جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۲۹۰    عبارت مورد جستجو: روحانی

درگذشت آیت‌الله تهرانی ضایعه‌ای برای روحانیت و جامعه مذهبی تهران است

پايگاه اطلاع رساني ازنا خبر : رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی رحلت آیت‌الله مجتبی تهرانی را تسلیت گفتند و فرمودند: درگذشت آن عالمِ عامل ربانی و معلم اخلاق، ضایعه‌ای برای حوزه‌ علمیه و روحانیت و جامعه مذهبی تهران است.

كد خبر : ۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۴


دیدگاه منتظری در مورد حکم ولی فقیه

پايگاه اطلاع رساني ازنا خبر : آیت الله منتظری در مورد ولایت فقیه گفت : اگر ولی فقیه حکمی بدهد و به عنوان مثال امروز را روز عید اعلام کند همه مجتهدین باید تبعیت کنند و این بر مقلدان آنها نیز واجب است ولی در مسائل دیگر هر کس باید به مرجع تقلید خود مراجعه کند.

كد خبر : ۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۴


اهانت یک روحانی اصلاح طلب به علمای اسلام + عکس
كد خبر : ۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۴


آیین عزاداری اربعین حسینی با حضور دکتر دهمرده در حوزه علمیه کمالیه برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : آیین باشکوه سوگواری و عزاداری اربعین حسینی، با حضور استاندار لرستان و گروههای مختلف مردمی در حوزه علمیه کمالیه خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۵


نگاه کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری سال ۹۲ نسبت به فتنه ۸۸

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : کاندیداهای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ضمن اعلام مواضع خود نسبت به فتنه ۸۸ بر اعلام موضع همه طیف ها و گروهای سیاسی نسبت به این حادثه تلخ در نظام  تاکید کردند.

كد خبر : ۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


جشنواره مردمی، برای مردم

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : مدیر وبلاگ جنگ نرم(سرباز امام خامنه ای ) نوشت: موضوعی که چند وقتی رسانه ها و برخی دوستان ما رو به خود مشغول کرده ، رویدادی فرهنگی، با نگاه انقلاب اسلامی به موضوعات بود که در قاب تصویر مباحث را با مخاطبین خود در میان می گذاشت.

كد خبر : ۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۵


خاکباز : پیرور هنمودهای رهبری امامزادگان ازنا راقطب فرهنگی کرده ایم

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : رئیس اداره اوقاف ازنا درنشستی خبری به مناسبت ایام وقف پیرامون اقدامات انجام گرفته وبرنامه های آتی این نهاد را مطرح کرد.

كد خبر : ۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


زندگی نامه سیاسی شهید حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین صادقی/ازنا

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : مبارزه خود علیه رژیم پلوی رااز سال 1341 آغازنمودند.ایشان اعلامیه ها وسخنرانی های امام به افراد مورد اعتماد خود در منطقه ازنا پخش می نمودند. شهيد صادقي پس آتش سوزی در سینما رکس آبادان سخنراني هاي آتشين علیه رژیم ،ازنا را به مقصد سنجان اراک ترک نمودند و در شهر سنجان فعاليت هاي خود عليه رژيم را ادامه دادند پس از فرار شاه جلسه اي با حضور انقلابیون ازنا آهن برگزار گرديد و شهید صادقی به عنوان مسول این کمیته انتخاب می گردند،پس پیروزی انقلاب اسلامی شهيد صادقي به عنوان اولين قاضي دادگاه انقلاب اسلامی‌‌شهرهاي ازنا واليگودرز عوامل فاسد رژیم گذشته رامحاکمه ننمودند.با تلاش­ها و پيگيري هاي شهيد صادقي برخي از ادارات از قبيل جهادسازندگي، کميته امداد، بنياد شهيد، ثبت احوال و بنياد مسکن ،سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ودفتر حزب جمهوری اسلامی در ازنا مستقر شد.شهيد صادقي به عنوان اولین نماینده مردم ازنا ودرود مجلس راه پيدا نموده وسرانجام درواقعه هفتم تير سال 1360 شهادت رسيد.

كد خبر : ۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۱


از قول من بنویسید هاشمی حتماً کاندیدا می‌شود
كد خبر : ۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


استکبار می‌خواهد بین قوای سه‌گانه رخنه ایجاد کند/ گوش به فرمان رهبر انقلاب باشیم

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه استکبار جهانی می خواهد با جنگ نرم، بین توده مردم و قوای سه گانه رخنه ایجاد کند، تأکید کرد: همه باید گوش به فرمان رهبر شجاع و هوشمند انقلاب باشیم.

كد خبر : ۳۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


دعوت جامعه مدرسین از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن/ سران قوا روح برادری را زنده کنند

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور بیانیه‌ای عموم مردم را به شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت کرد و از مسئولان به ویژه سران قوا خواست زمینه ایجاد روح برادری و همدلی را در راستای حل مشکلات مردم فراهم کنند.

كد خبر : ۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۹


دعوت سپاه تهران بزرگ از ملت ایران برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ از آحاد ملت ایران دعوت کرد فردا در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن، حضوری پرشور داشته باشند.

كد خبر : ۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


هراتی مطلق:حضور پرشور مردم نشان از این دارد که خواستار نظام مطلقه ولی فقیه هستند

پایگاه تحلیلی خبری ازنا خبر: امام جمعه شهرستان ازنا در سخنرانی 22 بهمن گفت : حضور پرشور شما ملت همیشه در صحنه ایران نشان از این دارد که خواستار نظام مطلقه ولی فقیه هستید ، نظامی که مقتدی به نظام اسلام و نظام قرآن باشد.

كد خبر : ۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


جزئیات حمله به لاریجانی در حرم حضرت معصومه(س)

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : همزمان با 22 بهمن ، گروهی سازماندهی شده ، سخنرانی رئیس مجلس در قم را به آشوب كشیدند.

كد خبر : ۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


جامعه مدرسین تجسم پنجاه سال تلاش و مجاهدت است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : رهبر معظم انقلاب در پیامی به همایش جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، فرمودند: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تجسّم پنجاه سال تلاش و مجاهدت است.

كد خبر : ۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


اقتصاد مقاومتی پیروی سبب پیروزی و تعالی به سمت قله‌های پیشرفت است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : رئیس اداره تبلیغات اسلامی ازنا گفت:‌ در اقتصاد مقاومتی پیروی از سیره، شیوه و راه حق انبیاء الهی است که با صبر سبب پیروزی و تعالی به سمت قله‌های پیشرفت است.

كد خبر : ۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


«فرزند فتنه» مفتون و بی‌تقصیر نیست/هوشیارسازی وظیفه نخبگان حزب‌اللهی است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه از بستر فتنه و انحراف هیچ‌کس به مسیر اسلام و انقلاب باز نگشته است گفت: جریان انحرافی هم اگر از نیمه راه برنگردند دیگر قابل برگشت نیستند.

كد خبر : ۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


خیمه معرفت در امامزاده قاسم ازنا برپا می شود

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر  : معاون فرهنگی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان‌ از برپایی خیمه معرفت در 10 امامزاده شاخص این استان خبر داد.

كد خبر : ۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


راهپیمایی امسال هشت پیام صریح داشت / مسئولی که با ولایت زاویه داشته باشد منفور مردم است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر  : امام جمعه موقت تهران گفت: مردم ایران همه مسئولان را با ولایت می‌سنجند و هر مسئولی که با ولایت باشد محبوب دل مردم است اما اگر کسی کمترین زاویه‌ای با ولایت داشته باشد از چشم مردم می‌افتد و منفور می‌شود.

كد خبر : ۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


معرفی شخصیت های انقلابی
كد خبر : ۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


خاکباز :برنامه اصلی ما تکمیل و تجهیز بقاع متبرکه در سطح لرستان است

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر  :مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: یکی از برنامه‌های این اداره ‌کل، تکمیل و تجهیز بقاع متبرکه در سطح لرستان است.

كد خبر : ۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


یک روایت صهیونیستی از مشایی!/ تصویر

ازنا خبر  : منبع این پایگاه اسرائیلی فرد ناشناسی است که بازتاب سخنان اسفندیار رحیم مشایی در خصوص روحانیت و جدایی دین از سیاست از طریق وی در روزنامه تایمز انجام پذیرفته است.

كد خبر : ۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


اظهارات شدید الحن امام جمعه بندرعباس خطاب به مشایی

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : نماینده ولی فقیه در هرمزگان تشخیص قانون‌مدار و قانون‌گریز را مهمترین نیاز فضای انتخاباتی دانست و گفت: عوامل فتنه جدید به دنبال احیای نام رستم، كوروش و داریوش هستند.

كد خبر : ۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


عصبانیت و سراسیمگی دشمن از پیشرفت‌های شگرف ملت ایران/ نشانه‌های امید، فراوان و مشکلات قطعاً قابل حل هستند

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر: مقام معظم رهبری یکی از وظایف علما و روحانیون را حفظ و تقویت روحیه امید در مردم بویژه جوانان دانستند و تأکید کردند: باید دائماً در کوره امید دمیده شود، بخصوص که نشانه‌های امید فراوان است.

كد خبر : ۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۸


مگر غیرمسلمان هم شهید می‌شود

پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : حجت الاسلام قرائتی با انتقاد از برخی رفتارها و صحبت‌های نسنجیده مسئولان گفت: چگونه می‌شود برای درگذشت یک رئیس‌جمهور غیر مسلمان واژه مقدس "شهید" را به کار برد.

كد خبر : ۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


تاکید عبدالله نوری بر عذرخواهی و ورود به عرصه انتخابات

ازنا خبر : عبدالله نوری در جلسه اخیر مجمع روحانیون مبارز بر ضرورت عذرخواهی از بابت اقدام و اتفاقات گذشته جریانات اصلاح طلبی و نیز حضور موثر در انتخابات تاکید کرده است.

كد خبر : ۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


کاندیداتوری روحانی در انتخابات‌۹۲ قطعی‌شد/نعمت‌زاده رئیس ستاد انتخابات

ازنا خبر : سخنگوی حزب اعتدال و توسعه از قطعی شدن کاندیداتوری حسن روحانی برای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری سال آینده خبر داد و گفت: نعمت‌زاده وزیر صنایع دولت هاشمی‌ رفسنجانی رئیس ستاد انتخابات روحانی شد.

كد خبر : ۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


اعلام آمادگی هلال احمر ازنا در ایام نوروز

ازناخبر: رئیس هلال احمر ازنا گفت: هلال احمر ازنا جهت ارائه خدمات در ایام نوروز به همشهریان و مهمانان نوروزی آماده می باشد.

كد خبر : ۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


پیاده نظام های انحرافیون به لرستان هم رسیدند

ازناخبر: چندی است که تحرکات و جریانات کاملا مشکوکی در استان لرستان به ویژه در مرکز استان از طرف برخی از افراد دارای جایگاه و مناصب دولتی مشاهده می شود و حکایت از آن دارد که حضور جریان انحرافی در استان را باید جدی تلقی کرد و رد پای این جریان با چشم غیر مسلح که هیچ بلکه چون روز، روشن و آشکار است و به خوبی قابل رؤیت است.

كد خبر : ۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


پورمحمدی اعلام کاندیداتوری کرد

ازناخبر: حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور برای انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم اعلام کاندیداتوری کرد.

كد خبر : ۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


فکر نمی‌کنم جلیلی به صحنه بیاید/ به‌ظاهر احمدی‌نژاد می‌خواهد مشایی را معرفی کند

ازناخبر: رئیس شورای شهر تهران گفت: دولت در حال حاضر به صورت واحد جدایی است که ظاهرش این است که آقای احمدی‌نژاد می‌خواهد مشایی را معرفی کند اما ماهیت این امر را نمی‌دانم.

كد خبر : ۷۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


روسای قوا حق حمایت از هیچ کاندیدایی را ندارند/برگزاری جشن‌های نوروزی از بیت‌المال چه دلیل دارد؟

ازناخبر: خطیب امروز نماز جمعه تهران در سخنانی بر ضرورت عدم هرگونه حمایت روسای قوا از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد.

كد خبر : ۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


تصاویر: کاندیداهای انتخابات ایران در فیس بوک

ازناخبر: اگرچه دسترسی به فیس بوک در ایران ممکن نیست، با این حال این شبکه اجتماعی به ابزار قدرتمندی در زندگی سیاسی ایرانیان تبدیل شده است.

كد خبر : ۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


به امنیت استان به صورت جدی پرداخته نمی شود /احسان به کدامین گناه کشته شد

ازناخبر: مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان لرستان گفت:مسئولین استان و نمایندگان برای خوش خدمتی و فرار از زیر بار مسئولیت ها گزارش می دهند که در استان لرستان همه چیز گل و بلبل است و هیچ مشکل امنیتی وجود ندارد و استان در امنیت کامل به سر می برد و سپس در اثر این گزارش های دروغین  ودجه امنیتی استان هم کم می شود.

كد خبر : ۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


جامعه روحانیت مبارز به مصداقی برای انتخابات ریاست جمهوری نرسیده است

ازناخبر: عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: هنوز به مصداقی برای انتخابات ریاست جمهوری نرسیده‌ایم و تنها در راستای تدوین شاخص‌ها و نقشه راه فعالیت کرده‌ایم.

كد خبر : ۹۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


فرزندان رهبر انقلاب این روزها چه می‌ کنند؟ (عکس)

ازناخبر: فرزندان رهبر انقلاب این روزها چه می‌ کنند؟ (عکس)

كد خبر : ۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


اصولگرای حقیقی باید حاکمیت ولی‌فقیه را قبول داشته باشد / ایران ستون فقرات مقاومت اسلامی است

ازناخبر: دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: اصولگرایی مبنایی عمومی دارد و هر فردی که مبنای نظام که همان حاکمیت ولی فقیه است را قبول داشته باشد، اصولگرا است.

كد خبر : ۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


حرمین شریفین ملک شخصی آل‌سعود نیست / مسلمانان در برابر تقاضای اعدام برای شیخ نمر سکوت نمی‌کنند

ازناخبر: یک مرجع تقلید با تاکید بر اینکه مکه و مدینه و حرمین شریفین ملک خدا و ملک همه مسلمانان است ‌گفت: مسلمانان در برابر تقاضای اعدام برای شیخ نمر سکوت نمی‌کنند.

كد خبر : ۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


نباید از خرد جمعی غفلت کرد / حزب‌اللهی به دنبال کارآمدی دینی است نه شعار

ازناخبر: عضو ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان با بیان اینکه نباید از خرد جمعی غفلت کرد گفت: حزب‌اللهی کسی است که کارآمدی دین در جامعه را به اثبات برساند و کسی که فقط در این حوزه به شعار بسنده کند، به نظام و آرمان‌های انقلاب خیانت کرده است.

كد خبر : ۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۶


بعضی از افراد که رئیس جمهور می‌شوند خود را در عرض رهبری می‌دانند/شورای نگهبان منحرفان را کنار می‌زند

ازناخبر: دبیرجامعه وعاظ تهران به کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: شورای نگهبان در صحنه حضور دارد و منحرفان را کنار می‌زند.

كد خبر : ۹۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۶


پلورالیسم و اومانیسم در «مشایی» موج می‌زند/ منحرف از اسلام نمی‌تواند مجری نظام اسلامی باشد

ازناخبر:حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان با ارائه استدلال‌های عقلی و براهین قرآنی و نقلی، «مشایی» را به نگاه‌های پلورالیستی- اومانیستی که به گفته وی خاستگاه فراماسونری دارد، متهم کرد و گفت: شورای نگهبان نمی‌تواند اجازه دهد یک منحرف با فکر فاسد مجری نظام اسلامی باشد.

كد خبر : ۱۰۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


احمدی‌نژاد «لجوج»، «متوهم» و «مستبد» است

ازناخبر: علی مطهری، در تازه‌ترین اظهارات خود با برشمردن ویژگی‌های احمدی‌نژاد، وی را فردی «لجوج»، «متوهم» و «مستبد» توصیف کرد.

كد خبر : ۱۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


آیت‌الله هاشمی تدبیر کند و در مجمع بماند/ ایشان شرایط سنی مناسبی برای ریاست جمهوری ندارد

ازناخبر: نماینده مردم اصفهان در مجلس به رفسنجانی توصیه کرد در مجمع تشخیص بماند و با نظر اصلاح‌طلبان به ابراز سیاسی در انتخابات تبدیل نشود.

كد خبر : ۱۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


ماجرای «شانس» شریعتمداری و «حال» هاشمی برای ریاست جمهوری

ازناخبر: با نزدیک شدن به ایام رقابت‌های انتخاباتی تب و تاب‌های فضای رسانه‌ای نیز اوج می‌گیرد؛ این نوشتار مرور کوتاهی است بر آنچه روز دوشنبه ۱۹ فروردین از سوی خبرنگاران فارس در حوزه انتخابات منتشر شد.

كد خبر : ۱۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


دانشگاه‌ها از برخورد شعاری با شعار سال برحذر باشند

ازناخبر: نماینده ولی‌فقیه در لرستان دانشگاه‌ها را از برخورد شعاری با فرمایشات رهبر انقلاب برحذر داشت و گفت: دانشگاه‌ها در خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نقش کلیدی دارند، از این رو ضرورت است که از برخورد شعاری با شعار سال برحذر باشند.

كد خبر : ۱۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


شعار انتخاباتی روحانی مشخص شد

ازناخبر: رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام قصد دارد با شعار «دولت تدبیر و امید» وارد عرصه انتخابات یازدهم شود.

كد خبر : ۱۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


اگر امر انتخابات بین اصولگرا و اصلاح‌طلب دایر شود، اصولگرایان باید بر روی گزینه رأی‌آور اجماع کنند

ازناخبر: رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: اگر در انتخابات امر دایر شد بر اصولگرا و اصلاح‌طلب، همه باید بر روی اصولگرا اتفاق کنند و نظرات دیگر خود را کنار بگذارند و بر روی شخصی اجماع کنند که در مقابل آنها رأی داشته باشد.

كد خبر : ۱۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


به نفع هیچکس کنار نمی‌کشم/هاشمی و خاتمی نمی‌آیند

ازناخبر: کاندیدای انتخابات آینده ریاست‌جمهوری گفت که به نفع هیچکس در انتخابات آینده کنار نمی‌کشم.

كد خبر : ۱۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


تشدید مخالفت ها با برگزاری میتینگ آزادی

ازناخبر: همایش صد هزار نفری دولت در آزادی، همچنان مورد انتقاد اهالی سیاست و مخصوصا نمایندگان مجلس قرار گرفته و عمده اظهار نظر کنندگان بر ضرورت جلوگیری از انجام این برنامه و صرف بودجه همایش، در برنامه های و الویت های دیگر مهم تر کشور تاکید دارند.

كد خبر : ۱۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


اعتیاد این خواهر روحانی به کار غیر اخلاقی!+عکس

ازناخبر: راهبه قماربازی که به خاطر اعتیاد به قمار از دو کلیسا در نیویورک مبلغ 130 هزار دلار سرقت کرده بود دستگیر شد.

كد خبر : ۱۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


نباید مردم را با صدقه دادن و کمیته امدادی اداره کرد

ازناخبر: آیت‌الله العظمی جوادی آملی در دیدار با محمد‌باقر قالیباف شهردار تهران تأکید کرد که نباید مردم را با صدقه دادن و کمیته امدادی اداره کرد.

كد خبر : ۱۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۰


رهبر معظم انقلاب درگذشت آیت‌الله حاج شیخ غلامرضا رضوانی را تسلیت گفتند

ازناخبر: رهبر معظم انقلاب اسلامی درپی درگذشت فقیه بزرگوار آیت‌الله حاج شیخ غلامرضا رضوانی رحمة الله علیه، پیام تسلیتی صادر کردند.

كد خبر : ۱۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


حکومت سعودی رژیمی نژادپرست است/محاکمه شیخ نمر اقدامی غیرقانونی است

ازناخبر: رئیس مرکز حقوق بشر «الشرق» عربستان با اشاره به اینکه حکومت سعودی، حکومتی نژاد پرستانه همچون رژیم نژادپرست آفریقای جنوبی است و محاکمه شیخ نمرباقرالنمر را اقدامی غیرقانونی برشمرد که حکومت سعودی دست به آن زده است.

كد خبر : ۱۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بهار بی خامنه ایی زمستانی سرد و تاریک است

ازناخبر:   سحر با معجزه پهلو نزند دل خوشدار / سامری کيست که دعوی انا الحق بکند

كد خبر : ۱۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


دادگاه روحانیت باید خاتمی را خلع لباس کند/ اگر اصلاحات این است، پس مرگ بر اصلاحات

ازناخبر:این البته اولین بار و آخرین باری نبود که اصلاح طلبان افراطی، درست در جهت عکس آن چهره ای که از خود نشان می دهند عمل می کنند. از این ماجرا بدتر، ماجرای توهینی بود که سیدمحمد خاتمی به مردم عزیز آذری زبان ما کرد. ماجرا چنین بود که...

كد خبر : ۱۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


آیت‌الله نوری‌همدانی به لرستان سفر می‌کند

ازناخبر: جانشین هماهنگ کننده سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: هفته آینده آیت‌الله نوری همدانی به لرستان سفر می‌کند.

كد خبر : ۱۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


افشاگری بزرگ فلاحیان علیه مشایی

ازناخبر: گزینش وزارت اطلاعات مشایی را به دلیل سابقه ی انجمن حجتیه و رابطه با یکی از اعضای سازمان منافقین رد کرد.آقای هاشمی وارد انتخابات نمی شود.

كد خبر : ۱۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


صحنه گردانی ضدانقلاب برای هاشمی و خاتمی

ازناخبر: خاتمی و هاشمی می دانند ورود به انتخابات و شکست در آن، به معنای پایان نفوذ نسبی خود بر بخش بزرگی از مجموعه های سیاسی کشور و مرگ حیات سیاسی آنها است.

كد خبر : ۱۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


شوی انتخاباتی خاتمی در VOA ،BBC، تلویزیون پارس و رادیو فردا

ازناخبر: در این گزارش سعی دارد تا به بخشهایی از حمایتهای صورت گرفته از سوی عناصر ضد انقلاب از خاتمی بپردازد تا ملت عزیز خود قضاوت کنند.

كد خبر : ۱۴۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


کشور را با دروغ و پول دادن‌ به مردم نمی‌توان اداره کرد

ازناخبر: اعضای کمیته وحدت فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس(سه‌شنبه ۳ اردیبهشت) با آیت‌الله جوادی آملی دیدار کردند.

كد خبر : ۱۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


دیدار انتخاباتی جهانگیری با رهبر انقلاب

ازناخبر: در این دیدار که به دلیل مطرح شدن جهانگیری به عنوان یکی از گزینه های اصلی اصلاح طلبان در صورت انصراف هاشمی و خاتمی از کاندیداتوری انجام شده است، رهبر انقلاب از حضور اصلاح طلبان در انتخابات استقبال کرده اند.

كد خبر : ۱۴۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بهترین دموکراسی‌ جهان در ایران وجود دارد/ در فرانسه باید ۵۵۰ نفر صلاحیت نامزد انتخابات را تایید کنند

ازناخبر: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع دانشجویان دانشگاه علوم حدیث، با تشریح مباحث انتخاباتی، گفت: بهترین دموکراسی‌ عالم که در آن هیچ خدشه‌ای نمی‌توان به رای مردم وارد کرد در ایران وجود دارد.

كد خبر : ۱۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


1000 نفر از روحانیون لرستان با آیت الله نوری همدانی دیدار می كنند

ازناخبر: رییس اداره فرهنگی و تبلیغ اداره كل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: یك هزار نفر از روحانیون این استان روز سه شنبه دهم اردیبهشت امسال با آیت الله نوری همدانی دیدار می كنند.

كد خبر : ۱۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


شرکت پدرم در انتخابات دروغ محض است

ازناخبر: یاسر هاشمی، ورود مستقیم آیت‌الله رفسنجانی به انتخابات ریاست جمهوری را تکذیب کرد.

كد خبر : ۱۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۶


کسی از بیرون کاندیدای نهایی ائتلاف اکثریت نمی‌شود

ازناخبر: عضو ائتلاف اکثریت اصولگرایان گفت: احتمال ندارد که فردی خارج از ائتلاف به عنوان کاندیدای نهایی معرفی شود.

كد خبر : ۱۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


هاشمی و خاتمی اصلا در عرصه انتخابات وارد نخواهند شد/ حسن روحانی فرد اصلح هاشمی است
ازناخبر: یاسر هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: اطلاع کافی دارم که پدرم و خاتمی در عرصه انتخابات اصلا وارد نمی شود حتی اگر به دقیقه 90 برسد.
كد خبر : ۱۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


اصلاح‌طلبان می‌خواهند نردبان هاشمی را برپا کنند/ مشایی ویژگی‌های رجل سیاسی را ندارد

ازناخبر: عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با بیان اینکه برخی کاندیداها برای انتخابات احساس تکلیف کرده‌اند، گفت: حضور هاشمی یک روزنه امید برای خاتمی و طرفدارانش است لذا با تمام قدرت می‌خواهند این نردبان افتاده را برپا کنند.

كد خبر : ۱۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


اولین افشاگری معاون سابق احمدی نژاد درباره حلقه انحرافی

ازناخبر: احمدزاده کرمانی از مستنداتی سخن گفت که درباره حلقه انحرافی در اختیار دارد و تاکید کرد: احمدی‌نژاد را به شرط پالایش از حلقه انحرافی دوست دارم.

كد خبر : ۱۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


روحانیون و علما باید پناهگاه مردم باشند

ازناخبر: آیت‌الله نوری همدانی گفت: روحانیون و علما باید پناهگاه مردم باشند.

كد خبر : ۱۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


ساکتین در مقابل انحراف مانند ساکتین فتنه هستند/ با نظر‌ علما ‌به نامزد اصلح می‌رسیم‌

ازناخبر: نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری گفت: نظر ما این است که همه اصولگرایان در نهایت به یک نامزد برسند؛ مذاکراتی هم با علما و بزرگان صورت می‌گیرد تا بتوانیم به کاندیدای اصلح برسیم.

كد خبر : ۱۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


موسوی آدم مستبد و تک رویی بود/ حجاریان می گفت آخوندی بهتر از آیت الله خامنه ای نمی شناسم/ احمدی نژاد در عهد شکنی پیشگام است

ازناخبر: متولد سال 1330 با سابقه‌ای طولانی در مبارزه با نظام شاهنشاهی؛ پس از پیروزی انقلاب اسلامی، ریاست کمیته انقلاب اسلامی شهرستان بهشهر را به عهده گرفت.

كد خبر : ۱۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


ملت ایران با لبیک به فرمان رهبری در انتخابات حماسه بی‌نظیر می‌آفریند

ازناخبر: آیت‌الله نوری همدانی گفت: ملت ایران گوش به فرمان رهبری هستند و در انتخابات ریاست‌ جمهوری حماسه بی‌نظیر می‌آفریند.

كد خبر : ۱۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۳


به نفع هاشمی کنار نمی‌روم/ برای حل مشکلات اقتصادی برنامه دارم

ازناخبر: علی‌اکبر ولایتی در جمع طلاب قمی و در پاسخ به سئوالی مبنی بر کنار رفتن از صحنه انتخابات در صورت ورود هاشمی رفسنجانی گفت: این کار را نمی‌کنم.

كد خبر : ۱۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۳


«انتخابات آزاد» رمز عملیات براندازی بود/ حامیان فتنه ۸۸ صلاحیت کاندیداتوری ندارند

ازناخبر: آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌‌ای، با تاکید بر وجود سناریویی پیچیده از سوی دشمنان انقلاب برای ایجاد فتنه جدید در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، اهداف و ابعاد مختلف این سناریو بویژه مطرح شدن نامزدی یک چهره مشهور سیاسی را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

كد خبر : ۱۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


روحانی، اصلاح‌طلب نیست و نمی‌تواند مورد اجماع باشد / تحصن نمایندگان مجلس ششم تندروی‌ بود

ازناخبر: نامزد احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه اصلاح‌طلبان باید بر روی نامزد اصلاح‌طلب اجماع کنند گفت: حسن روحانی در چند مصاحبه اعلام کرده اصولگراست و به همین دلیل نمی‌تواند مورد اجماع اصلاح‌طلبان باشد.

كد خبر : ۱۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


احمدی نژاد با حمایت از مشایی، در دام فامیل سالاری و باند بازی افتاده است
ازناخبر: عضو فراکسیون روحانیون مجلس با انتقاد از حمایت های خاص رییس دولت از مشایی، گفت: آقای رییس جمهور هم بالاخره در دام فامیل سالاری و باند بازی افتاده و باید از این دام خارج شود.
كد خبر : ۱۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


«بگم‌بگم» یک منطق شکست خورده است / وقتمان را برای هاشمی تلف نکنیم

ازناخبر: پورمحمدی با اشاره به اینکه اکثر پرونده‌های کشور زیر دست من است، گفت: متأسفم برای آنهایی که لفظ «بگم‌بگم» به کار می‌برند این یک منطق شکست خورده و مضر برای کشور است و تاکنون حاضر به استفاده از این عبارت نشدم.

كد خبر : ۱۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


لنکرانی ثبت‌نام کرد+زندگی‌نامه

ازناخبر: کامران باقری‌لنکرانی با حضور در ستاد انتخابات کشور و طی کردن مراحل رسمی، به عنوان نامزد این انتخابات ثبت‌نام کرد.

كد خبر : ۱۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


قنبری: با یک لبخند به آمریکا کلی امتیاز می‌گیریم / قدیری: تغییر مواضع خصمانه با یک لبخند ساده‌انگاری است

ازناخبر: قدیری ابیانه با رد سخنان نماینده مردم ایلام در مجلس هشتم شورای اسلامی گفت: این که بپنداریم با یک لبخند مواضع خصمانه آمریکا تغییر می‌کند ساده‌انگاری است.

كد خبر : ۱۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


مقلد رهبر، فرزند مجلس و خدمتگزار مردم هستم/ تبلیغات کم خرج باید فرهنگ شود

ازناخبر: کاندیدای یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه هزینه های گزاف،نامزدها را وامدار می‌کند اظهار داشت:به هیچ وجه بنا ندارم تبلیغات پرخرجی داشته باشم و تبلیغات کم خرج باید فرهنگ شود.

كد خبر : ۱۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


وبلاگ‌نویسان فسقلی و هاشمی/ خاتمی و قمار 88

ازناخبر: هاشمی علی‌رغم آن که وانمود می‌کند برای درخواست‌های مکرر گروه‌ها ارزش و احترام قائل است، آنها را فسقلی‌تر از آن می‌داند که با طناب پوسیده چند وبلاگ‌نویس وارد چاه شود.

كد خبر : ۱۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


می‌خواهند «پسرفت» هسته‌ای گذشته را «پیشرفت» جا بزنند/ اروپایی‌ها را گستاخ کردند حالا طلبکار شده‌اند

ازناخبر: معاون دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: برخی می‌گویند هنر این است که هسته‌ای شویم اما قطعنامه نگیریم و یا 20 درصد را بدون تحریم داشته باشیم اما چه جوری. وقتی خوب نگاه می‌کنیم می‌بینیم همان تیمی که بلای گذشته را بر سر کشور آورد، عقبه همین آقایان هستند.

كد خبر : ۱۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


اصلاح‌طلبان تجربه تلخ سال 84 را تکرار نکنند

ازناخبر: کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اصلاح‌طلبان باید به یک اجماع کلی برسند و نباید تجربه تلخ سال 84 تکرار شود.

كد خبر : ۱۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


اظهارات متناقض 2عضو دبیرخانه ائتلاف 5گانه درباره خروجی نهایی این ائتلاف

ازناخبر: در حالی که حکیم جوادی می گوید خروجی نهایی ائتلاف ۵گانه از میان منوچهر متکی و محمدرضا باهنر انتخاب خواهد شد، اسلامی می گوید در شرایط موجود نظرسنجی نمی تواند معیار خوبی برای گزینش نامزد نهایی باشد.

كد خبر : ۱۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


ده‌نمکی: روحانی «رسوایی» با آموزه‌های دینی منافاتی ندارد

ازناخبر: کارگردان فیلم «رسوایی» گفت: ما باید اصل تعمیم را از سینما و سطح جامعه دور کنیم. من در فیلم ترازی از روحانیت را نشان دادم که منافاتی با آموزه‌های دینی ندارد.

كد خبر : ۱۹۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


رقابت اصلی در انتخابات بین اصولگرایان است

ازناخبر: کامران باقری لنکرانی گفت: اصلاح طلبها خودشان هم باور ندارند که در انتخابات ریاست جمهوری آرا چشمگیری داشته باشند،رقابت اصلی در انتخابات ریاست جمهوری بین جریان های اصولگرایی است.

كد خبر : ۱۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


دور چهارم سفرهای دولت به استانها تبلیغات انتخاباتی است

ازناخبر: امام جمعه لاهیجان گفت: یکی از اهداف  و ویژگی های جریان انحرافی کنار زدن روحانیت از حاکمیت است وسفرهای دولت به ظاهر برای رفع مشکلات مردم است.

كد خبر : ۱۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


مدعی ولایتمداری، تا چه اندازه پایبند به ولایت فقیه است؟/ نظر هاشمی در مورد ولایت فقیه چیست؟/ اصلاح طلبان و سکولارها از نامزدی هاشمی دنبال چه اهدافی هستند؟

ازناخبر: نحوه نگرش آقای هاشمی به موضوعی به نام «ولایت فقیه»، مسأله ای است که تا به امروز بارها مورد بحث قرار گرفته و صاحبنظران در مورد آن سخن گفته اند.

كد خبر : ۱۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


همه چهره‌های سیاسی که در انتخابات ثبت نام کردند/ از هاشمی تا مشایی

ازناخبر:در مهلت پنج روزه ثبت نام از کاندیداهای ریاست جمهوری، 38 چهره سیاسی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کردند.

كد خبر : ۱۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


برای طلبه‌شدن از خانه فرار کردم/ نزد آیت‌الله خوشوقت عمامه‌گذاری کردم

ازناخبر: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: آقای خوشوقت متصدی کار ما بود، در هر هفته دو شب به قم می‌آمد و نقش پدری و تربیتی خویش را در خرد و کلان زندگی ما ایفا می‌کرد. حتی به قفسه‌ کتاب ما نگاه می‌کرد و از برخی کتاب‌ها سؤال می‌کرد.

كد خبر : ۱۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


ثبت‌نام ۶۸۶ نفر در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری/ تأکید بر خودداری نامزدها از تبلیغات زودهنگام

ازناخبر: مصطفی محمد نجار از ثبت‌نام ۶۸۶ نفر در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

كد خبر : ۲۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


دعانویسی را رها کردم و طلبه شدم/ شهید بهشتی گفت دوباره عمامه‌ات را بگذار

ازناخبر: «سید یحیی یثربی» استاد بازنشسته فلسفه می‌گوید: دانشگاه با لباس روحانیت بودم اما وقتی در سال 51 استخدام شدم، لباسم را درآوردم. به خاطر دارم زمانی مرحوم بهشتی به من گفت: دیگر عمامه‌ات را بگذار و به ما کمک کن!

كد خبر : ۲۰۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


در ائتلاف پیشرفت به روی کسی بسته نیست/رأی جلیلی بالا برود نادیده نمی‌گیریم

ازناخبر: حدادعادل تأکید کرد: در ائتلاف پیشرفت بروی کسی بسته نیست، اگر رأی جلیلی بالا برود واقعیتی است که ما 3 نفر نمی‌توانیم آن را نادیده بگیریم.

كد خبر : ۲۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


ایران منتظر پاسخ سازنده اشتون در دیدار فردا با جلیلی است/ به پیشرفت مذاکرات تهران با آژانس در وین امیدواریم

ازناخبر: سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ابراز امیدواری کرد مذاکرات فردا بین نمایندگان ایران و آژانس در وین پیشرفت خوبی داشته باشد.

كد خبر : ۲۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


تعامل با رهبری، قوای مقننه و قضائیه از ویژگی‏های شاخص رئیس جمهور است

ازناخبر: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تعامل با رهبری و قوای مقننه و قضائیه باید از ویژگی‏های رئیس جمهور باشد، گفت: با اجماع نظر می‏توان به یک تعامل مثبت رسید.

كد خبر : ۲۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


سعید جلیلی می تواند به ستاره نوظهور رقابت های انتخاباتی تبدیل شود

ازناخبر: تا آنجا که به فضای خبری و اجتماعی مربوط می شود، وی حاشیه ندارد. نام او در پرونده های سیاسی و اقتصادی مطرح نشده و به خاطر گمنامی، طرز تفکر سیاسی اش در بسیاری زمینه ها ناشناخته است و به طرفداری یا مخالفت با سیاست خاصی یا سیاستمداران خاصی مشهور نیست...

كد خبر : ۲۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


رفسنجانی برای احیای خودش آمده نه رقابت!

ازناخبر: مدیرمسئول هفته‌نامه «۹ دی» با ذکر سه هدف برای حضور رئیس مجمع تشخیص مصلحت در صحنه انتخابات یازدهم، ابراز عقیده کرد که هاشمی رفسنجانی نه برای رقابت که برای احیای خود آمده است.

كد خبر : ۲۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


چهل نماینده در حمایت از هاشمی رفسنجانی نامه نوشتند

ازناخبر: بعد از این که امضای نامه توسط بیش از صد نماینده به شورای نگهبان برای رد صلاحیت رفسنجانی و مشایی، خلاف شان مجلس و شورای نگهبان دانسته شد، این بار نامه‌ای در حمایت از هاشمی رفسنجانی دست به دست می‌شود. صادق محصولی نیز از الطاف الهی در سال 1376 سخن گفته است.

كد خبر : ۲۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۷


خانه آیت‌الله شیخ‌عیسی قاسم پس از حمله مزدوران آل خلیفه+عکس

ازناخبر: تصاویر منتشرشده توسط فعالان بحرینی نشان می‌دهد نیروهای امنیتی با شکستن در منزل خانه آیت‌الله عیسی قاسم به زور وارد این خانه شده‌اند.

كد خبر : ۲۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


وقتی رادیو فردا امر به معروف می کند!

ازناخبر: فتنه ی عده ای ضدّ انقلاب، همان جامه عثمان است که ظاهراً رادیو فردا نمی خواهد آن را به راحتی رها نماید. هر روز با نگاهی متفاوت به آن می پردازد تا خاطره اش را در اذهان زنده نگه دارد. اما نکته جالب، تلاش ناشیانه این رادیوی دین ستیز برای انجام کارش با سوء استفاده از احکام دین است!

كد خبر : ۲۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۰


سناریوی فتنه و بازی هاشمی در نقش یک «قربانی»

ازناخبر: شریعتمداری تصریح کرد: تمامی شواهد نشان می‌دهد مجموعه هماهنگ اصحاب فتنه در داخل کشور و مدیران بیرونی آنها در ماجرای پیش روی به آقای هاشمی فقط «نقش یک قربانی» را داده‌اند.

كد خبر : ۲۲۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


تبلیغات و فعالیت کاندیداها هرگز با انتقاد و تخریب دیگران توأم نباشد

ازناخبر: آیت‌الله نوری همدانی در پیامی به همایش اخلاق انتخاباتی، حماسه سیاسی اعلام کرد: تبلیغات و فعالیت کاندیداها بر اساس اخلاق اسلامی باشد و هرگز با انتقاد و تخریب دیگران توأم نباشد.

كد خبر : ۲۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


لنکرانی به نفع جلیلی از کاندیداتوری انصراف داد/آغاز شمارش معکوس ماراتن یازدهم

ازناخبر: ۲۴ روز تا انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم فرصت باقی است و باید منتظر بود و دید مردم با حضور حماسی خود در پای صندوق‌های رأی چه کسی را انتخاب می‌کنند که برای ۴ سال سکاندار اداره کشور باشد.

كد خبر : ۲۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


وزارت کشور اسامی نهایی کاندیداهای احراز صلاحیت شده را اعلام کرد

ازناخبر: وزارت کشور اسامی نهایی نامزدهای احراز صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان را اعلام کرد.

كد خبر : ۲۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


۸ نامزد ریاست‌جمهوری یازدهم+ زندگی‌نامه

ازناخبر: سعید جلیلی، غلامعلی حدادعادل، محسن رضایی، حسن روحانی، محمدرضا عارف، محمد غرضی، محمدباقر قالیباف، علی‌اکبر ولایتی ۸ نامزد تأیید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان هستند.

كد خبر : ۲۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


زیبا کلام: مطمئنم هاشمی هیچ اعتراضی نخواهد کرد / ترقی: هاشمی به رای شورای نگهبان تمکین می کند

ازناخبر: اکنون و پس از گذشت چند روز با اعلام نظر نهایی شورای نگهبان واکنشهای متفاوتی در پی داشته است

كد خبر : ۲۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


جدول پخش برنامه‌های تبلیغاتی کاندیداهای ریاست جمهوری از سیما

ازناخبر: در قرعه کشی که ساعتی پیش با حضور نمایندگان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد، جدول زمان پخش برنامه های تبلیغی نامزدها از شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی مشخص شد.

كد خبر : ۲۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۳


از بدهي ميلياردی برخي كانديداها تا پيشنهاد عجيب يک مسئول براي توسعه روابط خارجي کشور!

ازناخبر: زنجموره‌هاي جنبش استيصال! ،دستگیری عناصر مرتبط با منافقین توسط وزارت اطلاعات،انتظار بی‌بی‌سی از احمدی‌نژاد!،عارف: اتفاقات سال 88 فتنه بود،دانشگاه آزاد از هیچ کاندیدایی حمایت نمی‌کند،سه کارگردان برای ولایتی فیلم می‌سازند،درخواست دولت براي راه اندازي يک شبکه جديد تلويزيوني،برخي كانديداهاي رياست‌جمهوري بدهي ميلياردي داشتند،روايت شمخاني از نامه معروفش در زمان جنگ، قاليباف به دنبال جمع آوري رأي حلال است"!،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۴


زیباکلام: عارف و روحانی هیچ شانسی برای پیروزی در انتخابات ندارند
ازناخبر: صادق زیباکلام گفت: با توجه به شرایط موجود بعید می‌دانم هیچ یک از آقایان عارف و روحانی شانسی در انتخابات پیش رو داشته باشند.
كد خبر : ۲۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۴


نفس راحت موسوی خوئینی ها از عدم احراز صلاحیت هاشمی رفسنجانی
ازناخبر: مرد خاکستری اصلاحات مشهور است در واکنش به عدم احراز صلاحیت هاشمی گفته است:" از رد صلاحیت هاشمی ناراحت نشوید. اگر او رئیس جمهور می شد از همه ما انتقام سال های اصلاحات و مجلس ششم را می گرفت."
كد خبر : ۲۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۴


تکذیب خبر کناره‌گیری عارف به نفع روحانی به درخواست خاتمی

ازناخبر: خبر درخواست محمد خاتمی از عارف برای کناره‌گیری به نفع روحانی از سوی دفتر خاتمی تکذیب شد.

كد خبر : ۲۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


برنامه‌های مدونی در حوزه اقتصادی دارم/ ائتلاف پیشرفت همچنان پابرجاست

ازناخبر: نامزد انتخابات یازدهم با بیان اینکه آنچه که باعث شد بنده به صحنه انتخابات ریاست جمهوری قدم بگذارم تجربه بی‌واسطه‌ام از شیوه مدیریت در کشور بود، گفت: اگر رای ملت ایران را داشته باشم امید دارم منشاء اثر باشم.

كد خبر : ۲۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


روحانی فرزند هاشمی است یا شاگرد موسوی خوئینی یا...

ازناخبر:صلاحات اما هنوز تکلیف اساسی خود را نمی داند آنکه قرار است به راه پدر تئوریک نهان شده خود یعنی موسوی خوئینی ها برود و پس از برنامه ریزی فتنه های مختلف و البته متناوب علیه انقلاب امام راحل، اکنون به فکر باز سازی تئوری صف کشی های محتوایی/کلامی مقابل مقام و شان ولایت مطلقه فقیه باشد که این می شود مشی تحریم انتخابات و یا چون چپ گرایان معتدل و معقول تری چون عارف به پیشبرد اصلاحات با راهبرد داخل نظام فکر کند!

كد خبر : ۲۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


تحلیل تعامل علامه مصباح با دولت احمدی نژاد: مشائی، بالاخره احمدی ­نژاد را زمین می ­زند

ازناخبر: اندکی پس از استقرار دولت نهم، در مهرماه سال 1384، علامه مصباح در جمعی خصوصی گفته بودند: «دو نفر، آبروی آقای احمدی نژاد را خواهند برد، یکی از آنها آقای مشائی است»! در حالی که در این مقطع زمانی، مشائی هنوز ماهیت حقیقی خود را روشن نساخته و از این رو، شناخته شده نبود. چندی بعد نیز آیت­ الله در جلسه­ ای در دفترشان که تعداد محدودی از شاگردان خاص ایشان حضور داشتند.

كد خبر : ۲۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


از پرونده سفرپرهزينه رئيس‌جمهور به نيويورك تادستور جديد دولت به وزرا در مورد جانبازان و فرزندان شهدا

ازناخبر: حمايت از اين دو نفر بدل از تحريم انتخابات بود اما،تجمع ضدانقلاب برای حمله به شورای نگهبان،کناره‌گیری عارف به نفع روحانی «با رایزنی خاتمی» تکذیب شد،سقوط اسد یعنی قوی‌ترین ضربه به ایران در 25 سال گذشت،تکذیب محکومیت ۳ نماینده در دادگاه کیفری،جلودارزاده: فرزند پسری ندارم،دستور يک مسئول براي واگذاري زمين جهت قبرستان يک روستا،آدم‌هاي كوچك را بايد از سر راه برداريم،در جست‌وجوي پرونده مهدي هاشمي اقرار به كفر شيعه از نشانه‌هاي كمال ايمان به خداست!،ادعای جدید مقامات بحرینی علیه ایران از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


چه کسانی مستندهای انتخاباتی کاندیداهای ریاست‌جمهوری را می‌سازند

ازناخبر: با نزدیک شدن به زمان پخش نخستین مستند انتخاباتی نامزدهایی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسامی کارگردان‌های مستندها مشخص شد.

كد خبر : ۲۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۹


آقای روحانی! حداقل یک بار متن کتاب خودتان را بخوانید/ جواب دروغ های تلویزیونی حسن روحانی

ازناخبر: حتی بر اساس متن منتشرشده توسط خود جناب آقای روحانی در کتاب «امنیت ملی و دیپلماسی هسته ای»، تناقضات و خلاف واقع گویی های ایشان کاملا مشهود است. در این کتاب آقای روحانی از چگونگی تعلیق همه جانبه فعالیت های هسته ای ایران و داستان وادادگی تیم هسته ای ایران در برابر کشورهای غربی روایت کرده و بیان می کند که...

كد خبر : ۲۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۹


بالاگرفتن اختلافات و تلاش برای وحدت نمایی اصلاحات
ازناخبر: با بالا گرفتن اختلافات و بگو مگوها میان دو نامزد جریان اصلاحات طرحی به نام "نامزد واحد" را کلید زده اند تا شاید بتوانند اختلافات ریشه ای را که میان دو حزب اصلاح طلب و کارگزار را برای مدتی کوتاه پنهان کنند.
كد خبر : ۲۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۹


سخنان روحاني و واكنش پدر شهيد احمدي روشن

ازناخبر: سخنان روحاني و واكنش پدر شهيد احمدي روشن

كد خبر : ۲۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


از داستان تاييد صلاحيت داوطلب شوراها تا عقب نشيني دولت از يک تصميم درباره نيروهاي مسلح

ازناخبر: دورنماي انتخابات ايران از چشم‌انداز رصدگران غربي،تمجید گاردين از حسن روحاني،افشای نقش عربستان در ترور دانشمندان ایرانی،تكذيب بازداشت دوباره زندانیان امنیتی،ستادهای مشایی در اختیار جلیلی،گرفتاری استاندار در آسانسور،تحریم 61 مقام ایرانی از سوی آمریکا،ابلاغيه احمدي نژاد درباره کارگروه پيگيري عناوين سال،دستور برای جمع‌آوری امضا،قرار جايزه براي ترور "سيد حسن نصرالله"،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


کاندیدای اصلاح طلبان در مناظره چه گافی داد؟

ازناخبر: در حالی که در مناظره امروز عکسی مربوط به یک معدن در جنوب غربی امریکا به نمایش گذاشته شد، عارف کاندیدای اصلاح طلبان گفت که این تصویر یک دره است که در کشور ما فراوان است و جزو آثار بسیار زیبا است.

كد خبر : ۲۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


روابط با آمریکا باید از تخاصم به وضعیت تنش تبدیل شود/ احترام را به پاسپورت ایرانی برمی‌گردانم

ازناخبر: باید سطح روابط ایران با آمریکا را از حد تخاصم به تنش برسانیم گفت: امروز نمی توانیم بگوییم که می خواهیم روابطمان با آمریکا را تنش زدایی کنیم شاید 8 تا 10 سال پیش می توانستیم چنین موضوعی را مطرح کنیم اما امروز شرایط متفاوت شده است. بنده معتقدم که حتی با دشمن هم باید تعامل داشته باشیم، هنر در این است که نگذاریم توطئه دشمن علیه ما عملی بشود.

كد خبر : ۲۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


روحانی به لرستان سفر می‌کند

ازناخبر: رئیس ستاد انتخابات روحانی در لرستان گفت: هنوز برنامه سفر روحانی به لرستان قطعی نشده اما به ایشان پیشنهاد شده است که طی یکی از این روزها به لرستان سفر کند.

كد خبر : ۲۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


اصلاح‌طلبان عارف، غرضی و روحانی را نامزد خود نمی‌دانند

ازناخبر: نماینده اصلاح‌طلب تبریز در مجلس گفت: اگرچه عنوان می‌شود عارف، روحانی و غرضی نامزدهای اصلاح‌طلبان هستند اما هیچ‌یک از جریانات اصلاح‌طلب این افراد را نامزد خود نمی‌دانند.

كد خبر : ۲۵۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


تلاش حامیان روحانی برای القای حمایت خاتمی از این کاندیدا و تکذیب خاتمی

ازناخبر: در حالی که حامیان حسن روحانی در پی القای حمایت سید محمدخاتمی از این کاندیدا هستند، اما سایت رسمی خاتمی به صراحت اعلام کرد که خاتمی در مورد هیچ یک از نامزدهای موجود نفیاً یا اثباتاً اظهار نظر نکرده است.

كد خبر : ۲۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


وزیر خارجه آمریکا بدنبال کاندیدایی با دید متفاوت به پرونده هسته‌ای ایران است

ازناخبر: در حالی که دخالت کری در انتخابات ایران با رفع صلاحیت چندتن از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد، اکنون آنان قصد دارند که بتوانند در این انتخابات هم به نحوی با تهدید! کاندیداهای حامی خود را برای پست ریاست جمهوری ایران تعیین کرده و به حمایت از او برآیند.

كد خبر : ۲۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


شعار برای رفع حصر سران فتنه در همایش انتخاباتی روحانی

ازناخبر: حسینیه جماران که محل دیدار امام راحل با امت حزب الله بود، شنبه شب بعنوان محل همایش انتخاباتی حسن روحانی مورد استفاده قرار گرفت و در آن شعارهایی در حمایت از سران فتنه و زندانیان سر داده شد همچنین برخی دختر و پسر در پایان همایش حرکات ناشایست انجام دادند.

كد خبر : ۲۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


تشریح برنامه های گرامیداشت14خرداد درسازمان تبلیغات اسلامی ازنا باحضورشورای هیئات مذهبی شهرستان

ازناخبر: رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان ازنا با اعلام اين خبر،گفت: 23 اتوبوس جهت اعزام به حرم مطهر بنیان گذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در نظر گرفته شده است که دراین بین تعدادی از روحانیون معمم ،18 طلبه و 8 نفر از مداحان اهل بیت کاروان های اعزامی را همراهی خواهند کرد.

