود فشارهای خارجی و مشکلات اقتصادی، رقابت نامزدهای اصولگرا را به نفع جامعه ندانستم و با ائتلاف پیشرفت موافقت کردم.

كد خبر : ۱۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


موسوی آدم مستبد و تک رویی بود/ حجاریان می گفت آخوندی بهتر از آیت الله خامنه ای نمی شناسم/ احمدی نژاد در عهد شکنی پیشگام است

ازناخبر: متولد سال 1330 با سابقه‌ای طولانی در مبارزه با نظام شاهنشاهی؛ پس از پیروزی انقلاب اسلامی، ریاست کمیته انقلاب اسلامی شهرستان بهشهر را به عهده گرفت.

كد خبر : ۱۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


«پیشگوی فتنه» نقش اصلی در ایجاد فتنه 88 داشت / نظام اجازه نمی‌دهد حوادث 88 تکرار شود

ازناخبر: وزیر اطلاعات گفت: کسی که خودش را پیشگوی فتنه حوادث 88 اعلام می‌کند، عملاً پیشگویی نکرده و خودش ایجاد فتنه کرده و نقشی اساسی در فتنه داشته است.

كد خبر : ۱۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


دهمرده پیمانکار مدبه کوه است نه استاندار/ایشان عملا حتی شهردار خرم آباد هم نیست

ازناخبر: نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در خصوص طرح تحقیق و تفحص از استانداری لرستان گفت: احتمالا هفته آینده طرح تحقیق و تفحص از چند استان از جمله لرستان در بهارستان انجام می شود

كد خبر : ۱۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


به نفع هاشمی کنار نمی‌روم/ برای حل مشکلات اقتصادی برنامه دارم

ازناخبر: علی‌اکبر ولایتی در جمع طلاب قمی و در پاسخ به سئوالی مبنی بر کنار رفتن از صحنه انتخابات در صورت ورود هاشمی رفسنجانی گفت: این کار را نمی‌کنم.

كد خبر : ۱۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۳


افزایش یک رشته تحصیلی به رشته‌های دانشگاه آزاد الیگودرز

ازناخبر: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز گفت: رشته مهندسی نفت به تعداد رشته‌های گذشته دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز اضافه شد.

كد خبر : ۱۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۳


شبکه های فساد در دولت هاشمی ایجاد شد/نه ارتجاع به گذشته، نه ماندگاری در حال

ازناخبر: الگوی اقتصادی که در دوران هاشمی دنبال شد شرایط را به گونه ای رقم زد که کشور دچار آشوب ها و اغتشاشاتی در برخی استان ها به دلیل افزایش نرخ تورم بود تا جایی که دولت مجبور شد سیاست تثبیت را جایگزین سیاست تعدیل کند. 

كد خبر : ۱۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


اعضای ائتلاف پیشرفت روز آخر ثبت‌نام می‌کنند/ تا آخر در صحنه هستم

ازناخبر: عضو ائتلاف پیشرفت از جلسات مختلف خود با آیت‌الله مهدوی‌کنی، علی لاریجانی، آیت‌الله یزدی، حبیب‌الله عسگراولادی و جمعی دیگر از بزرگان کشور برای وحدت اصولگرایان خبر داد.

كد خبر : ۱۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


«انتخابات آزاد» رمز عملیات براندازی بود/ حامیان فتنه ۸۸ صلاحیت کاندیداتوری ندارند

ازناخبر: آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌‌ای، با تاکید بر وجود سناریویی پیچیده از سوی دشمنان انقلاب برای ایجاد فتنه جدید در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، اهداف و ابعاد مختلف این سناریو بویژه مطرح شدن نامزدی یک چهره مشهور سیاسی را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

كد خبر : ۱۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


اولویت با برنامه چشم انداز 1404 است

ازناخبر: اگر قرار بود زمانی رئیس جمهور بشوم اولویت را به مطالبات مقام معظم رهبری برای رسیدن به چشم انداز توسعه پنجم اختصاص می دادم.

كد خبر : ۱۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


شعار انتخاباتی ام می شد

ازناخبر: نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با سفیر افلاک گفت: اگر بخواهم رئیس جمهور شوم، شعار انتخاباتی ام ((چون بباریم رود جاری سازیم)) خواهد بود. 

كد خبر : ۱۷۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


روحانی، اصلاح‌طلب نیست و نمی‌تواند مورد اجماع باشد / تحصن نمایندگان مجلس ششم تندروی‌ بود

ازناخبر: نامزد احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه اصلاح‌طلبان باید بر روی نامزد اصلاح‌طلب اجماع کنند گفت: حسن روحانی در چند مصاحبه اعلام کرده اصولگراست و به همین دلیل نمی‌تواند مورد اجماع اصلاح‌طلبان باشد.

كد خبر : ۱۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


عباسی را فردی دلسوز و پای کار می‌دانم/نمایندگان مته به خشخاش نگذارند

ازناخبر: رئیس جمهور با بیان اینکه وزیر پیشنهادی کار فردی پای کار و اهل خدمت است از نمایندگان خواست که برای رای دادن به وی مته به خشخاش نگذارند و اظهار امیدواری کرد عباسی امروز بتواند در جلسه استانی هیات دولت به عنوان وزیر شرکت کند.

كد خبر : ۱۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


صدور مجوز بازگشايي جبهه جولان از سوي بشار اسد/آماده‌باش کامل فرماندهان سامانه‌هاي موشکي در سوريه

ازناخبر :بشار اسد، رئیس جهوری سوریه در نشست خود با کمیته امنیتی این کشور تصمیم گرفت که جبهه جولان را به روی گردان‌های مقاومت مردمی بگشاید

كد خبر : ۱۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


نمايندگان اردني بر لزوم محکوميت حمله اسرائيل به سوريه تاکيد کردند

ازناخبر :82 نماينده مجلس اردن از دولت اين کشور خواستند حمله رژيم صهيونيستي به سوريه را محکوم کند.

كد خبر : ۱۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


دولت رسما تریبون صدا و سیما را به نفع لیدر انحرافی می خواهد

ازناخبر :نماینده مرم تهران گفت: وظیفه صدا و سیما صرفا پوشش خبری سفرهای استانی و مصوبات و خدمات دولت است نه تبلیغات استانی دولت برای یک کاندیدای خاص.

كد خبر : ۱۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


مسئولان اجرایی انتخابات باید ولایت‌مدار باشند

ازناخبر: نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: افرادی که مسئولیت اجرای انتخابات را دارند، باید در یک کلمه ولایت‌مدار باشند.

كد خبر : ۱۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


وعده‌‌ کاهش بیکاری محقق نشده است/ آمارهای اشتغال قابل قبول نیست

ازناخبر: عباس قائدرحمت،عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه وعده کاهش بیکاری در کشور محقق نشده است، گفت: آمارهای داده شده اشتغال قابل قبول نیست.

كد خبر : ۱۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


دست‌اندرکاران انتخابات باید با امانتداری کامل فقط براساس مرّ قانون عمل کنند/ رئیس‌جمهور آینده باید مردمی، کاری، مقاوم، ارزشی، پایبند به قانون و با تدبیر باشد

ازناخبر :جمعي از دست‌اندركاران برگزاری انتخابات رياست جمهوري و شوراها امروز در حسینیه امام خمینی (ره) با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار كردند.

كد خبر : ۱۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


باقری لنکرانی پنج‌شنبه در خرم‌آباد سخنرانی می‌کند

ازناخبر: سخنگوی جبهه پایداری در لرستان گفت: کامران باقری لنکرانی کاندیدای جبهه پایداری پنج‌شنبه این هفته در خرم‌آباد سخنرانی می‌کند.

كد خبر : ۱۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


احمدی نژاد با حمایت از مشایی، در دام فامیل سالاری و باند بازی افتاده است
ازناخبر: عضو فراکسیون روحانیون مجلس با انتقاد از حمایت های خاص رییس دولت از مشایی، گفت: آقای رییس جمهور هم بالاخره در دام فامیل سالاری و باند بازی افتاده و باید از این دام خارج شود.
كد خبر : ۱۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


پرداخت حق مرزی فرهنگیان نیازمند مصوبه مجلس است

ازناخبر: وزیر آموزش و پرورش درباره پرداخت حق نوار مرزی گفت: در این باره نیاز به مصوبه است و مجلس باید به آموزش و پرورش کمک کند تا این موضوع انجام شود.

كد خبر : ۱۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


«بگم‌بگم» یک منطق شکست خورده است / وقتمان را برای هاشمی تلف نکنیم

ازناخبر: پورمحمدی با اشاره به اینکه اکثر پرونده‌های کشور زیر دست من است، گفت: متأسفم برای آنهایی که لفظ «بگم‌بگم» به کار می‌برند این یک منطق شکست خورده و مضر برای کشور است و تاکنون حاضر به استفاده از این عبارت نشدم.

كد خبر : ۱۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


توضیحات بهمنی درباره ارز مرجع مجلس را قانع نکرد

ازناخبر: نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس‌کل بانک مرکزی و وزیر جهاد کشاورزی به منظور ارائه گزارش در خصوص تورم اخیر و بالا رفتن قیمت کالاهای اساسی در جلسه غیرعلنی مجلس حاضر شدند که توضیحات بهمنی نمایندگان را قانع نکرد.

كد خبر : ۱۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بعید است جبهه پایداری به ائتلاف بزرگ اصولگرایان بپیوندد/ کارگزاران و اصلاح‌طلبان دوستان صادق هاشمی نیستند

ازناخبر: نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس با اشاره به اینکه اصولگرایان به زودی وارد مرحله یکی شدن کاندیداها یا همان ائتلاف می‌شوند، گفت: البته جبهه پایداری به دنبال حضور مستقل در انتخابات است و فکر نمی‌کنم به ائتلاف بزرگ اصولگرایان بپیوندد.

كد خبر : ۱۸۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


لنکرانی ثبت‌نام کرد+زندگی‌نامه

ازناخبر: کامران باقری‌لنکرانی با حضور در ستاد انتخابات کشور و طی کردن مراحل رسمی، به عنوان نامزد این انتخابات ثبت‌نام کرد.

كد خبر : ۱۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


سعیدی‌کیا هم ثبت‌نام کرد +سوابق

ازناخبر: محمد سعیدی‌کیا وزیر سابق مسکن و شهرسازی با حضور در ستاد انتخابات کشور، در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ثبت‌نام کرد.

كد خبر : ۱۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


قنبری: با یک لبخند به آمریکا کلی امتیاز می‌گیریم / قدیری: تغییر مواضع خصمانه با یک لبخند ساده‌انگاری است

ازناخبر: قدیری ابیانه با رد سخنان نماینده مردم ایلام در مجلس هشتم شورای اسلامی گفت: این که بپنداریم با یک لبخند مواضع خصمانه آمریکا تغییر می‌کند ساده‌انگاری است.

كد خبر : ۱۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


مقلد رهبر، فرزند مجلس و خدمتگزار مردم هستم/ تبلیغات کم خرج باید فرهنگ شود

ازناخبر: کاندیدای یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه هزینه های گزاف،نامزدها را وامدار می‌کند اظهار داشت:به هیچ وجه بنا ندارم تبلیغات پرخرجی داشته باشم و تبلیغات کم خرج باید فرهنگ شود.

كد خبر : ۱۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


وبلاگ‌نویسان فسقلی و هاشمی/ خاتمی و قمار 88

ازناخبر: هاشمی علی‌رغم آن که وانمود می‌کند برای درخواست‌های مکرر گروه‌ها ارزش و احترام قائل است، آنها را فسقلی‌تر از آن می‌داند که با طناب پوسیده چند وبلاگ‌نویس وارد چاه شود.

كد خبر : ۱۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


نامه رئیس‌جمهور مصر درباره سوریه به ایران

ازناخبر: عضو ائتلاف پیشرفت گفت: مرسی رئیس جمهور مصر طی نامه‌ای به ایران تأکید کرده بود که بدون مشارکت ایران امکان حل مشکل سوریه و مسائل منطقه‌ای وجود ندارد.

كد خبر : ۱۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


مأموریت لاریجانی به کمیسیون‌های مجلس برای بررسی اختصاص ارز مرجع به دارو

ازناخبر: رئیس مجلس با اشاره به بررسی مفصل اختصاص ارز مرجع به دارو و تجهیزات پزشکی در نشست غیر علنی دیروز مجلس با وزرای اقتصادی دولت، به کمیسیون‌های مربوطه مجلس مأموریت داد تا این موضوع را بررسی کنند تا مجلس نشست دوباره‌ای در این زمینه داشته باشد.

كد خبر : ۱۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


می‌خواهند «پسرفت» هسته‌ای گذشته را «پیشرفت» جا بزنند/ اروپایی‌ها را گستاخ کردند حالا طلبکار شده‌اند

ازناخبر: معاون دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: برخی می‌گویند هنر این است که هسته‌ای شویم اما قطعنامه نگیریم و یا 20 درصد را بدون تحریم داشته باشیم اما چه جوری. وقتی خوب نگاه می‌کنیم می‌بینیم همان تیمی که بلای گذشته را بر سر کشور آورد، عقبه همین آقایان هستند.

كد خبر : ۱۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


همه همسران نامزدهای ریاست جمهوری + عکس

ازناخبر: حضور نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در کمپین های تبلیغاتی در سال 88 باب شد. در این دوره نیز، همسر یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با پوششی شبیه پوشش همسر محجبه عبدالله گل رئیس جمهور ترکیه، در نشست های تبلیغاتی همسرش حضور پیدا می کند.

كد خبر : ۱۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


تلاطمات حوزه نشر در پی کاهش بودجه فرهنگی

ازناخبر: عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، با انتقاد از کاهش بودجه فرهنگی کشور در لایحه بودجه ۹۲، گفت: به طور قطع در پی کاهش بودجه فرهنگی، حوزه نشر وچاپ به عنوان یکی از زیر مجموعه‌های بخش فرهنگ نیز با تلاطمات جدی روبرو خواهد شد.

كد خبر : ۱۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


اصلاح‌طلبان تجربه تلخ سال 84 را تکرار نکنند

ازناخبر: کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اصلاح‌طلبان باید به یک اجماع کلی برسند و نباید تجربه تلخ سال 84 تکرار شود.

كد خبر : ۱۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


ضرورت اجرای سند تحول در آموزش و پرورش به دور از شتابزدگی/ ادامه مسیر پرشتاب پیشرفت نیازمند حماسه است

ازناخبر: رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به پیشرفت‌های شگرف ملت ایران در سه دهه گذشته به ویژه پیشرفت‌های علمی، تأکید فرمودند: سرعت پیشرفت‌های علمی ایران به گونه‌ای بوده است که مجامع جهانی چاره‌ای جز اعتراف به آن نداشته‌اند.

كد خبر : ۱۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


متن کامل نامه انتقادی150 نماینده به هاشمی رفسنجانی

ازناخبر:150 نماینده مجلس در نامه ای انتقادی به هاشمی رفسنجانی ضمن دادن 4 تذکر مهم به وی تاکید کردند که هاشمی به اندیشه های امام راحل و حضرت آیت الله خامنه ای باز گردد و فاصله خود را از کسانی که دل در گرو انقلاب ندارند و تلاش می کنند انقلاب را از مبانی خود تهی گردانند، حفظ کند.

كد خبر : ۱۹۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


مهمترين عناوين روزنامه هاي پنجشنبه

ازناخبر:روزنامه های صبح امروز که تا ساعاتی دیگر منتشر می شوند عناوین مهم خود را به موضوعات زیر اختصاص دادند.

كد خبر : ۱۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


۳ برنامه اقتصادی حدادعادل برای دولت آینده/ تعدد کاندیداها به صلاح نیست

ازناخبر: عضو ائتلاف پیشرفت با اشاره به سه برنامه مهم خود برای دولت آینده، ‌گفت: ‌تعدد کاندیداهای اصولگرا به صلاح نیست.

كد خبر : ۱۹۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


جزئیات سفر باقری‌لنکرانی به خرم‌آباد‌

ازناخبر: سخنگوی جبهه پایداری در لرستان گفت: کامران باقری لنکرانی کاندیدای جبهه پایداری امروز در خرم‌آباد سخنرانی می‌کند.

كد خبر : ۱۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


ناگفته‌های سردار/ چرا کتاب هاشمی جمع شد/ تناقض آمار آقای وزیر و معاونش

ازناخبر: دهمین روز نمایشگاه کتاب در حالی سپری شد که دومین و آخرین جمعه این نمایشگاه بود و جمعیت زیادی برای خرید و بازدید از نمایشگاه کتاب روانه مصلای امام خمینی(ره) شده بود.

كد خبر : ۱۹۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


پرویز کاظمی در وزارت کشور حاضر شد

ازناخبر: پرویز کاظمی برای ثبت نام در یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در وزارت کشور حضور یافت.

كد خبر : ۱۹۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


رهبر انقلاب: شورای نگهبان نباید به جوسازى‌ها اعتنا کند

ازناخبر: رهبر معظم انقلاب در توصیه به اعضای شورای نگهبان فرمودند: نظارت شوراى نگهبان در مسائل انتخابات‌، یکى از مهم‌ترین کارهایى است که انجام مى‌دهد و به جوسازى‌هایى که علیه این کار مى‌شود، ابداً نباید اعتنا کرد.

كد خبر : ۱۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


به‌ خاطر ضرغامی ‌و نابودی استقلال به قلعه‌نویی تو‌دهنی می‌زنند/ استعفا می‌کنم و به پرسپولیس می‌روم!

ازناخبر: مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: برخی‌ها به خاطر خوش‌خدمتی به ضرغامی و برای نابودی استقلال به قلعه‌نویی تودهنی می‌زنند.

كد خبر : ۱۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


مجلس از فردا وارد بررسی جزئیات لایحه بودجه ۹۲ می‌شود

ازناخبر: نمایندگان مجلس از فردا بررسی جزئیات لایحه بودجه سال ۹۲ کل‌ کشور را با تشکیل جلسات علنی در تمام روزهای هفته و در دو شیفت کاری، آغاز می‌کنند.

كد خبر : ۱۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


مدعی ولایتمداری، تا چه اندازه پایبند به ولایت فقیه است؟/ نظر هاشمی در مورد ولایت فقیه چیست؟/ اصلاح طلبان و سکولارها از نامزدی هاشمی دنبال چه اهدافی هستند؟

ازناخبر: نحوه نگرش آقای هاشمی به موضوعی به نام «ولایت فقیه»، مسأله ای است که تا به امروز بارها مورد بحث قرار گرفته و صاحبنظران در مورد آن سخن گفته اند.

كد خبر : ۱۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


حضور زنان در مشاغل و مناصب اجرایی اشکالی ندارد

ازناخبر: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در دیدار ۲.۵ ساعته با بانوان فرهیخته حوزوی و دانشگاهی بر لزوم «طرح گفتمان اسلامی درباره زن به صورت تهاجمی و طلبکارانه» تأکید کردند.

كد خبر : ۱۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


حداقل دستمزد کارگری در قانون کار و استخدام کشوری ۴۰ درصد باشد

ازناخبر: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: حداقل دستمزد کارگری در قانون کار و استخدام کشوری ۴۰ درصد باشد.

كد خبر : ۱۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


تشکیل تعاونیهای بزرگ در ازنا/بارانداز توزیع کالا در دورود ایجاد می شود

ازناخبر: نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی از پیگیری برای راه اندازی بارانداز توزیع کالا در شهرستان دورود خبر داد.

كد خبر : ۱۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


همه چهره‌های سیاسی که در انتخابات ثبت نام کردند/ از هاشمی تا مشایی

ازناخبر:در مهلت پنج روزه ثبت نام از کاندیداهای ریاست جمهوری، 38 چهره سیاسی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کردند.

كد خبر : ۱۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


هاشمی رأی ندارد / احتمال فتنه مشایی وجود دارد

ازناخبر: فرمانده قرارگاه عمار گفت: خود آقای هاشمی می‎داند که رأی ندارد و از نظر جسمی برای این کار مناسب نیست.

كد خبر : ۱۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


برای طلبه‌شدن از خانه فرار کردم/ نزد آیت‌الله خوشوقت عمامه‌گذاری کردم

ازناخبر: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: آقای خوشوقت متصدی کار ما بود، در هر هفته دو شب به قم می‌آمد و نقش پدری و تربیتی خویش را در خرد و کلان زندگی ما ایفا می‌کرد. حتی به قفسه‌ کتاب ما نگاه می‌کرد و از برخی کتاب‌ها سؤال می‌کرد.

كد خبر : ۱۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


کوچک‌زاده: نامزدها در کوتاه آمدن از ارزش‌های ناب مشترکند / حسینی: در گفتمان اصولگرایی عاشق فرد نیستیم

ازناخبر: مهدی کوچک‌زاده و حجت‌الاسلام سید جواد حسینی در جمع دانشجویان دانشگاه اصفهان و در جلسه پرسش و پاسخ با موضوع گفتمان، تبیین اصولگرایی و بیان شاخصه‌های آن حاضر شده و به سئوالات دانشجویان پاسخ دادند

كد خبر : ۱۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


زاکانی:با جلیلی ائتلاف گفتمانی می کنم/مردم هاشمی را رد صلاحیت می کنند

ازناخبر: علیرضا زاکانی گفت:از ثبت نام آقای جلیلی استقبال می کنم و تفاوت گفتمانی مابین خود و ایشان نمی بینم و لذا تلاش می کنیم ائتلافی گفتمانی تشکیل شود تا توان نیروهای انقلاب در مقابل جریانات فتنه، انحراف و جریان آقای هاشمی تجمیع شود.

كد خبر : ۲۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


ثبت‌نام ۶۸۶ نفر در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری/ تأکید بر خودداری نامزدها از تبلیغات زودهنگام

ازناخبر: مصطفی محمد نجار از ثبت‌نام ۶۸۶ نفر در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

كد خبر : ۲۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


لزوم طرح گفتمان اسلامی درباره زن به‌صورت تهاجمی و طلبکارانه/ حل مشکلات جامعه با احترام به زنان

ازناخبر: حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار ۲.۵ ساعته با بانوان فرهیخته حوزوی و دانشگاهی، بر لزوم «طرح گفتمان اسلامی درباره زن به صورت تهاجمی و طلبکارانه» تأکید فرمودند.

كد خبر : ۲۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


فعالترین ومحبوبترین نماینده لرستان چه کسانی هستند؟+جدول

ازناخبر: فعالترین نمایندگان لرستان  در خصوص مشارکت در طرح های قانون گذاری  در سال 91 ازبین 9 نماینده محترم مردم  لرستان در مجلس شورای اسلامی.

كد خبر : ۲۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


ملکشاهی، رئیس مجمع نمایندگان لرستان شد

ازناخبر: الهیار ملکشاهی با اکثریت آرای نمایندگان لرستان رئیس مجمع نمایندگان استان شد.

كد خبر : ۲۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


انتقاد توکلی از رفتار احمدی نژاد در وزرات کشور/ درخواست بررسی کفایت رئیس جمهور

ازناخبر: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی رفتار رئیس جمهور در وزارت کشور را خیانت خواند گفت: دیروز آقای رئیس جمهور بر خلاف سوگند خود مثل پادشاهان مستبد برای خود جانشین تعیین کرد و همه قوه مجریه را برای یک فرد خرج کرد 

كد خبر : ۲۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


اسامی 150 نماینده امضا کننده نامه انتقادی به هاشمی

ازناخبر: 150 نماینده مجلس در نامه ای انتقادی به هاشمی رفسنجانی ضمن دادن 4 تذکر مهم به وی تاکید کردند که هاشمی به اندیشه های امام راحل و حضرت آیت الله خامنه ای باز گردد و فاصله خود را از کسانی که دل در گرو انقلاب ندارند و تلاش می کنند انقلاب را از مبانی خود تهی گردانند، حفظ کند

كد خبر : ۲۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


اشتباهات وزیر اطلاعات در خصوص نقش هاشمی در درگیری های 88

ازناخبر: با توجه به موضع گیری برخی از خواص و نمایندگان مجلس پس از اظهارات اخیر آقای مصلحی به نظر می رسد که اشتباه دیگر وزیر اطلاعات این است که بر علیه آقای هاشمی موضع گیری کرده است و گویا آقای وزیر از نفوذ و دسترسی های ویژه ایشان در بین برخی از نمایندگان مجلس و یا بعضی از نخبگان سیاسی و غیره بی اطلاع بوده است.

كد خبر : ۲۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


در ائتلاف پیشرفت به روی کسی بسته نیست/رأی جلیلی بالا برود نادیده نمی‌گیریم

ازناخبر: حدادعادل تأکید کرد: در ائتلاف پیشرفت بروی کسی بسته نیست، اگر رأی جلیلی بالا برود واقعیتی است که ما 3 نفر نمی‌توانیم آن را نادیده بگیریم.

كد خبر : ۲۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


پیام‌ حمایت احمدی‌نژاد از مشایی به اصحاب فتنه/ماجرای جلسه خصوصی خاتمی

ازناخبر: شریعتمداری معتقد است که احمدی‌نژاد با حضور غیرقانونی در جریان ثبت‌نام مشایی و اعلام حمایت از وی، به اصحاب‌فتنه پیام خاصی را منتقل کرده است.

كد خبر : ۲۰۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


سفر چهارم دولت اواخر هفته جاری به لرستان انجام می‌گیرد

ازناخبر: نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس گفت: سفر چهارم دولت به استان لرستان اواخر هفته جاری انجام می‌گیرد.

كد خبر : ۲۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


فتنه گران ظرفيت ها را از نظام گرفتند/سپاه از هیچ شخصی حمايت نمي كند

ازناخبر: اگر فتنه گران ظرفيت حداكثري انتخابات پيشين را ازبين نميبردند نتايج مذاكرات مي توانست اين نباشد. در بحث انتخابات سپاه و بسيج از شخص خاصي حمايت نمي كند بلكه شاخص ها را در نظر مي گيرد.

كد خبر : ۲۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


نتایج رای گیری‌ها شائبه خرابی دستگاه های مجلس را به وجود آورده است

ازناخبر: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اینکه نمایندگان در زمان رای گیری عدد ۴ را به نشانه موافقت با پیشنهاد بالا می برند اما نتیجه متفاوت می شود و این مسئله شائبه خرابی دستگاه ها را ایجاد می کند.

كد خبر : ۲۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


مناطق محروم در شرایط کنونی نیاز به سرمایه گذاری دارند

ازناخبر: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر این که مناطق محروم در شرایط کنونی نیاز به سرمایه گذاری دارند گفت: این در حالی است که شاهد هستیم در کمیسیون تلفیق مجلس بند ۶ و ۷ لایحه بودجه که مربوط به بخش کشاورزی است حذف می شود از این رو این اقدام موجب ضربه زدن به بخش کشاورزی می شود.

كد خبر : ۲۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


پاسخ قاطع متکی ‌به جرج بوش / خبرنگار آمریکایی فقط سکوت کرد

ازناخبر: وزیر سابق امور خارجه کشورمان گفت: در یکی از سفرهای خود به ایالات متحده آمریکا، خبرنگاری از من پرسید‌ که بوش می‌گوید ایرانی که ذخایر نفت و گاز دارد انرژی هسته‌ای به چه دردش می‌خورد که بنده پاسخ دادم چرا خود آمریکا با این همه ذخایر نفت و گاز، 25 درصد برق خود را از انرژی هسته‌ای تامین می‌کند؟ و این پاسخ سکوت خبرنگار را در پی داشت‌.

كد خبر : ۲۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


قائل به وحدت گفتمانی‌ام/ دولت سازندگی در سال ۷۶ برای حفظ قدرت به دنبال تغییر قانون اساسی بود

ازناخبر: علیرضا زاکانی کاندیدای ریاست جمهوری، قانون شکنی را یکی از مسائلی دانست که در سه دوره گذشته در دولت‌ها شاهد آن بودیم و گفت: دولت سازندگی برای اینکه ریاست جمهوری‌اش در سه دوره استمرار داشته باشد، دنبال تغییر قانون اساسی بود.

كد خبر : ۲۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


هاشمی همان هاشمی دولت پنجم و ششم است با توان کمتر

ازناخبر: نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: هاشمی در این دوره همان هاشمی دوره پنجم و ششم ریاست‌جمهوری است البته با توان کمتر، در آن زمان با فکری جوانتر و اید‌ه ای نوتر بود اما در شرایط کنونی دیگر ایده جدید و توانی نیست.

كد خبر : ۲۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


مرسی پایه‌گذار سیاست خارجی جدید مصر است/روابط تهران-‌قاهره برپایه منافع مشترک برقرار شود

ازناخبر: یکی از رهبران حزب آزادی و عدالت مصر با اشاره به اینکه محمد مرسی پایه‌گذار اصول و مبادی جدید در سیاست خارجی مصر است، تاکید کرد که مناسبات تهران - ‌قاهره برپایه منافع مشترک باید از سر گرفته شود.

كد خبر : ۲۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


احمدی‌نژاد به جایگاه ریاست جمهوری توهین کرد

ازناخبر: سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: اقدام اخیر احمدی‌نژاد در همراهی با مشایی برای ثبت‌نام در انتخابات توهین به جایگاه ریاست جمهوری و همچنین منزلت دولت به عنوان مجری انتخابات بود.

كد خبر : ۲۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


حساسیت امام هادی برای حفظ جان شیعیان و سیاست امید بخشی در دوران سخت

ازناخبر: امام دهم شيعيان، علي بن محمد (عليهما السلام)، ملقّب به نقي و هادي است. آن حضرت همانند پدر خود در سنين کودکي (هشت سالگي) به امامت رسيد. ايشان در دوران 33 ساله امامتش با شش خليفه عباسي معاصر بود.

 

كد خبر : ۲۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


لاریجانی: خاورمیانه امروز خاورمیانه هوشیار است نه خاورمیانه فرمان​پذیر/ کشورهای دون منطقه با هوسرانی سیاسی نقش دلال غرب را برای خود دست و پا کرده‌اند

ازناخبر: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: خاورمیانه آزاد با کلید مجاهدت‌های مسلمانان به وجود خواهد آمد.

كد خبر : ۲۰۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


هرآنچه در برنامه نود گذشت + تصاویر

ازناخبر: برنامه نود از ساعت 22:31 دوشنبه شب 23 اردیبهشت ماه 1392 به روی آنتن شبکه سوم سیما رفت.

 

كد خبر : ۲۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


عکس کواکبیان و مطهری بعد از تعیین رژیم غذایی مجلس!
كد خبر : ۲۰۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


پرونده مشایی برای همیشه بسته خواهد شد

ازناخبر: رئیس مجمع نمایندگان اردبیل گفت: شورای نگهبان هرگز به چنین افرادی که با اقدامات خود زمینه سوء استفاده دیگران و برخی بی‌قانونی‌ها را دامن می‌زنند فراهم نخواهد آورد و با رد صلاحیت برای همیشه پرونده مشایی و همراهان او بسته خواهد شد.

كد خبر : ۲۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


ورود هاشمی مستضعفین را محروم‌تر می‌کند/وی باید در مناظره‌ها پاسخگو باشد

ازناخبر: کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: رئیس جمهوری که هشت سال رئیس جمهور بوده است به قدرت برگردد؟ این به میلیتاریسم بیشتر شبیه است تا به دموکراسی.

كد خبر : ۲۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


کاندیدا شدن هاشمی و مشایی هشداری برای اصولگرایان / همراهی اصلاح‌طلبان با هاشمی شک برانگیز است

ازناخبر: رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه همراهی اصلاح‌طلبان با هاشمی بی‌شک دارای معنایی است، گفت: کاندیدا شدن هاشمی و مشایی برای اصولگرایان هشدار است تا انتخابات را جدی‌تر تلقی کرده و با اتحاد و تمرکز کاندیدای شاخص خود را اعلام کنند.

كد خبر : ۲۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


آقاي رفسنجاني در مناظرات بايد به مردم پاسخ دهند/ ورود رفسنجانی يعني مردم مستضعف را مستضعف‌تر و محروم‌تر کنیم

ازناخبر: محمدباقر قالیباف گفت: هنوز این سوال برای من باقی مانده است که دولت اصلاحاتی که جامعه مدنی را دنبال می‌کرد و به دنبال توسعه سیاسی بود با کدام منطق باید تلاش کند که بعد از 4 سال، رئیس جمهوری که هشت سال رئیس جمهور بوده است به قدرت برگردد؟ این به میلیتاریسم بیشتر شبیه است تا به دموکراسی؛ این موضوع به اردوگاه روسیه بیشتر شبیه است تا اردوگاه غربی و هدفی که آن ها دنبال می کنند.

كد خبر : ۲۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


نامه 100 نماینده به شورای نگهبان در خصوص جلوگیری از حضور فتنه گران و منحرفین در انتخابات

ازناخبر: 100 تن از نمایندگان در نامه ای به شورای نگهبان خواستار سد نمودن راه فتنه گران و منحرفین در انتخابات شدند.

كد خبر : ۲۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


فتنه‌گران ‌و اصلاح‌طلبان ‌زیر چتر هاشمی برای رسیدن به قدرت تلاش می‌کنند‌

ازناخبر: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ‌تمام فتنه‌گران سال 88 و اصلاح‌طلبان زیر چتر هاشمی برای رسیدن به قدرت تلاش می‌کنند.

كد خبر : ۲۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


امکان تایید صلاحیت بیش از 10 نفر برای انتخابات ریاست جمهوری

ازناخبر: عضو شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان ممکن است بیش از 10 نفر را تایید صلاحیت کند و در این میان مردم تصمیم‌گیرنده نهایی هستند.

كد خبر : ۲۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


قالیباف،چند ماه قبل: اگر ائتلاف نکردیم، در دینداری ما شک کنید/ قالیباف، امروز: ائتلاف؛ بي ائتلاف!

ازناخبر: "این ایده آل است این که همه اصولگرایان بنشینند و نفر واحدی را انتخاب کنند. هر چند شدنی نیست؛ حتی همان سه نفری که ابتدا با هم ائتلاف کردند، بنده معتقدم که در عمل هیچ کدام از آنها با هم نمی‌سازند." این پیش بيني دقيق آیت‌الله مصباح یزدی در دی ماه سال گذشته است؛ یعنی کمتر از پنج ماه پیش؛ یعنی در همان زمانی که اعضای ائتلاف سه‌گانه به شدت و با گرمای خاصی از پیوند محکم خود سخن می‌گفتند.

كد خبر : ۲۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


رفسنجانی برای احیای خودش آمده نه رقابت!

ازناخبر: مدیرمسئول هفته‌نامه «۹ دی» با ذکر سه هدف برای حضور رئیس مجمع تشخیص مصلحت در صحنه انتخابات یازدهم، ابراز عقیده کرد که هاشمی رفسنجانی نه برای رقابت که برای احیای خود آمده است.

كد خبر : ۲۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


هرکس بگوید رای شورای نگهبان کذاست «مفسد» است

ازناخبر: اگر رای داد و شورای نگهبان هم آن رای را پذیرفت، هیچ کس حق ندارد یک کلمه راجع به این بگوید. اگربخواهد فساد کند، به مردم بگوید که این شورای نگهبان کذا و این مجلس کذا است، این فساد است و مفسد است یک همچو آدمی، تحت تعقیب مفسد فی الارض باید قرار بگیرد.

كد خبر : ۲۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


لغو سفر احمدی نژاد هزینه‌های زیادی برای لرستان به دنبال داشت

ازناخبر: لغو سفر احمدی نژاد به لرستان جز هزینه چیزی برای این استان نداشت.

كد خبر : ۲۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


تحویل پرونده تخلفات بی‌شمار مشایی به دستگاه‌های نظارتی / رد صلاحیت قطعی است

ازناخبر: سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: در مهلت مقرر برای رسیدگی به پرونده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ، از طرف کمیسیون اصل 90 پرونده تشکیل شده برای مشایی را تحویل دستگاه‌های نظارتی دادیم تا در تصمیم‌گیری آنها لحاظ شود.

