جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۶۸    عبارت مورد جستجو: رژیم غاصب

مهمترین دستاورد انقلاب استقلال و آزادی است/ با وجود نیروهای اصلح و بومی با مدیران پیشنهادی استان مخالفت میکنیم

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : امام جمعه ازنا در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت : ما با وجود نیروهای اصلح و بومی شهرستان ازنا با مدیران پیشنهادی استان مخالفت میکنیم.

كد خبر : ۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۳


اولین همایش حزب الله سایبر لرستان همزمان با آغاز دهه ی فجر

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر: اولین همایش حزب الله سایبر لرستان روز 12 بهمن در سالن اجتماعات تربیت معلم خرم آباد با حضور آقای میثم نیلی مدیر مسئول سایت رجانیوز و ابوذر بهاروند از طلاب حوزه ی علمیه قم و جمعی از فعالان انقلابی سایبری برگزار شد.

كد خبر : ۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۳


غلطی از اسرائیل سربزند تلاویو را با خاک یکسان می کنیم/به مذاکره خوش‌بین نیستم/لزوم مشارکت همه سلیقه‌ها در انتخابات

ازناخبر: رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: رهبر معظم انقلاب با بیان نکات اساسی در خصوص موضوع مذاکره با آمریکا، الزامات حماسه اقتصادی به ویژه لزوم رهائی از وابستگی به نفت و توجه جدی به سیاستهای کلان اقتصادی، و اقدام هوشمندانه پیش از اجرای نقشه دشمن را تبیین و انتخابات ریاست جمهوری را مظهر حماسه سیاسی دانستند.

كد خبر : ۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


ریاست ‌جمهوری امانت است نه لقمه شیرین/ مردم در رای دادن دقت کنند

ازناخبر: امام جمعه موقت تهران گفت: مردم باید در آرای‌شان مراقبت کنند و به کسی که اهلش هست رأی دهند، سوابق کاندیداها را به دست آورند و ببینند رابطه انقلابی‌ و وفاداری‌اش به ولایت فقیه چقدر است.

كد خبر : ۱۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


دو جاسوس سیا و موساد با سوء‌استفاده از دسترسی‌ به اطلاعات مورد تطمیع دشمن قرار گرفته بودند

ازناخبر: وزارت اطلاعات درباره اعدام ۲ جاسوس مرتبط با سیا و موساد اطلاعیه‌ای صادر کرد.

كد خبر : ۲۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۰


حنجره دعوت‌ مسلمانان به وحدت حنجره الهی و زبان تحریک‌ به دشمنی زبان شیطان است

ازناخبر: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای یکی از دستورات مهم قرآن خطاب به مسلمانان را حفظ اتحاد و یکپارچگی دانستند و تأکید فرمودند: امروز هر حنجره و زبانی که مسلمانان را به وحدت دعوت کند، حنجره الهی است و هر حنجره و زبانی که مسلمانان و مذاهب اسلامی را به دشمنی با یکدیگر تحریک کند، زبان شیطان است.

كد خبر : ۲۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


حضور حماسی مردم ازنا در روز قدس / نداشتن رهبری مقتدر و حکیم علت نا آرامی های مصر

ازناخبر: امام جمعه ازنا در جلسه برنامه ریزی برای برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن اینکه خواستار حضور حماسی مردم ازنا در این روز بود، گفت: نداشتن رهبری حکیم و مقتدر علت نا آرامی های اخیر مصر است.

كد خبر : ۳۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


رژیم صهیونیستی اگر سوءنظری به کشور داشته باشد مقابله به مثل می‌کنیم/تحریم‌‌ها و دشمنی آمریکا ربطی به انتخاب رؤسای جمهور ندارد

ازناخبر:  وزیر دفاع در پاسخ به سوالی درباره بیانات رهبر انقلاب مبنی بر اینکه "اگرغلطی از اسرائیل سر بزند تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کنیم" گفت: این یک واقعیت و توانمندی در بعد نظامی جمهوری اسلامی ایران است. البته مقامات رژیم صهیونیستی عاقلتر از این هستند که بخواهند حمله نظامی علیه ایران انجام دهند، اما اگر سوء نظری به کشورمان داشته باشند ما مقابله به مثل خواهیم کرد.