كد خبر : ۲۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


اعزام 16 هزار نفر از مردم لرستان به مراسم ارتحال امام خمینی(ره)

ازناخبر: معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) گفت: به مناسبت بیست و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) 16 هزار نفر از اقشار مختلف لرستان به مرقد مطهر امام خمینی(ره) اعزام می شوند.

كد خبر : ۲۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


اعزام مبلغین حامی جلیلی به 8 استان/ ازنا، الیگودرز و پلدختر در لرستان

ازناخبر: سخنگوی ستاد حوزوی حیات طیبه گفت: نخستین مرحله اعزام مبلغین حامی دکتر جلیلی فردا با اعزام به هشت استان آغاز می‌شود.

كد خبر : ۲۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


این ‌همه راه آمده‌ایم

ازناخبر: شریعتمداری تاکید کرد: اگر انقلاب اسلامی درگذر سال‌های گذشته رو به ضعف نهاده است، چرا به قول حضرت آقا کینه‌توزی‌ها و دشمنی‌ها و شمشیر از رو بستن‌های دشمنان همه روزه دامنه گسترده‌تر و شتاب بیشتری گرفته است؟

كد خبر : ۲۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


پخش مستند رضایی و جلیلی/ آغاز سه برنامه انتخاباتی از امشب

ازناخبر: امشب فیلم های مستند «محسن رضایی» و «سعید جلیلی» دو کاندیدای انتخاباتی از شبکه یک سیما به روی آنتن می رود.

كد خبر : ۲۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


ستاد روحانی به اظهارات علی باقری پاسخ داد

ازناخبر: ستاد انتخاباتي حسن روحانی به اظهارت علي باقري معاون سعيد جليلي درباره مسائل هسته‌اي كشور پاسخ داد.

كد خبر : ۲۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


تمام شعارهای بشردوستانه غربی‌ها در امتحان عملی باطل شده است

ازناخبر: کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه تمام شعارهای بشردوستانه غربی‌ها در امتحان عملی باطل شده است، گفت: دولت تقوا و تدبیر تشکیل می‌دهم.

كد خبر : ۲۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


خط امام چیست؟

ازناخبر: او نیز مانند تمامی شهدای عزیزمان پیرو رهبر انقلاب اسلامی امام خمینی بود در زیر گوشه ای از این ارادت مخلصانه را که خود با قلمش نوشته است می خوانیم

كد خبر : ۲۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


از مچ بند سبز 88 تا کلید تدبیر 92

ازناخبر: تیم ملی ایران در مقدماتی جام جهانی فوتبال به دیدار تیمی خواهد رفت که بازی مرگ و زندگی لقب گرفته است. این بازی سرنوشت ساز چهار سال قبل نیز در این ایام برای فوتبال کشورمان شکل گرفت.

كد خبر : ۲۶۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


امام مبارزه را یک تکلیف شرعی می دانست

ازناخبر: حکومت اسلامی امام خمینی (ره) مستند بر دلایل عقلی و نقلی و مبتنی بر فقه شیعه و منبعث از فلسفه سیاسی آن است و هیچ گونه عنصر یا اقتباس خارجی در آن صورت نگرفته است. هشتم آنکه فلسفه سیاسی امام در متن حکمت تاریخی عرفانی ایشان مطرح می شود و نتیجه منطقی آن نیز هست.

كد خبر : ۲۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


جامعه روحانیت در تلاش برای انتخاب نامزد مورد حمایت است

ازناخبر: عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه این تشکل هنوز به نتیجه‌ای برای حمایت از نامزد خاصی نرسیده است، گفت: در حال تلاش برای انتخاب نامزد مورد حمایت هستیم.

كد خبر : ۲۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


اختلاف عارف با روحانی، به میان هاشمی و خاتمی کشیده شده است

ازناخبر: خبرهای رسیده حاکی از آن است که هاشمی قصد تحمیل گزینه مورد نظر خود یعنی روحانی را دارد و خاتمی هم از این تحمیل دلخور است.

كد خبر : ۲۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


پیش بینی محسن رضایی درست از آب درآمد

ازناخبر: با روشن شدن نتیجه نهایی تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل قطر، معلوم شد که از میان نامزدها محسن رضایی توانسته نتیجه بازی را بدرستی پیش بینی کند.

كد خبر : ۲۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


دستگیری برخی عوامل ستاد روحانی به دلیل اغتشاش

ازناخبر: در مراسم به خاکسپاری آیت الله طاهری در اصفهان  9 نفر از ستاد روحانی به جرم اغتشاش و تخریب اموال عمومی دستگیر شدند.

كد خبر : ۲۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


یک سایت اپوزیسیون مدرک تحصیلی و فیلم تبلیغاتی حسن روحانی را زیر سئوال برد! + عکس

ازناخبر: یک سایت اپوزیسیون مدعی شد: ستاد حسن روحانی، زمان اخذ مدارک تکمیلی او را دهه ۹۰ میلادی عنوان می‌کند، در حالی‌که سازندگان فیلم تبلیغاتی‌اش، دوره اخذ مدرکش را به پیش از انقلاب عقب می‌کشند، از دانشگاهی که آن زمان تاسیس نشده بود.

كد خبر : ۲۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


مناظره در وقت اضافه/ حواشی گفت‌و‌گوی فرهنگی کاندیداها

ازناخبر: مناظره دوم کاندیداهای ریاست جمهوری با موضوع فرهنگ و البته با محوریت سیاست برگزار شد.

كد خبر : ۲۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


استقلال در سیاست و اقتصاد منوط به استقلال در فرهنگ است

ازناخبر: نامزد انتخابات ریاست جمهوری یازدهم با بیان اینکه هویت هر جامعه‌ای به فرهنگ آن است، گفت: در انقلاب ما اولین شعار استقلال بود. ما اگر در فرهنگ استقلال نداشته باشیم در سیاست، اقتصاد و هیچ امری استقلال نداریم.

كد خبر : ۲۶۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


گزارش مناظره فرهنگی و اجتماعی ۸ نامزد انتخابات

ازناخبر: مناظره دوم ۸ نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، با رویکرد فرهنگی و اجتماعی بعد‌از ظهر امروز در شبکه یک سیما برگزار شد.

كد خبر : ۲۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


راه مقابله با تهاجم فرهنگی تقویت بنیان خانواده است

ازناخبر: نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم با بیان اینکه انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی است، گفت: در تعریف فرهنگ باید گفت، فرهنگ تجلی باورها و رفتارهای یک جامعه بوده و راه مقابله با تهاجم فرهنگی تقویت بنیان خانواده است.

كد خبر : ۲۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


شورایعالی انقلاب فرهنگی باید مهم‌تر از شورایعالی امنیت ملی باشد

ازناخبر: نامزد انتخابات ریاست جمهوری یازدهم از فرهنگ به عنوان مقوله‌ای کارآمدتر از قانون یاد و تأکید کرد: شورایعالی انقلاب فرهنگی باید مهم‌تر از شورایعالی امنیت ملی باشد چرا که این نهاد زیر بنای عرصه‌های دیگر است.

كد خبر : ۲۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


مستند قالیباف و حدادعادل امشب پخش می شود

ازناخبر: در سیزدهمین روز از تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری مستند تبلیغاتی محمدباقر قالیباف و غلامعلی حداد عادل از شبکه یک سیما پخش می شود.

كد خبر : ۲۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


طوفان فرهنگی جلیلی در پاسخ به سوالات مناظره فرهنگی

ازناخبر: قدرت فرهنگی ما دشمنان را از پا درآورده است.

كد خبر : ۲۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


برنامه تبلیغاتی کاندیداها در روز پنجشنبه 16 خرداد

ازناخبر: صدا و سیما در روز 16 خرداد ماه میزبان برنامه تبلیغاتی حسن روحانی، علی اکبر ولایتی و سید محمد غرضی خواهد بود و مستند محمدباقر قالیباف و غلامعلی حداد عادل نیز در همین تاریخ از رسانه ملی پخش خواهد شد.

كد خبر : ۲۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


نظرسنجی‌ها را جدی نمی‌گیریم/ احتمال لغو همایش روحانی در ورزشگاه شیرودی

ازناخبر: دبیر همایش‌های ستاد انتخاباتی روحانی از احتمال لغو همایش روز شنبه ی این کاندیدا در ورزشگاه شهید شیرودی خبر داد و گفت: برگزاری نظرسنجی‌های انتخاباتی بعضا پایه‌های علمی ندارد و به دلیل ساختار جمعیتی کشور چندان پاسخگو نیست که بتوان از طریق پرسشنامه نظر واقعی خود را اعلام کنیم.

كد خبر : ۲۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


منافع ملي با شعار تامين نمی‌شود/ يارانه کالايي را زمينه هدفمندسازي می‌کنم

ازناخبر: کانديداي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري با بیان اینکه منافع ملی را نمی‌توان با شعار تامین کرد، گفت: منافع ملي را نمي‌توان با شعار تامين کرد و بايد قدرت‌مان را بيشتر کنيم تا چانه‌زني بيشتري را در دنياي سياست داشته باشيم.

كد خبر : ۲۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


وضعیت قرمز در ایران!

ازناخبر: نطق این آقا اوج گرفته بود که دیدم بغض ننه جون ترکید، های های داشت گریه می کرد و می گفت: دیدی چی شد؟ ما هممون مُردیم!!! الآن داغیم حواسمون نیست! از من اصرار که ننه ما هنوز زنده ایم توی یخچال کلّی غذا برای خوردن داریم هیچ پلیسی توی خونه قایم نشده، و از ننه انکار که پس این حاج آقا چی میگه! روحانی که درغگو نمیشه!!!

كد خبر : ۲۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


حمایت جبهه اصلاح‌طلبان از عارف در انتخابات ریاست جمهوری/با ستاد روحانی کاری نداریم

ازناخبر: اعضای جبهه اصلاحات با حضور در دفتر محمدرضا عارف حمایت خود را از این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کردند.

كد خبر : ۲۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


دو قطبی رقابت انتخاباتی بین سعید جلیلی و یک نامزد اصلاح طلب

ازناخبر: سوال اصلی این است که چه کسی باید جانشین محمود احمدی نژاد در شرایط کنونی جامعه شود تا هم دستاوردهای کشور و تنش های بین المللی و پافشاری بر حقوق نظام جمهوری اسلامی را به پیش ببرد و هم مشکلات داخلی و سیاسی و اقتصادی و گرانی ها و مشکلات کشور را بهتر حل کند

كد خبر : ۲۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


اختلاف در عمق رهبري جريان اصلاح طلب/ چرا هاشمي و خاتمي بر سر كانديداي واحد توافق نمي كنند!

ازناخبر: ما اصولگراها براي نا اميد نشدن اصلاح طلبها اميدواريم هر چه زودتر آقاي خاتمي و آيت الله هاشمي بر سر دو كانديداي مورد نظر خود به توافق برسند. يا هاشمي، روحاني را مجاب كند تا به نفع عارف كنار برود، يا خاتمي، موافقت كند تا عارف به نفع روحاني كنار بكشد، يا اينكه هاشمي و خاتمي بالاخره به توافق برسند و با هم كنار بيايند!.

كد خبر : ۲۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


از خاطره جدید احمدی‌نژاد تا مجوز سفر يکي از مسئولان دولتي به اروپا با هواپيماي اختصاصي

ازناخبر: «سازمان مجاهدين» تحريم کرد سلطنت‌طلبان صدآفرين گفتند،دو رئیس‌جمهور پیشین فامیل شدند،تخریب قالیباف حرام است،اعلام آمادگی برای بازسازی سوریه،هاشمی از روحانی حمایت می‌کند،نهضت شعرسرایی برای جلیلی،حمایت رسمی ستاد سعیدی‌کیا از ولایتی،فیلتر شدن برخی کلمات انتخاباتی در همراه اول،پيگيري نهادهاي نظارتي از مصوبه 3 هزار ميلياردي دولت،نظر آيت‌الله نوري همداني درباره حمایت از یک کاندیدای خاص،فتواي تمسخر آمیز يك مفتي وهابي درباره انتخابات از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


سبقت گرفتن عارف بر روحانی در تازه ترین نظرسنجی ها

ازناخبر:  نتایج چند نظر سنجی معتبر نشان میدهد که عارف بر روحانی سبقت گرفته و در افکار عمومی از وضعیتی به مراتب بهتر برخوردار می باشد

كد خبر : ۲۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


مرد خاکستری و درخواست روی گردانی اصلاحات از عارف و روحانی/ دکلمه خوئینی ها از روی رسانه های ضد انقلاب

ازناخبر:  موسوی خوئینی ها که در فتنه های اخیر نقش کلیدی و محوری، اما پنهان و ناپیدا را بر عهده داشته است در اظهاراتی کاملا منطبق بر ادبیات رسانه های ضد انقلاب برای رد صلاحیت هاشمی مرثیه خوانده است. این در حالی است که او دوم خرداد ماه سال جاری در اظهار نظری توصیه کرده بود از رد صلاحیت رفسنجانی ناراحت نشوید چون او اگر می آمد همه انتقام ها گذشته را از اصلاح طبها می گرفت. وی همچنین رقابت عارف و روحانی را بی سر انجام خوانده و از اصلاح طلبان خواسته است پای خود را از حمایت از آنها بیرون بکشند.

كد خبر : ۲۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


حسن روحانی : اگر منع مسئولین نبود مردم عناصر اوباش ( تیر ۷۸)را به سزای اعمالشان می‌رساندند

ازناخبر: اگر منع مسئولین نبود مردم ما، جوانان مسلمان، غیور و انقلابی ما با این عناصر اوباش به شدیدترین وجه برخورد می‌کردند و آنها را به سزای اعمالشان می‌رساندند.

كد خبر : ۲۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


احتمال بررسی مجدد صلاحیت حسن روحانی از سوی شورای نگهبان

ازناخبراحتمال بررسی مجدد صلاحیت حسن روحانی از سوی شورای نگهبان.

كد خبر : ۲۸۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


از مذاکره لیدر حلقه انحراف با سه نامزد تا محتوای‌ واقعی محموله غذایی منافقین

چراغ سبز دبير مجمع روحانيون براي تحريم انتخابات ،بیانیه وزیرخارجه کانادا علیه انتخابات ایران،محتوای‌واقعی محموله غذایی منافقین چه بود؟،شکایت بقایی از کمیسیون اصل 90،پیشتازی روحانی در نظرسنجی معتبر،دستگیری مدیر فوتبالی با 2هزارمیلیارد تومان بدهی بانکی،امیدواری به بازگشت مشایی،تکذیب شکستن شیشه اتومبیل رضایی،فائزه هاشمي به زندان اوين رفت، دستگيری صدها نفر از مبلغان فرقه وهابيت در روسیه،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


قالیباف و جلیلی به مرحله دوم انتخابات می روند/ میزان مشارکت 74 درصد

ازناخبر: بر اساس نتایج نظرسنجی یک موسسه معتبر افکارسنجی کشور، چنانچه بعد از انصراف آقایان حدادعادل و عارف، ائتلاف و کناره گیری دیگری اتفاق نیفتد، انتخابات دومرحله ای شده و آقایان قالیباف و جلیلی به مرحله دوم راه پیدا خواهند کرد.

كد خبر : ۲۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


از واکنش‌ احمدی‌نژاد به ‌مسئولیتش ‌بعد از انتخابات تا دستور دولت براي قطع يک يارانه در سال 93

ازناخبر: ماجرای سوریه موضع ایران را در برابر آمریکا قدرتمندتر کرد،بازتولید رمز تقلب در انتخابات خط مشترک فتنه و منافقین،هشدار درباره وجود ماده خطرناک در برخي مکمل‌هاي دارويي،درگيري فيزيكي هواداران رضايي و جليلي در بوشهر، "سونامي" فروپاشي خانواده در انگليس،چرا احمد نجفی انصرافش را پس گرفت؟،30 میلیون صلوات برای پیروزی یک کاندیدا،تکذیب دستگیری مدیرفوتبالی 2000 میلیارد تومانی،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


ممنوعيت دولت از اعلام تعطيلي روزهاي بين‌ تعطيلي

ازناخبر: سخنگوي كميسيون حقوقي، قضايي مجلس گفت: بر اساس طرح ساماندهي تعطيلات رسمي در کشور، دولت از اعلام تعطيلي روزهاي بين‌ تعطيلي ممنوع شد.

كد خبر : ۲۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


به این شعار دقت کنید: «دکتر کلید را رو کن، ایران را زیر و رو کن»

ازناخبر: کلید چیست؟ قفل چیست؟ چه کسانی مملکت را قفل شده می دانند؟ کلید این قفل ها دست کاندیدای قفل باز کن چه می کند؟

كد خبر : ۲۸۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


فائزه هاشمی، موسوی‌خویینی و تاج‌زاده: ما راي نمي دهيم/ سه راي از كل آراي ملت كم شد!

ازناخبر: روزنامه هاي حامي كانديداها نيز از هر طيف و انديشه اي همگي وارد ميدان شده اند و با قدرت به دنبال آن هستند تا با ايجاد شوري تازه در مردم ايران مقدمات انتخاب كانديداي منتخب اكثريت را فراهم آورند .

كد خبر : ۲۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


با این کلید دری گشوده نمی‌شود

ازناخبر: نگرانی و بهتر بگویم ترس از ارجاع پرونده ایران به شورای امنیت، گرا و نشانه‌ای بود که تیم شما به غربی‌ها داد و آنقدر در اظهارات خود به این مسأله پرداختید که دشمن احساس کرد می‌تواند از این اهرم بهترین بهره‌برداری را داشته باشد و ما را به عقب‌نشینی‌های بیشتر وادار کند.

كد خبر : ۲۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


علی اکبر ولایتی در مسیر اتوبان یک طرفه!

ازناخبر:هر چند بیش از 30 چهره سیاسی در انتخابات ثبت نام کرده بودند اما تنها 8 نفر صلاحیتشان برای انتخاب نهایی تایید شد.

كد خبر : ۲۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


شیخ تازه اصلاح طلب شده تنها ماند

ازناخبر: بالاخره پس از حاشیه های فراوان در خصوص اجماع اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری، محمدرضا عارف از ادامه رقابت های انتخاباتی انصراف داد تا اوضاع کاملا بر وفق مراد شیخ تازه اصلاح طلب شده شود.

كد خبر : ۲۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


ماجرای خودکشی پسرحسن روحانی چیست؟

ازناخبر: وقتی می بینم که یک رجل داعیه دار اصلاح طلبی و آرمان خواهی، در واحد کوچک خانواده خود، پدر پسری بوده است که به هر دلیل حتی طاقت زیستن را هم نداشته است و دست به خود کشی زده، این سوال برایم ایجاد می شود که آیا تربیت نمودن میلیون ها واحد اصلاح طلب و صاحب تشخص اجتماعی امکان دارد یا خیر؟

كد خبر : ۲۹۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


شش نامزد انتخابات ریاست جمهوری در کدام شعب رأی دادند

ازناخبر: شش نامزد انتخابات ریاست جمهوری در اولین ساعات رأی‌گیری، آرای خود را به صندوق‌ها انداختند.

كد خبر : ۲۹۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۴


آراء شمارش شده به 3میلیون و 24هزار و 434 رای رسید

ازناخبر: مدیر کل انتخابات وزارت کشور جدیدترین نتایج آراء شمارش شده از مجموع پنج هزار و 876 صندوق را سه میلیون و 24هزار و 434 رای اعلام کرد.

كد خبر : ۲۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


آخرين نتايج شمارش 10718 صندوق + آراي تفکيک شده 6 نامزد

ازناخبر: مدیر کل انتخابات وزارت کشور گفت: آخرین آمار شمارش آراء مربوط به هر یک از شش نامزد انتخابات تا ساعت 9 صبح را اعلام کرد.

كد خبر : ۲۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


از تئوری‌پردازی‌های جدید شیرین! تا سفر معاون رييس جمهور به تايلند با هواپيماي اختصاصي!

ازناخبر: سيلي آبدار سوريه به گوش آمريکا ،خبر بد براي آمريکا و اسرائيل ،دام منافقين برای خبرنگاران در روز حماسه سياسي،جدیدترین ادعای مضحک سران بحرین علیه ایران!،عربستان حج را به تاخیر می‌اندازد،هدیه 400 هزار تومانی احمدی‌نژاد به خبرنگاران،ارتش سایبری ایران 13 سایت را هک کرد،سایت حسن روحانی رفع فیلتر شد،فیلتر 12 ساعته فردا نیوز،اعتراض رسمي شوراي اقتصاد به اقدام يک وزارتخانه،رئيس كميته تبليغات ستاد روحاني در فسا را مضروب شد،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


آرای شمارش‌شده به هشت میلیون و ۳۱۹ هزار و ۷۶۸ رای رسید

ازناخبر: مدیرکل انتخابات وزارت کشور جدیدترین نتایج آرای صحیح شمارش‌شده را از مجموع ۱۴۶۰۳ صندوق، هشت میلیون و ۳۱۹ هزار و ۷۶۸ رای اعلام کرد.

كد خبر : ۲۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


11 ميليون 686 هزار و 139 راي صحيح شمارش شده + آراي تفکيک شده 6 نامزد

ازناخبر: مدیر کل انتخابات وزارت کشور آخرین آمار شمارش آراء مربوط به هر یک از شش نامزد انتخابات تا ساعت 12:10 دقيقه را اعلام کرد.

كد خبر : ۲۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


آراء شمارش‌شده به 16میلیون و 716هزار و 937 رای رسید/ روحانی در صدر

ازناخبر: وزیر کشور جدیدترین نتایج آرای صحیح شمارش‌شده را 16 میلیون و 716هزار و 937 رأی اعلام کرد.

كد خبر : ۲۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


اطلاعات تکمیلی از آرای ریاست جمهوری در شهرستان ازنا+جدول

ازناخبر: اطلاعات دقیق از آرای ریاست جمهوری شهرستان ازنا واعلام مشارکت هشتاد و سه درصدی مردم از سوی فرمانداری  این شهرستان صورت گرفت.

كد خبر : ۲۹۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


حیرت رسانه‌های جهان از حماسه سیاسی ملت ایران

ازناخبر: شبکه‌های تلویزیونی و رسانه‌های خبری جهان روز گذشته به طور گسترده و لحظه به لحظه اخبار مربوط به انتخابات ریاست جمهوری ایران را پوشش دادند.

كد خبر : ۲۹۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


آرای شمارش‌شده به 32 میلیون 189 هزار و 621 رای رسید/روحانی در صدر

ازناخبر: مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور جدیدترین نتایج آرای صحیح شمارش‌شده را 32 میلیون 189 هزار و 621 رای اعلام کرد.

كد خبر : ۲۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


پیام تبریک سیدحسن نصرالله به رئیس جمهور برگزیده ایران

ازناخبر: دبیرکل حزب‌الله لبنان پیام تبریکی را برای رئیس‌جمهور برگزیده ایران ارسال کرد.

كد خبر : ۲۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


سی‌ان‌ان: روحانی سیاست ایران را در قبال سوریه تغییر نمی‌دهد

ازناخبر: سی‌ان‌ان در گزارشی اذعان کرد مواضع ایران در قبال سوریه دارای زمینه‌هایی است که با تغییر رئیس‌جمهور، تغییر نمی‌کند.

كد خبر : ۲۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


رهنمودهای رهبری و حل مشکلات مردم را سرلوحه برنامه‌های خود قرار دهید

ازناخبر: آیت‌الله محمدرضا مهدوی کنی در پیامی انتخاب حجت‌الاسلام حسن روحانی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب ملت ایران را به وی تبریک گفت.

كد خبر : ۲۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


آمادگی همه‌جانبه سپاه برای همکاری با دولت آینده/ ملت ایران پیروز اصلی انتخابات

ازناخبر: سپاه در بیانیه‌ای تاکید کرد حضور شکوهمند، پرشور و بانشاط مردم در انتخابات و خلق حماسه سیاسی، فصل نوینی در روند حرکت تکاملی انقلاب اسلامی و پیشرفت کشور گشود.

كد خبر : ۲۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


حماسه حضور مردم باطل السحر بافته‌های دشمنان و حسودان شد/ توصیه‌های مهم به رئیس جمهور منتخب و آحاد ملت

ازناخبر: در پی حماسه با شکوه و تاریخی ملت در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام تشکر و قدردانی خطاب به مردم ایران صادر کردند.

كد خبر : ۲۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


کلید پاستور در دستان روحانی

ازناخبر: حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی با کسب 18میلیون 613هزار و 329رأی رئیس‌جمهور منتخب مردم شد.

كد خبر : ۲۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


سنگ پرانی اغتشاش گران به مسجد جواد الائمه خرم آباد

ازناخبر: اظهارات شاهدان عینی از ‌حمله اغتشاشگران به مسجد جواد الائمه خرم آباد.

كد خبر : ۲۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


مدعیان تقلب ۸۸ شرمنده شدند/ همه باید به روحانی کمک کنند

ازناخبر: پناهیان با اشاره به شرکت بیش از ۷۰ درصدی مردم در انتخابات ۲۴ خرداد گفت: مهم‌ترین فایده این مشارکت زیاد، پایان یافتن نهایی اتهام تقلب بود و حتی آن عده اندکی که نظام را به تقلب متهم می‌کردند در انتخابات شرکت کردند چون می‌دانستند انتخابات در ایران واقعا آزاد است.

كد خبر : ۲۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


کار ما تازه شروع شده/ حرفم برای کمک به دولت تعارف نبود

ازناخبر: کاندیدای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: درخواستم از حامیانم برای کمک به آقای روحانی یک تعارف نبود بلکه واقعا حالا همه ما باید هر آنچه در توان داریم برای کمک به دولت آینده در جهت گفتمان امام و انقلاب به‌کار گیریم.

كد خبر : ۲۹۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


این خود به خواب زدگان را می توان بیدار کرد؟

ازناخبر: پنج کاندیدای رقیب حجت‌الاسلام حسن روحانی به رئیس جمهور منتخب تبریک گفتند. این خبر عجیبی نیست. ارزش خبری استثنا و شگفتی هم ندارد. اما نگاهی به گذشته چنین می‌نمایاند که باید اندکی تعجب کرد!

كد خبر : ۲۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


زندگی نامه سیاسی شهید حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین صادقی
كد خبر : ۳۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


روحانی قطعا برای احقاق حق غنی‌سازی اورانیوم ایران تلاش خواهد کرد

ازناخبر: به اعتقاد کارشناس شورای آتلانتیک در حالی پیروزی روحانی در انتخابات فرصت‌های پیشرفت در مذاکرات هسته‌ای را در صورتی که آمریکا نیز مایل به مصالحه باشد، افزایش می‌دهد که وی همانند گذشته همچنان بر حق ایران برای غنی‌سازی اورانیوم تاکید خواهد کرد.

كد خبر : ۲۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


کفاشیان: جام‌جهانی برویم لیوان پُر می‌شود/ برای تمدید قرارداد با کی‌روش شرایط خاصی داریم

ازناخبر: رئیس فدراسیون فوتبال از صعود تیم ملی به جام جهانی ابراز خرسندی کرد اما آن را حلّال مشکلات فوتبال ندانست.

كد خبر : ۲۹۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


حذف ۲ دهک‌ از فهرست یارانه‌بگیران/ نهایت تلاش را برای کاهش تحریم می‌کنیم

ازناخبر: مشاور اقتصادی روحانی با اشاره به تشکیل معاونت سرمایه‌گذاری ریاست جمهوری برای بهبود فضای کسب و کار گفت: روحانی از تجربه دیپلماتیک خود استفاده می‌کند تا فشار تحریم‌ها را از طریق مذاکره کاهش دهد.

كد خبر : ۲۹۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


مجمع نمایندگان لرستان به رئیس‌جمهور منتخب تبریک گفت

ازناخبر: اعضای مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس در پیامی خلق حماسه ماندگار مردمی در انتخابات 24 خرداد و انتخاب دکتر حسن روحانی به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفتند.

كد خبر : ۲۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


مشارکت 70 درصدی مردم لرستان در انتخابات ‌24 خرداد

ازناخبر: جانشین ستاد انتخابات لرستان گفت: میزان مشارکت مردم لرستان در انتخابات بیش از 70درصد بوده است.

كد خبر : ۳۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


جک استراو از حسن روحانی می گوید: به شدت مودب، حرفه ای و مصمم به دفاع از منافع ایران

ازناخبر: جک استراو  وزیر خارجه اسبق انگلیس در خصوص مذاکرات هسته ای با حسن روحانی، گفت و گویی انجام داده است که در آن به تبحر او در این گفتگوها اشاره می کند.

كد خبر : ۳۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


شریعت نژاد به درخواست خود استعفاء داده است

ازناخبر: جانشین ستاد انتخابات لرستان در خصوص علت کناره گیری معاون سیاسی و امنیتی استانداری این استان گفت: شریعت نژاد نه مرتکب خلافی شده است و نه عزل شده است بلکه به درخواست خود استعفاء داده است.

كد خبر : ۳۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


پایان داستان رییس جمهور و کاپشن بهاری اش

ازناخبر: رییس جمهوری که با کاپشن بهاری ساده زیستی بر سر کار آمد، به پایان داستان ریاست جمهوری خود می رسد و باید دولتی را که از خاتمی تحویل گرفته بود، به حسن روحانی تحویل دهد

كد خبر : ۳۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


رکورد شکنی شهرستان ازنا در حماسه سیاسی

ازناخبر: جانشین ستاد انتخابات استان لرستان گفت: بالاترین میزان مشارکت مردم لرستان در انتخابات ریاست جمهوری مربوط به شهرستان ازنا با 84 درصد مشارکت بوده است.

كد خبر : ۳۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


پیام تبریک آیت‌الله نوری همدانی به مقام معظم رهبری

ازناخبر: مرجع تقلید شیعیان جهان در پیامی به رهبر معظم انقلاب انتخاب حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور یازدهم را تبریک گفت.

كد خبر : ۳۰۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


روزی که بیکاری تک‌رقمی شد جشن پیروزی خواهیم گرفت

ازناخبر: رئیس‌جمهور منتخب ایران در نشست خبری خود و در پاسخ به خبرنگار فارس گفت: روزی که رقم بیکاری تک‌رقمی شد جشن کوچکی خواهیم گرفت و وقتی به حد جهانی رسیدیم، جشن ملی خواهیم گرفت.

كد خبر : ۳۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


نظرات جالب علاءالدین بروجردی در خصوص انتخاب شیخ حسن روحانی

ازناخبر: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اگرچه معتقد است که اجماع اصولگرایان به پیروزی آنها در انتخابات ریاست جمهوری کمک نمی‌کرد، در عین حال روحانی را نیز تنها حاصل هم‌افزایی اصلاح‌طلبان می‌داند نه برآمده از آرای آنها.

كد خبر : ۳۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


از توهین کانادا به حماسه سیاسی ایران تا سنگ پاي اصل از جنس اصلاح‌طلبان تحريمي!

4 سال جفا در حق يک ملت به خاطر کاميابي يا ناکامي انتخاباتي!،حاميان روحاني در انتخابات دنبال سهم‌خواهي نيستند،روحاني از احمدي‌نژاد تشكر كند !،كنايه «جمهوري اسلامي» به علم‌الهدي،سایت فردا مجرم شناخته نشد،برخورد با چوپان افشاگر،هدیه عربستان و اروپا به مخالفان اسد،پشت‌پرده تحقيق و تفحص از بنياد شهيد،حاميان روحاني در انتخابات دنبال سهم‌خواهي نيستند،پاسخ نماينده مجلس كانادا به توهین وزير خارجه کشورش نسبت به ایران،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۳۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


توافق روحاني و ژاک شيراک چه بود؟

ازناخبر: حجت‌الاسلام و المسلمين دکتر حسن روحاني در "اولين کنفرانس مطبوعاتي" خود درباره ادامه تصميم مبني بر "غني‌سازي اورانيوم" گفت: "ما با "ژاک شیراک" در مذاکرات سال ۲۰۰۵ به توافق پایانی رسیدیم که چگونه اعتماد بین المللی حاصل شود و غنی سازی ادامه یابد آلمان نیز قبول کرد اما انگليس با فشار آمریکا موافقت نکرد و کار ناقص ماند. یکی از راه حل‌ها همین توافقات من با آقای شیراک است".

كد خبر : ۳۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


حسن روحانی و محمود احمدی نژاد ساعت 11 صبح امروز دیدار خواهند داشت

ازناخبر: رئیس جمهور منتخب جناب آقای حسن روحانی ساعت 11 صبح امروز، با آقای محمود احمدی نژاد رئیس جمهور دیدار خواهد داشت

كد خبر : ۳۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


رئيس جمهور منتخب ملت با صدور پيامي پيروزي تيم ملي فوتبال را تبريک گفت

ازناخبر: حجت‌الاسلام و المسلمين دکتر حسن روحاني رئيس جمهور منتخب ملت ايران با صدور پيامي صعود تيم ملي فوتبال به جام جهاني 2014 برزيل را تبريک گفت.

كد خبر : ۳۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


پیام‌های تبریک شخصیت‌هایی که صعود تیم ملی به جام جهانی 2014 را تبریک گفتند

ازناخبر: در پی صعود مقتدرانه دلیرمردان تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 2014 برزیل شخصیت‌های مختلف این رویداد مهم را به جامعه ورزش کشور و مردم غیور ایران اسلامی تبریک گفتند.

كد خبر : ۳۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


چرا خاتمي حاضر نيست به منتخب مردم تبريک بگويد؟/توبيخ مديران يک بانک دولتي به خاطر دور زدن دستورات

ازناخبر: سيد حسن نصرالله بار ديگر موازنه قدرت را در منطقه به هم زد،ماجراي تقابل ديرين روحاني با افراطيون مدعي اصلاحات،تقلب نتانياهو در قضاوت درباره رئيس جمهور جديد ايران،تایم: نامه ۲۰۰۶ روحانی نویددهنده دورانی آرام و منطقی است،پيشنهاد يک مسئول درباره رسيدگي به تخلفات مسئولان ارشد دولتي،پروين احمدي‌نژاد و همسر مرتضوي چقدر راي آوردند؟،پشيماني از انحلال سازمان مديريت،اظهار نظر مريم رجوي درباره انتخاب روحانی،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۳۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


گاف عجیب و مجدد نماینده اردستان / مردی که از تجربه ها درس نمی گیرد!

ازناخبر: فردی که در کمیسیون امنیت ملی مجلس عضویت دارد باید بر امور امنیتی و ملاحظات سیاسی واقف باشد، نه آنکه یک روز با فلان خبرنگار ضدانقلاب و امروز با روزآنلاین مصاحبه نماید و به راحتی در دام سوالات جریان دار خبرنگار مغرض اسیر گردد.

كد خبر : ۳۰۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


از فوت شهناز تا گیشه‌ی بهاری سینما

ازناخبر: ذره‌بین فرهنگی: کیست که اهل هنر باشد و جلیل شهناز را نشناسد. نوازنده‌ای که صدای تارش٬ در کوچه باغ‌های تاریخ موسیقی ایران پیچیده است. مسلما فقدان او در عرصه‌ی موسیقی قابل جبران نیست. ما نیز به نوبه‌ی خود درگذشت وی را تسلیت گفته و شادی روح وی را آرزومندیم.

 

 

كد خبر : ۳۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


رد اعزام نیرو از ایران به سوریه / شعور سیاسی وزیر خارجه کانادا مورد تردید است/پیگیری موضوع حمله به زائران ایرانی

ازناخبر: سخنگوی وزارت امور خارجه درباره ادعای بر اعزام 4 هزار سرباز از سوی ایران برای سوریه، گفت: این خبر را صد در صد تکذیب می کنم. دولت و ارتش سوریه نیازی به این قبیل کمک ها و ارسال افراد ندارند و خودشان قادر هستند با گروه های تروریستی مبارزه کنند.

كد خبر : ۳۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


دانشگاه گلاسکو درمکاتبه باخبرنگاربولتن مدرک تحصیلی دکتر روحانی را تاییدکرد +سند

ازناخبر: بعد از انتشار اخباری مبنی بر تشکیک در مدرک فوق لیسانس و دکترای، آقای حسن روحانی از سوی رسانه های اروپایی، خبرنگار بولتن نیوز با رئیس دفتر دانشجویان دانشگاه گلاسکو کلدونین مکاتبه کرد و صحت این مدرک را جویا شد. بر اساس این مکاتبات مدارک تحصیلی دکتر روحانی تایید و اخبار رسانه های اروپایی مذکور تکذیب شد.

كد خبر : ۳۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


توضيحات معاون اول قوه قضاييه در مورد احضار احمدي نژاد/ تخلف انتخاباتي گزارش نشد

ازناخبر: معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه حماسه سیاسی منتهی به انتخاب رئیس جمهور منتخب شد گفت: قانون‌مداری کاندیداها، اصحاب رسانه و مردم موجب شد تا پرونده‌ای در دستگاه قضایی بعنوان تخلفات انتخاباتی در سراسر کشور گزارش نشود.

كد خبر : ۳۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


برنامه هاي رئيس جمهور منتخب را حمايت مي كنيم / دامنه وظايف شوراها گسترده تر مي شود

ازناخبر: نماینده ازناودورود در مجلس شورای اسلامی گفت:دكتر روحاني به انتخاب مردم از بقيه موثرتر بود و ما اين انتخاب را با امضاي بيانيه اي به وي تبريك گفتيم و خواستار تعامل هرچه بيشتر مجلس ودولت هستيم/درحال حاضر شوراها،شوراي شهرداري هستند نه شوراي شهر و اين يك اشكال است به دنبال حل اين مشكل هستيم.

كد خبر : ۳۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


چین خواستار برگزاری دور تازه مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ شد

ازناخبر:  وزارت خارجه چین با اشاره به اینکه به تلاش‌های سازنده خود برای پیشبرد موضوع هسته‌ای ایران ادامه خواهد داد، خواستار برگزاری دور تازه مذاکرات میان ایران و گروه ۱+۵ شد.

كد خبر : ۳۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


صدای پای استبداد در روزنامه آرمان/ تقاضای روزنامه آرمان برای برخورد با رسانه‌های منتقد و خواست‌های مردمی/ مسئولین تعارف را با منتقدین کنار بگذارند

ازناخبر: دست‌هایی به کار افتاده تا این بار مطالبات پیشین را مضاف به خواسته‌های جدید در هم تنیده و همه را به یکباره روی میز بریزند. نخبگان و طیف‌های مرجع جبهه اصلاحات وظیفه دارند که مانع چنین اقدامات نابخردانه شوند و در این میان باید تعارف را کنار گذاشته و از همین بدو کار نهال اعتدال و اصلاحات را مصون از آفندهای غیر همراستا و زیاده طلبانه کنند.

كد خبر : ۳۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۳۱


اسامی ۲۴ گزینه احتمالی کابینه دكتر حسن روحانی

ازناخبر: پس از انتخاب حسن روحانی به‌عنوان رئیس‌جمهور منتخب مردم گزینه‌های مختلفی برای وزارتخانه‌های دولت در دست بررسی هستند.

كد خبر : ۳۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۳۱


از مصوبه شوراي اقتصاد احمدي نژاد براي دولت روحاني تا پیشنهاد نجف‌زاده به ملی‌پوشان فوتبال

ازناخبر: المانیتور: دولت اوباما فاقد اختیار در مذاکره با ایران است،غرب می‌خواهد ترکیه را نابود کند؛آنکارا با تهران هم‌پیمان شود،آخرین خبر از پرونده مهدی هاشمی،عقب‌نشینی کانادا ؛به رأی مردم ایران احترام می‌گذاریم، دیدار منتخبان شورای شهر تهران با محسن‌ هاشمی،احمدی‌نژاد و مشایی کجا می‌روند؟،ادعای همسر بن لادن درباره جسد شوهرش،اعلام نتيجه شکايت ديوان محاسبات و سازمان بازرسي از وزارت نيرو، جاي فائزه به ياسر مي‌رسد؟،حواشي قدرداني از اعضاي ستادهاي روحاني، فردي كه حكم اعدام صدام حسين را اجرا كرده، كشته شد،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۳۰۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


انتقاد از طرح ایجاد معاونت اقوام در دولت روحانی

ازناخبر: یک پژوهشگر تاریخ معاصر تاکید کرد که رییس‌جمهور منتخب باید فرهیختگانی را در بحث قومیت‌ها مشارکت دهد که رویکردشان به مسائل هویتی کشور، رویکردی فرهنگی - ایرانی و به دور از نزاع خطرناک قومی و ناسیونالیسم حاشیه‌یی باشد.

كد خبر : ۳۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


دیدار ۳ تن از خبرگان ملت با رئیس‌ جمهور منتخب

ازناخبر: سه تن از نمایندگان مجلس خبرگان رهبری به نمایندگی از اعضای این مجلس با حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس ‌جمهوری منتخب ملت، دیدار کردند.

كد خبر : ۳۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


آخرین جزئیات مراسم تحلیف رئیس‌جمهور منتخب ملت/ دیدار وكلاي ملت با روحانی

ازناخبر: عضو هیات رئیسه مجلس زمان و نحوه ديدار رئيس جمهور منتخب با مجلس، تشكيل كميته مشترك دولت و مجلس براي تحليف و زمان مراسم تحليف را تشريح كرد.

كد خبر : ۳۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


(تصاویر) اقتدای روحانی به آیت‌الله خامنه‌ای

ازناخبر: عکس‌های منتشر نشده حسن روحانی در حال اقتدا به آیت الله خامنه ای، منتشر شد.

كد خبر : ۳۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


مهندسي كابينه يازدهم به همراه گمانه زني براي تبليغ افراد مورد نظر

ازناخبر: خوشبختانه اين روزها بيشتر روزنامه هاي كشور كه تا پيش از اين يا براي تبليغ روحاني مي نوشتند و يا بر عليه او نقد مي كردند براي هر چه بهتر گزينش شدن و تعيين وزراي كابينه يازدهمين رئيس جمهور كشور آستين همت و هم دلي بالا زده اند و همينطور پشت سر هم وزير پيشنهاد مي كنند. امري است ميمون كه اصلا ربطي به سهم خواهي ندارد!.

كد خبر : ۳۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۲


مبارزه پاي منقل به روايت شبکه بالاترين / درخواست يک دستگاه دولتي براي حذف وظايف دستگاه دولتي ديگر

ازناخبر: پيشنهادات ناطق براي چينش كابينه جديد،احمدي‌نژاد و مشايي «بنياد بهار» را تاسيس مي‌كنند، نخستین واکنش آیپک به انتخاب حسن روحانی، انجمن صنفي روزنامه‌نگاران يا پادوهاي کاسه‌ليس دشمن، هدف غرب مذاکره نيست مقابله با ايران است و...، خورشید محاکمه می‌شود،حمله سایبری به سایت وزارت نفت،اولین رهبر خارجی که به دیدار روحانی می‌آید،450 ميليون دلار هدیه اميران عرب به شاهزاده چالرز و همسرش كيت ميدلتون!،اقدام عجیب و غریب يك تازه داماد ليبيايي!،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۳۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۲


ارائه پیشنهاد جدید ۱+۵ به ایران / آیا غرب مسیر جدیدی را انتخاب می‌کند؟

ازناخبر: کانادا که از جمله کشورهایی است که همواره علیه پرونده هسته ای ایران جوسازی می کند و همواره در صف اول مقدم فضا سازی علیه ایران بوده است ،ادر یک عقب نشینی آشکار وزیر خارجه اش مجبور می شود اینگونه بنویسد : «کانادا به صداهای آنهایی که داخل ایران به امید و آینده روشن‌تر در انتخابات ریاست‌جمهوری ایران رأی دادند گوش می‌دهد...

كد خبر : ۳۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۲


انتخابات ۹۲ پرونده شبهه تقلب را برای همیشه بست

ازناخبر: یکی از کاندیدای یازدهمین دوره رقابت‌های ریاست جمهوری گفت: انتخابات سال ۹۲ سلامت انتخابات را بیمه کرد و پرونده شبهه تقلب را برای همیشه بست.

كد خبر : ۳۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۲


مشکل اساسی جوانان اشتغال است

ازناخبر: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با یادآوری فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوانان، بر اهمیت توجه به دغدغه‌های جوانان تاکید کرد و گفت: اشتغال، مسکن و ازدواج مشکلات اساسی جوانان است که امیدواریم دولت آینده به طور جدی به این عرصه ورود پیدا کند تا اقدامات قابل قبولی برای ملت ایران خصوصا قشر جوان انجام بگیرد.

كد خبر : ۳۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۲


خاتمی به دیدار روحانی رفت +عکس

ازناخبر: سید محمد خاتمی با رییس جمهور منتخب کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

كد خبر : ۳۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۲


از واكنش ياسر هاشمي به خبر حضورش در كابينه تا کشف دستگاه مهم دولتي با سه معاون بازنشسته!

ازناخبر: رهبر هوشمند ايران بزرگترين برنده انتخابات بود،ماجرای نامه روحانی به رهبر انقلاب قبل از انتخابات،برخورد ناشیانه آمریکا با ایران هسته‌ای،جریمه شرکت ‌ژاپنی به خاطر ایران،اعزام 57 افسر آمریکایی به سوریه،دستور دولت درباره کارمندان در معرض ريزگرد،علت مرگ ستار بهشتي به روايت پزشكي‌قانوني،توضيحات پسر درباره حضور پدر!،الهام: با ظهور حضرت امام زمان(عج) احمدي نژاد نيز رجعتي دوباره خواهد داشت،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۳۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۴


هشدار نسبت به روشهای جدید تبلیغی بهائیت

ازناخبر: منشأ بسیاری از این فرقه ها سیاسی است و اساسا این فرقه ها را برای سلطه یابی بر جهان سوم و کشورهای اسلامی طراحی کردند و امروز با شیوه ها و ابزارهای مختلف برخی جوانان ما را گرفتار می کنند.

كد خبر : ۳۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۴


ایران 30 سال است که در امور بحرین دخالت می کند!

ازناخبر: میچل بلفر، سردبیر مجله مطالعات امنیت بین الملل اروپای مرکزی (CEJISS) در ادامه گفته است: نیات بد و مخرب ایران برای جامعه بین المللی آشکار شده است و بحرین در مورد دخالت های ایران شواهد کافی در اختیار دارد، اما نمی تواند آنها را افشا کند.

كد خبر : ۳۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۴


انتخابات ایران، دموکراسی غرب را نفی می کند/ دموکراسی ایران نوع جدیدی از جنبش مردم سالاری

ازناخبر: روحانی، در اولین اظهارات عمومی خود گفته است که رابطۀ مخدوش با ایالات متحده و غرب را می توان ترمیم کرد. جالب توجه اینکه، انتخابات ایران ایده مدرن و متعارف دموکراسی را نفی می کند. مردم ایران، انتظارات مخرب و پیش بینی های کثیف غرب را بر هم زدند و به جهانیان نشان دادند که می توانند عامل موثر و تعیین کننده ای در روند سیاسی ایران باشند.

كد خبر : ۳۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۴


روحانی شخصیتی فراتر از یک دولتمرد / تغییر ناگهانی نمی خواهیم...تغییر مداوم می خواهیم/ باپاقدم روحانی ما رفتیم جام جهانی

ازناخبر: این چند پیام از هزاران پیام نسل جوانی است که امروز بارقه های امید در چشم و قلب هایشان نقش بسته است. جوانانی که مشکل ازدواج، تحصیل، اشتغال و مسائل اقتصادی زیادی دارند و باید سعی شود با نشاط فرهنگی شرایط بهتری برای آنها فراهم شود.

كد خبر : ۳۱۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۴


چند کلام حرف حساب با دکتر روحانی
كد خبر : ۳۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۵


در پاسخ به جسارت نشریه جمهوری اسلامی نسبت به «آیت الله مصباح یزدی»
كد خبر : ۳۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۵


پیروزی ادای تکلیف است!(در پاسخ حسین قدیانی)
كد خبر : ۳۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۵


حسن روحانی پس از مناظره

ازناخبر: فیلم حسن روحانی پس از مناظره

كد خبر : ۳۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۵


قفل های لرستان در انتظار کلید تدبیر روحانی

ازناخبر: انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری با همه تب و تاب خود پایان یافت و اکنون مردم لرستان  برای تحقق شعارهای دولت تدبیر و امید چشم به کلید آن دوخته اند تا بتواند قفل گشای تمام مشکلات باشد.

كد خبر : ۳۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۵


کاریکاتور آمریکایی درباره انتخاب روحانی

ازناخبر: روزنامه لس آنجلس تایمز با انتشار این کارتون نشان می دهد که انتخاب حسن روحانی به عنوان چهره ای میانه رو در انتخابات ریاست جمهوری ایران طرح ریزی های محافل تندرو در آمریکا را برای حمله نظامی به ایران به هم ریخته است.

كد خبر : ۳۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۵


کاندیدایی که هنوز در عرصه رقابت ها است!

ازناخبر: باوجود اتمام رقابت های انتخاباتی و مشخص شدن نتیجه انتخابات خبرهای رسیده حاکی از آن است که عارف هنوز با برخی از اعضای ستادش ارتباط نزدیک خود را حفظ کرده چنانکه گویی برای در اختیار گرفتن سمت مهمی در دولت آینده تدارک دیده است.

كد خبر : ۳۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۶


نگاه ساندیسی اصلاح‌طلبان به حسن روحانی!

ازناخبر:  يک عضو سابق دفتر تحکيم مي‌گويد اصلاح‌طلبان نگاه ابزاري دوگانه به رئيس جمهور منتخب دارند.

كد خبر : ۳۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۶


نامه شهرداران مراکز استان‌ها به رئیس‌ جمهور منتخب

ازناخبر: شهرداران مراکز استان‌ها در نامه‌ای به رئیس‌ جمهور منتخب مشکلات و چالش‌ها در حوزه مدیریت شهری را مطرح کردند.

كد خبر : ۳۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۶


امیدوارم اقدامات روحانی بزودی به نتیجه برسد

ازناخبر: رئیس مجمع تشخیص در دیدار با رئیس‌جمهور منتخب گفت: آقای روحانی سازماندهی خوبی کرده‌اند و کارها به خوبی پیش می‌رود.

كد خبر : ۳۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۶


فیلم/ از رجعت احمدی‌نژاد تا شعار «دکتر کلید رو کن، خدمت زیر رو کن»
ازناخبر: در این«چند کیلو خبر» به موضوعاتی چون رجعت دوباره احمدی‌نژاد، ماجرای حل مشکل سربازی با کلید روحانی، داستان برنج شاهرخ خان و علت تاخیر در ازدواج جوانان پرداخته می‌شود.
كد خبر : ۳۲۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۶


هشت عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت به دیدار «روحانی» می‌روند

ازناخبر: هشت عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز به نمایندگی از این تشکل، عصر امروز با رئیس‌جمهور منتخب دیدار می‌کنند.

كد خبر : ۳۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۸


روحانی تعریفی از اعتدال بیان کند تا مانند زمان اصلاحات نشود

ازناخبر: نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آقای روحانی یک تعریفی از اعتدال ارائه بدهد تا مانند زمان اصلاحات نشود، گفت:‌ آقای خاتمی شعار اصلاحات را مطرح کردند ولی به اسم اصلاح‌طلبی بیشترین فسادها ایجاد شد.

كد خبر : ۳۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۸


حماسه ۲۴ خرداد صداقت مردم‌سالاری دینی را نشان داد/ مردم منتظر تحقق حماسه اقتصادی هستند

ازناخبر: رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به خلق حماسه سیاسی در ۲۴ خرداد، این روز را برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی عنوان کرد.