كد خبر : ۲۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


چهل نماینده در حمایت از هاشمی رفسنجانی نامه نوشتند

ازناخبر: بعد از این که امضای نامه توسط بیش از صد نماینده به شورای نگهبان برای رد صلاحیت رفسنجانی و مشایی، خلاف شان مجلس و شورای نگهبان دانسته شد، این بار نامه‌ای در حمایت از هاشمی رفسنجانی دست به دست می‌شود. صادق محصولی نیز از الطاف الهی در سال 1376 سخن گفته است.

كد خبر : ۲۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۷


سرمربي تيم ملي به نيمکت پرسپوليس نزديک شد

ازناخبر: در حاليکه از درخشان و مايلي کهن به عنوان گزينه هاي اصلي هدايت سرخپوشان نام برده مي شد، مديرعامل اين باشگاه از انجام توافقات نهايي با يک گزينه ديگر خبر داد.

كد خبر : ۲۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۷


دولت بعدی نمی تواند بساطی را که دولت دهم به نام هدفمند سازی پهن کرده جمع کند

ازناخبر: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: مدل اجرای قانون هدفمندسازی توسط دولت فعلی مطالباتی را در اقشار مختلف مردم برانگیخته است که جز با دادن پول نقد به هیچ شیوه دیگری، لااقل در کوتاه مدت قابل پاسخگویی نیست. بنابراین، دولت بعدی چه بخواهد و چه نخواهد نمی تواند بساطی را که دولت دهم به نام هدفمندسازی پهن کرده است، جمع کند

كد خبر : ۲۱۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۷


امروز در نقطه قوت ایستاده‌ایم/ امکان ارتجاع و بازگشت از پشت خیمه‌های دشمن وجود دارد

ازناخبر: دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه امروز ما در جایی که نقطه قوت است، ایستاده‌ایم گفت: این تجربه را در تاریخ هم داشته‌ایم که به پشت خیمه‌ها رسیده‌ایم ولی یکباره برگشته‌ایم؛ با ارتجاع می‌توانند این شکست را تحمیل کنند.

كد خبر : ۲۲۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


شورای نگهبان شرایط سنی را در بررسی صلاحیت‌ کاندیداها لحاظ می‌کند

ازناخبر: امام جمعه مشهد گفت: رئیس جمهور برخی اوقات باید روزانه 18 ساعت کار سنگین انجام دهد؛ بنا‌براین شورای نگهبان در بررسی شرایط نامزدهای انتخابات باید این مسئله برایش احراز شود که آیا کاندیداها از نظر سنی توانایی انجام این شرایط را دارند.

كد خبر : ۲۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


نظارت بر صلاحیت اعضای شوراها نزدیک به صفر است/ رئیس‌جمهور نباید با بنز تردد کند و خانه آنچنانی داشته باشد

ازناخبر: خطیب موقت جمعه تهران گفت: دیده می‌شود بعضی کاندیداها می‌گویند من با آمریکا مذاکره می‌کنم و مشکل تحریم‌ها را برمی‌دارم که این سخن بیشتر به جُک شبیه و خنده‌دار است‌.

كد خبر : ۲۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


سخنی مبنی بر صفر بودن نظارت در انتخابات شوراها صحیح نیست

ازناخبر: علی لاریجانی گفت: نکته‌ای که آیت‌الله جنتی به آن اشاره داشتند مبنی بر اینکه نظارت در مورد انتخابات شوراها در حد صفر است، اطلاع صحیحی نیست.

كد خبر : ۲۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


هاشمی با کهولت سن صلاحیت کشورداری را ندارد/مردم ایران نیازمند هوای تازه هستند

ازناخبر: عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه هاشمی با کهولت سن خود صلاحیت کشورداری را ندارد، گفت: مردم ایران روحیه ارتجاع و بازگشت به گذشته را ندارند و شعار هاشمی برای بازگشت به دولت سازندگی بی‌فایده است.

كد خبر : ۲۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


هدف سايتهای فيلتر شده و روزنامه حامي مشايي از تخريب قوه قضائيه در آستانه انتخابات چيست؟

ازناخبر: چند سايت حامي مشايي كه به دستور كميته تعيين مصاديق مجرمانه كه بيشتر اعضاي آن وزير هستند و در كابينه دولت حضور دارند، با انتشار مطلبي سعي دارند تا با عبور از كساني كه دستور فيلتر را صادر كرده اند، قوه قضائيه را عامل فيلتر خود معرفي كرده و دادستاني را وارد بحث هاي انتخاباتي كنند.

كد خبر : ۲۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


قانون شوراها دچار ضعف اساسی است

ازناخبر: نماینده بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: قانون شوراها چه در زمینه نظارت بر عملکرد اعضای شورای اسلامی شهر و روستا و چه در زمینه نحوه تعیین داوطلبان انتخابات دچار ضعف است و باید این ضعف ها برطرف شود.

كد خبر : ۲۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


دولت رفسنجانی منشأ بی قانونی است/ احمدی‌نژاد ساخته و پرداخته مشایی است

ازناخبر: نماینده کامران باقری لنکرانی، دولت سازندگی را منشأ بی قانونی دانست و گفت: ما هیچ‌گاه ادبیاتی همچون مکتب ایرانی و یا فراماسونی از احمدی‌نژاد سال ۸۴ به خاطر نداریم، وی ساخته و پرداخته مشایی است.

كد خبر : ۲۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیانیه بیش از ۵۰ نماینده در حمایت از مواضع آیت‌الله جنتی در مقابله با اشرافی‌گری+اسامی

ازناخبر: یش از ۵۰ نماینده مجلس شورای اسلامی در حمایت از مواضع آیت‌الله جنتی در مقابله با اشرافی‌گری بیانیه‌ای صادر کردند.

كد خبر : ۲۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۰


توضیحات وزارت ارتباطات درباره ارسال صدا و تصویر امام زمان/نحوه جالب وصول قسط شرکت فروش مخابرات!

ازناخبر: رئيس خانه تيمي گروهک‌ها و ماجراي حمايت از ستون نظام! ،ماسون‌ها آن قدر نازند که نگو! اين هم سندش! ،نشست ضدانقلاب و سرویس جاسوسی کانادا با موضوع انتخابات!،برنده جایزه نوبل عاجز از درک بدیهیات حقوقی !،نامه دختر علیرضا افتخاری به انتظامی،فتح‌اله زاده خبرنگار پارلمانی بود،پرونده‌های برخی کاندیداهادرکمیسیون اصل ۹۰،طلبه‌ اغتشاش‌گر مراسم سخنراني رفسنجاني مشائي را در آغوش کشید!،هزينه نبش قبر حجر بن عدي با با فروش نفت ميدان‌هاي نفتي سوريه،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۰


بازي جديد فرشته قاضي با يك نماينده قديمي مجلس

ازناخبر: ناصر قوامي رئيس كميسيون قضايي مجلس ششم و فرشته قاضي در روز آنلاين چنان به هم دل و قلوه مي دهند و از تقلب آينده و فشار و مطالبه سخن مي گويند كه انگار در خلوت خانه نشسته اند و به بحثهاي سياسي طلبگي مي پردازند.

كد خبر : ۲۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۰


اگر فردي فقط قادر به انجام چند ساعت کار در روز باشد، نمی‌تواند تایید شود

ازناخبر: سخنگوی شورای نگهبان گفت: تا این دوره اشخاص ثبت‌نام کننده سن بالا یا ناتوانی خاصی نداشتند که بخواهیم به صورت رویه درباره آن اظهار نظر داشته باشیم، اما اگر فردی که قصد به دست گرفتن یک پست کلان اداری را دارد، فقط قادر به انجام چند ساعت کار در روز باشد طبیعی است که نمی‌تواند تایید شود، اینکه آیا شرایط جسمی در مباحث توانایی‌های رییس‌جمهوری مد نظر قرار خواهد گرفت یا خیر موضوعی است که ممکن است آن را مد نظر قرار دهیم، اما هنوز بحثی درباره آن نشده است.

كد خبر : ۲۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۰


احتمال رد صلاحیت هاشمی قوت گرفت
ازناخبر: بررسی اخبار، مواضع و انتشار اخبار ضد و نقیض در دو روز گذشته نشان می دهد احتمال رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی قوت گرفته است.
كد خبر : ۲۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۰


افشاگری شورای عالی فضای مجازی درباره حلقه انحرافی
ازناخبر: یکی از اپراتورهای تلفن همراه که با مجوز وزارت ارتباطات مشغول به فعالیت شده است، در سال 87، با ترک تشریفات مزایده و فقط با رانت جریان انحرافی مجوز انحصاری برقراری تماس تصویری و اعطای اینترنت پر سرعت سیار را از وزارت ارتباطات دریافت کرد. این در حالی است که سایر اپراتورهای کشور (90 میلیون سیم کارت) از حق ارائه چنین سرویسی به کاربران خود محروم نگاه داشته شدند
كد خبر : ۲۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۰


ابوترابی فرد بالاخره انصراف داد
ازناخبر: بالاخره بعد از کش و قوس فراوان و انتشار اخبار ضد و نقیض از ماندن یا انصراف ابوترابی فرد، بعد از درخواست 200 تن از نمايندگان، از کانديداتوري يازدهمين دور انتخابات رياست جمهوري انصراف داد.
كد خبر : ۲۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۰


سناریوی فتنه و بازی هاشمی در نقش یک «قربانی»

ازناخبر: شریعتمداری تصریح کرد: تمامی شواهد نشان می‌دهد مجموعه هماهنگ اصحاب فتنه در داخل کشور و مدیران بیرونی آنها در ماجرای پیش روی به آقای هاشمی فقط «نقش یک قربانی» را داده‌اند.

كد خبر : ۲۲۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


کاندیداها از حکم شورای نگهبان تمکین کنند

ازناخبر: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم کاندیداها را به تمکین از حکم شورای نگهبان دعوت کرد و گفت: کاندیداها باید هر نظری شورای نگهبان می‌دهد، بپذیرند.

كد خبر : ۲۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


تشخیص شورای نگهبان از نظر قانون فصل‌الخطاب است

ازناخبر: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: شورای نگهبان وابسته به هیچکدام از قوای سه گانه نیست و ساز و کار مشخصی برای تایید یا رد صلاحیت داوطلبان دارد و در مجموع نظر شورای نگهبان از نظر قانون فصل الخطاب است.

كد خبر : ۲۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


تبلیغات و فعالیت کاندیداها هرگز با انتقاد و تخریب دیگران توأم نباشد

ازناخبر: آیت‌الله نوری همدانی در پیامی به همایش اخلاق انتخاباتی، حماسه سیاسی اعلام کرد: تبلیغات و فعالیت کاندیداها بر اساس اخلاق اسلامی باشد و هرگز با انتقاد و تخریب دیگران توأم نباشد.

كد خبر : ۲۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


لنکرانی به نفع جلیلی از کاندیداتوری انصراف داد/آغاز شمارش معکوس ماراتن یازدهم

ازناخبر: ۲۴ روز تا انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم فرصت باقی است و باید منتظر بود و دید مردم با حضور حماسی خود در پای صندوق‌های رأی چه کسی را انتخاب می‌کنند که برای ۴ سال سکاندار اداره کشور باشد.

كد خبر : ۲۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


التزام کامل به قانون راه اساسی جلوگیری از مشکلات انتخاباتی/ کارکرد شورای نگهبان در دموکراسی‌های دنیا وجود دارد

ازناخبر: حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای التزام کامل به قانون را، راه اساسی جلوگیری از بروز مشکلات انتخاباتی دانستند و تأکید کردند: آحاد مردم در همه روستاها و شهرها، به دنبال این باشند که هرکس هر حرفی می‌زند و هر توقعی دارد فقط بر اساس قانون باشد.

كد خبر : ۲۲۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


چرا احمدي‌نژاد به مراسم روز بزرگداشت فردوسي در استاديوم آزادي نرفت؟
ازناخبر: مراسم بزرگداشت روز جهاني فردوسي روز گذشته در سالن 12 هزارنفري استاديوم آزادي تهران برگزار شد، اما با وجود برنامه‌ريزي وتبليغات گسترده قبلي رئيس‌جمهور در اين مراسم حاضر نشد.
كد خبر : ۲۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


لزوم رسیدگی مراجع ذی‌ربط به تخلفات سازمان تامین اجتماعی

ازناخبر: عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس٬ پیرو بی‌نوجهی سازمان تأمین اجتماعی در مورد افزایش حقوق بازنشستگان٬ گفت: اگر افزایش حقوق بازنشستگان هر چه زودتر اجرایی نشود٬ باید این امر از سوی مراجع رسیدگی به تخلفات دستگاه‌های اجرایی مورد پیگیری قرار گیرد.

كد خبر : ۲۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


استیضاح وزیر کار در صورت ادامه سهمیه بندی بیمه‌ کارگران ساختمانی

ازناخبر: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به سهمیه بندی غیر قانونی بیمه‌ی کارگران ساختمانی از سوی سازمان تامین اجتماعی، از احتمال استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به این دلیل خبر داد.

كد خبر : ۲۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


غیبت غیرموجه ۱۲ نفر از نمایندگان در مجلس/قائدرحمت از نمایندگان غایب جلسه
ازناخبر: اسامی غائبین آغاز جلسه علنی امروز مجلس توسط هیئت‌رئیسه اعلام شد که بر این اساس ۱۲ نفر از نمایندگان در آغاز جلسه علنی امروز حضور نداشتند.
كد خبر : ۲۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


شورای نگهبان نشان داد نگهبان خوبی برای قانون است/ شورای نگهبان پذیرای اعتراض در قالب قانون است

ازناخبر: نماینده مردم خرم آباد و چگنی در پی اعلام  نهایی کاندیدای ریاست جمهوری توسط شورای نگهبان گفت:هر کسی که خارج از چهار چوب قانون اساسی بخواهد اعتراض یا واکنشی نشان دهد باید با او برخورد شود.

كد خبر : ۲۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


۸ نامزد ریاست‌جمهوری یازدهم+ زندگی‌نامه

ازناخبر: سعید جلیلی، غلامعلی حدادعادل، محسن رضایی، حسن روحانی، محمدرضا عارف، محمد غرضی، محمدباقر قالیباف، علی‌اکبر ولایتی ۸ نامزد تأیید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان هستند.

كد خبر : ۲۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


قائدرحمت به رییس جمهور: لحاظ کردن شهرستان‌های استان لرستان به عنوان مناطق محروم

ازناخبر: نمایندگان مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی خود را به مسوولین اجرایی کشور اعلام کردند.

كد خبر : ۲۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


زیبا کلام: مطمئنم هاشمی هیچ اعتراضی نخواهد کرد / ترقی: هاشمی به رای شورای نگهبان تمکین می کند

ازناخبر: اکنون و پس از گذشت چند روز با اعلام نظر نهایی شورای نگهبان واکنشهای متفاوتی در پی داشته است

كد خبر : ۲۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


پذیرش نظر شورای نگهبان از واجبات رکنی‌‌ است که نباید خدشه‌ای بدان وارد شود

ازناخبر: عضو مجلس خبرگان دلیل نگارش نامه به رهبر معظم انقلاب را «انجام وظیفه در جهت برگزاری باشکوه انتخابات به‌منظور تحقق حماسه سیاسی در سال حماسه سیاسی» ذکر کرد.

كد خبر : ۲۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


در آينده شاخص ها بايد عملياتي تر بشوند / شوراي نگهبان با صراحت اعلام كرد

ازناخبر: شاخص هاي قانون به صورت كلي است نياز است در آينده شاخص هاي كانديداتوري ها را عملياتي تر تعريف كنيم. شوراي نگهبان با صراحت و شفافيت احراز شدگان را اعلام كرد كسي حق ندارد اهانت يا رفتار سوء اي داشته باشد.

كد خبر : ۲۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


لاریجانی: بزرگراه امام‌علی حاصل تصمیم درست و همت جهادی قالیباف است

ازناخبر: رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در مراسم بهره‌برداری بزرگراه امام علی محمدباقر قالیباف شهردار تهران حضور نیافته است، گفت: قطعاً روح وی در این مراسم حاکم است و بنده از او سپاسگزاری می‌کنم به طوری که در حال حاضر قالیباف به دنبال جمع‌آوری رأی حلال است.

كد خبر : ۲۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۳


آیت‌الله مهدوی‌کنی رئیس کمیسیون تحقیق مجلس خبرگان شد

ازناخبر: آیت‌الله مهدوی‌کنی که سال گذشته برای یک دوره دیگر ریاست مجلس خبرگان رهبری را عهده‌دار شد، به عنوان رئیس مهم‌ترین کمیسیون این مجلس نیز برگزیده شد.

كد خبر : ۲۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۳


حمایت ائمه‌جمعه سراسر کشور از روند احراز صلاحیت‌ها/شورای نگهبان حافظ قانون اساسی است

ازناخبر: ائمه جمعه سراسر کشور امروز در خطبه‌های نماز جمعه ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد شورای نگهبان در بررسی صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری، بر ضرورت تمکین همه اشخاص و جریان ها از قانون تاکید کردند.

كد خبر : ۲۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۳


هاشمی: 24 خرداد جزو اولین رای دهنده ها هستم/ بازی زیرکانه خاتمی با هاشمی/ علت لغو سفرهای استانی احمدی نژاد و...

ازناخبر: در جریان پیگیری‌های خبری به "زمزمه"ها و "گفته می‌شود"هایی برمی‌خورند که ميهمان‌کردن مخاطبان به این شنیده‌ها خالی از لطف نیست.

كد خبر : ۲۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۴


از بدهي ميلياردی برخي كانديداها تا پيشنهاد عجيب يک مسئول براي توسعه روابط خارجي کشور!

ازناخبر: زنجموره‌هاي جنبش استيصال! ،دستگیری عناصر مرتبط با منافقین توسط وزارت اطلاعات،انتظار بی‌بی‌سی از احمدی‌نژاد!،عارف: اتفاقات سال 88 فتنه بود،دانشگاه آزاد از هیچ کاندیدایی حمایت نمی‌کند،سه کارگردان برای ولایتی فیلم می‌سازند،درخواست دولت براي راه اندازي يک شبکه جديد تلويزيوني،برخي كانديداهاي رياست‌جمهوري بدهي ميلياردي داشتند،روايت شمخاني از نامه معروفش در زمان جنگ، قاليباف به دنبال جمع آوري رأي حلال است"!،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۴


آهنگ افزایش قیمت شیر و تهدید سلامت جامعه/ سرانه مصرف باید دو برابر شود

ازناخبر: آهنگ افزایش دوباره شیر نواخته شده و با وضع مصرف شیر که کمتر از نصف میانگین جهانی و یک‌هفتم کشورهای توسعه‌یافته است، نگرانی از تهدید سلامتی بیشتر مردم وجود دارد.

كد خبر : ۲۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۴


حرکت نوه امام و مطهری در قبال تشخیص شورای نگهبان درست نیست

ازناخبر: امام جمعه پلدختر گفت: سیدحسن خمینی و مطهری نباید با این نامه بازی ها التهاب در کشور ایجادکنند.

كد خبر : ۲۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۴


محمود کریمی: «آقا» فرمودند دیگر سنج و دمام نزن
ازناخبر: کریمی به دیدار خود با رهبر معظم انقلاب در ایام فاطمیه نیز اشاره کرد و گفت: این بار که من حضرت آقا را زیارت کردم (شام شهادت حضرت صدیقه سلام الله علیها) آقا به من فرمودند: «آقای کریمی دیگه سنج و دمام نزن». و من هم به حضرت آقا عرض کردم: چشم!
كد خبر : ۲۴۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۴


نفس راحت موسوی خوئینی ها از عدم احراز صلاحیت هاشمی رفسنجانی
ازناخبر: مرد خاکستری اصلاحات مشهور است در واکنش به عدم احراز صلاحیت هاشمی گفته است:" از رد صلاحیت هاشمی ناراحت نشوید. اگر او رئیس جمهور می شد از همه ما انتقام سال های اصلاحات و مجلس ششم را می گرفت."
كد خبر : ۲۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۴


بنده بنا دارم گزارش عملکرد هر 100 روز دولت را به مردم ارائه دهم/ اگر رئیس جمهور شوم جاده ابریشم را احیا می‌کنم

ازناخبر: دقایقی پیش گفتگوی ویژه خبری با حضور "علي‌اکبر ولايتي" کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یازدهم آغاز شد.

كد خبر : ۲۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


برنامه‌های مدونی در حوزه اقتصادی دارم/ ائتلاف پیشرفت همچنان پابرجاست

ازناخبر: نامزد انتخابات یازدهم با بیان اینکه آنچه که باعث شد بنده به صحنه انتخابات ریاست جمهوری قدم بگذارم تجربه بی‌واسطه‌ام از شیوه مدیریت در کشور بود، گفت: اگر رای ملت ایران را داشته باشم امید دارم منشاء اثر باشم.

كد خبر : ۲۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


کلام شما؛ مصداق ظلم است

ازناخبر: نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: آقایانی که بارها با حکم حکومتی از برخی مخمصه ها جسته اند و بعضی مواقع به همان اختیارات حکم حکومتی تاخته اند، چطور الان می خواهند از آن استفاده کنند؟

كد خبر : ۲۴۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


هاشمي بالاخره اعتراض كرد

ازناخبر: روزنامه هاي بهار، اعتماد، ابتكار، همبستگي، حمايت، جمهوري اسلامي، راه مردم، شرق و تيتر يك يا يكي از تيترهاي صفحه اول خود را به باز نشر سخنان هاشمي اختصاص دادند كه حكايت از بيمها و اميدها و گلايه هاي آيت الله از رد صلاحيت و بي مهري شوراي نگهبان به وي داشت و اعتراضي بود كه فقط ...

كد خبر : ۲۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


از پرونده سفرپرهزينه رئيس‌جمهور به نيويورك تادستور جديد دولت به وزرا در مورد جانبازان و فرزندان شهدا

ازناخبر: حمايت از اين دو نفر بدل از تحريم انتخابات بود اما،تجمع ضدانقلاب برای حمله به شورای نگهبان،کناره‌گیری عارف به نفع روحانی «با رایزنی خاتمی» تکذیب شد،سقوط اسد یعنی قوی‌ترین ضربه به ایران در 25 سال گذشت،تکذیب محکومیت ۳ نماینده در دادگاه کیفری،جلودارزاده: فرزند پسری ندارم،دستور يک مسئول براي واگذاري زمين جهت قبرستان يک روستا،آدم‌هاي كوچك را بايد از سر راه برداريم،در جست‌وجوي پرونده مهدي هاشمي اقرار به كفر شيعه از نشانه‌هاي كمال ايمان به خداست!،ادعای جدید مقامات بحرینی علیه ایران از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


پی گیری امور مجلس، مهم تر از همراهی در یک سفر بی فایده است

ازناخبر: دکتر عبدی در واکنش به عدم حضور نمایندگان خرم آباد در برنامه سفر رئیس جمهور به لرستان گفت: پیگیری بحث بودجه در مجلس موثر تر از گذراندن یک روز بی فایده با هیئت دولت است چرا که در این سفر منفعتی به مردم لرستان نرسید.

كد خبر : ۲۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


رعایت حدودالله در کار خبر واجب است/ «رساله» مهندسی حدود الهی است

ازناخبر: آیت‌الله حائری شیرازی یکی از اخلاق ‌خبر‌رسانی را رعایت امانت‌داری در امور طبقه‌بندی شده دانست و گفت: از جمله وظایف خبرگزاران راست‌گویی است اما نه آن راستی که به اختلاف بیانجامد و فتنه‌گری کند؛ رعایت حدود الله در کار خبر واجب است.

كد خبر : ۲۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۹


عقب‌نشینی از پرونده هسته‌ای در دوره اصلاحات محرز است/‌به شعور ملت توهین نکنید

ازناخبر: نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ادعای عدم عقب‌نشینی از پرونده هسته‌ای در دوره اصلاحات نوعی توهین به شعور تاریخی ملت ایران است، گفت:‌ عقب‌نشینی از پرونده هسته‌ای در دوره اصلاحات محرز است.

كد خبر : ۲۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۹


قالیباف: حرف‌هایم میثاقنامه با ملت است/عارف: آمده‌ام تا اخلاق را در همه شئونات کشور اشاعه دهم/ولایتی: باید فضای اعتماد در کشور رونق بگیرد

ازناخبر: محمدباقر قالیباف، محمدرضا عارف و علی‌اکبر ولایتی در پنجمین شب پخش تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری یازدهم در رسانه ملی با حضور در سیمای جمهوری اسلامی ایران به تبیین دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود پرداختند.

كد خبر : ۲۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۹


با تحريف سخنان خميني به جنگ جانشين او برويد!/مداحان حامی احمدی نژاد در ستاد رضایی

ازناخبر: چگونه مي‌شود موي دماغ نظام شد با شرکت يا تحريم انتخابات؟! ،روسياهي سوئد براي سلطنت‌طلبان ماند ،دیدار مربیان فوتبال با سید حسن خمینی،شهردار و اعضای شورای شهر در مرخصی!،حیدری مجری مناظره‌های اقتصادی شد،ادعای جدید عربستان درباره ایران،،قرار است، قرباني شوم،روايت توكلي از ژنرال‌هاي احمدي‌نژاد،تعداد شهدای شهروند بحريني به 107 تن رسيد،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۹


نگاه و منش ویژه سعید جلیلی که وی را از بقیه متمایز می کند

ازناخبر: سعید جلیلی در این دو دهه نگاه و منش ویژه خود را نشان داده است. نگاه و منشی که او را نه فقط در مقایسه با نامزدهای مطرح شده برای انتخابات سال ۹۲، بلکه در میان عموم چهره‌های سیاسی و فرهنگی کشور متمایز می‌سازد.

كد خبر : ۲۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۹


مطهری برای نجات آقای هاشمی، خودش را هم غرق خواهد کرد

ازناخبر: رئیس دفتر آیت الله مصباح گفت: دشمن فهمیده کانون انقلابی بودن و حفظ باورهای ارزشی در یکی از این کاندیداها بیشتر جلوه دارد و آن هم دکتر جلیلی است که یکی از یادگاران دفاع مقدس و مهمتر از همه نماد هسته ای ملت ایران است/ مطهری به واسطه نجات آقای هاشمی، خودش را هم غرق خواهد کرد.

كد خبر : ۲۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۹


بالاگرفتن اختلافات و تلاش برای وحدت نمایی اصلاحات
ازناخبر: با بالا گرفتن اختلافات و بگو مگوها میان دو نامزد جریان اصلاحات طرحی به نام "نامزد واحد" را کلید زده اند تا شاید بتوانند اختلافات ریشه ای را که میان دو حزب اصلاح طلب و کارگزار را برای مدتی کوتاه پنهان کنند.
كد خبر : ۲۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۹


(تصاویر) دیدار نمایندگان با رهبر‌ انقلاب

ازناخبر:رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در سالروز تأسیس مجلس با رهبر انقلاب اسلامی دیدار كردند.

كد خبر : ۲۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


لرستان آماده اجرای طرح پزشک خانواده

ازناخبر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 90 درصد زیر ساخت های برای اجرای طرح پزشک خانواده در لرستان آماده است اما شروع طرح از اختیارات دانشگاه نیست.

كد خبر : ۲۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


رئیس‌جمهورآینده با استفاده ازهمه‌ قابلیت‌ها روابط خارجی را بهبود بخشد

ازناخبر: رئیس مجلس با بیان اینکه ناشران و فرهنگیان در حوزه نشر باید به موضوعات دینی، فرهنگی و اصولی توجه کنند، گفت: رئیس‌جمهور آینده نیز باید از ظرفیت‌های سیاسی‌وفرهنگی کشور استفاده کند.

كد خبر : ۲۵۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


از داستان تاييد صلاحيت داوطلب شوراها تا عقب نشيني دولت از يک تصميم درباره نيروهاي مسلح

ازناخبر: دورنماي انتخابات ايران از چشم‌انداز رصدگران غربي،تمجید گاردين از حسن روحاني،افشای نقش عربستان در ترور دانشمندان ایرانی،تكذيب بازداشت دوباره زندانیان امنیتی،ستادهای مشایی در اختیار جلیلی،گرفتاری استاندار در آسانسور،تحریم 61 مقام ایرانی از سوی آمریکا،ابلاغيه احمدي نژاد درباره کارگروه پيگيري عناوين سال،دستور برای جمع‌آوری امضا،قرار جايزه براي ترور "سيد حسن نصرالله"،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


روابط با آمریکا باید از تخاصم به وضعیت تنش تبدیل شود/ احترام را به پاسپورت ایرانی برمی‌گردانم

ازناخبر: باید سطح روابط ایران با آمریکا را از حد تخاصم به تنش برسانیم گفت: امروز نمی توانیم بگوییم که می خواهیم روابطمان با آمریکا را تنش زدایی کنیم شاید 8 تا 10 سال پیش می توانستیم چنین موضوعی را مطرح کنیم اما امروز شرایط متفاوت شده است. بنده معتقدم که حتی با دشمن هم باید تعامل داشته باشیم، هنر در این است که نگذاریم توطئه دشمن علیه ما عملی بشود.

كد خبر : ۲۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


ساختار دولت پادگانی و محصول رضاشاه است/ با اجازه رهبری در برخی موارد با آمریکا مذاکره می‌کنم/ انتقاد از ضرغامی

ازناخبر: کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ضمن انتقاد از سانسور صحبت هایش در برنامه با دوربین از صدا و سیما گفت: رئیس صدا و سیما می گوید این مسئله امنیتی بوده چرا مردم را امین نمی دانیم من در دولتم رابطه مردم و دولت را بازسازی خواهم کرد.

كد خبر : ۲۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


خروجی انتخابات باید وحدت جامعه باشد

ازناخبر: رئیس ستاد انتخابات لرستان گفت: خروجی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا باید وحدت جامعه باشد.

كد خبر : ۲۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


مسئولان وزارت ارشاد هنر تئاتر را از مظلومیت نجات دهند

ازناخبر: عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از وضعیت تئاتر کشور، گفت: مسئولان وزارت ارشاد باید هنر تئاتر را از مظلومیت نجات دهند.

كد خبر : ۲۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


سیاست‎های ارزی، واردات و صادرات کالا باید در جهت حمایت از تولید باشد

ازناخبر: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست‎های ارزی، واردات و صادرات کالا باید در جهت حمایت از تولید باشد.

كد خبر : ۲۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


عارف:دولتی مقتدر و توانا تشکیل می‌دهم/غرضی: ملتی هستیم که هیچ خطا و خلاف قانونی نکرده‌ایم/قالیباف: مدیریت حلقه گمشده اقتصاد کشور است

ازناخبر: عارف، غرضی و قالیباف در هشتمین شب پخش تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری یازدهم در رسانه ملی با حضور در سیمای جمهوری اسلامی ایران به تبیین دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود پرداختند.

كد خبر : ۲۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


روايت سقاي بي‌ريا از جلسات خصوصي احمدي‌نژاد و مشايي/ابلاغيه جديد براي پرداخت يک نوع يارانه

ازناخبر: بهنود: براي خاتمي هيچکس دم دست‌تر از هاشمي نبود،جوابيه دکتر روحاني و پاسخ کيهان؛به نظر شما آنها هم دروغگو و بي‌سواد بودند؟!،10 میلیون دلار جایزه ترور سید حسن نصر ا.رضایی بابرنامه‌ترین کاندیدای اصولگرا،سایت جلیلی تکذیب کرد،فرار 5 عضو منافقین از لیبرتی،دستگیری زمین‌خوار میلیاردی در قم،تصميم ماهواره اي دولت براي توسعه کشاورزي، غازي حمد:روابط ما با ايران مثل گذشته طبيعي نیست،از مهمترین خبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


دولت دايناسوري به طور حتم منقرض مي‌شود/ رئيس‌جمهور بايد بداند که در کدام حوزه‌ها فضولي نکند

ازناخبر: نامزد يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري گفت: رئيس‌جمهور ظرف مدت شش ماه بايد بداند در کدام حوزه‌ها فضولي نکرده و در کدام حوزه‌ها پايبند باشد.

كد خبر : ۲۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


اصلاح‌طلبان عارف، غرضی و روحانی را نامزد خود نمی‌دانند

ازناخبر: نماینده اصلاح‌طلب تبریز در مجلس گفت: اگرچه عنوان می‌شود عارف، روحانی و غرضی نامزدهای اصلاح‌طلبان هستند اما هیچ‌یک از جریانات اصلاح‌طلب این افراد را نامزد خود نمی‌دانند.

كد خبر : ۲۵۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


اخذ رأی انتخابات ریاست جمهوری الکترونیکی نخواهد بود/ آغاز تبلیغات شوراها از ۱۶ خرداد

ازناخبر: رئیس ستاد انتخابات وزارت کشور و رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها، روند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را تشریح کردند.

كد خبر : ۲۵۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


کاندیداها به اندیشه‌های امام(ره) توجه ویژه داشته باشند

ازناخبر: نماینده مردم نیشابور گفت: کاندیداهای انتخابات آینده توجه ویژه به اندیشه‌های امام(ره) داشته باشند.

كد خبر : ۲۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


وعده رضایی به ایرانیان خارج کشور/ سازندگی بدون تورم غرضی/ واکنش حداد به برکناری متکی

ازناخبر: سید‌محمد غرضی، غلامعلی حداد عادل و محسن رضایی در هشتمین شب پخش برنامه‌های انتخابات ریاست جمهوری، وعده‌هایی را مطرح کردند که از سازندگی بدون تورم و بازگشت ایرانیان به داخل کشور سخن گفته و نسبت به برکناری متکی از وزارت خارجه واکنش نشان دادند.

كد خبر : ۲۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


ستاد روحانی به اظهارات علی باقری پاسخ داد

ازناخبر: ستاد انتخاباتي حسن روحانی به اظهارت علي باقري معاون سعيد جليلي درباره مسائل هسته‌اي كشور پاسخ داد.

كد خبر : ۲۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


نماینده جوان در سودای شهرداری تهران

ازناخبر: وی که به همراه یک نامزد ناموفق برای ورود به مجلس در حال تلاش و لابیگری برای شهردار شدن است، در دوره سوم شوراهای اسلامی شهر نیز با شعار شهرجوان شهردار جوان به دنبال شهردار شدن بود اما با وجود تلاشی که به کار گرفت موفق به ورود در صحن شورای شهر تهران نشد

كد خبر : ۲۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


شخصیت حضرت امام(ره) پس از پیامبران و اولیای معصومین با هیچ شخصیت دیگر قابل قیاس نیست

ازناخبر: حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در وصف امام(ره) فرمودند:‌ شخصیت عظیم امام عزیز ما، حقاً و انصافاً پس از پیامبران خدا و اولیای معصومین، با هیچ شخصیت دیگری قابل مقایسه نبود. او ودیعه خدا در دست ما، حجت خدا بر ما، و نشانه عظمت الهی بود.

كد خبر : ۲۶۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


تمام شعارهای بشردوستانه غربی‌ها در امتحان عملی باطل شده است

ازناخبر: کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه تمام شعارهای بشردوستانه غربی‌ها در امتحان عملی باطل شده است، گفت: دولت تقوا و تدبیر تشکیل می‌دهم.

كد خبر : ۲۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


مناطق ویژه اقتصادی ابزاری کارآمد برای پیوند به اقتصاد جهانی

ازناخبر: مناطق ویژه اقتصادی ابزاری هستند برای افزایش کارآمدی نیروی کار، جذب سرمایه داخلی و خارجی و بازتاب جهت گیری کلان اقتصاد کشور و پیوند اقتصاد ملی به اقتصاد جهانی است.               