كد خبر : ۳۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


خبرنگاران از دستاوردهای انقلاب دفاع کنند

ازناخبر: امام جمعه ازنا گفت : خبرنگاران باید واقعیت ها و مشکلات را به دور از جناح بندی های سیاسی به گوش مسئولین برسانند و از دستاوردهای انقلاب دفاع کنند.

كد خبر : ۳۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۸


انجام وظیفه مجلس با انتخاب وزرای صالح/ رویدادهای منطقه اسلامی نگران‌کننده است

ازناخبر: حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای ابراز امیدواری کردند با انجام وظیفه مجلس در انتخاب وزرای صالح، دولت جدید تشکیل شده و با همراهی مردم کارهای بزرگ، مهم و دشواری که حاوی منافع بزرگی است به بهترین وجه انجام شود.

كد خبر : ۳۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۹


راهپیمایی جوانان داوطلب اعزام به سوریه فردا در سراسر کشور

ازناخبر: ستاد جوانان داوطلب اعزام به سوریه با صدور اطلاعیه ای ضمن دعوت از تمامی داوطلبان برای راهپیمایی بعد از نماز جمعه  شهرهای کشور اعلام کرد: از دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت محترم عراق می خواهیم راه حرکت نیروهای داوطلب مردمی ایران و عراق را برای اعزام به جبهه های سوریه باز کنند.

كد خبر : ۳۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


گزارش از ثبت نام و راهپیمایی داوطلبان اعزام به سوریه دربروجرد

ازناخبر: امروز و پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه جمع کثیری از مردم ولایتمدار شهرستان بروجرد با ثبت نام و برپایی راهپیمایی خواستار اعزام داوطلبانه به سوریه و دفاع از مسلمانان مظلوم این کشور شدند.

كد خبر : ۴۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


امیدواریم رویکرد جدید آمریکا در قبال سوریه فریب نباشد/ تشیعی كه از لندن و آمریكا تبلیغ شود به درد شیعه نمی‌خورد

ازناخبر:حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار کارگزاران حج، حج را مایه اقتدار سیاسی، فرهنگی و معنوی جامعه اسلامی دانستند و گفتند: امیدواریم رویکرد جدید آمریکا در قبال سوریه، جدی و به دور از فریب باشد.

كد خبر : ۴۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


ثمره توافقنامه ژنو نیازمند گام‌های عمیق‌تر و لغو تحریم‌های ظالمانه است/غنی‌سازی نیازمند تائید غرب نیست

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: پس از مذاکرات اخیر برخی مقامات غربی با عجله مواضعی را اتخاذ کردند که حق غنی‌سازی ایران را نپذیرفته‌ایم. اضطراب مقامات آمریکایی قابل درک است چراکه اصولا حق غنی‌سازی نیازمند تائید چنین موجوداتی نیست و تمام کشورهایی عضو NPT دارای این حق هستند ولو آنرا اعمال نکنند.

كد خبر : ۴۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۵


تصویب طرح پیشنهادی دکتر روحانی، اقدامی موثر برای توسعه و تقویت صلح جهانی است

استاندار لرستان گفت: تصویب طرح پیشنهادی رییس جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل ، در حقیقت حرکتی موثر و ارزشمند در راستای توسعه و تقویت صلح جهانی و تحکیم مبانی حقوق بشر است.

كد خبر : ۵۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


کوتاه آمدیم آمریکا گستاخ شد

روزنامه کیهان: وندی شرمن و دیوید کوهن با حضور در جلسه استماع سنای آمریکا، اظهارات گستاخانه و توهین‌آمیز بی‌سابقه‌ای را درباره ایران و مردم کشورمان مطرح کردند.

كد خبر : ۵۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۷


فلسطین در نگاه راهبردی ایران

فلسطین که از سال 15 هجری قمری همواره به جز دوره صلیبیان بخشی از بلاد اسلامی بوده از اواخر جنگ جهانی اول و فروپاشی امپراطوری عثمانی ابتدا تحت الحمایه انگستان قرار گرفت و استقلال خود را از دست داد و سپس با یک سناریوی انگلیسی-صهیونیستی ترکیب جمعیتی آن با اسکان یهودیان جهان در این منطقه و اخراج ساکنان مسلمان آن تغییر کرد.