كد خبر : ۳۲۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۸


این انتخابات تمام شبهات درباره مشروعیت نظام را پاسخ داد/ نقش رهبر انقلاب بی‌بدیل بود

ازناخبر: رئیس‌جمهور منتخب ملت گفت: حکومتی که از حمایت مردم برخوردار است و از حضور رأی‌دهندگان مشروعیت می‌یابد، نه تنها از رسانه آزاد نمی‌هراسد بلکه از رسانه آزاد و قانونمند استحکام بیشتری می‌گیرد.

كد خبر : ۳۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۸


مدیر مسئول اصلاح طلب، هم قهر کرد و هم دیگران را دعوت به اعتراض!

ازناخبر: دعایی در پی عدم حضور حسن روحانی در ابتدای جلسه، به نشانه اعتراض جلسه را ترک کرد و از مدیران مسئول سایر رسانه‌ها نیز خواست که جلسه را ترک کنند!

كد خبر : ۳۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۰


احمدی نژاد: روحانی منتخب مردم است و در کارش موفق خواهد بود

ازناخبر: رئیس جمهور کشورمان در گفت‌وگو با شبکه راشا تودی تاکید کرد که روحانی رئیس جمهور منتخب مردم و مورد احترام همه است و در کارش موفق خواهد بود.

كد خبر : ۳۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


آقای روحانی! روحانی بمانید

فرافکنی احتمالی بزرگترین ضربه را به شما خواهد زد سعی بفرمایید هیچ گاه خود را بی عیب نپندارید و همچنین دیگران را! از پذیرش و بیان عیوب دولت تدبیر و امید نهراسید بگذارید قبل از آنکه دشمن عیوب شما را بیان کند مشاورین دلسوز و صریح گوی شما گفته باشند و شما نیز بعد از اعتراف بر وجود درصدد رفع آن برآیید.

كد خبر : ۳۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


برای اصلاح طلبان روحانی ابزار گذار و یک رئیس جمهور یک دوره ای است

ازناخبر: یکی از مهم‌ترین مسائلی که حسن روحانی با آن مواجه خواهد بود این است که نسبت خود را با پدیده‌ای به نام چپ روشن کند. آنچه من در اینجا چپ نامیده‌ام در واقع سرجمع کسانی است که به طور سنتی خود را اصلاح‌طلب دوم‌خردادی می‌نامیده‌اند با آنها که در سال 88 فتنه نام گرفتند. چپ اکنون ادعا می‌کند انتخابات 24 خرداد را برده است. خواهیم دید این ادعا را تا چه حد می‌توان جدی گرفت اما این مساله اصلی نیست.

كد خبر : ۳۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


استفاده از چتر عارف براي احياي دو حزب منحله/روايت بركناري يك وزير/پيشنهاد وزير آموزش و پرورش درباره کشته شدگان راهيان نور

ازناخبر: مهاجراني: مطهري گزينه خوبي براي ارشاد است،گنجی خاطرخواه گوگوش شده است؟،ادعاي فيگارو درباره سفر مخفي حسن روحاني به فرانسه،وضعیت حضور قالیباف در کابینه روحانی،سر زدن به والدین اجباری شد،پيشنهاد رحيمي به دولت يازدهم،گلايه نهادهاي نظارتي از يک ارتباط عجيب در توزيع دارو،دورخيز مديران احمدي نژاد براي حضور در دولت روحاني ،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۳۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


روحانی خود را از افراطیون دوم خرداد مبرا می‌‌داند/ دو ویژگی مهم وزراء کابینه یازدهم

ازناخبر: یک تحلیل‌گر مسائل سیاسی با بیان اینکه آراء آقای روحانی، حزبی و سیاسی با خاستگاه اصلاح‌طلبی نیست، گفت: شعارهای آقای روحانی نزدیک به جریان اصولگرایی بود و وی را می‌توان به لحاظ مبانی یک اصولگرا دانست.

كد خبر : ۳۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


مشکلات چندین ساله در چند ماه و چند روز حل نمی‌شود/ به آینده امیدوارم

ازناخبر: رئیس‌جمهور منتخب ایران با بیان اینکه مردم به خوبی می‌دانند که مشکلات چندین ساله در چند ماه و چند روز حل نمی‌شود و بایستی مشکلات را با مدارا و سعه صدر تحمل کنند گفت: به آینده و حل مشکلات بسیار امیدوارم

كد خبر : ۳۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


ارثیه اقتصادی احمدی‌نژاد برای روحانی
كد خبر : ۳۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


دولت با حوزه‌های علمیه و مراجع ارتباط منظم خواهد داشت

ازناخبر: رئیس جمهور منتخب گفت: دولت یازدهم ارتباط منظمی با حوزه‌های علمیه و مراجع عظام تقلید خواهد داشت.

كد خبر : ۳۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


رادیو فردا و اقدام انتحاری خاتمی!
كد خبر : ۳۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


خط و نشان کشیدن خاتمی برای رئیس جمهور منتخب

ازناخبر: خاتمی برای حسن روحانی خط و مش تعیین کرد.

كد خبر : ۳۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


خواهشاً به ایران آلومینیوم نفروشید که از آن زره‌پوش و موشک می‌سازد

ازناخبر: دولت آمریکا در اقدامی که نشانه هایی از ترس در آن دیده می شود از کشورهای عضو اتحادیه اروپایی درخواست کرده که فروش سنگ آلومینا به ایران را متوقف کنند. آنها مدعی هستند که تهران می تواند با استفاده از این سنگ، قطعات زره پوش و اجزای موشک بسازد.

كد خبر : ۳۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


انگلیس نشان دهد در ترمیم رابطه با ایران، از حول حلیم داخل دیگ نمی افتد

ازناخبر: اقدامات آشتی جویانه، اگر به سهولت انجام شود، ممکن است اعتبار رای بریتانیا را به خطر بیاندازد. آقای هیگ این موضوع را به خوبی درک می کند. برای مثال، او متوجه است که این امر می تواند ، درخواست عجولانۀ بریتانیا برای بازگشایی سفارتش در تهران باشد، آن هم زمانیکه دولت ایران هنوز تضمین معتبری ارائه نداده که امنیت آن به خطر نخواهد افتاد.

كد خبر : ۳۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


طرح جدید مورد حمایت هر دو حزب کنگره آمریکا برای رفع تحریم ایران

ازناخبر: دو نماینده کنگره آمریکا، چارلی دنت و دیوید پرایس، طرحی جدید و مورد حمایت هر دو حزب را در کنگره مطرح کرده اند که برای اولین بار از رفع و کاهش تحریم های آمریکا علیه ایران سخن می گوید.

كد خبر : ۳۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


وام خواهی و سهم خواهی را در دولت تدبیر و امید کنار بگذاریم

ازناخبر: محمد ارشدی با بیان اینکه دین اسلام دین اعتدال است تصریح کرد:برای مقابله با کج رفتاری ها و حرکت در مسیر صحیح، باید پشت سر ولی فقیه به روند توسعه کشور کمک نماییم.

كد خبر : ۳۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


روحانی: در حال بررسی وضعیت تأمین کالاهای اساسی مردم هستیم / توصیه های مراجع به رئیس جمهور منتخب / دولت یازدهم فضای سیاسی اجتماعی را تلطیف کند

ازناخبر: رئیس جمهور منتخب امروز طی سفر به قم با مراجع عظام تقلید دیدار و گفت‌وگو کرد.

كد خبر : ۳۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


فرصت سوزی اوباما در امضای تحریم های جدید و نادیده گرفتن اراده ملت ایران در انتخابات

ازناخبر: وقتی اوباما تحریم ها را تشدید می کند، موجب می شود که بسیاری بر مواضع حق طلبانه بر علیه اقدامات باطل آمریکا تاکید کنند، و اگر اصلاح طلبان نیز به عدم مذاکره با آمریکا توجه کردند و مذاکرات با 5+1 و آمریکا به توقف رسید و.... مسوول آن اوباما و کسانی هستند که اراده ملت ایران و رای دهندگان به اعتدال واصلاحات و میانه روی را نادیده گرفته اند...

كد خبر : ۳۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


دستور هيئت دولت درباره آسانسور فرودگاه امام (ره)/روايتي متفاوت از روابط احمدي‌ نژاد و روحاني

نتانياهو: منتخب جديد ايراني‌ها متاسفانه همسو با رهبري است،عبدي: سهم اصلاح‌طلبان در مشارکت مردم 10 درصد بود ،مخملباف سر از جشنواره فیلم اورشلیم درآورد،کشف محموله 9000 لیتری سوخت قاچاق توسط نیروی دریایی سپاه،این یک حاج خانم ایرانی نیست!،حمله سایبری به تجهیزات گازی آمریکا،مرگ مغزی ماندلا تایید شد،هشدار درباره واگذاري ساختمان هاي دولتي به يک سازمان غيردولتی...از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۳۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


جلوگیری روحانی و مجلس از عقد قرارداد شتابزده‎ی 6 میلیارد دلاری وزارت ارتباطات با چینی‎ها

ازناخبر: چهار سال قبل و با محوریت وزارت ارتباطات قراردادی 6 میلیارد دلاری با شرکت ZTE چین برای اجرای پروژه‎ای تحت عنوان FTTX تنظیم شد، که طی هفته‎های اخیر با سفر مقامات وزارت ارتباطات به چین، می‎رفت که با امضای این قرارداد خسارتی عظیم به کشور وارد شود، که خوشبختانه با مطلع شدن حسن روحانی از روند این قرارداد و هماهنگی با برخی نمایندگان مجلس از عقد این قرارداد جلوگیری شد.

كد خبر : ۳۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


از درخواست يک وزير براي هم ترازي معاونين خود با سفرا تا امتناع روحاني از ملاقات با حاميان فتنه در قم

ازناخبر: وقتي ايرنا به خبري که خود منتشر کرده انتقاد مي‌کند! ،مریم رجوی الهامبخش سرنگونی محمد مرسی!،رقابت جالب دستگاه هاي دولتي براي اخذ يک مجوز،زيبا كلام: حق زيادي گردن روحاني داريم،،ناراحتی حاجی‌بابایی از یک پیامک، بازداشت وکیل 10 میلیاردی پرونده اختلاس،تقدير احمدي‌نژاد از كلاس فلسفه مشايي،تعجب مديران مطبوعات از اظهارات اخیر احمدي نژاد درباره یارانه مطبوعات!...از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۳۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


وزیر خارجه هند: ایران بزودی با اتحادیه اروپا و 1+5 به توافق می‌رسد/ هند ایران را برای آیندۀ انرژی خود حیاتی می‌داند

ازناخبر: برکسی پوشیده نیست که فشار تحریم های چند لایه ای که توسط ایالات متحده، اتحادیه اروپا و شورای امنیت سازمان ملل، علیه ایران و به خاطر فعالیت های غیر نظامی هسته ای این کشور اعمال شده، اقتصاد شرق و جنوب آسیا را زیر منگنه گذاشته است.

كد خبر : ۳۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


از ماجراي بازداشت حسن روحاني در انگليس تا دردسرهاي سبد کالاي رمضان براي برخي کارمندان!

ازناخبر: واشنگتن پست: روحانی کاملاً متعهد به جمهوری اسلامی است،دیر نیست که رهبر ایران در سوریه خطبه پیروزی بخواند،دستور دولت براي پرداخت سختي کار به اهالي گزينش، ارجاع پرونده شکایت بقایی به دادسرا،انتشار تصویر مراسمی که برگزار نشده،ماجراي بازداشت حسن روحاني در انگليس...از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۳۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


به جای تولید کتاب‌های خوب به بیلان کاری دل‌خوشیم/امروز نباید فقط میراث‌دار نام اهل بیت باشیم

ازناخبر: حجت‌الاسلام زائری گفت: سلفی‌های تکفیری سالهاست که کتاب‌های خوب تولید می‌کنند اما ما فقط به بیلان کاری که معلوم نیست ناظر به واقعیت باشد دلخوش کرده‌ایم.

كد خبر : ۳۴۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


اقدامات خود سرانه برخی ستادهای انتخاباتی روحانی

ازناخبر: در حالی که آقای روحانی روز 12 مرداد با تنفید حکم ریاست جمهوری از سوی مقام معظم رهبری و بعد از انجام مراسم تحلیف در مجلس رسما رئیس جمهور ایران می شود، اما برخی افراد از همین حالا با مراجعه به ادارات دولتی خواستار ارائه آمار و اطلاعات لازم از آنها هستند.

كد خبر : ۳۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


انتخاب استاندار و مدیران دولت یازدهم در لرستان شایعه است

ازناخبر: مسئول هماهنگی و ارتباط دولت یازدهم در لرستان شایعه‌های موجود در خصوص انتخاب استاندار و مدیران دولت یازدهم در لرستان را رد کرد و آنها را در حد شایعه دانست.

كد خبر : ۳۴۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


افتتاح مراسم 80سالگي رضا داوري اردكاني با پيام رئيس دفتر فرح!/درخواست يک مسئول براي اجراي تبصره بودجه سال 1338

ازناخبر: فرانسه نمي‌تواند زيان هنگفت دشمني آمريکا با ايران را بپردازد،تاجیک: روحانی از همه ظرفیت‌ها استفاده نمی‌کند،ایران در صدر اولویت‌ برنامه‌های جاسوسی آمریکا،انتشار کتاب توهین‌آمیز علیه ایران و شیعیان در دبی،درخواست يک مسئول براي اجراي تبصره بودجه سال 1338، آزادی متهم پرونده مسکن با شش هزار شاکی،آزادی زندانیان ایرانی در امارات، فاطمه‌ هاشمی: در دولت جدید حضور ندارم،دليل عدم ديدار روحاني با آيت‌الله صانعي،رفيق‌دوست: روحاني هيچ‌وقت اصلاح‌طلب نبوده است،تکذيبيه جديد نزديکان روحاني...از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۳۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


یک تفاوت ملموس بین احمدی نژاد و روحانی

ازناخبر: آن همه انتقاد کردیم ولی خداوکیلی این را هم بگوییم که دکتر احمدی نژاد اگر چه بعضا در برابر این فضاسازی ها لب به اعتراض و انتقاد هم گشود، اما در مقایسه با دکتر روحانی که هنوز رسما در مصدر امور قرار نگرفته و حداقل سه بار خودش و چند بار نیز اطرافیان و همکارانش نسبت به گمانه زنی ها درباره کابینه اعتراض کرده اند، باید بگوییم که احمدی نژاد خیلی صبور بود.

كد خبر : ۳۴۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


3 درخواست رئیس جمهور منتخب از مقام معظم رهبری

ازناخبر: رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: هدایت، حمایت و دعا، سه درخواست رئیس‌جمهور منتخب از مقام معظم رهبری بود.

كد خبر : ۳۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


آخرین یارانه نقدی دولت احمدی‌نژاد شنبه واریز می‌شود

ازناخبر: سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها خبر داد: یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی تیرماه روز شنبه ساعت ۲۴ واریز و قابل برداشت می‌شود.

كد خبر : ۳۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


نصب مدیر آموزش و پرورش ازنا غیر قانونی است، او باید برگردد

ازناخبر: نماینده ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی خطاب به برخی از مسئولین جناح گرا در راستای مطالبه مردم مبنی بر بومی سازی مسئولین و با توجه به سیاستهای جدید دولت آینده مطالبی را از طریق این رسانه گوشزد کرد.

كد خبر : ۳۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۰


مصر به دلیل نبود ولایت به روز سیاه نشسته است/ انتخابات ایران الگویی برای جهان

ازناخبر: خطیب موقت جمعه تهران با اشاره به وقایع مصر گفت: مصر با کمال تاسف به روز سیاه نشسته است که این بر اثر نبود رهبری و ولایت است؛ نعمتی که ما از آن برخوردار هستیم.

كد خبر : ۳۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۱


کسی که بنفش را به روحانی پیشنهادکرد/عکس

ازناخبر: یک جوان 30 ساله، پیشنهاددهنده اصلی رنگ بنفش به عنوان رنگ انتخاباتی کاندیدای پیروز در انتخابات 92 ایران بود.

كد خبر : ۳۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


روحانی: با هرگونه درگیری میان مسلمانان در هر نقطه دنیا مخالفیم

ازناخبر:رییس‌جمهوری برگزیده ملت ایران در تماس تلفنی محمد منصف المرزوقی رییس جمهوری تونس با وی، تاکید کرد ما با جنگ، درگیری و خونریزی میان مسلمانان در هر نقطه از دنیا مخالف هستیم.

كد خبر : ۳۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


آقای احمدی نژاد، لطفاً خودتان را ارزان نفروشید

ازناخبر: بحث اصلی من اینجاست که هر کسی یک قیمتی دارد و رئیس جمهور ایران اسلامی نیز نباید ارزان قیمت باشد و خود را ارزان بفروشد! پس اگر قرار باشد که هرکسی به جنابعالی (آقای احمدی نژاد) بگوید سرتان مثل سر شاه میباشد و شما هم جهت قدردانی از وی بخشی از خاک تهران و یا ایران را به او کادو دهید دیگر کشوری برایمان باقی نخواهد ماند! پس لطفاً خودتان را ارزان نفروشید.

كد خبر : ۳۴۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


انتخابات ۲۴ خرداد افتخار ملت ایران شد/ از اعتدال و استقلال روحانی حمایت می‌کنیم

ازناخبر: کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه آرامش در عین رقابت در جریان انتخابات ریاست جمهوری پیام و معنا داشت، گفت:‌ این انتخابات افتخاری برای ملت ایران و نظام بود.

كد خبر : ۳۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


می‌خواهم به ایران بروم / اميدوارم سفارتخانه‌هاي دو کشور بزودي بازگشايي شوند

ازناخبر: جک استراو، وزیر پیشین خارجه انگليس گفت: قصد دارد با هدف بهبود روابط کشورش با جمهوري اسلامي ايران به تهران سفر کند.

كد خبر : ۳۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


نتانیاهو: دنیا به روحانی اعتماد نکند!/ ژست اعتدالی حسن روحانی نمایشی است

ازناخبر: در حالی که کمتر از یک ماه دیگر تا آغاز به کار دولت جدید باقی مانده است خشم سرکردگان رژیم جعلی اسرائیل از فریبی که غرب خود معترف به آن است بیشتر می گردد. -در دوران انتخابات با توجه به گرایش های مختلف کاندیداهای ریاست جمهوری، غرب تمام حمایت خود را به سمت جبهه ای منعطف داشت که خلاف گفتمان مقاومت موضع می گرفت.

كد خبر : ۳۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


اختلاف نظر میان کاخ سفید و کارشناسان آمریکایی: امریکا باید گام اول را بردارد یا ایران

ازناخبر: برخی از دیپلمات ها و مقامات ارشد پیشین آمریکا خواستار ابتکار عمل جدید و فعالانه واشنگتن هستند. اما دولت آمریکا در مورد پیشنهاد اخیر خود تجدید نظر نمی کند و در عوض به دنبال پاسخ مثبت تر از طرف دولت ایران است.

كد خبر : ۳۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


منزل پدری مقام معظم رهبری درمشهد+تصاوير

ازناخبر: منزل مرحوم آیت الله سیدجوادخامنه ای(پدر مقام معظم رهبری)درمحله قدیمی شهرمشهدبه نام(سرشور)قراردارد.

كد خبر : ۳۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


جزئیات طراحی 4 کشور غربی برای اجرای پروژه 'دیوار آتش' در ایران/ موج بازگشت فتنه و ضد انقلاب به کشور در راه است؟

ازناخبر: مستندات موجود نشان می دهد هدف گذاری اصلی پروژه دیوار آتش، ایجاد یک موج بازگشت به کشور از جانب کسانی است که پس از سال 88 کشور را ترک کردند.

كد خبر : ۳۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


اعتدال یعنی نه افراط و نه تفریط

ازناخبر: نماینده مشهد با بیان اینکه اعتدال به معنای حرکت در چارچوب آرمان‌های انقلاب اسلامی است، گفت:اعتدال یعنی نه افراط و نه تفریط.

كد خبر : ۳۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


استفاده از ظرفیتهای کارآمد لرستان در کابینه یازدهم

ازناخبر: نماینده مجلس گفت: در مراسم ضیافت افطاری که یکشنبه شب در مجلس شورای اسلامی برگزار شد مصداقهایی از ظرفیتهای کارآمد استانهای زاگرس نشین برای استفاده در کابینه یازدهم به رئیس جمهور منتخب معرفی شد.

كد خبر : ۳۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


آرزوی حسن کلید ساز خرم آبادی برای کلید دار تدبیر و امید

ازناخبر: حسن اصفهانی کلید سازی است که 34 سال در محله اسدآبادی شهرستان خرم آباد به این حرفه مشغول است که به نام "حسن کلید ساز" شهرت دارد.

كد خبر : ۳۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


کابینه آقای روحانی هنوز تکمیل نیست /لیست وزرا برای روز تحلیف آماده می شود

ازناخبر: نماینده مجلس گفت: : بیشترین مسائلی که توسط نمایندگان در دیدار صبح امروز نمایندگان با دکتر روحانی مطرح شد مسائل بین الملل، مشکلات اقتصادی، بیکاری، مسائل فرهنگی و توجه به مناطق محروم کشور بود.

كد خبر : ۳۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


روحانی با وساطت آیت‌الله جنتی تایید صلاحیت شد

ازناخبر: کد خدایی: آقای روحانی که ابتدا پنج رای داشتند و بعد روی شش رای ثابت ماندند، آقای جنتی رایزنی کردند و آقای دکتر عارف که پنج رای داشتند، آقای جنتی گفتند من ایشان را می‌شناسم از قدیم، انسان متدینی هستند اگر تمایل دارید به ایشان رای دهید.

كد خبر : ۳۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


حضور قطعی۱۰ رئیس‌جمهور، ۳ نخست‌وزیر ۵ رئیس مجلس و ۶ وزیر‌ خارجه در مراسم تحلیف

ازناخبر: مدیر کل تشریفات مجلس از حضور قطعی ۱۰ رئیس‌جمهور، سه نخست وزیر، پنج رئیس مجلس و شش وزیر خارجه در مراسم تحلیف روحانی خبر داد و گفت: لیست نهایی مهمانان خارجی مراسم تحلیف پنج‌شنبه تکمیل خواهد شد.

كد خبر : ۳۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


نطق جنجالی"علی مطهری" در مجلس

ازناخبر: قرائت گزارش این فتنه برکاتی خواهد داشت از جمله شناسایی یک فرقه مذهبی مستقر در قم که سال‌هاست در حمله به بیوت مراجع تقلید و علمای آزاده و حر و برهم زدن جلسات مذهبی از طریق تحریک جوانان مذهبی و انقلابی فعال است. به تعبیر شهید مطهری شعارهای خوارج مرده است اما روح خوارجی‌گری در برخی از ما حلول کرده است.

كد خبر : ۳۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


آقای وزیر به سلامت!

ازناخبر: روزهای پرتب و تاب اما کوتاه وزارت آخرین وزیر بهداشت احمدی نژاد در حال سپری شدن است و در واقع او را می توان رکورددار کوتاه ترین عمر وزارت در دوره احمدی نژاد  دانست.

كد خبر : ۳۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


کابینه پیشنهادی دولت یازدهم را بیشتر بشناسید

ازناخبر: اعضای کابینه حجت الاسلام حسن روحانی در حالی که تنها چند روز تا استقرار رسمی دولت باقی مانده است، یک گام تا نهایی شدن فاصله دارد. به طوری‌که اکثر وزارتخانه‌ها وزرای پیشنهادی خود به مجلس را شناخته‌اند.

كد خبر : ۳۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


تلاش برخی برای حضور خاتمی در مراسم تحلیف با چه هدفی است؟

ازناخبر: گروهکی که سابقه دهن کجی به نظام و ملت را دارند به دنبال پاک کردن نقش خاتمی در فتنه 88 هستند تا به نظام خرده بگیرند که چگونه فردی می تواند در مراسم تحلیف رئیس جمهور کشور شرکت کند اما در عین حال جزء افرادی باشد که قصد ضربه زدن به نظام را دارند.

كد خبر : ۳۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


برگزاری مراسم احيای شب‌های قدر در 60 مسجد ازنا

ازناخبر: رئيس اداره تبليغات اسلامی شهرستان ازنا از برگزاری مراسم احيای شب‌های قدر در 60 مسجد اين شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۳۶۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


حجت الاسلام قدوسی:تمام مقدرات الهي در شب قدر رقم مي‌خورد

ازناخبر: مراسم احياء شب قدر در شهر مومن آباد از توابع شهرستان ازنا برگزار شد، روحانی مستقر در مومن آباد گفت:تمام مقدرات الهي در شب قدر رقم مي‌خورد.

كد خبر : ۳۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


حسن روحانی: رژیم صهیونیستی زخمی بر بدن دنیای اسلام است

ازناخبر:  رییس‌جمهور منتخب مردم ایران بر ضرورت وحدت دنیای اسلام برای مقابله با رژیم صهیونیستی تاکید کرد.

كد خبر : ۳۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


با تغییر رئیس جمهور شیوه دشمنان ایران تغییر نمی کند/روحانی از آرمان‌های نظام دفاع کرده/نیروی انتظامی آماده همکاری با دولت آینده است

ازناخبر: فرمانده نیروی انتظامی در واکنش به رای دیروز کنگره آمریکا مبنی بر تصویب تحریم‌های جدید گفت: انتظار نداریم با مراسم تحلیف و تغییر رئیس جمهور شیوه دشمنان تغییر کند. برای دشمنان نظان اهمیتی ندارد که چه کسی در ایران مسئول است.

كد خبر : ۳۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


عسگراولادی: موسوی و کروبی عذرخواهی کنند

ازناخبر: یک عضو حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: من از آقایان موسوی و کروبی استدعا دارم، یکپارچگی نظام را با عذرخواهی خود تقویت کنند.

كد خبر : ۳۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


هرکس به روحانی رای نداده افراطی نیست/ موفقیت روحانی، موفقیت نهاد روحانیت است

ازناخبر: حدادعادل با اشاره به اینکه گروهی سعی دارند کسانی را که به روحانی رای ندادند «افراطی» جلوه دهند، گفت: افراطی کسانی هستند که ۱۸ تیر ۷۸ و فتنه ۸۸ را رقم زدند.

كد خبر : ۳۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


رهبر معظم انقلاب حکم ریاست جمهوری روحانی را تنفیذ فرمودند+متن حکم

ازناخبر: حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی، حکم ریاست جمهوری روحانی را تنفیذ فرمودند.

كد خبر : ۳۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


گزارش تصویری/ مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری دکتر حسن روحانی

ازناخبر: مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری حجت‌الاسلام حسن روحانی عصر امروز شنبه در حضور حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی و مسئولان و مقامات کشوری و لشکری در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد. 

كد خبر : ۳۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


کاخ سفید: آمریکا آماده تعامل با ایران در موضوع هسته‌ای است

ازناخبر: دفتر مطبوعاتی کاخ سفید بیانیه‌ای درباره مراسم تحلیف حجت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور ایران منتشر کرد.

كد خبر : ۳۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


وزرای پیشنهادی کابینه یازدهم کیستند؟سوابق همه مردان روحانی

ازناخبر: حسن روحانی عصر امروز یکشنبه و در مراسم تحلیف، لیست وزرای پیشنهادی خود را برای گرفتن رای اعتماد از نمایندگان مجلس معرفی کرد.

كد خبر : ۳۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


روحانی: تنها راه تعامل با ایران کاستن از خصومت‌هاست/ با زبان تکریم‌ سخن بگویید نه تحریم

ازناخبر: حجت‌الاسلام دکتر روحانی در مراسم تحلیف خود، پس از سخنرانی رؤسای قوای مقننه و قضائیه، طبق اصل ۱۲۱ قانون اساسی سوگند یاد کرد پاسدار حقوق ملت و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران باشد.

كد خبر : ۳۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


طلایه‌داران اقتصادی آینده

سكان‌داران اقتصادی كشور در طول 4 سال آینده سرانجام معرفی شدند. روحانی دو هفته زودتر از زمان مقرر اسامی كابینه را به مجلس معرفی كرد تا نشان دهد عادت به پشت گوش انداختن مسئولیت‌ها و وظایف ندارد. مروری بر مردان اقتصادی دولت آینده نشان می‌دهد كه آنها زا میان باتجربه‌ترین‌ها و تحصیل‌كردگان آكادمیك انتخاب شده‌اند.هر كدام از وزرای اقتصادی كابینه پیش از این در سمت‌های مرتبت با وظیفه تازه خود فعالیت داشته‌اند و برای بسیاری از مردم و نمایندگان مجلس شناخته شده‌اند.

كد خبر : ۳۷۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


واکنش شریعتمداری به معرفی برخی وزرای کابینه روحانی

شریعتمداری تصریح کرد: احساس می‌شود رئیس جمهور منتخب در انتخاب اعضای کابینه خود با مجموعه‌ای از فشارها، انتظارها و رودربایستی‌ها روبرو بوده است.

كد خبر : ۳۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


(تصاویر) تنفیذ احمدی‌نژاد در سال 84

ازناخبر: مراسم تنفیذ رئیس جمهور منتخب شد و پس از آن دکتر حسن روحانی با حضور در مجلس شورای اسلامی در حضور مردم و نمایندگان آن ها سوگند کرد.

كد خبر : ۳۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


مهم ترین چالش دولت روحانی وضعیت اقتصادی کشور است

ازناخبر: نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: مهم ترین چالش پیش روی دولت روحانی در اداره کشور، بحث وضعیت اقتصادی است.

كد خبر : ۳۷۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


آقای روحانی الوعده وفا / آغاز شمارش معکوس؛ 99 روز + جدول و عکس

ازناخبر: دکتر روحانی تاکید کرده بود که در برنامه مدون من علاوه بر راه حل هایی برای رفع این مشکلات؛ راه حلهای کوتاه مدت یک ماه و 100 روزه برای حل مشکلات ومعضلات اقتصادی، اجتماعی و سیاست داخلی و خارجی پیش بینی شده است که ما می توانیم در یک فرصت کوتاه شاهد تحول اقتصادی باشیم.

كد خبر : ۳۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


استفاده از لباس مقدس روحانیت برای طنز؟

ازناخبر: موسسه فرهنگی مذهبی حرکه الحسین ازنا در انتقاد شدید خود از استفاده از لباس مقدس روحانیت برای طنز، بیانیه داد.

كد خبر : ۳۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


عید فطر، عید وحدت و همدلی جهان اسلام است/مجلس شورای اسلامی در آستانه یک آزمون بزرگ

ازناخبر: نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: امروز بیش از هر زمانی امت اسلامی به وحدت نیازمند است و عید فطر تجلی وحدت امت اسلامی است.

كد خبر : ۳۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۹


واریز نخستین یارانه دولت روحانی به حساب مردم

ازناخبر: یارانه نقدی مردادماه به عنوان نخستین یارانه واریزی دولت تدبیر و امید در هفته جاری به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

كد خبر : ۳۸۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


سایه یک شخصیت امنیتی بر سر کار و کارگران!

ازناخبر: در حالی که انتظار می رود رئیس جمهور منتخب برای انتخاب اعضای کابینه خود حداقل معیار نقش نداشتن در فتنه 88 را در نظر بگیرد با این حال برخی از وزرای پیشنهادی همین ویژگی حداقلی را نیز دارا نمی باشند.

كد خبر : ۳۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


مجلس آگاه، پویا و پیگیر سلامت قوه مجریه را تضمین می‌کند/ در انتخاب وزرا سهم‌خواهی جناح‌ها و احزاب در کار نبود

ازناخبر: رئیس‌جمهور با بیان اینکه تعامل بین دولت و مجلس بسیار کارگشا خواهد بود، گفت: مجلس آگاه، پویا و پیگیر می‌تواند سلامت و موفقیت قوه مجریه را تضمین کند.

كد خبر : ۳۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


امانت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به دست نااهلان نسپارید

شریعتمداری تصریح کرد: از نمایندگان مجلس که به فردای قیامت و شمار اعمال در روز شمارین می‌اندیشند، انتظار آن است که امانت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که خون‌بهای شهیدان است را به نااهلان نسپارند.

كد خبر : ۳۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


در انتخابات ۸۸ تقلب نشد/ حفظ آرا برای روحانی کار سختی است/ هرروز کیهان را می‌خوانم

ازناخبر: سعید حجاریان می‌گوید که در انتخابات ۸۸ آنچه از صندوق‌های رأی بیرون آمد نام احمدی‌نژاد بود و تقلبی در صندوق‌های رأی صورت نگرفت.

كد خبر : ۳۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


نطق‌ شدیداللحن حامی سابق روحانی علیه وی:اصحاب فتنه در اطرافتان جمع شده‌اند

ازناخبر: جلسه رأی اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی کابینه یازدهم هم‌اینک در حال برگزاری است.

كد خبر : ۳۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


قراربودآقای روحانی...!!!

ازناخبر: قراربودآقای روحانی باکلید مشکلاتوحل کنن نه باداس! اما با داسی بزرگ تمام مدیران و وزرای شایسته دولت قبلی رو قلع وقمع کردن...

كد خبر : ۳۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


به "بزرگواری" گفتم باید عذرخواهی کند/تمام کابینه روحانی از مجلس رای اعتماد خواهند گرفت

ازناخبر: ایرج عبدی ضمن اظهار تاسف در رابطه با نطق "سید علی‌محمد بزرگواری" گفت: طبق ماده 79 آیین نامه، برای تذکر تریبونی به آقای لاریجانی مراجعه کردم ولی چون کولیوند (نماینده لُرتبار کرج) قبل از بنده صحبت کردند نظر رئیس مجلس این بود که صحبت های کولیوند کفایت می کند.

كد خبر : ۳۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


حذف عبارت "اللهم عجل لولیک" از لوگوی سایت ریاست جمهوری

ازناخبر: حذف عبارت "اللهم عجل لولیک" از لوگوی سایت ریاست جمهوری

كد خبر : ۳۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


کدام یک از وزاری پیشنهادی "ریش پروفسوری" دارند؟

ازناخبر: این روزها ماجرای رای اعتماد به کابینه حسن روحانی داغ است و بهارستان نشین ها مشغول بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت جدید هستند.

كد خبر : ۳۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


دقیقاً چه کسی باید از چه کسی بگذرد؟

ازناخبر: آقای رئیس جمهور روز عید فطر با اشاره به ماه مبارک رمضان، همه را به عفو و گذشت از یکدیگر توصیه کردند، سخنانی که بخشی از آن به دلیل مبهم بودن مورد سوء استفاده رسانه‌های مخالف منافع ملت قرار گرفت.

كد خبر : ۳۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


الیگودرز به فکر تامین آب خود باشد/آقای کمره ای بی عدالتی ها را تمام کند

ازناخبر: این جلسه باحضور نماینده ازنا ودورود، مدیرکل صنعت و تجارت لرستان ، شهردار و اعضای شورای شهر در فرمانداری برگزار و اعضای شورای شهر به بیان دیدگاه ها و پاره ای از مشکلات پیش رو پرداختند.

كد خبر : ۴۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


وزیر پیشنهادی علوم باید از فتنه برائت جسته باشد/ جلوگیری از جو سیاسی کاذب در دانشگاه‌ها

ازناخبر:رئیس حوزه علمیه صاحب‌الزمان تهران گفت: رئیس‌جمهور باید فردی را برای وزارت علوم انتخاب کند که از فتنه برائت جسته باشد و فضای دانشگاه‌ها را به سمت فضای سیاسی کاذب هدایت نکند.

كد خبر : ۳۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


روحانی در حال بررسی گزینه معاونت پارلمانی است/هنوز کسی انتخاب نشده

ازناخبر:یکی از نزدیکان رئیس جمهور گفت: حجت‌الاسلام روحانی هنوز تصمیمی درباره تعیین معاون پارلمانی خود اتخاذ نکرده و در حال بررسی موضوع است.

كد خبر : ۳۹۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


نظر وزیر اطلاعات درباره فراری‌ها و خبر دهقان از «فاتح»

ازناخبر:اگر چه رئیس‌جمهور بعد از جلسه امروز هیئت دولت بدون گفت‌وگو با خبرنگاران ساختمان پاستور را ترک کرد اما اعضای کابینه او پاسخگوی سؤالات مختلف خبرنگاران شدند.

كد خبر : ۳۹۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۱


دست‌بند بهارستان بر دستان قاچاق‌چی‌ها

ازناخبر: جلسه علنی امروز مجلس به بررسی لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز، اعاده شده از شورای نگهبان اختصاص داشت.

كد خبر : ۳۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


دولت پیام ملت را دریافت کرد/ پیروزی از آن مقاومت و مردم سوریه است

ازناخبر: خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه توقع از رئیس جمهوری که لباس روحانیت برتن دارد ، متفاوت با دیگران است گفت: پیام نمانیدگان، پیام مجلس نبود،پیام همه مردم بود که دولت هم این پیام را دریافت کرد.

كد خبر : ۳۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۸


شما که غریبه نیستید آقای هاشمی!

ازناخبر: بازخوانی کارنامه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات سال‌های ۸۴ و ۸۸ به هیچ وجه گزینه‌ای به نام «حفاظت از حماسه» را در مقابل قضاوت‌کنندگان و دیدگان مردم قرار نمی‌دهد.

كد خبر : ۴۰۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


ازنا در غم ششمین امام شیعیان به سوگ نشست

ازناخبر: در سالروز شهادت مرد آسمانی مدینه چشمه جود و سخاوت دریای عمیق علوم لدنی صادق آل عبا (ع) امروز شهر و مردم ازنا در غمی عمیق فرو رفت.

كد خبر : ۴۰۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۱


دیدار محرمانه داماد احمدی‌نژاد و محسن هاشمی + تصاویر

ازناخبر: این دیدار در دفتر نشر معارف انقلاب در سعادت آباد تهران صورت گرفته است . این دفتر در حال حاضر محل ملاقاتهای محسن هاشمی رفسنجانی و جلسات وی با گروه های مختلف جهت رسیدن به شهرداری تهران است .

كد خبر : ۴۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


آیا یک رسوایی رسانه ای در پیش است؟!

ازناخبر: انتشار فایل صوتی سخنان هاشمی رفسنجانی درباره سوریه در شهر سوادکوه، موجب ایجاد یک رسوایی رسانه ای شده است. مواضع غیرمسئولانه و افراطی هاشمی تنها به نفع تکفیری های وهابی و پادشاه سعودی است

كد خبر : ۴۰۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


انفجار ساختمان نخست‌وزیری نقطه عطفی برای انقلاب بود/روحانی به مطالبات همه مردم پاسخ دهد

ازناخبر: رییس مجلس خبرگان رهبری گفت: رییس‌جمهور باید مشکلات مردم را تحمل کند و به مطالبات همه مردم پاسخ دهد.

كد خبر : ۴۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


آقای روحانی این کلید بود یا سوییچ بولدوزر؟

ازناخبر: مدیر مسئول روزنامه کیهان، در یادداشت امروز خود، کلید حسن روحانی را "کذایی" بیشتر به سوئیچ یک بولدوزر تشبیه کرد.

كد خبر : ۴۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


مسجد قدس چالسبار در انتظار روحانی

ازناخبر: بی توجهی مسئولین شهر نسبت به عدم برگزاری نماز جماعت در مسجد قدس چالسبار دلیل نگارش این  نوشته است.

كد خبر : ۴۰۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


بازگشت ناطق به عرصه سیاست

ازناخبر:قدرت‌ا... علیخانی ؛معاون پارلمانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از علی‌اکبر ناطق نوری و آیت‌ا... امینی به عنوان گزینه‌های ریاست مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع نام برد. او گفته است: براساس خبری که دارم ریاست مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع به آقای ناطق نوری و آیت‌ا... امینی پیشنهاد شده که هر کدام این مسئولیت را بپذیرند خوب است.

كد خبر : ۴۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


امریکا به سوریه حمله کند، اسرائیل با خاک یکسان خواهدشد/ شورای شهر سر انتخاب شهردار دعوا نکنند

ازناخبر: امام جمعه ازنا در خطبه های این هفته گفت:امریکا بخواهد به سوریه حمله کند،اسرائیل با خاک یکسان خواهد شد/ شورای شهر سر انتخاب شهردار دعوا نکنند.

كد خبر : ۴۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۵


استاندار لرستان؛ نیکزاد ، رسولی یا بازوند؟

ازناخبر: با اوج‌گیری گمانه‌زنی درباره ترکیب احتمالی کلیدداران 30 استانداری کشور، عملکرد دولت تدبیر و امید در زمینه گزینش مدیران کارآمد، بیش از پیش زیر ذره‌بین رسانه‌ها و محافل سیاسی قرار گرفته‌است.

كد خبر : ۴۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بغداد مقصد اولین سفر خارجی ظریف/وزیر خارجه تهران را ترک کرد

ازناخبر:رئیس دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران در اولین سفر خارجی خود صبح امروز (یکشنبه) در رأس هیئتی راهی بغداد پایتخت عراق شد.

كد خبر : ۴۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


قبیله‌گرایی و سیاست‌زدگی معنا ندارد/ تدوین لایحه جامع مدیریت یکپارچه شهری

ازناخبر:شهردار تهران از تدوین لایحه جامع مدیریت یکپارچه شهری طی ۴ سال آینده خبر داد و گفت: در حال حاضر دیگر قبیله‌گرایی و سیاست‌‌زدگی معنی ندارد.

كد خبر : ۴۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


برای گفتگوی جدی با دنیا آماده‌ایم/هیچ کس نمی تواند ایران را از حق مسلم خود محروم کند

ازناخبر:رئیس‌جمهور با بیان اینکه یکی از حقوق مسلم ملت ایران غنی‌سازی در خاک خودش است گفت: هیچ کس نمی‌تواند کشورمان را از حق مسلم خود محروم کند.

كد خبر : ۴۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


دغدغه آیت الله طاهری خرم آبادی دغدغه حضور دین بود/ هزینه های سنگین، آمریکا را به اهداف شومش نمی رساند

ازناخبر:نائب رئیس مجلس گفت: روحانیت تربیت یافته در مکتب امام صادق از یک جایگاه فاخر برخوردار است و در تحولات فرهنگی، سیاسی و اجتماعی بالاترین نقش را ایفا میکند و آیت الله سید حسن طاهری خرم آبادی مصداقی از این روحانیت است.

كد خبر : ۴۱۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بهار دوباره بزرگ‌ترین دانشگاه جهان اسلام

ازناخبر:حوزه‌های علمیه سراسر کشور که بزرگ‌ترین دانشگاه جهان اسلام محسوب می‌شوند، امروز سال تحصیلی جدید خود را آغاز می‌کنند.

كد خبر : ۴۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


توفیقی به توکلی گفته درباره فتنه اشتباه کرده است

ازناخبر:مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران گفت: جعفر توفیقی خطاب به احمد توکلی گفته در قضیه فتنه اشتباه کرده است.

كد خبر : ۴۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


امیدواریم رویکرد جدید آمریکا در قبال سوریه فریب نباشد/ تشیعی كه از لندن و آمریكا تبلیغ شود به درد شیعه نمی‌خورد

ازناخبر:حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار کارگزاران حج، حج را مایه اقتدار سیاسی، فرهنگی و معنوی جامعه اسلامی دانستند و گفتند: امیدواریم رویکرد جدید آمریکا در قبال سوریه، جدی و به دور از فریب باشد.

كد خبر : ۴۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


الیگودرز به فکر تامین آب خود باشد/آقای کمره ای بی عدالتی ها را تمام کند

ازناخبر: این جلسه باحضور نماینده ازنا ودورود، مدیرکل صنعت و تجارت لرستان ، شهردار و اعضای شورای شهر در فرمانداری برگزار و اعضای شورای شهر به بیان دیدگاه ها و پاره ای از مشکلات پیش رو پرداختند.

كد خبر : ۴۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


روحانی تهران را به مقصد بیشکک ترک کرد

ازناخبر:رئیس‌جمهور اسلامی ایران برای شرکت در اجلاس سران سازمان شانگهای عازم پایتخت قرقیزستان شد.

كد خبر : ۴۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


رهبر معظم انقلاب شمخانی را به نمایندگی خود در شورایعالی امنیت ملی منصوب کردند

ازناخبر:حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب طی حکمی دریابان علی شمخانی دبیر شورایعالی امنیت ملی را به نمایندگی خود در این شورا منصوب کردند.

كد خبر : ۴۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


خاتمی: باید ترکیب خبرگان را عوض کنیم

ازناخبر: محمد خاتمی در جمع برخی اعضای مجمع روحانیون گفته است: ما باید خود را برای انتخابات خبرگان آماده کنیم. من انتخابات خبرگان را مهم تر از انتخابات مجلس می دانم. باید ترکیب خبرگان را عوض کنیم.

كد خبر : ۴۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


شکست طرح حمله به سوریه آخرین ناکامی دشمن در برابر انقلاب بود

ازناخبر: فرمانده کل سپاه گفت: شکست طرح حمله نظامی دشمنان به سوریه، آخرین مورد ناکامی آنان در مقابل انقلاب اسلامی است.

كد خبر : ۴۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


بیماری هلندی درمان مشخص ندارد/ نیاز تولید به محرک‌های بزرگ برای جذب سرمایه

ازناخبر: استاد ایرانی اقتصاد در دانشگاه اموری آتلانتای آمریکا تجربه رکود تورمی آمریکا را بازگو می‌کند و می‌گوید بیماری هلندی درمان مشخصی ندارد و دولت باید بر اساس شرایط اقتصادی کشور برای آن به دنبال راهکار باشد. به اعتقاد وی تولید برای جذب منابع نیازمند محرک‌های بزرگ است و...

كد خبر : ۴۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


دانش‌آموزان شیعه و سنی که برای وحدت و آمادگی کنکور به دانشگاه تهران آمدند

ازناخبر:فکر نمی‌کردم روزی در تهران از یک اردوی جهادی گزارش تهیه کنم. آن هم اردویی متفاوت که دانش‌آموزان شیعه و سنی که برای آمادگی کنکور و وحدت اسلامی به دانشگاه تهران آمده‌اند.

كد خبر : ۴۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


هر کجای ایران باشم به یاد لرستان خواهم بود

ازناخبر: اولین حضور دهمرده، در روزهایِ نخستینِ انتصابش به عنوان استاندار لرستان در نمایشگاهِ رسانه ها در محل دائمی نمایشگاه های فعلی در دامنه مدبه کوه بود؛ دامنه همان محلی که امروز کمتر کسی را می شناسی که نامی از آن را به عنوان مجتمع 14 معصوم یا بام خرم آباد نشنیده باشد.

كد خبر : ۴۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


بعد از جنگ سرتیپ2 شدم/6سال درس خارج رهبری رفتم/27بار دماوند را فتح کردم/خاطره عمامه‌گذاری در جبهه

ازناخبر: شبا اذن حاج‌آقا موسوی جزایری در جبهه معمم شدم و اولین باری که لباس روحانیت بر تن کردم، عمامه‌ام خراب شد، گفتم چراغ‌ها را خاموش کنند تا کسی متوجه نشود!

كد خبر : ۴۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


آماده کمک به دولت هستیم/ برگزاری جلسات سپاه با دولتی‌ها

ازناخبر:فرمانده قرارگاه سازندگی سپاه با اعلام آمادگی برای کمک به دولت گفت: در گذشته نیز جلساتی با برخی وزرا ازجمله نفت و راه داشته‌ ایم که نتایج خوبی هم به دست آمده است.

كد خبر : ۴۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


«نرمش قهرمانانه»، فرصتی که تهران به غرب می‌دهد/ پشتیبانی سیاسی و دیپلماتیک مقتدرانه از رئیس جمهور

ازناخبر:کارشناسان در مصاحبه با فارس، «نرمش قهرمانانه» بیان شده توسط رهبر معظم انقلاب را فرصتی برای غرب دانستند که تهران از موضع قدرت به طرف مقابل داده تا جایی برای بهانه‌جویی نماند.

كد خبر : ۴۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


وقتی فیلترها شکسته می شوند/ دسترسی آزاد به اطلاعات؛برای یکی یاهمه

ازناخبر: زمانی دیپلماسی حربه ای دردست سیاست مداران برای به کرسی نشاندن خواسته های سیاسی واقتصادی کشورمطبوعشان بود.گفت وگو وبیان شفاهی دولتمردان وسیله ای است که تاکنون روال وجریان سیاست بین الملل راتداوم بخشیده است.

كد خبر : ۴۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۹


ظریف: ایران خواهان تعامل با جامعه جهانی و سازمان ملل متحد است

ازناخبر: وزیر امور خارجه کشورمان گفت: در جهان کنونی نمی‌توان با وجود ناامنی برای دیگران به امنیت رسید و با هزینه باخت طرف مقابل به برد رسید.

كد خبر : ۴۲۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۹


کاخ سفید: آمریکا آماده تعامل با ایران بر اساس احترام متقابل است

ازناخبر:سخنگوی کاخ سفید گفت واشنگتن آماده است با ایران بر اساس احترام متقابل تعامل کند.

كد خبر : ۴۲۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


نباید با ایران به زبان زور و تهدید حرف زد/ رژیم صهیونیستی تهدیدی برای منطقه است

ازناخبر:رئیس‌جمهور با بیان اینکه ایران یک کشور بزرگ، متمدن، انقلابی و قدرتمند است، گفت: با این ملت نباید با زبان زور و تهدید حرف زد.

كد خبر : ۴۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


نظام آموزشی ما برپایه مکتب اهل بیت(س) است/هشدار به والدین جهت استفاده از ماهواره

ازناخبر: مدیر آموزش و پرورش ازنا گفت: نظام آموزشی ما بر پایه مکتب اهل بیت(س) است، والدین از ماهواره ها اجتناب کنند که تاثیر آن در مدارس به وضوح دیده می شود.

كد خبر : ۴۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


ایرانی‌ها حق دارند از انرژی صلح آمیز هسته‌ای برخوردار باشند

ازناخبر:رئیس‌جمهور آمریکا در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل گفت که ایرانی‌ها حق دارند از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای برخوردار باشند.

كد خبر : ۴۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


متن کامل سخنان روحانی در سازمان ملل

ازناخبر: روحانی تاکید کرد: در صورت عزم سیاسی رهبران آمریکا و خودداری از دنبال کردن منافع گروه های فشار جنگ طلب، می توان به چارچوبی برای مدیریت اختلافات رسید.

كد خبر : ۴۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


گزارشگر بهائی که با تمام روسای جمهور کشورمان گفت‌وگو کرد

ازناخبر: کریستین امانپور یکی از مجریان سرشناس در سراسر جهان است که با روئسای جمهور کشورهای زیادی به مصاحبه پرداخته است و اهداف کاملا ضد ایرانی و مشخصی دارد.

كد خبر : ۴۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


اشاره اوباما به فتوای رهبر انقلاب در سازمان ملل یک پیروزی بزرگ است

ازناخبر: امام جمعه نورآباد ضمن تشکر از مواضع دکتر روحانی در سازمان ملل، اشاره رئیس جمهور آمریکا به فتوای رهبر انقلاب را پیروزی بزرگ برای ملت ما دانست.

كد خبر : ۴۲۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


حسرت دوران جبهه هنوز در دلم مانده است

ازناخبر: بعد از پایان جنگ دوباره شروع به درس خواندن کردم و در شهرستان خوی دوران متوسطه را گذراندم. در کنکور سراسری شرکت کردم و در دانشکده پزشکی خرم آباد قبول شدم در همین شهرستان ازدواج کردم و الان 21 سال است مقیم این شهرستان هستم.

كد خبر : ۴۲۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


گفت وگوی تلفنی روسای جمهوری ایران و آمریکا

ازناخبر: باراک اوباما رئیس جمهوری ایالات متحده امریکا، در تماس تلفنی با حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران، با وی گفت وگو کرد.