كد خبر : ۲۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


از حمایت هاشمی رفسنجانی در انتخابات تا پرواز به دوحه و حمایت از تیم ملی

ازناخبر: خبر جالبی که امروز صبح از سوی خبرنگاران همراه کاروان تیم ملی در قطر مخابره شد، پرواز علی مطهری نماینده و عضو کمیسیون فرهنگی محلس به دوحه برای حمایت از تیم ملی فوتبال ایران بود. فردی که در هیچ قالبی نمی گنجد. امروز با لباس سیاستمدار حاضر می شود و در حمایت از آیت الله هاشمی رفسنجانی جامه می درد؛ فردا با پرواز سریع السیر خود را به قطر می رساند و در جایگاه حامی تیم ملی فوتبال کشور چهره عیان می کند.

كد خبر : ۲۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


پرونده هسته‌اي را زماني تحويل گرفتم که زنجيره توليد سوخت نبود و UCF اصفهان تعطيل بود + صوت

ازناخبر: آنها اذعان داشتند که شما چند هفته‌اي تعليق هسته‌اي داشته باشيد و ما نيز مسائل آژانس را طوري پيش مي‌بريم که شما داراي دانش هسته‌اي شويد. بحث‌ها ادامه پيدا کرد و سرانجام آن شد که جريان به تعليق کامل رسيده بود، UCF اصفهان تعطيل شده و زنجيره‌اي براي توليد وجود نداشت. اينها تمام شرايطي بود که بنده در هنگام قبول مسئوليت پرونده‌ هسته‌اي با آن روبرو شدم.

كد خبر : ۲۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


کاندیداها برای کسب رأی نباید خدمات دولت را زیر سؤال ببرند

ازناخبر: نماینده مردم تهران با بیان اینکه کاندیداها نباید برای کسب رأی، خدمات دولت را زیر سؤال ببرند، گفت: مقام معظم رهبری به کاندیداها هشدار دادند که در نطق‌های انتخاباتی خود خدمات‌ دولت‌ها را زیر سؤال نبرند.

كد خبر : ۲۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


اختلاف عارف با روحانی، به میان هاشمی و خاتمی کشیده شده است

ازناخبر: خبرهای رسیده حاکی از آن است که هاشمی قصد تحمیل گزینه مورد نظر خود یعنی روحانی را دارد و خاتمی هم از این تحمیل دلخور است.

كد خبر : ۲۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


یک سایت اپوزیسیون مدرک تحصیلی و فیلم تبلیغاتی حسن روحانی را زیر سئوال برد! + عکس

ازناخبر: یک سایت اپوزیسیون مدعی شد: ستاد حسن روحانی، زمان اخذ مدارک تکمیلی او را دهه ۹۰ میلادی عنوان می‌کند، در حالی‌که سازندگان فیلم تبلیغاتی‌اش، دوره اخذ مدرکش را به پیش از انقلاب عقب می‌کشند، از دانشگاهی که آن زمان تاسیس نشده بود.

كد خبر : ۲۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


استقلال در سیاست و اقتصاد منوط به استقلال در فرهنگ است

ازناخبر: نامزد انتخابات ریاست جمهوری یازدهم با بیان اینکه هویت هر جامعه‌ای به فرهنگ آن است، گفت: در انقلاب ما اولین شعار استقلال بود. ما اگر در فرهنگ استقلال نداشته باشیم در سیاست، اقتصاد و هیچ امری استقلال نداریم.

كد خبر : ۲۶۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


راه مقابله با تهاجم فرهنگی تقویت بنیان خانواده است

ازناخبر: نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم با بیان اینکه انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی است، گفت: در تعریف فرهنگ باید گفت، فرهنگ تجلی باورها و رفتارهای یک جامعه بوده و راه مقابله با تهاجم فرهنگی تقویت بنیان خانواده است.

كد خبر : ۲۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


(تصاویر) حواشی حضور مسئولان در سالگرد امام(ره)

ازناخبر: محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور، آیت‌الله آملی‌لاریجانی رئیس قوه قضاییه، علی لاریجانی رئیس مجلس، آیت‌الله هاشمی‌ رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص، آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان و بسیاری از مقامات و مسئولان در مراسم ارتحال امام راحل حضور یافتند.

كد خبر : ۲۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


منافع ملي با شعار تامين نمی‌شود/ يارانه کالايي را زمينه هدفمندسازي می‌کنم

ازناخبر: کانديداي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري با بیان اینکه منافع ملی را نمی‌توان با شعار تامین کرد، گفت: منافع ملي را نمي‌توان با شعار تامين کرد و بايد قدرت‌مان را بيشتر کنيم تا چانه‌زني بيشتري را در دنياي سياست داشته باشيم.

كد خبر : ۲۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


وارد عمل شدن ستاد اطلاعاتي منافقين براي پاک کردن افتضاح جديد/ ماجراي رابطه عاطفي حقيقت‌جو با يکي از اعضاي منافقين/ياسمين آرموي کيست؟

ازناخبر: در اين مقاله بسيار مهم و افشاگرانه مطالبي از اين دست که "حميدرضا ظريفي‌نيا کيست و در سايت جرس چه سمتي دارد؟" همچنين اين که "رابطه علي احساني با صهيونيست‌ها و بهاييان چيست؟" عنوان شده است. فرد افشاگر در مقاله جديد خود هويت حقيقي ياسمين آرموي را افشا کرده و از رابطه عاطفي حقيقت‌جو با يکي از اعضاي گروهک تروريستي منافقين مي‌گويد که در ادامه به آن خواهيم پرداخت.

كد خبر : ۲۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


پاسخ عبدي به ابراهيم يزدي چرا همه را گرفتند جز شما؟!/هشدار جدي به دولت درباره مصوبه اي به نفع دولت ميانمار

ازناخبر: اصلاح‌طلبان مثل محمدرضا پهلوي آدرس غلط مي‌دهند،ماجراي شايعه حمله به قاليباف با چاقو،تکذیب ادعای غرب درباره نیروگاه بوشهر،اخراج گروه دوم اعضای منافقین از عراق،فیلم ضدایرانی بر پایه خاطرات مازیار بهاری،دستور ستاد روحاني براي همکاري با ستاد عارف،هر كس در انتخابات شركت نكند به جهنم رفتنش قطعي است،پيگيري نهادهاي نظارتي درباره ابلاغيه خاص يک مسئول ارشد اجرايي،تمجید جالب گويندگان مشهور عرب از سيد حسن نصرالله !، بچه‌دار شدن بهترين راه مبارزه با اسرائيل،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


فعلاً ضرورتی برای کنار رفتن احساس نمی‌کنم/ برای مناظره با هر یک از کاندیداها آمادگی دارم

ازناخبر: نامزد انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به سؤالی درباره احتمال کناره‌گیری‌اش به نفع سعید جلیلی گفت: در شرایط فعلی ضرورتی برای کنار رفتن به نفع کاندیدای خاصی احساس نمی‌کنم.

كد خبر : ۲۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


افزايش گرايش‌ زن‌هاي اروپايي به اسلام/کليساهاي اروپايي جاي خود را به مساجد مي‌دهند

در حالي که مسلمانان در اروپا با محدوديت‌ها و خط قرمزهاي فراواني روبرو بوده و پروژه‌هاي اسلام‌هراسي بسياري در غرب در حال اجرا است، اما براساس آمارهاي رسمي، تعداد مسلمانان و ميزان گرايش به دين اسلام در ميان اروپاييان نسبت به يکي-دو دهه گذشته دو برابر شده و پيش‌بيني مي‌شود در انتهاي سومين دهه هزاره سوم ميلادي، اروپا چهره‌اي اسلامي به خود خواهد گرفت.

كد خبر : ۲۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


از خاطره جدید احمدی‌نژاد تا مجوز سفر يکي از مسئولان دولتي به اروپا با هواپيماي اختصاصي

ازناخبر: «سازمان مجاهدين» تحريم کرد سلطنت‌طلبان صدآفرين گفتند،دو رئیس‌جمهور پیشین فامیل شدند،تخریب قالیباف حرام است،اعلام آمادگی برای بازسازی سوریه،هاشمی از روحانی حمایت می‌کند،نهضت شعرسرایی برای جلیلی،حمایت رسمی ستاد سعیدی‌کیا از ولایتی،فیلتر شدن برخی کلمات انتخاباتی در همراه اول،پيگيري نهادهاي نظارتي از مصوبه 3 هزار ميلياردي دولت،نظر آيت‌الله نوري همداني درباره حمایت از یک کاندیدای خاص،فتواي تمسخر آمیز يك مفتي وهابي درباره انتخابات از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


حرف داخل خانه را به کوچه و بازار نکشانید

ازناخبر:  چرا برخی از کسانی که چند صباحی به موجب رفتن به مجلس وارد بدنه نظام می شوند فکر می کنند بهترین راه اعتراض مصاحبه با سایتهای آن ور آبی است که البته رنگ و بوی بهتری هم در ظاهر دارند!.

كد خبر : ۲۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


مرد خاکستری و درخواست روی گردانی اصلاحات از عارف و روحانی/ دکلمه خوئینی ها از روی رسانه های ضد انقلاب

ازناخبر:  موسوی خوئینی ها که در فتنه های اخیر نقش کلیدی و محوری، اما پنهان و ناپیدا را بر عهده داشته است در اظهاراتی کاملا منطبق بر ادبیات رسانه های ضد انقلاب برای رد صلاحیت هاشمی مرثیه خوانده است. این در حالی است که او دوم خرداد ماه سال جاری در اظهار نظری توصیه کرده بود از رد صلاحیت رفسنجانی ناراحت نشوید چون او اگر می آمد همه انتقام ها گذشته را از اصلاح طبها می گرفت. وی همچنین رقابت عارف و روحانی را بی سر انجام خوانده و از اصلاح طلبان خواسته است پای خود را از حمایت از آنها بیرون بکشند.

كد خبر : ۲۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


تکذیب گفته های اقای ولایتی توسط لاریجانی در مورد مذاکرات با سولانا

ازناخبر: آنجا سه وزير اروپايي گفتند، شما UCF اصفهان و غني‌سازي نطنز را متوقف کنيد، ما ظرف چند هفته مساله را حل مي‌کنيم، بعد شما کارتان را ادامه دهيد. اما فکر مي‌کنم درست حرف زده نشده چون بعدها به من گفتند که مقصد ما تعطيلي هميشگي بود و اين يک بي‌اعتمادي در ايران به وجود آورد.

كد خبر : ۲۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


طرحی به نام ازدواج بدون مسکن دارم/اگر با وزیری اختلاف سلیقه داشته باشم او را وارد دولت نمی‌کنم

ازناخبر: حدادعادل گفت: دولت همچون گروه موسیقی است که باید در یک دستگاه به اجرا بپردازد و بنده اگر با وزیری اختلاف سلیقه داشته باشم آن را وارد محیط کار نمی‌کنم.

كد خبر : ۲۸۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


هيچ کانديدايي برنامه عملياتي براي بيمه سلامت مطرح نکرده‌ است

ازناخبر: عضو هيأت رئيسه کميسيون اجتماعي مجلس با تأکيد بر لزوم برگزاري مناظره انتخاباتي جداگانه در حوزه مسائل اجتماعي ميان نامزدهاي رياست جمهوري، گفت: هيچ يک از کانديداها در مناظره هاي خود برنامه و طرحي عملياتي براي حل مشکل بيمه اي مردم ارائه نکرده اند.

كد خبر : ۲۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


حدادعادل از کاندیداتوری انصراف داد

ازناخبر: غلامعلی حدادعادل از ادامه حضور در انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد.

كد خبر : ۲۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


شناسنامه و شماره ملی برای رای‌دادن کافی است

ازناخبربا موافقت نمايندگان همراه داشتن شناسنامه و شماره ملی برای رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری کافی بوده و راي دهندگان نيازي به در دست داشتن كارت ملي ندارند.

كد خبر : ۲۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


از مذاکره لیدر حلقه انحراف با سه نامزد تا محتوای‌ واقعی محموله غذایی منافقین

چراغ سبز دبير مجمع روحانيون براي تحريم انتخابات ،بیانیه وزیرخارجه کانادا علیه انتخابات ایران،محتوای‌واقعی محموله غذایی منافقین چه بود؟،شکایت بقایی از کمیسیون اصل 90،پیشتازی روحانی در نظرسنجی معتبر،دستگیری مدیر فوتبالی با 2هزارمیلیارد تومان بدهی بانکی،امیدواری به بازگشت مشایی،تکذیب شکستن شیشه اتومبیل رضایی،فائزه هاشمي به زندان اوين رفت، دستگيری صدها نفر از مبلغان فرقه وهابيت در روسیه،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


نامزد اصلح برای ریاست جمهوری از نگاه رهبر حکیم انقلاب

ازناخبر: با ملاحظه بیانات حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار اقشار مختلف جامعه، مشخص می‌شود ملاک معظم‌له برای انتخاب رئیس‌جمهور مطلوب، انتخاب کاندیدای اصلح است.

كد خبر : ۲۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


تصمیم حدادعادل مبتنی بر تقوا و تدبیر بود/ جلیلی خروجی ائتلاف گفتمانی است

ازناخبر: نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه تصمیم حدادعادل مبتنی بر تقوا و تدبیر بود، گفت: به شرط جواز رقابت درونی، جلیلی خروجی ائتلاف گفتمانی است.

كد خبر : ۲۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


ممنوعيت دولت از اعلام تعطيلي روزهاي بين‌ تعطيلي

ازناخبر: سخنگوي كميسيون حقوقي، قضايي مجلس گفت: بر اساس طرح ساماندهي تعطيلات رسمي در کشور، دولت از اعلام تعطيلي روزهاي بين‌ تعطيلي ممنوع شد.

كد خبر : ۲۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


شهر باستانی قائن / دانشگاه هنر

ازناخبر: ذرّه بین فرهنگی:استغفرالله قصد نداریم حدیث امام بزرگان، حضرت امیرالمومنین علی(ع) را نادیده بگیریم. تنها می خواهیم هشدار دهیم که قرار نیست به راحتی از کنار این مسئله بگذریم و اجازه دهیم افرادی همچون ایشان هر سوء استفاده ای از قول بزرگان دین بکنند تا خودشان و گذشته شان را تبرئه کنند.

كد خبر : ۲۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


با این کلید دری گشوده نمی‌شود

ازناخبر: نگرانی و بهتر بگویم ترس از ارجاع پرونده ایران به شورای امنیت، گرا و نشانه‌ای بود که تیم شما به غربی‌ها داد و آنقدر در اظهارات خود به این مسأله پرداختید که دشمن احساس کرد می‌تواند از این اهرم بهترین بهره‌برداری را داشته باشد و ما را به عقب‌نشینی‌های بیشتر وادار کند.

كد خبر : ۲۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


دستور زبان فارسی را هندی‌ها نوشته‌اند/ انگلیس با حاکمیت بر هند زبان فارسی را ممنوع کرد

ازناخبر: رئیس کتابخانه مجلس گفت: زبان رسمی هند فارسی بوده و انگلیسی‌ها پس از حاکمیت خود استفاده از زبان فارسی را ممنوع کردند. اما این زبان همواره نزد فرهنگ دوستان شبه قاره باقی مانده تا حدی که سرود ملی پاکستان همچنان به زبان فارسی است.

كد خبر : ۲۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


سه امتحان انقلاب، امنیت و جنگ را پس دادم/ اقتصاد؛ چهارمین امتحان

ازناخبر: محسن رضایی با تاکید بر اینکه تا آخر در صحنه انتخابات خواهد ماند، گفت: حضورم از اول جدی بوده و الان هم جدی است و با کسی ائتلاف نکردم.

كد خبر : ۲۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


علی اکبر ولایتی در مسیر اتوبان یک طرفه!

ازناخبر:هر چند بیش از 30 چهره سیاسی در انتخابات ثبت نام کرده بودند اما تنها 8 نفر صلاحیتشان برای انتخاب نهایی تایید شد.

كد خبر : ۲۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


سوت پايان تبليغات در هر دو انتخابات زده شد/ عناوين مجرمانه‌اي که دامن کانديداها را خواهد گرفت

ازناخبر: زمان تبليغات تمام کانديداها در هر دو انتخابات رياست‌جمهوري و شوراها رسما از ساعت 8 صبح امروز پنج‌شنبه به اتمام مي‌رسد و در صورتي که در اين زمان کانديداها و هوادارانشان مرتكب تخلفي شوند، طبق قانون و عناوين مجرمانه‌اي که شوراي نگهبان را اعلام کرده است، با متخلفين برخورد خواهد شد.

كد خبر : ۲۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


استخدام غیرقانونی 25000 نفری/رحيمي:همه نشان‌ها شايسته احمدي‌نژاد است!

ازناخبر: ارگان سيا طاقت نياورد انتخابات را تحريم کنيد!،اعتراف جالب در آستانه برگزاری انتخابات!،حلالیت خواستن شهروند جمهوری آذربایجان از ایران،محمد اصفهانی بازگشت،اعلام میزان مخاطبان مناظره‌ها،کانال های تلویزیونی ترکيه جريمه شدند،واكنش وكيل خانواده هاشمي به حكمش،صدور فتوايي که زنان شيعه را ملك وهابي‌ها می داند،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند

كد خبر : ۲۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


مردم در حماسه حضور سنگ تمام گذاشتند

ازناخبر: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ازنا گفت:مردم در حماسه حضور سنگ تمام گذاشتند.

كد خبر : ۲۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۴


از تئوری‌پردازی‌های جدید شیرین! تا سفر معاون رييس جمهور به تايلند با هواپيماي اختصاصي!

ازناخبر: سيلي آبدار سوريه به گوش آمريکا ،خبر بد براي آمريکا و اسرائيل ،دام منافقين برای خبرنگاران در روز حماسه سياسي،جدیدترین ادعای مضحک سران بحرین علیه ایران!،عربستان حج را به تاخیر می‌اندازد،هدیه 400 هزار تومانی احمدی‌نژاد به خبرنگاران،ارتش سایبری ایران 13 سایت را هک کرد،سایت حسن روحانی رفع فیلتر شد،فیلتر 12 ساعته فردا نیوز،اعتراض رسمي شوراي اقتصاد به اقدام يک وزارتخانه،رئيس كميته تبليغات ستاد روحاني در فسا را مضروب شد،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


مردم انصافا به وظيفه خود در خلق

ازناخبر: عضو مجلس خبرگان رهبري گفت: مردم انصافا به وظيفه خود در خلق "حماسه سياسي" عمل کردند و در اين شرايط مسلما وظيفه مسئولين خطيرتر و سنگين‌تر مي‌شود.

كد خبر : ۲۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


مدعیان تقلب ۸۸ شرمنده شدند/ همه باید به روحانی کمک کنند

ازناخبر: پناهیان با اشاره به شرکت بیش از ۷۰ درصدی مردم در انتخابات ۲۴ خرداد گفت: مهم‌ترین فایده این مشارکت زیاد، پایان یافتن نهایی اتهام تقلب بود و حتی آن عده اندکی که نظام را به تقلب متهم می‌کردند در انتخابات شرکت کردند چون می‌دانستند انتخابات در ایران واقعا آزاد است.

كد خبر : ۲۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


زندگی نامه سیاسی شهید حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین صادقی
كد خبر : ۳۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


جزئیات منتخبان دوره چهارم شورای شهر تهران+جدول/ اصولگرایان با ۱۸ کرسی حائز اکثریت شدند

ازناخبر: جزئیات اسامی منتخبان دوره چهارم شورای اسلامی شهر تهران اعلام شد.

كد خبر : ۲۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


مجمع نمایندگان لرستان به رئیس‌جمهور منتخب تبریک گفت

ازناخبر: اعضای مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس در پیامی خلق حماسه ماندگار مردمی در انتخابات 24 خرداد و انتخاب دکتر حسن روحانی به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفتند.

كد خبر : ۲۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


استاندار لرستان حتما باید بومی باشد

ازناخبر: نماینده مجلس گفت: استاندارهایی که تاکنون در لرستان خدمت کرده اند از نیروهای بومی و آشنا با شرایط و فرهنگ استان نبوده اند.حداقل انتظار ما از رئیس جمهور منتخب داشتن استاندار بومی از میان نیروهای توانمند استان است.

كد خبر : ۳۰۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


منشا مشكلات،صدور بي هدف كارت هاي فني و حرفه اي است

ازناخبر: درپي اعلام سازمان تامين اجتماعي براي پوشش بيمه كارگران ميداني ، عده كثيري از اين قشر به توزيع اين خدمات اعلام نارضايتي و به عدم شناسايي كارگران واقعي اعتراض كردند و در ساختمان تامين اجتماعي شهرستان ازنا اجتماع كرده، خواستار رسيدگي به موضوع بودند.

كد خبر : ۳۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


روزی که بیکاری تک‌رقمی شد جشن پیروزی خواهیم گرفت

ازناخبر: رئیس‌جمهور منتخب ایران در نشست خبری خود و در پاسخ به خبرنگار فارس گفت: روزی که رقم بیکاری تک‌رقمی شد جشن کوچکی خواهیم گرفت و وقتی به حد جهانی رسیدیم، جشن ملی خواهیم گرفت.

كد خبر : ۳۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


نظرات جالب علاءالدین بروجردی در خصوص انتخاب شیخ حسن روحانی

ازناخبر: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اگرچه معتقد است که اجماع اصولگرایان به پیروزی آنها در انتخابات ریاست جمهوری کمک نمی‌کرد، در عین حال روحانی را نیز تنها حاصل هم‌افزایی اصلاح‌طلبان می‌داند نه برآمده از آرای آنها.

كد خبر : ۳۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


از توهین کانادا به حماسه سیاسی ایران تا سنگ پاي اصل از جنس اصلاح‌طلبان تحريمي!

4 سال جفا در حق يک ملت به خاطر کاميابي يا ناکامي انتخاباتي!،حاميان روحاني در انتخابات دنبال سهم‌خواهي نيستند،روحاني از احمدي‌نژاد تشكر كند !،كنايه «جمهوري اسلامي» به علم‌الهدي،سایت فردا مجرم شناخته نشد،برخورد با چوپان افشاگر،هدیه عربستان و اروپا به مخالفان اسد،پشت‌پرده تحقيق و تفحص از بنياد شهيد،حاميان روحاني در انتخابات دنبال سهم‌خواهي نيستند،پاسخ نماينده مجلس كانادا به توهین وزير خارجه کشورش نسبت به ایران،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۳۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


پیام‌های تبریک شخصیت‌هایی که صعود تیم ملی به جام جهانی 2014 را تبریک گفتند

ازناخبر: در پی صعود مقتدرانه دلیرمردان تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 2014 برزیل شخصیت‌های مختلف این رویداد مهم را به جامعه ورزش کشور و مردم غیور ایران اسلامی تبریک گفتند.

كد خبر : ۳۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


رئيس آژانس امنيت ملي آمريکا برنامه جاسوسی از شهروندان را ارزشمند خواند!

ازناخبر: رئيس آژانس امنيت ملي آمريکا روز سه‌شنبه ادعا کرد اجراي برنامه شنود تلفني باعث شده است از حملات 11 سپتامبر 2001 تاکنون بيش از 50 عمليات تروريستي بالقوه کشف و خنثي شود.

كد خبر : ۳۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


چرا خاتمي حاضر نيست به منتخب مردم تبريک بگويد؟/توبيخ مديران يک بانک دولتي به خاطر دور زدن دستورات

ازناخبر: سيد حسن نصرالله بار ديگر موازنه قدرت را در منطقه به هم زد،ماجراي تقابل ديرين روحاني با افراطيون مدعي اصلاحات،تقلب نتانياهو در قضاوت درباره رئيس جمهور جديد ايران،تایم: نامه ۲۰۰۶ روحانی نویددهنده دورانی آرام و منطقی است،پيشنهاد يک مسئول درباره رسيدگي به تخلفات مسئولان ارشد دولتي،پروين احمدي‌نژاد و همسر مرتضوي چقدر راي آوردند؟،پشيماني از انحلال سازمان مديريت،اظهار نظر مريم رجوي درباره انتخاب روحانی،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۳۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


گاف عجیب و مجدد نماینده اردستان / مردی که از تجربه ها درس نمی گیرد!

ازناخبر: فردی که در کمیسیون امنیت ملی مجلس عضویت دارد باید بر امور امنیتی و ملاحظات سیاسی واقف باشد، نه آنکه یک روز با فلان خبرنگار ضدانقلاب و امروز با روزآنلاین مصاحبه نماید و به راحتی در دام سوالات جریان دار خبرنگار مغرض اسیر گردد.

كد خبر : ۳۰۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


رد اعزام نیرو از ایران به سوریه / شعور سیاسی وزیر خارجه کانادا مورد تردید است/پیگیری موضوع حمله به زائران ایرانی

ازناخبر: سخنگوی وزارت امور خارجه درباره ادعای بر اعزام 4 هزار سرباز از سوی ایران برای سوریه، گفت: این خبر را صد در صد تکذیب می کنم. دولت و ارتش سوریه نیازی به این قبیل کمک ها و ارسال افراد ندارند و خودشان قادر هستند با گروه های تروریستی مبارزه کنند.

كد خبر : ۳۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


برنامه هاي رئيس جمهور منتخب را حمايت مي كنيم / دامنه وظايف شوراها گسترده تر مي شود

ازناخبر: نماینده ازناودورود در مجلس شورای اسلامی گفت:دكتر روحاني به انتخاب مردم از بقيه موثرتر بود و ما اين انتخاب را با امضاي بيانيه اي به وي تبريك گفتيم و خواستار تعامل هرچه بيشتر مجلس ودولت هستيم/درحال حاضر شوراها،شوراي شهرداري هستند نه شوراي شهر و اين يك اشكال است به دنبال حل اين مشكل هستيم.

كد خبر : ۳۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


لزوم رسیدگی مراجع ذی‌ربط به تخلفات سازمان تامین اجتماعی

ازناخبر: عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس٬ پیرو بی‌نوجهی سازمان تأمین اجتماعی در مورد افزایش حقوق بازنشستگان٬ گفت: اگر افزایش حقوق بازنشستگان هر چه زودتر اجرایی نشود٬ باید این امر از سوی مراجع رسیدگی به تخلفات دستگاه‌های اجرایی مورد پیگیری قرار گیرد.

كد خبر : ۳۰۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


اعضای هیئت تفحص از بنیاد شهید مشخص شدند

ازناخبر: اعضای هیئت تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مجلس مشخص شدند.

كد خبر : ۳۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


انهدام يکي از بزرگترين کشتي‌هاي آمريکايي حامل سلاح براي تروريستهای سوری

ازناخبر: شبکه تلویزیونی سوریه اعلام کرد یکی از بزرگترین کشتی های آمریکایی با هزاران کانتینر حامل سلاح و مهمات برای گروههای تروریستی مسلح در سوریه در اقیانوس هند و در نزدیکی سواحل یمن درهم شکست.

كد خبر : ۳۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۳۱


از احضاريه احمدي‌نژاد تا اجراي حكم سهامداران بانك آريا

ازناخبر: حضور مسئولان قضايي در انتخابات رياست جمهوري،‌ شكايت از محمود احمدي‌نژاد،‌ ديدار رئيس جمهور منتخب ملت با رئيس قوه قضاييه و ادامه بررسي پرونده بانك اريا از مهم‌ترين اخبار اين هفته حوزه حقوقي قضايي بود.

كد خبر : ۳۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۳۱


سودهای میلیاردی جزایر مصنوعی امارات چگونه حاصل می‌شود؟ + تصاویر

شش کشور عربي خليج فارس با وجودي که فقط 50 درصد ساحل اين پهن آب را در اختيار دارند اما منشاء بيش از 90 درصد آلودگي آن هستند. امارات متحده عربی، در زمینه گسترش آلودگی های زیستی، گوی سبقت را از دیگران ربوده است. ساخت جزایر مصنوعی در سواحل دبی بر این نکته اذعان دارد.

كد خبر : ۳۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۳۱


اسامی ۲۴ گزینه احتمالی کابینه دكتر حسن روحانی

ازناخبر: پس از انتخاب حسن روحانی به‌عنوان رئیس‌جمهور منتخب مردم گزینه‌های مختلفی برای وزارتخانه‌های دولت در دست بررسی هستند.

كد خبر : ۳۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۳۱


از مصوبه شوراي اقتصاد احمدي نژاد براي دولت روحاني تا پیشنهاد نجف‌زاده به ملی‌پوشان فوتبال

ازناخبر: المانیتور: دولت اوباما فاقد اختیار در مذاکره با ایران است،غرب می‌خواهد ترکیه را نابود کند؛آنکارا با تهران هم‌پیمان شود،آخرین خبر از پرونده مهدی هاشمی،عقب‌نشینی کانادا ؛به رأی مردم ایران احترام می‌گذاریم، دیدار منتخبان شورای شهر تهران با محسن‌ هاشمی،احمدی‌نژاد و مشایی کجا می‌روند؟،ادعای همسر بن لادن درباره جسد شوهرش،اعلام نتيجه شکايت ديوان محاسبات و سازمان بازرسي از وزارت نيرو، جاي فائزه به ياسر مي‌رسد؟،حواشي قدرداني از اعضاي ستادهاي روحاني، فردي كه حكم اعدام صدام حسين را اجرا كرده، كشته شد،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۳۰۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


دولت يازدهم با يک شيوه مديريتي منسجم مي‌تواند وضعيت اقتصادي کشور را تغيير دهد

ازناخبر: عضو مجلس خبرگان رهبري گفت: دولت يازدهم با يک شيوه مديريتي منسجم مي‌تواند از لحاظ ساختاري وضعيت اقتصادي کشور را تغيير دهد.

كد خبر : ۳۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


نفوذ و ضربه وزارت اطلاعات به شبکه ها و سیستم های امنیتی، دشمن را به ستوه آورد

ازناخبر: نفوذ و ضربه زدن به شبکه ها و سیستم های امنیتی دشمنان و سرویس های آنان از اقدامات افتخار آفرین وزارت اطلاعات بوده که بنابر اعتراف دشمن، آنان را به ستوه آورده است. این گروه از اقدامات که نشان از ظرفیت و توان تهاجمی بالای وزارت دارد، موجب سربلندی و افتخار جامعه و مردم گردیده است. سیل پیام ها و اظهارات تشکرآمیز جامعه منعکس کننده ی رضایت و خرسندی مردم بوده است.

كد خبر : ۳۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


دیدار ۳ تن از خبرگان ملت با رئیس‌ جمهور منتخب

ازناخبر: سه تن از نمایندگان مجلس خبرگان رهبری به نمایندگی از اعضای این مجلس با حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس ‌جمهوری منتخب ملت، دیدار کردند.

كد خبر : ۳۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


آخرین جزئیات مراسم تحلیف رئیس‌جمهور منتخب ملت/ دیدار وكلاي ملت با روحانی

ازناخبر: عضو هیات رئیسه مجلس زمان و نحوه ديدار رئيس جمهور منتخب با مجلس، تشكيل كميته مشترك دولت و مجلس براي تحليف و زمان مراسم تحليف را تشريح كرد.

كد خبر : ۳۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


وزارت اطلاعات چه در عرصه داخلی و چه در عرصه بین المللی اشراف کامل دارد

ازناخبر: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه وزارت اطلاعات مهمترین اقدامات خود را در طول سالهای گذشته به خوبی انجام داده است، گفت: بر همگان روشن شده که نیروهای این وزراتخانه برای برقراری امنیت داخلی و همچنین بین المللی اشراف کامل دارند.

كد خبر : ۳۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۲


مهندسي كابينه يازدهم به همراه گمانه زني براي تبليغ افراد مورد نظر

ازناخبر: خوشبختانه اين روزها بيشتر روزنامه هاي كشور كه تا پيش از اين يا براي تبليغ روحاني مي نوشتند و يا بر عليه او نقد مي كردند براي هر چه بهتر گزينش شدن و تعيين وزراي كابينه يازدهمين رئيس جمهور كشور آستين همت و هم دلي بالا زده اند و همينطور پشت سر هم وزير پيشنهاد مي كنند. امري است ميمون كه اصلا ربطي به سهم خواهي ندارد!.

كد خبر : ۳۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۲


مبارزه پاي منقل به روايت شبکه بالاترين / درخواست يک دستگاه دولتي براي حذف وظايف دستگاه دولتي ديگر

ازناخبر: پيشنهادات ناطق براي چينش كابينه جديد،احمدي‌نژاد و مشايي «بنياد بهار» را تاسيس مي‌كنند، نخستین واکنش آیپک به انتخاب حسن روحانی، انجمن صنفي روزنامه‌نگاران يا پادوهاي کاسه‌ليس دشمن، هدف غرب مذاکره نيست مقابله با ايران است و...، خورشید محاکمه می‌شود،حمله سایبری به سایت وزارت نفت،اولین رهبر خارجی که به دیدار روحانی می‌آید،450 ميليون دلار هدیه اميران عرب به شاهزاده چالرز و همسرش كيت ميدلتون!،اقدام عجیب و غریب يك تازه داماد ليبيايي!،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۳۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۲


مشکل اساسی جوانان اشتغال است

ازناخبر: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با یادآوری فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوانان، بر اهمیت توجه به دغدغه‌های جوانان تاکید کرد و گفت: اشتغال، مسکن و ازدواج مشکلات اساسی جوانان است که امیدواریم دولت آینده به طور جدی به این عرصه ورود پیدا کند تا اقدامات قابل قبولی برای ملت ایران خصوصا قشر جوان انجام بگیرد.

كد خبر : ۳۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۲


از واكنش ياسر هاشمي به خبر حضورش در كابينه تا کشف دستگاه مهم دولتي با سه معاون بازنشسته!

ازناخبر: رهبر هوشمند ايران بزرگترين برنده انتخابات بود،ماجرای نامه روحانی به رهبر انقلاب قبل از انتخابات،برخورد ناشیانه آمریکا با ایران هسته‌ای،جریمه شرکت ‌ژاپنی به خاطر ایران،اعزام 57 افسر آمریکایی به سوریه،دستور دولت درباره کارمندان در معرض ريزگرد،علت مرگ ستار بهشتي به روايت پزشكي‌قانوني،توضيحات پسر درباره حضور پدر!،الهام: با ظهور حضرت امام زمان(عج) احمدي نژاد نيز رجعتي دوباره خواهد داشت،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۳۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۴


عذرخواهي دولت كانادا مهر تثبيتي بر خلق حماسه سياسي ايران است

ازناخبر: عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي با اشاره به اظهارات اخير دولت كانادا نسبت به انتخابات ايران گفت: اين اظهارات به دور از عرف ديپلماتيك است كه كشوري نسبت به آنچه مردم رقم مي‌زنند موضع‌گيري كرده و آن را به گونه‌اي ديگر و به نفع خود تفسير كند.

كد خبر : ۳۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۴


مشكلات نظام 3-3-6 در مناطق محروم دو چندان است

ازناخبر: نظام آموزش 3-3-6 با چالش هاي زيادي روبرو است و مشكلات اين نظام در مناطق محروم دوچندان است.

كد خبر : ۳۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۴


اسامی کمیته تحقیق از تأمین اجتماعی

ازناخبر:  15 عضو کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی در کمیسیون اجتماعی مجلس مشخص شدند. تسنیم نوشت؛اعضای کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی شامل 2 گروه طراحان و نیز کسانی که می‌خواهند در طرح شرکت کنند، است.

كد خبر : ۳۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۴


در صورت جلسات انتخابات شورای شهر تخلف صورت گرفته است

ازناخبر: سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: از 26صندق بازشماری شده در انتخابات شورای شهر شاهد تخلفاتی در صورت جلسات این انتخابات بودیم که برای رفع ابهامات کل آرای شورای شهر دوباره بازشماری خواهند شد.