كد خبر : ۵۹۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۱


رهبر معظم انقلاب: مهمترین نیاز دنیای اسلام روی آوردن به اندیشه است/ تشکیل امت واحده ضروری است

حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار مسئولان نظام و سفیران کشورهای اسلامی با ایشان به مناسبت عید مبعث تاکید کردند:  دنیای اسلام به تفکر احتیاج دارد، چرا عده ای نمی فهمند هدف دشمنان از شیعه هراسی و ایران هراسی چیست؟ مسلمانان را به اختلاف سرگرم می کنند تا رژیم صهیونیستی بر مشکلاتش فائق آید.

كد خبر : ۶۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۶


بیداری اسلامی ممکن است در بخشی سرکوب شود اما بلاشک ریشه‌کن نمی‌شود/ چالش بیرونی ما مزاحمت‌های آمریکا است

سخنرانی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در مراسم بیست و پنجمین سالگرد عروج بنیانگذار انقلاب اسلامی که در حرم مطهر ایشان در حال برگزاری است ، آغاز شد.

كد خبر : ۶۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۴


داعش در باتلاق عراق از بین می رود / آمریکا بیش ترین استفاده را از داعش می برد

تحلیل گر مسائل سیاسی خاورمیانه درباره اقدامات اخیر داعش در عراق گفت: باتلاقی که در عراق برای داعش ایجاد شده توسط نیروهای مردمی  و به فتوای مرجعیت شیعه و فتاوای مفتی های اهل تسنن از بین می رود.

كد خبر : ۶۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۱


جنجال جنایت کاران صهیونیست برای خروج از انزوا/فشار بر ایران برای تحت‌الشعاع قرار دادن جنایات نوار غزه

همزمان با آغاز دور جدید مذاکرات هسته ای ایران و 1+5 رژیم صهیونیستی تحرکات گسترده ای را برای تاثیرگذاری بر مواضع اروپا و آمریکا آغاز کرده است.

كد خبر : ۷۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


جام برزیل؛ جام خونین غزه

سال‌هاست که با فرارسیدن جام جهانی فوتبال باید منتظر یک واقعه سیاسی و تلخ از سوی مدعیان حقوق بشر بود.

كد خبر : ۷۰۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۳


سوت آغاز حمله به غزه در برزیل به صدا در آمد

در حالی که با شروع بازی های جام جهانی، بازدید از سایت های غیراخلاقی کاهش می یابد، خبر های سیاسی و جنایات غزه قطعاً در سکوت خبری به سر می‌برند.

كد خبر : ۷۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۴


چشم مردم غزه در روز قدس به ایران اسلامی است

در روز قدس چشمان مردم روزه‌دار غزه به ایران اسلامی است.

كد خبر : ۷۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۰


روزقدس نقطه کانونی تلاقی اسلام ناب باکفر، استکبار و استعمار است

نماینده ولی فقیه در سپاه ازنا ضمن اشاره به روز جهانی قدس و اهمیت این روز خاطر نشان کرد:روزجهانی قدس نقطه کانونی تلاقی اسلام ناب با کفر، استکبار و استعمار است.

كد خبر : ۷۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


بازخوانی روز قدس در مکتب امام (ره)

سایت "حرف تو" در نظر دارد تا فرا رسیدن روز قدس، روزانه بسته ای را به عنوان روزنامه "سنگ و خون" در مورد موضوع فلسطین و غزه منتشر کند. از شما مخاطبین عزیز درخواست می کنیم با ارسال لینک مطالب مربوط در این زمینه ما را در انتشار این بسته یاری نمایید.

كد خبر : ۷۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۱


جنایات غزه واقعیت ذاتی رژیم گرگ‌صفت صهیونیستی است/ تنها راه علاج، نابودی رژیم صهیونیستی است/ مقاومت مسلحانه به کرانه باختری گسترش یابد

ما معتقدیم کرانه باختری نیز باید مانند غزه مسلح شود و کسانی که علاقه‌مند به سرنوشت فلسطین هستند در این زمینه فعالیت کنند تا رنج و محنت مردم فلسطین، در پرتو دست قدرتمند آنها و ضعف دشمن صهیونیست کاهش یابد.