كد خبر : ۴۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


سخنان رئیس جمهور بر اساس مبانی و محورهای مورد نظر رهبر انقلاب بود

ازناخبر: امام جمعه شهرستان ازنا با بیان اینکه سخنان رئیس جمهور بر اساس مبانی و محورهای مورد نظر رهبر انقلاب بود، گفت: سخنرانی رئیس جمهور ایران در مجمع عمومی سازمان ملل مورد استقبال همه ملت ها و دولت ها قرار گرفت.

كد خبر : ۴۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


تخصیص منابع قدیمی متناسب با رقابت استان‌ها انجام می‌گیرد‌

ازناخبر: وزیر کشور گفت: تخصیص منابع اعتباری متناسب با رقابت استان‌ها با همدیگر انجام می‌گیرد.

كد خبر : ۴۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


جان کری: توافق هسته‌ای با تهران ممکن است طی ۶ ماه حاصل شود/ ایران می‌تواند غنی‌سازی کند

ازناخبر: وزیر خارجه آمریکا با ابراز خوشبینی برای دستیابی به توافق هسته‌ای با ایران ظرف ۶ ماه گفت: حصول این توافق ممکن است به بهبود روابط با تهران بینجامد.

كد خبر : ۴۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


کمر همّت را برای توسعه لرستان بسته‌ام‌

ازناخبر: استاندار جدید لرستان گفت: کمر همّت را برای توسعه لرستان بسته‌ام.

كد خبر : ۴۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


نزدیک شدن آمریکا و ایران مثبت است/خواست مردم شرط شرکت من در انتخابات 2014 است

ازناخبر: رئیس جمهوری سوریه در گفتگو با یک رسانه ایتالیایی ضمن استقبال از نزدیک شدن آمریکا و ایران به یکدیگر،اراده و خواست ملتش را شرط اصلی مشارکت وی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2014 دانست.

كد خبر : ۴۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


آقای روحانی،حالا لباس چی بپوشیم؟!

ازناخبر: راستش من کمی به گفت‌وگوی تلفنی آقای روحانی با اوباما شک کرده‌ام. خودشان می‌گویند یک ربع حرف زده‌اند، ولی سرعت تحولات نشان می‌دهد احتمالا بیش‌تر حرف زده‌اند…

كد خبر : ۴۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۲


شعار مرگ بر آمریکا حذف نخواهد شد/ اقدام معترضین در فرودگاه محکوم است

ازناخبر: امام جمعه ازنا در خطبه های نماز جمعه ازنا گفت:شعار مرگ بر آمریکا در انقلاب ما حذف نخواهد شد، همچنین اقدام معترضین رئیس جمهور در فرودگاه مهرآباد را محکوم کرد.

كد خبر : ۴۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۲


اعزام مبلغین دینی به مناطق محروم ازنا

رئیس اداره تبلیغات اسلامی  ازنا گفت: با هدف تبلیغ و نشر معارف اسلامی ، در 6ماهه نخست امسال 300مبلغ برادر و خواهر به مناطق محروم شهرستان اعزام شدند.

كد خبر : ۴۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


شباهت باورنکردنی بازیگرآمریکایی با روحانی+عکس

رسانه های آمریکایی گزارش دادند که ماندی پاتیکین بازیگر مشهور آمریکایی شباهت بسیار زیادی با حسن روحانی رئیس جمهور ایران دارد.

كد خبر : ۴۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


عکس/ احترام نظامی روحانی به یک زن
كد خبر : ۴۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


حفظ نظام و اطاعت از رهبری پیام شهداست

استاندار لرستان گفت: حفظ نظام و اطاعت از مقام معظم رهبری، رفاه، آسایس و آرامش از پیام شهداست.

كد خبر : ۴۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


آقای دایی قسم بخور به ناموس مایلی کهن فحش ندادی

بعد از صحبتهای محمد دایی علیه مایلی کهن، این بار نادر فریادشیران، افشاگری جدیدی علیه علی دایی انجام داد.

كد خبر : ۴۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


نقش خاتمی در ترور روز گذشته یزدی ها+سند

رییس جمهور دوره اصلاحات با اشاره به اعتراض عده ای از دانشجویان در فرودگاه مهرآباد به رییس جمهور منتخب گفته بود :اگر جلوی جریانات تخریبی!گرفته نشود مثل زمان اصلاحات می‌شود که اوایل این طور بود و بالاخره منجر به ترور شد.

كد خبر : ۴۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


می خواهم در زمینه حجاب زنان ایرانی خط شکن باشم

زهرا اشراقی در گفتگو با بخش فارسی الشرق الاوسط می‌گوید که همواره می‌خواسته در زمینه نحوه پوشش و حجاب زنان ایرانی خط شکن و تابو شکن باشد. او در این گفتگو از نحوه لباس پوشیدن ”مرضیه افخم” سخنگوی وزارت خارجه ایران انتقاد می کند و از “هایده” و “مهستی” دو خواهر خواننده سرشناس ایرانی که پس از انقلاب ناچار به ترک کشور شدند، به عنوان “اعجوبه” موسیقی ایران نام می برد که به صدای آنها گوش می دهد.

كد خبر : ۴۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


دست و پا زدن اسرائیل در باتلاق «ایران هسته ای»

نتانیاهو برای تحت تاثیر قرار دادن اجلاس ژنو در تلاشی خاص ! از تصمیم رژیم مطبوعش برای دیدار با 6 کشور حاضر در اجلاس گفت و سعی نمود در این مدت با ملاقات روسای جمهور و نمایندگان آنها در این اجلاس برای بایکوت ایران ، به نتیجه برسد .

كد خبر : ۴۳۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


پسر حسن روحانی پای سخنرانی پدر/ عکس

در عکس زیر، پسر حجت‌الاسلام حسن روحانی، در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی دیده می‌شود.

كد خبر : ۴۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


شهاب مرادی از شورای پروانه نمایش کناره‌گیری کرد

حجت‌الاسلام شهاب مرادی، از عضویت در شورای پروانه نمایش وزارت ارشاد استعفا داد.

كد خبر : ۴۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


امام با فردی مثل هاشمی حرف درگوشی نداشت/انحراف موسسه نشر آثار امام

رئیس بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی با بیان اینکه هاشمی رفسنجانی می خواهد برای اندیشه‌های سازشکارانه لیبرالیستی خود از امام راحل خرج کند و موسسه امام نیز از مسیر اصلی منحرف شده است، گفت: امام با کسی حرف در گوشی نداشت آن هم با آدمی مثل هاشمی.

كد خبر : ۴۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


معرفی سه وزیر پیشنهادی دولت تدبیر و امید به مجلس شورای اسلامی

دفتر رئیس‌جمهوری اسلامی ایران، نامه حجت‌ا‌لاسلام روحانی مبنی بر معرفی وزرای پیشنهادی دولت برای تصدی وزارتخانه‌های آموزش و پرورش، علوم و ورزش و جوانان را جهت بررسی صلاحیت آنان از سوی نمایندگان مجلس به دفتر علی لاریجانی ارسال کرد.

كد خبر : ۴۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


"فرجی دانا" به جای توفیقی به مجلس معرفی شد

یک منبع آگاه گفت: "فرجی دانا" به جای توفیقی به عنوان وزیر پیشنهادی علوم و تحقیقات به مجلس معرفی شد.

كد خبر : ۴۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


اهداف رهبر انقلاب به دقت دنبال می‌شود

رئیس‌جمهور گفت:‌ مسیر عزتمند حرکت ملت ایران روشن است و اهدافی که رهبر معظم انقلاب برای پیشرفت کشور ترسیم کرده‌اند به دقت دنبال خواهد شد و دولت مصمم است این راه را با رویکرد تعامل سازنده دنبال کند.

كد خبر : ۴۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


از عبدالوهاب نشاط تا جواد ظریف

نخستین وزیر امورخارجه ایران در سال ۱۲۰۰ خورشیدی آغاز به کار کرد. از ان زمان ۱۰۳ نفر در حکومت‌های مختلف این مسئولیت را بر عهده داشته‌اند.

كد خبر : ۴۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


تغییر استاندار نقطه عطفی بود که اتفاق افتاد/تغییرات اساسی مدیران در پیش است

نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای تحقق شعارهای دولت تدبیر و امید قدم اول تغییر استاندار بود که با تعامل خوب نمایندگان مردم ، وزرا و نماینده ولی فقیه در استان لرستان یک شخص لایق و بومی در راس امور اجرایی استان قرار گرفت.

كد خبر : ۴۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


بدنه نحیف اقتصادی لرستان تحمل تصمیم‌های غیرکارشناسی را ندارد

استاندار لرستان گفت: بدنه نحیف اقتصادی لرستان تحمل تصمیم‌های غیرکارشناسی را ندارد.

كد خبر : ۴۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


رؤسای جمهوری ایران چقدر دارایی دارند؟/ از حاشیه‌ اموال رفسنجانی تا سنت‌شکنی احمدی‌نژاد

اعلام اموال رؤسای جمهوری، معاونین، وزرا و اقوام درجه یک آنها، یکی از اصول قانون اساسی است که بر اساس آن مسئولان در برابر این علامت سوال قرار می‌گیرند که «از کجا آورده‌اید؟»

كد خبر : ۴۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


هاشمی رفسنجانی،اداره مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع را بعهده گرفت

هاشمی رفسنجانی، شخصا اداره امور مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام را برعهده گرفت.

كد خبر : ۴۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


درآمد ارزی سال‌های گذشته در کجا سرمایه‌گذاری شد؟

رییس‌جمهور با بیان اینکه "دولت از حضور و فعالیت بخش خصوصی در توسعه کشاورزی حمایت ویژه و همه‌جانبه می‌کند"، از عملکرد دولت گذشته در بخش‌های مختلف بویژه حوزه کشاورزی و "به ارث ماندن" بدهی‌ها برای این دولت انتقاد کرد.

كد خبر : ۴۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


زندگی نامه سیاسی شهید حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین صادقی

زندگی نامه سیاسی شهید حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین صادقی نماینده سابق مردم ازنا و دورود در جلس شورای اسلامی.

كد خبر : ۴۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


کلید روحانی برای اجرای هدفمندی یارانه ها گم شد؟!

تیم اقتصادی دولت هم اکنون توجه کامل خود را به یارانه ها اختصاص داده است. دولت هم اکنون نه راه پس داره و نه راه پیش. هدفمندی یارانه ها اکنون دولت "تدبیر و امید" را به برزخ رسانده است.

كد خبر : ۴۵۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۸


تحصن مجلس ششم تندروی بود/حوادث سال۸۸ تلخ بود

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با بیان اینکه تندروی‌هایی مثل جریان تحصن‌ها در مجلس ششم صورت گرفت که از دید من زیبنده نبود، گفت: بنده در مسولیت‌های مختلف سعی کرده‌ام از خدا کمک بگیرم و با توجه به اقتضائات آن به وظایفی که دارم عمل کنم.

كد خبر : ۴۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۰


شعار «مرگ برآمریکا» صریح آیه قرآن است

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی با بیان اینکه شعار «مرگ برآمریکا» صریح آیه قرآن است، گفت: کسانی که اصرار دارند شعار مرگ بر آمریکا گفته نشود، اگر در زمان امام حسین(ع) بودند، یا به صف یزید می‌پیوستند یا حاضر نمی‌شدند که از یزید ابراز نفرت کنند.

كد خبر : ۴۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۰


تصويب قطعنامه پيشنهادي ايران درخصوص خلع سلاح هسته‌اي در سازمان ملل

کمیته خلع سلاح و امنیت بین المللی مجمع عمومی سازمان ملل قطعنامه پیشنهادی ایران در زمینه خلع سلاح هسته ای را تصویب کرد.

كد خبر : ۴۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


روحانی مچکریم!
كد خبر : ۴۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


دیپلماسی تلفن نشان از ادعای دروغین آمریکا در مورد تماس تلفنی است

رئیس اندیشکده یقین با بیان اینکه امروز قدرت ایالت متحده آمریکا روز به روز به مثابه قالب یخ در آفتاب تابستان آب می‌شود، افزود: تعجب می‌کنم که اتحادیه اروپا امروز اعلام می‌کند که نمی‌دانستند آمریکا جاسوسی می‌کند در حالی که آمریکا آنتن‌هایی دارد که شبیه توپ بزرگ گلف است و از طریق آن به جاسوسی می‌پردازد.

كد خبر : ۴۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲


ملت ایران با مردم آمریکا دشمنی ندارد/ مذاکره‌کنندگان باید هوشیار باشند

حجت‌الاسلام روحانی گفت: سیاست دولت و مردم ایران بر پایه ظلم‌ستیزی، تجاوزستیزی، استقامت، ایستادگی و صیانت از استقلال و در عین حال تعامل مؤثر و سازنده با جهانیان استوار است.

كد خبر : ۴۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۳


تصویب پیشنهادات روحانی برای خلع سلاح هسته‌یی در سازمان ملل

کمیته خلع سلاح و امنیت بین‌المللی مجمع عمومی سازمان ملل پیش‌نویس قطعنامه ارائه شده از سوی جنبش عدم تعهد حاوی پیشنهادات سه‌گانه حسن روحانی در زمینه خلع سلاح هسته‌یی را با 129 رأی مثبت، 28 رأی منفی کشورهای غربی و 19 رأی ممتنع به تصویب رساند.

كد خبر : ۴۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


کم توجهی روزنامه ارگان دولت به خروش ضد استکباری ملت

روزنامه ایران، ارگان رسانه مکتوب دولت ، امروز در تیترهای صفحه اول خود، کمترین توجهی به حماسه بی نظیر ایرانیان در راهپیمایی 13 آبان ماه امسال داشت.

كد خبر : ۴۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


متحصنان و حامیانشان چگونه در دولت اعتدال «پست» گرفته‌اند؟/ پای تندروها به دولت روحانی باز می‌شود+اسامی

انتصاب برخی نمایندگان مستعفی مجلس ششم و مدیران دولتی حامی آنان در کابینه اعتدال، علامت سؤال بزرگی را در مقابل شعار اعتدال‌گرایی دولت قرار خواهد داد.

كد خبر : ۴۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


عمر با برکت این مبارز خستگی‌ناپذیر یکسره در خدمت اسلام و برپائی و استقرار نظام اسلامی سپری شد

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی در گذشت مجاهد صادق و یار وفادار و معتمد امام راحل آقای حاج حبیب الله عسگراولادی را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۴۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


عمق فتنه 88 با محاکمه سران فتنه معلوم می‌شود / عهد اخوت با کسی نبسته‌ایم

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: هنگامی عمق فتنه 88 بر همگان معلوم می‌شود که سران فتنه به پای میز محاکمه بروند.

كد خبر : ۴۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


عاقبت اعتماد به امریکا، محاکمه در قفس است

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: عاقبت اعتماد به امریکا، محاکمه در قفس است که اگر به جای سازش به امریکا، علیه اسراییل مقاومت می کردند ملت مصر نیز پشتیبان آنها می ماند.

كد خبر : ۴۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


استراتژی «برد - برد» برای مذاکرات شعار غلطی است / «دفع تجاوز» شعار دیپلماسی مقاومتی

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه با بیان اینکه شعار استراتژی «برد - برد» برای مذاکرات شعار غلطی است، گفت: در مذاکرات هسته‌ای، ما با دشمنانی روبه‌رو هستیم که به حقوق مسلم ما تجاوز کردند.

كد خبر : ۴۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


واکنش‌ها به "حرام‌زاده" بودن اسرائیل/ رونمایی از آهنگ ضدآمریکایی جدید/ادامه تلاش‌ها برای شکست مذاکرات با 1+5

عمده اخبار ایران در رسانه‌های صهیونیستی طی دو روز گذشته به سخنان رهبر انقلاب و "حرام‌زاده" خواندن این رژیم و رونمایی از آهنگ جدید "مرگ بر آمریکا" در تهران معطوف بوده است.

كد خبر : ۴۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


عسکر‌اولادی می‌خواست فتنه‌گران نامه «غلط کردم» بنویسند

عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه مرحوم عسکر‌اولادی در صدد بود که فتنه‌گران نامه غلط کردم بنویسند و در این راه نظر خیری داشت گفت: فتنه‌گران چون استادی به اسم موسوی خوئینی‌ها داشتند به حرف وی گوش نکردند.

كد خبر : ۴۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۷


نمی گذاریم انقلاب اسلامی به دست نااهلان بیافتد/در مقابل تحرکات خزنده می ایستیم

امام جمعه ازنا در خطبه های این هفته ضمن اشاره به برخی تحرکات خزنده خاطر نشان کرد: نمی گذاریم انقلاب اسلامی و مناسب آن در شهرستان به دست نا اهلان بیافتد، در مقابل تمام تحرکات خزنده می ایستیم.

كد خبر : ۴۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۷


تاثیر پذیری از ماهواره، یکی از مهمترین آسیب های اجتماعی بشمار می رود

رئیس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ازنا با بیان اینکه تاثیر پذیری از ماهواره یکی از مهمترین آسیب هایی است که ستاد صیانت باید به آن رسیدگی کند یادآور شد: متاسفانه ماهواره غیرت دینی را مورد تهاجم قرار می دهد و یکی از مهمترین ریشه های بد حجابی است.

كد خبر : ۴۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۷


تغییرات دولت از 1000 نفر گذشت

تعداد عزل و نصب‌ها در دولت یازدهم در فاصله چند روز مانده تا وعده 100 روزه‌ای که رئیس‌جمهور برای ارائه گزارش عملکرد به مردم تعیین کرده بود، از مرز هزار نفر گذشت.

كد خبر : ۴۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


فریاد می زنم ضد انقلاب به مجلس من نیاید/شاگردی حاج منصور و حاج ماشاءالله عابدی افتخار من است

من از هیچ کس مال دنیا نمی خواهم، فقط می گویم کمک کنید من یک حسینیه داشته باشم تا بتوانم نوکری سیدالشهدا را بکنم.

كد خبر : ۴۶۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


ارزیابی کیهان از مذاکرات ژنو

روزنامه کیهان در یادداشت امروز خود درباره مذاکرات ژنو نوشت: بازی رسانه‌های غرب و تبلیغات‌چی‌های رسانه‌ای آنها با کلماتی نظیر «توافق بزرگ» نمی‌تواند واقعیت‌های جاری در مذاکرات را کتمان کند. مذاکرات ژنو همچنان در آغاز یک راه پرسنگلاخ است. ضمن حمایت همه جانبه از دیپلمات‌های جمهوری اسلامی ایران، باید از ایجاد انتظار و امید خلاف واقع پرهیز کرد.

كد خبر : ۴۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


گله‌ای از عدم رأی اعتماد به وزرای پیشین نداریم

رئیس‌جمهور گفت: نمایندگان در چارچوب مصالح و وظایف قانونی خود عمل کرده و ما گله‌ای از این نظر به آنها نداریم.

كد خبر : ۴۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


اصلاح‌طلبان از پشت به تیم هسته‌ای کشورمان خنجر زدند

اصلاح‌طلبان از پشت به تیم هسته‌ای کشورمان خنجر زدند و بار دیگر نشان دادند موفقیت دولت روحانی را برای خود کابوس می‌دانند.

كد خبر : ۴۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


نصرالله سجادی هم وزیر ورزش نشد

وزیر پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان از مجلس رای اعتماد نگرفت.

كد خبر : ۴۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


فابیوس و آموزش فرانسوی به لهجه آمریکایی و عبری

وزیر خارجه فرانسوی که این روزها بیش از هرزمان دیگری به به اصل خود – یعنی یهودی بودن پدر و مادرش- بر گشته، در خیابانهای وین، فرانسوی را با لهجه امریکایی و عبری صحبت کرده و در واقع ساز کوک آمریکایی و رژیم صهیونیستی شد.

كد خبر : ۴۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


انتقاد رو در روی بذرپاش به روحانی هنگام ترک مجلس/چرا جامعه را دوقطبی می‌کنید؟

مهرداد بذر پاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی روز گذشته هنگامی که رئیس جمهور به همراه معاونینش قصد خروج از مجلس را داشت انتقاد خود را نسبت به سخنان رئیس جمهور به صورت حضوری و مستقیم به وی انتقال داد.

كد خبر : ۴۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


ما همانند رهبر انقلاب به طرف غربی بی اعتمادیم

در سال‌های اخیر، رفتار غربی‌ها اعتماد ایرانی‌ها را از بین برد، مثلا تحریم‌های متعددی که فراتر از قطعنامه‌های شورای امنیت بود به ایران تحمیل شد. بیماران ایرانی از داروهای مورد نیازشان محروم بودند.

كد خبر : ۴۶۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۲


رییس جمهور صدای اعتراض نمایندگان به وزیر علوم را بشنود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: با توجه به روحیات ساختارشکنانه آقای توفیقی بعید نیست این مقررات را نشناخته و برای مجلس اعتباری قائل نباشد.

كد خبر : ۴۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


داس دولت تدبیر به فرمانداری ازنا رسید+جدول کل تغییرات

در ادامه روند عزل و نصب های دولت تدبیرو امید ، فرمانداری شهرستان ازنا نیز از این مهم بی بهره نمانده است.

كد خبر : ۴۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


امیدوارم امروز کابینه تکمیل شود/ همه باید دست در دست هم بدهیم

رئیس جمهور در دفاع از وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان اعلام کرد: دولت به حقوق قانونی مجلس توجه دارد و اینکه نمایندگان مجلس به وزیر پیشنهادی رای اعتماد بدهند یا ندهند را حق قانونی آنها می‌داند.

كد خبر : ۴۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


100روز اقتصادی دولت تدبیر و امید

100روز اقتصادی دولت به پایان رسیده است؛ اما مطالبه مردم ارائه گزارشی در این خصوص از سوی دولت است.

كد خبر : ۴۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


تمامی مدیران عامل مناطق آزاد برکنار شدند

مناطق آزاد یکی از حوزه‌هایی بود که تغییر بدنه مدیریتی آن از سوی دولت یازدهم قابل انتظار بود.

كد خبر : ۴۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


تغییرات اتوبوسی از زمان خاتمی شروع شد/ انتصاب‌های دولت اعتدال ندارد

الان استاندارانی که انتخاب شده‌اند دوم خردادی هستند و ممکن است در آینده نمایندگان مردم در مجلس با استانداران به مشکل بخورند.

كد خبر : ۴۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


چرا مسیحیان امام حسین را دوست دارند؟

حق چنان در من مسیحی جوشید که از شدت محبتش مرا شیعه علی خواندند. ای آسمان گواه باش و ای زمین شهادت بده که من علی را دوست دارم.

كد خبر : ۴۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۸


دکتر روحانی: به هیچ عنوان تبعیض را نمی پذیریم

رییس جمهور کشورمان و نخست وزیر انگلیس سه شنبه شب تلفنی درباره آخرین تحولات مربوط به مذاکرات هسته ای با یکدیگر گفت وگو کردند.

كد خبر : ۴۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۹


روحانی در گزارش ۱۰۰ روزه به مردم چه می‌گوید؛ بهبود معیشت یا اعلام وضعیت؟

اولین هفته آذرماه موعدی است که قرار است رئیس‌جمهور گزارش ۱۰۰ روزه اقتصاد را به مردم ارائه کند، حال آنکه این ابهام باقی است که دولت گزارش ۱۰۰ روزه بهبود معیشت را به مردم ارائه خواهد کرد یا می‌خواهد به اعلام وضعیت موجود بپردازد؟

كد خبر : ۴۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۹


شمارش معکوس برای فرصت صد روزه کلیددار تدبیر و امید

شاید آنچه بیش از هر دلیل دیگری سبب شد بیشترین رای مردم به سبد آقای روحانی ریخته شود ،وعده‌ی امید و تدبیر 100 روزه ایی  بود که وی در زمان تبلیغات انتخاباتی به مردم ارائه داد.

كد خبر : ۴۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۹


دلارهای آمریکا با وحدت شیعه و سنی کارساز نخواهد بود/‌14 مرجع بزرگ به آیت‌الله کفعمی ‌اجازه اجتهاد دادند

مدیر حوزه‌های علمیه به جایگاه بالای علمی مرحوم آیت‌الله کفعمی اشاره کرد و گفت: ایشان یک مجتهد مسلم بود که نزد عالمان بزرگ درس خواند و 14 مرجع بزرگ به ایشان اجازه اجتهاد دادند.

كد خبر : ۴۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


اختلاف در دولت فرانسه درباره ایران

روزنامه انگلیسی گاردین تماس تلفنی دیوید کامرون با حسن روحانی را نشانه افزایش امیدها برای دستیابی به یک توافق هسته ای بین ایران و گروه 1+5 خوانده و از اختلاف در درون دولت فرانسه و اردوگاه غرب خبر داد.

كد خبر : ۴۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


آرامش پاستور در یک روز بارانی

حیاط امروز پاستور متاثر از هوای بارانی و سرد پاییز کم خبر و آرام بود و تعداد اندکی از دولتمردان در میان خبرنگاران حاضر شدند و پاسخگوی سؤالات آنان بودند.

كد خبر : ۴۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


سران فتنه به خاطر رافت اسلامی اعدام نشدند/ انتقاد از برخی عزل و نصب‌های دولتی

خطیب موقت نماز جمعه تهران ضمن انتقاد از برخی عزل و نصب‌ها در وزارتخانه‌ها، گفت: در حال ‌حاضر عده‌ای با داس مشغول دروی نیروهای انقلابی هستند حال باید از رئیس جمهور پرسید که آیا از این مسائل خبر دارد یا خیر.

كد خبر : ۴۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۱


اعضای سازماندهی شده بسیج از مرز 20میلیون نفر گذشت/ هیچ حجتی برای سازش با دشمن نداریم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تعداد اعضای سازماندهی شده بسیج در مردادماه امسال از مرز 20میلیون نفر عبور کرد.

كد خبر : ۴۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۱


شعار لبیک یاحسین(ع) را در مقابل گزینه نظامی روی میز قرار می‌دهیم

مفسر عالی قرآن با بیان این که مذاکرات بالاخره به سود ایران خاتمه می‎یابد عنوان کرد: اگر آمریکایی‎ها گزینه نظامی را روی میز می‎گذارند ما هم شعار لبیک یا حسین(ع) را روی میز می‎گذاریم تا ببینیم چه کسی حرف آخر را خواهد زد.

كد خبر : ۴۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


صد روز اول دولت، خشت اول معمار

امروز چنین احساس می‌شود که دولت یازدهم در شخص آقای ظریف و وزارت امور خارجه خلاصه شده و دیگر وزرا همه در حاشیه هستند

كد خبر : ۴۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


ایستادگی در برابر زیاده خواهیها شاخص حرکت مسئولان باشد/ تقدیر از تیم مذاکره کننده ایران

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه رئیس جمهور در خصوص روند مذاکرات هسته‌ای، ضمن تقدیر از هیئت مذاکره کننده کشورمان تأکید کردند: ایستادگی در برابر زیاده خواهیها همواره باید شاخص خطّ مستقیم حرکت مسئولان این بخش باشد.

كد خبر : ۴۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۳


ظریف: غنی سازی برای ایران به رسمیت شناخته شد/ کری: غنی سازی برای ایران به رسمیت شناخته نشده است؛ این یک غنی سازی با مدت محدود است/ توقف پیشرفت در برنامه هسته‏ای و غنی‌سازی بالاتر از 5 درصد در ازای آزادسازی 4 میلیارد دلار اموال بلوکه

ایران و 1+5 پس از پنج روز مذاکره لحظاتی پیش به توافق دست یافتند. این خبر را سخنگوی «کاترین اشتون» اعلام کرده است.

كد خبر : ۴۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۳


ایستادگی در برابر زیاده خواهیها شاخص حرکت مسئولان باشد

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه رئیس جمهور در خصوص روند مذاکرات هسته‌ای، ضمن تقدیر از هیئت مذاکره کننده کشورمان تأکید کردند: ایستادگی در برابر زیاده خواهیها همواره باید شاخص خطّ مستقیم حرکت مسئولان این بخش باشد.

كد خبر : ۴۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۴


روحانی در گزارش ۱۰۰ روزه به مردم چه می‌گوید؛ بهبود معیشت یا اعلام وضعیت؟

اولین هفته آذرماه موعدی است که قرار است رئیس‌جمهور گزارش ۱۰۰ روزه اقتصاد را به مردم ارائه کند، حال آنکه این ابهام باقی است که دولت گزارش ۱۰۰ روزه بهبود معیشت را به مردم ارائه خواهد کرد یا می‌خواهد به اعلام وضعیت موجود بپردازد؟

كد خبر : ۴۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۴


غنی‌سازی هرگز متوقف نمی‌شود/ فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها اجرا می‌شود/ همه مشکلات به خاطر تحریم نیست/ دولت را نقد کنید

رییس جمهور با بیان اینکه حق هسته‌ای ما با قدرت بیشتر اجرایی می‌شود، گفت: هیچ وقت شاهد توقف غنی‌سازی در ایران نخواهیم بود و غنی‌سازی خط قرمز ما محسوب می‌شود.

كد خبر : ۴۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


سوالاتی که بی‌پاسخ ماند/اعتراف اصلاح طلبان به عدم ارائه گزارش 100 روزه از سوی رئیس‌جمهور

لازم است یک بار دیگر آقای روحانی سخنان خود را مرور کند ؛ شاید به این نتیجه برسد که لازم است گزارش عملکرد واقعی دولت در مدت 100 روز را طبق وعده ‌اش به مردم ارائه دهد چرا که سخنان شب گذشته هیچ شباهتی به ارائه گزارش نداشت.

كد خبر : ۴۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


سیاست اصولی ایران در حمایت از مقاومت تغییر نمی کند/ به عربستان سفر خواهم کرد

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: سیاست جمهوری اسلامی ایران در منطقه عدم مداخله در امور داخلی کشورها است و همزمان سیاست ما حمایت از مقاومت در برابر زیاده طلبی های رژیم صهیونیستی است.

كد خبر : ۴۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۷


واکنش فیسبوکی‌ها به گزارش روحانی

برنامه تلویزیونی رئیس جمهور برای ارائه گزارش عملکرد ۱۰۰ روزه دولت، به محاکمه شبانه احمدی‌نژاد و همکارانش در روزی تبدیل شد که قرار بود رئیس دولت سابق صبح آن روز در دادگاه حضور یابد.

كد خبر : ۴۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۷


زمان توزیع دو بسته کالایی اعلام شد/4 کالای اساسی در اولویت توزیع

پس از آنکه که معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور از تأمین ریالی توزیع دو بسته کالایی در بین مردم خبر داد، یک مقام مسئول در وزارت صنعت گفت: چهار کالای برنج، روغن، گوشت و مرغ در اولویت توزیع قرار دارد.

كد خبر : ۴۸۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۸


اختتامیه مسابقات نقاشی عاشورا در ازنا

مراسم اختتامیه مسابقات نقاشی عاشورا در مسجد باب الحوائج ازنا برگزار شد.

كد خبر : ۴۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


روایت آلبرایت از دستاوردهای مهم آمریکا در توافق ژنو/ کمک 550 میلیاردی دولت برای مقابله با گرد و غبار/ دعوت از ایرانیان برای رأی دوباره به روحانی

استقبال شهروندان از تیتر دولت در زنگ حساب انشاء خواند،سفر 4 روزه یک مسئول دولتی با هواپیمای اختصاصی،دعوت از ایرانیان برای رأی دوباره به روحانی،افراد شنودگذار در دفتر مرا دستگیر کنید،رزمایش پس از توافق هسته‌ای! و...از جمله خبر ویژه های برخی روزنامه های،روز شنبه هستند که میتوانید از اینجا بخوانید.

كد خبر : ۴۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


معتقد به قطع یارانه نیستم/نظرات دولتهای سازندگی و اصلاحات در مورد هدفمندی یارانه ها منطقی نبود

استاد دانشگاه تهران گفت: دولت های سازندگی و اصلاحات هم درباره یارانه نظراتی داشتند اما راه حلی که ارائه می دادند از نظر مجلس منطقی نبود چون صرفا از طریق واژه مبهم اصلاح قیمت‌ها یا آزاد سازی قیمت‌ها آن را مطرح می کردند در حالی که ضعف اصلی نظارت بر ساخت و ساز و معماری که انرژی را هدر می داد، بود.

كد خبر : ۴۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


نخستین دوره آموزش تخصصی غیرحضوری شبهه‌ شناسی روحانیان مستقر شهرستان ازنا

کارشناس امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ازنا با اعلام این خبر،گفت: نخستین دوره آموزشی نخصصی غیرحضوری شبهه شناسی و شیوه های پاسخگویی ویژه روحانیان مستقر همزمان با سراسر کشور در این شهرستان هم برگزار می‌شود.

كد خبر : ۴۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


لاریجانی یک مصوبه دیگر دولت دهم را مغایر قانون اعلام کرد

رئیس مجلس در نامه‌ای به رئیس‌جمهور مصوبه دولت دهم مبنی بر «افزایش امتیازات موضوع فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری در مورد کارکنان مشمول این قانون در سازمان دامپزشکی کشور» را مغایر قانون اعلام کرد.

كد خبر : ۴۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


حل مشکلات کشور تنها با همکاری و تعامل مجلس و دولت امکان‌پذیر است

رییس جمهور در دیدار مجمع نمایندگان استان مازندران گفت: حل مشکلات کشور تنها با همکاری و تعامل مجلس شورای اسلامی و دولت امکان‌پذیر است.

كد خبر : ۴۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


وعده ناممکن لغو تمام تحریمها و توطئه های شوم

پررنگ سازی "تحریمها" فعلاً آخرین و به زعم آمریکا کاراترین سلاح علیه مردم ایران است.

كد خبر : ۴۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


از ارشاد روحانی تا ارشاد احمدی‌نژاد

آقای روحانی که قائلند در در این صد روز ، در حال امنیتی زدایی از پدیده های فرهنگی هستند گویا فراموش کرده‌اند که وزارت ارشاد ایشان در حوزه سینما (مجوز دادن به فیلم ها و حمایت از عناصر فرهنگی ، موضوع خانه سینما و ...) و در حوزه موسیقی ( حمایت از گروه سگ های زرد و...) و در حوزه رسانه های دیجیتال (همین مصداق باربی و ... ) در حال طی کردن همان مسیری است که وزارت ارشاد احمدی نژاد در دو سال پایانی خود طی می کرد ؟

كد خبر : ۴۹۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


همه چیز درباره توافقنامه هسته‌ای ایران و ۱+۵

هنوز مسئله به خودیِ خود برای بسیاری از ما پیچیده و مبهم است. اما عواملی وجود دارد که ابهام و پیچیدگی این مسئله را افزایش می‌دهد؛ و آن هم بیشتر از سوی آن دسته از رسانه‌هایی است که از باژگون‏ نماییِ حقیقت به منفعت می‌رسند.

كد خبر : ۴۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


دعوت یک روزنامه از احمدی نژاد برای مناظره!

یک روزنامه با گرایش های دولتی طی یادداشتی از احمدی نژاد خواست تا با او به مناظره بپردازد.

كد خبر : ۴۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


چرا روحانی در افتتاح پروژه‌ای که سرهنگ‌ها به اتمام رساندند حضور نیافت؟

پروژه های عظیم ساخت سد، پل، تونل، پتروشیمی تا آب رسانی و مدرسه سازی در مناطق محروم خدماتی است که همه مرهون زحمات شبانه روزی کسانی است که در قرارگاه خاتم الانبیا فعالیت می کنند.

كد خبر : ۴۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


آری اکنون وقت محاکمه است، نه مناظره! / جرم سران فتنه چیست؟

آری اکنون به زعم همگان وقت «محاکمه» است؛ اما آسیاب به نوبت! اگر قرار به محاکمه هم باشد اولویت با کسانی است که دانسته شرایط فتنه را فراهم نمودند و به آن دامن زدند.

كد خبر : ۴۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


استفاده از فتنه‌گران در دولت عدول از خط اعتدال است

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: آقای روحانی شعار اعتدال ، عقلانیت و تدبیر سردادند لذا انتظار می رود از افراد انقلابی و دلسوز به عنوان یکی از شاخصه های اعتدال در دولت یازدهم آن هم بدون جناح بندی سیاسی خاصی استفاده شود .

كد خبر : ۴۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


حوزه های علمیه از سرچشمه جوشان و زلال وحی برخورداراند

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی؛ امام جمعه مردم خرم آباد، در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید حوزه علمیه خواهران خرم آباد گفت: حوزه های علمیه از سرچشمه جوشان و زلال وحی همواره استفاده می کنند و این یک پشتوانه قوی برای حوزه های علمیه است.

كد خبر : ۴۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


پنج اتحادیه دانشجویی با صدور بیانیه‌ای درباره حضور رئیس‌جمهور در مراسم ۱۶ آذر، لغو سخنرانی نمایندگان اتحادیه‌ها در این مراسم را توهین و اهانت به دانشجو در روز دانشجو دانستند/'هدف از این حضور شنیدن مطالب دانشجویان است نه یک حضور تشریفاتی'

پنج اتحادیه دانشجویی با صدور بیانیه‌ای درباره حضور رئیس‌جمهور در مراسم ۱۶ آذر، لغو سخنرانی نمایندگان اتحادیه‌ها در این مراسم را توهین و اهانت به دانشجو در روز دانشجو دانستند/ 'هدف از این حضور شنیدن مطالب دانشجویان است نه یک حضور تشریفاتی'.

كد خبر : ۴۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


از واکنش روحانی به شعار "فتنه‌گر منافق، اعدام باید گردد" تا فریادهای "مرگ بر آمریکا" دانشجویان

حضور رییس جمهور در دانشگاه شهید بهشتی به مناسبت روز دانشجو، با حاشیه هایی همراه بود.

كد خبر : ۴۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


فتنه گران باید محاکمه شوند

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به شعارهای حاشیه ای مراسم شانزده آذر، بر ضرورت محاکمه فتنه گران تاکید کرد.

كد خبر : ۴۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


نمایندگی باتری حسن روحانی در مازندران+عکس

سایت بلاغ، از سایت های محلی استان مازندران، تبلیغی از یک نمایندگی باتری در ساری را با عنوان نمایندگی باتری"حسن روحانی"در بخش تبلیغات خود قرار داده است.

كد خبر : ۴۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷


توافق «ژنو» فرصتی برای همکاری راهبردی با ایران به وجود آورد/آمریکا در سیاست خاورمیانه‌ای خود تجدیدنظر کند

یک روزنامه آمریکایی در گزارشی به توافق اخیر «ژنو» اشاره کرد و نوشت که توافق با ایران گرچه خشم بسیاری از جنگ‌طلبان در خاورمیانه را برانگیخت اما فرصتی را برای ایجاد روابط حسنه و در نهایت همکاری راهبردی با ایران به وجود می‌آورد.

كد خبر : ۴۹۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۸


امواج نشاط آفرین «ما می‌توانیم» را تقویت کنید/ سرعت چرخه پیشرفت علمی کشور بیشتر شود

حضرت آیت الله خامنه ای همه مسئولان کشور به ویژه وزیران آموزش عالی و بهداشت و درمان را موظف کردند همه تلاش خود را بکار گیرند تا چرخه پیشرفت علمی کشور کند نشود و هر روز توسعه و سرعت بیشتری یابد.

كد خبر : ۵۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


وضعیت نامعلوم حضور جک استراو در ایران/ آیا جک استراو به ایران می‌آید؟

درحالی‌که برخی از نمایندگان از لغو سفر جک استراو به ایران خبر می دهند، رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس اعلام کرد: سفر جک استراو به ایران لغو نشده است.

كد خبر : ۵۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


دولت پیر ریسک‌پذیر نیست/ کاش روحانی صادقانه گزارش می‌داد/ پیگیر پرونده بابک زنجانی بودم/ یزدان‌پناه زنده است/ صادرات نفت در دولت روحانی کاهش یافت

بواسطه تغییرات گسترده در وزارت نفت و عدم آشنایی تیم جدید با پیچیدگی‌های تحریم و کنار گذاشتن افراد با تجربه از تیم قبلی، صادرات نفت در دولت یازدهم نسبت به اواخر دولت دهم کاهش چشمگیری داشته است.

كد خبر : ۵۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


موشک‌های سپاه به اسرائیل می‌رسد/ حرف‌های ظریف درباره مسائل نظامی درست نیست/ در مذاکرات امتیازات حداکثری دادیم و حداقلی گرفتیم

موشک‌های سپاه به اسرائیل می‌رسد/ حرف‌های ظریف درباره مسائل نظامی درست نیست/ در مذاکرات امتیازات حداکثری دادیم و حداقلی گرفتیم

كد خبر : ۵۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


قلعه‌نویی:مقابل تیم جناب سرهنگ بازی کردن سخت است/از مصدومیت کبه ناراحتم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:مقابل تیم جناب سرهنگ بازی کردن سخت است. یاوری به گردن فوتبال ما حق دارد و تیم های او شاخص های دوندگی دارند.

كد خبر : ۵۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۲


فتوای رهبر معظم انقلاب در مورد فیس‌بوک/ واکنش "فرناندا لیما" به اعتراض فیس‌بوکی ایرانیان/ انتقاد هاشمی رفسنجانی از غیبت روحانی

فتوای رهبر معظم انقلاب برای فیس‌بوک، دولت ساختمان‌هایش را ۹۷ میلیارد تومان اجاره می‌دهد، انتقاد هاشمی رفسنجانی از غیبت روحانی، کارکنان تابناک اعتصاب کردند، واکنش "فرناندا لیما" به اعتراض فیس‌بوکی ایرانیان، اعتراض نماینده پارلمان مکزیک با با برهنه شدن! و ... از جمله اخبار جذاب بسته خبري امروز است.

كد خبر : ۵۰۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


سلاح کشتار جمعی جزو دکترین دفاعی ایران نیست/ «ما می‌توانیم» شعار حقی است

رئیس جمهوری اسلامی ایران گفت: ملت ایران هیچ گاه سلاح کشتار جمعی را جزو منافع ملی خود نمی داند و این موضوع در دکترین دفاعی ما جایی ندارد.

كد خبر : ۵۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۵


مذاکره تلفنی روحانی با اوباما اهرم فشار علیه آمریکا را از بین برد/ماجرای نامه‌ محرمانه خاتمی به آمریکایی‌ها از طریق سفیر سوییس

منوچهر محمدی گفت: خاتمی در سال 2003 از وحشت باز کردن پلمپ تاسیسات هسته ای نامه ای از طریق فرد دیگری به سفیر سوئیس در ایران می دهد که با خفت تمام اعلام کرد که ما نیازی به انرژی هسته ای نداریم و حمایت خود را از حزب الله برمی‌داریم و ما کاری به ماجرای اعراب و اسرائیل نداریم.

كد خبر : ۵۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۵


اظهارات توهین آمیز مشاور رئیس‌جمهور و موج اعتراضات مردمی

چندی پیش محمود سریع القلم، مشاور رئیس جمهور در برنامه ای که توسط موسسه فرهنگی امام موسی صدر برگزار شده بود به نقد پوپولیسم پرداخت که این اظهارات واکنش های اعتراض آمیززیادی را در پی داشت.

كد خبر : ۵۰۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


چرا دولت تدبیر و امید پاسخگوی اظهارات نسنجیده و بی ادبانه مشاورش نیست؟

سریع القلم، مشاور رئیس جمهور، با بیان سخن نسنجیده و توهین به تاکسی داران در هفته گذشته و در ادامه عدم معذرت خواهی از مردم، باعث به وجود آمدن موج اعتراضات تاکسی داران در سراسر کشور طی چند روز گذشته شد.

كد خبر : ۵۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


رفسنجانی: رهبری در سه موضوع حساس به داد ما رسیدند/افخم: تحریم جدید به معنای مرگ توافقنامه ژنو است/هاشمی: شیوه گزارش روحانی شبیه احمدی‌نژاد بود/نادران: برخی اصلاح طلبان بدمستی میکنند

دیدار عراقچی با کاترین اشتون، واکنشها به توهین مشاور عالی رئیس جمهور به رانندگان تاکسی، واکنشها به اظهارات حجاریان درباره انحلال مجلس، برکناری رئیس دانشگاه علم و صنعت و نشست هفتگی سخنگوی دستگاه دیپلماسی از مهمترین اخبار امروز 26 آذر 1392 هستند.

كد خبر : ۵۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


روحانی حتی اگر بخواهد، مجاز نیست فعالیت فتنه گران را تسهیل کند

کیهان در خبرهای ویژه خود نوشت: آقای روحانی حتی اگر هم می‌خواست، مجاز نبود فعالیت دوباره سران فتنه را تسهیل کند و از این جهت کوتاهی مسئولان ذی‌ربط وزارت ارشاد در قبال تحرک برخی نشریات زنجیره‌ای برای از انزوا در آوردن برخی از سران فتنه (نظیر خاتمی) نیز غیرقانونی و مستوجب مواخذه است.

كد خبر : ۵۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۸


غربی ها چه بر سر ایران آوردند؟

استعمارگران سعی کرده اند در طول زمان برعلیه ایران و جمهوری اسلامی که دارای ذخایر معدنی و ثروت های فرهنگی غنی و گسترده و موقعیت استراتژیک و جغرافیایی بسیار حساس و مهم در خاورمیانه و جهان اسلام است اقداماتی را با واسطه و مستقیم انجام دهند که بتوانند خطر قدرتمند شدن ایران را از سر خود دفع کنند.

كد خبر : ۵۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۳


پیاده روی ازنا تا کربلا

حجت الله کامرانی پارسال از ازنا تا کربلا را پیاده رفت او می‌گوید پارسال پس از ۱۸ روز پیاده روی زمانی که وارد کربلا شدم از دور که حرم را دیدم گفتم السلام علیک یا اباعبدالله الحسین و وقتی رفتم جلو دیدم تابلو نوشته بود حرم ابوالفضل العباس(ع) گریه امانم نداد گفتم من چون گفتم باید بیام حرم ابوالفضل(ع) نه خود امام حسین(ع) راضی بوده من اشتباه بروم نه خود ابوالفضل(ع) من را مستقیم آورده حرم خودش.

كد خبر : ۵۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۳


صالحی: رآکتور اراک تعطیل نمی‌شود/ هر وقت طرف غربی شروع به رفع تحریم کرد ایران اقداماتش را شروع می‌کند

رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان با بیان اینکه رآکتور اراک تعطیل نخواهد شد، تاکید کرد که هر گاه طرف غربی شروع به رفع تحریم‌ها کند، ایران نیز اقدامات متقابل خود را شروع خواهد کرد.

كد خبر : ۵۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۴


تحریم را منشأ اصلی فساد می دانم/ تدوین آیین نامه دادرسی الکترونیک/روحانی در دایره اصولگرایان است

وزیر دادگستری گفت: من قبول ندارم که روحانی اصلاح طلب است، خود ایشان هم به اعتدال خود اذعان دارد و ما وی را از دایره اصولگرایان خارج نمی دانیم

كد خبر : ۵۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


تصویب طرح پیشنهادی دکتر روحانی، اقدامی موثر برای توسعه و تقویت صلح جهانی است

استاندار لرستان گفت: تصویب طرح پیشنهادی رییس جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل ، در حقیقت حرکتی موثر و ارزشمند در راستای توسعه و تقویت صلح جهانی و تحکیم مبانی حقوق بشر است.

كد خبر : ۵۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


توضیحات زیباکلام درباره لغو سخنرانی‌اش

در پی لغو مجوز سخنرانی دکتر زیباکلام در شهرستان شهرضا، این استاد دانشگاه توضیحاتی را ارائه کرد.

كد خبر : ۵۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۶


برای فتنه 88 دو دهه برنامه ریزی کردند/حضور فتنه گران در پست های حساس یعنی اخلال در مسیر پیشرفت

باقری لنکرانی عضو جبهه پایداری گفت:وقایع سال88، طراحی یک شبه نبوده بلکه پشتوانه آن دو دهه برنامه‌ریزی برای براندازی نظام بود که با فرصت طلبی در وقایع سال 88 سعی کردند آن را عملیاتی کنند.

كد خبر : ۵۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۶


هاشمی گفته بود اگر از بین اصولگرایان فلانی کاندید شود، من نمی آیم

ولایتی در مورد حضور در انتخابات سال 84 هم گفت: آقای هاشمی گفته بود اگر از بین اصولگرایان فلانی کاندید شود، من نمی آیم. در عین حال گفته بود که اگر اصولگرایان با کاندیداهای متعدد بیایند، من هم در انتخابات حضور پیدا خواهم کرد که در نهایت آقای هاشمی آمد و من هم انصراف دادم.

كد خبر : ۵۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۶


یک خلف‌وعده هاشمی درفتنه88

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: با جمعی از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس با آقای هاشمی ملاقات داشتیم و به ایشان گفتیم مقام معظم رهبری از شما در نماز جمعه تجلیل و احترام کردند، ‌خوب است که تشکری از مقام معظم رهبری داشته باشید. آقای هاشمی گفت: اتفاقاً من پیام تشکر را نیز نوشته‌ام. آماده کرده‌‌ام و فقط می‌خواهم به رهبری نشان بدهم که اگر خوب است در اختیار رسانه‌‌ها قرار دهم. اما خبری از بیانیه آقای هاشمی نشد.

كد خبر : ۵۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


تکاپوی دولتی‌ها برای تغییر ترکیب بهارستان دهم/ روحانی راه احمدی‌نژاد را ادامه می‌دهد؟

این روزها دولت روحانی با حاشیه‌هایی شبیه همان حاشیه‌های احمدی‌نژاد و مجلس روبروست؛ حاشیه‌هایی که قرار دادن آن در کنار اظهارنظر برخی دولتی‌ها، حکایت از خیزی بلند برای تاثیرگذاری بر انتخابات مجلس دهم دارد.

كد خبر : ۵۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


فتنه گران حاضربه پذیرش حقانیت ولایت نشدند/ مذاکره باغرب به معنی آشتی نیست

مذاکرات ایران با غرب به مانند صلح امام حسن(ع) بمعنای آشتی نیست،درفتنه 88 فتنه گران با دانستن واقعیت وراستی ولایت فقیه بدلیل حب حکومت حاضربه پذیرش ولایت نشدند.

كد خبر : ۵۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱


امام رضا(ع) را زیارت کردم و شیعه شدم

«عبدالکامل» نخستین روحانی سیاه‌پوست کامرون می‌گوید: قبلاً اگر یک میلیون تومان هم به من می‌دادند، راضی به پوشیدن لباس روحانیت نمی‌شدم اما الان با افتخار این لباس را بر تن می‌کنم. او آرزو دارد روزی فرارسد که شیعیان کامرون برای خودشان قبرستان مجزا داشته باشند.

كد خبر : ۵۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۲


مردمی که بموقع مکر دشمن را می بینند آسیب نخواهند دید

موسوی نژاد گفت:در هر حرکت و انقلابی فراز و نشیب هایی است اگر آحاد مردم معیارهای اصلی حرکت را فراموش نکنند و به موقع مکر دشمن را ببینند آن مردم هیچگاه آسیب نخواهند دید.

كد خبر : ۵۲۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۳


راهکار خاتمی برای پیروزی در انتخابات مجلس

خاتمی تصریح می کند برای پیروزی در انتخابات مجلس چاره ای جز وحدت اصلاح طلبان با جریان دولتی اعتدال نداریم.

كد خبر : ۵۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۴


نگاهی به حضور برادران روسای جمهور در دولت

حضور برادران در کابینه برادر، در دوران ریاست‌جمهوری آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی، سیدمحمد خاتمی و محمود احمدی‌نژاد، مسبوق به سابقه است.

كد خبر : ۵۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۴


«آب سرد» دولت بر پیکر احزاب منحل شده «مشارکت و مجاهدین»

اقدام دولت «تدبیر و امید» با عدم دعوت از احزاب دوقلوی منحل‌ شده مشارکت و مجاهدین به نشست مشترک با وزیر کشور مهر پایانی بر تلاش فتنه گران برای بازگشت به قدرت با نردبان دولت بود.