كد خبر : ۳۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۵


حد آزادی به ایجاد فضایی برای رشد حقوق منجر می‌شود / آزادی نباید به سایر ارزش‌ها و حقوق‌ لطمه بزند

ازناخبر: رئیس مجلس گفت: حد آزادی به امنیت و سایر مربوط نمی‌شود بلکه به ایجاد فضایی برای رشد حقوق مربوط می‌شود، آزادی یکی از این حقوق است و حدی دارد که نباید به سایر ارزش‌ها و حقوق‌ لطمه بزند.

كد خبر : ۳۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۶


رفتار وزارت نفت در به کارگیری نیروهای بومی استان بوشهر زننده و ناشایست بود

ازناخبر: عضو کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از رفتار وزارت نفت در رد نیروهای بومی استان بوشهر برای استخدام در شرکت گاز گفت: رفتار وزارت نفت در به کارگیری نیروهای بومی استان بوشهر زننده و ناشایست بود.

كد خبر : ۳۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۶


يادواره شهيد آيت الله صادقي و شهداي هفتم تير در ازنا

ازناخبر: يادواره شهيد صادقي و شهداي هفتم تير با حضور جمع كثيري از مردم ، مسئولين قضايي ، نظامي، انتظامي و اداري در مسجد امام حسن (ع) ازنا برگزار گرديد.

كد خبر : ۳۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۶


منوچهر متکی ۴۲ ساعت قبل از برکناری چه گفت؟

ازناخبر: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز انتشار کتاب «دیپلماسی»، آخرین گفت‌وگوی اختصاصی منوچهر متکی در کسوت وزیر امور خارجه را صادر کرد.

كد خبر : ۳۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۸


افتتاح نیمه جنوبی خط سه مترو تهران بعد از عید سعید فطر

ازناخبر: شهردار تهران از افتتاح نیمه جنوبی خط سه مترو تهران بعد از عید سعید فطر خبر داد و گفت : خط سه مترو، طولانی‌ترین خط متروی تهران است که نیمه جنوبی آن از میدان منیریه تا آزادگان بعد از عید فطر افتتاح می‌شود.

كد خبر : ۳۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۸


روحانی تعریفی از اعتدال بیان کند تا مانند زمان اصلاحات نشود

ازناخبر: نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آقای روحانی یک تعریفی از اعتدال ارائه بدهد تا مانند زمان اصلاحات نشود، گفت:‌ آقای خاتمی شعار اصلاحات را مطرح کردند ولی به اسم اصلاح‌طلبی بیشترین فسادها ایجاد شد.

كد خبر : ۳۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۸


این انتخابات تمام شبهات درباره مشروعیت نظام را پاسخ داد/ نقش رهبر انقلاب بی‌بدیل بود

ازناخبر: رئیس‌جمهور منتخب ملت گفت: حکومتی که از حمایت مردم برخوردار است و از حضور رأی‌دهندگان مشروعیت می‌یابد، نه تنها از رسانه آزاد نمی‌هراسد بلکه از رسانه آزاد و قانونمند استحکام بیشتری می‌گیرد.

كد خبر : ۳۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۸


فرصت سازي يا فرصت سوزي براي جوانان لرستاني

ازناخبر: اين روزهاوقتي نگاهي به خيابان هاي شهرمان مي اندازيم باسيل عظيمي ازجوان ها مواجه مي شويم. جواناني كه دربهترين ايام زندگي خود به سرمي برند.ايامي كه بهره مندي مناسب ازمواهب آن نه تنهامسيرزندگي آنان ر ابه سمت وسويي روشن سوق مي دهد بلكه استفاده به جا و بكارگيري مناسب از استعدادها وظرفيت هاي اين قشرفعال وپويامي توانداثرات عمده اي رابرمسيرپيشرفت وترقي ديارمان بگذارد.

كد خبر : ۳۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۸


همه باید رئیس جمهور منتخب را یاری کنند

ازناخبر: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: همه گروه‌ها باید تلاش کنند تا مشکلات کشور برطرف شود و در این زمینه همه باید رئیس جمهور منتخب را یاری کنند.

كد خبر : ۳۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


رجل سیاسی بودن مختص مردان نیست/ جنسیت امتیاز انسانی نیست

ازناخبر: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه جنسیت امتیازی برای انسان‌ها نیست، متذکر شد: طبق نظر شهید بهشتی رئیس مجلس خبرگان قانون اساسی منظور از کلمه «رجال سیاسی» اعم از زن و مرد است.

كد خبر : ۳۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


سیاست دستکش مخملی بر دست چدنی آمریکا تغییر نکرده است

ازناخبر: نماینده مردم تهران درباره جنایت آمریکا در هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایرباس کشورمان، گفت: نفس این کار نشان می‌دهد این آمریکا همان آمریکای جنایت‌کار است چرا که آنها یک هواپیمای مسافربری را آگاهانه مورد هدف قرار دادند.

كد خبر : ۳۲۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


آماده کمک مستقیم به دولت یازدهم هستم / تشکیل بنیادی برای مشاوره به دولت جدید

ازناخبر: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه بنای کمک به دولت یازدهم را حتی به صورت مستقیم دارم، گفت: برخی پیشنهاد کرده‌اند که بنیادی را تشکیل داده و مشاوره‌هایی را به دولت و مجلس ارائه کنم که در حال بررسی آن هستم.

كد خبر : ۳۲۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


مقررات حفاظت فیزیکی برای کل تاسیسات چرخه سوخت ایران ایجاد شده است

ازناخبر: نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: مقررات حفاظت فیزیکی برای نیروگاه اتمی بوشهر بر اساس سند آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بر اساس سند 225 اصلاح و ارتقاء یافت.

كد خبر : ۳۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


استفاده از چتر عارف براي احياي دو حزب منحله/روايت بركناري يك وزير/پيشنهاد وزير آموزش و پرورش درباره کشته شدگان راهيان نور

ازناخبر: مهاجراني: مطهري گزينه خوبي براي ارشاد است،گنجی خاطرخواه گوگوش شده است؟،ادعاي فيگارو درباره سفر مخفي حسن روحاني به فرانسه،وضعیت حضور قالیباف در کابینه روحانی،سر زدن به والدین اجباری شد،پيشنهاد رحيمي به دولت يازدهم،گلايه نهادهاي نظارتي از يک ارتباط عجيب در توزيع دارو،دورخيز مديران احمدي نژاد براي حضور در دولت روحاني ،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۳۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


پس از تعطيلات مجلس، كنكور به صحن علني مي‌آيد

ازناخبر: پس از پايان تعطيلات اين هفته‌اي مجلس در اولين جلسه صحن علني طرح سنجش و پذيرش دانشجو نهايي و ابلاغ مي‌شود.

كد خبر : ۳۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای لرستان استعفا داد

ازناخبر: ابراهیم آقامحمدی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در لرستان از استعفای خود خبر داد.

كد خبر : ۳۲۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


مصر در يک قدمي تحول تازه

ازناخبر: مصر در شرايط حساسي قرار گرفته و روند برخورد حکومت فعلي با مخالفان به گونه‌اي است که راه حل‌هاي سياسي را به حاشيه برده و غيرقابل تحقق مي‌کند. طبعا در اين فضا نگاهها به نقطه سومي دوخته مي‌شود که اين روزها به درستي يا نادرستي و بطور واقع يا غيرواقع «بي‌طرف» جلوه مي‌نمايد. با اين وصف مي‌توان گفت مصر طي روزهاي آينده با وضعيتي کاملا جديد مواجه خواهد شد.

كد خبر : ۳۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


انحراف فکری علی مطهری از اصل ولایت فقیه مشخص شد

ازناخبر: علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی که گویا این روزها سخنگوی رسانه ها و سایتهای ضد انقلاب شده است دیروز طی مصاحبه ای با خبرگزاری مهر در مورد ولایت فقیه و اصولگرایان مطالبی را گفته است که نشان از انحراف فکری این نماینده اصلاح طلب دارد.

كد خبر : ۳۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


۱۰۰ درصد مطمئن بودم رئیس‌جمهور می‌شوم / مدتی است در موضوع هسته‌ای دخالت ندارم/ این دولت، دولتی پاک بود/ دولت هیچ بدهی‌ای به بانک مرکزی ندارد

ازناخبر: رئيس‌جمهور در گفتگوی زنده تلویزیونی با مردم گفت: بالاترین اجرای قانون اصل 44 را این دولت داشته است و این دولت هیچ بدهی به بانک مرکزی ندارد و حتی بدهی دولت‌های قبلی را هم تسویه کردیم.

كد خبر : ۳۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


مدیر کل شدن مقلد سروش در معاونت قرآنی وزارت ارشاد

ازناخبر: کاندیدای رد صلاحیت شده مجلس شورای اسلامی در ادوار گذشته و شخصی که قائل است ائمه و انبیا الهی معصوم نیستند در وزارت ارشاد مسئولیت قرآنی دریافت کرده است.

كد خبر : ۳۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


انگلیس نشان دهد در ترمیم رابطه با ایران، از حول حلیم داخل دیگ نمی افتد

ازناخبر: اقدامات آشتی جویانه، اگر به سهولت انجام شود، ممکن است اعتبار رای بریتانیا را به خطر بیاندازد. آقای هیگ این موضوع را به خوبی درک می کند. برای مثال، او متوجه است که این امر می تواند ، درخواست عجولانۀ بریتانیا برای بازگشایی سفارتش در تهران باشد، آن هم زمانیکه دولت ایران هنوز تضمین معتبری ارائه نداده که امنیت آن به خطر نخواهد افتاد.

كد خبر : ۳۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


مشارکت ۸۵ درصدی اهل سنت در انتخابات بیانگر علاقه‌مندی آنان به نظام است

ازناخبر: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مشارکت ۸۵ درصدی در بعضی مناطق سنی نشین بیانگر میزان علاقه‌مندی آنان به نظام اسلامی است.

كد خبر : ۳۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


اخبار لحظه به لحظه از تحولات مصر/ «عدلی منصور» به عنوان رئیس‌جمهور موقت مصر سوگند یاد کرد

ازناخبر: «عدلی محمود منصور» رئیس دادگاه قانون اساسی مصر به عنوان رئیس‌جمهور موقت این کشور سوگند یاد کرد.

كد خبر : ۳۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


دستور هيئت دولت درباره آسانسور فرودگاه امام (ره)/روايتي متفاوت از روابط احمدي‌ نژاد و روحاني

نتانياهو: منتخب جديد ايراني‌ها متاسفانه همسو با رهبري است،عبدي: سهم اصلاح‌طلبان در مشارکت مردم 10 درصد بود ،مخملباف سر از جشنواره فیلم اورشلیم درآورد،کشف محموله 9000 لیتری سوخت قاچاق توسط نیروی دریایی سپاه،این یک حاج خانم ایرانی نیست!،حمله سایبری به تجهیزات گازی آمریکا،مرگ مغزی ماندلا تایید شد،هشدار درباره واگذاري ساختمان هاي دولتي به يک سازمان غيردولتی...از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۳۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


جلوگیری روحانی و مجلس از عقد قرارداد شتابزده‎ی 6 میلیارد دلاری وزارت ارتباطات با چینی‎ها

ازناخبر: چهار سال قبل و با محوریت وزارت ارتباطات قراردادی 6 میلیارد دلاری با شرکت ZTE چین برای اجرای پروژه‎ای تحت عنوان FTTX تنظیم شد، که طی هفته‎های اخیر با سفر مقامات وزارت ارتباطات به چین، می‎رفت که با امضای این قرارداد خسارتی عظیم به کشور وارد شود، که خوشبختانه با مطلع شدن حسن روحانی از روند این قرارداد و هماهنگی با برخی نمایندگان مجلس از عقد این قرارداد جلوگیری شد.

كد خبر : ۳۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


از درخواست يک وزير براي هم ترازي معاونين خود با سفرا تا امتناع روحاني از ملاقات با حاميان فتنه در قم

ازناخبر: وقتي ايرنا به خبري که خود منتشر کرده انتقاد مي‌کند! ،مریم رجوی الهامبخش سرنگونی محمد مرسی!،رقابت جالب دستگاه هاي دولتي براي اخذ يک مجوز،زيبا كلام: حق زيادي گردن روحاني داريم،،ناراحتی حاجی‌بابایی از یک پیامک، بازداشت وکیل 10 میلیاردی پرونده اختلاس،تقدير احمدي‌نژاد از كلاس فلسفه مشايي،تعجب مديران مطبوعات از اظهارات اخیر احمدي نژاد درباره یارانه مطبوعات!...از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۳۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


برخی از روستاها ۱۰۰ درصد خالی از سکنه شدند/ افزایش امکانات روستایی، مانع افزایش حاشیه‌نشینی

ازناخبر: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اعلام اینکه به دلیل فقر، کمبود امکانات و بیکاری برخی از روستاها ۱۰۰ درصد خالی از سکنه شدند گفت: ایجاد کمربند سبز اطراف شهرها جلوی افزایش حاشیه‌نشینی را نمی‌گیرد بلکه باید امکانات روستاها را افزایش داد.

كد خبر : ۳۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


رسانه ملی، تنها نگاه سودآورانه نداشته باشد

ازناخبر: عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس ضمن انتقاد از شدت یافتن پخش آگهی‌های تجاری در رسانه ملی، گفت: صدا و سیما به جای پخش مداوم تیزرهای تبلیغاتی دغدغه‌های مردم و نمایندگان آنها را در مجلس منعکس کند.

كد خبر : ۳۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


همایش تجلیل از تولید کنندگان برتر کشاورزی ازنا+اسامی کشاورزان برتر

ازناخبر: همایش تجلیل از تولید کنندگان برتر کشاورزی شهرستان ازنا در سالن آفرینش این شهرستان به میزبانی اداره جهاد کشاورزی و ستاد زکات ازنا برگزار شد.

كد خبر : ۳۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


در هفته آینده منطقه ویژه و کار خدمات گمرکی آغاز میگردد

ازناخبر: نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی گفت: در هفته آینده منطقه ویژه و کار خدمات گمرکی آغاز میگردد، هم اکنون کد گمرکی صادر شده و در هفته آینده به بهره برداری می رسد.

كد خبر : ۳۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


مجلس از تیم ملی والیبال تقدیر می‌کند

ازناخبر: عضو هیئت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس از تقدیر خانه ملت از تیم ملی والیبال به پاس نتایج مطلوب در لیگ جهانی خبرداد.

كد خبر : ۳۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


مهم‌ترین نکته دعا از نگاه رهبر انقلاب/ نکاتی درباره دعا که در دیگر کتاب‌ها نیست

ازناخبر: رهبر انقلاب بارها تاکید کرده‌اند که اجابت و دریافت حاجت، اصل نیست و مهمّ خود دعا است. از نگاه ایشان رشد و ارتقاء حالت تضرّع؛ انکسار؛ ذلّت و در یک کلام، عبودیّت، خیلی مهمّ‌تر از دریافت حاجت حتّی حاجت‌های معنوی است.

كد خبر : ۳۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


از ماجراي بازداشت حسن روحاني در انگليس تا دردسرهاي سبد کالاي رمضان براي برخي کارمندان!

ازناخبر: واشنگتن پست: روحانی کاملاً متعهد به جمهوری اسلامی است،دیر نیست که رهبر ایران در سوریه خطبه پیروزی بخواند،دستور دولت براي پرداخت سختي کار به اهالي گزينش، ارجاع پرونده شکایت بقایی به دادسرا،انتشار تصویر مراسمی که برگزار نشده،ماجراي بازداشت حسن روحاني در انگليس...از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۳۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


اقدامات خود سرانه برخی ستادهای انتخاباتی روحانی

ازناخبر: در حالی که آقای روحانی روز 12 مرداد با تنفید حکم ریاست جمهوری از سوی مقام معظم رهبری و بعد از انجام مراسم تحلیف در مجلس رسما رئیس جمهور ایران می شود، اما برخی افراد از همین حالا با مراجعه به ادارات دولتی خواستار ارائه آمار و اطلاعات لازم از آنها هستند.

كد خبر : ۳۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


گروه‌های افراطی پشت پرده حوادث بسیاری از کشورهای اسلامی نقش بازی می‌کنند

ازناخبر: رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حوادث اخیر مصر گفت: یقیناً پشت صحنه حوادث اخیر بسیاری از کشورهای اسلامی گروه‌های مکار و افراطی وجود دارد، چراکه از نوع برخورد کشورهای غربی با این حوادث می‌توان این پشت صحنه را درک کرد.

كد خبر : ۳۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


انتخاب استاندار و مدیران دولت یازدهم در لرستان شایعه است

ازناخبر: مسئول هماهنگی و ارتباط دولت یازدهم در لرستان شایعه‌های موجود در خصوص انتخاب استاندار و مدیران دولت یازدهم در لرستان را رد کرد و آنها را در حد شایعه دانست.

كد خبر : ۳۴۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


داروسازی ازنا در جهان مطرح خواهد شد

ازناخبر: نماینده ازنا و دورد در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت دارو سازی بایر افلاک ازنا در جهان مطرح خواهد شد.

كد خبر : ۳۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


افتتاح مراسم 80سالگي رضا داوري اردكاني با پيام رئيس دفتر فرح!/درخواست يک مسئول براي اجراي تبصره بودجه سال 1338

ازناخبر: فرانسه نمي‌تواند زيان هنگفت دشمني آمريکا با ايران را بپردازد،تاجیک: روحانی از همه ظرفیت‌ها استفاده نمی‌کند،ایران در صدر اولویت‌ برنامه‌های جاسوسی آمریکا،انتشار کتاب توهین‌آمیز علیه ایران و شیعیان در دبی،درخواست يک مسئول براي اجراي تبصره بودجه سال 1338، آزادی متهم پرونده مسکن با شش هزار شاکی،آزادی زندانیان ایرانی در امارات، فاطمه‌ هاشمی: در دولت جدید حضور ندارم،دليل عدم ديدار روحاني با آيت‌الله صانعي،رفيق‌دوست: روحاني هيچ‌وقت اصلاح‌طلب نبوده است،تکذيبيه جديد نزديکان روحاني...از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۳۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


اسناد بالادستی به منزله وحی منزل نیست/ تصور درباره حل ساده مسائل و مشكلات بین‌المللی خام‌اندیشی است

ازناخبر: رئیس مجلس در اجلاس روسای آموزش و پرورش گفت: امروز باید به دو بعد اقتصادی و سیاست خارجی توجه کنیم و اگر کسی فکر کند بخش بین‌الملل را به راحتی می‌توان حل کرد خام‌اندیشی است و خوش‌بینانه است.

كد خبر : ۳۴۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


تکرار تاریخ/محمد مرسی سرنوشت مصدق را پیدا کرد

ازناخبر: روزنامه زمان چاپ استانبول که مطلبی در تفسیر شکست محمد مرسی در فضای سیاسی مصر و برکناری او از پست نخست وزیر منتشر کرده سرنوشت وی را با برکناری محمد مصدق نخست وزیر قانونی ایران در سال 1332 مقایسه کرده و هر دو را شبیه هم دانسته است.

كد خبر : ۳۴۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


وزیر راه و شهرسازی نسبت به تامین اعتبار کمربندی دورود قول مساعد داد
ازناخبر: نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر راه و شهرسازی برای تامین اعتبار پروژه کمربندی دورود طی امسال قول مساعد داد.
كد خبر : ۳۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۰


مهرورزی دولت احمدی‌نژاد در لرستان محقق نشد

ازناخبر: نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود اقدامات انجام شده در لرستان توسط دولت نهم و دهم، اما مهرورزی دولت احمدی‌نژاد در لرستان محقق نشد.

كد خبر : ۳۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۰


فعاليت رسمي منطقه ويژه اقتصادي لرستان در شهرستان ازنا آغاز شد

ازناخبر: مراسم عملياتي شدن منطقه ويژه اقتصادي ازنا روز چهارشنبه با حضور استاندار لرستان، نماينده مردم شهرستان هاي دورود و ازنا، امام جمعه و فرماندار ازنا و جمعي از مديران دستگاههاي اجرايي استاني و محلي برگزار شد.

كد خبر : ۳۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۰


گمرک منطقه ویژه اقتصادی ازنا آغاز به کار کرد

ازناخبر: گمرک منطقه ویژه اقتصادی ازنا با حضور استاندار لرستان افتتاح شد.

كد خبر : ۳۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۰


نصب مدیر آموزش و پرورش ازنا غیر قانونی است، او باید برگردد

ازناخبر: نماینده ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی خطاب به برخی از مسئولین جناح گرا در راستای مطالبه مردم مبنی بر بومی سازی مسئولین و با توجه به سیاستهای جدید دولت آینده مطالبی را از طریق این رسانه گوشزد کرد.

كد خبر : ۳۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۰


متن نامه شکایت قاضی‎پور از معاونت‌ برنامه‌ریزی رییس‌جمهور و وزیر نیرو به کمیسیون اصل ۹۰

ازناخبر: نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی از معاونت برنامه‌ریزی نظارت راهبردی رئیس جمهور و وزیر نیرو به کمیسیون اصل ۹۰ شکایت کرد.

كد خبر : ۳۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


انتخابات ۲۴ خرداد افتخار ملت ایران شد/ از اعتدال و استقلال روحانی حمایت می‌کنیم

ازناخبر: کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه آرامش در عین رقابت در جریان انتخابات ریاست جمهوری پیام و معنا داشت، گفت:‌ این انتخابات افتخاری برای ملت ایران و نظام بود.

كد خبر : ۳۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


پنج مطالبه اساسی مردم ازنا/ بزرگترین داروسازی خاورمیانه نیازمند سرمایه در گردش

ازناخبر: نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی بهره برداری از مجتمع فولاد و ذوب آهن، سد کمندان، منطقه ویژه اقتصادی، داروسازی بایر افلاک و چهار خطه شدن محور ازنا- شازند را پنج مطالبه اساسی مردم شهرستان ازنا برشمرد.

كد خبر : ۳۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بالاخره مجلس به حرف دولت رسيد

ازناخبر: وزارت ورزش و جوانان تشكيل شد تا اين نهاد هم صاحب وزيري از آن خود شود تا نمايندگان مجلس بتوانند با تعيين وزير، هنگامي كه كوتاهي مي‌شود او را به مجلس كشانده و استيضاح كنند.

كد خبر : ۳۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


23 تيرماه، برگي ديگر از حضور بي نظير مردم/ بازيگران 18 تير 1378 چه کساني بودند؟ + تصاوير

ازناخبر: اين روزها تقويم روي ميز مرور حوادث و خاطراتي تلخ است که نگاهي گذرا به آنها ما را در برابر وقايع سال 1378 و کوي دانشگاه قرار مي‌دهد.

كد خبر : ۳۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


می‌خواهم به ایران بروم / اميدوارم سفارتخانه‌هاي دو کشور بزودي بازگشايي شوند

ازناخبر: جک استراو، وزیر پیشین خارجه انگليس گفت: قصد دارد با هدف بهبود روابط کشورش با جمهوري اسلامي ايران به تهران سفر کند.

كد خبر : ۳۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


ارتش رژیم‌صهیونیستی 14هزارسربازخود را بازداشت کرد

ازناخبر: ارتش رژیم صهیونیستی 14 هزار سرباز خود را در سال گذشته میلادی دستگیر کرده و به زندان افکنده است.

كد خبر : ۳۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


فتح‌الله‌زاده، جباری را به دادگاه می کشاند/ نکونام در استقلال می‌ماند

ازناخبر: مدیرعامل باشگاه استقلال از شکایت از مجتبی جباری و همچنین حضور قطعی جواد نکونام برای فصل بعد خبر داد و گفت، قلعه‌نویی "نکو" را برای فصل بعد می‌خواهد.

كد خبر : ۳۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


۲۷ نماینده غایب آغاز جلسه علنی امروز مجلس

ازناخبر: ۲۷ نماینده در آغاز جلسه علنی امروز مجلس غایب بودند که اسامی آنها از سوی هیئت رئیسه مجلس اعلام شد.

كد خبر : ۳۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


اعتدال یعنی نه افراط و نه تفریط

ازناخبر: نماینده مشهد با بیان اینکه اعتدال به معنای حرکت در چارچوب آرمان‌های انقلاب اسلامی است، گفت:اعتدال یعنی نه افراط و نه تفریط.

كد خبر : ۳۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


استفاده از ظرفیتهای کارآمد لرستان در کابینه یازدهم

ازناخبر: نماینده مجلس گفت: در مراسم ضیافت افطاری که یکشنبه شب در مجلس شورای اسلامی برگزار شد مصداقهایی از ظرفیتهای کارآمد استانهای زاگرس نشین برای استفاده در کابینه یازدهم به رئیس جمهور منتخب معرفی شد.

كد خبر : ۳۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


لاریجانی حکم کمیته تفحص از تامین اجتماعی را صادر کرد/قائدرحمت عضو گروه تفحص

ازناخبر: عضو کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی از صدور احکام اعضای این کمیته توسط رئیس مجلس خبر داد.

كد خبر : ۳۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


مشکل آموزش و پرورش با کش و قوس های سیاسی حل نمی شود

ازناخبر: مشکل آموزش و پرورش با یک بخشنامه سراسری در این زمینه حل می شود نه با کش وقوس سیاسی ، البته هر مسئولی می تواند پیشنهاد وانتقاد سازنده داشته باشد اما کش و قوس سیاسی بحران آفرین است.

كد خبر : ۳۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


31 هزار نفر لرستانی در انتظار وام ازدواج

ازناخبر: در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان، که صبح امروز در استانداری لرستان برگزار شد، مسئول هماهنگی بانک های استان از انتظار 31 هزار جوان لرستانی برای دریافت وام ازدواج خبرداد.

كد خبر : ۳۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


اختصاص بودجه 100 میلیارد تومانی از سوی دولت برای کمک به خانواده زندانیان

ازناخبر: مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مرکز از اختصاص 100 میلیارد تومان اعتبار از سوی دولت برای کمک به زندانیان در بودجه 92 خبر داد.

كد خبر : ۳۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۷


تعبیر آیت‌الله مصباح‌یزدی از آثار زیان‌بار رفاه‌طلبی و دنیازدگی / راز حماسه‌آفرینی دفاع مقدس

ازناخبر: رئیس موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) با اشاره به آثار زیان‌بار رفاه‌طلبی و دنیازدگی گفت: حاصل این امر چیزی جز تغییر مجاهدان به انسان‌های دنیاگرا نبوده است.

كد خبر : ۳۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۷


بومی گرایی و شایسته سالاری یا تحزب با نام بومی گرایی

ازناخبر: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که برگرفته از انقلاب اسلامی است ، براساس مبانی دین مبین اسلام و با مجاهدت بنیانگزار کبیر انقلاب اسلامی پایه گزاری شد...

كد خبر : ۳۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۷


صندلی‌های خالی مجلس برای چه کسانی است؟

ازناخبر: شایسته است نمایندگان مجلس با توجه به وظیفه خود و به احترام موکلان خود، به موقع در جلسات حاضر شوند تا هر بار که مجلس آغاز می‌شود، جمله «اسامی غایبان و تأخیرکنندگان جلسه علنی امروز...» را نشنویم اما با بررسی ۱۲ جلسه علنی نام ۲ نماینده تهران در نیمی از این جلسات بعنوان غایب ذکر شد. 

كد خبر : ۳۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


تذکر ۱۲ تن از نمایندگان به ناجا به‌خاطر عدم پیگیری جدی حمله به ناهیان منکر

 ازناخبر: ۱۲ تن از نمایندگان مجلس امروز در خصوص عدم پیگیری جدی ناجا در دفاع از آمران به معروف و ناهیان از منکر تذکراتی را مطرح کردند.

كد خبر : ۳۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


جرم سیاسی؛ پاشیدن نقل محفل مجلس ششم در حریم مجلس اصولگرا/ طراحان طرح، در پی راهکارهای ضربه به نظام هستند

ازناخبر: از اواخر سال گذشته بود که بحث تعریف جرم سیاسی در قانون احزاب توسط بر خی از نمایندگان مطرح شد و از همان روزها هم مخالفت‌ها با این موضوع از درون و بیرون پارلمان آغاز شد، چرا که اصولا طرح این موضوع را در شرایطی که قوانین روشن و شفافی در عرصه فعالیت های سیاسی وجود دارد به صلاح نمی دانستند.

كد خبر : ۳۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


کابینه آقای روحانی هنوز تکمیل نیست /لیست وزرا برای روز تحلیف آماده می شود

ازناخبر: نماینده مجلس گفت: : بیشترین مسائلی که توسط نمایندگان در دیدار صبح امروز نمایندگان با دکتر روحانی مطرح شد مسائل بین الملل، مشکلات اقتصادی، بیکاری، مسائل فرهنگی و توجه به مناطق محروم کشور بود.

كد خبر : ۳۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


روحانی با وساطت آیت‌الله جنتی تایید صلاحیت شد

ازناخبر: کد خدایی: آقای روحانی که ابتدا پنج رای داشتند و بعد روی شش رای ثابت ماندند، آقای جنتی رایزنی کردند و آقای دکتر عارف که پنج رای داشتند، آقای جنتی گفتند من ایشان را می‌شناسم از قدیم، انسان متدینی هستند اگر تمایل دارید به ایشان رای دهید.

كد خبر : ۳۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


«فیس بوک» و «گوگل» با جاسوسی از کاربران خود درآمدزایی می‌کنند

ازناخبر: یک اندیشکده آمریکایی با تاکید بر اینکه آژانس امنیت ملی آمریکا تنها نهادی نیست که در حال جاسوسی از شهروندان این کشور است، نوشت: سازمان‌های تجاری همچون گوگل و فیس‌بوک نیز از طریق جاسوسی از کاربرانشان، پول درمی‌آورند.

كد خبر : ۳۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


پیشرفت علمی تنها با حرکتی جهادی میسر می‌شود

ازناخبر: عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، با یادآوری اینکه مقام معظم رهبری پیشرفت علمی را از اولویت‌های عمده کشور می‌دانند، گفت: برای نیل به حماسه علمی مدنظر مقام معظم رهبری نه حرکتی تدریجی بلکه نیازمند حرکتی جهشی و سریع هستیم.

كد خبر : ۳۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


حضور قطعی۱۰ رئیس‌جمهور، ۳ نخست‌وزیر ۵ رئیس مجلس و ۶ وزیر‌ خارجه در مراسم تحلیف

ازناخبر: مدیر کل تشریفات مجلس از حضور قطعی ۱۰ رئیس‌جمهور، سه نخست وزیر، پنج رئیس مجلس و شش وزیر خارجه در مراسم تحلیف روحانی خبر داد و گفت: لیست نهایی مهمانان خارجی مراسم تحلیف پنج‌شنبه تکمیل خواهد شد.

كد خبر : ۳۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


نطق جنجالی"علی مطهری" در مجلس

ازناخبر: قرائت گزارش این فتنه برکاتی خواهد داشت از جمله شناسایی یک فرقه مذهبی مستقر در قم که سال‌هاست در حمله به بیوت مراجع تقلید و علمای آزاده و حر و برهم زدن جلسات مذهبی از طریق تحریک جوانان مذهبی و انقلابی فعال است. به تعبیر شهید مطهری شعارهای خوارج مرده است اما روح خوارجی‌گری در برخی از ما حلول کرده است.

كد خبر : ۳۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


مهدی غضنفری، از الیگودرز تا میدان ولی عصر

ازناخبر: وزیر اصالتا الیگودرزی و لرستانی دولت احمدی نژاد، در روزهای پایانی کار خود در دولت، بدجور علیه یکی از مهم ترین و جنجالی ترین مصوبات هیات دولت قد علم کرده و هر طور که شده می خواهد جلوی واگذاری نمایشگاه دایمی تهران به صدا و سیما را بگیرد.

كد خبر : ۳۶۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


آقای وزیر به سلامت!

ازناخبر: روزهای پرتب و تاب اما کوتاه وزارت آخرین وزیر بهداشت احمدی نژاد در حال سپری شدن است و در واقع او را می توان رکورددار کوتاه ترین عمر وزارت در دوره احمدی نژاد  دانست.

كد خبر : ۳۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


رسیدن به جامعه «عادلانه، پیشرفته و معنوی» آرمان اصلی و درجه یک نظام اسلامی/ در هر شرایطی، با نگاه واقع بینانه به دنبال آرمانها باشید/ تکلیف گرایی هیچ منافاتی با دنبال نتیجه بودن ندارد

ازناخبر: حدود هزار نفر از دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی، عصر امروز در نشستی صمیمانه و صریح با رهبر معظم انقلاب، به بیان دیدگاههای جامعه دانشجویی و تبادل نظر درباره موضوعات مختلف علمی، دانشگاهی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی پرداختند.

كد خبر : ۳۶۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


سونامی خزنده غیر بومیان در ازنا را محدود خواهیم کرد/نبود اعتبارات علت بر زمین ماندن طرح های آبیاری

ازناخبر: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ازنا گفت: کشاورزان غیر بومی و کشت های غیر استراتژیک به مانند سونامی خزنده می باشند، آنها را محدود خواهیم کرد، علت بر زمین ماندن طرح های آبیاری تحت فشار نرسیدن اعتبار سال جاری است.

كد خبر : ۳۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


کابینه پیشنهادی دولت یازدهم را بیشتر بشناسید

ازناخبر: اعضای کابینه حجت الاسلام حسن روحانی در حالی که تنها چند روز تا استقرار رسمی دولت باقی مانده است، یک گام تا نهایی شدن فاصله دارد. به طوری‌که اکثر وزارتخانه‌ها وزرای پیشنهادی خود به مجلس را شناخته‌اند.

كد خبر : ۳۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


تلاش برخی برای حضور خاتمی در مراسم تحلیف با چه هدفی است؟

ازناخبر: گروهکی که سابقه دهن کجی به نظام و ملت را دارند به دنبال پاک کردن نقش خاتمی در فتنه 88 هستند تا به نظام خرده بگیرند که چگونه فردی می تواند در مراسم تحلیف رئیس جمهور کشور شرکت کند اما در عین حال جزء افرادی باشد که قصد ضربه زدن به نظام را دارند.

كد خبر : ۳۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد متوقف شده است/ مجلس به دنبال راهکارهای جدید

ازناخبر: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از توقف طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد خبر داده و گفت: مجلس به دنبال راهکارهای جدید برای انجام این طرح است.

كد خبر : ۳۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


اشتغال‌زايی بر مبنای دانش در دستور كار جهاد دانشگاهی قرار گيرد

ازناخبر: نماينده مردم ازنا و دورود در مجلس با بيان اينكه جهاد دانشگاهی می‌تواند اشتغال بر مبنای دانش را در كشور مرتفع سازد، گفت: طبق بيانات مقام معظم رهبری مبنی بر ارتقای سطح دانش جامعه، جهاد دانشگاهی می‌تواند در تحقق اين امر نقش مهمی را ايفا كند.

كد خبر : ۳۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


در لرستان انتخاب اشخاص بر اساس شایستگی نیست/سیاسی کاری نباید در ورزش ورود کند

ازناخبر: معاونت تربیت بدنی ازنا گفت:در لرستان انتخاب اشخاص بر اساس شایستگی نیست،برخی جایگزین افراد متخصص شده اند، سیاسی کاری نباید در ورزش ورود کند.

كد خبر : ۳۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


روز قدس حماسه سیاسی دیگری رقم خواهد خورد

ازناخبر: رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مردم در راستای حماسه سیاسی انتخابات 24 خرداد، در روز قدس حماسه دیگری خلق می‌کنند.