كد خبر : ۷۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


بیانیه هنرمندان شهرستان ازنا در خصوص روزجهانی قدس

بار دیگر رژیم غاصب اسراییل جنایتی دیگر را در فلسطین رقم زد و بیگناهان فلسطینی را از زن و کودک و پیر و جوان هدف تهاجمات وحشیانه خود قرار داده است. 

كد خبر : ۷۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


روز قدس، روز تلخ کامی‌های استکبار جهانی است

روز قدس روز تلخ کامی های اهداف شوم دشمن است که ندایی مخالف آنچه که در ذهن خود دارنداز مردم ایران خواهند شنید و پیروز این راهپیمایی به گفته مقام معظم رهبری، مردم قهرمان ایران و مردم بی دفاع فلسطین است

كد خبر : ۷۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۳


تجلی روزقدس درنمازجمعه است/حضورمردم مرهمی برزخم های غزه بود

امام جمعه ازنا گفت:رژیم غاصب اسرائیل باسرگیری جنایات جنگی برعلیه فلسطین با پلیدی زنان وکودکان رادرغزه به خاک وخون کشیده واین حضورگسترده درروزجهانی قدس مرهمی برزخم های برداشته مردم ستمدیده غزه بود

كد خبر : ۷۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۳


برگزاری مسابقه تیراندازی باکمان قهرمانی لرستان به میزبانی ازنا

مسابقه استانی تیراندازی با کمان "ریکرو" به میزبانی ازنا در روز قدس با قهرمانی تیم این شهرستان و تیرباران کردن پرچم رژیم غاصب صهیونیستی پایان یافت.

كد خبر : ۷۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۶


مردم ازنا پیگیر مطالبات بحق خویش ازمسئولین باشند/بودجه ازنا در ردیف آخر اعتبارات

امام جمعه ازنا گفت:مردم این صاحبان واقعی انقلاب درادای فریضه امربعروف ونهی ازمنکر وهمچنین خواسته های بحق خود دربهره بردن ازمنابع آب آشامیدنی با کنار نشستن، رفع مسئولیت نکنند، چرا کمترین اعتبار به اینجا اختصاص یافته مردم درقالب نامه وتقاضا به مسئولین پیگیر مطالبات خویش  باشند.

كد خبر : ۷۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۷


رئیس‌جمهور، ابوطالبی را به عنوان نماینده ایران در سازمان ملل به نیویورک ببرد/طراحان فراکسیون اعتدال خود زنی می‌کنند/رابطه مجلس با دولت خوب است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: بهتر است آقای روحانی، حمید ابوطالبی را به عنوان همراه در این سفر ببرد تا نوعی نشان از تاکید دولت ایران بر گزینه پیشنهادی باشد.

كد خبر : ۷۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


آغاز آتش‌بس 72 ساعته در غزه/ نماینده کنست استعفای نتانیاهو را خواستار شد

35 روز از زمان آغاز حملات رژیم غاصب صهیونیست به فلسطینیان بی‌دفاع غزه در روز هشتم ژوئیه می‌گذرد.

كد خبر : ۷۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


پشت پرده حمایت های اسرائیل از داعش/ نان صهیونیست ها در کام تروریست‌ها

در حالی که گروه تروریستی داعش خود را یک گروه اسلامی عربی می داند، اسناد زیادی از وابستگی این گروه تروریستی به رژیم غاصب صهیونیسی به دست آمده است که حتی رهبر این گروه تروریستی ماهیت یهودی دارد.

كد خبر : ۷۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۷


هدف استکبار از راه‌اندازی گروه‌های تروریستی تکفیری ایجاد حاشیه امن برای رژیم صهیونیستی است/ مبارزان جهاد و حماس بر عزم و همت خود بیفزایند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به مناسبت کنگره عظیم حج، توجه به مسائل جهان اسلام و نگاهی بلند و فراگیر به مهمترین موضوعات مرتبط با امت اسلامی را در صدر وظایف و آداب حج‌گزاران دانستند. 

كد خبر : ۷۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۲


توضیح یک مقام سپاه درباره عکس حاج قاسم

سردار یدالله جوانی درباره عکسی که اخیراً از سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس در کنار تعدادی از نیروهای پیشمرگه در شمال عراق منتشر شده است، گفت: سرلشکر سلیمانی یک چهره شناخته شده جهانی و از یادگاران دوران دفاع مقدس است و سبک فرماندهی ایشان همان سبک فرماندهی در دوران دفاع مقدس است. فرماندهانی مانند قاسم سلیمانی و شهدایی مانند خرازی و همت و باکری حضور میدانی داشتند، و در عملیات و مواقع منطقه آزادسازی مناطق، در خط مقدم حضور پیدا می کردند.