كد خبر : ۵۲۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۵


تشابهات سیاست خارجه دولت خاتمی و روحانی

زیبا کلام گفت: دولت روحانی به شدت پیگیر آن است که سیاست تنش زدایی هاشمی و خاتمی را در عرصه خارجی دنبال کند.

كد خبر : ۵۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۵


مطهری تصمیم گرفته به عضو جریان فتنه تبدیل شود

واکنش‌های عصبی جریان فتنه به حماسه 9 دی را که بهتر از هر جای دیگر خود را در نطق عوامانه علی مطهری در مجلس نشان داد، باید به حساب ناامیدی آنها از فضای سیاسی و اجتماعی کشور گذاشت.

كد خبر : ۵۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


روحانی: در مذاکرات هسته‌ای هر طرف احساس باخت کند، مذاکرات را برهم می‌زند

رئیس‌جمهور با بیان اینکه در مذاکرات باید به دنبال بازی برد-برد بود گفت: اگر شرایط برد-باخت حاکم شود ادامه نمی‌یابد و هر طرف که احساس باخت کند توافق را به هم می‌زند.

كد خبر : ۵۲۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۷


ایدز ، طاعون بزرگ

تعدادشان طی 12 سال گذشته9برابر شده است، همانطور که سید حسن قاضی زاده می گوید، ایدز طاعون است.

كد خبر : ۵۲۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


قول رئیس‌جمهور به مجلس برای ارائه تبصره‌ای جهت اجرای هدفمندی

یک عضو کمیسیون تلفیق مجلس با اشاره به جلسه امروز رؤسای کمیسیون‌های مجلس و اعضای تلفیق با رئیس‌جمهور، معاون اول و معاونت برنامه‌ریزی جهت رسیدن به نقطه مشترکی برای اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها گفت که در این جلسه آقای روحانی قول داد که منابع درآمدی و هزینه‌کرد هدفمندی در سال 93 را در قالب تبصره‌ای به کمیسیون تلفیق ارائه دهد.

كد خبر : ۵۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


مردم دوران پهلوی پدر و پسر را فراموش نمی‌کنند/پاسبان پهلوی به زنان حمله می‌کرد

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: مردم دوران پهلوی پدر و پسر را فراموش نمی‌کنند، چه جنایاتی کردند، چه روزهای سختی بر ملت گذشت، 17 دی روز کشف حجاب بود، حجاب را برداشتند در صورتی که حجاب یکی از اصول اساسی بود، از این رو به اسلام ضربه زدند و این ضربه از سوی پهلوی پدر اعمال شد، صحنه‌های آن روز از یادم نمی‌رود، پاسبان پهلوی به زنان حمله می‌کرد، چادرها را برمی‌داشت و پاره می‌کرد.

كد خبر : ۵۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۰


احتمال حملات هوایی روسیه به عربستان و قطر/ کاخ های شنی عربستان در حال ریزش

علی حیدر امیری؛ استاد دانشگاه و کارشناس مسائل خاورمیانه در مورد سیاست های خاص اخیرعربستان درقبال منطقه ونگاه دولت ایران در این باره گفت: رابطه با عربستان قرار بود جزء سیاست های خارجی دکتر روحانی باشد و قرار شد رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام هم با ملک عبدالله دیداری داشته باشد، اما قضایای اخیر مقداری وضعیت را پیچیده کرده است.

كد خبر : ۵۳۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۲


اصلاح‌طلبان گروگان گرفته شده‌اند/ سبد کالای دولت اقتصاد صدقه‌ای است/ ناطق به سیاست بازگردد/ تبدیل خط فتنه به خط سابوتاژ اقتصادی

رئیس ستاد حقوق بشر قوه قضائیه با اشاره به رسیدگی دستگاه قضا به جرائم امنیتی فتنه ۸۸ گفت: خروج علیه حکومت مشروع اتهام سنگین سران فتنه است؛ هرچند دشمن هنوز ناامید نشده است و می‌خواهد اذناب فتنه را به هم ببافد.

كد خبر : ۵۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


ماجرای «عملیات ال.عال» علیه اسرائیل در ایران

خاطرات عزت‌شاهی همانند خودش که یکی از مهمترین زندانیان ساواک محسوب می‌شود از اهمیت ویژه‌ای در تبیبن تاریخ معاصر ما برخورددار است. آنچه می‌خوانید گوشه‌ای از خاطرات او درباره عملیاتی ضد صهیونیستی در تهران است که خود او مسول آن شناخته شد.

كد خبر : ۵۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


ساخت خانه عالم باعث رشدفرهنگی مناطق روستایی است

مسئول اداری - مالی تبلیغات اسلامی الیگودرز گفت: ساخت خانه‌های عالم تحول مهمی در امور فرهنگی و مذهبی روستاها ایجاد کرده است.

كد خبر : ۵۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۵


جلسه اصلاح‌طلبان برای انتخابات آینده با حضورخاتمی، توفیقی و زنگنه+جزئیات

روز سه‌شنبه جلسه‌ای با حضور برخی از وزیران دولت خاتمی و برخی مسئولین از جمله توفیقی مشاور وزیرعلوم و بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت و با حضور محمد خاتمی در سالن اجتماعات رایزن در منطقه دارآباد تهران برگزار شد.

كد خبر : ۵۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۸


شگفت زدگی جک استرا از دیدن تهران!

جک استراو، وزیر خارجه پیشین انگلیس و رئیس کمیته مشترک دوستی ایران و انگلیس که اخیرا به تهران سفر کرده بود، در یادداشتی که روز جمعه در روزنامه ایندیپندنت منتشر شد، از آمریکا خواست تا از فرصتی که برای مذاکره با ایران دارد برای توافق نهایی استفاده کند.

كد خبر : ۵۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۹


پشت پرده عدم واکنش به استیضاح پیرمرد کابینه/تلاش دولت برای برکناری نعمت زاده با هزینه مجلس

ازابتدای تشکیل کابینه یازدهم تا کنون یکی از حاشیه ساز ترین وزرای دولت بدون تردید سکاندار کهنسال عرصه صنعت و معدن است که عدم واکنش دولت به استیضاح وی از سوی نمایندگان حکایت از تصمیم دولتی‌ها برای پیاده کردن نعمت زاده از قطار دولت دارد. پیاده کردنی که ظاهرا معاونت پارلمانی رئیس جمهور می خواهد بلیط آن را از جیب مجلس حساب کند.

كد خبر : ۵۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۳۰


هاشمی: از روحانی دلخورم/ الویری: روحانی مطالبات اصلاحات را محقق نمی‌کند/ باهنر: عبور از روحانی را کلید زده‌اند

اصلاح طلبان در حالی که با چالشی به نام ائتلاف با دولت سر وکار دارند، با محوریت موسوی خوئینی ها،خاتمی و هاشمی در حال برنامه ریزی برای انتخابات آینده مجلس هستند. برنامه هایی که موسوی خوینی ها آن را تشریح کرده و برخی از چهره های سیاسی نیز از همگرایی اعتدالیون با اصلاح طلبها در انتخابات آینده اظهار نا امیدی کرده اند.

كد خبر : ۵۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


اعتراض ظریف در روزنامه های اصلاح طلب

روزنامه های اصلاح طلب و دولتی در 2 بهمن ماه با محور قرار دادن اعتراض ظریف به تصمیم بان کی مون و علت های پس گرفتن این دعوت به این موضوع پرداختند.

كد خبر : ۵۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


امید چندانی به نشست ژنو ۲ ندارم/ کسانی که بی‌ثباتی را به وجود آوردند در اجلاس حضور دارند

رئیس‌جمهور با بیان اینکه اگر اجلاس ژنو ۲ به صلح در سوریه کمک کند خوشحال می‌شویم، گفت: از مجموعه علائم امید چندانی به این اجلاس ندارم چون کشورهایی در آنجا هستند که بی‌ثباتی را آنها به وجود آورده‌اند.

 

كد خبر : ۵۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


تغییر شاهرگ‌ها تمام شد؛‌ انتصابات به مویرگ‌های دولت رسید

با وجود برکناری بیش از دو هزارو پانصدتن از مدیران دستگاه‌های دولتی در طی شش ماه اول دولت روحانی، جریان اصلاح‌طلب از این برکناری‌ها راضی نشده و خواستار انتصاب نیروهای هم‌سوی خود حتی تا سطح مویرگ‌های بدنه دولت شده است.

كد خبر : ۵۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


روحانی:اروپایی‌ها به دلیل کاهش تعاملات با ایران ضرر کرده‌اند

رئیس جمهوری در بدو ورود به فرودگاه زوریخ به منظور شرکت در چهل و چهارمین اجلاس مجمع جهانی داووس در گفتگو با واحدمرکزی خبر برخی از اهداف سفر خود را تشریح کرد.

كد خبر : ۵۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


داووس محلی برای اسکی با کت و شلوار/ جهانی شدن با حضور در داووس

آیا حضور در نشست داووس، به عنوان یکی از مهم ترین اندیشکده های لیبرالیسم و سرمایه‌داری به منزله پذیرش «جهانی شدن» است؟

كد خبر : ۵۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


واکنش مجلسی‌ها به سیاسی‌کردن حادثه آتش‌سوزی

دستور خوبی از سوی رئیس جمهور صادر شد ولی باید در موارد مشابه نیز چنین موضعی گرفته شود، هنوز عامل...

كد خبر : ۵۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


همایشی بنام تدبیر به قصد تخریب!

در همایش حامیان دولت" تدبیر و امید"، اعتدال جای خود را به تخریب در دولت یازدهم داد.

كد خبر : ۵۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


از روحانی و لاریجانی خواستم هاشمی را منصرف کنند/درخواست برای رد صلاحیت احمدی‌نژاد

مشاور دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه در رای گیری نهایی آقای هاشمی رأی نداشت، گفت: با آقای علی لاریجانی و آقای روحانی صحبت کردم و گفتم اگر می شود شما به آقای هاشمی بگویید تا انصراف دهد اما هر دوی آنها گفتند که وی قبول نکرده است.

كد خبر : ۵۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۴


بازگشایی سفارت آمریکا، در روزنامه های اصلاح‌طلب و دولتی/ ذوق زدگی یک روزنامه از سمت یک زن در آلمان

رسانه های اصلاح طلب و دولتی اولین تیتر خود را به اظهارات روحانی اختصاص داده اند و بیشتر با محور بازگشایی سفارت آمریکا در ایران، این اظهارات را بازتاب داده اند.

كد خبر : ۵۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


من خادم مردم ازناهستم/برای رسیدن به اهدافم از جایگاه کسی استفاده نمیکنم

سید مرتضی موسویان پنجمین عضو منتخب و البته جنجالی شورای شهر برای تصدی شهرداری ازنا در پیامی به ازناخبر جواب شایعات را داد.

كد خبر : ۵۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


تعبیرخواب یک صاحب دل برای محمدخاتمی/ بازگشت روحانی با وانت نامه از خوزستان/ برگزاری کنگره حامیان احمدی نژاد درتهران/ آغاز فشارها برعارف برای کاندیداتوری از یزد و...

در جریان سفر استانی حسن روحانی به استان خوزستان، بساط نامه نگاری وعریضه نویسی داغ بوده به گونه ای که بخش قابل توجهی از مردم برای رساندن نامه هایشان در اطراف کاروان ماشین های حامل هیات دولت جمع شده بودند. گفته می شود بیش از یک وانت نامه از مردم خوزستان دریافت شده اما هنوز راهکاری برای پاسخ به نامه های مردم ارائه نشده است.

كد خبر : ۵۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


اجلاس داووس کلاً بر ژنو دو سایه انداخت/مسئله سوریه با اینگونه اجلاس‌ها حل و فصل نمی‌شود

رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه اجلاس داووس کلا بر اجلاس ژنو۲ سایه انداخت، گفت: مسئله سوریه با اینگونه اجلاس‌ها حل و فصل نمی‌شود.

كد خبر : ۵۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


یک کشور دیگر تحریم های ایران را لغو کرد

وزنامه سوئیسی نویه زوریخر سایتونگ، ساعتی بعد از دیدار روسای جمهوری ایران و سوئیس در حاشیه اجلاس داووس، از لغو تحریم های اقتصادی این کشور علیه ایران خبر داد.

كد خبر : ۵۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


جان‌کری: توافق اجرا نشود حمله می‌کنیم/ کدام وزیر دولت از ابطال انتخابات می‌گفت؟

رفتار آمریکایی‌ها به عنوان اصلی‌ترین طرف ایران در توافق ژنو، در قبال این توافق و پلمب تاسیسات هسته‌ای ایران است. همزمان با پلمب آبشارهای غنی‌سازی 20 درصدی و آغاز از بین رفتن ذخیره 196 کیلوگرمی اورانیوم 20 درصد، آمریکایی‌ها در اقدامی زشت...

كد خبر : ۵۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


اسرائیل در صورت دیوانگی علیه ایران پاسخی پشیمان کننده می‌گیرد/از تهدید نمی‌ترسیم

رئیس‌جمهمور گفت: جمهوری اسلامی ایران به طور کامل برای مذاکره و اعتمادسازی آماده است، اما نه از تهدید می‌ترسیم و نه زبان تهدید در مواجهه با ایران کارگر است.

كد خبر : ۵۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶


یک سبد کالا؛ صدها سبد غوغا

دو ماه از شبی که رئیس‌جمهور در گزارش 100 روزه خود از برنامه دولت برای اعطای دو سبد کالایی به مردم تا پایان سال خبر داد، می‌گذرد. در این مدت، افکار عمومی با انبوهی از اخبار و مطالب متعدد و بعضا متناقض از سوی مسئولان دولتی درباره جزئیات این سبد کالایی مواجه بوده است.

كد خبر : ۵۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶


جسارت آمریکا از کجا ناشی می شود/ کوتاه دستان زبان دراز

متأسفانه باید گفت؛ جسارت آمریکا از برخی وادادگی‌ها و پیام‌های خوشبینانه رئیس‌جمهور محترم و شماری از دولتمردان ریشه گرفته است.

كد خبر : ۵۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۷


تلاش اصلاح‌طلبان شورای شهر برای جلوگیری از تدفین شهدای گمنام/فروش پارچه با تصاویر مستهجن/شرب‌خمر فرزندان مسئول ارشد دانشگاه آزاد در دوبی/نظر حجاریان در مورد خاتمی، روحانی و احمدی‌نژاد

خبرنگاران شبکه اطلاع رسانی دانا در طول روز از اخباری مطلع می‌شوند که این اخبار در قالب بسته‌های خبری تحت عنوان "محرمانه‌های دانا" به صورت هفتگی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۵۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۷


از ابهامات ژنو تا محرومیت خبرنگاران از سفر به کوهستان های "داووس"

مجمع جهانی اقتصاد در منطقه کوهستانی داووس سویس در این دوره به دلیل حضور ایران با حاشیه هایی رو به رو بود.

كد خبر : ۵۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۷


نامه 772 روزنامه نگار به روحانی/ بازگشت افراطیون با نام روزنامه نگار

امروز 7 بهمن ماه، ۷۷۲ نفر از فعالان و روزنامه‌نگاران کشور در نامه به حسن روحانی؛ خواستار بازگشایی انجمن صنفی روزنامه‌نگاران شدند.

كد خبر : ۵۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸


خشم یهودی‌ها از کاریکاتور اکونومیست درباره مذاکره با ایران + عکس

این کاریکاتور از سنگ‌اندازی کنگره آمریکا بر سر راه تمایل اوباما به بهبود روابط با ایران در دوره حسن روحانی حکایت می‌کند که البته بر روی نماد کنگره، ستاره داوود به عنوان نماد یهودیان دیده می‌شود.

كد خبر : ۵۵۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸


عیسی کلانتری کشاورزی را نابود کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: عیسی کلانتری یک آدم فرصت طلب، یک عنصر افراطی است که عقده مسئولیت دارد 12سال وزیر کشاورزی بود کشاورزی را نابود کرد و بعد از اینکه در دولت خاتمی کنار گذاشته شد باعث خوشحالی خیلی از اصلاح طلبان شد.

كد خبر : ۵۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸


نهم بهمن در آینه تاریخ معاصر ایران

امروز چهارشنبه برابر با نهم بهمن 1392هجری خورشیدی، بیست و هفتم ربیع الاول 1435 هجری قمری و بیست و نهم ژانویه 2014 میلادی است. 35 سال پیش در چنین روزی، امام خمینی(ره) در سخنانی فرمودند: من در نخستین فرصتی که پیدا کنم به ایران می روم و در اولین قدم دولتی مبتنی بر رأی مردم ایجاد می کنم.

كد خبر : ۵۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


روزنامه های اصلاح طلب توپ را در زمین لاریجانی انداختند

امروز نیز مانند روزهای گذشته رسانه های اصلاح طلب و دولتی محور های مشترکی را دنبال می کردند که این رسانه ها با انتشار اظهارات افخم مبنی براینکه "نمایندگان اطلاعات را از لاریجانی بگیرند" سعی در برداشتن فشارهای مجلس از روی تیم مذاکره کننده برای افشای سند جامع مذاکره داشتند.

كد خبر : ۵۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


جهانگیری استعفا داده/ نوبخت معاون اول می‌شود/نجفی به سازمان مدیریت می‌رود/صالحی امیری جایگرین نجفی می‌شود

یک منبع آگاه از استعفای جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور خبر داد و اظهار داشت: دلیل این استعفا وجود برخی از اختلافات جهانگیری با رئیس جمهور بوده است.

كد خبر : ۵۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


دیدار اردوغان با رهبر معظم انقلاب +عکس

رهبر انقلاب اسلامی عصر دیروز چهارشنبه در دیدار نخست وزیر ترکیه، «برادری ، محبت و دوستی» کنونی دو کشور را در قرنهای اخیر، بی نظیر خواندند و تأکید کردند: ظرفیتهای گسترده دو طرف، زمینه مساعدی برای گسترش و تعمیق هرچه بیشتر روابط است.

كد خبر : ۵۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۰


حول محور ولایت، با اتحاد کامل از خون شهدا پاسداری کنیم

رئیس دادگستری ازنا گفت: ما باید حول محور ولایت و با اتحاد و همدلی کامل از خون شهدا و نظام اسلامی پاسداری کنیم.

كد خبر : ۵۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۳


حضور رئیس‌جمهور و کابینه در حرم امام (ره)

در سی و پنجمین سالگرد انقلاب اسلامی رئیس جمهور و اعضای هیات دولت صبح امروز با حضور مرقد بنیانگذار انقلاب اسلامی با آرمان های امام خمینی(ره) تجدید میثاق کردند.

كد خبر : ۵۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۳


نارضایتی از توزیع سبد کالا و سکوت مسئولان/ شأن مردم حفظ می‌شود؟

گزارش‌های میدانی حکایت از نارضایتی مردم از نحوه توزیع سبد کالایی دارد و این در حالی است که مسئولان وزارت صنعت، وزارت تعاون و سازمان هدفمندی یارانه‌ها هم‌چنان سکوت کرده و در مقابل نارضایتی مردم واکنشی نشان نمی‌دهند.

كد خبر : ۵۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۳


برگزاری همایش مشترک ائمه جماعات با فرماندهان بسیجی در ازنا

همایش مشترک ائمه جماعات مساجد،هیئت امنا و فرماندهان پایگاه مقاومت شهرستان ازنا در سالن اجتماعات سپاه ازنا برگزار شد.

كد خبر : ۵۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۵


فقط کم سوادان از توافق ژنو حرف می‌زنند

رئیس جمهوربا اشاره به برخی انتقادات از توافق ژنو گفت: چرا فقط یک عده معدود کم سواد از جای خاص تغذیه می شوند باید از توافق ژنو حرف بزنند اما اساتید دانشگاه های ما خاموش اند.

كد خبر : ۵۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۵


چالش‌هایی برای یک سبد کالا

به نظر می‌رسد توزیع کالا به این شیوه، کم‌توجهی و نادیده گرفتن کرامت انسانی مردم است. چرا که در برخی از نقاط کشور، به دلیل نبود کالا و صف‌های طولانی مقابل فروشگاهها، مردم دست خالی به خانه‌های خود برگشتند.

كد خبر : ۵۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۵


پیشنهاد شریعتمداری به روحانی برای برگزاری نشستی میان منتقدان و حامیان توافقنامه ژنو

به جناب آقای روحانی و برخی دیگر از دولتمردان محترم که توافقنامه ژنو را «بزرگترین توافق قرن»! و «نتیجه تسلیم قدرت‌های بزرگ»! می‌دانند پیشنهاد می‌کنیم زمینه‌ای برای یک نشست مشترک میان برخی از منتقدان و حامیان توافقنامه یاد‌شده فراهم آورند و هر دو طرف با این شرط که فقط به شواهد مستند از متن توافقنامه تکیه کنند، درباره آن به اظهارنظر بنشینند.

كد خبر : ۵۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶


مروری بر سرمقاله های روزنامه های 16بهمن

روزنامه‌های امروز صبح کشور (شانزدهم بهمن 1392) در گزارش و سرمقاله های خود به اظهارات رئیس جمهور در دانشگاه شهید بهشتی و همچنین انتقاد از سبد کالایی پرداختند.

كد خبر : ۵۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶


اساتید دانشگاه‌های استان فارس در اعتراض به نحوه توزیع سبد کالا به هاشمی نامه نوشتند/چرا ساکتید؟

جمعی از اساتید دانشگاه و مراکز آموزش عالی استان فارس با انتشار نامه ای سرگشاده خطاب به آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از سکوت وی در قبال مشکلات جدی دولت دکتر روحانی به خصوص در موضوع هدفمندی یارانه ها و توزیع سبد کالا انتقاد کردند.

كد خبر : ۵۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶


«بلدم بلدم»، «لغز خواندن» و «قمپز درکردن» دولت مردم را به «آمپــاس» برد؟!

دولت از همان ابتدا با «قمپز درکردن» و «بلدم بلدم کردن» تصمیم گرفت پیرمردی کهنسال را وزیر صنعت، تجارت و معدن کند؛ کسی که حالا به پرحاشیه‌ترین وزیر دولت تبدیل شده.

كد خبر : ۵۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶


آیا هر که منتقد توافقنامه ژنو باشد، بی سواد است؟

اظهارات رئیس جمهور مهر تأییدی است بر حمایت ضعیف دانشگاهیان از روند مذاکرات که بدلیل دستاورد ضعیف این توافقنامه است. در قشر دانشگاهی، قضاوت های متنوع و متفاوتی درباره توافقنامه وجود دارد. بخش بزرگی از انتقادات برآمده از عدم مشورت مناسب تیم جدید با کارشناسان است.

كد خبر : ۵۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶


ماجرای زن بی حجابی که از هاشمی پذیرایی کرد

محمد منتظری می­ گفت: یک روز با آقای هاشمی مهمان بنی­ صدر بودیم. وقت شام، خانمی بدون حجاب شروع به چیدن میز غذا کرد و بعد هم در کنار ما نشست.

كد خبر : ۵۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶


کوتاه آمدیم آمریکا گستاخ شد

روزنامه کیهان: وندی شرمن و دیوید کوهن با حضور در جلسه استماع سنای آمریکا، اظهارات گستاخانه و توهین‌آمیز بی‌سابقه‌ای را درباره ایران و مردم کشورمان مطرح کردند.

كد خبر : ۵۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۷


عذرخواهی روحانی به خاطر توزیع سبد کالا/ به دنبال قطع یارانه کسی نیستیم/نمی‌گوییم کارمان بی‌نقص است

رئیس‌جمهور از مردم به خاطر مشکلات به وجود آمده در توزیع سبد کالا عذرخواهی کرد.

كد خبر : ۵۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۷


نجفی نودو دو مدیر را برکنار کرد و رفت+ اسامی

محمد علی نجفی رئیس سابق سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری در طول مدیریت 5/5 ماهه خود بر این سازمان 92 نفر را برکنار کرد و زود از این سازمان کنار رفت.

كد خبر : ۵۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۷


نیمکت‌نشین محبوب دولت کیست؟

او که با رأی بی‌سابقه مجلس به وزارت اقتصاد رسید نسبت به سایر مردان اقتصادی دولت، کمتر موضع گرفته و کمتر هم جنجال و حاشیه ایجاد کرده و به تغییرات اتوبوسی هم تن در نداده است. او از اقتصاددانان میانه‌رو اصلاح‌طلب محسوب می‌شود که بر منظومه فکری مقام معظم رهبری یعنی پیشرفت و عدالت، تأکید دارد.

كد خبر : ۵۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۷


دیدار مسئولین ازنا با اهالی شهرک المهدی(عج)

در ادامه دیدارهای مسئولین با اهالی شهرستان ازنا ، این بار شهرک المهدی میزبان مسئولین شهرستان ازنا بود که اهالی این منطقه به بیان مشکلات خود پرداختند.

كد خبر : ۵۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۸


تاکید مراجع بر اعتماد نکردن به غرب در مذاکرات و تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی

مراجع معظم تقلید در دیدار وزیر کشور بر ضرورت توجه به ارزش‌های اسلامی، اجرای منویات مقام معظم رهبری، حفظ وحدت در جامعه، عدم اعتماد به غرب، پرهیز از تمایلات شخصی در انتصابات و تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی تاکید کردند.

كد خبر : ۵۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۸


سناریوی ‌جدید اصلاح‌طلبان برای رفع‌حصر سران‌فتنه

گروهی از اصلاح‌طلبان در نظر دارند با تدارک جلسه‌ای با حضور سران اصلاح‌طلب تا پیش از روز ۲۲ بهمن ۹۲ درباره موضوع رفع حصر کروبی و موسوی همفکری کنند.

كد خبر : ۵۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۹


گزیده مطبوعات 20بهمن ماه

روزنامه های صبح امروز تیترهای اصلی خود را به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اینکه "ملت در 22 بهمن اقتدار خود را به جهانیان نشان می‌دهد" و اینکه "منتقدین در قبال دولت با شرح صدربرخورد کنند" اختصاص دادند.

كد خبر : ۵۶۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰


چه کسی وعده آب و برق مجانی را داد؟

سی و چند سال است که دشمنان امام و انقلاب، با وارونه سازی یک خبر و تحریف ماجرا، مدعی هستند که امام خمینی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به مردم ایران قول داده است که آب و برق مجانی می‌شود. دروغگویان حتی مدعی هستند که امام بزرگوار ما، در بدو ورود به وطن یعنی در دوازدهم بهمن سال ۵۷ این وعده را به مردم داده است!
اما رجوع به اصل سخنان امام در بهشت زهرا نشان می‌دهد که اصلا و ابدا چنین وعده‌ای در سخنرانی امام خمینی وجود ندارد و در حقیقت این مساله مربوط است به سخنرانی ایشان در ۱۲ اسفند سال ۵۷ و در مدرسه فیضیه ودر پی مصوبه دولت موقت ....

كد خبر : ۵۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰


روایتی از فتح ژاندارمری بدون شلیک گلوله/ خطبه ای که ژاندارم ها را به عقب راند

حاج مصطفی آسترکی از مبارزان انقلابی و اولین فرماندهان سپاه در شهرستان ازنا است که از حال و هوای روزهای پیروزی انقلاب در شهر ازنا و برگزاری راهپیمایی در آن روزها روایت می کند، روایتی از فتح ژاندارمری بدون شلیک حتی یک گلوله تا خطبه ای که ژاندارم ها را به عقب راند.

كد خبر : ۵۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰


مشاور روحانی کراواتی شد+تصاویر

رئیس‌جمهور باید پاسخ دهد مشاوری که هنوز پروتکل‌های ابتدایی دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران را در پوشش اسلامی - ایرانی رعایت نمی‌کند، چگونه می‌تواند حافظ منافع مردم ایران باشد؟

كد خبر : ۵۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰


تأخیر روحانی و تقصیر ضرغامی/ مُشت مانکن‌ها بسته ماند

روزنامه های امروز تیتر و گزارشهای اصلی خود را به راهپیمایی فردا و دعوت گروه ها و جناح های گوناگون از مردم برای شرکت در این مراسم اختصاص داده اند. حضوراعضای مجمع روحانیون در حرم امام خمینی (ره) نیز تیتر مشترک روزنامه های زنجیره ای اصلاح طلب است.

كد خبر : ۵۶۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


موسوی‌تبریزی: در دین‌داری منتقدین توافق ژنو شک دارم / آمریکا ابرقدرت است

نشست شورای مشورتی اصلاح‌طلبان قم به مامنی برای ابراز نظرات مخالف و مغایر سیاست‌های کلی نظام و دفاع از سران و عوامل فتنه آنهم در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تبدیل شد

كد خبر : ۵۶۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


میزان عیدی کارمندان دولت تعیین شد

میزان عیدی پایان سال همه کارمندان دولت در جلسه هیات دولت تعیین شد.

كد خبر : ۵۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


همه آمدند

متفاوت مثل همیشه، طبق وعده ها، کوچک و بزرگ از هر طیف و جناح، دشمن ستیزتر از گذشته، در یک کلام همه آمده بودند.

كد خبر : ۵۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۳


اصرار‌هایی که کار دست دولت داد/بازرسی نهاد ریاست‌جمهوری، مامور شناسایی مقصر شد

اگرچه سبد کالا با اصرار یکی از مقامات بلند پایه دولتی اجرا شد؛ اما در ادامه و با به وجود آمدن اشکالات زیادی در روند توزیع سبد کالا، نعمت زاده مورد انتقاد صریح روحانی قرار گرفت.

كد خبر : ۵۷۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۳


خاتـــمی و رفقــا عامل اصلی شلوغی راهپیمایی دیروز!

«آشتی ملی»، «رفع کدورت‌ها»، «گذشت»، «نگاه به آینده» و ... این‌ها را این روزها از سوی برخی گروه‌های اصلاح‌طلب فراوان می‌شنویم. حتی تاکید رئیس جمهور روحانی در سخنرانی‌اش در راهپیمایی 22 بهمن بر «آشتی ملی» هم از سوی برخی ناظران و تحلیل‌گران سیاسی در ادامه اظهارات برخی گروه‌های اصلاح‌طلب افراطی تفسیر شد

كد خبر : ۵۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۳


ترک همزمان در سد تحریم و ایران‌هراسی/عبرت‌های 22 بهمن 92

روزنامه‌های امروز کشور (پنجشنبه – 24 بهمن) در گزارش های به دعوت روحانی از حقوقدانان برای نقد توافق ژنو، گزارش شهرداری تهران درباره مرگ دو شهروند در آتش سوزی خیابان جمهوی، احتمال تشکیل وزارت ازدواج و طلاق، دیدار اوباما و اولاند و جلوگیری از سرمایه گذاری در ایران پرداختند.

كد خبر : ۵۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۴


بی‌تدبیری مجلس و دولت، بورس را به کانال 79000 کشاند

چهار اقدام نسنجیده مجلس و دولت طی دو ماه گذشته موجب کاهش شدید شاخص بورس و خروج سرمایه کلان از بورس شد و نارضایتی و اعتراض سهامداران را به دنبال داشت.

كد خبر : ۵۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶


سوءبرداشت هایی از 22بهمن در داخل!/ وقتی علت حضور مردم در 22بهمن هم تحریف می شود

22 بهمن امسال برای ملت ایران فرقی با گذشته نداشته و ندارد، اما اگر برای شما فرقی کرده و گمان می کنید که امیدتان زنده شده و تدابیرتان به نتیجه رسیده است، زهی خیال باطل که ملت ایران همچنان بر عهد خود با امام و رهبری ایستاده اند و هرگز پا پس نمی کشند.

كد خبر : ۵۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۷


گزیده مطبوعات بیست و هفتم بهمن

روزنامه های صبح دومین روز هفته (یکشنبه – بیست وهفتم بهمن) تیتر اصلی خود را به کنفرانس خبری رییس مجلس شورای اسلامی اختصاص دادند.

كد خبر : ۵۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۷


چه کسانی با تحریم، «کاسبی» می کنند؟

«کاسبان تحریم»؛ عبارتی که در ماه‌های اخیر بسامد استفاده از آن توسط برخی افراد و جریانات خاص سیاسی بالا گرفته و حتی مقامات ارشد دولت هم از آن برای حمله به منتقدین خود و اساتید دانشگاه و علمایی که از مذاکرات هسته‌ای و توافق ژنو انتقاد می‌کنند، استفاده می‌کنند.

كد خبر : ۵۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۷


دومین شکست دولت روحانی رقم می خورد؟

موج تایید و تکذیب های استعفای مقامات دولتی چند هفته ای است که دولتی ها را با چالش جدی مواجه کرده است.ماجرایی که بعد از حاشیه های سبد کالا ...

كد خبر : ۵۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۷


گزیده مطبوعات بیست و هشتم بهمن

روزنامه های صبح سومین روز هفته (دوشنبه– بیست وهشتم بهمن) تیتر اصلی خود را گزارش ها و یادداشت هایی درباره احمدی نژاد و مذاکرات وین پرداخته اند.

كد خبر : ۵۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸


خانواده‌ی هاشمی دورگه ای از مردم کرمان و لرستان

قبل از انقلاب اسلامی رئیس جمهور سابق در قم بوده و من همراهش بودم. بعد هم به تهران آمدیم. آنچه شجره نامه خانواده نشان می دهد، در لرستان شخصی به نام «اصلان خان» بوده که حاکم آن منطقه بوده است. او به عقدای یزد، یزد و سپس کرمان منتقل می شود. «حاج هاشم» جد ما که در کرمان ساکن بوده، با این خانواده وصلت می کند.

كد خبر : ۵۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸


حاشیه‌سازی کارگردان فیلم هاشمی برای بختیاری‌ها/مسئول دفتر قالیباف وکیل مدافع توافق ژنو/ حمایت وزارت علوم از احیای انجمن‌های مسئله‌دار/تلاش تکفیری ها برای جذب نیرو از داخل ایران

در طول روز از اخباری مطلع می‌شویم که این اخبار در قالب بسته‌ خبری تحت عنوان "محرمانه‌" به صورت هفتگی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۵۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸


سریال جنجالی را چه کسی تعطیل کرد

نام «سرزمین کهن» این روزها بیشتر از هر سریال دیگری سر زبان‌هاست؛ حتی بیشتر از زمانی که آگهی سریال مرتب از شبکه سه پخش می شد. نه به دلیل کیفیت بالای سریال، که به دلیل اعتراض هایی که بختیاری ها به این سریال دارند و دامنه آن از فیس بوک و تظاهرات خیابانی تا تریبون های رسمی گسترده است

كد خبر : ۵۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸


گزیده مطبوعات بیست و نهم بهمن

بیانات مقام معظم رهبری در جمع مردم تبریز، درو جدید گفتگوهای مقامات ایرانی با 5+1، بازدید رییس جمهور از وزارت نفت و تغییرات گسترده آتی در وزارت خارجه از مهمترین موضوعاتی است که روزنامه های صبح چهارمین روز هفته (سه شنبه – بیست و نهم بهمن) به آن پرداخته اند.

كد خبر : ۵۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۹


چه کسانی چهره آمریکا را بزک می‌کنند؟

نمی توان این سخنان را از رهبری شنید و یاد سخنان جناب روحانی نیفتاد که آقای اوباما را فردی مؤدب و باهوش خطاب کرده بود (و اگر چه توجه داریم که این سخنان را آقای روحانی در مصاحبه با رسانه ی آمریکایی بکار بردند) و یا نمی توان برخی سخنان امثال آقای هاشمی و یا برخی مسئولان را در رد شعار مرگ بر آمریکا و یا تلاش برای دوستی با آمریکا را با این سخنان مقام معظم رهبری و سخنان اخیرشان در لزوم موضع گیری صریح مسئولان در خصوص اصول و آرمان های انقلاب بی ارتباط دانست.

كد خبر : ۵۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۹


گزیده مطبوعات "سی بهمن"

روزنامه های پنجمین روز هفته (چهارشنبه – سی بهمن) تیتر اصلی و برخی گزارش های خود را به سخنان رییس جمهور در جمع هیات های پارلمانی 47 کشور اسلامی و دور جدید مذاکرات هسته ای ایران و گروه 5+1 در وین پرداختند.

كد خبر : ۵۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۳۰


اقتصاد مقاومتی حتی در صورت رفع تحریم ها/فرصتی بزرگ برای پیشرفت کشور

روزنامه های ششمین روز هفته (پنجشنبه – یکم اسفند) تیتر اصلی خود را به ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری اختصاص دادند.

كد خبر : ۵۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۱


دومین جو رسانه ای علیه شهردار تهران در یک ماه اخیر+تصاویر

روزنامه های مدعی اصلاحات در شماره امروز خود به بررسی حضور قالیباف در جلسه هیئت دولت پرداخته و در اقدامی جالب عواقب این حضور را به اطلاع روحانی رسانده اند!

كد خبر : ۵۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۱


گزیده مطبوعات شنبه سوم اسفند

روزنامه های اولین روز هفته (شنبه – سوم اسفند) تیتر و گزارش های اصلی خود را به مذاکرات هسته ای در وین، ارتقای سطح روابط ایران و انگلیس و ابلاغ سیاست های اقتصادمقاومتی و سیاست های جدید دولت برای رفع مشکلات اقتصادی کشور اختصاص دادند.

كد خبر : ۵۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۳


توهین به مقدسات با صدای اعتدال

این توهین دقیقا همان توهینی بود که جبهه ملی مرتکب شد. امام (ره) این جبهه را مرتد اعلام کرد و آینده سیاسی آن را به محاق برد. همانگونه که پیش‌تر گفته شد این «خط امام (ره)» است

كد خبر : ۵۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴


گزیده مطبوعات چهارم اسفند

روزنامه های دومین روز هفته (یکشنبه – چهارم اسفند) مهمترین اخبار خود را به اظهارات علی لاریجانی در گفتگو با روزنامه فیگارو و همچنین ادامه آشوب ها در اوکراین اختصاص دادند.

كد خبر : ۵۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴


دیدار مسئول ارشد وزارت نفت با طرف اماراتی کرسنت/شرکت‌هایی که از بهائیت حمایت می‌کنند/دستور رئیس جمهور به تیم اقتصادی دولت/پیام خاتمی به روحانی برای انتصاب استاندار خراسان رضوی

 در طول روز از اخباری مطلع می‌شویم که این اخبار در قالب بسته‌های خبری تحت عنوان "محرمانه‌" به صورت هفتگی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۵۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۵


گزیده مطبوعات پنجم اسفند/ تندرو ها مردم را رنجاندند!

روزنامه های سومین روز هفته (دوشنبه – پنجم اسفند) مهمترین اخبار خود را به اظهارات وندی شرمن معاون وزیر خارجه آمریکا مبنی براینکه غنی سازی در ایران بخشی از توافق است، و هشدار حدادعادل جهت فعالیت فتنه گران برای شرکت در انتخابات آینده مجس پرداختند.

كد خبر : ۵۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۵


نگران رسوخ حامیان فتنه به اسم اعتدال در دولت هستیم

600 مسئول بسیج دانشجویی طی نامه‌ای به رئیس جمهور تأکید کردند که به نظر می‌رسد عزم راسخی در برخی از دستگاه‌های اجرایی کشور و مسئولین برای بهبود شرایط اقتصادی با تکیه بر افزایش قدرت داخلی و ایجاد یک اقتصاد مقاومتی واقعی، وجود ندارد.

كد خبر : ۵۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۵


پروژه مصادره ناطق توسط رسانه‌های زنجیره ای/ ناطق نوری اصولگراست یا اصلاح‌طلب؟+تصاویر

حمایت گسترده و هماهنگ رسانه های اصلاح‌طلب از ناطق نوری در حالی صورت می گیرد که پیش از این اصلاح‌طلبان با ورود زود هنگام خود به عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی آینده، ناطق نوری را به عنوان گزینه خود انتخاب کرده و حتی ان را بع عنوان رئیس مجلس آینده نیز مطرح کردند!

كد خبر : ۵۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶


تشکر رهبر انقلاب از اهتمام روسای قوا/ مردم منتظر اجرای سیاست‌ها هستند هر سه قوه بطور جدی وارد میدان شوند

در پی ابلاغ سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی، رهبر معظم انقلاب اسلامی، روز گذشته (دوشنبه) در جلسه ای با حضور سران قوا، چگونگی راههای اجرا و تحقق این سیاستها را مورد بررسی قرار دادند.

كد خبر : ۵۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶


گزیده مطبوعات (هفتم اسفند)/ حضور رئیس جمهور در هرمزگان

روزنامه های امروز کشور تیتر اصلی خود را به دیدار سران سه قوه با رهبر انقلاب و سفر رییس جمهور به استان هرمزگان اختصاص داده اند.

كد خبر : ۵۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۷


سوءاستفاده اصلاح طلبان از ناطق نوری/ آقای ناطق مراقب باشید

شاید برادر عزیزمان جناب حجت‌الاسلام والمسلمین ناطق‌نوری، آنچه را در این یادداشت آمده است خوش نداشته باشند و به گلایه ابرو درهم کشیده و نگارنده را ملامت کنند «تو‌که مرا می‌شناسی چرا»؟! که باید گفت «چون شما را می‌شناسم، این وجیزه را نوشتنی یافته‌ام».

كد خبر : ۵۸۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۷


گزیده مطبوعات (هشتم اسفند)/ دیدار وزیران امور خارجه ایران و قطر

روزنامه های ششمین روز هفته (پنجشنبه هشتم اسفند) تیتر اصلی خود را به دیدار وزیران امور خارجه ایران و قطر اختصاص داده اند.

كد خبر : ۵۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۸


ناطق نوری هم دانشگاه آزادی می شود

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد از پاسخ مثبت ناطق‌نوری به پیشنهاد هاشمی برای عضویت در هیئت موسس دانشگاه آزاد خبر داد.

كد خبر : ۵۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۸


نامه 18 عضو شورایعالی انقلاب به روحانی

18 تن از اعضای شورایعالی انقلاب فرهنگی در اعتراض به شیوه عزل و نصب روسای دانشگاه ها توسط وزیر علوم، نامه ای به رئیس جمهور نوشتند.

كد خبر : ۵۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


گزیده مطبوعات (دهم اسفند)/ دولت روحانی از آمار‌سازی دوری کند!

روزنامه های اولین روز هفته (شنبه دهم اسفند) در گزارش هایی به اخبار مربوط به اوکراین و همچنین بحث درباره یارانه های نقدی و سرنوشت آن ها پرداختند.

كد خبر : ۵۸۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


راه‌اندازی تاسیسات پرهزینه برای توزیع موقت سبد کالا!/مجوز دولت برای اشتغال 8 بازنشسته دیگر

60درصد مردم آمریکا از اوباما ناامید شده‌اند،حضور 14 عضو کابینه در کمیسیون بررسی مشکلات تهران،دستاورد عضویت ظریف در فیس بوک، ماجرای ترور احمدی‌نژاد از زبان ریگی،وزیر خارجه لهستان به اصفهان رفت و ...از جمله خبر ویژه های روزنامه های شنبه هستند که میتوانید اینجا بخوانید.

كد خبر : ۵۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


تحریک بی‌‌دلیل دشمن عامل تهدید است/ نیروهای مسلح به فکر صادرات باشند

حسن روحانی گفت: امنیت بزرگترین پایه برای حیات جامعه و یکی از مهمترین موضوعات برای آرامش جامعه و توسعه کشور است.

كد خبر : ۵۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


نقد توافقنامه حمایت است

همانگونه که آقای ضرغامی اشاره کرده‌اند، تضعیف دولت محترم و دستگاه دیپلماسی کشور که در خط‌مقدم مقابله با دشمنان تابلودار نظام و مردم این مرز و بوم ایستاده‌اند، نه فقط امروزه، بلکه هیچگاه به صلاح کشور نبوده و نخواهد بود، اما بررسی و ارزیابی توافقنامه ژنو تضعیف دولت و به چالش کشیدن سیاست‌ها و اقدامات در حال انجام کشور نیست.

كد خبر : ۵۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۱


آقای هاشمی! سکوت در برابر تحریف سیره امام را بشکنید

آقای هاشمی رفسنجانی را همه به عنوان شخصیتی می شناسند که در پرونده سیاسی وی همراهی با امام خیلی چشمگیر است

كد خبر : ۵۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۱


چشم امید معاندان نظام از دولت تدبیر

به نظر می رسد سنگر آرای حسن روحانی بهترین مکان تبلیغ دروغین گستردگی جنبش سبز است، نکته ای که قاعدتا اگر رئیس جمهور محترم و قانون گرای کشور که با شعار اعتدال و تدبیر پایه های دولتش را محکم کرد را بر آن می داشت تا با اعلام مواضع قاطع در برابر فتنه گران، جرات و جسارت برچسب زدن به دولتش توسط معاندین را می گرفت.

كد خبر : ۵۸۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۱


کارگروه ویژه انتخابات در دانشگاه آزاد/اعتراض مجاهدینی‌ها به مشارکتی‌ها/انتقاد خاتمی از عارف/نامه حجاریان به روحانی/تلاش تکفیری ها برای به حاشیه‌بردن عزاداری حضرت زهرا(س)

در طول روز از اخباری مطلع می‌شویم که این اخبار در قالب بسته‌ خبری تحت عنوان "محرمانه‌" به صورت هفتگی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۵۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۱


زمان‌ هاشمی‌ کسی‌ جرات‌ نوشتن‌ درباره فساد‌ را‌ نداشت

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: اهمال وقتی رخ داد که رهبری فرمان ۸ ماده‌ای مبارزه با فساد را ابلاغ کرد اما دولت‌ها سهل‌انگاری کردند و کسانی را در راس مبارزه با فساد قرار دادند که خودشان آلوده بودند و ده‌ها اشکال داشتند.

كد خبر : ۵۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۲


پشت‌پرده درخواست دولت از مردم برای انصراف از دریافت یارانه

دولت با پیشنهاد انصراف خود مردم از یارانه ها! به دنبال آن است تا اگر بعد از قطع شدن یارانه مشکلاتی پیش امد و موجب اعتراضات مردمی شد به دوش خود مردم انداخته شود با این مضمون که خودتان انصراف داده اید.

كد خبر : ۵۹۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۲


آب دولت در آسیاب دشمن/ داستان ترور شهید تهرانی مقدم از کجا شروع شد؟

در حالی که اسرائیل سعی در مصادره حادثه ملارد و شهادت شهید تهرانی مقدم را داشت اما نتوانست، رئیس جمهور طی اظهارات اعلام کرد شهید تهرانی مقدم ترور شده است!

كد خبر : ۵۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳


گزیده مطبوعات سیزدهم اسفند/ شرق، بنفش شد!

مصاحبه اوباما با شبکه تلویزیونی بلومبرگ، نسشت خبری محسنی اژه ای و گران شدن قبوض آب از جمله مهمترین خبرهای روزنامه های امروز است

كد خبر : ۵۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳


از دفاع تمام قد فعال فتنه از بهایی‌ها تا تمسخر مقدسات

سعید رضوی در جایی دیگر فرقه ضاله بهائیت را به رسمیت شناخته و ضمن دفاع از منتظری بهائیت را یک گروه مظلوم در جامعه دانسته است.

كد خبر : ۵۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳


به این سؤال مردم پاسخ بدهید

روزنامه جمهوری اسلامی در سر مقاله روز چهارشنبه پاسخ این سووال را از مردم خواسته که چرا باید در نظام اسلامی فرد یا گروهی ظرف مدتی کوتاه به ثروت افسانه ای دست یابند و همزمان شاهد بهانه جویی مسئولین برای توجیه عملکرد ضعیف خود در برابر فسادها باشیم؟

كد خبر : ۵۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴


زندگینامه مفاخر شهرستان ازنا در دست گردآوریست

علیمحمدزیدوندی گفت:زندگینامه مفاخر علمی، فرهنگی و غیره شهرستان ازنا دردست گرد آوریست،لذا  کسانی که دارای شرایط قید شده می باشند می توانند زندگینامه خود را جهت چاپ در این  کتاب ارسال نمایند.

كد خبر : ۵۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴


اشتون فردا شب به تهران می‌آید

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا فردا شب به منظور دیدار و گفت‌وگو با مقامات کشورمان وارد تهران می‌شود.

كد خبر : ۵۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۶


مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برای اولین بار به ایران سفر می‌کند

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امشب در پاسخ به دعوت وزیر امور خارجه کشورمان به تهران سفر می‌کند.

كد خبر : ۵۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷


افزایش تعداد شاغلان خانوار به حداقل 2 نفر

افزایش سطح هزینه های خانوار، گرایش روزافزون به زندگی های لوکس، افت شدید قدرت خرید و همچنین باقی ماندن شکاف بین درآمد و هزینه؛ از جمله دلایلی است که به شدت، بر اشتغال 2 تا چندنفره در خانواده ها دامن زده و دیگر اشتغال یکنفر تامین کننده نیازهای امروز نیست. وزیر کار می گوید در آینده داشتن یک شغل در خانواده کفایت نمی کند و باید 2 نفر کار کنند، البته آینده ای که در گذشته اتفاق افتاده است.

كد خبر : ۵۹۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷


برگزاری مراسم جشن نیکوکاری در شهرمومن آباد

مراسم جشن نیکوکاری با حضور روحانی مستقر شهر مومن آباد شهرستان ازنا در محل دبیرستان فاطمه الزهراء (س) این شهر برگزار شد.

كد خبر : ۵۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷


گزیده مطبوعات18 اسفند/ روحانی و قانونمندی در برابر رسانه‌ها

روزنامه های امروز (یکشنبه 18 اسفند) به سخنان رییس جمهور در مراسم اختتامیه جشنواره مطبوعات و سفر کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پرداختند.

كد خبر : ۵۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۸


توصیه های شریعتمداری به روحانی/ وقتی از مبتذل ها تجلیل می شود

«اعتقاد به خدا مربوط به انسان‌های عصر توحش است. انسانی که هنوز شاید غارنشینی را هم کشف نکرده بود. زلزله و سیل و طوفان و آتش‌فشان است و خیال می‌کند یک قدرت هست که اینها را ایجاد می‌کند... مذهب مقوله انسان سال 2000 نیست»!

كد خبر : ۵۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۸


چه توجیهی دارد شرکت‌هایی را که می‌خواهیم از آنان خرید کنیم به تایید آمریکا برسانیم؟

احمد توکلی نماینده مردم تهران در نامه‌ای به روحانی نوشت: چه توجیهی دارد شرکت‌هایی را که می‌خواهیم از آنان خرید کنیم به تایید آمریکا برسانیم؟ آیا جنابعالی اطلاع دارید که وزارتخانه ذیربط تنها 8 شرکت خارجی را برای خرید کالاهای اساسی از طریق وزارت خارجه به 1+5 معرفی کرده و آنان تنها 4 شرکت را پذیرفته‌اند؟ آیا خبر دارید که مالکین هر 4 شرکت آمریکایی هستند؟

كد خبر : ۵۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۸


گزیده مطبوعات (19 اسفند)/ میهمان ویژه کاترین اشتون

ملاقات های کاترین اشتون با رییس جمهور، رییس مجلس، وزیر خارجه و سعیدجلیلی از مهمترین عناوین روزنامه های صبح دوشنبه (19 اسفند) است.

كد خبر : ۵۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹


بدون اراده ایران، صلح در منطقه پایدار نخواهد بود

رئیس جمهور گفت: بدون حضور و اراده ایران امروز صلح و ثبات در منطقه استقرار پیدا نمی کند و این ثمره پر افتخار شهدا و ایثارگران است.

كد خبر : ۵۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹


تشریفات خاص برای ویزیت خانم فالگیر/نسخه‌های ویژه با استخوان سگ، مغز کلاغ ،چشم گربه و پشم کفتار

رمالان در مقابل نوشتن کلمات و یا ترسیم بعضی شکل ها روی کاغذ، برای محقق شدن اهداف مورد نظرشان مثل بند کردن زبان، بهبود روابط زن و شوهر، گشایش بخت و ... مبالغ هنگفتی دریافت می کنند.