كد خبر : ۳۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


روز قدس نماد ظلم ‌ستيزي امت اسلامي است

ازناخبر: نماينده مردم دورود و ازنا در مجلس شوراي اسلامي گفت : روز جهاني قدس نماد آزادي خواهي ، ظلم ستيزي و وحدت امت اسلام در مقابل استكبار جهاني است.

كد خبر : ۳۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


آغاز عملیات ساخت مجتمع فولاد گهر دورود/کلنگی که به زمین نخورد

ازناخبر: عملیات ساخت مجتمع فولاد گهر در شهرستان دورود آغاز شد.

كد خبر : ۳۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


عسگراولادی: موسوی و کروبی عذرخواهی کنند

ازناخبر: یک عضو حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: من از آقایان موسوی و کروبی استدعا دارم، یکپارچگی نظام را با عذرخواهی خود تقویت کنند.

كد خبر : ۳۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


جهاد دانشگاهی می‌تواند اشتغال بر مبنای دانش را در كشور مرتفع سازد

ازناخبر: نماينده مردم ازنا و دورود در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه جهاد دانشگاهی می‌تواند اشتغال بر مبنای دانش را دركشور مرتفع سازد، گفت: طبق بيانات مقام معظم رهبری ما مكلف هستيم كه ارتقاء سطح دانش جامعه را در راس تمام برنامه‌ها قرار دهيم به گونه‌ای كه بزرگ‌ترين قطب علمی منطقه باشيم و جهاد دانشگاهی می‌تواند در تحقق اين امر نقش مهمی را ايفا كند.

كد خبر : ۳۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


هرکس به روحانی رای نداده افراطی نیست/ موفقیت روحانی، موفقیت نهاد روحانیت است

ازناخبر: حدادعادل با اشاره به اینکه گروهی سعی دارند کسانی را که به روحانی رای ندادند «افراطی» جلوه دهند، گفت: افراطی کسانی هستند که ۱۸ تیر ۷۸ و فتنه ۸۸ را رقم زدند.

كد خبر : ۳۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


کاخ سفید: آمریکا آماده تعامل با ایران در موضوع هسته‌ای است

ازناخبر: دفتر مطبوعاتی کاخ سفید بیانیه‌ای درباره مراسم تحلیف حجت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور ایران منتشر کرد.

كد خبر : ۳۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


وزرای پیشنهادی کابینه یازدهم کیستند؟سوابق همه مردان روحانی

ازناخبر: حسن روحانی عصر امروز یکشنبه و در مراسم تحلیف، لیست وزرای پیشنهادی خود را برای گرفتن رای اعتماد از نمایندگان مجلس معرفی کرد.

كد خبر : ۳۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


روحانی: تنها راه تعامل با ایران کاستن از خصومت‌هاست/ با زبان تکریم‌ سخن بگویید نه تحریم

ازناخبر: حجت‌الاسلام دکتر روحانی در مراسم تحلیف خود، پس از سخنرانی رؤسای قوای مقننه و قضائیه، طبق اصل ۱۲۱ قانون اساسی سوگند یاد کرد پاسدار حقوق ملت و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران باشد.

كد خبر : ۳۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


طلایه‌داران اقتصادی آینده

سكان‌داران اقتصادی كشور در طول 4 سال آینده سرانجام معرفی شدند. روحانی دو هفته زودتر از زمان مقرر اسامی كابینه را به مجلس معرفی كرد تا نشان دهد عادت به پشت گوش انداختن مسئولیت‌ها و وظایف ندارد. مروری بر مردان اقتصادی دولت آینده نشان می‌دهد كه آنها زا میان باتجربه‌ترین‌ها و تحصیل‌كردگان آكادمیك انتخاب شده‌اند.هر كدام از وزرای اقتصادی كابینه پیش از این در سمت‌های مرتبت با وظیفه تازه خود فعالیت داشته‌اند و برای بسیاری از مردم و نمایندگان مجلس شناخته شده‌اند.

كد خبر : ۳۷۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


واکنش شریعتمداری به معرفی برخی وزرای کابینه روحانی

شریعتمداری تصریح کرد: احساس می‌شود رئیس جمهور منتخب در انتخاب اعضای کابینه خود با مجموعه‌ای از فشارها، انتظارها و رودربایستی‌ها روبرو بوده است.

كد خبر : ۳۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


(تصاویر) تنفیذ احمدی‌نژاد در سال 84

ازناخبر: مراسم تنفیذ رئیس جمهور منتخب شد و پس از آن دکتر حسن روحانی با حضور در مجلس شورای اسلامی در حضور مردم و نمایندگان آن ها سوگند کرد.

كد خبر : ۳۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


مهم ترین چالش دولت روحانی وضعیت اقتصادی کشور است

ازناخبر: نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: مهم ترین چالش پیش روی دولت روحانی در اداره کشور، بحث وضعیت اقتصادی است.

كد خبر : ۳۷۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


احمدی نژاد به شعار خود در لرستان عمل نکرد

ازناخبر: نماینده مردوم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از عملکرد محمود احمدی نژاد رئیس جمهور پیشین کشور گفت: وی به شعار خود در خصوص رفع محرومیت در لرستان عمل نکرد.

كد خبر : ۳۸۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


آقای روحانی الوعده وفا / آغاز شمارش معکوس؛ 99 روز + جدول و عکس

ازناخبر: دکتر روحانی تاکید کرده بود که در برنامه مدون من علاوه بر راه حل هایی برای رفع این مشکلات؛ راه حلهای کوتاه مدت یک ماه و 100 روزه برای حل مشکلات ومعضلات اقتصادی، اجتماعی و سیاست داخلی و خارجی پیش بینی شده است که ما می توانیم در یک فرصت کوتاه شاهد تحول اقتصادی باشیم.

كد خبر : ۳۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


عيد سعيد فطر، عيد استجابت دعا، عيد آسودگي از آتش غفلت مبارك باد

ازناخبر: رسول اكرم(ص) فرمود: و چون شب عيد فطر كه شب جوائز نام دارد فرا رسد، خداوند پاداش عمل‏كنندگان را بدون حساب و شمارش ببخشد.

كد خبر : ۳۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


خبرنگاران از دستاوردهای انقلاب دفاع کنند

ازناخبر: امام جمعه ازنا گفت : خبرنگاران باید واقعیت ها و مشکلات را به دور از جناح بندی های سیاسی به گوش مسئولین برسانند و از دستاوردهای انقلاب دفاع کنند.

كد خبر : ۳۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۸


مجلس به وزرای ناصالح رأی نخواهد داد/ نمایندگان به فکر مصالح کشور و مردم هستند

ازناخبر: نماینده مردم اهواز در مجلس با تاکید بر اینکه مجلس به وزرای ناکارآمد و ناصالح رأی نخواهد داد، ‌این اقدام را در جهت تامین مصالح کشور و مردم دانست.

كد خبر : ۳۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۹


انجام وظیفه مجلس با انتخاب وزرای صالح/ رویدادهای منطقه اسلامی نگران‌کننده است

ازناخبر: حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای ابراز امیدواری کردند با انجام وظیفه مجلس در انتخاب وزرای صالح، دولت جدید تشکیل شده و با همراهی مردم کارهای بزرگ، مهم و دشواری که حاوی منافع بزرگی است به بهترین وجه انجام شود.

كد خبر : ۳۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۹


عید فطر، عید وحدت و همدلی جهان اسلام است/مجلس شورای اسلامی در آستانه یک آزمون بزرگ

ازناخبر: نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: امروز بیش از هر زمانی امت اسلامی به وحدت نیازمند است و عید فطر تجلی وحدت امت اسلامی است.

كد خبر : ۳۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۹


مبارزه با فساد، اصلی‌ترین برنامه علی ربیعی است

ازناخبر: دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس مبارزه با فساد و تعامل با مجلس را از مهمترین خصوصیات مثبت دکتر علی ربیعی وزیر پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد.

كد خبر : ۳۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


«زنگنه» گزينه مناسب براي وزارت نفت است

ازناخبرسه نفر از اعضاي كميته هاي تخصصي مجلس شوراي اسلامي، «زنگنه» را گزينه مناسب براي تصدي وزارت نفت دانستند.

كد خبر : ۳۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


سایه یک شخصیت امنیتی بر سر کار و کارگران!

ازناخبر: در حالی که انتظار می رود رئیس جمهور منتخب برای انتخاب اعضای کابینه خود حداقل معیار نقش نداشتن در فتنه 88 را در نظر بگیرد با این حال برخی از وزرای پیشنهادی همین ویژگی حداقلی را نیز دارا نمی باشند.

كد خبر : ۳۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


مجلس آگاه، پویا و پیگیر سلامت قوه مجریه را تضمین می‌کند/ در انتخاب وزرا سهم‌خواهی جناح‌ها و احزاب در کار نبود

ازناخبر: رئیس‌جمهور با بیان اینکه تعامل بین دولت و مجلس بسیار کارگشا خواهد بود، گفت: مجلس آگاه، پویا و پیگیر می‌تواند سلامت و موفقیت قوه مجریه را تضمین کند.

كد خبر : ۳۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


امانت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به دست نااهلان نسپارید

شریعتمداری تصریح کرد: از نمایندگان مجلس که به فردای قیامت و شمار اعمال در روز شمارین می‌اندیشند، انتظار آن است که امانت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که خون‌بهای شهیدان است را به نااهلان نسپارند.

كد خبر : ۳۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


در انتخابات ۸۸ تقلب نشد/ حفظ آرا برای روحانی کار سختی است/ هرروز کیهان را می‌خوانم

ازناخبر: سعید حجاریان می‌گوید که در انتخابات ۸۸ آنچه از صندوق‌های رأی بیرون آمد نام احمدی‌نژاد بود و تقلبی در صندوق‌های رأی صورت نگرفت.

كد خبر : ۳۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


نطق‌ شدیداللحن حامی سابق روحانی علیه وی:اصحاب فتنه در اطرافتان جمع شده‌اند

ازناخبر: جلسه رأی اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی کابینه یازدهم هم‌اینک در حال برگزاری است.

كد خبر : ۳۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


"کُمیت لنگِ" فتنه گران باربه جایی نمی برد

ازناخبر: مجلس دیروز نه شباهتی به مجلس شورای اسلامی داشت و نه معارفه و رای اعتماد به وزرا بلکه بیشتر به کلاس درس کودکانه ای شباهت داشت که درآن کودکان برای خواسته ای کودکانه به جان هم افتاده بودند.

كد خبر : ۳۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


به "بزرگواری" گفتم باید عذرخواهی کند/تمام کابینه روحانی از مجلس رای اعتماد خواهند گرفت

ازناخبر: ایرج عبدی ضمن اظهار تاسف در رابطه با نطق "سید علی‌محمد بزرگواری" گفت: طبق ماده 79 آیین نامه، برای تذکر تریبونی به آقای لاریجانی مراجعه کردم ولی چون کولیوند (نماینده لُرتبار کرج) قبل از بنده صحبت کردند نظر رئیس مجلس این بود که صحبت های کولیوند کفایت می کند.

كد خبر : ۳۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


تصاویر بدون شرح از زندگی شیما

ازناخبر: این تصاویر دل همه را به درد آورده ، امید به اینکه کسی پیدا شود و شیما را به زندگیش برگرداند.

كد خبر : ۳۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


پخش تصاویر مجلس آبروریزی است

ازناخبر: پرستویی افزود: متاسفانه می بینم رئیس جمهوری که با رأی مردم انتخاب شده در مجلس حضور دارد و وزرا درباره ی برنامه شان توضیح می دهند اما بسیاری از این نمایندگان که از طرف مردم در آن جا حضور دارند، هیچ توجهی ندارند و مدام گرم صحبت کردن و راه رفتن هستند.

كد خبر : ۳۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


کسانی که فتنه را حاشیه می دانند نظرشان مغایر با مواضع رهبر انقلاب است

ازناخبر: دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان گفت:  فتنه یک اصل و یک مقیاس و شاخص برای شناخت افراد است و کسانی که فتنه را حاشیه می دانند، مغایر با مواضع رهبر انقلاب در خصوص فتنه و فتنه گران نظر می دهند.

كد خبر : ۳۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


چماق‌ها را برای دشمن نگاه داریم / قوم لر پیشتاز در دفاع از انقلاب

ازناخبر: قوم لر همواره نشان داده که در راه حفظ اصول اسلام و انقلاب از همه چیز خود گذشته و در صف مقدم نبردها قرار داشته‌ است؛ نمونه بارز آن حضور چشم‌گیر در هشت سال دفاع مقدس و راهپیمایی‌های حمایت‌آمیز از آرمان‌های امام و رهبری است.

كد خبر : ۳۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


موانع بهره برداری از پروژه مسکن مهر ازنا رفع شود/ مشکل کم آبی در روستاها

ازناخبر: امام جمعه ازنا با بیان اینکه مسکن مهر ازنا تبدیل به یک معضل شده، افزود: مسئولان باید هر چه سریعتر موانع بهره برداری از مسکن مهر ازنا را رفع کنند.

كد خبر : ۳۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


منطقه ای که اقتصاد لرستان را "ویژه" می کند/ فرش قرمز در انتظار سرمایه گذاران

ازناخبر: راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی لرستان در شهرستان ازنا شاید در سال جاری یکی از مهم ترین رخدادهای اقتصادی این استان بود که به وقوع پیوست، منطقه ای که در صورت استقبال سرمایه گذاران می تواند ناجی اقتصاد این استان باشد.

كد خبر : ۳۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


وزیر پیشنهادی علوم باید از فتنه برائت جسته باشد/ جلوگیری از جو سیاسی کاذب در دانشگاه‌ها

ازناخبر:رئیس حوزه علمیه صاحب‌الزمان تهران گفت: رئیس‌جمهور باید فردی را برای وزارت علوم انتخاب کند که از فتنه برائت جسته باشد و فضای دانشگاه‌ها را به سمت فضای سیاسی کاذب هدایت نکند.

كد خبر : ۳۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


روحانی در حال بررسی گزینه معاونت پارلمانی است/هنوز کسی انتخاب نشده

ازناخبر:یکی از نزدیکان رئیس جمهور گفت: حجت‌الاسلام روحانی هنوز تصمیمی درباره تعیین معاون پارلمانی خود اتخاذ نکرده و در حال بررسی موضوع است.

كد خبر : ۳۹۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


هميشه اصلاح طلب بوده ام و مغضوب افراطي ها

ازناخبر:ختر هيچ سياستمداري در ايران به اندازه او در حاشيه و متن سياست قرار نگرفته است. بي محابا حرفش را مي زند و هزينه اعتقادش را هم مي دهد. بسياري از تابوهاي زنانه جامعه مردسالار ايران را شكسته و مي گويد رفتارش عكس العمل طبيعي به آن چيزي است كه در بطن اجتماع رخ مي دهد.

كد خبر : ۳۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


مدیریت ما نه منسجم است ؛ نه تخصصی و نه هماهنگ/مهمترین خواسته نمایندگان لرستان ازدولت تخصیص اعتباراست

ازناخبر:توکلی گفت:استانداری بیشترین نقش را در ضعف مدیریت استانی ایفا می کند. هدف اصلی ما تقویت استانداری است و اگر زمانی قرار باشد استاندار جدیدی انتخاب شود اولویت با یک استاندار بومی و توانمند است.

كد خبر : ۳۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۱


واقعاً این مجلس در رأس امور است؟!!

ازناخبر: پخش مستقیم و کامل مذاکرات روزهای اخیر مجلس شورای اسلامی از صدا و سیما اقدام بسیار شایسته و قابل تقدیری بود. هرچند شاید جلسات بحث در مورد کابینه پیشنهادی تأثیری در رأی مخالف یا موافق دادن نمایندگان به کابینه نداشته باشد و رایزنی ها و وعده و وعید ها پیش از این جلسات صورت گرفته باشد ولی پخش آن ها از رسانه ملی این امید را ایجاد کرد که مردم شریف ایران واقعیت های عرصه سیاسی را بهتر درک کنند و دغدغه ها و میزان کارآمدی مجلس منتخب خود را بشناسند.

كد خبر : ۳۹۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۱


آب شرب مهم ترین مطالبه روستائیان ازنا/ آب "کمال صالح" به لرستان نرسید

ازناخبر: در بازدید نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی مشکلات چهار روستای شهرستان ازنا بررسی و بر پیگیری برای رفع مشکل آب شرب این روستاها تاکید کرد.

كد خبر : ۳۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


دست‌بند بهارستان بر دستان قاچاق‌چی‌ها

ازناخبر: جلسه علنی امروز مجلس به بررسی لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز، اعاده شده از شورای نگهبان اختصاص داشت.

كد خبر : ۳۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


شاید لازم باشد در روند رای اعتماد به وزرا، اصلاحات آیین‌نامه‌ای انجام شود

ازناخبر: نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: شاید لازم باشد در روند بررسی رای اعتماد وزرا در آیین‌نامه داخلی مجلس اصلاحاتی ایجاد شود تا رعایت عدالت در این بخش بشود.

كد خبر : ۳۹۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


کلنگ احداث اداره ثبت احوال شهر مومن آباد به زمین خورد

ازناخبر: مراسم کلنگ احداث اداره ثبت احوال شهر مومن آباد با حضور حسین میر دریکوندی مدیر کل ثبت احوال لرستان، فرماندار شهرستان ازنا و جمعی از مسئولان این شهرستان به زمین زده شد.

كد خبر : ۳۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


بسیاری مسئولان با روستاییان ارتباط آنچنانی ندارند

ازناخبر: نماینده مردم دورود و ازنا درمجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان دستگاه‎های اجرایی باید با تمام توان در جهت رفع مشکلات روستاییان تلاش کنند.

كد خبر : ۳۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


اولويت نخست دولت تدبير و اميد رفع مشكلات اقتصادي و معضل بيكاري است

ازناخبر: نماينده مردم دورود و ازنا در مجلس شوراي اسلامي گفت : اولويت نخست دولت تدبير و اميد آقاي روحاني بر طرف كردن مشكلات اقتصادي و رفع معضل بيكاري است.

كد خبر : ۳۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


بهره برداری از داروسازی بایر افلاک گام مهمی در مسیر توسعه صادرات دارویی کشور در ابعاد مختلف است

ازناخبر: نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: بهره برداری از داروسازی بایر افلاک گام مهمی در مسیر توسعه صادرات دارویی کشور در ابعاد مختلف است.

كد خبر : ۳۹۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


راهپیمایی جوانان برای مردم سوریه دلگرم کننده است

ازناخبر: نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: خیلی از جوانان در سرتاسر دنیا علاقه دارند به مردم سوریه کمک کنند و راهپیمایی فردا برای مردم سوریه دلگرم کننده خواهد بود و با حمایتهای بین المللی می توان به مقاومت و به پیروزی رسیدن مردم سوریه کمک کرد.

كد خبر : ۳۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


جوانان ایران فریاد "هیهات من الذله" را سر خواهند داد/کشورهای جنبش عدم تعهد جلسه اضطراری تشکیل دهند

ازناخبر: نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: به سران آمریکا و اسرائیل هشدار می دهم که خودشان را در باتلاق سنگین و فروبرنده جنگ با سوریه نیندازند. باتلاقی که جنازه های سربازان آمریکایی و هم پیمانانشان را به خانواده هایشان تحویل خواهد داد.

كد خبر : ۳۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


دولت پیام ملت را دریافت کرد/ پیروزی از آن مقاومت و مردم سوریه است

ازناخبر: خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه توقع از رئیس جمهوری که لباس روحانیت برتن دارد ، متفاوت با دیگران است گفت: پیام نمانیدگان، پیام مجلس نبود،پیام همه مردم بود که دولت هم این پیام را دریافت کرد.

كد خبر : ۳۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۸


آلمان هم به صف مخالفان جنگ علیه سوریه پیوست

ازناخبر: وزارت خارجه آلمان اعلام کرد که این کشور در جنگ علیه سوریه شرکت نخواهد کرد.

كد خبر : ۳۹۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۸


چرا هاشمی در انتخابات ۸۸ به شکست‌خوردگان توصیه‌های امروز را نکرد

ازناخبر: نماینده مردم اصفهان در مجلس این سوال را مطرح کرد که چرا هاشمی رفسنجانی در انتخابات ۸۸ مواضعی را اتخاذ نکرد که شکست‌خوردگان آن اقدامات را انجام ندهند.

كد خبر : ۳۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۸


اقتصاد مقاومتی راهبرد دولت در مقابله با تهاجم اقتصادی است

ازناخبر: سخنگوی دولت گفت: راهبرد دولت در مقابله با تهاجم اقتصادی تحقق مقاومت اقتصادی است.

كد خبر : ۳۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۸


تامین خوراک پالایشگاه الیگودرز از خطوط نفتی ازنا

ازناخبر: قائدرحمت تامین خوراک پالایشگاه الیگودرز از خطوط مخابرات خط و لوله ازنا را از تصمیمات دولت دانست.

كد خبر : ۴۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


پیگیری برای رفع نواقص محور ازنا - الیگودرز/ تکمیل زیرگذرها ضروری است

ازناخبر: نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیریهای انجام شده برای رفع نواقص محور ازنا - الیگودرز، خواستار تسریع فعالیتها در این زمینه شد.

كد خبر : ۴۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


سخنی با اعضای شورای شهر ازنا

ازناخبر: سه شنبه 12 شهریور ماه اولین جلسه رسمی چهارمین دوره شوراهای شهر و روستا برگزار می شود و پارلمان های محلی آغاز به کار می کنند. در ازنا هم اعضای 7 نفره شورای شهر می روند تا روند پیشرفت های ازنا در دوره های مختلف را به پیش ببرند.

كد خبر : ۴۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


زيرساخت ها و بستر سرمايه گذاري در لرستان به خوبي فراهم نشده است

ازناخبر: نماينده مردم دورود و ازنا در مجلس شوراي اسلامي گفت : اولويت نخست دولت تدبير و اميد آقاي روحاني بر طرف كردن مشكلات اقتصادي و رفع معضل بيكاري است.

كد خبر : ۴۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


خواهش مي‌کنم ما را مصادره نکنيد

ازناخبر: علی جنتی؛وزیرفرهنگ وارشاداسلامی گفت: نگاه ما به همه برابر و اصل برايمان قانون است بنابراين خواهش مي‌کنم، هيچ‌کدام ما را به نفع خودشان مصادره نکنند.

كد خبر : ۴۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


برگزاری اجلاس سراسری نماز یک وظیفه است

ازناخبر: نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس گفت: کل مسلمانان جهان مخاطب برگزاری اجلاس سراسری نماز هستند.

كد خبر : ۴۰۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۱


ميهمانان اجلاس سراسری نماز در لرستان معرفی شدند

ازناخبر: ميهمانان بيست ودومين اجلاس سراسری نماز به ميزبانی استان لرستان از طرف ستاد اقامه نماز استان معرفی شدند.

كد خبر : ۴۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۱


انفجار ساختمان نخست‌وزیری نقطه عطفی برای انقلاب بود/روحانی به مطالبات همه مردم پاسخ دهد

ازناخبر: رییس مجلس خبرگان رهبری گفت: رییس‌جمهور باید مشکلات مردم را تحمل کند و به مطالبات همه مردم پاسخ دهد.

كد خبر : ۴۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


بیست و دومین اجلاس سراسری نماز

ازناخبر: با حضور مسئولان کشوری و استانی بیست دومین اجلاس سراسری نماز با موضوع «نماز و سبک زندگی» فردا در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

كد خبر : ۴۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


اجلاس سراسری نماز درلرستان درحال برگزاری است

ازناخبر:بیست و دومین اجلاس سراسری نماز با قرائت پیام مقام معظم رهبری توسط نماینده ولی فقیه درلرستان؛در دانشگاه لرستان آغاز بکارکرد.

كد خبر : ۴۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


وضعیت ساخت مسجد درکشور مطلوب نیست

ازناخبر:حجت الاسلام قرائتی؛ در بیست و دومین اجلاس سراسری نماز گفت: وضعیت ساخت مسجد در کشور مطلوب نیست و درشهرها، شهرکها و روستاها با کمبود مسجد مواجه هستیم.

كد خبر : ۴۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


وضعیت ساخت مسجد درکشور مطلوب نیست

ازناخبر: حجت الاسلام قرائتی؛ در بیست و دومین اجلاس سراسری نماز گفت: وضعیت ساخت مسجد در کشور مطلوب نیست و درشهرها، شهرکها و روستاها با کمبود مسجد مواجه هستیم.

كد خبر : ۴۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


بی‌صبرانه منتظر تکذیب شخص آقای رفسنجانی درباره صوت منسوب به وی هستیم/ وزارت اطلاعات اصل موضوع را به اطلاع مردم برساند

ازناخبر: نماینده تهران با بیان اینکه هیچ علاقه‌ای به آسیب خوردن آقای هاشمی رفسنجانی نداریم، گفت: بی‌‌صبرانه منتظر تکذیب شخص آقای هاشمی و اعلام مواضع صریح از سوی وی هستیم و از وزارت اطلاعات نیز می‌خواهیم موضوع را رسیدگی و اطلاع‌رسانی کند.

كد خبر : ۴۰۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


سوريه خشونت نمي‌كرد به اينجا نمي‌رسيديم

ازناخبر:طيف خاص اصولگرايان در صحن علني عليه مواضع اخير آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني سخن گفت و دقايقي پس از پايان جلسه علني مجلس، علي مطهري در جمع خبرنگاران پارلماني با دفاع از مواضع هاشمي، رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام را به ارائه توضيح جهت روشن شدن مواضع اخيرش فراخواند.

كد خبر : ۴۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بازگشت ناطق به عرصه سیاست

ازناخبر:قدرت‌ا... علیخانی ؛معاون پارلمانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از علی‌اکبر ناطق نوری و آیت‌ا... امینی به عنوان گزینه‌های ریاست مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع نام برد. او گفته است: براساس خبری که دارم ریاست مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع به آقای ناطق نوری و آیت‌ا... امینی پیشنهاد شده که هر کدام این مسئولیت را بپذیرند خوب است.

كد خبر : ۴۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بودجه دولت مشکل مساجد را حل می کند/هزینه آب،برق و گاز مساجد رایگان می شود

ازناخبر: رییس کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: بودجه اختصاص داده شده برای حوزه نماز درسال جاری حدودهفت هزارمیلیاردتومان است اگراین بودجه توسط دولت پرداخت شودمشکل مساجد ونمازخانه های بین راهی حل خواهدشد.

كد خبر : ۴۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۵


دولت حافظ سلامت اقتصادی باشد

ازناخبر: مصباحی مقدم؛رییس کمیسیون  برنامه و بودجه مجلس ؛دراجلاس سراسری نماز که بامحوریت نمازوسبک زندگی وسلامت اقتصادی درلرستان درحال برگزاری است،گفت:شاخص ها ی ارائه شده مجلس باید سرلوحه دولت برای پیشبرد اقتصادکشوردرراستای سلامت اقتصادی باشد.

كد خبر : ۴۰۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۵


مهمترین دلیل تعویق حمله آمریکا به سوریه/ اولین جمله‌ اسد در دیدار با هیئت ایرانی

ازناخبر:عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: برآوردهای ما در سفر به سوریه نشان داد که چیزی در حدود 80 درصد ساکنان سرزمین‌های اشغالی به شدت نگران حمله آمریکا به سوریه هستند.

كد خبر : ۴۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


روابط میان دولت و مجلس صمیمانه و مبتنی بر حسن نظر است

ازناخبر:وزیر اطلاعات گفت: مجلس و دولت در کنار تبادل افکار در جهت خدمت بهتر به نظام، روابط صمیمانه خود را ادامه خواهند داد و ما نتایج و ثمرات مثبت و سازنده‌ای را برای کشور مترتب می‌بینیم.

كد خبر : ۴۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


توکلی:سخنان آقای هاشمی بسیار عجیب و غیرقابل باور بود

ازناخبراحمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به سخنان منتسب به آیت الله هاشمی در مورد سوریه گفت: در مسئله هسته ای و حمله احتمالی آمریکا،سخنان آقای هاشمی بسیار عجیب و غیرقابل باور بود.

كد خبر : ۴۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


استاندار لرستان؛ نیکزاد ، رسولی یا بازوند؟

ازناخبر: با اوج‌گیری گمانه‌زنی درباره ترکیب احتمالی کلیدداران 30 استانداری کشور، عملکرد دولت تدبیر و امید در زمینه گزینش مدیران کارآمد، بیش از پیش زیر ذره‌بین رسانه‌ها و محافل سیاسی قرار گرفته‌است.

كد خبر : ۴۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


آيت‌الله طاهری خرم‌آبادی دعوت حق را لبيك گفت

ازناخبر: آيت‌الله سيدحسن طاهری خرم‌آبادی، عضو جامعه مدرسين حوزه علميه قم امروز 16 شهريورماه دعوت حق را لبيك گفت.

كد خبر : ۴۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


آیت‌الله طاهری خرم‌آبادی حامی ولایت و ولایتمداری بود

سفیرافلاک: دبیر مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس گفت: آیت‌الله طاهری خرم‌آبادی به مانند کوهی راسخ از ولایت و ولایتمداری حمایت کردند.

كد خبر : ۴۰۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


انتقاد شریعتمداری به اظهارات ظریف/دلائل جعلی بودن «هولوکاست»

ازناخبرمنظور آقای ظریف از «مردی که هولوکاست را انکار می‌کرد» آقای دکتر احمدی‌نژاد است و این اشاره ضمن آن که اهانت به رئیس‌جمهور سابق و دور از انصاف و آداب دیپلماتیک است، با واقعیت نیز همخوانی ندارد.

كد خبر : ۴۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بغداد مقصد اولین سفر خارجی ظریف/وزیر خارجه تهران را ترک کرد

ازناخبر:رئیس دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران در اولین سفر خارجی خود صبح امروز (یکشنبه) در رأس هیئتی راهی بغداد پایتخت عراق شد.

كد خبر : ۴۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


مسئولین آستین همت بالازنند

 ازناخبر:بیست ودومین اجلاس سراسری نمازهم به  خیروخوشی تمام شد وبهره مندی ازاین گونه موقعیت های فرهنگی درکشور که لرستان سعادت میزبانی اش راداشته باشد؛همت دیگری می طلبد.اما آنچه مهم است استفاده مسئولین ازاین گونه موهبت هاست تاازظرفیت های اینگونه اتفاقات فرهنگی ؛ استان رابهره مندسازند.

كد خبر : ۴۰۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


قبیله‌گرایی و سیاست‌زدگی معنا ندارد/ تدوین لایحه جامع مدیریت یکپارچه شهری

ازناخبر:شهردار تهران از تدوین لایحه جامع مدیریت یکپارچه شهری طی ۴ سال آینده خبر داد و گفت: در حال حاضر دیگر قبیله‌گرایی و سیاست‌‌زدگی معنی ندارد.

كد خبر : ۴۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


عرصه فرهنگ، محل سیاسی کاری نیست

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، با انتقاد از اقدام دولت آذربایجان در برداشتن کتیبه‌های فارسی از مقبره نظامی گنجوی، گفت: جامعه جهانی نباید اجازه این گستاخی‌ها را به هیچ دولتی بدهد.

كد خبر : ۴۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


برای گفتگوی جدی با دنیا آماده‌ایم/هیچ کس نمی تواند ایران را از حق مسلم خود محروم کند

ازناخبر:رئیس‌جمهور با بیان اینکه یکی از حقوق مسلم ملت ایران غنی‌سازی در خاک خودش است گفت: هیچ کس نمی‌تواند کشورمان را از حق مسلم خود محروم کند.

كد خبر : ۴۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


دغدغه آیت الله طاهری خرم آبادی دغدغه حضور دین بود/ هزینه های سنگین، آمریکا را به اهداف شومش نمی رساند

ازناخبر:نائب رئیس مجلس گفت: روحانیت تربیت یافته در مکتب امام صادق از یک جایگاه فاخر برخوردار است و در تحولات فرهنگی، سیاسی و اجتماعی بالاترین نقش را ایفا میکند و آیت الله سید حسن طاهری خرم آبادی مصداقی از این روحانیت است.

كد خبر : ۴۱۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


توفیقی به توکلی گفته درباره فتنه اشتباه کرده است

ازناخبر:مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران گفت: جعفر توفیقی خطاب به احمد توکلی گفته در قضیه فتنه اشتباه کرده است.

كد خبر : ۴۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


توجه به اسلامیت نظام، اولویت مسئولان در تعامل با کشورها باشد

ازناخبر:آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه «تکیه بر اسلامیت نظام» را محور اساسی رفتار و گفتار مسئولان دانست و گفت: اسلامیت نظام محور اساسی تمام فعالیت‌ها و عملکردها و تعامل‌هاست و همه مسئولان باید در سخنان خود و تعامل با غربی‌ها و تمام کشورها به این موضوع توجه کنند.

كد خبر : ۴۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


اسلام‌هراسی، رسانه‌های بیگانه را به تخریب امامزادگان سوق داده است

ازناخبر: دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمنان و رسانه‌های بیگانه به دنبال گسستن پیوند مردم با امامزادگان هستند، گفت: اسلام‌هراسی، رسانه‌های بیگانه را به تخریب امامزادگان سوق داده است.

كد خبر : ۴۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


فاز یک مجتمع فولاد ازنا اجرایی شد

ازناخبر: نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی از اجرایی شدن فاز یک مجتمع فولاد ازنا خبر داد.

كد خبر : ۴۱۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


کلید گمرگ در قفل منطقه ویژه اقتصادی نچرخید/ چشم به راهی قطب صادرات لرستان

ازناخبر: شهرستان های نیمه شمالی لرستان را می توان قطب صادرات این استان نامید، قطبی که برای توسعه هر چه بیشتر شاهد افتتاح منطقه ویژه اقتصادی و گمرک مستقل بود ولی همچنان کلید گمرک در قفل این منطقه ویژه نچرخیده است.

كد خبر : ۴۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بیش از 10 گزینه برای استانداری لرستان وجود دارد

ازناخبر: نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین ملاک هایی که برای انتخاب استاندار لرستان مد نظر گرفته شده است بومی بودن ، اجرایی کار کردن و بدون حاشیه بودن استاندار است.

كد خبر : ۴۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


کارت ها برای چه کسی بالا می روند؟!

ازناخبر:شورای شهر خرم آباد روزهای پر تب و تابی را می گذراند و با آزمونی سخت وارد میدان پاسخگویی به اعتماد مردم شده است.

كد خبر : ۴۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


«کارگران» در بهارستان «مشغول کارند»؛ تا کِی و با چه هزینه‌ای؟

ازناخبر:در حالی که این روزها خبر‌ها از تعمیرات و مرمت ساختمان بهارستان حکایت دارد، هنوز میزان هزینه و همچنین مدت زمان انجام این تعمیرات اعلام نشده است.

كد خبر : ۴۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


خاتمی: باید ترکیب خبرگان را عوض کنیم

ازناخبر: محمد خاتمی در جمع برخی اعضای مجمع روحانیون گفته است: ما باید خود را برای انتخابات خبرگان آماده کنیم. من انتخابات خبرگان را مهم تر از انتخابات مجلس می دانم. باید ترکیب خبرگان را عوض کنیم.

كد خبر : ۴۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


طرح عراق برای حل مسئله سوریه/از برقراری آتش‌بس تا تعیین جدول زمانی برگزاری انتخابات

ازناخبر: رئیس مجلس نمایندگان جمهوری عراق از طرح این کشور برای حل مسائل سوریه خبر داد و برقراری آتش‌بس، عقب‌نشینی نیروهای خارجی و تعیین جدول زمانی برگزاری انتخابات را مهمترین محورهای این طرح اعلام کرد.