كد خبر : ۷۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


برخورد آمریکا با تروریسم نمایشی است

کارشناس علوم سیاسی با اشاره به نمایشی بودن مبارزه آمریکا با تروریسم گفت: سیاستهای منفعت طلبانه آمریکا عامل اصلی گسترش تروریسم در منطقه و جهان است.

كد خبر : ۸۰۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۸


بهره برداری سیاسی آمریکا با تمدید مذاکرات

آنچه امروز بیش از پیش بر همگان و نیز بر 5+1 آشکار و نمایان گشته، صلح آمیز بودن برنامه هسته ای ایران است اما به راستی چرا آمریکا و غرب نمی خواهند ایران هسته ای را قبول کنند؟

كد خبر : ۸۰۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵


کسانی که از تفرقه مسلمانان سود می برند

ی شک وجود مقدس و نورانی پیامبر اعظم(ص) می تواند محور وحدت همه مسلمانان باشد؛ نقطه ای روشن که مسلمانان اعم از شیعه و سنی بدان معتقد بوده و پیوندی معنوی و عاطفی، دلهایشان را بدان وجود پربرکت متصل کرده است.

كد خبر : ۸۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۱


سپاه می تواند ناوهواپیمابر آمریکایی را غرق کند/ استراتژی دریایی آمریکا را عوض کردیم

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: مقامات نظامی آمریکا در سخنانشان اذعان کردند که 13 میلیارد دلار صرف ساختن ناو هواپیما بر می‌کنند اما سپاه با قابلیت‌های تندرو می تواند آن را غرق کند. 

كد خبر : ۸۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۸


حکومت اسلامی، نتیجه 15سال مبارزه امام راحل(ره) است

نماینده ولی فقیه درلرستان گفت: تمام تلاش 15ساله امام خمینی(ره) محکم کردن پایه حکومت اسلامی درجهان بود.

كد خبر : ۸۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲


حکم اعدام برای سلمان بن عبدالعزیز پادشاه بیمار عربستان/اوباما ونتانیاهو باید قصاص شوند/شورای امنیت وسازمان ملل پلمپ شوند

در ادامه جنایات بی رحمانه آل سعود بر مردم مظلوم و بی دفاع یمن ،کمپین محاکمه قضایی آل سعود راه اندازی شد.

كد خبر : ۹۰۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰


روز قدس فرصتی برای بیداری ملت های مسلمان/خواب آشفته رژیم صهیونیستی هرگز تعبیر نخواهد شد

روز قدس فرصتی مناسب تا دنیا انزجار خود را نسبت به رژیم علی و غاصب صهیونیستی نشان دهد و از مردم مسلمان ومظلوم فلسطین حمایت کند.

كد خبر : ۹۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۸


حضور در راهپیمایی روز قدس، چهره منفور اسراییل را روشن تر می کند/هیچ مسلمانی پاره تن اسلام را رها نمی کند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت:حضور همه مردم و آحاد مسلمان در روز جهانی قدس در خیابان ها  نشان می دهد که غاصب ترین وحشی ترین رژیم، رژیم جعلی اسراییل است.

كد خبر : ۹۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۸


اسرائیل مصداق واقعی تروریسم دولتی است

کارشناس مسائل سیاسی گفت: رژیم صهیونیست از بدو تاسیس تا به حال یک رژیم تروریست پرور و سفاک بوده و می توان آن را مصداق واقعی تروریسم دولتی دانست.

كد خبر : ۹۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۸


دعوت بنیاد شهید و امور ایثارگران ازنا از مردم جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس

بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ازنا طی اطلاعیه ای از مردم همیشه در صحنه این شهرستان جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آورد.

كد خبر : ۹۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۸


چرا "روز قدس" مهم است؟

پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای به مناسبت فرا رسیدن روز قدس، بخش هایی از سخنان رهبر انقلاب در مورد این روز بزرگ را منتشر کرد.