كد خبر : ۵۹۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹


پی گیری سئوال از وزیر خارجه درباره دیدارهای اشتون با فتنه گران/ احضار ظریف به مجلس قطعی است

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی از پی گیری طرح سئوال از وزیر امور خارجه در مجلس، در خصوص دیدارهای اشتون با فتنه گران خبر داد.

كد خبر : ۵۹۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹


گزیده مطبوعات (20 اسفند)/ آخرین خاکریز دولت کجاست؟

دیدار مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با خانواده چند تن از فتنه گران، به تیر و گزارشهای اصلی روزنامه های امروز (سه شنبه 20 اسفند) تبدیل شده است.

كد خبر : ۵۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰


حمایت سازمان منافقین از رفسنجانی تا رای آوردن حسن روحانی

حمایت سازمان منافقین از رفسنجانی / رد صلاحیت رفسنجانی / رای اوردن حسن روحانی / رد صلاحیت شخصیت های معروف ، تایید صلاحیت مردی ناشناخته، اهانت به شهدا در فیسبوک نوه امام و…

كد خبر : ۵۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰


گزیده مطبوعات (21 اسفند)/ چرا پول نفت در نفت هزینه نشود؟

بیانات رهبرمعظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از مسئولان و فعالان اقتصادی مهمترین عناوین روزنامه های امروز صبح کشور است.

كد خبر : ۵۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۱


برگزاری مسابقه پرس سینه باشگاه رسالت ازنا

هفتمین دوره مسابقات پرس سینه ورزشکاران باشگاه فرهنگی ورزشی رسالت به مناسبت بزرگداشت مقام والای شهدا در محل این باشگاه برگزار گردید.

كد خبر : ۶۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۱


گزارش دومین روز سفر رئیس جمهور به عمان

رئیس‌جمهور کشورمان در دومین و آخرین روز سفر به کشور عمان، در نشست مشترک با تجار و بازرگانان ایرانی و عمانی شرکت کرد.

كد خبر : ۶۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۲


گزیده مطبوعات 22 اسفند/ هشدار به دستگاه دیپلماسی کشور

روزنامه های ششمین روز هفته (پنجشنبه 22 اسفند) تیتراصلی و گزارش ها و سرمقاله های خود را به سفر رییس جمهوری اسلامی ایران به عمان و واکنش ها به اظهارات مداخله جویانه دبیرکل سازمان ملل و همچنین دیدار اخیر کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اختصاص دادند.

كد خبر : ۶۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۲


تفسیر متفاوت و جالب رسانه‌های زنجیره‌ای از یک سفر!+ تصاویر

روزنامه های مدعی اصلاحات در شماره امروز خود در اقدامی هماهنگ تفسیر جالب و البته متفاوتی از سفر روحانی به عمان کرده اند.

كد خبر : ۶۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۲


اصلاح‌طلبان مشکل اصلی کشورند

عضو مستعفی حزب مشارکت به خاطر رنجش اصلاح‌طلبان، بیش از 6 ماه است که در مصاحبه‌ای شرکت نکرده و تحلیلی منتشر نکرده است. عبدی همچنین درباره فشار اصلاح‌طلبان به دولت می‌گوید وظیفه روحانی گشایش فضای سیاسی نیست.

كد خبر : ۶۰۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۴


گزیده مطبوعات 25 اسفند/ اشتون آمده بود وحدت ملی ما را بسنجد

در زیر گزیده ای از سرمقاله های امروز 25 اسفند مطبوعات را می خوانید.

كد خبر : ۶۰۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۵


رزمایش‌های سپاه تا پایان سال ادامه دارد/ جنجال رزمایش‌های موشکی

حضور ناوهای ارتش در اقیانوس آرام و اطلس، اهدای پهپاد سپاه به وزیر دفاع روسیه، درخواست کمک رئیس‌جمهور از فرمانده کل سپاه، اعطای نشان فتح‌یک به سردار پاکپور برخی از مهمترین اخبار نیروهای مسلح کشورمان در سال ۹۲ بود.

كد خبر : ۶۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۵


تلاش "فائزه" برای تصاحب مجلس آینده/ادعای مدیریت حصر توسط "آیت الله"

چندی پیش فائزه هاشمی در جمع اصلاح طلبان دماوند در جلسه ای محرمانه اظهار داشته که ما باید در انتخابات آینده طوری عمل کنیم که 55 الی 60 درصد مجلس را در اختیار بگیریم.

كد خبر : ۶۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۶


گزیده مطبوعات 27 اسفند/ چگونه اقتصاد مقاومتی را اجرا نکنیم

روزنامه‌های چهارمین روز از آخرین هفته سال 92، در گزارش‌های خبری خود از انصراف وزیرامور خارجه کشورمان از شرکت در میهمانی شام کاترین اشتون در وین به عنوان واکنشی به دیدار وی با محکومان فتنه در دیدارش از تهران یاد کردند. دیدار رهبرانقلاب با مسئولان اردوهای راهیان نور و قهرمانی کشتی ایران نیز از دیگر مطالب روزنامه های کشور بود.

كد خبر : ۶۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۷


گزیده مطبوعات 28 اسفند/ سالی که گذشت! سالی که می‌آید

با توجه به آخرین روز کاری در سال 92، اکثر روزنامه های امروز (چهارشنبه 28 اسفند) در گزارش های خود به اتفاقات سیاسی و اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی و ... که در سال 92 گذشت پرداختند.

كد خبر : ۶۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۸


لیست مشترک هاشمی،خاتمی و روحانی برای انتخابات مجلس/توصیه‌های خاتمی برای تصاحب بهارستان

خبرهای شنیده شده حکایت از احتمال بالارفتن هماهنگی هاشمی، خاتمی و روحانی برای ارائه لیست مشترک در انتخابات آینده مجلس دارد.

كد خبر : ۶۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۸


بقاع متبرکه لرستان از ۴ میلیون زائر نوروزی پذیرایی می‌کند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: پیش‌بینی می‌شود در نوروز ۹۳ بیش از چهار میلیون نفر از بقاع متبرکه لرستان بازدید کنند که در این راستا تمهیدات لازم برای استقبال از این زائران انجام شده است.

كد خبر : ۶۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۸


کارشناسان و چهره های سیاسی چه افرادی را به عنوان چهره سال 92 انتخاب کردند؟

امسال علاوه بر مخاطبان خبرآنلاین برخی از کارشناسان و چهره​های مختلف هر رشته نیز در نظرسنجی انتخاب چهره سال شرکت کردند.

كد خبر : ۶۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۹


حکایت احمدی‌نژاد از مظلومیت مشایی/ لغو سفرهای استانی دولت دهم/ سانحه بالگرد حامل رئیس‌جمهور

حکایت احمدی‌نژاد از مظلومیت مشایی، لغو سفرهای استانی دولت دهم به دلیل انتخابات و سانحه بالگرد حامل رئیس‌جمهور در ارتفاعات البرز از مهم‌تربن رخدادهای خرداد 92 بود.

كد خبر : ۶۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۳


ایران به دنبال بلوک بندی جدیدی در منطقه است

روزنامه عربستانی الشرق الاوسط در مقاله ای مدعی شد ایران به دنبال ایجاد یک بلوک بندی جدید در منطقه است.

كد خبر : ۶۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۳


رئیس‌جمهور سال نو را به رهبر معظم انقلاب تبریک گفت

رئیس‌ جمهوری به مناسبت آغاز سال جدید، ساعاتى قبل با رهبر معظم انقلاب اسلامى تلفنى گفت‌وگو کردند.

كد خبر : ۶۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۳


راهنمای روانشناسی مذاکراه اتمی با ایران+تصاویر

نشریه آتلانتیک در مقاله‌ای به جنبه‌ای نوین از مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه 1+5 نگریسته است. نویسندگان در پی آن هستند تا با کمک علوم اعصاب و روان و تحلیل فعالیت‌های ذهن، رفتار طرفین مذاکره را بررسی کرده و بدین ترتیب دست‌یابی به توافق را ساده‌تر سازند.

كد خبر : ۶۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۴


از هتاکی به رأی مردم تا توهین به نظام اسلامی+تصاویر

دولت به عنوان نماینده اکثریت مردم وظیفه دارد در برابر اهانت‌هایی که در روزنامه‌ها و سخنرانی‌ها، در داخل یا خارج از کشور، به مردم یا مقدسات صورت می گیرد واکنش نشان داده و از تکرار این موارد جلوگیری به عمل آورد.

كد خبر : ۶۱۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۴


شهادت مرزبانی که مادری برای عزاداری ندارد/غیور مردی که فرزندش را ندید و شهید شد

بیش از 45 روز است که از ربوده شدن 5 مرزبان کشورمان می گذرد و پس از گذشت این ایام گروهک تروریستی جیش الظلم شب گذشته "جمشید دانایی فر" را به شهادت رساند.

كد خبر : ۶۱۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۵


پنجم فروردین در آینه تاریخ معاصر ایران

امروز سه شنبه برابر با پنجم فروردین 1393 هجری خورشیدی، بیست و سوم جمادی الاولی 1435 هجری قمری و بیست و پنجم مارس 2014 میلادی است. 42 سال پیش در چنین روزی، سقوط بزرگ ترین بهمن جهان در جاده هراز واقع در شمال ایران، اتفاق افتاد.

كد خبر : ۶۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۵


عبور از روحانی به شیوه اصلاح طلبان کلید خورده اس

برخی رسانه های اصلاح طلب به هر بهانه ای ، پیام تبریکی، بیانیه ای، پیام تسلیتی و تشکری را از سید محمد خاتمی درج می کنند؛ حتی جالب تر آن است که این رسانه ها پیام نوروزی خاتمی را در کنار پیام نوروزی رهبر انقلاب و رئیس جمهور، جز تیترهای اصلی خود درج کرده اند تا فراموش نکنند اصلاح طلبان به وزنه ای قوی تر برای سهم خواهی از نظام نیازمند هستند.

كد خبر : ۶۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


سخنرانی هاشمی در کیش هم ناتمام ماند

سخنرانی هاشمی رفسنجانی در یکی از مساجد جزیره کیش با انتقادات و اعتراضات شماری از حاضران به اغتشاش کشیده شد و انجام نشد.

كد خبر : ۶۱۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


دولت روحانی هنوزخروجی قابل ارزیابی دربحث اقتصادی نداشته است/ با مکانیسم شورای مشورتی خاتمی موافق نبودم

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 در شرایط برد کناره‌گیری کرده‌ام گفت: با مکانیزم شورای مشورتی خاتمی موافق نبودم.

كد خبر : ۶۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


نشست چهارجانبه روسای جمهور ایران، افغانستان، تاجیکستان و پاکستان برگزار می‌شود

رییس جمهوری صبح امروز (پنجشنبه) پیش از عزیمت به افغانستان گفت: علاوه بر شرکت در جشن جهانی نوروز، یک نشست چهارجانبه با حضور روسای جمهوری ایران، افغانستان، تاجیکستان و پاکستان برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۶۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۷


روحانی به جشن جهانی نوروز رفت

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران صبح روز پنجشنبه برای شرکت در چهارمین دوره جشن جهانی نوروز که در افغانستان برگزار می شود، عازم کابل شد.

كد خبر : ۶۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۷


با نهادینه شدن فرهنگ ایثار وشهادت،راه شهدا تدوام پیدا می کند

یادواره سه شهید دهستان جلوگیر (شهید پاپی علی پاپی،حسین میر پور و کرم رضا پور) برگزار شد.

كد خبر : ۶۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۰


لزوم بازبینی نظام آموزشی با رویکرد اشتغال

رئیس‌جمهور با بیان اینکه رویکرد فرهنگی به مساله ایجاد اشتغال بسیار اهمیت دارد ، گفت: از جمله لازم است مواد، محتوا و کیفیت نظام آموزشی کشور نیز مورد بررسی دقیق قرار گیرد.

كد خبر : ۶۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۰


انبوه پاسخ به پیامک تبریک روحانی

در فضای مجازی و در صفحات اجتماعی سایتهای اینترنتی هم برخی کاربران پاسخ های ارسال شده به این پیامک را منتشر کرده و برای اطلاع دیگران به اشتراک می گذارند.

كد خبر : ۶۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۱


سخنان کنایه آمیز الهام درباره احمدی‌نژاد

دکتر غلامحسین الهام، سخنگوی دولت دهم و معاون رئیس جمهـور سابق در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه بزرگترین عیب دکتـر احمـدی نژاد را چه می دانید با لحن کنایه آمیز ، توام با لبخند به" مردمی بودن" وی اشاره نمود.

كد خبر : ۶۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۱


سریال پیامک های تبریک روحانی به پایان نرسیده است/ هزینه 900میلیونی پیامک «rouhani»

با توجه به اتفاقاتی نظیر پیامک های میلیونی رئیس جمهور و همچنین افزایش 20درصدی قیمت حامل های انرژی به ویژه گاز در ابتدای سال 93 چگونه می توان از مردم انتظار داشت تا از دریافت یارانه ها انصراف بدهند؟

كد خبر : ۶۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۴


قطعنامه "خنده‌دار" و "احمقانه" اروپا

قطعنامه‌ای که روز پنج‌شنبه هفته گذشته با عنوان راهبرد اتحادیه‌اروپا درباره ایران به تصویب پارلمان این اتحادیه رسید به اندازه‌ای خیال‌پردازانه است که تصویب آن از سوی کشورهای اروپایی، آنهم در حالی که ضعیف‌ترین دوران حیات خود را تجربه می‌کنند، فقط با واژه‌هایی نظیر «خنده‌دار» و «احمقانه» قابل تفسیر است.

كد خبر : ۶۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۶


اسب سکولاریزم را در دانشگاه تهران زین نمی کنند!

وزیر علوم دراین چند ماه ثابت کرد یک تیپولژیست سکولار است به طوری که حتی مرجع عالیقدر و نرم خویی مثل حضرت آیت الله مکارم شیرازی ایشان را برای "آخرتش"نپذیرفت.

كد خبر : ۶۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۶


پیامک نوروزی روحانی چه منطقی داشت!؟

از آنجا که ریس جمهور در پیام نوروزی که از صدا و سیما پخش شد، نوروز را تبریک گفت دیگر چه نیازی بود که یک بار دیگر با هزینه چند صد میلیونی از طریق پیامک تبریک بگوید.

كد خبر : ۶۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۶


گزیده مطبوعات 17 فروردین/ یک سوزن به خودمان

دیدار روحانی با کارکنان نهاد ریاست جمهوری، آغاز صادرات قطعات بوئینگ و جنرال الکتریک آمریکا به ایران، دیدار نمایندگان ایران با اروپا درباره برنامه هسته ا ی و آغاز فاز دوم هدفمندی یارانه طی روزهای آینده محور مشترک روزنامه های امروز (17 فروردین) است.

كد خبر : ۶۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۷


گزیده مطبوعات 18 فروردین/ پنج پیشنهاد برای کور کردن چشم فتنه

تذکر نمایندگان به وزیر ارشاد جهت دیدار با خاتمی، بازگشت مرزبانان به کشور و جزئیات نحوه ثبت نام یارانه محور مشترک روزنامه های امروز (18 فروردین)اصلاح‌طلب است.

كد خبر : ۶۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۸


پشت پرده بزرگنمایی “پادرمیانی علمای اهل سنت” در آزادی مرزبانها/ شیطنت جریان رادیکال اصلاحات و BBC در عین مواضع قاطع علمای بلاد اهل سنت

با نگاهی به سرخط رسانه های رادیکال جریان اصلاحات و بنگاه های خبرپراکنی فارسی زبان وزارت خارجه انگلیس و آمریکا یک سر خط مشترک در خصوص آزادی مرزبان های ایرانی رونمایی می شود: "پادر میانی علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان برای آزاد شدن گروگانها" اما براستی این الگوی مشترک با چه هدفی دنبال می شود؟

كد خبر : ۶۲۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۹


روز جدایی(2)

بعداز اون ماجراها نادرهمش احساس می کرد یه فرد نامحرم تو خونشه ، یه فرد لاابالی ، یه دوست ناباب واسه اونو خانوادش.

كد خبر : ۶۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۹


دشمن می‌خواهد القا کند جمهوری اسلامی بعد از 35 سال ناکار‌آمد است/مصونیت خانواده‌های ما در خطر است/دشمن گلوله آتش‌خود‌را از طریق‌فضای‌مجازی‌به‌داخل کشورهای اسلامی‌‌ می‌اندازد

رئیس کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: ما چه بخواهیم و چه نخواهیم با رشد تکنولوژی و ارتباطات رو به رو هستیم؛ و باید برای پاسخ گویی و مقابله با جنگ نرم که درآینده بیشتر هم خواهد شد، آماده شویم.

كد خبر : ۶۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۱


از صف طولانی پلاک قرمز‌ها برای تسلیت به خاتمی تا تنفس مصنوعی فاطمه کروبی به فتنه

مراسم ترحیم حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر صادقی پدر همسر سیدمحمدخاتمی با حضور برخی شخصیت های سیاسی و دینی، اقشار مختلف مردم و نمایندگانی از بیوت آیات عظام و مراجع تقلید در مسجد الغدیر تهران برگزار شد.

كد خبر : ۶۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۱


رفاقت خاتمی با رفسنجانی و قهر با نظام دقیقا چگونه آغاز شد؟

رفسنجانی در روزهای آخر ریاستش می رفت تا با موجی از نارضایتی عمومی بدرقه شود.اینجا بود که آب و هوای تازه به مشام جریان چپ خورد و آنان که به قهر و انزوای سیاسی رفته بودند، تصمیم گرفتند با قدرت تمام وارد عرصه رقابت هفتمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شوند.

كد خبر : ۶۲۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۲


تذکر ابتکار به روحانی/ به یارانه بگیران نگویید نیازمند

آقای رئیس جمهور! به یارانه بگیران نگویید نیازمند. بر مبنای میزان حقوق دریافتی افراد که در سایت اعلام می‌شود هم می‌توانید نیازمندان واقعی را تشخیص دهید.

كد خبر : ۶۲۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۲


ریچارد نلسون فِرای کیست؟/ از جاسوسی برای غرب تا وصیت جنجالی برای دفن

چندی پیش به دعوت و تلاش برخی شبه روشنفکران داخلی به ایران سفر کرد و در طول اقامت خود در تهران با استفاده از غفلت برخی عناصر ناآگاه اقدام به جمع آوری گسترده اطلاعات محرمانه نمود.

كد خبر : ۶۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۲


مسئولین و خود اظهاری از دریافت یارانه نقدی

دراجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها وتحقق واقعی سازی این طرح پاره ای از مسئولین همگام با سیاست های اقتصادی دولت تدبیر و امید به بیان دیدگاه های خویش درراستای خوداظهاری ازعدم دریافت یارانه و چرایی دریافت یارانه نقدی پرداختند.

كد خبر : ۶۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۳


گلایه های خاتمی از روحانی/با این وضع دولت بیشتر از 4 سال دوام نمی آورد

خاتمی گفته که من به روحانی هم گفته ام که اگر او نسبت به مسائل اجتماعی و اقتصادی کم اهمیت باشد و نتواند پاسخ مطالبات مردم را بدهد، دولتش بیشتر از 4 سال دوام نخواهد آورد.

كد خبر : ۶۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۳


انصراف از یارانه به شرط انصراف از تعلیق غنی سازی

باشگاه نخبگان وبلاگ نویسان ایرانی، حرف تو به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان " گلدون وبلاگی " از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

كد خبر : ۶۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۴


نقش خاتمی در دولت تدبیر و امید/همه چیز از جشن عروسی شروع شد

هرچند به نظر می رسد پروژه تطهیر خاتمی در رسانه های اصلاح طلب نتیجه خوبی داشته است و ارتباط وزرای کابینه با خاتمی به مراحل بسیار پیچیده ای نزدیک شده است؛ اماباید منتظر ماند و دید روحانی تا چه زمانی در مقابل اصلاح‌طلبان سکوت می کند؟

كد خبر : ۶۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۵


گزیده مطبوعات 25 فروردین/ مانع بی‌اعتمادی مردم شوید

طبق روزهای گذشته بیشتر رسانه ها محور اصلی خود را به موضوعات اقتصادی اختصاص دادند.

كد خبر : ۶۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۵


گزیده مطبوعات 26 فروردین/غفلت از تنیده شدن فرهنگ با اقتصاد

روزنامه های اصلاح‌طلب طی روزهای اخیر ضمن برجسته کردن و اصرار بر دفن "فرای" در اصفهان، از دولت می خواهند تا از معرفی ابوطالبی به عنوان سفیر ایران در سازمان ملل منصرف شود.

كد خبر : ۶۲۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶


دستور جدید BBC برای کاهش چالش های ایران و آمریکا/ دفن جاسوس و عدم صدور روادید برای ابوطالبی بهانه جدید غربی ها

بی بی سی فارسی اقدام اخیر آمریکا مبنی بر صادر نکردن روادید برای حمید ابوطالبی گزینه اعلام شده از سوی ایران برای تصدی نمایندگی این کشور در سازمان ملل و جلوگیری از دفن جاسوس آمریکایی در اصفهان را چالش جدیدی برای آمریکا و ایران دانست.

كد خبر : ۶۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶


حمله اصلاح‌طلب افراطی به رئیس‌جمهور در فیس‌بوک/ دولت به اندازه کافی تلاش نکرد

یکی از اصلاح طلبان در صفحه فیس بوک خود با بیان نکاتی تعجب برانگیز حملات و انتقاد تندی را از حسن روحانی رییس جمهور دولت یازدهم به زبان آورد.

كد خبر : ۶۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶


روحانی : در قانونی اساسی بین مذاهب تفاوتی وجود ندارد

روحانی در جمع با شکوه مردم شیعه و سنی ولایتمدار و شهیدپرور سیستان و بلوچستان در ورزشگاه 17 شهریور زاهدان اظهار داشت: تمام اقوام و طوایف و مذاهب شیعه و سنی باید برای امنیت این سرزمین دست به دست هم دهیم.

كد خبر : ۶۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶


گزیده مطبوعات 27 فروردین/ یارانه نقدی، دریافت یا انصراف

حضور زنگنه در بهارستان، حواشی سفر روحانی به سیستان و بلوچستان و نگرانی اصلاح‌طلبان از بازگشت احمدی نژاد، محور مشترک امروز روزنامه های اصلاح‌طلب است.

كد خبر : ۶۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۷


حضور رئیس جمهور در جمع مردم زابل

رییس جمهور زاهدان را به مقصد زابل جهت دیدار با مردم سیستان ترک کرد.

كد خبر : ۶۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۷


در صد روز دوم دولت چه گذشت؟/ مردم در انتظار گزارش صد روز دوم روحانی

اگر پنجم آذر 1392 را صدمین روز کاری دولت یازدهم بدانیم، 15 اسفند 1392 دومین صد روز کاری دولت تدبیر و امید بود، اما از گزارش صد روزه دوم که رییس دولت قول آن را به مردم داده بود خبری نشد.

كد خبر : ۶۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۷


گزیده مطبوعات 28 فروردین/150هزار بخاری در کمین‌اند

اظهارات روحانی مبنی بر اینکه می توان طی شش ماه با 5+1 به توافق نهایی رسید و واکنش عراقچی به فایل صوت منتسب به وی در اینترنت، محور مشترک امروز رسانه های اصلاح طلب است.

كد خبر : ۶۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۸


اگر عقل سلیمی در مذاکرات باشد/روحانی وقت را هدر ندهد

آقای ظریف به جای اینکه بگوید «ما باید نگرانی‌های منتقدان را رفع کنیم» تا حساب دست طرف غربی‌ بیاید، این‌گونه اظهارنظرهای خلاف اصول دیپلماسی و آداب امتیازگیری می‌کند، آن‌وقت ما مقصریم؟!

كد خبر : ۶۳۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰


مرحله دوم یارانه‌ها تا پایان هفته عملیاتی و اجرایی می‌شود

روحانی گفت: شب گذشته زمان ثبت‌نام برای دریافت یارانه تمام شد و امروز و فردا هم زمان برای آنهایی است که یا نتوانستند ثبت‌نام کنند و یا می‌خواهند از دریافت یارانه انصراف دهند.

كد خبر : ۶۳۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰


چه کسانی اولین بار اعتدال را به چالش کشیدند؟

اگر اصلاح‌طلبان تندرو دچار آلزایمر سیاسی نشده باشند،‌ حتماً به یاد می‌آورند که هجمه به شعار اعتدال برای اولین بار از سوی همین اصلاح‌طلبان و در دولت دوم خرداد اتفاق افتاد و مقاله «فقر، مسکنت و اعتدال» در نکوهش این شعار نگاشته شد.

كد خبر : ۶۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰


برنامه ریزی آیت الله برای انتخابات خبرگان/ اعضاء احتمالی این لیست

طیف هاشمی در تهران لیست انتخاباتی مجلس خبرگان با نام «مجتهدان مصلح و مبتکر» این لیست را تهیه کرده و در حال تکمیل آن در شهرستان ها هستند.

كد خبر : ۶۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۱


از ارسال پیامک تبریک و هزینه 7 میلیاردی برای استخر و سونا تا کارت هدیه به خبرنگاران خاص و بخشش سکه در کاخ سعد‌آباد/مردم با کدام استدلال از یارانه انصراف دهند؟

دولت در حالی از مردم خواست تا از دریافت یارانه ها انصراف بدهند که در جشن روز زن همسر خود به مهمانان 5 سکه اهدا می کند.

كد خبر : ۶۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۱


روحانی باید درس عبرت بگیرد/ گریه در عزای فرای به جای پرداختن به هدفمندی

باید توجه رئیس‌جمهور محترم و یاران واقعی ایشان- که تعدادشان در دولت محترم کم نیست و اکثریت اعضای کابینه را تشکیل می‌دهند- به این واقعیت تلخ جلب کرد که طیف مشترک اصحاب فتنه و شماری از کارگزاران بارها نشان داده‌اند کمترین ارادتی به آقای روحانی و دغدغه‌ای برای حفظ دولت ایشان ندارند

كد خبر : ۶۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۱


گزیده مطبوعات 1اردیبهشت/ همه در این خانه سهمی دارند

دیدار مداحان با رهبرانقلاب، کارت زرد مجلس به فانی، حادثه بند 350 اوین و سخنان روحانی در مراسم گرامیداشت روز زن محور مشترک امروز روزنامه های اصلاح طلب است.

كد خبر : ۶۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۱


بذل سکه در مراسم ضیافت همسر روحانی

آخرین دست گل دولت اما توسط زن برادر رئیس جمهور به آب سپرده شد. هنگامی که خبر رسید در جشن میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن که مراسمی مذهبی – سنتی است در یک اقدام ابتکاری و البته اشرافی مانکن‌ها برای زنان سران نظام و سفرای کشورهای خارجی شوی لباس گذاشته‌اند و دخترکان لزگی رقصیده‌اند!

كد خبر : ۶۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۱


تیتر نخست روزنامه های امروز

روزنامه‌های صبح امروز عمدتا تیتر یک صفحات خود را به موضوع اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها، عدد ثبت‌نام‌کنندگان یارانه نقدی و مباحث مربوطه اختصاص داده‌اند.

كد خبر : ۶۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۲


تذکر مجلس به رئیس جمهور برای دعوت از اصحاب فتنه‌ در همایش زنان/دیدار مسئولان با فتنه‌گران رو به افزایش است

عضو کمیسون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مجلس طبق قانون عواقب دیدار فتنه گران با وزرا و معاونین رئیس جمهور را گوشزد کرده‌ است.

كد خبر : ۶۳۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۲


ولخرجی همسر روحانی از جیب بیت المال

آخرین دستاورد دولتی که عمرش به یکسال هم نمی رسد در شب میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) رونمایی شد. جشنی به نام بانویی که نماد سادگی و ساده زیستی بود برگزار شد که در آن هیچ نشانی از 18 سال زندگی ساده اما پربرکت این بانوی بزرگوار اسلام به همراه نداشت.

كد خبر : ۶۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۲


درخواست دولت از صدا و سیما برای جلوگیری از پخش برنامه "ثریا"

شنیده شده مسئولان دولتی از صدا و سیما خواسته اند تا جلوی پخش برنامه ثریا گرفته شود و ظاهرا دلیل این درخواست هم انتقاداتی بوده که در این برنامه نسبت به دولت صورت گرفته است.

كد خبر : ۶۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۳


عارف: هرگز از جریان سبز اسم نبرده‌ام/ «روحانی» یکی از 100 چهره تاثیرگذار سال/ روایت دباغ از اشتباهات موسوی/ حاشیه های ادامه دار فرود هواپیمای آمریکایی

انتقال 3 زندانی ایرانی از تایلند، گلایه روحانی به هاشمی در دیدار خانواده فتنه‌گران، روحانی در میان 100چهره اثرگذار تایمز، روایت دباغ از اشتباهات موسوی، ورود مجلس به توقیف اموال بنیاد علوی و انتقادعارف از نخبگان در هدفمندی یارانه ها از مهم‌ترین اخبار ویژه روزنامه‌های امروز است.

كد خبر : ۶۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۶


گلایه روحانی به هاشمی در دیدار خانواده فتنه‌گران

خانواده چند تن از فتنه‌گران بازداشتی‌ با هاشمی‌رفسنجانی دیدار کردند. هاشمی پیش از این نیز در اقدامی سوال‌برانگیز با برخی از فتنه‌گران و بازداشت‌شدگان فتنه ملاقات کرده بود.

كد خبر : ۶۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۶


انتقاد تند کیهان از ظریف و مذاکرات هسته ای

اظهارات ظریف در حالی است که طرف مذاکره‌کننده غربی به نسبت مذاکرات 10 سال قبل، کمترین تغییری در مواضع خود نداده و کارشکنی‌هایش بیشتر شده و این طرف مذاکره‌کننده ایرانی است که از برخی حقوق مسلم ملت ایران کوتاه آمده و بنابراین اگر پیشرفتی بوده، برای طرف غربی بوده است.

كد خبر : ۶۳۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۶


نامه 400 فعال سیاسی به روحانی

400 نفر از فعالان مدنی و سیاسی در نامه‌ای به حسن روحانی، رئیس‌جمهوری ایران، خواستار پیگیری وقایع زندان...

كد خبر : ۶۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۶


آیا صدای "آسمان "باز هم بلند خواهد شد؟+تصویر

هفته نامه صدا با کوچ دست جمعی کارکنان روزنامه توقیف شده آسمان از این هفته روی دکه های روزنامه فروشی قرار گرفت این در حالی است که روزنامه آسمان در کارنامه خود اهانت به مقدسات اسلام را دارد.

كد خبر : ۶۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۷


گزیده مطبوعات 7 اردیبهشت/ چک بابک زنجانی باز هم برگشت خورد

روزنامه کیهان در سرمقاله امروز خود نوشت: ریل هسته‌ای برای قطار دیپلماسی آمریکایی، بیش از حد مستهلک شده و ریل‌گذاری جدیدی نیاز دارد.

كد خبر : ۶۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۷


ماموستا مجتهدی عالمی برجسته و خدوم و از وفاداران به پیام انقلابی اتحاد مسلمانان بود

رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت ماموستا مجتهدی نماینده مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه‌ اهل سنت سنندج را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۶۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۷


تاسف یا شکست در آزادی فتنه گران

محمد خاتمی در حالی این روزها، تاسف خود را نسبت به حصر فتنه گران نشان می دهد که گمان می برد در سایه رافت نظام می تواند با آزادی فتنه گران و بازگشت به مسیر قبلی زمینه ساز فتنه جدیدی باشد.

كد خبر : ۶۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۹


مجری برنامه امشب روحانی کیست؟

قرار است رییس جمهور امشب نیز با مردم گفتگوی تلویزیونی داشته باشد و باید منتظر ماند و دید اختلافات پنهان رسانه ملی با ریاست جمهوری باز هم نمایان تر می شود یا خیر!

كد خبر : ۶۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۹


حضور روحانی در نشست سیکا/ دیدار با سران روسیه و چین در شانگهای

رادیو بین المللی چین روز سه شنبه گزارش کرد که رییس جمهوری اسلامی ایران ماه جاری میلادی در سفر به این کشور در یک نشست بین المللی در شانگهای شرکت می کند و با سران بسیاری از کشورها مذاکره خواهد کرد.

كد خبر : ۶۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۹


گزیده مطبوعات 9 اردیبهشت/ رئیس‌جمهور چه خواهد گفت؟

سفر یک روزه سفیر سابق انگلیس به تهران، واژگونی اتوبوس در بزرگراه آزادگان و انتخاب لیلا حاتمی به عنوان یکی از داوران اصلی جشنواره فیلم کن محور مشترک روزنامه ‌های اصلاح طلب است.

كد خبر : ۶۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۹


خاتمی: رفع حصر، به صلاح کشور است

سیدمحمدخاتمی گفت: به صلاح کشور، نظام و همه است که کسانی که در بند و حصر هستند آزاد شوند از فضای امنیتی به فضای سیاسیِ قانونی گام بگذاریم.

كد خبر : ۶۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۹


گزیده مطبوعات 10 اردیبهشت/ نقشه راه دولت برای خروج از رکود اقتصادی چیست؟

بیشتر رسانه های اصلاح‌طلب و دولتی محور امروز خود را بازتاب سخنان روحانی در مراسم افتتاح نمایشگاه کتاب قرار دادند.

كد خبر : ۶۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۰


افزایش قیمت حامل‌های انرژی بر روی قیمت کالاها اثر زیادی نخواهد گذاشت/ نمی‌گذاریم منافع ملی ما زیر چکمه ابرقدرت‌ها باشد

رئیس‌جمهور با شایعه خواندن این موضوع که افزایش قیمت حامل‌ها بر روی قیمت کالاها اثر زیادی خواهد گذاشت، تاکید کرد که به هیچ عنوان افزایش قیمت در سطح بالا نخواهیم داشت.

كد خبر : ۶۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۰


عدم پاسخ روحانی به درخواست بسیج دانشجویی/ به دانشگاه آزاد اخطار می دهیم/ نکات منفی دولت، نکات مثبت احتمالی آن را پوشانده است

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور اظهار داشت: درخواست بسیج دانشجویی از رئیس جمهور برای حضور وی در بسیج دانشجویی یا حضور دانشجویان بسیج در دفتر ایشان برای بررسی صحبت های رئیس جمهور در دانشگاه شهید بهشتی تا کنون با پاسخ مثبتی از سوی دولت همراه نشده است.

كد خبر : ۶۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۳


با منطق رییس جمهور انتشار آیات شیطانی هم ایرادی ندارد/ با شناسنامه حرف می‌زنم

محمد سرشار در حالی که شناسنامه خود را در دست گرفته بود با انتقاد از سخنان رئیس جمهور در افتتاحیه نمایشگاه کتاب گفت: من با شناسنامه حرف می‌زنم! با منطق آقای رییس جمهور حتی انتشار کتاب آیات شیطانی هم در جامعه ایرادی ندارد چون خود مردم می توانند تشخیص دهند که این کتاب برایشان مضر است یا نیست.

كد خبر : ۶۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۳


انتقاد شدید دولت از عملکرد ارزی پتروشیمی‌ها/ اخبار خوش از تسهیلات ارزی و خروج از رکود در 6 ماهه آینده

معاون اول رئیس جمهور با انتقاد از عملکرد ارزی پتروشیمی‌ها، گفت: پتروشیمی‌ها چرا ارزشان را وارد کشور نمی‌کنند و وقتی بازار ارز با شوکی مواجه می‌شود، رئیس کل بانک مرکزی باید با آنان تماس بگیرد و بگوید ارزتان را وارد بازار کنید. برهمین اساس، از پتروشیمی‌ها می‌خواهم ارزشان را وارد کشور کنند.

كد خبر : ۶۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۳


حمیدروحانی: هاشمی انقلابی نیست

سید حمید روحانی با اشاره به شخصیت آقای هاشمی گفت:وی انقلابی نیست و خود آقای هاشمی در کتاب آقای زیباکلام تحت عنوان “هاشمی بدون روتوش” صریحاً می‌گوید که اگر شاه به اصل دوم متمم قانون اساسی عمل می‌کرد و مقداری فشار و استبداد را کم می‌کرد احتیاجی به انقلاب نبود.

كد خبر : ۶۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۵


رئیس جمهور جلوی اظهارات بی ربط مشاورانش را بگیرد/سخنان یونسی خوراک به دشمن می‌دهد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بهتر است که آقای رئیس جمهور نسبت به مشاورانش کنترل دقیق تری داشته باشد.

كد خبر : ۶۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۵


تحریف تاریخ توسط مشاور روحانی/ پیوند اصلاح‌طلبان با صهیونیست‌ها

آیا از نظر دستیار ارشد، اعتراض شخصیت‌های متعهد و حق‌طلب روحانی و همچنین اعتراض مشابه برخی از خاخام‌های یهودی به اشغال فلسطین و جنایات بی‌شرمانه صهیونیست‌ها جرم بزرگی است که نباید مرتکب شوند! و به اعتقاد آقای یونسی، همین اعتراض‌های حق‌طلبانه از سوی به قول ایشان «من آخوند و آن خاخام» مانع زندگی آرام مردم است؟

كد خبر : ۶۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۵


تیشه مشاور روحانی به ریشه وحدت اقوام

سخنانی که آقای یونسی، دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت ها، دیروز در دیدار با یهودیان، در شیراز مطرح کردند؛ خیلی جای تامل است. صحبت هایی که مشاور رئیس جمهور باید در مورد آنها توضیح دهد.

كد خبر : ۶۴۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۵


سخنان سردار فدوی رسانه‌های غربی را به هرز نویسی انداخت

سپاه به مبارزان منطقه آموخته که چگونه فکر کنند تا از دل آن کاری ترین ایده ها برای ضربه زدن به پیکره استکبار بیرون بیاید. این بزرگترین سلاح ممکن است و هر زمان آمریکایی ها راز بازگشت اسلام سیاسی به منطقه را دریافتند، سپاه را هم شناخته اند.

كد خبر : ۶۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۶


اصلاح‌طلبان روحانی را از خودشان نمی‌دانند

من عضو جبهه پایداری نیستم اما مجموعه دوستانی که مشهورند در این جبهه هستند را نیروهای معتقدی به نظام می‌دانم و احساس نزدیکی بیشتری از نظر فکری با آنها دارم.

كد خبر : ۶۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۶


مسیر ما در دنیا مسیر حقوق مردم ایران است/ در جبهه خارجی امروز موفق و سرافراز هستیم

رئیس جمهور گفت: در جبهه خارجی ایران امروز موفق و سرافراز است، در جبهه خارجی امروز روابطمان با دنیا و بویژه همسایگانمان بهتر و بهتر شده است.

كد خبر : ۶۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۷


آیا یونسی ، مشایی دولت روحانی است؟

مردی که همچون مشایی به نظر می آید در تصمیم گیری های مهم وجود ندارد اما به یک باره اظهاراتی می کند که با سیاست های کلی نظام تناقض دارد و در این بین باید نسبت به وجود آمدن جریان انحرافی در بدنه دولت هوشیار بود.

كد خبر : ۶۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۷


راس هرم در دستان آیت الله+عکس

روزنامه "آرمان" در شماره امروز خود در صفحه اول سه عکس از هاشمی، روحانی و سید حسن خمینی را به چاپ رسانده که در نگاه اول شاید خیلی عادی به نظر برسد، اما وقتی که عکس رییس مجمع را در بالا و عکس روحانی زیر دسمت راست عکس هاشمی و عکس حسن خمینی زیردست چپ هاشمی دیده می شود و اینکه سر روحانی به سمت بالا هست و هر سه نفر در این سه عکس دستان خود را به یک مدل نگه داشته اند، آن وقت معنای دقیق عکاسی خبری یا فتوژورنالیسم را متوجه می شویم.

كد خبر : ۶۵۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۷


هشدار درباره موج جدید تقاضا برای کار/ ربیعی: 4.5 میلیون درخواست شغلی در راه است

مقامات دولت تدبیر و امید هشدار می دهند علائم سونامی چند میلیونی بیکاری در کشور وجود دارد و به زودی میلیون‌ها تحصیل کرده دانشگاهی به پشت دروازه‌های بازار کار می رسند که اگر نتوان به موقع به نیازهای شغلی آنها پاسخ گفت، حتما سیلی ویرانگر در راه خواهد بود.

كد خبر : ۶۵۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۰


نحوه حمایت از تولید در گام دوم هدفمندی

رئیس جمهور با تأکید بر لزوم اختصاص بخشی از درآمد مرحله دوم هدفمندی یارانه ها به بخش تولید، گفت: از این منابع برای ارائه تسهیلات و سرمایه در گردش واحدهای تولیدی و پرداخت بخشی از سود تسهیلات استفاده می‌شود.

كد خبر : ۶۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۲


تیترهای نخست روزنامه‌های صبح چهارشنبه

روزنامه‌های صبح امروز تیتر یک صفحات خود را به اخبار مربوط به مذاکرات و سخنان رییس جمهور کشورمان اختصاص دادند.

كد خبر : ۶۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۴


قریب به هفتصدوسی نفر معتکف در ازنا به میهمانی خدا رفته اند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ازنا گفت: در سطح شهرستان 2مسجد و در سطح روستاها 11مسجد میزبان مهمانان خداوند هستند.

كد خبر : ۶۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۴


فیلم «زندگی خصوصی» رییس‌جمهوری در راه است

این روزها گیشه اکران فیلم علیه رییس‌جمهوری داغ است. بازاری که فیلم پرحاشیه «من روحانی هستم» با راه‌یافتن به برنامه‌های صداوسیما آن را کلید زد.

كد خبر : ۶۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۵


معاون اول رئیس جمهور برای افتتاح کارخانه داروسازی بایرافلاک به ازنا سفر می کند

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: معاون اول رئیس جمهور برای افتتاح کارخانه داروسازی بایرافلاک به لرستان سفر می کند.

كد خبر : ۶۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۵


سید حسن خمینی نقشه دشمنان را نقش برآب کند

بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان در نامه ای سرگشاده به سید حسن خمینی خواستار اتخاذ موضعی مستحکم در قبال رسانه های بیگانه شده تا نقشه دشمنان نقش بر آب شود.

كد خبر : ۶۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۸


700نفر از مردم ازنا به مرقد امام خمینی(ره) اعزام می‌شوند

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: 700نفر از مردم ازنا با اولویت نوبت‌اولی‌ها برای شرکت در مراسم بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) به مرقد مطهر امام راحل اعزام می‌شوند.

كد خبر : ۶۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۸


سایه سنگین احمدی‎نژاد در فرمانداری‌ها

همایش‌هایی که یکی پس از دیگری لغو می‌شوند یا با اخلال‌ها و ممانعت‌هایی برای برگزاری روبه‌رو می‌شوند. این نمایشی است از فعالیت‌های گروه‌های اصلاح‌طلب در شهرهای دور از پایتخت، در شهرستان‌ها و مراکز استان‌ها.

كد خبر : ۶۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۹


بدترین دوران انقلاب دوران احمدی‌نژاد بود

برخی که کوچک‌ترین کمک را به امام و انقلاب و رهبری و دفاع مقدس نداشتند، می‌خواهند میراث نظام را ابتدا مصادره کنند و سپس آن را تغییر دهند. گروه دیگری که روبه‌روی نظام و انقلاب قرار داشتند به فروپاشی آن چشم دوخته‌اند.

كد خبر : ۶۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۹


پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت حجت الاسلام دِهِشت

اینجانب در سالیان متمادی دوستی و رفاقت، همواره آن عالِم بزرگوار را برخوردار از تقوا و صدق ایمان و دیانت یافتم و امیدوارم خداوند روح ایشان را مشمول فضل و رحمت و بشارت خود قرار دهد

كد خبر : ۶۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۹


اگر دلاورانه ایستادگی کنید، دلواپسی‌ها رفع می‌شود/تکلیف قبول شدگان استانداری لرستان را سریعتر روشن کنید

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن درخواست از وزیر خارجه کشورمان برای ایستادگی در مقابل زیاده‌خواهی دشمن و اثبات دلاوری خود خطاب به وی گفت: اگر شما دلاورانه ایستادید، دلواپسی‌ها قطعا رفع خواهد شد.

كد خبر : ۶۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۹


قائدرحمت: رئیس جمهور در سفر به استان محروم لرستان تأخیر کردند

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: از تاخیر سفر رئیس جمهور به استان گله‌مندیم.

كد خبر : ۶۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۹


تثبیت صلح و امنیت پایدار در گرو توسعه فرهنگ اعتدال، مدارا و گفت‌وگو است

رییس جمهوری تحكیم پیوندهای اقتصادی و سرمایه‌گذاری‌های مشترك میان اعضای سیكا را از مؤثرترین راهكارها برای ارتقای هم‌گرایی منطقه‌ای در اقتصاد جهانی برشمرد و با تاکید بر ضرورت تحركات و تعاملات منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای سازمان سیکا به تشریح دیدگاههای جمهوری اسلامی ایران در خصوص موضوعات گوناگون منطقه ای و بین المللی پرداخت.

كد خبر : ۶۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۳۱


توافقات مهم با پوتین در مورد مذاکرات با 1+5 /بهره برداری از میادین مشترک گازی و نفتی را افزایش می دهیم

رئیس جمهور با بیان اینکه اراده و تصمیم ما این است که تمامی منابع مشترک گازی و نفتی کشور با همسایگان مورد بهره‌برداری قرار گیرد، گفت: حق مسلم ملت ایران تنها در سانتریفیوژها نبوده و بخشی از آن در همین منابع نفتی و گازی مشترک است که امروز بهره‌برداری کمی از آنها می‌شود و ان‌شاء الله از سوی دولت قدم‌های خوبی در این جهت برداشته خواهد شد.

كد خبر : ۶۶۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۱


اگر آمریکا گذشته را جبران کند، شرایط جدید قابل پیش‌بینی است

رئیس جمهوری گفت: اگر آمریکا عملاً از مسیر خصومت با ملت ایران بازگردد و گذشته را جبران کند، شرایط جدیدی برای آینده دو ملت قابل پیش‌بینی است.

كد خبر : ۶۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۱


چهره خوب و بد هفته، ناکام هفته و عذرخواهی هفته+تصاویر

مقصد اروپاست؛ یک زن از ایران کوله بار خود را بسته است تا پیامی از سوی زنان سرزمین‌اش را به گوش جهانیان برساند؛ یک کلام «زن محجبه ایرانی آزاد است».

كد خبر : ۶۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۳


تیم مذاکره کننده در گذشته جامع نبود/ وزیر خارجه خط قرمزها را در جلسات از رهبری می شنود

وزیر سابق امورخارجه گفت: وزیر امورخارجه کشورمان خط قرمزها را می داند چرا که مواضع را مستقیما در جلسات از زبان رهبری می شنود.

كد خبر : ۶۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۴


تاکید روحانی بر جذب گردشگر خارجی و معرفی آثار انقلاب / جبران عقب‌ماندگی در اشتغال بانوان با گسترش گردشگری و صنایع دستی

رییس جمهور با اعلام اینکه در حوزه جذب گردشگر خارجی اقدامات خوبی در دولت آغاز شده اما بخش خصوصی باید به طور جدی وارد این حوزه شود گفت: سازمان میراث فرهنگی باید برای معرفی و حراست از آثار انقلاب اسلامی و مشروطیت اقدام ویژه‌ای انجام دهد تا گردشگران خارجی و داخلی از جمله جوانان و نوجوانان و گردشگران خارجی با روند نهضت اسلامی در کشور بیشتر آشنا شوند.

كد خبر : ۶۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۵


رهبر معظم انقلاب: مهمترین نیاز دنیای اسلام روی آوردن به اندیشه است/ تشکیل امت واحده ضروری است

حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار مسئولان نظام و سفیران کشورهای اسلامی با ایشان به مناسبت عید مبعث تاکید کردند:  دنیای اسلام به تفکر احتیاج دارد، چرا عده ای نمی فهمند هدف دشمنان از شیعه هراسی و ایران هراسی چیست؟ مسلمانان را به اختلاف سرگرم می کنند تا رژیم صهیونیستی بر مشکلاتش فائق آید.

كد خبر : ۶۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۶


اجرای طرح بزرگ "نشاط معنوی" در امامزاده قاسم ازنا

مدیر کل اوقاف لرستان گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه لرستان در نظر دارد با فرارسیدن فصل گرما و افزایش بازدید از از امازادگان لرستان طرح بزرگ نشاط معنوی را ۴۶ امامزاده لرستان اجرا کند.

كد خبر : ۶۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۶


عارف: دلواپسم/ اتفاقات سال 88 فتنه بود

وی که به سوالات دانشجویان با گرایش‌های مختلف فکری پاسخ می‌داد، در بیان عقیده خود نسبت به جریان فتنه گفت: البته در انتخابات ۸۸ فتنه صورت گرفت چرا که هزینه‌های زیادی به نظام تحمیل کرد اما باید ریشه‌های آن بررسی و سهم افراد و گروه‌ها در پدید آمدن مشکلات مشخص شود.

كد خبر : ۶۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۸


دولت تصمیمی برای افزایش قیمت‌ها ندارد

سخنگوی دولت گفت: بر اساس تصمیم امروز هیئت وزیران، بانک مرکزی مکلف به رفع موانع اعطای وام ازدواج شد تا در راستای ابلاغ سیاستهای کلی جمعیت از سوی مقام معظم رهبری، همه نهادها در تسهیل ازدواج اقدامات ضروری انجام دهند.

كد خبر : ۶۶۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۸


اعتراض ظریف به اغماض مقابل اسراییل

وزیر خارجه ایران گفت که یک غیرعضو ان‌پی‌تی و برخوردار از زرادخانه‌های عظیم هسته‌ای در خاورمیانه با ترسیم خطوط قرمز در مورد برنامه هسته‌ای صلح‌آمیز ایران به ان‌پی‌تی و قانون بین‌المللی دهن کجی می‌کند.

كد خبر : ۶۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۸


ورود ویروس اکستاکس نت توسط بازرسان آژانس به کشور/ برخی می‌خواهند بگویند آمریکا قویتر از خداست

حجت الاسلام سید محمود نبویان گفت: مسئله هسته ای، حفظ منافع ملی و حق همه مردم است و نگاه به توافق ژنو باید نگاه به حفظ منافع ملی باشد نه جناح بازی؛ آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند اگر چشم مان به آمریکا نباشد.

كد خبر : ۶۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۸


دولت به تنهایی قادر به ایجاد رونق اقتصادی نیست / برخی مدام غصه دین مردم را می‌خورند/ دین را نباید به دست دولت داد

رئیس‌جمهور با بیان اینکه تعارض بین دنیای مدرن و طبیعت مثل سنت و مدرنیته است، گفت: ما در مکان‌یابی برای ساخت مسکن خطا کردیم.

كد خبر : ۶۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۰


رسالت حاکمیت است که جلوی رفتن مردم به جهنم را بگیرد/تفاوت قائل شدن بین "دین دولتی" و "دولت دینی" بازی سیاسی است

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار کرد: آقایان اگر می خواهند در کشور در زمینه فرهنگی کاری انجام دهند جلوی آُسیب های فرهنگی اجتماعی مانند مواد مخدر که تبدیل به جهنم شده را بگیرند

كد خبر : ۶۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۱


عاشقان و دلسوختگان با امام خمینی تجدید میثاق کردند

اقشار گوناگون مردم از سراسر کشور برای شرکت در بیست و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی مقتدا و مولایشان در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) حضور پیدا کردند.

كد خبر : ۶۷۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۴


بازخوانی شکل گیری یک قیام مردمی/واکنش قاطع امام(ره) به شایعه تفاهم با شاه

15خرداد، روز قیام خونین مردم جان برکفی بود که، به نام اسلام و برای اسلام به میدان آمدند و علیه نظام ستمشاهی شوریدند. 15 خرداد روز آغاز نهضت مقدس اسلامی، روز عصیان علیه طاغوت و طاغوتیان و روزی بود که ملت ایران زیر بیرق اسلام گرد آمد و برای مقابله با دشمنان اسلام و قرآن وارد صحنه شد و پشت رژیم ستمشاهی را به لرزه انداخت.