كد خبر : ۴۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


علت اول حادثه قم نقص فنی و ترکیدگی لاستیک و علت بعدی آتش‌سوزی بود

ازناخبر: رئیس پلیس‌ راه کشور با اشاره به حادثه تصادف اتوبوس‌ها در اتوبان تهران ـ قم گفت: در این حادثه علت اول نقص فنی و ترکیدگی لاستیک و علت بعدی آتش‌سوزی حاصل از برخورد دو اتوبوس با یکدیگر بود که حادثه را تشدید کرد.

كد خبر : ۴۱۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


یادگار «حاج رضوان» پشت سر «حاج قاسم»

ازناخبر:هر کس او را نمی‌شناخت، با معرفی سردار، لبخندی بر لبانش می‌نشست و پسر جوان را بغل می‌کرد و می‌بوسید.

كد خبر : ۴۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


اجرایی شدن فاز یک مجتمع فولاد ازنا

ازناخبر: نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی از اجرایی شدن فاز یک مجتمع فولاد ازنا خبر داد.

كد خبر : ۴۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


هشت دهم درصد سهم مناطق محروم از بودجه اختصاص یافت

ازناخبر: نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: هشت دهم درصد سهم مناطق محروم از بودجه اختصاص یافت.

كد خبر : ۴۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


هر کجای ایران باشم به یاد لرستان خواهم بود

ازناخبر: اولین حضور دهمرده، در روزهایِ نخستینِ انتصابش به عنوان استاندار لرستان در نمایشگاهِ رسانه ها در محل دائمی نمایشگاه های فعلی در دامنه مدبه کوه بود؛ دامنه همان محلی که امروز کمتر کسی را می شناسی که نامی از آن را به عنوان مجتمع 14 معصوم یا بام خرم آباد نشنیده باشد.

كد خبر : ۴۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


افزایش ۱۰ تومانی نرخ هر متر مکعب گاز در قالب عوارض

ازناخبر: سخنگوی شرکت ملی گاز گفت: ۱۰ تومان به قیمت مصرف هر متر مکعب گاز به عنوان عوارض افزوده شده است که این عوارض به منظور گازرسانی به شهرها و روستاها هزینه خواهد شد.

كد خبر : ۴۱۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


«نرمش قهرمانانه»، فرصتی که تهران به غرب می‌دهد/ پشتیبانی سیاسی و دیپلماتیک مقتدرانه از رئیس جمهور

ازناخبر:کارشناسان در مصاحبه با فارس، «نرمش قهرمانانه» بیان شده توسط رهبر معظم انقلاب را فرصتی برای غرب دانستند که تهران از موضع قدرت به طرف مقابل داده تا جایی برای بهانه‌جویی نماند.

كد خبر : ۴۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


پیشرفته‌ترین مرکز تشخیص و درمان پزشکی هسته‌ای کشور افتتاح می‌شود

ازناخبر:همزمان با افتتاح فاز دوم بیمارستان رضوی با مجهزترین امکانات در بخش پزشکی هسته‌ای، امکان تشخیص بیماری و درمان بیماران به صورت همزمان فراهم می‌شود.

كد خبر : ۴۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


ساعت رسمي كشور، امشب يك ساعت به عقب كشيده مي‌شود

ازناخبر: ساعت رسمي كشور از ساعت ۲۴ امشب سي‌ام شهريور ماه يك ساعت به عقب كشيده مي‌شود.

كد خبر : ۴۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


پیوند پرماجرای لرستان و اصفهان/ بخت این خط آهن بالاخره باز می شود؟

ازناخبر: "ازنا - الیگودرز - اصفهان" مسیر پروژه ریلی است که در طول سالهای اخیر ماجراهای زیادی را به خود دیده است؛ پروژه ای که شاید بتوان لقب یکی از پرماجراترین خطوط ریلی کشور را به آن داد.

كد خبر : ۴۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


گزارشگر بهائی که با تمام روسای جمهور کشورمان گفت‌وگو کرد

ازناخبر: کریستین امانپور یکی از مجریان سرشناس در سراسر جهان است که با روئسای جمهور کشورهای زیادی به مصاحبه پرداخته است و اهداف کاملا ضد ایرانی و مشخصی دارد.

كد خبر : ۴۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


بدحجابان در ازنا مسافر هستند/سارق کابل های برق به دام افتاد

ازناخبر: فرماندهی نیروی انتظامی ازنا گفت:سارق کابل های برق شهرستان ازنا به دام پلیس افتاد.

كد خبر : ۴۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


لرستان رتبه نخست بیکاری کشور را دارد

ازناخبر: رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: استان لرستان رتبه نخست بیکاری کشور را دارد.

كد خبر : ۴۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


تخصیص منابع قدیمی متناسب با رقابت استان‌ها انجام می‌گیرد‌

ازناخبر: وزیر کشور گفت: تخصیص منابع اعتباری متناسب با رقابت استان‌ها با همدیگر انجام می‌گیرد.

كد خبر : ۴۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


خويشتن داري از منظر قرآن

ازناخبر: حضرت علي(ع) فرمود:" كمال العلم الحلم، وكمال الحلم كثره الاحتمال، والكظم"؛ كمال و درجه عالي علم، داشتن حلم است و كمال حلم بستگي به تحمل بسيار و فزوني فرونشاندن خشم دارد.

كد خبر : ۴۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۹


نمایندگان خواهان تذکر به رییس بانک مرکزی شدند/قائدرحمت به وزیر دادگستری تذکر داد

ازناخبر: نمایندگان مجلس در تذکرات کتبی خود به مسوولان اجرایی کشور، به رییس‌جمهور تذکر داده و خواهان برخورد با رئیس کل بانک مرکزی به منظور انجام مصاحبه‌ غیرضروری و تأثیرگذاری در افزایش نرخ ارز شدند.

كد خبر : ۴۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۹


کارفرهنگی مهمترین اقدام برای مقابله با بدحجابی است/بدحجابان در ازنا هم مسافرهستند هم ساکنین شهر

ازناخبر: دادستان ازنا در مورد مساله حجاب گفت:کار فرهنگی مهمترین اقدام برای مقابله با این معضل است و بد حجابان در ازنا هم مسافر هستند و هم از ساکنین شهر هستند.

كد خبر : ۴۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


مجلس اجازه تصویب قوانین منجر به بی عدالتی را ندهد

ازناخبر: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه مجلس نباید اجازه تصویب قوانینی که منجر به بی عدالتی می شود را بدهد، گفت: اصل 3 و 19 و 23 قانون اساسی تاکید دارد که بی عدالتی و تبعیض ناروا نباید در جامعه وجود داشته باشد.

كد خبر : ۴۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


شعار مرگ بر آمریکا حذف نخواهد شد/ اقدام معترضین در فرودگاه محکوم است

ازناخبر: امام جمعه ازنا در خطبه های نماز جمعه ازنا گفت:شعار مرگ بر آمریکا در انقلاب ما حذف نخواهد شد، همچنین اقدام معترضین رئیس جمهور در فرودگاه مهرآباد را محکوم کرد.

كد خبر : ۴۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۲


شرع و قانون در مورد ازدواج سرپرست با فرزندخوانده تکلیف را روشن می‌کند

ازناخبر: یک عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی با تاکید بر اینکه در مسئله ازدواج سرپرست با فرزندخوانده شرع و قانون تکلیف را روشن می‌کند گفت: هر چه قانون و شرع مقدس اسلام بگوید و اگر قانون هم توسط قانونگذار هم وضع شود در صورتی که منافاتی با یکدیگر نداشته باشد هیچ اشکالی ندارد.

كد خبر : ۴۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۲


اگر دستور توقف سدسازی کتبا پس گرفته نشود، وزیر نیرو استیضاح خواهد شد

ازناخبر: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اگر وزارت نیرو دستور توقف سدسازی را کتبا پس نگیرد، چیت چیان اولین وزیری خواهد بود که در دولت یازدهم استیضاح می شود.

كد خبر : ۴۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۲


انتقاد رئیس مجمع نمایندگان لرستان از عملکرد مدیران استان

رئیس مجمع نمایندگان لرستان گفت: عملکرد اکثر مدیران استان درحد قابل قبول نبوده است.

كد خبر : ۴۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


می خواهم در زمینه حجاب زنان ایرانی خط شکن باشم

زهرا اشراقی در گفتگو با بخش فارسی الشرق الاوسط می‌گوید که همواره می‌خواسته در زمینه نحوه پوشش و حجاب زنان ایرانی خط شکن و تابو شکن باشد. او در این گفتگو از نحوه لباس پوشیدن ”مرضیه افخم” سخنگوی وزارت خارجه ایران انتقاد می کند و از “هایده” و “مهستی” دو خواهر خواننده سرشناس ایرانی که پس از انقلاب ناچار به ترک کشور شدند، به عنوان “اعجوبه” موسیقی ایران نام می برد که به صدای آنها گوش می دهد.

كد خبر : ۴۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


علما چگونه ازدواج می‌کردند

طلبه جوان گفت:‌ چون دختر به خواب رفت، هر بار که نفسم وسوسه می‌کرد یکی از انگشتان را روی شعله سوزان شمع می‌گذاشتم تا طعم آتش جهنم را بچشم، به فضل خدا شیطان نتوانست ایمانم را بسوزاند.

كد خبر : ۴۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


هزار راه نرفته برای پیشرفت لرستان

بالا بودن نرخ بیکاری، بزرگ ترین معضل شهری استان است، به طوری که خیابان های شهرها را، به جولانگاهی برای جوانان تبدیل شده اند

كد خبر : ۴۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


ضرورت اجرای طرح سینما مدرسه در آینده نزدیک

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه سینمای کودک در کشور مهجور مانده است، گفت: مسئولان سینمایی کشور سینمای کودک را باید با بهره گیری از تجارب دیگر کشورها و با محتوای اسلامی و ایرانی رونق ببخشند.

كد خبر : ۴۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استان لرستان در ایستگاه آخر

روز جمعه 19مهرماه 92 ساعت 10 صبح ، بیست و پنجمین جشنواره استانی استان لرستان با رای هیئت داوران به ایستگاه آخر رسید.

كد خبر : ۴۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۳


پیشنهاد قائدرحمت اجرایی نمی شود/ازنا از منابع دیگری استفاده کند

نماینده شهرستان الیگودرز در خصوص اظهارات نماینده ازنا در خصوص آب شهرستان گفت : پیشنهاد نماینده ازنا ودورود اجرایی نمی شود چرا که آب ملی است و سرمایه گذاری که در این بخش شده است مربوط به آب شرب الیگودرز و ازنا است و اگر نیاز به آب دارند از منابع دیگر شهرستان ازنا استفاده نمایند.

كد خبر : ۴۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۴


اگر وزیر نیرو در روند سدسازی لرستان سکته ایجاد کند، ما هم سکته ایجاد می کنیم

نماینده ی مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی در نشست با خبرنگارن گفت: سدها از اولویت های اول استان لرستان است و در روند ساخت آنها به هیچ وجه کوتاه نمی آییم. ابراهیم آقامحمدی قرارگاه خاتم الانبیاء را پرکارترین و درست کارترین قرارگاه سازندگی در کشور دانست و اظهار داشت: سد کاکاشرف 3000 هکتار را آبیاری می کند.

كد خبر : ۴۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۴


مراسم چهلم آیت‌الله طاهری خرم‌آبادی پنجشنبه شب برگزار می‌شود

مراسم بزرگداشت‌ آیت‌الله طاهری خرم‌آبادی پنجشنبه شب در مسجد اعظم قم برگزار می‌شود.

كد خبر : ۴۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۴


هاشمی توانایی کنترل اطرافیان را ندارد/علاقه مندان از وی مراقبت کنند

نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: اتفاقات اخیر نشان دهنده آن است که هاشمی کنترل اطراف را از دست داده، لذا ما معتقدیم بالاخره کسانی که به وی علاقه دارند باید مواظب رفتارش باشند.

كد خبر : ۴۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


واکنش آقا تهرانی به توهین نعیمه اشراقی

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس درباره اظهارات اخیری که به امام خمینی(ره) منتسب می‌شوند، گفت: حرف‌های تازه می‌شنویم اما اشکال ندارد، بالاخره انسان افراد را می‌شناسد؛ کمی به افراد مهلت بیشتری بدهید تا خودشان را بهتر معرفی کنند.

كد خبر : ۴۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۷


امام با فردی مثل هاشمی حرف درگوشی نداشت/انحراف موسسه نشر آثار امام

رئیس بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی با بیان اینکه هاشمی رفسنجانی می خواهد برای اندیشه‌های سازشکارانه لیبرالیستی خود از امام راحل خرج کند و موسسه امام نیز از مسیر اصلی منحرف شده است، گفت: امام با کسی حرف در گوشی نداشت آن هم با آدمی مثل هاشمی.

كد خبر : ۴۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


موسسه حفظ آثار امام کوتاهی کند، مردم وارد عمل می‌شوند

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در صورتی که موسسه حفظ آثار امام (ره) در انجام وظایف خود کوتاهی کند خود مردم تحریف سخنان امام (ره) را بر نمی تابند و رسالت خود را انجام خواهند داد.

كد خبر : ۴۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


معرفی سه وزیر پیشنهادی دولت تدبیر و امید به مجلس شورای اسلامی

دفتر رئیس‌جمهوری اسلامی ایران، نامه حجت‌ا‌لاسلام روحانی مبنی بر معرفی وزرای پیشنهادی دولت برای تصدی وزارتخانه‌های آموزش و پرورش، علوم و ورزش و جوانان را جهت بررسی صلاحیت آنان از سوی نمایندگان مجلس به دفتر علی لاریجانی ارسال کرد.

كد خبر : ۴۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


"فرجی دانا" به جای توفیقی به مجلس معرفی شد

یک منبع آگاه گفت: "فرجی دانا" به جای توفیقی به عنوان وزیر پیشنهادی علوم و تحقیقات به مجلس معرفی شد.

كد خبر : ۴۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


تفکر راهبردی اساس پیشرفت شهر
شهر ازنا از جمله شهر هایی است که با توجه به تعدد منابع طبیعی و توریستی،گردشگری و امتیازات فرهنگی و سابقه درخشانی که بعد از انقلاب توسط مردم این دیار از خود نشان داده،متاسفانه همواره مورد کم لطفی مسئولان از رده های بالا گرفته تا پایین، از نمایندگان ادوار مجلس گرفته تا شوراهای شهرو ... قرار گرفته است.
كد خبر : ۴۴۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


بازدید بازوند از بخش های صنعتی / توضیحات قائدرحمت درمورد گمرک ازنا

بازوند استاندار لرستان به همراه هیئت همراه در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی وبخش های مربوطه صنعتی شهرستانهای ازنا و دورود از نزدیک با مشکلات این بخش ها را مورد ارزیابی قرار داد.

كد خبر : ۴۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


گرگ ها بیت المال را می درند

سه سال از فروش کارخانه نساجی می گذرد اکنون منابع موثق از فروش این کارخانه به همراه دفتر مرکزی آن در تهران به قیمت36 میلیارد تومان به شخصی ایرانی خبر می دهند.

كد خبر : ۴۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


قدردانی نمایندگان مجلس از اقدامات سپاه

۲۶۴ نفر از نمایندگان مجلس طی بیانیه‌ای از فعالیت‌های سپاه در مرزهای غربی کشور و تامین امنیت آن مناطق قدردانی کردند.

كد خبر : ۴۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


تغییر استاندار نقطه عطفی بود که اتفاق افتاد/تغییرات اساسی مدیران در پیش است

نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای تحقق شعارهای دولت تدبیر و امید قدم اول تغییر استاندار بود که با تعامل خوب نمایندگان مردم ، وزرا و نماینده ولی فقیه در استان لرستان یک شخص لایق و بومی در راس امور اجرایی استان قرار گرفت.

كد خبر : ۴۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


(حتما بخونید) از کمیته تفحص مفقودین..
كد خبر : ۴۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


قیمت دلار تا 2500 تومان پایین می آید

نماینده مردم شهرستان الیگودرز در مورد وضعیت اقتصادی کشور گفت: نقدینگی عامل تورم است و وقتی که تولید کننده  بتواند  کالای خود را تولید نماید آن زمان قیمت ها به قیمت واقعی بر می گردند.

كد خبر : ۴۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


قهرمان بیکاری کشور کدام شهر است

لرستان قهرمان بیکاری کشور شد، سردوشی بیکاری برای لرستان، بیکاری در لرستان بیداد می‎کند.

كد خبر : ۴۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۳


دعوت نمایندگان لرستان به تعامل بیشتر برای جذب سرمایه / در رفتن آب ازنا، وزارت نیرو کوتاهی می کند

نماینده ازنا ودورود در مجلس شورای اسلامی هرگونه اظهارات مداخله جویانه را درحوزه های انتخابی دیگر محکوم وهمه نمایندگان استان لرستان را برای جذب تخصیصات بیشتر در راستای محرومیت زدایی به تعامل و به دور از اختلافات داخلی فراخواند

كد خبر : ۴۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


مجلس به صالحي اميري رأي اعتماد نداد

سيد رضا صالحي‌اميري از مجلس شوراي اسلامي موفق به کسب راي اعتماد نشد.

كد خبر : ۴۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


بدنه نحیف اقتصادی لرستان تحمل تصمیم‌های غیرکارشناسی را ندارد

استاندار لرستان گفت: بدنه نحیف اقتصادی لرستان تحمل تصمیم‌های غیرکارشناسی را ندارد.

كد خبر : ۴۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


رؤسای جمهوری ایران چقدر دارایی دارند؟/ از حاشیه‌ اموال رفسنجانی تا سنت‌شکنی احمدی‌نژاد

اعلام اموال رؤسای جمهوری، معاونین، وزرا و اقوام درجه یک آنها، یکی از اصول قانون اساسی است که بر اساس آن مسئولان در برابر این علامت سوال قرار می‌گیرند که «از کجا آورده‌اید؟»

كد خبر : ۴۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


بهترين معيار شناخت دوستان و دشمنان انقلاب،كار و خدمت خالصانه توأم با تقواي الهي به مردم ونظام است

اولين نشست برنامه ريزي مهندس اميدعلي پاپي سرپرست جديد دانشگاه با مديران شبكه هاي بهداشت و درمان استان برگزار شد.

كد خبر : ۴۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


زندگی نامه سیاسی شهید حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین صادقی

زندگی نامه سیاسی شهید حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین صادقی نماینده سابق مردم ازنا و دورود در جلس شورای اسلامی.

كد خبر : ۴۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


میزان یارانه نقدی تغییر نمی‌‌کند/ دولت سه ماهه باید ثروتمندان را شناسایی کند

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اعلام اینکه دولت سه ماه برای شناسایی دهک‌های بالای درآمدی فرصت دارد، گفت: در این مدت روال قبلی هدفمندی اجرا خواهد شد.

كد خبر : ۴۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


پیگیر پروژه های بر زمین مانده ازنا خواهم بود

نماینده سابق مردم ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از تثبت دولت پیگیر پروژه های بر زمین مانده ازنا خواهم بود.

كد خبر : ۴۵۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۸


کلید روحانی برای اجرای هدفمندی یارانه ها گم شد؟!

تیم اقتصادی دولت هم اکنون توجه کامل خود را به یارانه ها اختصاص داده است. دولت هم اکنون نه راه پس داره و نه راه پیش. هدفمندی یارانه ها اکنون دولت "تدبیر و امید" را به برزخ رسانده است.

كد خبر : ۴۵۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۸


برائت عارف از روزنامه بهار و عصبانیت مدعیان اصلاحات

سلب مسئولیت عارف از عملکرد روزنامه هتاک بهار با واکنش یک سایت اصلاح‌طلب نزدیک به دولت مواجه شد.

كد خبر : ۴۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۸


ایران کمک‌های چین در تحریم را فراموش نمی‌کند

رییس مجلس در دیدار با عضو شورای دولتی و رایزن عالی سیاسی و امنیتی چین، تاکید کرد: توسعه روابط ایران و چین باید براساس اهداف درازمدت برنامه ریزی شود.

كد خبر : ۴۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۸


هشدار رهبر معظم انقلاب درباره خطرات پیری جمعیت کشور/ ایران ظرفیت 150 میلیون نفر جمعیت را دارد

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در پیامی به همایش ملی تغییرات جمعیتی نسبت به خطرات پیری جمعیت کشور هشدار دادند و تاکید فرمودند: بنده همچنان معتقدم کشور ما کشور هفتاد و پنج میلیونی نیست، کشور ما کشور صد و پنجاه میلیونی است.

كد خبر : ۴۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


ریگی شماره 2 را بشناسید

گروهک تروریستی موسوم به «جیش العدل» مسئولیت به شهادت رساندن 14 مرزبان ایرانی را برعهده گرفته است.گروهکی که تروریستی وهابی با نام مستعار «صلاح الدین فاروقی» آن را رهبری می کند.

كد خبر : ۴۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۰


امروز همه اذعان دارند که سفارت‌های آمریکا لانه جاسوسی است/لزوم تغییر مکان مقر سازمان ملل

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اسلامی گفت: ما چندین سال پیش گفتیم که سفارت آمریکا لانه جاسوسی است ولی در آن زمان همه بر علیه ما موضع گرفتند ولی امروز دیدگاه همه عوض شده و همه اذعان دارند که سفارت‌های امریکا لانه جاسوسی است.

كد خبر : ۴۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۰


اگر امریکا ایران را فریب‌کار میداند پس چرا به دنبال مذاکره است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاسیت خارجی مجلس گفت: اگر امریکا ایران را فریب‌کار میداند پس چرا به دنبال مذاکره است.

كد خبر : ۴۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۰


آمریکا داوطلبانه برای انتقال مقر سازمان ملل پیش قدم شود/ چوب خط رسوایی های کاخ سفید پر شده است

نایب رئیس کمیسیون حقوقی مجلس اظهار داشت: متأسفانه دنیا بعد از گذشت یک زمان طولانی به لانه جاسوسی بودن سفارت خانه های آمریکا پی برده است و این موضوع مقدمه ای برای تغییرات اساسی خواهد بود.

كد خبر : ۴۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۰


تحصن مجلس ششم تندروی بود/حوادث سال۸۸ تلخ بود

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با بیان اینکه تندروی‌هایی مثل جریان تحصن‌ها در مجلس ششم صورت گرفت که از دید من زیبنده نبود، گفت: بنده در مسولیت‌های مختلف سعی کرده‌ام از خدا کمک بگیرم و با توجه به اقتضائات آن به وظایفی که دارم عمل کنم.

كد خبر : ۴۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۰


خزانه خالی نیست، دولتمردان مردم را نگران نکنند

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: این که گفته می شود خزانه خالی است، حرف درستی نیست و دولتمردان نباید با برخی حرف های خود، مردم را نگران کنند.

كد خبر : ۴۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


کنترل جمعیت، کلاه گشادی بود که سازمان جهانی بهداشت بر سر کشور گذاشت

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: کنترل جمعیت، کلاه گشادی بود که سازمان جهانی بهداشت بر سر کشور گذاشت.

كد خبر : ۴۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


محیط زیست لرستان به محیط ایست تبدیل شده است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه محیط زیست لرستان به علت سوء مدیریت با مشکلات زیادی روبرو است، افزود: متاسفانه محیط زیست این منطقه به محیط ایست تبدیل شده است.

كد خبر : ۴۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۳


همه جریان های سیاسی در تبعیت از رهبری از مذاکره کنندگان هسته ای حمایت کنند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: همه جریان ها و گروه های سیاسی طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب باید از مذاکره کنندگان هسته ای حمایت کنند.

كد خبر : ۴۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


کاهش 200هزار بشکه‌ای فروش نفت در دولت تدبیر و امید/رایزنی با رستم قاسمی برای ارائه راهکار جهت افزایش فروش نفت

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با شعاری که دولت یازدهم در مورد تعامل سازنده با دنیا سر داد و ارتباطاتی که به وجود آمده انتظار مردم این بود که وضعیت بهتر شود که متأسفانه این اتفاق نیفتاد.

كد خبر : ۴۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


اخلاقاً و عرفاً با ازدواج پدرخوانده با فرزندخوانده موافق نیستم

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: اخلاقاً و عرفاً با ازدواج پدرخوانده با فرزندخوانده موافق نیستم.

كد خبر : ۴۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


زیر میزی، درد این مرض سخت تر از هر چیزی ست

بیماران ازنایی درد بیماری خود را فراموش کردند و دنبال جور کردن زیر میزی برای دکتر معالج خود می گردند.

كد خبر : ۴۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


متحصنان و حامیانشان چگونه در دولت اعتدال «پست» گرفته‌اند؟/ پای تندروها به دولت روحانی باز می‌شود+اسامی

انتصاب برخی نمایندگان مستعفی مجلس ششم و مدیران دولتی حامی آنان در کابینه اعتدال، علامت سؤال بزرگی را در مقابل شعار اعتدال‌گرایی دولت قرار خواهد داد.

كد خبر : ۴۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


عمق فتنه 88 با محاکمه سران فتنه معلوم می‌شود / عهد اخوت با کسی نبسته‌ایم

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: هنگامی عمق فتنه 88 بر همگان معلوم می‌شود که سران فتنه به پای میز محاکمه بروند.

كد خبر : ۴۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


مراسم تشیع پیکر حبیب‌الله عسکراولادی آغاز شد

مراسم تشیع پیکر حبیب‌الله عسکراولادی دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری و یار باوفای انقلاب دقایقی پیش در مدرسه شهید مطهری آغاز شد.

كد خبر : ۴۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


جدیدترین تحولات ژنو/فابیوس: به دنبال توافق با ایران درباره برنامه هسته‌ای هستیم/سفر ۴ وزیر از وزرای خارجه ۱+۵ به ژنو

ژنو امروز میزبان روز دوم مذاکرات ایران و ۱+۵ درباره حل و فصل پرونده هسته‌ای تهران است.

كد خبر : ۴۶۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۷


بنز جدید هاشمی رفسنجانی /بغض ناطق روی منبر/ گداهایی در مجلس ختم

بنز جدید هاشمی رفسنجانی، بغض ناطق روی منبر، حضور قدیمی ترین دوست، شریعتمداری و قطب نمای زندگی، نامه نگاری مردم به مسئولین، ادامه اظهارات عجیب و غریب مرعشی در مراسم، گداهای ختم و تردد در ساختمان لادن از مهمترین حاشیه های امروز ختم عسکراولادی بود.

كد خبر : ۴۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۷


انتقاد بذرپاش از ظریف/ شش کشور جامعه جهانی نیستند

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: آقای ظریف بارها در مذاکرات از تعبیر جامعه جهانی استفاده کرده‌اند که باید به ایشان متذکر شویم که ما تنها با شش کشور مذاکره می‌کنیم در حالی که جامعه جهانی بیش از 200 کشور است.

كد خبر : ۴۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۷


بحران آب در پرباران ترین استان کشور! /90درصد چشمه‌ها و قنوات لرستان خشك شدند

عليرضا كاكاوند: تنها 10 درصد چشمه‌هاي آب شرب روستاهاي لرستان داير هستند، از سوي ديگر بيش از 50 درصد چاه‌هاي دستي روستاهاي اين منطقه خشك شده است و وضعيت تامين آب شرب در لرستان نگران‌كننده است و برخي از چاه‌هاي آبرفتي لرستان با 100 متر عمق خشك شده‌ است.

كد خبر : ۴۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۷


هیچ ساز مخالفی درباره فعالیت تیم مذاکره کننده هسته ای قابل قبول نیست

ˈعلاءالدین بروجردیˈ رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به حمایت قاطع مقام معظم رهبری از تیم مذاکره کننده هسته ای و تلاش آنان برای تحقق حقوق ملت ایران، هیچگونه ساز مخالفی در این زمینه قابل قبول نیست.

كد خبر : ۴۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


مذاکرات سه‌جانبه ظریف - اشتون - کری امروز ادامه می‌یابد/ احتمال حضور لاوروف در ژنو +تصاویر و فیلم

روز دوم مذاکرات ایران و شش کشور دیشب در ژنو در حالی به پایان رسید که گفت‌وگوهای سه‌جانبه "ظریف - اشتون - کری" ساعت 23:25 به وقت محلی، به این امید به پایان رسید که امروز از ساعت 8:30 صبح از سر گرفته شود.

كد خبر : ۴۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


فریاد می زنم ضد انقلاب به مجلس من نیاید/شاگردی حاج منصور و حاج ماشاءالله عابدی افتخار من است

من از هیچ کس مال دنیا نمی خواهم، فقط می گویم کمک کنید من یک حسینیه داشته باشم تا بتوانم نوکری سیدالشهدا را بکنم.

كد خبر : ۴۶۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


گله‌ای از عدم رأی اعتماد به وزرای پیشین نداریم

رئیس‌جمهور گفت: نمایندگان در چارچوب مصالح و وظایف قانونی خود عمل کرده و ما گله‌ای از این نظر به آنها نداریم.

كد خبر : ۴۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


نصرالله سجادی هم وزیر ورزش نشد

وزیر پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان از مجلس رای اعتماد نگرفت.

كد خبر : ۴۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


عوارض میلیاردی فروآلیاژ ازنا کجا میرود/ سهم مردم ازنا از آلودگی چقدراست

خزانه دار شورای شهرازنا گفت: عوارض های مالیات بر ارزش افزوده و مالیات آلایندگی کارخانه فروآلیاژ ازنا طبق قانون برنامه پنجم توسعه،ماده 123 مصوب سال1378 به این سو تماما به ازنا تعلق نگرفته و شورای شهر تا حصول نتیجه مثمر پیگیری می کند.

كد خبر : ۴۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


طرح محرم سازی مدارس در مجلس رای نمی‌آورد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: طرح محرم سازی مدارس جزو اولویت‌های کشور نیست و در مجلس رای نمی‌آورد.

كد خبر : ۴۶۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


انتقاد رو در روی بذرپاش به روحانی هنگام ترک مجلس/چرا جامعه را دوقطبی می‌کنید؟

مهرداد بذر پاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی روز گذشته هنگامی که رئیس جمهور به همراه معاونینش قصد خروج از مجلس را داشت انتقاد خود را نسبت به سخنان رئیس جمهور به صورت حضوری و مستقیم به وی انتقال داد.

كد خبر : ۴۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


آخرین خبرها درباره پرونده مهدی‌هاشمی، روزنامه بهار، دادگاه احمدی‌نژاد و قتل معاون وزیر

در پنجاه و پنجمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه به جدیت دستگاه قضا در رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی، برگزاری دادگاه احمدی نژاد، برخورد با خرافی‌گری در عزاداری‌ها و همچنین دستگیری نویسنده روزنامه بهار اشاره شد.

كد خبر : ۴۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


اوباما برای یکسال دیگر حالت فوق العاده علیه ایران را تمدید کرد

باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا حالت فوق العاده علیه ایران را برای یکسال دیگر تمدید کرد.

كد خبر : ۴۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۲


۴ وزیر اقتصادی این هفته در راه مجلس/ هدفمندی یارانه‌ها همچنان خبرساز

بر اساس برنامه کمیسیون‌های اقتصادی مجلس، ۴ وزیر اقتصادی دولت این هفته به مجلس خواهند رفت و مهم‌ترین مباحث، منابع هدفمندی یارانه‌ها در بودجه ۹۳ کل کشور و نیز تولید ملی است.

كد خبر : ۴۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


آب؛ بهانه اصلی جنگ‌های آینده/ بی‌توجهی به اصلاح الگوی مصرف آب در بخش کشاورزی

۹۰درصد آب کشور در بخش کشاورزی استفاده می‌‌شود که ۸۰ درصد این آب هدر می‌رود، با این حال شاخص‌ترین برنامه جلوگیری از هدررفت آب، اجرای آبیاری تحت فشار است که از 1.2 میلیون هکتار فراتر نرفته است.

كد خبر : ۴۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


رییس جمهور صدای اعتراض نمایندگان به وزیر علوم را بشنود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: با توجه به روحیات ساختارشکنانه آقای توفیقی بعید نیست این مقررات را نشناخته و برای مجلس اعتباری قائل نباشد.

كد خبر : ۴۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


چهارمین گزینه وزارت ورزش در گود بهارستان/آیا گودرزی هم ضربه‌فنی می‌شود؟

آنچه که روشن است بیش از این نمی‌توان وزارت ورزش و جوانان را برای داشتن یک وزیر معطل نگه داشت؛ این درحالی است که دولت بدون نظرهای کارشناسی شده، گزینه های خود را به مجلس معرفی می کند و مجلس نیز در ادامه آنها را رد می کند.

كد خبر : ۴۷۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


داس دولت تدبیر به فرمانداری ازنا رسید+جدول کل تغییرات

در ادامه روند عزل و نصب های دولت تدبیرو امید ، فرمانداری شهرستان ازنا نیز از این مهم بی بهره نمانده است.

كد خبر : ۴۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


امیدوارم امروز کابینه تکمیل شود/ همه باید دست در دست هم بدهیم

رئیس جمهور در دفاع از وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان اعلام کرد: دولت به حقوق قانونی مجلس توجه دارد و اینکه نمایندگان مجلس به وزیر پیشنهادی رای اعتماد بدهند یا ندهند را حق قانونی آنها می‌داند.

كد خبر : ۴۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


پشت‌پرده حکم دولت تدبیر و امید برای وزیر نفت احمدی‌نژاد

به نظر می رسد دلیل اصلی به کار گیری رستم قاسمی در دولت بهره‌گیری از تجربیات وی در زمینه فروش نفت باشد؛ چرا که بر اساس اعلام نماینده اهواز، دولت جدید نتوانسته است مانند دولت قبل نفت بفروشد و این مسئله، دولت را با چالش هایی مواجه کرده است.

كد خبر : ۴۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


مجلس به چهارمین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان اعتماد کرد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی به محمود گودرزی برای تصدی وزارت ورزش و جوانان اعتماد کردند.

كد خبر : ۴۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


تغییرات اتوبوسی از زمان خاتمی شروع شد/ انتصاب‌های دولت اعتدال ندارد

الان استاندارانی که انتخاب شده‌اند دوم خردادی هستند و ممکن است در آینده نمایندگان مردم در مجلس با استانداران به مشکل بخورند.

كد خبر : ۴۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


تقدیر مجلس از صداوسیما بخاطر مستند«حرمت‌شکنان»/ بازخوانی فتنه 88 خلاف مصالح ملی است!

پخش گزارش‌هایی درباره حوادث سال 88 از سوی صداوسیما خلاف مصالح ملی است!

كد خبر : ۴۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


ننگی که با شناسنامه دوم هم پاک نمی شود

از رسول خدا(ص) نقل شده است که فرمودند: موسی بن عمران از پروردگارش درخواست کرد و گفت: «پروردگارا برادرم هارون از دنیا رفت پس او را ببخشای.» خداوند به او وحی کرد: «ای موسی! اگر از من بخواهی که گناه اولین و آخرین را بیامرزم اجابتت می کنم مگر قاتل حسین بن علی بن ابیطالب(ع) که از قاتلش انتقام می گیرم.»

كد خبر : ۴۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


روحانی در گزارش ۱۰۰ روزه به مردم چه می‌گوید؛ بهبود معیشت یا اعلام وضعیت؟

اولین هفته آذرماه موعدی است که قرار است رئیس‌جمهور گزارش ۱۰۰ روزه اقتصاد را به مردم ارائه کند، حال آنکه این ابهام باقی است که دولت گزارش ۱۰۰ روزه بهبود معیشت را به مردم ارائه خواهد کرد یا می‌خواهد به اعلام وضعیت موجود بپردازد؟

كد خبر : ۴۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۹


دلارهای آمریکا با وحدت شیعه و سنی کارساز نخواهد بود/‌14 مرجع بزرگ به آیت‌الله کفعمی ‌اجازه اجتهاد دادند

مدیر حوزه‌های علمیه به جایگاه بالای علمی مرحوم آیت‌الله کفعمی اشاره کرد و گفت: ایشان یک مجتهد مسلم بود که نزد عالمان بزرگ درس خواند و 14 مرجع بزرگ به ایشان اجازه اجتهاد دادند.