كد خبر : ۹۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۰


مگر می توان مذاکرات هسته ای را با فتح خرمشهر قیاس کرد

به نظر می رسد آقای هاشمی رفسنجانی طی اظهاراتی که در روزهای اخیر داشته در تلاش است با ترسیم هدفی انحرافی از مذاکرات هسته‌ای، گفتمان ارتباط با شیطان بزرگ و حتی بازگشایی سفارت آمریکا را القا سازند.

كد خبر : ۹۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۶


آمریکا به دنبال «فلج موشکی» ایران/ دست ایران روی ماشه می‌ماند

آمریکایی‌ها با گنجاندن یک بند در پیش‌نویس قطعنامه شورای امنیت، بار دیگر ولع خود را برای فلج کردن توان موشکی ایران به بهانه قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای نمایش دادند.

كد خبر : ۹۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۸


توافق ایران و 1+5 لرزه بر تن اسرائیل انداخت / ملت ایران در برابر هیچ قدرتی نهراسید

رئیس جمهور با بیان اینکه ملت ایران در برابر هیچ قدرتی نهراسید، گفت: بعد از توافق ایران با گروه 1+5 لرزه بر تن رژیم صهیونیستی افتاد.

كد خبر : ۹۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۵


دژ مستحکم ملت برای جلوگیری از نفوذ آمریکا در ایران/ اتحاد همه جانبه با شعار #ماهم_اجازه_نمیدهیم

بیانات حکیمانه رهبری کافی بود تا پویشی با عنوان #ما_هم_اجازه_نمیدهیم در سراسر کشور با حمایت تمامی اقشار و صنوف مردمی راه اندازی شود. کمپین های متعددی نیز با این عنوان در شبکه های اجتماعی تشکیل شد که در نهایت هدف اصلی حمایت از سخنان رهبری است.

كد خبر : ۹۶۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۸


براندازی با زبان برجام و قطعنامه کلید خورد!

غرب به ویژه امریکا با ادبیات امروز خود به خوبی نشان داده است که برای بر هم زدن معادله قدرت در داخل ایران و همچنین قدرت ایران در منطقه نیازمند راهی برای نفوذ در ایران بود که این راه با توافق هسته و اجرایی شدن آن در کشور فراهم شده است.

كد خبر : ۹۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۹


پروژه نفوذ همه جانبه به فرهنگ رسید/ آغاز تلاش غربی ها برای مشروعیت بخشیدن به رفت و آمد صهیونیست ها!

تلاش هیئت های اقتصادی غرب برای ورود به ایران راه نفوذ اقتصادی دشمن به ایران بوده و امروز برگزاری یک ارکستر آلمانی در ایران نشان می دهد که پروژه نفوذ دشمن به کشور مان در زمینه فرهنگی نیز کلید خورده است.

كد خبر : ۹۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۷


بیانیه اتحادیه موسسات قرآنی مردمی لرستان در پی مصیبت بزرگ منا

اتحادیه موسسات قرآنی مردمی استان لرستان در پی مصیبت بزرگ منا بیانیه ای را صادر کرد.

كد خبر : ۹۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴


جامعه هنری ازنا در محکومیت فاجعه منا بیانیه داد

جامعه هنری شهرستان ازنا با درج بیانیه ای ؛ اعتراض خود را نسبت به بی تدبیری حکام آل سعود در برقراری امنیت حجاج بیت الله الحرام و همچنین بی تفاوتی این خاندان نسبت به پاسخگویی به مجروحان و درگذشتگان حادثه منا را اعلام میکند.

كد خبر : ۹۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۵


سیاست جدید دولت برای رونق اقتصادی/ تمام نظام پشت سر تولید است

رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه از مذاکرات هسته‌ای به دنبال ایجاد شرایط جدید در روابط منطقه‌ای و بین‌المللی بودیم، گفت: توافق هسته‌ای یکی از فرازهای بزرگ در تاریخ دیپلماسی جهان است.

كد خبر : ۱۰۰۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۸


برجام دارای نقاط ابهام و ضعف‌های ساختاری است/ رئیس‌جمهور آمریکا و اتحادیه اروپا برای لغو تحریم‌ها تضمین کتبی بدهند/ از ورود هر گونه مواد مصرفی آمریکا جداً پرهیز شود

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به بررسی‌های دقیق و مسئولانه برجام در مجلس شورای اسلامی و شورایعالی امنیت ملی و عبور این موافقتنامه از مجاری قانونی، دستورات مهمی را در خصوص رعایت و حفظ منافع ملی و مصالح عالیه کشور صادر فرمودند.