كد خبر : ۶۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۵


شما (آیت الله خامنه‌ای) از جمله افراد نادرى هستید که چون خورشید روشنى مى‌‏دهید

امام خمینی(ره) می فرمودند: این جانب که از سالها قبل از انقلاب با جناب عالى (آیت الله خامنه‌ای) ارتباط نزدیک داشته‌‏ام و همان ارتباط بحمد الله تا کنون باقى است... شما از جمله افراد نادرى هستید که چون خورشید روشنى مى‌‏دهید.

كد خبر : ۶۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۵


محسنی اژه ای: کسانی که می گویند به دین مردم کار نداشته باشید مراجع و حوزه های عملیه را به سخره گرفتند/ می‌خواهند «ما نمی توانیم» را به جامعه پمپاژ کنند/ در جامعه تبلیغ می‌شود نمی توانیم با ظالم دربیافتیم

واکنش ها به اظهارات آقای روحانی در «متوهم» خواندن افرادی که دغدغه دین و آخرت مردم دارند ، همچنان ادامه دارد.

كد خبر : ۶۷۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۶


اقتصاد کشور در 24 سال گذشته لیبرالی بود/حتماً باید مدیریت و عملکرد دوره دفاع مقدس را مرورکنیم/مردم نباید به یارانه گرفتن راضی باشند/رسیدگی به پرونده‌ فسادهای کلان مالی باید تقویت شود

یک کارشناس مسائل اقتصادی با اشاره به تبعات سیاست تعدبل اقتصادی در کشور گفت: پذیرفتن سیاست تعدیل اقتصادی به وسیله یک عده اندکی انجام شده است ولی تأثیری داشته است که در حال حاضر10 میلیون نفر بیکار داریم،

كد خبر : ۶۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۷


سخنان جنجالی آیت الله مصباح درباره امام و روحانی

در حالی که اکثر سخصیت های سیاسی در ایام سالروز رحلت امام (ره) سعی بر این دارند تا از موضع گیری های جنجال برانگیز دوری کنند ، اما آیت الله مصباح یزدی سخنانی را در جمع اعضای کاروان پیاده عازم حرم امام خمینی بیان داشت که با واکنش های گسترده ای روبرو شد.

كد خبر : ۶۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۷


انتقاد از عدم به کارگیری جوانان بومی در صنایع تولیدی شهرستان ازنا

امام جمعه شهرستان ازنا گفت: عده‌ای می گویند ۲۰ درصد صنایع لرستان در این شهرستان مستقر است اما متاسفانه بیشتر این صنایع نیروهای تحصیل کرده و بومی را به کار نمی گیرند.

كد خبر : ۶۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۷


بررسی میزان تحقق وعده های فرهنگی-اجتماعی رئیس جمهور

نزدیک به یک سال از عمر دولت یازدهم می گذرد، دولتی که معروف به دولت "تدبیر و امید" است و از ابتدا مدعی بود که "کلید" حل مسائل کشور در دستان اوست. مردم نیز به این نگرش دولت، نسبت به سایر کاندیداها اقبال بیشتری نشان دادند و آقای "روحانی"، را به عنوان رئیس دولت یازدهم انتخاب کردند.

كد خبر : ۶۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۸


موج مطالبه گری نمایندگان مردم درجمع دولتمردان/ وقتی همه حضور داریم

وقتی قراربراین شد یکی از کلیدی ترین اعضای دولت تدبیروامید پا به استان لرستان بگذارد و از نزدیک مسائل ومشکلات استان را رصد کند،همه براین مسئله متفق القول بودیم که باید کاری کرد. از استاندار که نماینده رسمی دولت دراستان است تا رسانه ها ومردم و دیگر مدیران دست دردست هم برای ساعتی هم که شده باهم باشیم ودرد هایمان را به مسئولین کشور بگوییم.

كد خبر : ۶۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۸


روحانی: همگرایی اقتصادی ایران و ترکیه موتور محرکه اقتصاد منطقه است

دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در ضیافت شام همتای ترک خود در آنکارا با اشاره به توانایی ها و ظرفیت های فراوان در اقتصاد ایران و ترکیه گفت: همگرایی اقتصادهای دو کشور می تواند فراتر از روابط دوجانبه، موتور محرکه ای برای اقتصاد کشورهای منطقه باشد.

كد خبر : ۶۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۰


روحانی به لرستان سفر می‌کند

به‌دنبال سفر معاون‌اول و معاون اجرایی رئیس‌جمهور، رایزنی‌های لازم جهت سفر رئیس‌جمهور به لرستان انجام شده است.

كد خبر : ۶۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۱


تغییرات اتوبوسی یک دانشگاه در عرض یک روز

اسدی رئیس جدید این دانشگاه در مدت زمان کوتاه یک روز، تغییرات زیر را انجام داد.

كد خبر : ۶۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۲


آقای روحانی؛ یک‌سالگی دولت تدبیر و امید مبارک/منتظر تحقق وعده‌ها در سه‌سال باقی‌مانده دولت هستیم

حسن روحانی یک سال است که رییس جمهور قانونی کشور است و من به عنوان کسی که به او رای ندادم و با گفتمان او مخالف هستم، باید بیش از بقیه حواسم باشد که شان او را حفظ کنم.

كد خبر : ۶۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۴


درخواست مشاور هاشمی از روحانی برای عزل برخی دولتمردان

مشاور هاشمی رفسنجانی در مقاله ای در روزنامه آرمان از روحانی خواست هرکسی را که همراه دولت نبوده و خوب عمل نکرده را کنار گذاشته به جای آنان مسئولان شایسته را جایگزین کند.

كد خبر : ۶۷۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۴


افزایش داوطلبان برای مبارزه با داعش در عراق/ شمار متقاضیان از یک میلیون و 200 هزار نفر گذشت

استانهای مختلف عراق دفاتر جذب نیروهای مردمی برای جنگ با داعش را به روی هزاران داوطلب باز کردند که تا کنون هزاران نفر از شهروندان آمادگی خود را برای جنگ با داعش مورد تاکید قرار داده اند.

كد خبر : ۶۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۴


رئیس جمهور قول پیگیری برای آزادی چه کسی را داد؟/دلایل‌ بازداشت صبا آذرپیک

صبح امروز نشست خبری حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشور با اصحاب رسانه برگزار شد که در آن سوالات متعددی در حوزه های اقتصادی، سیاست خارجی و .. از رئیس جمهور پرسیده شد.

كد خبر : ۶۸۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۴


خودشیفته!
كد خبر : ۶۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۵


منتظران واقعی درد دین دارند/ انتقاد از عدم تذکر رئیس جمهور در خصوص حجاب و عفاف

عضو هیئت علمی جامعه المصطفی العالمیه، با بیان اینکه منتظر واقعی امام زمان(عج) دغدغه دین دارد و نسبت به مسائل دینی و ارزش‌های اسلامی حساس است گفت: از رئیس جمهور انتظار داریم در سخنرانی خود در خصوص مسائل حجاب و عفاف تذکراتی دهد.

كد خبر : ۶۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۵


رئیس‌جمهور ۲۹ خردادماه مهمان مردم لرستان است+ برنامه‌ها

نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: براساس جلسه نمایندگان مجلس و استاندار لرستان با معاون راهبردی رئیس‌جمهور، حجت‌الاسلام روحانی روز پنجشنبه ۲۹ خردادماه، مهمان مردم لرستان است.

كد خبر : ۶۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۵


کفاره حمایت خود را از دولت قبل با حمایت دولت جدید بدهید/ خدا شما را ببخشد

آقایان حرمت خود را حفظ کنند، با دولت هماهنگ شوید دولت اسلامی است شما که درگذشته دولت قبلی را حمایت کردید خدا شما را ببخشد، حداقل بعنوان کفاره، این دولت را حمایت کنید.

كد خبر : ۶۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۶


وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به دورود و ازنا سفر می‌کند

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی از سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شهرستان‌های دورود و ازنا خبر داد. 

كد خبر : ۶۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۶


اعلام آمادگی طلاب حوزه علمیه ازنا جهت مبارزه با گروه تروریستی داعش

طلاب و روحانیون حوزه علمیه امام جعفرصادق(ع) شهرستان ازنا طی نامه ای خطاب به مقام معظم رهبری آمادگی خود را برای مبارزه با گروه تروریستی داعش اعلام کردند.

كد خبر : ۶۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۶


کار روحانی که احمدی نژاد انجام نداد/ چرا احمدی نژاد رقبای انتخاباتی خود را دعوت نکرد؟

ابتکار عمل روحانی در جمع کردن رقبای انتخاباتی اش در سالروز پیروزی روحانی در 24 خرداد 92، سنت نیکویی است که اگر از این به بعد نامزد های انتخاباتی تحمل شکست در انتخابات را داشته باشند، اجرای هرساله آن اتحاد سیاسی ایران را به همراه دارد.

كد خبر : ۶۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۶


لرستان، مقصد پنجمین سفر استانی هیأت دولت/برنامه‌های کاری رئیس‌جمهور در سفر به لرستان

دبیر مجمع نمایندگان استان لرستان، با اعلام اینکه رئیس‌جمهور پنجشنبه این هفته به استان لرستان سفر می‌کند، گفت: دکتر روحانی به همراه اعضای هیأت دولت در این سفر در جلساتی با حضور اقشار مختلف مردم این استان شرکت می‌کند.

كد خبر : ۶۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۶


آقای روحانی!قفل بیکاری لرستان رابا شاه کلید باز کنید

در آستانه سفر دولتمردان به استان لرستان گفتگویی با اقشار مختلف شهرستان ازنا داشتیم که نظرات آنها بر بیکاری و عدم وجود امکانات رفاهی و درمانی در شهرستان است.

كد خبر : ۶۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۷


برگزاری جلسات تفسیر قرآن ۵ دقیقه‌ای در مساجد/ گلایه حجت‌الاسلام قرائتی از مسئولان
رئیس ستاد اقامه نماز گفت: بنده تا کنون 40 کتاب نوشته‌ام و حدوداً ۳۵ سال است که برنامه درس‌هایی از قرآن به طور رایگان از صدا و سیما پخش می‌شود اما هیچ یک از مسئولان تا کنون مشورتی از من نگرفته‌اند.
كد خبر : ۶۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۷


هدایت‌ها و رهنمودهای رهبری سرلوحه فعالیت‌های دولت است
رئیس‌جمهور در جمع نمایندگان استان لرستان سیاست‌های برخی قدرت‌ها در حمایت از گروه‌های تروریستی نظیر داعش را نکوهش و خاطر نشان‌ کرد: آنها نگران اتحاد دنیای اسلام بودند.
كد خبر : ۶۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۷


آغاز سخنرانی روحانی در وزشگاه تختی لرستان

رئیس جمهور با استقبال پر شور مردم خرم آباد وارد ورزشگاه تختی شد.

كد خبر : ۶۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


شیوه های جدید جذب نیرو از سوی انجمن حجتیه/ اردوهای تربیتی این انجمن برای دانش‌آموزان

انجمن حجتیه از ظرفیت خانواده ها برای گسترش فعالیت‌های خود استفاده کرده است و با هدف جذب نیروهای مختلف از میان کودکان، نوجوانان و جوانان جلسات متعددی برای این اقشار برگزار می‌کنند.

كد خبر : ۶۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


لرستان گنجستان

«حسن روحانی» رییس جمهوری امروز چهارشنبه 28 خرداد ماه در چارچوب پنجمین سفر استانی خود در صدر کاروان تدبیر و امید به لرستان سفر کرد؛ استانی که با وجود برخورداری از بسترهای مناسب برای توسعه در بخش های کشاورزی، صنعت، خدمات و گردشگری با مشکل هایی نیز دست به گریبان است.

كد خبر : ۶۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


آقای روحانی؛قبل از زدن کلنگ طرح جدید در لرستان ، پروژهای نیمه کاره را تکمیل کنید

عضور شورای شهر ازنا ضمن اشاره به سفر دولتمردان به لرستان گفت: آقای روحانی؛قبل از زدن کلنگ طرح جدید در استان ، پروژهای نیمه کاره در لرستان را تکمیل و تمام کنید.

كد خبر : ۶۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


طعم سفره های خالی را چشیده ام

وزیر تعاون گفت:بحث درمان و اشتغال از الویت های اصلی دولت تدبیر و امید است وگام نهادن در راه اشتغال برنامه ریزی می خواهد.

كد خبر : ۶۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۹


لرستان با وجود ظرفیت‌های بسیار، دارای نرخ بیکاری بالایی در کشور است

رئیس‌جمهور در خرم‌آباد گفت:‌ لرستان با وجود این همه استعداد خدادادی در زمینه‌های کشاورزی، تنوع آب و هوایی، آثار تاریخی و جاذبه‌های گردشگری دارای نرخ بالای بیکاری در کشور است.

كد خبر : ۶۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۹


برخی از مدیران استانی از رشد و توسعه ازنا جلوگیری می کنند

نماینده مردم ازنا در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم ازنا و در اولین سفر هئیت دولت به لرستان گفت:برخی از مدیران استانی از رشد و توسعه ازنا جلوگیری می کنند که من گلایه ها را به رئیس جمهور منتقل کردم.

كد خبر : ۶۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۹


جای تندیس شهید صادقی در ازنا خالیست/آموزش قرآن برای نوجوانان الزامیست

خطیب این هفته نماز جمعه ازنا گفت: جای تندیس شهید صادقی در شهرستان ازنا خالیست، برای اوقات فراغت نوجوانان آموزش قرآن امر مهمی بشمار می آید.

كد خبر : ۶۸۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۰


افشاگری رهبری علیه رئیس جمهور در مجلس

در این لحظات حساسی که یکی از سرنوشت‌سازترین صفحات تاریخی ایران رقم زده می‌شود، از خدا می‌خواهم که مرا به آن‌چه که رضای اوست، هدایت کند و از طغیان زبان و دل و غلبه‌ی هوی و هوس نگه دارد.

كد خبر : ۶۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


بیکاری لرستان با اعتبارات قطره چکانی دولت، درست نمی شود/ اگر مدیران کل تغییر نکنند؛ صدای دولت جدید به گوش نمی رسد

یک فعال روزنامه نگاری با بیان اینکه ضرورت تغییر مدیران ستادی، یک پاسخ سیاسی به تغییر وضعیت سیاسی کشور تلقی خواهد شد؛ تصریح کرد: اگر مدیران کل تغییر نکنند؛ صدای دولت جدید به گوش نخواهد رسید.

كد خبر : ۶۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۱


حکایت نامه هایی برای دولت تدبیر و امید/تصاویر

استان لرستان چهارشنبه 28 خرداد، میزبان دکتر حسن روحانی رییس جمهور کشورمان بود؛ حالا مردم لرستان می خواهند مشکلاتشان را به گوش آقای رییس جمهور برسانند.

كد خبر : ۶۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۱


باید از جایگاه ابرقدرتی با دنیا تعامل کنیم/هنوز خیلی ها باور ندارند که "ما می توانیم"/آمریکا فقط پارس می کند/نباید به آمریکا چراغ سبز نشان می دادیم

کار شناس مسائل خاورمیانه و سیاست خارجه اظهار داشت: با انجام مذاکره مخالف نیستم؛ اما در مذاکره یا باید بتوانید اهرم های طرف مقابل را از کار انداخت و یا این که اهرم‌هایی داشته باشید که طرف مقابل را تحت فشار قرار دهید؛ ما می توانستیم از این تحریم ها به عنوان یک فرصت استفاده کنیم و تمام وابستگی هایمان را به غرب از بین ببریم و این می توانست به نفع ما باشد.

كد خبر : ۶۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۱


رئیس جمهور ایران: سرتان را بالا بگیرید/ تیم ملی مستحق این نتیجه نبود

رئیس جمهور ایران در پیامی خطاب به تیم ملی فوتبال این کشور پس از شکست مقابل آرژانتین گفت: سرتان را بالا بگیرید.

كد خبر : ۶۸۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۱


دیدار نوبخت با اعضای ستاد روحانی در لرستان

در حاشیه سفر هیئت دولت به شهرستان ازنا ، نوبخت مشاور روحانی در فرودگاه خرم آباد با اعضای ستاد روحانی در زمان انتخابات دیدار کرد.

كد خبر : ۶۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۲


27 خانه عالم برای ماه مبارک رمضان تمکیل می شود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ازنا گفت: 27خانه عالم در اطراف شهرستان ازنا وجود دارد که برای ماه مبارک رمضان تکمیل می شوند. تکمیل می شوند.

كد خبر : ۶۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۴


حاشیه های یک متن/ آن سفرکرده که صد قافله دل، همره اوست

حضور رئیس جمهور حسن روحانی به لرستان با حاشیه هایی همراه بود.

كد خبر : ۶۹۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۷


آوای ربنایی که مسجد ضرار شد/تلاش برای تطهیر خواننده حامی فتنه به بهانه ماه رمضان

شجریان در سال 88 گفت: "به گفته آقای احمدی نژاد، خس و خاشاک به حرکت درآمده اند، صدای من در صدا و سیما جایی ندارد، صدای من صدای خس و خاشاک است و همیشه هم برای خس و خاشاک است!"

كد خبر : ۶۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۸


دستور رئیس جمهور درباره نحوه تخصیص بودجه های عمرانی

رئیس جمهور در جلسه هماهنگی امور اقتصاد مقاومتی دستور داد تا در تخصیص بودجه‌های عمرانی و پرداخت‌های خزانه بر اساس اولویت ایجاد تحرک اقتصادی و تقویت بنیه مالی پیمانکاران طرف قرارداد با دولت، تسریع شود.

كد خبر : ۶۹۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۸


معیشت مردم!

این روز ها خیلی ها می گویند که باید معیشت مردم بهبود پیدا کند ولی به جایبهبود معیشت مردم، شاهد عزل و نصب های اتوبوسی و ناگهانی در وزارتخانه ها و سازمانها هستیم.

كد خبر : ۶۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


رونمایی از کوچک‌ترین برادر هاشمی

من سال‌هاست که از بطن سیاست کنار کشیده و در حاشیه قرار دارم. با این حال اما معتقدم آقای روحانی هرگز عقب‌نشینی نداشته بلکه با موانع پیش‌بینی‌نشده و سنگ‌اندازی‌های تندروها مواجه شده است.

كد خبر : ۶۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


داعش در باتلاق عراق از بین می رود / آمریکا بیش ترین استفاده را از داعش می برد

تحلیل گر مسائل سیاسی خاورمیانه درباره اقدامات اخیر داعش در عراق گفت: باتلاقی که در عراق برای داعش ایجاد شده توسط نیروهای مردمی  و به فتوای مرجعیت شیعه و فتاوای مفتی های اهل تسنن از بین می رود.

كد خبر : ۶۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۱


پشت پرده باج خواهی از رئیس جمهور/ وقتی روحانی هم یک میلیون رأی بیشتر نداشت

اخیرا سعید حجاریان و صادق زیباکلام در گفتگوهایی ادعا کرده اند: اصلاح طلبان اگر بشکنند روحانی هم می شکند و اگر اصلاحات نباشد، روحانی هم وجود نخواهد داشت و رای روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 92 تنها یک میلیون رای بوده است.

كد خبر : ۶۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۱


روحانی: پاسداری از فریضه امر به معروف و نهی از منکر بسیار مهم است
رئیس‌جمهور در نشست مشترک هیات دولت و استانداران سراسر کشور اعلام کرد که دولت خود را موظف می داند که پاسدار رای مردم بوده و به وعده‌های خود وفادار باشد.
كد خبر : ۶۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۴


هدف داعش استفاده ابزاری از اسلام است/ لزوم موضع گیری همه مسلمانان علیه تکفیری‌ها/خشم طوایف بلوچ و اهل تسنن از اقدامات تروریستی

در حالی که گروهک تروریستی داعش به نام اسلام دست به اقدامات تروریستی می زند، تمام علمای اهل سنت کشورمان در کنار علمای شیعه اقدامات این گروهک را محکوم کردند.

كد خبر : ۶۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۵


برای سال دوم کمربندها را محکم ببندیم تا کمبودهای سال اول را جبران کنیم

روحانی با تاکید بر تسهیل شرایط برای حضور و مشارکت مردم در اداره امور، تصریح کرد: به مردم قول دادیم که کار مردم را به خود مردم می سپاریم و هر کاری که امکان پذیر باشد و مردم توان انجام آن را داشته باشند به آنها واگذار کنیم.

كد خبر : ۶۹۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۵


استارت مجدد فعالیت های بنیاد باران با حضور طیف‌های مختلف اصلاح‌طلب

شورای بنیاد باران پس از گذشت یک سال از روی کار آمدن دولت یازدهم، با حضور تمام طیف ها برای اولین بار تشکیل شد.

كد خبر : ۶۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۵


تعبیر امام خمینی(ره) درباره پدر آیت‌الله خامنه‌ای چه بود؟

"پدرم روحانى معروفى بود، اما خیلى پارسا و گوشه‌گیر... زندگى ما به سختى مى‌گذشت. من یادم هست شب‌هایى اتفاق مى‌افتاد که در منزل ما شام نبود! مادرم با زحمت براى ما شام تهیه مى‌کرد و... آن شام هم نان و کشمش بود."

كد خبر : ۷۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۶


مجمع نمایندگان استان لرستان 17 تیر با لاریجانی دیدار می‌کنند

عضو مجمع نمایندگان استان لرستان از حضور علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در مجمع نمایندگان این استان خبر داد.

كد خبر : ۷۰۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۶


هدف دشمن ایجاد خطای محاسباتی در مسئولان با تهدید و تطمیع است/ برنامه‌ریزی‌های اقتصادی با فرض کوتاه نیامدن دشمن از تحریمها باشد

مسئولان و کارگزاران نظام با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

كد خبر : ۷۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


رقابت اصولگرا و اصلاح‌طلب باید برای قدرت ملی نشاط‌آفرین باشد/نباید قدرت ملی ما در عرصه رقابت‌های سیاسی تخریب شود

رییس جمهوری تأکید کرد موفقیت‌های دولت در عرصه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی و فرهنگی تنها با حمایت همه فعالان سیاسی اعم از اصولگرا و اصلاح‌طلب میسر شده و باید همه ما با وحدت، اتحاد و یگانگی گام‌های بلندی برای حل مشکلات کشور برداریم.

كد خبر : ۷۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۹


همراز با اهل آسمان

سحرگاهان و افطارهای ماه مبارک رمضان خاطرات ماندگاری را می سازند و ایضاً به یاد می آورند.از کودکان و نوجوانانی که سال اول و یا سال های نخست روزه داری را تجربه می کنند تا پدران و مادران کهنسالی که الگوی فرزندان ، نوه ها و نتیجه های خود در انجام امور دینی هستند.

كد خبر : ۷۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۱


دستور ویژه روحانی به ظریف درباره جنایات صهیونیست ها در نوار غزه

رییس جمهوری کشورمان روز جمعه در تماس تلفنی با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه که در وین حضور دارد، از وی خواست تا همه امکانات جنبش عدم تعهد برای محکومیت و مقابله با جنایات صهیونیست ها در حمله نظامی بیرحمانه به نوار غزه به کار گرفته شود.

كد خبر : ۷۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۱


دغدغه یک تجزیه‌طلب لائیک برای دین خوزستانی‌ها

کاظم مجدم که خود دارای گرایش‌ به گروهک تجزیه‌طلب «حزب تضامن» می‌باشد و برای رسانه‌هایی چون الجزیره کار می‌کند در مقاله‌ای کوشیده است با ژست‌های دموکراتیک و سکولار مآبانه به تجزیه‌طلب‌های پان‌عربیست سلفی بفهماند هیچ تلازمی میان «اسلام، عربیت و تسنن» یا «عجمیت و تشیع» وجود ندارد.

كد خبر : ۷۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۲


فجایع غزه باید دولت‌های اسلامی را به خود بیاورد/تغییر مسیر فرهنگ از چارچوب نظام اسلامی هویت واقعی جامعه را بر هم خواهد زد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار رئیس‌جمهور و هیئت دولت ، طی بیاناتی اظهار داشتند: هرگونه تغییر مسیر فرهنگ از چارچوب نظام اسلامی، موجب برهم خوردن انتظام فکری و هویت واقعی جامعه خواهد شد.

كد خبر : ۷۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۴


اشتباه راهبردی هاشمی و خاتمی به روایت اصلاح طلبان/نباید از روحانی حمایت می کردیم!

در یکی از جلسات اصلاح طلبان بحثی را مطرح کردند که هاشمی و خاتمی در انتخابات ریاست جمهوری اشتباه راهبردی کرده‌اند.

كد خبر : ۷۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


افزایش اختلاف دولت و اصلاح‌طلبان/میانجگری هاشمی برای مصالحه

با بالا گرفتن اختلافات میان اصلاح طلبان و دولت، هر کدام از فعالان این دو طیف به دنبال جدا کردن خط خود از دیگری است.

كد خبر : ۷۰۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


عارف:ان‌شاء‌الله در دولت دوم روحانی پست قبول می کنم/ می خواهم پلی باشم برای ورود جوانان به مجلس

رییس بنیاد امید ایرانیان در پاسخ به این پرسش که چرا پیشنهاد قبول پست در دولت آقای روحانی را نپذیرفتید؟ گفت : ان‌شاء‌الله در دولت دوم ایشان.

كد خبر : ۷۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


تاثیر دعا برسلامت روان

دعا، نیایش با خدا، یکی از حقایق بسیار پرمعنا و سازنده جنبه‌های مثبت انسانی و از اساسی‌ترین عوامل رشد و تعالی انسان است.

كد خبر : ۷۱۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۰


پروژه تخریب دولت با تئوری‌های تاریخ گذشته آقای تئورسین!

از ابتدای روی کار آمدن دولت یازدهم اختلافاتی میان دولت و اصلاح‌طلبان وجود داشت اما اظهارت برخی از اصلاح طلبان مانند حجاریان به این اختلافات دامن زده اند.

كد خبر : ۷۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۱


فردا همه خواهیم آمد

مسئولین شهرستان ازنا برای شرکت در راهپیمایی روز قدس در این شهرستان از عموم مردم شهید پرور ازنا دعوت به عمل آوردند.

كد خبر : ۷۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


توصیه‌‌های یک روحانی اصلاح‌طلب/برای غلبه بر گرسنگی "قمیشی" گوش دهید

ابطحی در پستی در صفحه فیس بوک خود نوشته است: «اونایی که روزه‌اند، میدانند عصر ماه مرضان در این روزهای 17 ساعته، باید هندزفری گذاشت توی گوش و مدام طاقت بیار رفیق قمیشی گوش داد».

كد خبر : ۷۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۳


روحانی از حضور شکوهمند مردم در راهپیمایی روز قدس قدردانی کرد

حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی در دیدار جمعی از برگزیدگان عرصه فرهنگ و هنر با تشکر از مردم به خاطر حضور شکوهمندشان در راهپیمایی روز قدس، خطاب به هنرمندان گفت: اصحاب فرهنگ و هنر باید ملت ایران را به جهانیان به عنوان ملتی فرهنگ دوست معرفی و بشناسانند.

كد خبر : ۷۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۴


نگرانی آیت الله برای بدنه اجتماعی دولت!

در حالی که وعده های دولت قبل از انتخابات با سرعت کمی در حال پیگیری است؛ پدر معنوی اصلاحات از ریزش بدنه اجتماعی دولت ابراز نگرانی کرده است.

كد خبر : ۷۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۶


توصیه خاتمی برای فشار به روحانی

اخیراً مادر یکی از زندانیان سیاسی به دیدار محمد خاتمی رفته و خواسته‌ای را از خاتمی مطرح کرده تا برای آزادکردن پسرش از زندان به وی کمک کند.

كد خبر : ۷۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۶


آیین ضیافت مهرمددجویان بهزیستی برگزارشد

در بیست وهفتمین شب ازشب های ماه مبارک رمضان مددجویان بهزیستی درکنارجمعی ازمسولین همراه باجامعه پزشکان  درمرکزبهزیستی شهرستان ازنا مهمان سفره پربرکت افطار شدند.

كد خبر : ۷۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۶


بیش از دو هزار نفر هرهفته در نماز جمعه شهرستان ازنا شرکت می کنند

امام جمعه ازنا با گرامیداشت ۵مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه در جمهوری اسلامی گفت: نماز جمعه یادگار گرانسنگ امام(ره) و از بزرگترین عنایات حق تعالی بر جمهوری اسلامی ایران است.

كد خبر : ۷۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۶


نماز عید فطر در شهر مومن آباد ازنا، با جبروت روحانی برگزار می شود

مردم روزه دار و مومنِ شهر مومن آباد، به پیشواز عید سعید و پر برکت فطر می روند.

كد خبر : ۷۱۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۶


مشکل کمبود آب شرب روستاییان ازنا برطرف شود

امام جمعه شهرستان ازنا خواستار رفع مشکل کمبود آب شرب در روستاهای بخش جاپلق و مشکلات جاده ای منطقه پاچه لک این شهرستان شد.

كد خبر : ۷۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۰


کاندیدای مجلس نمی‌شوم/ پسرم از احمدی‌نژاد شکایت کرد

حجت‌الاسلام ناطق نوری گفت که در انتخابات مجلس دهم کاندیدا نخواهد شد.

كد خبر : ۷۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۲


رابطه یزدان پناه و مهدی هاشمی از کجا آغاز شد؟/ چه کسی از مفقود شدن یزدان پناه خوشحال شد؟

در حالی که پرونده های بین المللی نفتی ایران در حال بررسی بود به ناگاه عباس یزدان‌پناه، رفیق و همکار مهدی هاشمی مفقود می شود و در ظاهر سرنخ های این پرونده ها از بین می رود.

كد خبر : ۷۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۳


روحانی: سیاست رژیم صهیونیستی کشتار و نسل کشی است/ بی عملی و بی اعتنایی بارز شورای امنیت نسبت به غزه نماد آشکار بی عدالتی

رئیس‌جمهور کشورمان بحران جاری غزه را جزیی از سیاست ثابت و مستمر رژیم اشغالگر و جنایتکار صهیونیستی خواند و بی عملی و بی اعتنایی بارز شورای امنیت در فاجعه جاری در فلسطین به ویژه در غزه را نماد آشکار بی عدالتی در شورای امنیت دانست.

كد خبر : ۷۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۴


هدایت های رهبری از غلبه توطئه گران برامت اسلام جلوگیری کرده است/آینده روشنی خواهیم داشت

رئیس جمهور گفت: اگر امروز ایران نباشد و هدایت های رهبری نباشد ما شاهد توطئه نیل تا فرات هستیم و استعمارگران و توطئه گران بر امت اسلام غلبه می کنند و پیروز می شوند.

كد خبر : ۷۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۶


دولت پاک یازدهم را نمی توانند لکه دار کنند/ دولت قبل در فساد غرق شد

در چند سال اخیر، دولت در فساد غرق شد. سال های پیش را مگر می شود با سر و صدا فراموش کرد، باید بیایند پاسخ دهند

كد خبر : ۷۲۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۶


از سخنان منتشر نشده آیت‌الله خامنه‌ای تا حمله آشنا به صداوسیما

سخنان خواندنی دکتر میرکاظمی در برنامه «شناسنامه»/ کدامیک از کشورهای اروپایی در معرض خطر تروریست‌‌های تکفیری قرار دارند؟ / وقتی صدا و سیما خودش را نقد می کند!/ چرا مهد زبان فارسی، تهی از یک جایزه معتبر ادبی است؟/ مشکل‌سازترین انتقام پوتین از امریکا و متحدانش/ «انتفاضه موشک»، بارقه «انتفاضه سوم» است / شناسایی ۹ برند متخلف در استفاده از روغن پالم در تهران/ طرفداران احمدی نژاد، دست ها بالا

كد خبر : ۷۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


نگاهی به عملکرد یک ساله دولت حسن روحانی در حوزه فرهنگ +جدول

حسن روحانی با وعده های کوتاه مدت و بلند مدت خود توانست اعتماد کمی بیش از 50درصد رای دهندگان را به خود جلب نموده و بر کرسی ریاست جمهوری بنشیند/ با توجه به تاکیدات قانون اساسی و وظیفه سنگین دولت در این باره باید دید که کارنامه عملکرد ایشان چه نمره ای را در حوزه فرهنگ دریافت میکند.

كد خبر : ۷۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


شفیعی: اگر هاشمی و روحانی مطبوعات را محدود می کنند به خاطر پیشرفت کشور است!/ شریف زاده: یک‌بام و دوهوای اصلاح طلبان قابل قبول نیست

اگر خانم ابتکار بدون ارائه سند بگوید بنزین آلوده است میشود انتقاد درست اما اگر منتقدین با سند و مدرک بگویند که توافق ژنو ضعیف بوده، اینها میشوند بی سواد؟/ این چه حرفی است که رییس جمهور یک کشور بیاید و بگوید منتقدین باید شناسنامه داشته باشند؟!/ نه آقای احمدی نژاد نه اطرافیانش نمی فهمیدند رسانه چیست!/ ما باید به نیت افراد نگاه کنیم!

كد خبر : ۷۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


رئیس‌جمهور، ابوطالبی را به عنوان نماینده ایران در سازمان ملل به نیویورک ببرد/طراحان فراکسیون اعتدال خود زنی می‌کنند/رابطه مجلس با دولت خوب است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: بهتر است آقای روحانی، حمید ابوطالبی را به عنوان همراه در این سفر ببرد تا نوعی نشان از تاکید دولت ایران بر گزینه پیشنهادی باشد.

كد خبر : ۷۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


فروش خاطرات جعلی هاشمی در نمایشگاه کتاب!

شنیده ها حاکی از آن است پس از بررسی های صورت گرفته بر خلاف آنچه توسط نزدیکان هاشمی گفته شده بود، این کتاب پر فروش ترین کتاب نبوده است و کتاب های بسیاری بیشتر از این کتاب فروش داشته اند.

كد خبر : ۷۲۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


همزمان در مذاکره با 1+5 در حال شکستن تحریم‌ها هستیم/ هیچ زمانی مانند جنگ اخیر غزه اسرائیل مفتضح نشد

هیچ زمانی مانند جنگ اخیر غزه به اسرائیل شکست نخورد و مفتضح نشد. امروز اسرائیل در افکار عمومی دنیا آدم‌کش و کودک‌کش است و منهدم‌کننده بیمارستان‌ها و مدارس است. حتی بزرگ‌ترین مدافعان اسرائیل نیز نتوانستند از آن دفاع کنند.

كد خبر : ۷۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


آیا بسته اقتصادی دولت تورم رکودی را مهار می کند؟/مصوباتی که فقط به تصویب می‌رسد!

نکته‌ای که مهم است و دولت نباید آنرا فراموش کند این است که تا به حال از این دست برنامه ها در کشور بسیار نوشته شده است. در حال حاضر علاوه بر برنامه های بلند مدت فقط پنج برنامه توسعه پنج ساله به تصویب رسیده است و فقط و فقط به تصویب رسیده است و هیچ یک به میدان عمل نرسیده اند.

كد خبر : ۷۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


روحانی:‌ما‌مظلومیم!

رئیس‌جمهور گفت: اگر روزی دست ما بی‌محابا در کیسه بانک مرکزی باشد، آن روز روز قشنگی است اما فردایش فردای سیاهی است.

كد خبر : ۷۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


از نا امیدی رئیس اقلیم کردستان عراق از آمریکا تا تغییر مواضع و انجام اقدامات اعتماد ساز در مقابل ایران

بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق پس از اینکه به این نتیجه رسید که نمی تواند بر کمک های آمریکا که بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد حسابی باز کند،‌ در یک تغییر موضع با ارسال نامه به ایران از همکاری های متقابل در آینده گفت و نسبت به این همکاری ها اظهار امیدواری کرد.

كد خبر : ۷۲۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


“احترام به منتقد” قولی انتخاباتی که رئیس دولت تدبیر و امید آن را فراموش کرد/ پیش بینی هایی که از تبعات آستانه تحمل پایین روحانی شده بود

علی رغم تمامی قول های انتخاباتی روحانی در خصوص احترام به منتقدین و تکریم آن ها، پس از توافق ژنو شاهد ادبیات تندمزاجانه از سوی شخص روحانی در برابر منتقدین هستیم.

كد خبر : ۷۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


دعوت منتقدان به جهنم توسط رییس جمهور خلاف قرآن است

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حرفی که آقای رییس جمهور در دعوت منتقدان به جهنم زده اند خلاف قرآن است.

كد خبر : ۷۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


پروفسور مریم میرزاخانی؛بهترین ریاضی دان جهان شد

دکتر مریم میرزاخانی جزو چهار برنده مدال فیلدز سال 2014 میلادی معرفی شد. با توجه به این‌که که جایزه نوبل در علم ریاضیات وجود ندارد، معمولا مدال فیلدز معادل «نوبل ریاضی» ‌ برشمرده می‌شود. دکتر میرزاخانی اولین زن برنده این جایزه در طول تاریخ اعطای آن است.

كد خبر : ۷۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


ائمه جماعات به دانش روز مجهز شوند

امام جمعه شهرستان ازنا گفت: ائمه جماعات به عنوان محور مساجد باید به دانش‌های روز مجهز شوند و جوانان را به مساجد جذب کنند.

كد خبر : ۷۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۴


صادرات نفت از جاسک استراتژیک‌ترین کار دولت است/ لزوم تدوین برنامه مدون انتقال علم از ایران

رئیس جمهور با اشاره به اینکه در طول 12 ماه گذشته دولت تصمیم گرفت که از بحران های سخت عبور کند، گفت: یکی از استراتژیک ترین کارهای دولت این است که محل صدور نفت را متنوع کرده و جاسک را به عنوان مرکز دوم صادرات ایران تعیین کند

كد خبر : ۷۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۵


اعتراف مرعشی به اشتباهات خاتمی

سخنگوی تعلیق شده حزب کارگزاران سازندگی گفت: حتی آقای روحانی هم تأکید دارد که وامدار هیچ جناحی نیست، بنابراین اگر کسی در عرصه سیاست بگوید وابسته به هیچ جناحی نیست همانند کسی است که در جامعه بگوید متعلق به هیچ خانواده‌ای نیست.

كد خبر : ۷۳۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۵


استیضاح فرجی دانا تاریخی است/دفاع تمام قد دولت از وزیر علوم/اگر استیضاح رای بیاورد،گزینه بعدی تغییری در مشی وزارت علوم نمی‌کند

انصاری ضمن تاریخی دانستن این استیضاح، بیان داشت: بنای جناب آقای دکتر فرجی‌دانا دفاع محکم و قاطع است. درخواست دولت هم همین است که در دفاع از دولت و ملت و دانشگاه ایشان ضمن حفظ متانت و حرمت جایگاه تریبون مجلس در قاطعیت دفاع کم نگذارند.این یک استیضاح تاریخی است و دولت تمام قد از آقای دکتر فرجی‌دانا حمایت خواهد کرد.

كد خبر : ۷۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۵


علی ربیعی دقیقاً نیروی کیست؟

این روزها بار دیگر نام علی ربیعی وزیر فعلی کار و امور اجتماعی بر سر زبان ها افتاده است. شخصیت مرموزی که اکثراً در ضمن فعالیت های ضد امنیتی و ساختارشکنانه به طور معجزه آسایی از زیر بار تعقیب و انتقادات فرار کرده و خود را در موقعیت جدیدی قرار داده است.

كد خبر : ۷۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۵


چرخش ۱۸۰ درجه ای روزنامه های اصلاح طلب در برابر “به جهنم” گفتن روحانی/ وقتی نظر نشریات زنجیره ای یک شبه تغییر کرد!

تغییر مواضع روزنامه های اصلاح طلب در برابر سخنان جنجال برانگیز روحانی پس از یک روز، از مذاکرات پشت پرده ای خبر می دهد که این روزنامه ها را با تیم روحانی همراه می کند.

كد خبر : ۷۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۶


آیا نمایندگان از جوسازی رسانه‌های زنجیره ای میترسند یا با رای قاطع خود وزیر پرحاشیه را برکنار میکنند؟/ چهار شنبه آزمون بزرگ مجلس است

این دست و پا زدن رسانه‌های زنجیره ای نشان میدهد که حضور یک وزیر تندرو در کابینه روحانی آن هم در وزارت خانه علوم و فضای دانشگاهی تا چه اندازه برای آنها مهم است/ تجربه فتنه 78 و 88 و همچنین دستورات شیونامه براندازی نرم و انقلاب مخملی برایشان روشن کرده که فضای دانشگاه و وزارت علوم یک نقطه کلیدی و استراتژیک برای آنهاست.

كد خبر : ۷۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۸


ریشه فتنه ۷۸ را باید در بورس‌های انگلیس وزارت‌ علوم دوران رفسنجانی پیدا کرد

نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ریشه فتنه ۷۸ را باید در بورس‌های انگلیس وزارت علوم دوران هاشمی رفسنجانی پیدا کرد گفت: عمدتاً در همین سال‌های ۷۶ -۷۵ به بعد است که کاملاً یک دگرگونی در عقیده و عملکرد گروهی که الآن اصلاح‌طلب تلقی می‌شوند، ایجاد می‌شود.

كد خبر : ۷۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۸


سکوت اصلاح‌طلبان دربرابر ریخت‌و‌پاش هایی که دولت از جیب بیت المال انجام داد +لیست

در هفته اخیر توهین یکی از حامیان دولت یازدهم به برپایی مراسمات مذهبی در محرم با واکنش سریع مردم غیرتمند ایران رو به رو شد/ پایگاه 598 به منظور تنویر افکار عمومی بخش کوچکی از ریخت و پاش دولت یازدهم را منتشر میکند تا مشخص شود که بیت المال مسلمین در چه جایی خرج میشود و چه بازدهی دارد.

كد خبر : ۷۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۸


دانشگاه‌ها دارند آبستن فتنه جدید می‌شوند/این همه توهین و تهدید استیضاح‌کنندگان برای چیست؟

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز در دانشگاه‌ها خطر وجود دارد و دانشگاه‌ها دارند آبستن فتنه جدید می‌شوند باید مراقب بود.

كد خبر : ۷۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۹


استیضاح شد
كد خبر : ۷۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۱


همراهی مجلس با انتقاد روحانی از صداوسیما

عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه صداوسیما حتی در انتخاب نمایندگان مجلس برای حضور در برنامه‌های مختلف یک‌جانبه‌گری می‌کند، گفت: این سازمان در شبکه‌های مختلفی گزینشی فعالیت می کنند و به‌گونه‌ای که ابتدا با مشخص کردن اهداف برنامه خود، به دنبال نماینده‌ای می‌روند تا بتواند پاسخ مورد انتظار رسانه ملی را به آنها بدهند.

كد خبر : ۷۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۱


تجربه ای که یک سال مذاکره به دولت داد/ لزوم تغییر مبنای کار دولت از مذاکرات

دیگر دولت باید به قطعیت رسیده باشد که مبنای کار خود را از نتیجه مذاکرات به سمت مسائل راهبردی دیگری تغییر دهد چرا که امیدواری بر روی این مساله بیش از پیش موجب رهاشدن مسائل مهمتر می شود و هر کجا نیز وعده ای خلف می گردد فرافکنی و تخریب دولت گذشته آغاز می گردد.

كد خبر : ۷۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۱


ظریف: امکان رسیدن به توافق جامع وجود دارد/هنوز روحانی تصمیمی برای سفر به نیویورک نگرفته است

وزیر امور خارجه کشورمان با اعلام برگزاری مذاکرات ایران و ۱+۵ قبل و در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل گفت: امکان رسیدن به توافق جامع هسته‌ای وجود دارد.

كد خبر : ۷۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


ایران در برابر تحریم‌ها دست روی دست نمی‌گذارد/اهل غیرتیم، نه غارت

رئیس‌جمهورگفت: کشورهایی هستند که ناوهای هواپیمابر آنها، بمب‌های آنها و بمب‌های سنگرشکن آنها و ماهواره آنها بر مبنای تجاوز، تصرف، دخالت و سلطه است اما ما نه قصد دخالت یا سلطه و یا تجاوز را بر کشوری داریم و نه می‌خواهیم منابع کشوری را غارت کنیم. ما اهل غیرتیم اهل غارت نیستیم.

كد خبر : ۷۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


واکنش روحانی به خبر امکان سقوط کربلا و نجف/این شهرها خط قرمز ماست/محدودیتی درعملیات نخواهیم داشت

وزیر کشور گفت: «یک روز خبر آوردند که امکان سقوط شهرهای کربلا و نجف وجود دارد، رئیس جمهور در آن جلسه گفت این شهرها خط قرمز ما است و اگر قرار باشد چنین اتفاقی بیفتد هیچ محدودیتی در عملیات وجود نخواهد داشت».

كد خبر : ۷۴۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۴


گشایش گره همسرگزینی با سند ملی مشاوره ازدواج

اگرچه آماردقيق و درستي از تعداد طلاق‌هایي که به دليل اشتباه زوجين درانتخاب همسر رخ داده وجود ندارد. اما كارشناسان و مسئولان معتقدند منشا اصلي تعداد زيادي ازطلاق‌ها و پرونده‌هاي خانوادگی موجود دردستگاه قضا اشتباه زوجين در انتخاب يكديگراست.

كد خبر : ۷۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۴


عذر بدتر از گناه واعظی در توجیه راه اندازی 3G+اصل استفتاء و پاسخ آیت الله مکارم

در حالی که آیت الله مکارم شیرازی نسبت به اعطای مجوز نسل سوم به اپراتورهای تلفن تذکر داده اند، وزیر ارتباطات در اقدامی عجیب و با دور زدن قانون دلایلی را برای ارائه این خدمات مطرح می‌کند.

كد خبر : ۷۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۵


تهدید ایران نسبت به تسلیح کرانه باختری باید جدی گرفته شود

مرکز امور عمومی اورشلیم در یادداشتی پس از آنکه همه اخبار نظامی و تسلیحاتی چند روز اخیر جمهوری اسلامی را مرور کرده، این‌گونه نتیجه‌گیری می‌کند که اقدامات گذشته و حال جمهوری اسلامی ایران و بیانات مقامات ایرانی به این معناست که ایران می‌خواهد وارد یک دروان پسا عملیات لبه حفاظتی شده و در آن بماند و به نایبان خود اثبات می‌کند که همچنان رهبری و پشتیبانی تسلیحاتی آنان برای منازعه علیه رژیم صهیونیستی را به عهده دارد و این خود به معنای یک تهدید آشکار برای رژیم صهیونیستی است.

كد خبر : ۷۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۶


مسئولان نظام همواره روحیه انقلابی را حفظ کنند/فتنه و فتنه گران خط قرمز نظام هستند/ضرورت سعه صدر و آرامش دولت در قبال انتقادها

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت، همه دولتمردان را به حفظ و تقویت جهت‌گیری و روحیه انقلابی رعایت خطوط قرمز ، سعه صدر و آرامش در قبال انتقادهای منصفانه و ... توصیه کردند.

كد خبر : ۷۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۶


دولت برای رفاه مردم، برنامه های خوبی را طراحی کرده است

سخنگوی دولت گفت: دولت یازدهم برای رفاه مردم، برنامه های خوبی را طراحی کرده است که این طرح ها در طی سه سال آینده اجرایی خواهد شد.

كد خبر : ۷۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


افتخار می کنیم تحریم ها را دور زدیم/ مردم ایران نسبت به آمریکا بی اعتماد هستند/ نسبت به منتقدین "پرحوصله" بوده‌ام

رئیس جمهوری با اشاره به اینکه مردم ما نسبت به آمریکاییها کاملاً بی‌اعتماد هستند تصریح کرد: بهتر بود آمریکاییها با رفتارشان تاحدی زمینه را فراهم می‌کردند تا در آینده این اعتماد درست شود اما متاسفانه اعمال آنها به گونه‌ای است که این بی‌اعتمادی‌ها را عمیق‌تر می‌کند، ما این کار آمریکا را برخلاف تفاهمات و روح توافق ژنو می‌دانیم.

كد خبر : ۷۴۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


تغییر صورت یک سوال در نشست خبری/ تفاوت های اساسی جرم مشهود و غیر مشهود

آقای روحانی حقوقدان هستند و تعجب‌آور است که ایشان برای جرایم مشهود اصحاب فتنه، منتظر تشکیل دادگاه هستند.

كد خبر : ۷۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


مشارکتی ها در تکاپوی بازگشت/پیشنهاد 3 نام جدید به وزارت کشور برای فعالیت مجدد

به تازگی خبرهایی در خصوص ارائه 3 اسم جدید به وزارت کشور از سوی حزب مشارکت برای فعالیت مجدد به گوش می رسد.

كد خبر : ۷۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۰


ماجرای جلسه نیمه تمام شورای اطلاع‌رسانی دولت/حمله اصلاح طلبان به وزیر اصولگرای کابینه

در جلسه شورای اطلاع رسانی دولت در مورد یکی از وزارتخانه ها که وزیریاصول گرا زمام دار آن است بحث هایی مطرح شد. در این جلسه که سردبیران روزنامه های اصلاح طلب هم حضور داشتند، شخص وزیر را مورد انتقاد شدید قراردادند و گفته اند که وی همسو با اصلاح طلبان و دولت حرکت نمی‌کند و روحانی با انتصاب وی مرتکب اشتباه بزرگی شده است.

كد خبر : ۷۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۰


نمی‌توان مثل گذشته به جوانان قفل و بند زد/ما امت وسط و اعتدال هستیم

رئیس‌جمهور با اشاره به وظیفه سنگین روحانیت گفت: روحانیت وظیفه و رسالت سنگینی را بر دوش داشته است و امروز نیز رسالتش، سخت‌تر و سنگین‌تر است.

كد خبر : ۷۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۰


گاف جدید روحانی اصلاحات/ انتشار آهنگ خواننده فراری در صفحه شخصی ابطحی+عکس

محمدعلی ابطحی مشاور و معاون رئیس دولت اصلاحات، در پستی در صفحه فیس بوک خود، شعری از آهنگ های یک خواننده فراری را منتشر کرده است.

كد خبر : ۷۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


تجلیل از خدمتگزاران مسجد در ازنا/آسیب شناسی بی توجهی به مسجد

در همایش مسجد که به همت دفتر امام جمعه ، ناحیه مقاومت بسیج ، اداره ارشاد اسلامی ، سازمان تبلیغات اسلامی و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ازنا برگزار گردید، ضمن تجلیل از خادمان مسجد، آسیب شناسی بی توجهی به ابعاد مختلف مسجد نیز مطرح شد.

كد خبر : ۷۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


پست‌های کلیدی نظام نباید جای فتنه‌گران باشد/ اینترنت پاک تقاضای اصلی از دولت در مسئله فرهنگ است

خطیب امروز نمازجمعه تهران بر ضرورت عدم حضور فتنه‌گران در پست‌های کلیدی نظام تأکید کرد.

كد خبر : ۷۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۴


روایتی جدید از گلایه‌ آیت‌الله مهدوی‌کنی از اصولگرایان/ جزئیات برنامه «کمیته وحدت» برای آینده
حجت الاسلام سید رضا تقوی در اولین نشست وحدت و همگرایی اصولگرایان لرستان با اشاره به اینکه انسانها چه فرد و چه جمع اگر بخواهند در جامعه تاثیرگذار باشند باید یک سلسله ویژگی هایی را در خود جمع کنند، اظهار داشت: به تعبیری باید یک اقتداری به دست آورند تا بتوانند از طریق آن در جامعه اثرگذار باشند.
كد خبر : ۷۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


بالا بودن آستانه تحمل دولت برای مردم زیباست/ شادی هم حق مسلم ماست

رئیس جمهور گفت: این برای مردم که می‌بینند آستانه تحمل دولت بالا است و تخریب و حتی نقد ناروا را تحمل می‌کند، زیباست.