كد خبر : ۴۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


آرامش پاستور در یک روز بارانی

حیاط امروز پاستور متاثر از هوای بارانی و سرد پاییز کم خبر و آرام بود و تعداد اندکی از دولتمردان در میان خبرنگاران حاضر شدند و پاسخگوی سؤالات آنان بودند.

كد خبر : ۴۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


چرامرگ برآمریکا...؟

تاريخ كشور ما شاهد فهرست بلندي از اقدامات خصمانه , ستيزه جويانه و غير انساني آمريكا عليه كشورمان است كه با هيچ منطق و وجدان انساني سازگار نمي باشد وهمین امرموجب شکل گیری شعارمرگ برآمریکاازابتدای انقلاب اسلامی وتداوم آن تاکنون شده که درادامه به اختصاربه نمونه هایی ازاین اقدامات خصمانه  اشاره میکنم:

كد خبر : ۴۸۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


اقدام مثبتی هنوز از سوی دولت جدید دیده نشده است

رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: در سه ماه گذشته هنوز اقدام مثبتی از سوی دولت دیده نشده است درحالی که این مدت،  زمان اندکی نبوده است.

كد خبر : ۴۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


پیکر حجت‌الاسلام انصاری بر دوش نمازگزاران تهرانی تشییع شد

پیکر پاک حجت‌الاسلام ابراهیم انصاری رایزن فرهنگی کشورمان که در بیروت به شهادت رسید، با شرکت خیل عظیم نمازگزاران تهرانی و با نوای «یاد امام و شهدا» تشییع شد.

كد خبر : ۴۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۱


صد روز اول دولت، خشت اول معمار

امروز چنین احساس می‌شود که دولت یازدهم در شخص آقای ظریف و وزارت امور خارجه خلاصه شده و دیگر وزرا همه در حاشیه هستند

كد خبر : ۴۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


روحانی در گزارش ۱۰۰ روزه به مردم چه می‌گوید؛ بهبود معیشت یا اعلام وضعیت؟

اولین هفته آذرماه موعدی است که قرار است رئیس‌جمهور گزارش ۱۰۰ روزه اقتصاد را به مردم ارائه کند، حال آنکه این ابهام باقی است که دولت گزارش ۱۰۰ روزه بهبود معیشت را به مردم ارائه خواهد کرد یا می‌خواهد به اعلام وضعیت موجود بپردازد؟

كد خبر : ۴۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۴


امکان حذف دهک‌ها‌ از طریق سهام عدالت/طرح مجلس موجب افزایش ارزش سهام می‌شود

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از طرح مجلس برای خرید و فروش سهام عدالت از طریق ایجاد صندوق خبر داد و گفت: ‌امکان حذف دهک‌ها از طریق دارندگان سهام عدالت وجود دارد.

كد خبر : ۴۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۴


ثمره توافقنامه ژنو نیازمند گام‌های عمیق‌تر و لغو تحریم‌های ظالمانه است/غنی‌سازی نیازمند تائید غرب نیست

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: پس از مذاکرات اخیر برخی مقامات غربی با عجله مواضعی را اتخاذ کردند که حق غنی‌سازی ایران را نپذیرفته‌ایم. اضطراب مقامات آمریکایی قابل درک است چراکه اصولا حق غنی‌سازی نیازمند تائید چنین موجوداتی نیست و تمام کشورهایی عضو NPT دارای این حق هستند ولو آنرا اعمال نکنند.

كد خبر : ۴۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۵


غنی‌سازی هرگز متوقف نمی‌شود/ فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها اجرا می‌شود/ همه مشکلات به خاطر تحریم نیست/ دولت را نقد کنید

رییس جمهور با بیان اینکه حق هسته‌ای ما با قدرت بیشتر اجرایی می‌شود، گفت: هیچ وقت شاهد توقف غنی‌سازی در ایران نخواهیم بود و غنی‌سازی خط قرمز ما محسوب می‌شود.

كد خبر : ۴۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


ادعا نداریم که امکان نتیجه بهتر در ژنو نبود/ از نقد استقبال می‌کنیم

وزیر امور خارجه با بیان اینکه ما«ادعا را نداریم که امکان این نبود نتیجه بهتر از این شود»، گفت: ما با افتخار قرعه‌ای که به ناممان افتاده است را پذیرفته و این توهم را نداریم که نتیجه کار به شکلی باشد که ما مورد نقد نباشیم؛ بدون شک ما از نقد استقبال می‌کنیم

كد خبر : ۴۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


استقلال خود را با غذا و دارو معامله نمی‌کنیم/ به طرف مقابل بدبینیم

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: آمریکا باید بداند ملت ایران، ملتی نیست که بخواهد استقلال خود را با غذا و دارو معامله کند چون طعم استقلال را چشیده است.

كد خبر : ۴۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


نمایندگان مجلس درباره گزارش هسته‌ای ظریف چه گفتند؟

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: آمریکا باید بداند ملت ایران، ملتی نیست که بخواهد استقلال خود را با غذا و دارو معامله کند چون طعم استقلال را چشیده است.

كد خبر : ۴۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


فهرستی جالب از مهم‌ترین شایعات درباره بازیگران

محمدرضا گلزار، شایعه‌هایی برای تمام فصول

كد خبر : ۴۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


رابطه مردم با نماینده خدشه دارنخواهد شد/اعتراضی بدستم نرسیده

نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی گفت:رابطه مردم در طول نمایندگی یک نماینده رابطه وکیل و موکل است وکسی نمی تواند این رابطه را خدشه دارکند.

كد خبر : ۴۸۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


سیاست اصولی ایران در حمایت از مقاومت تغییر نمی کند/ به عربستان سفر خواهم کرد

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: سیاست جمهوری اسلامی ایران در منطقه عدم مداخله در امور داخلی کشورها است و همزمان سیاست ما حمایت از مقاومت در برابر زیاده طلبی های رژیم صهیونیستی است.

كد خبر : ۴۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۷


از راه اندازی بی سروصدای پالایشگاه فاز 15 و 16 تا زمزمه توقف سهمیه بندی بنزین

در یک هفته گذشته خبرهای مهمی در حوزه نفت وجود داشت که می توان از زمزمه توقف سهمیه‌بندی بنزین تا واکنش کارفرمایان پتروشیمی به لغو تحریم‌های پتروشیمی اشاره کرد

كد خبر : ۴۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۷


گمرک ازنا تا هفته آینده فعال می شود/ نیاز داروسازی بایر افلاک به تسهیلات

 نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل داروسازی ازنا اختصاص تسهیلات برای ترخیص مواد اولیه است که با جدیت برای حل آن پیگیری می کنیم.

كد خبر : ۴۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۸


واحدهای صنعتی باید به اهل صنعت واگذار شود

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه بازسازی و نوسازی صنایع تعطیل شده برای دولت زحمت فراوانی دارد، گفت: واحدهای صنعتی باید به اهل صنعت واگذار شود. 

كد خبر : ۴۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۸


برخی میخواهند منطق و تفکرات امام را به موزه بسپارند/مسئولین گول لبخند امریکایی ها را نخورند

امام جمعه ازنا در خطبه های این هفته گفت:برخی ها میخواهند که تفکرات و اندیشه های امام(ره) را به موزه بسپارند، اما ما منطق و اندیشه های امام را هرگز فراموش نخواهیم کرد.

كد خبر : ۴۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۸


روایت آلبرایت از دستاوردهای مهم آمریکا در توافق ژنو/ کمک 550 میلیاردی دولت برای مقابله با گرد و غبار/ دعوت از ایرانیان برای رأی دوباره به روحانی

استقبال شهروندان از تیتر دولت در زنگ حساب انشاء خواند،سفر 4 روزه یک مسئول دولتی با هواپیمای اختصاصی،دعوت از ایرانیان برای رأی دوباره به روحانی،افراد شنودگذار در دفتر مرا دستگیر کنید،رزمایش پس از توافق هسته‌ای! و...از جمله خبر ویژه های برخی روزنامه های،روز شنبه هستند که میتوانید از اینجا بخوانید.

كد خبر : ۴۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


معتقد به قطع یارانه نیستم/نظرات دولتهای سازندگی و اصلاحات در مورد هدفمندی یارانه ها منطقی نبود

استاد دانشگاه تهران گفت: دولت های سازندگی و اصلاحات هم درباره یارانه نظراتی داشتند اما راه حلی که ارائه می دادند از نظر مجلس منطقی نبود چون صرفا از طریق واژه مبهم اصلاح قیمت‌ها یا آزاد سازی قیمت‌ها آن را مطرح می کردند در حالی که ضعف اصلی نظارت بر ساخت و ساز و معماری که انرژی را هدر می داد، بود.

كد خبر : ۴۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


تصمیمات پوپولیستی را می‌توان در نحوه اجرای هدفمندی یارانه‌ها دید

رییس مجلس گفت: جراحی‌های اقتصادی که قطعا به نفع ملت‌ و کشور است، وقتی در کشمکش سیاست داخلی گرفتار می‌شود کسی شجاعت برای اقدام ندارد. اینگونه اصلاحات با افکار پوپولیستی اتفاق نمی‌افتد.

كد خبر : ۴۸۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


۱۹۰ هزار میلیارد تومان بودجه عمومی سال آینده/ نفت ۱۰۰ دلار و هر دلار ۲۶۰۰ تومان

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: سقف بودجه عمومی در لایحه ۹۳ کل کشور ۱۹۰ هزار میلیارد تومان پیشنهاد شده است. هم‌چنین قیمت دلار ۲۶۰۰ تومان و هر بشکه نفت ۱۰۰ دلار قیمت‌گذاری شده است.

كد خبر : ۴۹۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


وزارت خارجه متن توافقنامه را اشتباه ترجمه کرده است/تیم مذاکره کننده عجله کرد

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: وزارت خارجه متن توافقنامه ژنو را اشتباه ترجمه کرده است؛ یعنی ما حق غنی سازی را مشروط کرده ایم به موافقت طرف مقابل.

كد خبر : ۴۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


احتمال حذف یارانه نقدی و پرداخت سبد کالایی با اجرای فاز دوم هدفمندی

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها در بودجه ۹۳ پیش‌بینی شده و اجرا خواهد شد که احتمال حذف پرداخت یارانه نقدی و دادن سبد کالایی به جای آن وجود دارد.

كد خبر : ۴۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


کاهش سربازی متأهل‌ها؛ از شایعه تا تکذیب

کاهش موالید تبدیل به دغدغه اصلی مسئولان کشور شده است و در این میان عده‌ای خدمت وظیفه را مانعی برای افزایش جمعیت می‌دانند و در پی کاهش مدت آن هستند، اقدامی که از سوی جانشین منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح ناممکن عنوان می‌شود.

كد خبر : ۴۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


لاریجانی یک مصوبه دیگر دولت دهم را مغایر قانون اعلام کرد

رئیس مجلس در نامه‌ای به رئیس‌جمهور مصوبه دولت دهم مبنی بر «افزایش امتیازات موضوع فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری در مورد کارکنان مشمول این قانون در سازمان دامپزشکی کشور» را مغایر قانون اعلام کرد.

كد خبر : ۴۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


احتمال شکایت مجلس از خاتمی و رفسنجانی

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از پیگیری موضوع عدم تحقق اساسنامه شرکت ملی نفت در دولتهای گذشته خبر داد.

كد خبر : ۴۹۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


شرایط مورد نیاز برای آغاز به کار گمرک ازنا فراهم شد

فرماندار شهرستان ازنا از فراهم شدن شرایط مورد نیاز از جمله جرثقیل و لیفتراک برای آغاز به کار گمرک این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۴۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


لزوم بازنگری در قرارداد خودروسازان خارجی/ تولیدکنندگان از فرصت تحریم استفاده نکردند

عضو کمیسیون صنایع مجلس با تأکید بر لزوم بازنگری در شرایط قرارداد خودروسازان خارجی، گفت: خودروسازان خارجی برای حضور دوباره در بازار ایران باید خودروهای با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه کنند.

كد خبر : ۴۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


تکلیف مالکیت تیم گهر توسط استانداری تا چند روز آینده مشخص می‌شود

مدیرعامل باشگاه گهر گفت: تکلیف مالکیت تیم گهر توسط استانداری تا چند روز آینده مشخص می‌شود.

كد خبر : ۴۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


حل مشکلات کشور تنها با همکاری و تعامل مجلس و دولت امکان‌پذیر است

رییس جمهور در دیدار مجمع نمایندگان استان مازندران گفت: حل مشکلات کشور تنها با همکاری و تعامل مجلس شورای اسلامی و دولت امکان‌پذیر است.

كد خبر : ۴۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


ببخشید که حسین من با حسین شما فرق می‌کند

حسینی که من می شناسم خود خود حسین است نه سین سین سین هایی که از اکوهای گران شما بیرون می‌آید.مرا ببخشید که حسین من کمی تا قسمتی با حسین شما فرق می کند.

كد خبر : ۴۹۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


کلیدی ترین توصیه رهبر انقلاب به مجلس حفظ تقواست

دکتر غلامعلی حداد عادل درخصوص شایع ترین آفت هایی که ممکن است دامنگیر نمایدگان شود، اظهار داشت: این آفت ها دو دسته اند یکی "اخلاقی و شخصی" و دیگری "کاری" است.

كد خبر : ۴۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


واکنش سخنگوی دولت به نامه احمدی‌نژاد

سخنگوی دولت درباره نامه احمد‌ی‌نژاد مبنی بر مناظره با آقای رئیس‌جمهور اظهار داشت: رسانه‌هایی که این مطلب را منتشر کردند کار درستی بود.

كد خبر : ۴۹۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


چرا روحانی در افتتاح پروژه‌ای که سرهنگ‌ها به اتمام رساندند حضور نیافت؟

پروژه های عظیم ساخت سد، پل، تونل، پتروشیمی تا آب رسانی و مدرسه سازی در مناطق محروم خدماتی است که همه مرهون زحمات شبانه روزی کسانی است که در قرارگاه خاتم الانبیا فعالیت می کنند.

كد خبر : ۴۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


حقوق بشر مورد تایید اسلام را قبول داریم/ قصاص اعتقاد یک میلیارد مسلمان است

آیت‌الله آملی لاریجانی از صدور قطعنامه‌های به اصطلاح حقوق بشری علیه ایران انتقاد کرد.

كد خبر : ۴۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


از اهدای میلیاردی کارت هدیه‌ به مدیران تا واگذاری 138 شرکت به بابک زنجانی

متن گزارش تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی در خبرگزاری فارس منتشر شد.

كد خبر : ۴۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


بیمه مشاغل خودکفایی باعث دوام اشتغال دراستان است

مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت:طی شش ماهه اول سال جاری 9706نفراز مددجویان کمیته امداد لرستان تحت پوشش بیمه مشاغل قرارگرفته اند.

كد خبر : ۴۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


آری اکنون وقت محاکمه است، نه مناظره! / جرم سران فتنه چیست؟

آری اکنون به زعم همگان وقت «محاکمه» است؛ اما آسیاب به نوبت! اگر قرار به محاکمه هم باشد اولویت با کسانی است که دانسته شرایط فتنه را فراهم نمودند و به آن دامن زدند.

كد خبر : ۴۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


استفاده از فتنه‌گران در دولت عدول از خط اعتدال است

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: آقای روحانی شعار اعتدال ، عقلانیت و تدبیر سردادند لذا انتظار می رود از افراد انقلابی و دلسوز به عنوان یکی از شاخصه های اعتدال در دولت یازدهم آن هم بدون جناح بندی سیاسی خاصی استفاده شود .

كد خبر : ۴۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


دولت در مذاکرات آینده از آرمان های بلند انقلاب غفلت نورزد

سازمان بسیج دانشجویی لرستان در آستانه 16 آذر سالروز گرامیداشت با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: دولت و رئیس جمهور در مذاکرات هسته ای،در مذاکرات آینده در مقابل زیاده خواهی کفار به اندازه سر سوزنی از آرمان های بلند انقلاب غفلت نورزند.

كد خبر : ۴۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


ماندلا تا سال ۲۰۰۸ در فهرست تروریسم آمریکا قرار داشت

ماندلا پس از آنکه درگذشت مورد احترام مقامات غربی و آمریکایی قرار گرفت که از او به عنوان تمثال حقوق بشر یاد می‌کردند اما نگاهی به گذشته نه چندان دور نشان می‌دهد که او تا سال ۲۰۰۸ در فهرست تروریسم آمریکا قرار داشته است.

كد خبر : ۴۹۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


فتنه گران باید محاکمه شوند

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به شعارهای حاشیه ای مراسم شانزده آذر، بر ضرورت محاکمه فتنه گران تاکید کرد.

كد خبر : ۴۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


پیشرفت‌های هسته‌ای حاصل ارتقای علمی دانشگاه‌ها است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: سطح علمی دانشگاه‌ها نسبت به گذشته پیشرفت بسیاری داشته است و امروز شاهد تولیدات علمی در عرصه سلول های بنیادین و انرژی هسته ای هستیم.

كد خبر : ۴۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷


افزایش ۱۸ درصدی حقوق کارمندان، کاهش تورم به ۲۵ درصد و رشد اقتصادی ۳ درصدی در سال آینده

سخنگوی دولت امروز در نشستی خبری به تشریح جزئیات لایحه بودجه پرداخت و از پیش‌بینی افزایش ۱۸ درصدی حقوق کارکنان دولت در سال آینده خبر داد و گفت: در سال آینده نرخ تورم به ۲۵ درصد کاهش خواهد یافت.

كد خبر : ۴۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۸


سؤال مجلس از ظریف به دلیل اظهارات غیرتخصصی درباره توانمندی نظامی ایران

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از احتمال سؤال از وزیر امور خارجه به دلیل اظهارات غیرتخصصی درباره توان نظامی ایران خبر داد

كد خبر : ۴۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۸


۹خبر مهم سیف در جمع مدیران بانکی/ دادگاه‌‌های تخصصی وصول مطالبات آغاز به کار کرد

رئیس کل بانک مرکزی پرداخت سرمایه در گردش و تامین مالی پروژه‌های نیمه تمام را دو اولویت‌ بانک مرکزی عنوان کرد و از آغاز به کار دادگاه‌های تخصصی وصول مطالبات معوق بانک‌ها و بازنگری در مصوبه صندوق ضمانت سپرده‌ها خبر داد.

كد خبر : ۵۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۸


نمایندگان خوزستان به صحن علنی مجلس نرفتند/ اعتراضات ادامه دارد

مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس که در اعتراض به بودجه تخصیص یافته به این استان در لایحه ۹۳ استعفا کردند، در جلسه علنی امروز پارلمان حاضر نشدند.

كد خبر : ۵۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


ماموریت2 عضو هیئت رئیسه برای بازگرداندن نمایندگان خوزستان به صحن علنی

نماینده مردم شادگان گفت: در پی اعتراض و استعفای نمایندگان استان خوزستان 18 عضو مجمع نمایندگان استان در صحن علنی مجلس حاضر نشدند.

كد خبر : ۵۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


طرح استعفای اعضای شورای شهر اهواز در حمایت از نمایندگان کلید خورد/امام جمعه خرمشهر استعفا داد

مریم ابریشم‌کار اظهار داشت:اگر تمهیداتی از طرف دولت برای اصلاح بودجه صورت نپذیرد ما هم به عنوان شورای شهر اهواز مثل نمایندگان خوزستان در مجلس استعفا خواهیم کرد.

كد خبر : ۵۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


وضعیت نامعلوم حضور جک استراو در ایران/ آیا جک استراو به ایران می‌آید؟

درحالی‌که برخی از نمایندگان از لغو سفر جک استراو به ایران خبر می دهند، رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس اعلام کرد: سفر جک استراو به ایران لغو نشده است.

كد خبر : ۵۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


دولت پیر ریسک‌پذیر نیست/ کاش روحانی صادقانه گزارش می‌داد/ پیگیر پرونده بابک زنجانی بودم/ یزدان‌پناه زنده است/ صادرات نفت در دولت روحانی کاهش یافت

بواسطه تغییرات گسترده در وزارت نفت و عدم آشنایی تیم جدید با پیچیدگی‌های تحریم و کنار گذاشتن افراد با تجربه از تیم قبلی، صادرات نفت در دولت یازدهم نسبت به اواخر دولت دهم کاهش چشمگیری داشته است.

كد خبر : ۵۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


ظریف با آیت الله علم الهدی دیدار کرد

وزیر امور خارجه ایران دقایقی پیش با آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد دیدار و گفتگو کرد.

كد خبر : ۵۰۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۱


اظهارات اخیر ظریف خلاف منافع ملی و امنیتی است

محمد صالح جوکارعضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ایشان خلاف منافع ملی و امنیتی صحبت کرده که اینگونه صحبت ها می تواند بر نظام خدشه وارد کند و موقعیت جمهوری اسلامی ایران را در ادامه مذاکرات هسته ای درحالتی از فشار و تهدید قرار دهد.

كد خبر : ۵۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۱


سهم لرستان از بودجه عمومی سال آينده،42 میلیارد تومان است

نماینده مردم خرمآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات چندین طرح بزرگ در استان از طریق فاینانس مرتفع میشود.

كد خبر : ۵۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


هیئت پارلمانی اروپا به دعوت کدام نهاد به ایران آمد؟

هیئت پارلمانی اروپا به ایران به ریاست خانم ناریا گرونبرک از روز جمعه 22 آذر ماه آغازشده و این هیئت در اولین روز ورود خود به ایران به دیدار 2تن از فعالان فتنه 88 رفتند.

كد خبر : ۵۰۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۵


خلاقیت، برنامه ریزی و بهره گیری از ظرفیت رسانه سرلوحه کار روابط عمومی ها باشد

وزیر بهداشت در جمع مدیران روابط عمومی دانشگاه های علوم پزشکی و معاونت ها، سازمان ها و موسسات تابعه وزارت بهداشت گفت: روابط عمومی نوعی هنر است.

كد خبر : ۵۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


سالی که نکوست از بهارش پیداست

هرچند 7نماینده لرستان جزءاولین نمایندگان اعتراضی ،خبرشان به گوش رسید اما آنچه دررسانه ها بارز نمود؛ اعتراض نمایندگان خوزستان بود.

كد خبر : ۵۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


چرا دولت تدبیر و امید پاسخگوی اظهارات نسنجیده و بی ادبانه مشاورش نیست؟

سریع القلم، مشاور رئیس جمهور، با بیان سخن نسنجیده و توهین به تاکسی داران در هفته گذشته و در ادامه عدم معذرت خواهی از مردم، باعث به وجود آمدن موج اعتراضات تاکسی داران در سراسر کشور طی چند روز گذشته شد.

كد خبر : ۵۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


رفسنجانی: رهبری در سه موضوع حساس به داد ما رسیدند/افخم: تحریم جدید به معنای مرگ توافقنامه ژنو است/هاشمی: شیوه گزارش روحانی شبیه احمدی‌نژاد بود/نادران: برخی اصلاح طلبان بدمستی میکنند

دیدار عراقچی با کاترین اشتون، واکنشها به توهین مشاور عالی رئیس جمهور به رانندگان تاکسی، واکنشها به اظهارات حجاریان درباره انحلال مجلس، برکناری رئیس دانشگاه علم و صنعت و نشست هفتگی سخنگوی دستگاه دیپلماسی از مهمترین اخبار امروز 26 آذر 1392 هستند.

كد خبر : ۵۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


200 میلیارد ریال برای تکمیل سد مرووک دورود اختصاص یافت

نماینده مردم دورود و ازنا درمجلس شورای اسلامی گفت: 200 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل و راه اندازی سد مرووک دورود اختصاص یافته است.

كد خبر : ۵۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


تفاوت قیمت گاز در ایران و عربستان

همزمان با ارسال لایحه افزایش 5 برابری قیمت گاز پتروشیمی‌ها به مجلس، مرکز پژوهش‌های مجلس هم افزایش قیمت گاز پتروشیمی‌ها از 70 به 325 تومان را منطقی اعلام کرد و یادآور شد: هم اکنون پتروشیمی‌های ایران به دلیل گاز ارزان 2 برابر عربستان سود می‌برند.

كد خبر : ۵۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


روحانی حتی اگر بخواهد، مجاز نیست فعالیت فتنه گران را تسهیل کند

کیهان در خبرهای ویژه خود نوشت: آقای روحانی حتی اگر هم می‌خواست، مجاز نبود فعالیت دوباره سران فتنه را تسهیل کند و از این جهت کوتاهی مسئولان ذی‌ربط وزارت ارشاد در قبال تحرک برخی نشریات زنجیره‌ای برای از انزوا در آوردن برخی از سران فتنه (نظیر خاتمی) نیز غیرقانونی و مستوجب مواخذه است.

كد خبر : ۵۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۸


هیئت ها نمی توانند سکولار باشند/ هرکس علاقه مند به امام حسین(ع) است یعنی علاقه مند به اسلام سیاسی است

مقام معظم رهبری در دیدار اعضاى ستاد مرکزى هیئت رزمندگان اسلام‌ اظهار داشتند: اینکه آدم در یک مجلس روضه یا هیئت عزادارى مراقب باشد که مبادا وارد مباحث اسلام سیاسى بشود، این غلط است؛ معناى این حرف این نیست که هر حادثه‌‌ى سیاسى در کشور اتّفاق مى‌‌افتد، ما باید حتماً در مجلس روضه آن را با یک گرایش خاصّى بیان کنیم.

كد خبر : ۵۱۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۸


نمایندگان به جای استعفا از راه های مشروع استفاده کنند/لایحه بودجه داری ضعف ها و نواقصی است

جانشین معاونت سیاسی سپاه پاسدارن کشور با اعلام اینکه لایحه بودجه سال 1393 دارای ضعف ها و نواقصی است گفت: نمایندگان از راه های مشروع استفاده کنند.

كد خبر : ۵۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۸


برقراری ارتباط پارلمانی ایران و آمریکا با حفظ استقلال طرفین امکان پذیر است

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس گفت: اگر دولت آمریکا از شرارت‌های خود دست بردارد، با حفظ استقلال طرفین و داشتن موضع مساوی برای هر دو کشور، ارتباط پارلمانی امکانپذیر است.

كد خبر : ۵۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱


شرکت کارخانجات داروئی" بایر افلاک" ازنا به زودی افتتاح می شود

شرکت کارخانجات دارویی بایر افلاک، تجلی تلاش خالصانه جمعی از مدیران و متخصصان ایرانی با نیت ارتقای نام ایران و ایرانی در صنعت دارویی جهان است.

كد خبر : ۵۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۳


مهدی هاشمی از ابتدا تا کنون/ پرونده ای که همچنان مفتوح است

کمتر کسی را می توان پیدا کرد که اتهامات علیه مهدی هاشمی را نداند؛ اما آنچه که این موضوع را پیچیده کرده، عدم رسیدگی به این اتهامات در دادگاه است

كد خبر : ۵۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۴


تحریم را منشأ اصلی فساد می دانم/ تدوین آیین نامه دادرسی الکترونیک/روحانی در دایره اصولگرایان است

وزیر دادگستری گفت: من قبول ندارم که روحانی اصلاح طلب است، خود ایشان هم به اعتدال خود اذعان دارد و ما وی را از دایره اصولگرایان خارج نمی دانیم

كد خبر : ۵۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


انتقال پایتخت 25 سال زمان و 30 هزار میلیارد تومان هزینه نیاز دارد‌

نایب رئیس فراکسیون مدیریت شهری مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح و ساماندهی و انتقال پایتخت، گفت: انتقال پایتخت 25 سال زمان و 30 هزار میلیارد تومان هزینه نیاز دارد.

كد خبر : ۵۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


رئیس جمهور به توصیه رهبری به دیدار شهدا می رود/ بنیاد شهید 6هزار میلیارد بدهی دارد/ عزل و نصبی در بنیاد نداشتیم

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در روزهای ابتدایی مسئولیت خود به دیدار رهبری رفتم که تأکید ایشان بر توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بود و با توجه به دغدغه های رهبری برنامه دیدار با خانواده شهدا را در دستور کار قرار دادیم و رئیس جمهور هم بر اساس این تأکید مقام معظم رهبری تا کنون دیدار هایی را با خانواده شهدا داشته اند.

كد خبر : ۵۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


طرح الزام دولت به غنی‌سازی ۶۰ درصد تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد

طرح نمایندگان مبنی بر الزام دولت به غنی‌سازی ۶۰ درصد تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد.

كد خبر : ۵۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


نامه حکمت، کیانیان، شجریان، مهرجویی و... به ابتکار؛ یارانه‌هایمان برای محیط‌زیست

تعدادی از فعالان فرهنگ و هنر در نامه ای به معصومه ابتکار،‌ رییس سازمان محیط زیست نوشته اند که برای برای مقابله با بحران های زیست محیطی، با این سازمان همکاری کنند. آنها در گام نخست اعلام کرده اند یارانه هایشان را به محیط زیست می دهند.

كد خبر : ۵۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۶


توضیحات نوبخت درباره هدفمندی یارانه‌ها و لایحه بودجه ۹۳

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری از پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز برای کالاهای اساسی در سال ۹۳ همانند امسال توسط دولت خبر داد.

كد خبر : ۵۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۶


هاشمی گفته بود اگر از بین اصولگرایان فلانی کاندید شود، من نمی آیم

ولایتی در مورد حضور در انتخابات سال 84 هم گفت: آقای هاشمی گفته بود اگر از بین اصولگرایان فلانی کاندید شود، من نمی آیم. در عین حال گفته بود که اگر اصولگرایان با کاندیداهای متعدد بیایند، من هم در انتخابات حضور پیدا خواهم کرد که در نهایت آقای هاشمی آمد و من هم انصراف دادم.

كد خبر : ۵۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۶


توهین های جدید مشاور رئیس جمهور به ملت ایران/ مردم ایران حسودند

محمود سریع القلم در پی توهین های قلی که اعتراض های گسترده مردم را به همراه داشت این بار مردم ایران را حسود خطاب کرده و اظهار کرده است: به نظر می‌رسد مخالفت با غرب در جامعه ما کمتر ریشه‌های فکری دارد بلکه بیشتر جنبه‌های روحی و روانی دارد.

كد خبر : ۵۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


تعداد نمایندگان متقاضی «الزام دولت به غنی‌سازی ۶۰ درصد» از اکثریت مجلس عبور کرد

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: امضاهای طرح الزام دولت به غنی‌سازی به میزان حداقل ۶۰ درصد، از مرز ۱۶۰ امضا عبور کرد.

كد خبر : ۵۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


یک خلف‌وعده هاشمی درفتنه88

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: با جمعی از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس با آقای هاشمی ملاقات داشتیم و به ایشان گفتیم مقام معظم رهبری از شما در نماز جمعه تجلیل و احترام کردند، ‌خوب است که تشکری از مقام معظم رهبری داشته باشید. آقای هاشمی گفت: اتفاقاً من پیام تشکر را نیز نوشته‌ام. آماده کرده‌‌ام و فقط می‌خواهم به رهبری نشان بدهم که اگر خوب است در اختیار رسانه‌‌ها قرار دهم. اما خبری از بیانیه آقای هاشمی نشد.

كد خبر : ۵۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


تکاپوی دولتی‌ها برای تغییر ترکیب بهارستان دهم/ روحانی راه احمدی‌نژاد را ادامه می‌دهد؟

این روزها دولت روحانی با حاشیه‌هایی شبیه همان حاشیه‌های احمدی‌نژاد و مجلس روبروست؛ حاشیه‌هایی که قرار دادن آن در کنار اظهارنظر برخی دولتی‌ها، حکایت از خیزی بلند برای تاثیرگذاری بر انتخابات مجلس دهم دارد.

كد خبر : ۵۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


امام رضا(ع) را زیارت کردم و شیعه شدم

«عبدالکامل» نخستین روحانی سیاه‌پوست کامرون می‌گوید: قبلاً اگر یک میلیون تومان هم به من می‌دادند، راضی به پوشیدن لباس روحانیت نمی‌شدم اما الان با افتخار این لباس را بر تن می‌کنم. او آرزو دارد روزی فرارسد که شیعیان کامرون برای خودشان قبرستان مجزا داشته باشند.

كد خبر : ۵۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۲


راهکار خاتمی برای پیروزی در انتخابات مجلس

خاتمی تصریح می کند برای پیروزی در انتخابات مجلس چاره ای جز وحدت اصلاح طلبان با جریان دولتی اعتدال نداریم.

كد خبر : ۵۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۴


نگاهی به حضور برادران روسای جمهور در دولت

حضور برادران در کابینه برادر، در دوران ریاست‌جمهوری آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی، سیدمحمد خاتمی و محمود احمدی‌نژاد، مسبوق به سابقه است.

كد خبر : ۵۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۴


هیچ شرکتی در لرستان موفق به افزایش سرمایه نشده است

رئیس اتاق بازرگانی خرم‎آباد گفت: با تصویب قوانینی به منظور حمایت از تولید، بخش‎هایی از دولت رغبتی به رعایت آنها ندارند.

كد خبر : ۵۲۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۵


دیدارجعفر,نسرین واتحادیه اروپا...!کارمن که نبوده.کارشمانبوده ...!!؟؟

دیدارجعفر,نسرین واتحادیه اروپا...!کارمن که نبوده.کارشمانبوده ...!!؟؟

كد خبر : ۵۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


محاکمه مهدی هاشمی فراموش نشود/همچنان منتظریم

دبیر دوم کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: نه تنها من و هرشخص دیگری بلکه همه آحادجامعه انتظار دارند که قانون برای همه به طور یکسان برای هر کسی در هر پست و مقامی اجرا شود.

كد خبر : ۵۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


احتمال ساماندهی مجدد تیم کارشناسی هسته ای/دادگاه احمدی‌نژاد و فاطمه هاشمی/پرونده شلیک مداح معروف/توزیع سبد کالایی دولت در بهمن

واکنشها به اظهارات مطهری و احتمال ساماندهی مجدد تیم کارشناسی هسته ای،دادگاه احمدی‌نژاد،ماجرای پرونده شلیک مداح معروف،توزیع اولین سبد کالایی دولت در بهمن،اعلام جرم روزنامه های"بهار" و "شهروند امروز" و ورود ماشاروم به ایران از مهم‌ترین اخبار امروز 15 دی 1392 هستند.

كد خبر : ۵۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


نمایندگان لرستان در مجلس از دور دوم تا نهم/رکورد 4 تایی محمد محمدی و علاء الدین بروجردی

محمد محمدی نماینده سابق مردم سلسله و دلفان و علاء الدین بروجردی نماینده مردم بروجرد با 4 بار حضور، رکورددار بیشترین حضور در بین نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی هستند.

كد خبر : ۵۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


نباید مسائل معیشتی خانواده‎ها منجر به بازماندن افراد از تحصیل شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: نباید مسائل معیشتی خانواده‎ها منجر به بازماندن افراد از تحصیل شود.

كد خبر : ۵۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


مطهری تصمیم گرفته به عضو جریان فتنه تبدیل شود

واکنش‌های عصبی جریان فتنه به حماسه 9 دی را که بهتر از هر جای دیگر خود را در نطق عوامانه علی مطهری در مجلس نشان داد، باید به حساب ناامیدی آنها از فضای سیاسی و اجتماعی کشور گذاشت.

كد خبر : ۵۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


روحانی: در مذاکرات هسته‌ای هر طرف احساس باخت کند، مذاکرات را برهم می‌زند

رئیس‌جمهور با بیان اینکه در مذاکرات باید به دنبال بازی برد-برد بود گفت: اگر شرایط برد-باخت حاکم شود ادامه نمی‌یابد و هر طرف که احساس باخت کند توافق را به هم می‌زند.