كد خبر : ۱۰۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۹


رهبر انقلاب: مذاکره با آمریکا درباره منطقه معنا ندارد

رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع مسئولان وزارت خارجه با تاکید براینکه اهداف امریکا در منطقه ۱۸۰ درجه با اهداف ایران متفاوت است، بیان داشتند: مذاکره با امریکا درباره مسائل منطقه معنا ندارد.

كد خبر : ۱۰۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۰


می‌خواهند ترکیب خبرگان راتغییر دهند/به آینده برجام اطمینان نداریم

عضو مجلس خبرگان با بیان اینکه عده‌ای می‌خواهند ترکیب فعلی خبرگان را برهم بزنند، گفت: در برخی محافل گفته‌اند ما نمی‌توانیم اکثریت خبرگان را بدست بیاوریم ولی اگر اقلیتی قوی را هم شکل دهیم، موفقیت است.

كد خبر : ۱۰۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۶


آزادسازی نمادین «قدس شریف»/امنیت در سایه «موشک‌های بالستیک» سپاه

پنج رزمایش «فداییان حریم ولایت۵»، «محرم»، «الی بیت المقدس»، «ولایت ۹۴» و«اقتدار ولایت» از جمله مهمترین رزمایش های سال ۹۴ است که دستاوردهای مهمی برای افزایش اقتدار ایران اسلامی به همراه داشت.

كد خبر : ۱۰۹۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۷


فردا حضور قاطعانه مردم چشم دشمن را کور خواهد کرد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ازنا ضمن اشاره به حضور حداکثری در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: انشاالله فردا حضور قاطعانه آحاد مردم چشم دشمن را کور خواهد کرد.

كد خبر : ۱۱۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۰


مرگ «جلاد قانا» بعد از اغمای دو هفته‌ای

«شیمون پرز» رئیس و نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی که جنایاتی مانند سرکوب انتفاضه، آواره کردن صدها هزار فلسطینی و کشتار قانا را در کارنامه دارد، بعد از اغمای دو هفته‌ای بر اثر سکته مغزی، مُرد.

كد خبر : ۱۱۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۷


پایگاه‌های هوایی اسرائیل در تیررس موشک های "شهاب3" +جزئیات

"تل نوف" ، "حتزار"، "حاتزوریم"، "بن گوریون" از پایگاه های هوایی راهبردی ارتش اسرائیل در سرزمین های اشغالی است.

كد خبر : ۱۱۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۱


ولیعهد جدید عربستان درک درستی از تحولات سیاسی ندارد/ آل سعود به پرتگاه نابودی نزدیک شده است

تحلیلگر سیاسی می‌گوید: ولیعهد جدید عربستان، جوانی بی‌تجربه بوده و درک درستی از تحولات سیاسی ندارد و خود را سپر بلای سیاست‌های رژیم صهیونیستی در منطقه نموده و همین امر دولت آل‌سعود را به پرتگاه نابودی نزدیک خواهد کرد.

كد خبر : ۱۲۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۷


رسمیت دادن به قدس بعنوان پایتخت رژیم غاصب، بی تجربگی سیاسی است

نماینده مردم ازنا و دورود در محلس گفت: به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت کشور غاصب اسراییل نشان از بی تجربگی سیاسی ترامپ است.

كد خبر : ۱۲۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹


شانه های خالی زیر بار نیازهای مردم/مسئولان چرا یک سوزن به خودشان نمیزنند

اخیرا نماینده مردم شریف خرم آباد در‌ مجلس شورای اسلامی با انتشار فیلمی نکاتی را در خصوص اعتراضات و کمیته های امنیتی منتشر کرده است.

كد خبر : ۱۲۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۱


سی و نهمین راهپیمایی روز قدس درازنا

حضور پرشور مردم روزه‌دار ازنا در راهپیمایی روز قدس در حمایت از مردم فلسطین و مظلومان عالم برگزار شد.

كد خبر : ۱۲۹۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۸