كد خبر : ۷۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


متن کامل گزارش آژانس درباره ایران

گزارش مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی کشورمان روز گذشته در خصوص برنامه هسته ای ایران منتشر شد .

كد خبر : ۷۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


توجه ویژه به زکات/پیشنهادهایی برای ترویج فرهنگ زکات

امام جمعه ازنا در جلسه استانی زکات که در خرم آباد و با حضور شورای زکات استان انجام می شد، بر توجه ویژه به بحث زکات و ارائه پیشنهاداتی در مورد ترویج فرهنگ زکات پرداخت.

كد خبر : ۷۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۶


مبلغ باید در گسترش فرهنگ دین مبین اسلام نهایت تلاش خود را به کارگیرد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ازنا ضمن اشاره به مبلیغین طرح هجرت گفت: یک مبلغ باید در گسترش فرهنگ دین مبین اسلام نهایت سعی وتلاش خود را به کار گیرد.

كد خبر : ۷۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۶


قیام ۱۷شهریور؛ اثبات ناکارآمدی رژیم شاهنشاهی در اداره کشور

۱۷ شهریور یادآور مجاهدت و قیام خونین ‌برابر طاغوت است که مهر تأییدی شد بر ناکارآمدی و عدم شایستگی رژیم شاهنشاهی در اداره کشور.

كد خبر : ۷۵۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۷


نتیجه مذاکره با کدخدا مشخص شد! از خلع سلاح مقاومت تا تعطیلی اراک، فردو و کاهش توان موشکی +جدول

اکنون حدود یک سال که از مذاکرات ژنو می گذرد، پس از آنکه حسن روحانی در اقدامی "نابجا" با اوباما گفتگوی تلفنی انجام داد، پس از آنکه جان کری و ظریف چندین دور مذاکره با هم داشتند، پس از آنکه اغلب فعالیت های هسته ای ایران تعطیل شد، میبینیم که پیش بینی رهبر حکیم انقلاب بار دیگر محقق شد و آمریکا زیاده خواهی های خود را با وقاحت مطرح کرد.

كد خبر : ۷۵۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۸


ایران وارد بازی آمریکا و داعش نمی‌شود

 واشنگتن در حالی تلاش می‌کند تا رهبری ائتلاف جهانی علیه داعش را برعهده گیرد که بسیاری از کشورها نسبت به نیت واقعی این ائتلاف که گفته می‌شود با مشارکت بیش از ۴۰ کشور شکل خواهد گرفت، بدبین هستند و آن را اقدامی نمایشی می‌دانند.

كد خبر : ۷۵۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


مهمترین عناوین روزنامه های امروز

روزنامه های صبح امروز عناوین مهم خود را بیشتر به شرح زیر آماده کرده اند که در ادامه خواهید خواند.

كد خبر : ۷۵۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


۵ میلیارد ریال زکات در شهرستان ازنا جمع آوری شد

امام جمعه ازنا گفت: میزان زکات جمع آوری شده در شهرستان ازنا در سال ۹۳ حدود ۵ میلیارد ریال است که رشد بسیار خوبی را در زمینه جمع آوری زکات در شهرستان داشته ایم.

كد خبر : ۷۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


همه کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای علاقه‌مند به روابط بالاتر و بهتر با ایران هستند

رییس جمهور در بدو ورود به فرودگاه مهرآباد تهران گفت: همه کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای علاقه‌مند به روابط بالاتر و بهتر با ایران هستند. 

كد خبر : ۷۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۲


هرکس مدعی کار فرهنگی است باید نماز را در رأس امور فرهنگی قرار دهد
حجت الاسلام قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور در نامه ای به نهادها و گروه های فرهنگی کشور با بیان اینکه هر کس مدعی کار فرهنگی است باید نماز را در راس امور فرهنگی قرار دهد، خواستار آن شد که حوزه های علمیه تربیت امام جماعت و مدیریت مسجد و آموزش راه های دعوت به نماز را برای طلاب درس رسمی قرار دهند.
كد خبر : ۷۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۴


رهبر معظم انقلاب لنگرگاهی مطمئن برای کشتی کشور در برابر تلاطمات هستند

جلسه هیأت دولت به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی برگزار شد و اعضای دولت در خصوص مهم‌ترین مباحث و مسایل روز کشور با یکدیگر بحث و تبادل نظر کردند.

كد خبر : ۷۵۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۴


دایی: چون عضو ستاد احمدی‌نژاد نشدم برکنارم کردند

دایی همچنین خبر بخشیدن قرارداد سال سومش با پرسپولیس را هم تکذیب کرد و افزود: قرار شده است تا بعدا در اینباره صحبت کنیم و تصمیم بگیریم. به هر حال بر کناری من یک سناریوی از پیش طراحی شده بود که می‌خواستند مرا خراب کنند در حالی که خودشان خراب شدند.

كد خبر : ۷۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


مرعشی خبر داد: ائتلاف فرزندان معنوی هاشمی و اصلاحات با محوریت خاتمی

مرعشی گفت: اصلاح‌طلبان از اشتباهات گذشته درس گرفته‌اند ما هم همین طور محوریت و همراهی خاتمی را پذیرفته‌ایم و همراه با او گام برمی‌داریم.

كد خبر : ۷۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


خوشه انگوری که رکورد سنگین ترین خوشه ازنا را گرفت+تصویر
در یکی از باغ های شهرستان ازنا خوشه ی انگوری با وزنی تعجب برانگیز رکورد سنگین ترین خوشه انگور ازنا را به خود لقب داد.
كد خبر : ۷۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۶


آمادگی مساجد ازنا برای برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ازنا از آمادگی ۵۰ مسجد ازنا برای برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۷۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


برنامه های جدی و کاربردی برای مددجویان در پیش داریم/اهمیت توجه به زکات

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان گفت: برنامه های جدی و کاربردی را در جهت ارتقای سطح مددجویان کمیته امداد داریم ، با پرداخت زکات فقیری در کشور نخواهد بود.

كد خبر : ۷۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۰


سهم پدیدآوران رسانه در برنامه سازی های رسانه ملی

در برنامه سازی های رادیو و تلویزیون برای آحاد مردم ، آیتم های متنوعی وجود دارد.دعوت از کارشناسان و میهمانان برای بیان دیدگاه ، ارایه تحلیل ، انجام گفتگو ، شرکت در مناظره ، تهیه گزارش و یا با عنوان مجری-کارشناس یکی از ارکان اساسی برنامه سازی های سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی رسانه ملی است.

كد خبر : ۷۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۱


آیت الله آدینه وند درگذشت

آیت الله محمدرضا آدینه وند معروف به نحوی لرستانی، استاد بزرگ صرف و نحو و تفسیر قرآن کریم در قم دارفانی را وداع گفت.

كد خبر : ۷۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۱


صدای ملت ایران را می‌توان در نشست مجمع عمومی به گوش جهان رساند/ از حقوق خود در مذاکرات کوتاه نخواهیم آمد

رئیس جمهوری کشومان در جمع خبرنگاران گفت: اجلاس سالیانه مجمع عمومی سازمان ملل یکی از تریبون‌هایی است که می‌توان به خوبی صدای ملت ایران را به گوش جهانیان رساند

كد خبر : ۷۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۱


مقایسه دیدارهای یک روز روحانی با آخرین سفر احمدی نژاد به نیویورک+عکس

محمود احمدی نژاد در آخرین سفر خود به نیویورک تنها موفق به دیدار با سران سه کشور جهان یعنی سواییزلند ،کومور، بولیوی شده بود.

كد خبر : ۷۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۲


آقای رئیس جمهور؛ آیابرنامه ای برای جلوگیری از پیری زودرس کشور دارید؟

رئیس شورای شهر ازنا در سوالی از رئیس جمهور ضمن اشاره به پیری زودرس جامعه کشورمان گفت: آقای رئیس جمهور؛ چقدر به پیری جامعه فکر میکنید و  آیا برنامه ای برای جلوگیری از پیری زودرس کشور دارید؟

كد خبر : ۷۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۲


بنا نیست همواره روابط با آمریکا خصمانه باشد

روحانی گفت: البته اعتماد یک شبه ساخته نمی‌شود بلکه یک نردبانی است که پلکان آن زیاد است اما در نهایت اگر ما پای خود را روی این نردبان بگذاریم، در نهایت به بامی می رسیم که آن بام اسمش منافع دو ملت و دو کشور است. همان‌طور که در یک مصاحبه دیگر نیز تصریح کردم، بنا نیست برای همیشه روابط با آمریکا تنش‌آلود و یا خصمانه باشد و به هر حال یک روزی بین دو کشور روابط برقرار می شود.

كد خبر : ۷۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۵


روسای جمهور ایران و روسیه روند همکاری‌های دوجانبه را بررسی کردند

دکتر روحانی گسترش منافع مشترک و نیز حساسیت‌های منطقه ای را از عوامل محرک در تعمیق همکاری‌ها بر شمرد و گفت: آنها که می‌خواهند امروز رهبری مبارزه با تروریست‌ها در منطقه را بر عهده بگیرند، دیر به فکر افتاده‌اند و این جزء افتخارات ملت ایران است که قبل از دیگران این خطر را تشخیص داده و با آن به مبارزه پرداخت.

كد خبر : ۷۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۸


انگلیس درخواست ملاقات کرد و ما پذیرفتیم/جمله«کامرون»نادرست و غیرقابل قبول بود

رئیس‌جمهور ضمن موفقیت‌آمیز خواندن سفر خود به نیویورک گفت:انگلیس درخواست ملاقات کرد و ما پذیرفتیم و راجع به ۳ موضوع بحث کردیم، در موضوع هسته‌ای بحث ما خوب بود اما اختلاف‌ نظرهایی داشتیم.

كد خبر : ۷۶۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۸


کارگاه آموزشی پیشگیری اولیه از اعتیاد در ازنا برگزار شد

کارشناس پژوهش و آموزش اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان از برگزاری کارگاه آموزشی در رابطه با پیشگیری از اعتیاد توسط این نهاد خبر داد.

كد خبر : ۷۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۰


از ساخت نخستین پهپاد با قابلیت انهدام هواپیماهای جنگده تا سلاح‌های "عاصفه" و "فاتح"/ غرش اقتدار ایران جهان را به لرزه درآورد

نیروهای مسلح کشورمان در هفته دفاع مقدس جدیدترین تجهیزات و ادوات خود را در حوزه های زمینی، هوایی و دریایی به نمایش گذاشتند که از جمله آن می‌توان به ساخت نخستین پهپاد با قابلیت انهدام هواپیماهای جنگنده و سلاح های عاصفه و فاتح اشاره کرد.

كد خبر : ۷۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۲


واقعیت پنهان در پشت اسلام آمریکایی

جریان‌های وحشی تکفیری و سلفی نظیر داعش ضمن اینکه پیاده نظام با واسطه ناتو در منطقه در صورت پیروزی هستند، در عین حال بر انزجار از اصل اسلام دامن می‌زنند شاید که در غرب بتوانند سرعت گسترش اسلام را مهار کنند. 

كد خبر : ۷۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۴


مراسمی برای دانشجو بدون حضور دانشجو/ از علت استیضاح وزیر علوم تا تخصص ویژه رئیس جمهور

مراسم آغاز سال تحصیلی 93-94 دانشگاهها برخلاف سال گذشته بدون حضور تشکل های دانشجویی و شور و هیجان در دانشگاه تهران برگزار شد.

كد خبر : ۷۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۶


ساخت بقعه امامزاده مؤمن‌آباد ازنا رشد شصت درصدی دارد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان استان لرستان گفت: ساخت بقعه امامزاده مؤمن‌آباد ازنا رشد شصت درصدی دارد.

كد خبر : ۷۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۷


برگزاری جشن با شکوه غدیر در مصلای ازنا

همزمان با سالروزانتصاب مولی الموحدین امیرالمومنین (ع) به خلافت مسلمین توسط پیامبر اکرم (ص) جشن باشکوه غدیر با حضور سادات معظم در مصلی نماز جمعه ازنا برگزار شد.

كد خبر : ۷۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۲


عارف با ماست/درخواست‌های مکرر خاتمی از اصلاح‌طلبان برای تقویت دولت

منتجب نیا گفت: عارف بارها تاکید داشته جهت ورود به انتخابات مجلس، درون جبهه اصلاحات فعالیت خواهد کرد و هرگز لیست جداگانه ای برای انتخابات نخواهد داد و وی برای این ائتلاف کاملا منسجم و متحد می باشد.

كد خبر : ۷۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۳


اعدام شیخ نمرموجب انقلاب در عربستان می شود/ اعلام حکم اعدام شیخ نمر یک تاکتیک روانی علیه شیعیان است

تحلیل گر مسائل سیاسی منطقه  گفت: اعدام شیخ نمر قطعا موجب انقلاب در عربستان می شود اطمینان داشته باشید اگر این اتفاق بیفتد تمام شیعیان  در جهان اسلام  و حتا اهل تسن منصف هم قطعا موضع می گیرند که این به ضرر عربستان است.

كد خبر : ۷۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۷


اعدام "شیخ نمر" پایه های حکومت عربستان را به لرزه می اندازد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ازنا ضمن اشاره به اقدام ضد حقوق بشری غرب و دولت وهابی عربستان تاکید کرد: اعدام عالم بزرگی چون "آیت الله نمر" پایه های حکومت عربستان را به لرزه می اندازد.

كد خبر : ۷۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۷


اعدام شیخ نمر پیامدهای غیرقابل پیش بینی برای عربستان دارد

مسئول طرح صالحین و آموزش بسیجیان شهرستان ازنا خاطر نشان کرد: اعدام شیخ نمر پیامدهای غیرقابل پیش بینی برای عربستان سعودی دارد.

كد خبر : ۷۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


فراموشی دیپلماسی منطقه ای در هیاهوی مذاکره با غرب/ دولت شعارهای خود را فراموش کرده است؟

دستگاه دیپلماسی ایران در منطقه خاورمیانه و در ارتباط با کشورهای همسایه در طول یکسال و دو ماه گذشته نتوانسته روابطی مناسب ایجاد کند.

كد خبر : ۷۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۹


دعوت از 200 روحانی مبلغ از استان قم برای اعزام به سراسر استان/ تجمع بزرگ عاشقان حسینی با شعار "لبیک یا حسین" برگزار می شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گفت: تجمع بزرگ عاشقان حسینی با شعار " لبیک یا حسین" برای اولین بار در استان برگزار می شود.

كد خبر : ۷۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۱


رهبر معظم انقلاب بر پیکر مطهر آیت‌الله مهدوی‌کنی نماز اقامه کردند

رهبر معظم انقلاب اسلامی دقایقی پیش با حضور در دانشگاه تهران بر پیکر مطهر رئیس مجلس خبرگان رهبری نماز اقامه کردند.

كد خبر : ۷۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۱


بیانیه سپاه ناحیه ازنا در دفاع از "شیخ نمر"روحانی برجسته اسلام

سپاه ناحیه شهرستان ازنا در دفاع از "شیخ نمر" روحانی دستگیر شده توسط دولت وهابی عربستان، بیانیه صادر کرد.

كد خبر : ۷۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۲


رای محاربه شیخ نمر با احکام قضایی انطباق ندارد

رئیس دستگاه قضای شهرستان ازنا اظهارداشت:هرکس اندک آشنایی با متون قضایی و فقهی داشته باشد بخوبی می داند که حکم به محاربه شیخ نمرباقرالنمر با هیچ یک از موازین حقوقی وقضایی انطباق ندارد.

كد خبر : ۷۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


صدای دستیابی به «توافق هسته‌ای نهایی» از فاصله نزدیک به گوش می‌رسد/ یک ماه سرنوشت‌ساز تا «دقیقه 90» مذاکرات

هرچه به سوم آذر ماه نزدیک‌تر می‌شویم، صدای دستیابی به توافقِ نهایی نیز از فاصله نزدیک تر شنیده می‌شود، توافقی که اگر با کارشکنی غرب همراه نباشد،به بیش از یک دهه جدال بر سر فعالیت‌های هسته‌ای ایران پایان خواهد داد.

كد خبر : ۷۸۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


نشانه های حرکت روحانی در مسیر احمدی‌نژاد/ رئیس جمهور یازدهم هم مسیر گذشته را می رود؟

یکسال و چند ماه از آغاز به کار روحانی در دولت می گذرد و رفتار و گفتار وی تفاوت بسیاری با آنچه که پیش از انتخابات 92 از زبان وی مطرح می شد، دارد.

كد خبر : ۷۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۴


واكاوي واقعه تلخ انتقال پتروشیمی لرستان به اراک/ اجحاف تاریخی دولت وقت

انتقال پتروشیمی و پالایشگاه نفت از لرستان به استان مركزي شاید تلخ‌ترین خاطره مردم لرستان در دهه گذشته است که عملاً لرستان را به بیکارترین استان کشور علی‌رغم پتانسیل‌های فراوان در حوزه‌های مختلف از جمله نفت و انرژی مبدل کرد.

كد خبر : ۷۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۴


120هیئت در ازنا عزادار امام حسین(ع) هستند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ازنا ضمن اشاره به ایام محرم از فعالیت 120 هیئت در این شهرستان برای عزاداری سالار شهیدان امام حسین(ع) خبرداد.

كد خبر : ۷۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۸


اراده سیاسی ایران برای توافق هسته‌ای بسیار قوی است

وزیر امور خارجه کشورمان در سفر به پکن با همتای چینی خود دیدار کرد.

كد خبر : ۷۹۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


برهنه‌شدن نباید ملاک عزاداری باشد/ بعضی مداحی‌ها جذابیت و سر و صدای زیادی دارد ولی داخلش هیچی نیست

رهبر معظم انقلاب تأکید کرده‌اند که هر حرکتی که این مستحب مؤکد را کمرنگ کند و از این مستحب گناه بسازند، باید پرهیز کرد. اگر ملاک حفظ زیبایی عزاداری باشد، می‌توانیم بدون برهنه‌شدن عزاداری کنیم و حال فرض کنیم می‌توانیم برهنه بشویم و سینه بزنیم اما نباید این برهنه‌شدن ملاک باشد بلکه عزاداری اهمیت دارد.

كد خبر : ۷۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


عباس (ع) تسلیم محض امام زمان خویش بود

سخنران ویژه هیئت محبان المهدی(عج) ازنا درجمع عزاداران این هیئت گفت: بهترین سند برای شناسایی ماه منیر بنی هاشم ابولفضل عباس (ع) زیارتنامه آن حضرت است در این سند رابطه فراتر از برادری اوبا سید الشهداء (ع) کشف می شود.

كد خبر : ۷۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۲


برگزاری آئین شام غریبان امام حسین (ع) در ازنا

آیین شام غریبان امام حسین(ع) با شکوه خاصی پرشور تر از سالهای قبل همزمان با سراسر کشور در شهرستان ازنا نیز برگزار شد.

كد خبر : ۷۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۴


پیام عاشورا مبارزه با ظلم و ستم و نهراسیدن از دشمن است

حجت الاسلام سید هادی عظیمی گفت: مهمترین پیام عاشورا مبارزه با ظلم و ستم و نهراسیدن از دشمن است.

كد خبر : ۷۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۵


ازنا آماده عزاداری در دهه سوم ماه محرم

به مناسبت عزاداری سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران باوفایش در دهه سوم ماه محرم شهرستان ازنا با دعوت از سخنرانان مطرح ملی آماده برپایی عزاداری باشکوهی شده است.

كد خبر : ۷۹۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۹


مراسم عزاداری امام سجاد (ع) در ازنا برگزار شد

مراسم عزاداری شهادت امام سجاد (ع)با حضور هیئات مذهبی واقشار مختلف مردم در مساجد شهرستان ازنا برگزارشد.

كد خبر : ۷۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۰


وزیر پیشنهادی علوم به مجلس معرفی شد+عکس / دانش آشتیانی: مجلس مشکلی با من ندارد

بر اساس آیین‌نامه داخلی مجلس، پارلمان 10 روز برای بررسی برنامه‌های وزیر پیشنهادی فرصت دارد و به احتمال زیاد صلاحیت این وزیر پیشنهادی سه شنبه یا چهارشنبه هفته آینده بررسی می‌شود.

كد خبر : ۷۹۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۰


حضور روحانیون در مراسم مذهبی جهت تبیین مقام ائمه(ع) برای مردم ضروری است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ازنا، با تاکید بر ضرورت صیانت از عزاداری حسینی در برابر دسیسه های دشمنان، گفت: حضور روحانیون درمراسم مذهبی جهت تبیین مقام ائمه برای مردم ضروری است.

كد خبر : ۸۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۴


فیلترینگ هوشمند باید تکمیل شود/ اینترانت دارای جاذبه و دسترسی آسان باشد

رییس جمهور توسعه و پیشرفت شبکه ملی ارتباطات را حرکتی خوب و ارزشمند توصیف کرد و گفت: اجرایی و عملیاتی شدن شبکه ملی ارتباطات نیاز کشور است و باید با برطرف کردن نواقص، امکانات این شبکه را هر چه سریع‌تر در اختیار مردم قرار داد.

كد خبر : ۸۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۵


رونمایی از 4 طرح جدید اشتغالی در دولت/ ارائه 10 بسته شغلی برای بیکاران

4 طرح جدید اشتغال‌زایی برای روستاها، مناطق محروم، عشایر، فارغ التحصیلان بیکار دانشگاهی و زنان به دولت ارائه و رونمایی شد. معاون وزیر کار می‌گوید کارورزی نوین دانشجویان قرار است در قالب 10 بسته ویژه به اجرا گذاشته شود.

كد خبر : ۸۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶


طرح تبلیغ و آموزش زکات در روستاهای ازنا اجرا می‌شود

نماینده ولی‌فقیه در جهاد کشاورزی لرستان گفت: در شهرستان ازنا ۸ روحانی در زمینه زکات در حال انجام وظیفه هستند و هر روحانی وظیفه تبلیغ و آموزش در ۱۰ روستا را برعهده دارد و این طرح به‌خوبی در حال اجرا است.

كد خبر : ۸۰۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


تشکیل مجمع عمومی با حضور مسئولین ازنایی

مجمع عمومی شهرستان ازنا با هدف ایجاد کارگروه های متنوع وارائه راه حل های کارآمد برای رفع مشکلات موجود با حضور مسئولین ارشد و بسیجیان شهرستان ازنا برگزار گردید.

كد خبر : ۸۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵


اگر مجلس رای بدهد حتما معامله‌ای صورت گرفته/ لاریجانی: این اتهام ناجوانمردانه است

حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور کشورمان روز چهارشنبه 28 آبان‌ماه در نامه‌ای به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی «محمد فرهادی» را به‌عنوان پنجمین وزیر پیشنهادی خود برای تصدی سکان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌منظور کسب رأی اعتماد به مجلس معرفی کرد.

كد خبر : ۸۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵


بسیج؛ دیروز امروز

در آسمان پرنور وعزت وافتخار، گاهی اخترانی با درخشش بیشتر چشمها را به سمت و سوی خود جلب می کنند. این ستارگان فروزان آرایش آسمان جهاد و شهادت را جلوه ای دیگر می بخشد.

كد خبر : ۸۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


اعزام مبلغ به مناسبت دهه اول صفر به مناطق مختلف شهرستان ازنا

مدیر تبلیغات اسلامی شهرستان ازنا از اعزام مبلغ به مناسبت دهه نخست صفر به مناطق مختلف این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۸۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۲


ماهواره وگوشی های همراه سفره ای ناپاک با غذاهای مسموم برای روح و جسم خانواده ها

نشست هم اندیشی بسیجیان وخانواده های ازنایی با محور بصیرتی تشخیص سفره های پاک از ناپاک و آگاه سازی والدین وفرزندان ازحربه های جنگ نرم دشمنان در ترویج امونیسم غربی ، تخریب بنیان خانوداه های ایرانی در مسجد امام حسن مجتبی(ع) این شهرستان برگزار شد.

كد خبر : ۸۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۳


برگزاری یادواره شیهد رضیعی و 26شهید دانش آموز ازنایی

یادواره شهید محمد رضیعی و 26دانش آموز شهید ازنایی با حضور مسئولین شهرستانی و خانواده شهدا در دبیرستان شهید رضیعی ازنا برگزار شد.

كد خبر : ۸۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵


توزیع بیش از سه هزار عنوان کتاب و مجله/غرفه نقاشی کودکان با استقبال خوبی مواجه شد

مسئول غرفه فرهنگی بیمارستان صحرایی ازنا ضمن اشاره به توزیع اقلام فرهنگی در بین خانواده های مراجعه کننده گفت: غرفه نقاشی کودکان با استقبال خوبی مواجه شد.

كد خبر : ۸۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


حضور روحانی در دانشگاه علوم پزشکی ایران

به منظور بزرگداشت آیین 16 آذر روز دانشجو حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در دانشگاه علوم پزشکی ایران حضور یافت.

كد خبر : ۸۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


شعر/ ما تا همیشه تازه به دوران رسیده ایم

رئیس‌جمهور برخی دل‌نگران‌های مذاکرات و سیاست‌خارجی دولت را "عده‌ای تازه‌ به دوران رسیده" خواند و گفت که "این‌ها نمی خواهد اینقدر نسبت به آینده و ارزش‌های انقلاب و ارزش‌های اسلام دل‌نگران باشند."

كد خبر : ۸۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۷


بیش از ۹۰روستای ازنا نیاز به مبلغ دینی تمام وقت دارد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ازنا از نیاز بیش از ۹۰روستای این شهرستان به مبلغ دینی تمام وقت خبر داد.

كد خبر : ۸۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸


رعایت عفاف و حجاب مایه رشد و تعالی بانوان است

گفتمان دینی با موضوع عفاف و حجاب در دبیرستان دخترانه قائم(عج) شهرستان ازنا با حضور روحانیون و دانش آموزان برگزار شد.

كد خبر : ۸۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸


روحانیون مبلغ به مدارس شهرستان ازنا اعزام می شوند

رئیس تبلیغات اسلامی ازنا از اعزام روحانیون مبلغ به مدارس این شهرستان خبرداد و گفت: این طرح با هدف تقویت فرهنگ دینی برگزار می شود.

كد خبر : ۸۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸


تکرار حوادث سال 88 در روز دانشجو بعد از 5 سال/ادامه گستاخی ها به ساحت مقدس امام(ره)/انتظار مردم از دولت برای پاسخگویی به مطالباتشان در 9دی+تصاویر

در حالی که منتقدان دولت اجازه حضور در دانشگاه ها در مراسم 16 آذر را نیافتند، فتنه گران زیادی با جولان در دانشگاه‌ها خوراک خبری رسانه های معاند را فراهم کردند.

كد خبر : ۸۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸


"ذوق زدگی" ضد انقلاب از اظهارات رئیس‌جمهور/تقابل دولت و سپاه؛ آرزوی دیرینه دشمنان نظام/نظر امام و رهبری درباره عرصه فعالیت سپاه و بسیج

اظهارات رئیس جمهور در خصوص تجمیع قدرت در یک نهاد انقلابی که در همایش ملی ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد بیان شد، بدون فوت وقت به تیتر یک رسانه های معاند و خارجی قرار گرفت و خبرنگاران ضد انقلاب در قالب تیترها و گزارش های متعدد سعی کردند که سپاه و بسیج را مورد هدف قرار داده و آن ها را مصداق بارز سخنان روحانی عنوان کنند.

كد خبر : ۸۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۰


وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی استیضاح می شود

ابراهیم آقامحمدی گفت: سخنران این همایش سخنانی توهین آمیز علیه مجلس وعلما و روحانیت و ائمه جمعه ایراد کرده است واین سخنرانی همه اش اهانت به ارگانهای نظام و انقلاب، مجلس، علما، روحانیت و ائمه جمعه بوده و وی به صراحت به آنها اهانت کرده و علما و روحانیت را به داعش و جریانات تکفیری تشبیه کرده است.

كد خبر : ۸۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۹


حمله مدیر ارشاد لرستان به آیت الله علم الهدی و مجلس+صوت

مدیر کل ارشاد اسلامی لرستان در همایش شورای هماهنگی اصلاح طلبان که در شهرستان کوهدشت برگزار شد طی سخنانی به آیت الله علم الهدی عضو مجلس خبرگان رهبری و تعدای از روحانیت توهین نمود.

كد خبر : ۸۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۹


واکنش مدیر ارشاد لرستان به انتقادات+ صوت

حجت الاسلام حنان مدیر ارشاد لرستان، در مصاحبه ای به سخنان اهانت آمیز خود واکنش نشان داد.

كد خبر : ۸۱۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۳۰


اربعین و حرکت بصیرتی ،سیاسی زائرین

اربعین امسال یک ویژگی بسیار خاص و متمایز از گذشته داشت که آن را از صرف یک کار نمادین خارج کرد و آن هم جهت گیری آن بر ضد استکبار، صهیونیسم و تکفیری‌ها بود.

كد خبر : ۸۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۲


نفرین خانواده شهدا پشت سر سران فتنه/ ظلم اقتصادی و سیاسی فتنه‌گران به کشور/مطالبه مردم از قوه قضائیه برای محاکمه سران فتنه+تصاویر

باید به این نکته توجه کرد که زمانی که موسوی و کروبی و دیگر سران فتنه از آشوبگران در روز عاشورا حمایت کردند و اهانت‌های آنها را ندیده گرفته و آنها را مردمی خداجو خواندند، اگر یکی از آنها در میان جمعیت میلیونی در 9 دی ماه حاضر می‌شد قطعاً امنیت جانی نداشت.

كد خبر : ۸۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹


نماز فریضه بی‌همتای اسلامی و استوانه استوار دین و دینداری است

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام به بیست و سومین اجلاس سراسری نماز، با اشاره به تلاشهای ارزشمند در زمینه ترویج این فریضه‌ی بی‌همتای اسلامی، بر سنجش واقع‌بینانه آثار این تلاشها در رفتار نمازگزاران بویژه جوانان و همچنین ارزیابی اقدامات مسئولان در فراهم آوردن فرصت برای نمازگزار و ترویج نماز تأکید کردند.

كد خبر : ۸۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۰


حمایت مشاور کروبی از " حاج قاسم " برای انتخابات ‌96! +عکس

پس از ناکامی‌هایی که برای حسن روحانی به وجود آمده است، بهتر است کاندیدای ریاست جمهوری در سال 96 حاج قاسم باشد که در این صورت با آرای زیادی رأی می آورد.

كد خبر : ۸۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۴


اقتصاد ما بیشتر سیاسی است تا سیاستی/ اقتصاد با انحصار پیشرفت نمی کند

رئیس جمهور گفت: اقتصاد باید از انحصار و رانت نجات پیدا کند، باید در صحنه رقابت حضور پیدا کند. شفافیت همه دستگاه‌های دولتی، شرط بسیار مهمی است.

كد خبر : ۸۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۴


قیمت نفت؛بهانه جدیداصلاح طلبان برای سفر هاشمی به ریاض+عکس

روزنامه آرمان سعی کرده است با گرفتن ماهی از آب گل آلود، افزایش احتمالی قیمت نفت که ناشی از وخامت حال پادشاه سعودی است را به ادعای اقتدار هاشمی مرتبط کنند.

كد خبر : ۸۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۶


از وعده بهبود معیشت مردم در 100 روز تا سبد کالا و آمارهایی که واقعی نیست/آیا به "در و دیوار" زدن‌های دولت فایده دارد؟

اگرچه دولت تلاش زیادی برای محقق کردن شعارهای خود دارد؛ اما تا کنون نتوانسته است کاری از پیش ببرد و برای رسیدن به وعده‌های خود قبل از 4 سال مانند اسفندی بر روی آتش بالا و پایین می‌پرد.

كد خبر : ۸۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۷


توهین آشکار خبر آنلاین به سپاه و بسیج+عکس

خبرگزاری "خبرآنلاین" با انتشار یادداشتی تحت عنوان "رمزگشایی از فساد ابوذر و سلمان در کلام رئیس جمهور"، به مقدسات و یادگاران دوران دفاع مقدس اهانت کرد.

كد خبر : ۸۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۸


دولت حقی در تعیین همه پرسی در کشور ندارد/ روحانی احساسات خود را برای اطرافیانش خرج می‌کند

نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: هیچ حقی برای دولت در تعیین همه پرسی در کشور وجود ندارد و رئیس جمهوری به عنوان رئیس قوه مجریه کشور تحت تاثیر اطرافیان خود قرار گرفته و احساسات خود را خرج آنها می کند.

كد خبر : ۸۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۸


برخی با حاشیه‌سازی برای دولت می‌خواهند متن را تحت‌ الشعاع قرار دهند/ تقوی: اصولگرایی حزب نیست

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه استقلال فقط مربوط به سال ۵۷ نبود، تصریح‌کرد: دفاع از حقوق هسته‌ای و تعداد سانتریفیوژها هم در راستای استقلال کشور است.

كد خبر : ۸۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۸


دولت نهم خوب کار کرد/دولت دهم را نپسندیدم/باز هم به احمدی نژاد سال 82 و 84 رای می دهم/وزارت صنعت تبدیل به وزارت پیر مردها شده/تیم اقتصادی دولت تفکر استراتژیک ندارد/فکر می کنند اگر مسکن مهر را دنبال کنند بازهم احمدی نژاد رئیس جمهور می شود

عضو سابق شورای شهر گفت: یک روز متهم می کنند که دولت احمدی نژاد دروغگو است بنده تعجب می کنم که دروغگویی اگر هم صحت داشته باشد انگار تصری پیدا کرده است؛واقعا بحث هایی می شود که جای تعجب است.

كد خبر : ۸۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۰


راهکار دولت برای مقابله با توطئه نفتی آمریکا و عربستان چیست؟

توطئه نفتی آمریکایی‌ها بر ضد ایران با حمایت شدید عربستان حداقل در اوپک فعلا به نتیجه رسیده است و جمهوری اسلامی ایران باید راهکار جدی برای مقابله با این وضعیت اتخاذ کند.

كد خبر : ۸۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۱


وظیفه ما برای استمرار و دوام انقلاب چیست؟/از توجه به مراکز علمی و دانشگاهی تا مقابله با تحریف انقلاب به دست برخی دوستان

در عالم هستی دو جبهه بیشتر وجود ندارد که یکی جبهه حق است و یکی دیگر جبهه باطل. انقلاب ما همواره در جبهه حق بوده و در مقابل جبهه شیطان یا همان جبهه باطل همیشه تلاش کرده تا به هر نحوی از انحا به این انقلاب خلل وارد کند.

كد خبر : ۸۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۱


اهداف ما با هاشمی مشترک است/دوست داریم روحانی هم به جمع ما بیاید

خاتمی در یکی از جلسات محفلی گفته است که اهداف ما با آقای هاشمی مشترک است و هر دو می خواهیم مجلس خوبی داشته باشیم.

كد خبر : ۸۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۲


مشاغلی که خریدار ندارد و بی کار‌هایی که فقط پشت میز می نشینند!

بسیاری از افراد موفق صنعت و بخش تولید کشور معتقدند که ادعای نبود کار در ایران برای جوانان یک دروغ و امری غیر قابل قبول است و در صورتی که جوان ایرانی از بسیاری انتظارات خود بکاهد با تلاش،امید و توکل به خداوند می تواند برای خود و حتی چند نفر دیگر نیز ایجاد اشتغال کند.

كد خبر : ۸۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۴


خانه عالم از موثرترین اقدامات فرهنگی جامعه است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ازنا ضمن اشاره به خانه های عالم در سطح شهرستان گفت: خانه عالم از مهمترین و موثرترین اقدامات فرهنگی در سطح جامعه بشمار می آید.

كد خبر : ۸۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۴


پیام آیت‌الله هاشمی به همایش سراسری اصلاح‌طلبان

اصلاح‌طلبی و اعتدال گرایی در واقع میراث جاودان و خط اصیل امام خمینی(ره) است که از طریق قرائت اصیل ایشان، حفظ ارزش‌های دینی، ملی و دفاع از وجوه اسلامیت و جمهوریت نظام کاملاً هماهنگ بوده است.

كد خبر : ۸۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۵


همکاری و هماهنگی وزارتخانه‌ها و نهادها برای حفاظت از منابع طبیعی کشور

رئیس جمهور کشورمان خواستار همکاری و هماهنگی همه نهادها و وزارتخانه‌ها به منظور حفظ و صیانت از منابع طبیعی کشور در عین توجه به موضوع توسعه و مسایل اجتماعی شد.

كد خبر : ۸۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۹


ظریف راهی کابل شد

وزیر خارجه کشورمان صبح روز سه‌شنبه در راس هیاتی و در چارچوب روابط رایزنی‌های دوجانبه با مقامات ارشد افغان راهی کابل شد.

كد خبر : ۸۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۳۰


آقای طیب نیا، مشکل بورس کجاست؟

جدای از دلایل تداوم روند نزولی بورس، استناد به این نکته پرمعنای وزیر اقتصاد خالی از لطفت نیست که در روز ۱۴ دیماه در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه مشکلات اقتصادی شناسایی شده گفت: فکر نمی‌کنم شاخص بازار سرمایه بیشتر از این کاهش یابد.

كد خبر : ۸۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۴


استکبار برگ جدیدی ازاسلام هراسی رارقم زده است

دولتمردان غربی دربروز وقایع اروپا وناامنی های ایجاد شده اخیردر منطقه با صحنه گردانی رسانه ای سعی برمقصر جلوه دادن ایران را دارند که البته درپاسخ این حربه سیاسی  باید گفت کورخوانده اند.

كد خبر : ۸۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۴


عقب نشینی دولت در معرفی نماینده ایران در سازمان ملل، صدای اصلاح طلبان را هم درآورد

روزنامه اعتماد امروز نوشت: پس از چند ماه اعتراض به عدم صدور ویزا برای ابوطالبی، وزارت خارجه سرانجام نماینده دیگری در سازمان ملل معرفی کرد. این در شرایطی است که ایالات متحده به دلیل استقرار دفتر نمایندگی سازمان ملل در خاک این کشور موظف به صدور ویزا برای نمایندگان و کارکنان نمایندگی های تمام کشورهاست، مورد مرتضی ابوطالبی به سوژه جدید اختلافی میان تهران و واشنگتن بدل شد.

كد خبر : ۸۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۹


وضعیت زنان در دوران پهلوی چگونه بود+تصاویر

یکی از تمایزاتی که می توان میان وضعیت اجتماعی دوران پهلوی و پس از انقلاب در دوران حکومت اسلامی بررسی کرد، شرایط اجتماعی رنان است. بی شک پرداختن به مسأله زنان در ابعاد گوناگونی قابل بررسی است و ما سعی داریم در این گزارش به طور مختصر به تمایزات و تغییراتی که در این خصوص ایجاد شده است بپردازیم.

كد خبر : ۸۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۱


اشتهای عجیب خاندان پهلوی برای ثروت اندوزی/ لیست کامل بانکها، صنایع و شرکت های انحصاری حکومت پهلوی

سوءاستفاده از قدرت در جمع مال و ثروت، خصلت شوم و ناپسندی بود که از دربار پهلوی به وابستگان و اطرافیان تا مسئولین ارگان‌های مختلف سرایت کرده بود. نمونه اسناد و مدارکی که از سفارت آمریکا به دست ملت ایران افتاد، نشان می‌دهد که آمریکائی‌ها، کاملاً در جریان فساد گسترده رژیم، قرار داشته‌اند.

كد خبر : ۸۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۴


روحانی: پیگیری مطالبات، ادای دین به مردم است

رییس جمهور کشورمان در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان در سخنان کوتاهی گفت: اصفهان قطب کشاورزی، دانش و مهد علم و فرهنگ ایران است.

كد خبر : ۸۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۵


نامه رهبری به جوانها فهماند که اسلام با تعبیر غربی اش تفاوت دارد

رئیس جمهور گفت: نامه مقام معظم رهبری به جوانهای دنیا فهماند که اسلام با آنچه که غرب به دورغ اسلام معرفی کرده است، تفاوت دارد.

كد خبر : ۸۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۶


رئیس جمهور هم موافق رفع حصر سران فتنه نیست/ روحانی از کسانی بود که حکم حصر داد

مدیرمسئول روزنامه کیهان با اشاره به موضوع رفع حصر سران فتنه، گفت:به جرأت می‌گویم که آقای روحانی موافق رفع حصر نیست و خودش از کسانی بوده که به آن حکم داده، برخی این ماجرا را مطرح می‌کنند تا مسئله اصلی فراموش شود.

كد خبر : ۸۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۶


برگزاری مراسم یادواره شهدای روحانی و طلبه ازنا

با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان مراسم یادواره شهدای روحانی و طلبه استان لرستان در شهرستان دورود برگزار شد.

كد خبر : ۸۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۶


جنایت وحشیانه داعش را کدام دین و وجدان تایید می‌کند؟/ دشمن در تلاش است تا «هویت» را از جهان اسلام نیز بگیرد

خطیب جمعه تهران خطاب به داعش گفت: مسلمانان در برابر شما از خود دفاع می‌کنند آن وقت شما این آیه را که درباره پیامبر (ص) است مصادره می‌کنید؛ خلبان اردنی آمده بود تا شما را در برابر جنایاتتان کیفر کند چراکه شما هر کجا وارد شدید کشتار می‌کنید این حرکت وحشیانه را کدام دین و وجدان تایید می‌کند؛ شما آیه قرآن را زیر و رو کرده‌اید.

كد خبر : ۸۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۷


سخنان منتشرنشده سردار سلیمانی درباره انقلاب، شهدا و ملی‌گراها

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در سخنانی به تبیین ماهیت انقلاب اسلامی، تأثیر شهدا و فرهنگ شهادت بر کشور و منطقه، مقوله قومیت و ملی‌گرایی و رفتار ملی‌گراها در رابطه با دفاع مقدس پرداخت.

كد خبر : ۸۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۹


۲۲ بهمن روز ملت ایران است/با حضور پرشور مردم در راهپیمایی راحت‌تر می‌توان از مشکلات اقتصادی و مذاکرات هسته‌ای عبور کرد

رئیس‌جمهور، با دعوت آحاد مردم ایران به حضور با نشاط، پررنگ‌تر و مقتدرتر در راهپیمایی ۲۲بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و سر دادن شعارهای وحدت و همدلی در این مراسم ، گفت:۲۲ بهمن روز جشن ملی و روز ملت ایران است. 

كد خبر : ۸۵۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۱


پیام روحانی درپی ترور دانشجویان مسلمان آمریکا/ حرکت جهانی آغازشود

رییس جمهوری در پی جنایت وحشیانه علیه سه دانشجوی مسلمان در آمریکا خواستار آغاز حرکت جهانی در مقابله با خشونت و ریشه های فرهنگی دین ستیزی شد.

كد خبر : ۸۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۷


رییس قوه قضاییه وارد لرستان شد

آیت الله صادق آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه صبح روز سه شنبه به همراه هیات بلند پایه از معاونان این قوه وارد فرودگاه خرم آباد شد.

كد خبر : ۸۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۸


برای پیشرفت علمی از کسی اجازه نمی گیریم/ تقدیر از دانشمندان فضایی

رئیس جمهور با بیان اینکه برای پیشرفت علمی از کسی اجازه نمی گیریم و نخواهیم گرفت، گفت: مذاکرات هسته ای برای کنار زدن این علم و آن علم نیست، بلکه برای رفع بهانه جویی های دشمنان است.

كد خبر : ۸۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۸


اقتصاد کشور از نفتی بودن و دولتی بودن رنج می برد/دیکته دشمن را هم بپذیریم تحریم ها لغو نمی شود/ملت ایران هم می‌تواند تحریم کند و این کار را خواهد کرد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از مردم آذربایجان شرقی با اشاره به شاخ و شانه کشیدن‌ها و شرط و شروط‌های آمریکا و تحریم‌های جدید اعمال‌شده از سوی اروپا تأکید کردند: ملت ایران همواره نشان داده است اراده قوی دارد و در موضوع تحریم‌ها هم ملت ایران می‌تواند این توطئه را ناکام بگذارد.

كد خبر : ۸۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۳۰


اقتصاد مقاومتی از حرف تا اجرا/ اقتصادی که بیشتر نفتی است تا مقاومتی!

با توجه به اینکه دولت یازدهم شاید مهم ترین عامل در اجرای اقتصاد مقاومتی است، اما برنامه ریزی های کلان کشور نشان می دهد که مسئولین هنوز فهم درستی از اقتصاد مقاومتی به دست نیاورده اند و اقتصاد مقاومتی تنها واژگانی است که بر سر زبان های مسئولین می چرخد.

كد خبر : ۸۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۲


روحانی را «کاملا» قبول دارم/ تمایلی به شرکت در خبرگان ندارم

روحاني را به طور کامل قبول دارم. ما با ايشان از مجلس همكاري داشتيم و از لحاظ تفكر خيلي نزديك هستيم و هيچ شبهه‌اي درصلاحيتشان براي من نيست. كابينه‌اش را هم با توجه به شرايط كشور، نسبتاً خوب انتخاب کرد.

كد خبر : ۸۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۲


طرح انتقال پایتخت سیاسی از تهران می‌تواند مشکلات کنونی را کم کند

رئیس‌جمهور در این پیام تاکید کرد: بی‌شک طرح امکان‌سنجی انتقال پایتخت سیاسی و اداری کشور و ساماندهی و تمرکززدایی از تهران می‌تواند مشکلات موجود را به حداقل رسانده و به شکل مطلوب مرتفع سازد.

كد خبر : ۸۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۴


اعزام روحانیون مبلغ به موسسه قرآنی شهرستان ازنا

کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی ازنا از اعزام ۱۰ روحانی و مداح به موسسه های قرآنی این شهرستان خبرداد.

كد خبر : ۸۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۴


چه کسی به ‌رئیس‌جمهور گفت تورم صفر درصدی را اعلام کند؟

اظهارات رئیس جمهور مبنی بر تورم صفر درصدی در بهمن‌ماه امسال واکنش‌های متفاوتی به دنبال داشته است.

كد خبر : ۸۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۵


حالا که (احمدی نژاد) رسوا شده، می‌گویید فلان کس باعث انحرافش شده، اصل انحراف خود اوست

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در حاشیه دیدار با تشکل‌های دانشجویی 5 استان دانشگاه آزاد اسلامی به بیان ناگفته‌هایی از انتقادات خود در جلسه هیأت رئیسه خبرگان رهبری در زمان دولت گذشته پرداخت.

كد خبر : ۸۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۵


فسادهایی که در سال ۹۳ افشا شدند

در سال ۹۳ پرونده‌های فسادی افشا شد که رقم‌های آن در تاریخ اقتصاد ایران بی‌سابقه بود.

كد خبر : ۸۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۵


دولت به عهد خود وفادار است/ باید فرصت لازم داده شود

رئیس جمهور گفت: دولت هیچ عهدی را فراموش نکرده است و حتماً به عهد و پیمان خود وفادار خواهد بود ولی باید فرصت و زمان لازم داده شود.

كد خبر : ۸۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۷


پیام تسلیت سپاه ناحیه ازنا در پی در گذشت حجت الاسلام مختاری

سپاه ناحیه شهرستان ازنا در پی در گذشت حجت الاسلام مختاری پیام تسلیت صادر کرد.

كد خبر : ۸۶۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۸


اداره راه و شهرسازی شهرستان ازنا پیام تسلیت صادر کرد

اداره راه و شهرسازی شهرستان ازنا جهت درگذشت نمایندگی ولی فقیه در سپاه ازنا پیام تسلیت صادر کرد.

كد خبر : ۸۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۱


برگزاری مراسم یادبود حجت الاسلام مختاری در ازنا

بمناسبت درگذشت روحانی پاسدار حجت الاسلام عباس مختاری ، روز چهارشنبه مراسم یادبودی با حضور مردم و مسئولین در مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) شهرستان ازنا برگزار می شود.

كد خبر : ۸۷۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۲


همایش هفته تربیت اسلامی با تجلیل از رایزنان وخانواده شهدای امور تربیتی

مصادف یا آغاز هفته تربیت اسلامی همایش مربیان و مشاوران پژوهشی تربیتی ازنا با شرکت جمعی از مسئولان وفرهیختگان در کانون آفرینش این شهرستان برگزار و همچنین برترین های عرصه تربیت تجلیل و از دستاوردهای شش ماهه معاونت پژوهشی این شهرستان رونمایی شد.

كد خبر : ۸۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۴


ادامه واکنش ها به اظهارات توهین آمیز هاشمی رفسنجانی/ توهین به مجلس، توهین به ملت ایران است

این اظهارات در شرایطی مطرح شد که انتقادات فراوانی نسبت به توهین صورت گرفته به نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی، مطرح شد. ابتدا علی لاریجانی رئیس مجلس بود که در مقام دفاع از نمایندگان پشت تریبون مجلس قرار گرفت و پس از آن نیز اعتراضات به صحبت های هاشمی رفسنجانی قوت گرفت.

كد خبر : ۸۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۶


فقدان حجت الاسلام مختاری صدمه ای بر پیکره سپاه بود

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در خصوص حجت الاسلام مختاری تصریح کرد: فقدان حجت الاسلام مختاری مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ازنا صدمه ای بر پیکره سپاه بود.

كد خبر : ۸۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۶


۳ عنصر فرماندهی مطلوب از دیدگاه رهبر انقلاب/ ضرورت بومی‌سازی علم

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح «تعهد»، «دانایی» و «توانایی» را سه عنصر مهم برای فرماندهی مطلوب در اندیشه‌های حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خواند و بر ضرورت نوسازی آیین‌نامه‌های نظامی تاکید کرد.

كد خبر : ۸۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷


مبلمان شهری لرستان مناسب نیست

استاندار لرستان گفت:شهرهای استان لرستان از نبود یک سیمای مناسب رنج می‏‌برند و هیچ کدام از این شهرها از یک مبلمان شهر خوب برخوردار نیستند.

كد خبر : ۸۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۸


پیروزی انقلاب و دفاع مقدس بدون شهادت ناممکن بود

رئیس‌جمهور در کنگره ملی «روز شهید» که دیروز، ۱۸ اسفند برگزار شد، عنوان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و ایستادگی کنونی یک ملت بزرگ در برابر قدرت‌های جهانی بدون ایثار، گذشت، فداکاری، ایستادگی و آمادگی برای شهادت امکان‌پذیر نبود.

كد خبر : ۸۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۹


سهمیه خاتمی در دولت روحانی/ کسی که نقش مشایی را در دولت بازی می‌کند

دولت خاتمی سهمیه هایی در دولت روحانی داشته و به دنبال این سهم‌خواهی برخی از نیروهای خود را وارد دولت یازدهم کرده است که یکی از این سهمیه ها علی و حسن یونسی بودند که در نهایت علی یونسی توانست در دولت یازدهم وارد شود.

كد خبر : ۸۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۹


دوگانه‌ای به نام عربستان-اسرائیل در مذاکرات/ منافع عربستان از یک توافق بد

موازی مساله هسته‌ای، عربستان به دنبال جلوگیری از گسترش نفوذ ایران در منطقه و صدمه زدن به ایران است.

كد خبر : ۸۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۹


انتقاد از سیاست‌های متناقض در قبال آزادسازی سهام عدالت

یک کارشناس اقتصادی گفت: در حالی که در پاییز امسال نمایندگان مجلس به فوریت طرح بررسی آزادسازی سهام عدالت رای ندادند، تازگی ها ۹۰ نفر از نمایندگان با امضای نامه ای خطاب به حسن روحانی از او خواسته اند هر چه سریعتر داستان آزادسازی سهام عدالت را به سرانجام برساند.

كد خبر : ۸۷۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۰


برگزاری ۵ هزار ساعت برنامه فرهنگی درازنا