كد خبر : ۵۲۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۷


زمینه فساد در اقتصاد ایران از چه زمانی فراهم شد؟/عدم توجه به فرمان 8 ماده‌ای؛ ریشه اصلی مفاسد اقتصادی

پرونده‌های مربوط به شهرام جزایری، فساد کرسنت، اختلاس‌های پی‌در‌پی ،خرید وفروش سئوالات کنکور، سلطان شکر و فولاد، زمین خواری کلان، فساد 3 هزار میلیاردی و در نهایت بابک زنجانی همه و همه ریشه در بی‌توجهی به فرمان مقام معظم رهبری در مورد مبارزه با مفاسد اقتصادی دارد.

كد خبر : ۵۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


وزیر اطلاعات هم به صحن علنی مجلس فراخوانده شد/ آیا دولت ۴ کارته می‌شود؟

وزیر اطلاعات به دنبال عدم اقناع نمایندگان سؤال ‌کننده از پاسخ‌هایش در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، به صحن علنی کشانده شد.

كد خبر : ۵۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


فاصله کف وسقف حقوق در ایران 2 برابر استاندارد جهانی است/ زمان کار مفید در ادارت دولتی کمتر از یک ساعت

رئیس کمیته اشتغال و کارآفرینی مجلس، با بررسی وضعیت اشتغال و نحوه اجرای قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت در کشور، گفت: یکی از اهداف اجرای قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت کم کردن فاصله کف و سقف پرداخت حقوق بود که متأسفانه این فاصله در ایران 2 برابر استاندارد جهانی است و علاوه‌بر این موضوع بسیاری قوانین دیگر نیز در همین قانون به‌دست فراموشی سپرده شده است.

كد خبر : ۵۲۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


سبدی پُر از ابهام

کلیات سبد اهدایی رایگان دولت به برخی اقشارجامعه اعلام شد ورسانه ها هرکدام راجع به جزئیات آن قلم فرسایی کرده اند.اینکه این تصویب نامه کی اجرایی می شود ذهن خیلی ها رابه خود مشغول کرده وباعث شده هرکس باذهنیات خودش درگیرباشد.

كد خبر : ۵۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


قول رئیس‌جمهور به مجلس برای ارائه تبصره‌ای جهت اجرای هدفمندی

یک عضو کمیسیون تلفیق مجلس با اشاره به جلسه امروز رؤسای کمیسیون‌های مجلس و اعضای تلفیق با رئیس‌جمهور، معاون اول و معاونت برنامه‌ریزی جهت رسیدن به نقطه مشترکی برای اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها گفت که در این جلسه آقای روحانی قول داد که منابع درآمدی و هزینه‌کرد هدفمندی در سال 93 را در قالب تبصره‌ای به کمیسیون تلفیق ارائه دهد.

كد خبر : ۵۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


مردم دوران پهلوی پدر و پسر را فراموش نمی‌کنند/پاسبان پهلوی به زنان حمله می‌کرد

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: مردم دوران پهلوی پدر و پسر را فراموش نمی‌کنند، چه جنایاتی کردند، چه روزهای سختی بر ملت گذشت، 17 دی روز کشف حجاب بود، حجاب را برداشتند در صورتی که حجاب یکی از اصول اساسی بود، از این رو به اسلام ضربه زدند و این ضربه از سوی پهلوی پدر اعمال شد، صحنه‌های آن روز از یادم نمی‌رود، پاسبان پهلوی به زنان حمله می‌کرد، چادرها را برمی‌داشت و پاره می‌کرد.

كد خبر : ۵۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۰


حبس و شلاق برای مدیر‌مسئول و دبیر سیاسی هفته‌نامه 9دی

حمید رسایی مدیر مسئول هفته نامه 9 دی به دلیل انتشار یادداشتی انتقادی درباره علی لاریجانی به حبس و شلاق محکوم شد.

كد خبر : ۵۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۱


پشت پرده توافقنامه ژنو چیست؟

وقتی برای اولین بار، بعد از انتشار متن توافقنامه ژنو به تحلیل محتوای آن پرداختیم و با ارائه اسناد و شواهدی، به این واقعیت تلخ اشاره کردیم که توافقنامه ژنو غیر از یک دستاورد- اثبات غیر قابل اعتماد بودن آمریکا- دستاورد دیگری نداشته و ندارد، برخی از مسئولان محترم و بسیاری از جریانات سیاسی- با سلیقه‌های متفاوت- ابرو در هم کشیدند که «چرا کیهان ساز مخالف کوک می‌کند.

كد خبر : ۵۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۲


اهمیت تخلف صورت گرفته از نگاه شما پنهان مانده/هیچ تدبیری برای بازگرداندن رانت در نامه شما نبود

توکلی در نامه‌ای به جهانگیری در مورد ویژه‌خواری در وزارت صنعت توشت: اهمیت تخلف صورت گرفته از نگاه شما پنهان مانده و هیچ تدبیری برای بازگرداندن رانت در نامه شما نبود.

كد خبر : ۵۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۲


ماموریت خاتمی به نماینده جنجالی در دیدار 5 ساعته/تکذیب سخنان رئیس‌جمهور در مورد خزانه خالی از سوی وزیراقتصاد/تکاپوی تیم منتسب به هاشمی برای خبرگان

خبرنگاران شبکه اطلاع رسانی دانا در طول هفته از اخباری مطلع می شوند که این اخبار در قالب بسته خبری با عنوان "محرمانه‌" به صورت هفتگی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۵۳۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۲


از فیس بوک تا جریان فمینیستی

به یادداشت کبری فرشچی در روزنامه جوان در تاریخ4دی1392،معاون رئیس جمهور و رئیس معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در شبکه اجتماعی خود مرثیه ای در ممنوعیت شرکت زنان در دفاتر مشاور املاک قرار داده است.

كد خبر : ۵۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۲


طرحی جدید برای مبارزه با مفاسد اقتصادی/لزوم برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی

عضو کمیسیون اقتصاد مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم برخورد جدی با مفاسد اقتصادی گفت: موارد پیشگیرانه در این موضوع بر هر مورد دیگری مقدم است.

كد خبر : ۵۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


وقتی دولت مجلس را به توپ می‌بندد

قطعاً اگر کم کاری از سوی دولت نباشد، نمایندگان با سوالات مکرر وقت وزرا را نخواهند گرفت و دولت به جای اینکه به دنبال محکوم کردن سوال نمایندگان که حق قانونی آنهاست، باشد؛ بهتر است عملکرد خود را بررسی کند تا بهتر بتواند در راستای برطرف کردن مشکلات مردم قدم بردارد.

كد خبر : ۵۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


اصلاح‌طلبان گروگان گرفته شده‌اند/ سبد کالای دولت اقتصاد صدقه‌ای است/ ناطق به سیاست بازگردد/ تبدیل خط فتنه به خط سابوتاژ اقتصادی

رئیس ستاد حقوق بشر قوه قضائیه با اشاره به رسیدگی دستگاه قضا به جرائم امنیتی فتنه ۸۸ گفت: خروج علیه حکومت مشروع اتهام سنگین سران فتنه است؛ هرچند دشمن هنوز ناامید نشده است و می‌خواهد اذناب فتنه را به هم ببافد.

كد خبر : ۵۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


ماجرای "تا سه نشه بازی نشه" در افتتاح گمرک ازنا/ وعده هایی که بالاخره پروانه سبز گرفت

ماجرای گمرک تنها منطقه ویژه اقتصادی لرستان حکایت سه بار افتتاحیه برای پروژه ای است که بعد از گذشت شش ماه از آخرین افتتاح بالاخره چشمش به جمال نخستین محموله های ترانزیتی روشن شد، محموله ای که چراغ بزرگترین داروسازی خاورمیانه را نیز روشن خواهد کرد.

كد خبر : ۵۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


سرپرست دانشگاه علوم پزشكي لرستان منصوب شد

با ابلاغ دكتر سيد حسن هاشمي وزير بهداشت،درمان و آموزش پزشكي دكتر كوروش ساكي به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشكي لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۵۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


بودجه 93 عادلانه دیده نشده است

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس گفت: بودجه 93 به صورت متوازن و عادلانه برای توسعه همه‌جانبه استان‌ها دیده نشده است.

كد خبر : ۵۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


4 هزار میلیارد تومان باید به 8 استان محروم اختصاص پیدا کند

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس درباره طرح الزام دولت به غنی سازی 60 درصدی می‌گوید: هدف این طرح این است که نیازهای جمهوری اسلامی را نمی‌توانیم متوقف کنیم و ضمن احترامی که به حقوق متقابل همه ملت‌ها و دولت‌‌ها می‌گذاریم و ارزش‌های خودمان را هم قطعا مدنظر قرار می‌دهیم حقوق مسلم‌مان را هم نمی‌توانیم زیر پا بگذاریم ولی چون آنها به تعهداتشان عمل نمی‌کنند این طرح در صورت تصویب دست دولت را باز می‌گذارد تا آنها راحت‌تر بتوانند فعالیت صلح‌آمیز هسته‌ای خودشان را ادامه دهند.

كد خبر : ۵۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


به کسانی که به بیت المال چشم دارند نباید رحم کرد

عضو کمسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر مقابله با مفسدان اقتصادی، از قوای سه گانه خواست تا در برخورد با مفسدان اقتصادی تعامل داشته باشند.

كد خبر : ۵۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


روحیه مدیریت جهادی در اداره تهران و کشور حاکم باشد/ معماری شهری در جهت تحقق سبک زندگی اسلامی قرار گیرد

رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای شورای شهر، شهردار و مسئولان شهرداری تهران فرمودند: معماری شهری در جهت تحقق سبک زندگی اسلامی قرار گیرد.

كد خبر : ۵۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


تلاش دولت تدبیر و امید برای از بین بردن تمام آثار دولت گذشته/آیا در 8 سال گذشته هیچ خدمتی انجام نشد؟

اگرچه دولت یازدهم با شعار اعتدال به روی کار آمد اما تا کنون تلاش های آن در راستای حذف برنامه های دولت قبل بوده است.

كد خبر : ۵۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


20میلیون‌ایرانی‌نه‌بیمه‌دارند‌نه‌پول‌درمان

هزینه های درمان بیماریهای سخت و صعب العلاج در کشور، روز به روز سنگین تر می شود و این در حالی است که قرار بود تا پایان برنامه پنجم که یک سال از عمر آن باقی مانده است، سهم مردم از پرداخت هزینه های سلامت به زیر 30 درصد برسد، در حالی که این سهم هم اکنون به بالای 70 درصد رسیده است.

كد خبر : ۵۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


انتصابی که صدای اصلاح‌طلبان را درآورد/ معرف بنایی به استاندار قم چه کسی بوده است؟

روز گذشته طی جلسه ای در قم، اصلاح‌طلبان و اعضای مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم اعتراض خود را نسبت به انتصاب حجت‌الاسلام والمسلمین علی بنایی به عنوان معاون سیاسی امنیتی استانداری قم اعلام کردند.

كد خبر : ۵۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۵


سوت و کف ضد انقلاب برای مطهری/ نماینده‌ای که فقط آب به آسیاب دشمن می‌ریزد

نامه سرگشاده علی مطهری به جواد لاریجانی پیرامون نطقش در مجلس باعث ذوق زدگی زیاد سایت های ضد انقلاب شد.

كد خبر : ۵۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۵


عربستان، پایگاه صیهونیسم و آمریکا علیه اسلام است/جریان تکفیری عامل تفرقه بین شیعه و سنی است

رئیس کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی جریان وهابیت را ساخته دست دشمنان اسلام دانست و تاکید کرد که استکبار می خواهد وهابیت را به عنوان اگوی اسلام به دنیا معرفی کند.

كد خبر : ۵۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۵


طرح های بر زمین مانده لرستان نیاز به توجه ویژه دارد/گمرک مشکل گشای مسائل اقتصادی ازنا

امام جمعه ازنا در خطبه های این هفته ازنا گفت: طرحهای برزمین مانده درلرستان حاصل مصوب های سفرهای استانی دولت است دولت وعده ها را زود عملی کند، ریشه آسیب های اجتماعی دربیکاری جوانان است مسئولین برنامه ریزی کنند.

كد خبر : ۵۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۷


مشکلات گهر با حمایت مسئولان رفع می‌شود

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس گفت: مشکلات تیم گهر دورود با حمایت مسئولان رفع می‌شود.

كد خبر : ۵۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۷


آغاز فعالیت منطقه ویژه اقتصادی ازنا /لرستان در انتظار دو هزار فرصت شغلی جدید

مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان گفت: با پیگیریهای ویژه استاندار لرستان و همچنین همیاری و عنایت نماینده محترم مردم ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی فعالیت رسمی منطقه ویژه اقتصادی ازنا آغاز شد.

كد خبر : ۵۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۷


جلسه اصلاح‌طلبان برای انتخابات آینده با حضورخاتمی، توفیقی و زنگنه+جزئیات

روز سه‌شنبه جلسه‌ای با حضور برخی از وزیران دولت خاتمی و برخی مسئولین از جمله توفیقی مشاور وزیرعلوم و بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت و با حضور محمد خاتمی در سالن اجتماعات رایزن در منطقه دارآباد تهران برگزار شد.

كد خبر : ۵۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۸


همسر عارف هم برای انتخابات مجلس دهم دست به کار شد

همسر محمدرضا عارف که در بیمارستان های شهدای تجریش و خاتم الانبیاء نیز سابقه فعالیت دارد، ارتباط خود را با زنان اصلاح طلب در جامعه و مخصوصا در حوزه سلامت گسترش داده است.

كد خبر : ۵۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۸


نگرانی‌زاکانی‌ازنابودی‌فناوری هسته‌ای‌ایران/ مضرات توافقنامه بالفعل است

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در هفته نامه پنجره با عنوان «توافق هسته‎ای با بیگانگان یا نابودی بی‎سروصدا و آرام داخلی آن» به نقد توافق نامه هسته ای ایران با گروه 1+5 پرداخته است.

كد خبر : ۵۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۸


واکنش محمود کریمی به اتفاقات اخیر

حاج محمود کریمی، مداح اهل بیت ع در اولین اظهارنظر عمومی خود پس از حاشیه سازی های رسانه ای اخیر، در سخنانی اخلاقی با اعلام اینکه در ماجرای خبرسازیها پیرامون تیراندازی، با اتهام زنی به او ظلم شده است، عنوان کرد از آنها که طلب حلالیت کرده اند گذشته و برای مسببین این ماجرا طلب مغفرت میکند.

كد خبر : ۵۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۹


خبر خوش برای سیزده میلیون ایرانی فاقد بیمه/ برنامه های دولت در حوزه سلامت

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو، از برنامه دولت تدبیرو امید برای پوشش بیمه ای 13 میلیون ایرانی فاقد بیمه در آینده نزدیک خبر داد.

كد خبر : ۵۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۹


پشت پرده عدم واکنش به استیضاح پیرمرد کابینه/تلاش دولت برای برکناری نعمت زاده با هزینه مجلس

ازابتدای تشکیل کابینه یازدهم تا کنون یکی از حاشیه ساز ترین وزرای دولت بدون تردید سکاندار کهنسال عرصه صنعت و معدن است که عدم واکنش دولت به استیضاح وی از سوی نمایندگان حکایت از تصمیم دولتی‌ها برای پیاده کردن نعمت زاده از قطار دولت دارد. پیاده کردنی که ظاهرا معاونت پارلمانی رئیس جمهور می خواهد بلیط آن را از جیب مجلس حساب کند.

كد خبر : ۵۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۳۰


دعوت از ایران برای حضور در ژنو دو بدون پیش شرط بود/ لابی گری آمریکا باعث پس گرفتن این دعوت شد/ موضع مسئولان قاطعانه بود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه کشور اظهار داشت: علی رغم اینکه در دعوتنامه ای که از سوی بان کی مون برای ایران ارسال شده بود حرفی از پذیرش پیش شرط ها نزده شده بود؛ اما پافشاری های آمریکا و اسرائیل باعث لغو این دعوت شد.

كد خبر : ۵۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱


باید مطابق چشم‌انداز ۲۰ ساله و اقتصاد مقاومتی عمل کنیم

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس با اشاره به مشکلات پیش روی دولت یازدهم بر توجه دولت به اقتصاد مقاومتی و چشم‌انداز ۲۰ ساله تاکید کرد.

كد خبر : ۵۴۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱


هاشمی: از روحانی دلخورم/ الویری: روحانی مطالبات اصلاحات را محقق نمی‌کند/ باهنر: عبور از روحانی را کلید زده‌اند

اصلاح طلبان در حالی که با چالشی به نام ائتلاف با دولت سر وکار دارند، با محوریت موسوی خوئینی ها،خاتمی و هاشمی در حال برنامه ریزی برای انتخابات آینده مجلس هستند. برنامه هایی که موسوی خوینی ها آن را تشریح کرده و برخی از چهره های سیاسی نیز از همگرایی اعتدالیون با اصلاح طلبها در انتخابات آینده اظهار نا امیدی کرده اند.

كد خبر : ۵۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


اعتراض ظریف در روزنامه های اصلاح طلب

روزنامه های اصلاح طلب و دولتی در 2 بهمن ماه با محور قرار دادن اعتراض ظریف به تصمیم بان کی مون و علت های پس گرفتن این دعوت به این موضوع پرداختند.

كد خبر : ۵۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


دولت حداکثر بهره را از نرمش قهرمانانه به دست آورد

نماينده دورود و ازنا در مجلس شوراي اسلامي گفت: جمهوري اسلامي ايران در شرايط کنوني بايد به سطح مناسب‌تري از قدرت دست يابد که براي کسب اين قدرت و امنيت بيشتر و ايجاد موازنه علاوه بر اقتصاد مقاومتي با تدبير رهبر فرزانه انقلاب اسلامي مفهوم نرمش قهرمانانه را تحت عنوان يک تاکتيک و يا يک استراتژي جهت ارتقاي سطح روابط خارجي در دستور کار خود قرار داد که دولت تدبير و اميد نيز در مذاکرات اخير حداکثر بهره لازم را از آن به دست آورد و صهيونيست‌هاي جنايتکار و حاميان آنها را غافلگير و دچار سردرگمي در نقش و بي‌ثباتي در تصميم‌گيري کرد.

كد خبر : ۵۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


تغییر شاهرگ‌ها تمام شد؛‌ انتصابات به مویرگ‌های دولت رسید

با وجود برکناری بیش از دو هزارو پانصدتن از مدیران دستگاه‌های دولتی در طی شش ماه اول دولت روحانی، جریان اصلاح‌طلب از این برکناری‌ها راضی نشده و خواستار انتصاب نیروهای هم‌سوی خود حتی تا سطح مویرگ‌های بدنه دولت شده است.

كد خبر : ۵۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


پشتوانه لغو تعطیلی پنج‌شنبه‌ها چیست؟/ تکلیف مدیر مدرسه در ‌روز بدون کیف و کتاب

عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به مشکلات مالی وزارت آموزش و پرورش، گفت: عنوان کردن یک روز بدون کیف و کتاب در مدارس بر چه اساسی مطرح می‌شود و مدیران چگونه می‌توانند فضای مدرسه را در این روز مدیریت کنند.

كد خبر : ۵۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


واکنش مجلسی‌ها به سیاسی‌کردن حادثه آتش‌سوزی

دستور خوبی از سوی رئیس جمهور صادر شد ولی باید در موارد مشابه نیز چنین موضعی گرفته شود، هنوز عامل...

كد خبر : ۵۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


عده‌ای دنبال انتقام‌گيري سیاسی از قالیباف هستند/ از پیام رئیس‌جمهور تعجب کردیم

از آن کسانی که بدون بررسی شهردار را متهم می کنند...

كد خبر : ۵۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


مدیرعامل باشگاه گهر دورود استعفا داد/ نماينده‌ شهر ديگر نمي‌گذارد به گهر كمك كنند!

مدیرعامل باشگاه گهر دورود ضمن استعفا و طلبیدن حلالیت از هواداران و اعضای تیم گهر گفت: نگذارید وضعيت تیم گهر از این بدتر شود.

كد خبر : ۵۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۴


از روحانی و لاریجانی خواستم هاشمی را منصرف کنند/درخواست برای رد صلاحیت احمدی‌نژاد

مشاور دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه در رای گیری نهایی آقای هاشمی رأی نداشت، گفت: با آقای علی لاریجانی و آقای روحانی صحبت کردم و گفتم اگر می شود شما به آقای هاشمی بگویید تا انصراف دهد اما هر دوی آنها گفتند که وی قبول نکرده است.

كد خبر : ۵۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۴


بازگشایی سفارت آمریکا، در روزنامه های اصلاح‌طلب و دولتی/ ذوق زدگی یک روزنامه از سمت یک زن در آلمان

رسانه های اصلاح طلب و دولتی اولین تیتر خود را به اظهارات روحانی اختصاص داده اند و بیشتر با محور بازگشایی سفارت آمریکا در ایران، این اظهارات را بازتاب داده اند.

كد خبر : ۵۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


افزایش 80 درصدی قیمت حامل های انرژی در سال آینده/دولت قادر به کاهش تورم نیست

عضو کمیسیون تلفیق مجلس تصریح کرد: دولت با افزایش 80 درصدی قیمت آب، برق، گاز، بنزین، گازوئیل و نفت کوره در نظر دارد برای سال آینده از این محل 51، هزار و 900 میلیارد تومان پول به دست بیاورد.

كد خبر : ۵۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


تعبیرخواب یک صاحب دل برای محمدخاتمی/ بازگشت روحانی با وانت نامه از خوزستان/ برگزاری کنگره حامیان احمدی نژاد درتهران/ آغاز فشارها برعارف برای کاندیداتوری از یزد و...

در جریان سفر استانی حسن روحانی به استان خوزستان، بساط نامه نگاری وعریضه نویسی داغ بوده به گونه ای که بخش قابل توجهی از مردم برای رساندن نامه هایشان در اطراف کاروان ماشین های حامل هیات دولت جمع شده بودند. گفته می شود بیش از یک وانت نامه از مردم خوزستان دریافت شده اما هنوز راهکاری برای پاسخ به نامه های مردم ارائه نشده است.

كد خبر : ۵۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


جان‌کری: توافق اجرا نشود حمله می‌کنیم/ کدام وزیر دولت از ابطال انتخابات می‌گفت؟

رفتار آمریکایی‌ها به عنوان اصلی‌ترین طرف ایران در توافق ژنو، در قبال این توافق و پلمب تاسیسات هسته‌ای ایران است. همزمان با پلمب آبشارهای غنی‌سازی 20 درصدی و آغاز از بین رفتن ذخیره 196 کیلوگرمی اورانیوم 20 درصد، آمریکایی‌ها در اقدامی زشت...

كد خبر : ۵۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


اسرائیل در صورت دیوانگی علیه ایران پاسخی پشیمان کننده می‌گیرد/از تهدید نمی‌ترسیم

رئیس‌جمهمور گفت: جمهوری اسلامی ایران به طور کامل برای مذاکره و اعتمادسازی آماده است، اما نه از تهدید می‌ترسیم و نه زبان تهدید در مواجهه با ایران کارگر است.

كد خبر : ۵۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶


تلاش اصلاح‌طلبان شورای شهر برای جلوگیری از تدفین شهدای گمنام/فروش پارچه با تصاویر مستهجن/شرب‌خمر فرزندان مسئول ارشد دانشگاه آزاد در دوبی/نظر حجاریان در مورد خاتمی، روحانی و احمدی‌نژاد

خبرنگاران شبکه اطلاع رسانی دانا در طول روز از اخباری مطلع می‌شوند که این اخبار در قالب بسته‌های خبری تحت عنوان "محرمانه‌های دانا" به صورت هفتگی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۵۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۷


از ابهامات ژنو تا محرومیت خبرنگاران از سفر به کوهستان های "داووس"

مجمع جهانی اقتصاد در منطقه کوهستانی داووس سویس در این دوره به دلیل حضور ایران با حاشیه هایی رو به رو بود.

كد خبر : ۵۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۷


اختصاص 16 میلیارد ریال برای آماده سازی مسکن مهر ازنا/ سهم آورده متقاضیان کاهش یافت

فاز دوم مسکن مهر ازنا با مشکلاتی در زمینه آماده سازی و افزایش سهم آورده متقاضیان مواجه بود که مدیر کل راه و شهرسازی لرستان از اختصاص مبلغ 16 میلیارد ریال برای آماده سازی فاز دوم مسکن مهر شهرستان ازنا خبر داد.

كد خبر : ۵۵۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۷


تصویب پیشنهاد دولت در خصوص هدفمندی، قیمت حامل های انرژی را صدوهشت و تورم را بیش از ده درصد افزایش می دهد

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 92 گفت: اگر با افزایش قیمت، مصرف حامل ها کاهش یابد برای کسب درآمد 52 هزار میلیارد تومانی قیمت حامل ها باید 108 درصد افزایش یابد.

كد خبر : ۵۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۷


آیا پوشش امیر قطر در سفر به تهران توهین آمیز بود؟ / چگونگی رفتار رهبر انقلاب در دیدارهای دیپلماتیک +تصاویر دیدارهای جنجالی دیپلماتیک

در تشريفات نماد‎هايي وجود دارد، از جمله پرچم و عکس مقامات عالي کشور. پرچم نماد يک کشور است.

كد خبر : ۵۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸


عیسی کلانتری کشاورزی را نابود کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: عیسی کلانتری یک آدم فرصت طلب، یک عنصر افراطی است که عقده مسئولیت دارد 12سال وزیر کشاورزی بود کشاورزی را نابود کرد و بعد از اینکه در دولت خاتمی کنار گذاشته شد باعث خوشحالی خیلی از اصلاح طلبان شد.

كد خبر : ۵۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸


نهم بهمن در آینه تاریخ معاصر ایران

امروز چهارشنبه برابر با نهم بهمن 1392هجری خورشیدی، بیست و هفتم ربیع الاول 1435 هجری قمری و بیست و نهم ژانویه 2014 میلادی است. 35 سال پیش در چنین روزی، امام خمینی(ره) در سخنانی فرمودند: من در نخستین فرصتی که پیدا کنم به ایران می روم و در اولین قدم دولتی مبتنی بر رأی مردم ایجاد می کنم.

كد خبر : ۵۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


پرداخت یارانه نقدی به سرپرستان خانوارهای متقاضی نیازمند/تعیین رقم درآمدی برای دریافت یارانه

طبق گزارش کمیسیون تلفیق، یارانه نقدی صرفاً به سرپرستان خانوارهای متقاضی نیازمندی پرداخت خواهد شد که مجموع درآمد سالیانه آنها کمتر از رقم تعیین شده توسط دولت باشد و در موعود تعیین شده به مراکز ثبت‌نام مراجعه نمایند.

كد خبر : ۵۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


روزنامه های اصلاح طلب توپ را در زمین لاریجانی انداختند

امروز نیز مانند روزهای گذشته رسانه های اصلاح طلب و دولتی محور های مشترکی را دنبال می کردند که این رسانه ها با انتشار اظهارات افخم مبنی براینکه "نمایندگان اطلاعات را از لاریجانی بگیرند" سعی در برداشتن فشارهای مجلس از روی تیم مذاکره کننده برای افشای سند جامع مذاکره داشتند.

كد خبر : ۵۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


دعوت احمدی‌نژاد از وزرای سابق/عدم حضور مشایی؛ شرط حضور برخی وزرا در جلسات رئیس جمهور سابق

زریبافان، حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش، دانشجو وزیر علوم، مصلحی وزیر اطلاعات، قاسمی وزیر نفت و بختیاری وزیردادگستری دولت احمدی نژاد از جمله افرادی بودند که به دلیل حضور مشایی حاضر به شرکت در جلساتی که احمدی نژاد ترتیب می‌دهد، نشده اند.

كد خبر : ۵۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


جهانگیری استعفا داده/ نوبخت معاون اول می‌شود/نجفی به سازمان مدیریت می‌رود/صالحی امیری جایگرین نجفی می‌شود

یک منبع آگاه از استعفای جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور خبر داد و اظهار داشت: دلیل این استعفا وجود برخی از اختلافات جهانگیری با رئیس جمهور بوده است.

كد خبر : ۵۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


عیدی امسال کارگران مشخص شد

امسال مشمولان قانون کار در پایان سال معادل دو ماه پایه حقوق ماهیانه را به عنوان عیدی و پاداش دریافت می‌کنند که بر اساس حداقل دستمزد تصویب شده برای سال ۹۲، رقم آن حداقل 974 هزار و ۲۵۰ تومان خواهد بود.

كد خبر : ۵۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۰


دربرابر گزینه جنگ جوانان آمده اند/تقدیر از استاندار لرستان

امام جمعه ازنا در خطبه های این هفته ازنا گفت: در برابر گزینه نخ نمای جنگ که آمریکا را منفور جهان کرده است جوانان ما آماده اند.

كد خبر : ۵۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۱


مذاکرات سیاسی عزتمندانه نمونه‌ای از فرهنگ مقاومت است/عزت ۳۵ سال مدیون شعار «مرگ بر آمریکا» است

خطیب موقت نماز جمعه تهران تاکید کرد که مذاکرات سیاسی عزتمندانه نمونه‌ای از فرهنگ مقاومت است.

كد خبر : ۵۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۱


دوازدهم بهمن؛ سالروز ورود حضرت امام خميني(ره) به ميهن اسلامي

ديدي كه سحر از پي شب در راه است، ديدي كه دوام شب بسي كوتاه است/ آن عيسي ما كه زنده كرد ايران را،حقّا كه مسيحا دم و روح اللّه است.

كد خبر : ۵۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۳


وعده‌های وزیر کار برای سبد کالای کارگران/ناامیدی کارگران از خانه کارگر

بازی سیاسی مسئولین با سبد کالا آتشی به راه انداخته است که دود آن تنها چشم مردم را کور می کند؛ مردمی که دو روز است در صف های طولانی می ایستند و با دست خالی به خانه های خود بر می گردند.

كد خبر : ۵۶۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۵


آشنایی با قدرتمندترین فرمانده نظامی جهان

یکی از مهم‌ترین شواهد موفقیت مدیریت سردار جعفری در فرماندهی سپاه، رضایت رهبر معظم انقلاب از عملکرد سپاه در شرایط بسیار بحرانی حوادث پس از انتخابات۸۸ بود.

كد خبر : ۵۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۵


پرداخت یارانه نقدی براساس درآمد نسبی خانوارها باشد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در اخطار قانون اساسی گفت: پرداخت یارانه نقدی براساس درآمد نسبی خانوارها باشد.

كد خبر : ۵۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۵


لاریجانی:دولت باید روش توزیع سبد کالا را اصلاح کند/ توکلی:وضعیت امروز بدتر از شروع هدفمندی است

باید وزارت رفاه و مسئولین ذیربط با دقت بیشتری در ارائه سبد کالا به مردم عمل کنند. من با دولت هم صحبت کرده‌ام قرار شده است تا اشکالات رفع شود اما سرعت رفع اشکال باید سریع‌تر باشد.

كد خبر : ۵۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۵


خاطره عسگراولادی از پیش‌بینی امام در مورد آینده انقلاب/ شما نگران شهادت من نباشید

عرض كردم پيامي دارم ولي رويم نمي‌شود بگويم. فرمودند: بگوييد. هيچ‌ چيز براي ما غيرقابل پيش‌بيني نبوده است. گفتم كه در تهران منتشر شده است كه دادستان قم براي شما مشغول تهيه اعلام جرم است و مي‌خواهد براي شما اعلام جرم كند. ايشان فرمودند: خوب بكند اين كار را. از چه نگراني؟

كد خبر : ۵۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۵


تعیین طول دوره اجرای گام نهایی و حفظ آب سنگین اراک یکی کارهای سخت ما است/ماجرای متن منتشر شده پایگاه صهیونیستی دبکا در زمان مذاکرات

عضو تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان گفت: یکی کارهای سخت ما تعیین طول دوره اجرای گام نهایی و حفظ آب سنگین اراک است.

كد خبر : ۵۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶


مروری بر سرمقاله های روزنامه های 16بهمن

روزنامه‌های امروز صبح کشور (شانزدهم بهمن 1392) در گزارش و سرمقاله های خود به اظهارات رئیس جمهور در دانشگاه شهید بهشتی و همچنین انتقاد از سبد کالایی پرداختند.

كد خبر : ۵۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶


آیا هر که منتقد توافقنامه ژنو باشد، بی سواد است؟

اظهارات رئیس جمهور مهر تأییدی است بر حمایت ضعیف دانشگاهیان از روند مذاکرات که بدلیل دستاورد ضعیف این توافقنامه است. در قشر دانشگاهی، قضاوت های متنوع و متفاوتی درباره توافقنامه وجود دارد. بخش بزرگی از انتقادات برآمده از عدم مشورت مناسب تیم جدید با کارشناسان است.

كد خبر : ۵۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶


آقای هاشمی، شما که از با سوادها هستید اظهار نظر کنید/ آیا پوپولیست در لباس تدبیر را قبول می کنید؟

جمعی از دانشجویان و تشکلهای دانشجویی دانشگاه های استان کرمانشاه در بیانیه ای به نحوه توزیع سبد کالا توسط دولت اعتراض کرده و خطاب به رئیس جمهور و حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی نکاتی را متذکر شدند.

كد خبر : ۵۶۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶


کوتاه آمدیم آمریکا گستاخ شد

روزنامه کیهان: وندی شرمن و دیوید کوهن با حضور در جلسه استماع سنای آمریکا، اظهارات گستاخانه و توهین‌آمیز بی‌سابقه‌ای را درباره ایران و مردم کشورمان مطرح کردند.

كد خبر : ۵۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۷


عذرخواهی روحانی به خاطر توزیع سبد کالا/ به دنبال قطع یارانه کسی نیستیم/نمی‌گوییم کارمان بی‌نقص است

رئیس‌جمهور از مردم به خاطر مشکلات به وجود آمده در توزیع سبد کالا عذرخواهی کرد.

كد خبر : ۵۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۷


نجفی نودو دو مدیر را برکنار کرد و رفت+ اسامی

محمد علی نجفی رئیس سابق سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری در طول مدیریت 5/5 ماهه خود بر این سازمان 92 نفر را برکنار کرد و زود از این سازمان کنار رفت.

كد خبر : ۵۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۷


نیمکت‌نشین محبوب دولت کیست؟

او که با رأی بی‌سابقه مجلس به وزارت اقتصاد رسید نسبت به سایر مردان اقتصادی دولت، کمتر موضع گرفته و کمتر هم جنجال و حاشیه ایجاد کرده و به تغییرات اتوبوسی هم تن در نداده است. او از اقتصاددانان میانه‌رو اصلاح‌طلب محسوب می‌شود که بر منظومه فکری مقام معظم رهبری یعنی پیشرفت و عدالت، تأکید دارد.

كد خبر : ۵۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۷


تاکید مراجع بر اعتماد نکردن به غرب در مذاکرات و تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی

مراجع معظم تقلید در دیدار وزیر کشور بر ضرورت توجه به ارزش‌های اسلامی، اجرای منویات مقام معظم رهبری، حفظ وحدت در جامعه، عدم اعتماد به غرب، پرهیز از تمایلات شخصی در انتصابات و تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی تاکید کردند.

كد خبر : ۵۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۸


وزارت خارجه جواب یاوه‌گویی آمریکایی ها را بدهد/ سران فتنه آبرو ندارند/ ملت ایران به تهدیدات می‌خندد

خطیب امروز نماز جمعه تهران گفت: با حمایت آمریکا از آزادی سران فتنه 88، دیگر آبرویی برای آنها باقی نمانده است.

كد خبر : ۵۶۵۵  &nb