به مناسبت روزپرستار:

به مناسبت روز پرستار در ازنا ، به سراغ پرستارانی رفتیم که هم از لحاظ ورزشی و هم به خاطر حرفه پرستاری موفق به کسب عناوین گوناگون شده اند.

کد خبر: ۵۹۹۶
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۵۳

پیرامون همین مناسبت خانم مریم ستایش از ورزشکاران و پرستاران ازنایی در گفتگو با خبرنگار ازناخبر گفت: من در رشته دومیدانی نفر اول مسابقات قهرمانی کشور شدم و مدت 10سال نیز سابقه پرستاری دارم وامسال نیز به عنوان یکی از پرستاران برتر استانی معرفی شدم.

خانم ستایش در ادامه به بهترین خاطره خود در سال 1392 اشاره کرد و خاطر نشان کرد: : یک جوان تقریبا35 ساله که مشکل شدید قلبی داشت بما مراجعه کرد و فورا در بخش ccu بستری شد، به طوری 250 بار در دقیقه ضربان قلب داشت، ما هرچه دارو برای این جوان استفاده کردیم جواب نمیداد، تقریبا درحال قطع امید از او بودیم که مجبور شدیم از دستگاه شوک استفاده کنیم که خداروشکر بعد از چند دقیقه جواب داد و اون جوان به زندگی خود برگشت.

روز پرستاری در ازنا

این پرستار و ورزشکار ازنایی در ادامه ضمن اشاره به خاطرات بد کاریش گفت: من سعی میکنم خاطره بدی را در ذهن خودم نداشته باشم و فقط خاطرات خوب را به ذهنم می سپارم.

لیلا بیات دیگر پرستار و ورزشکار ازنایی در گفتگو با خبرنگار ازناخبر گفت: من در سال 1392 موفق شدم مقام نایب قهرمانی مسابقات دومیدانی قهرمانی کشور را بدست آورم.

روز پرستار در ازنا

خانم بیات طنزگونه به بدترین خاطره سال جاریش اشاره کرد و  گفت:مترون شدن من به خاطر مسولیت بالای آن از بدترین خاطرات من است، مدیریت خدمات پرستاری یا همان مترون برای من مسئولیت سنگینی را به دنبال خواهد داشت.

عبدالحسین علیپور عضو منتخب پرستاری کشوری در مورد این موفقیتش به خبرنگار ازناخبر گفت:طی چند سال گذشته بر اساس فعالیت های نظام پرستاری که در حیطه کاری برای ما تعریف شده و معیار های دیگر، بر اساس تعهداتی که داریم بنده را به عنوان پرستار نمونه کشوری معرفی کردند، همچنین طی جلسه ای در الیگودرز به عنوان پرستار نمونه الیگودرز، ازنا و دورود نیز انتخاب شدم.

روز پرستار در ازنا

وی ضمن تشکر از زحمات پرسنل بیمارستان امام علی جهت ارائه خدمت به بیماران گفت:به پرستاری به عنوان یک شغل نباید نگاه کرد بلکه به عنوان یک هنر و یک عشق به آن نگاه میکنیم.

علیپور در ادامه به گفته ی یکی از پیشکسوتان پرستاری اشاره کرد و خاطر نشان کرد: پرستاری یعنی عشق به توان عشق، اگر بخواهیم به عنوان یک شغل به آن نگاه کنیم خیلی زود انگیزه خود را از دست می دهیم و خسته خواهیم شد، بنده با عشق به آن نگاه میکنم.

این پرستار برتر کشوری بهترین خاطره خود را انتخابش به عنوان پرستار برتر کشوری دانشت و از گفتن بدترین خاطره خود امتناع کرد.

مطالب مرتبط:
برچسب ها: ازنا پرستار 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 7
سید علی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۲
0
4
آقای محترمی که به عرض بنده ایراد گرفتید بعد از عرض سلام باید بهتون بگم که اولا این لفظ نه فحشه نه چیز دیگه ای.اگه یه آماری بگیرید متوجه میشید که این نظر تقریبا هفتاد نفره.اون سی درصدم احتمالا به بیمارستان مراجعه نکردن یا اینکه خیلی مریضیشون حاد نبوده.شخص بنده بنابر وظیفه شخصیم چند بار این موضوع رو از طرق مختلف سعی کردم به گوششون برسونم اما...
امیر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۲
0
1
باسلام بهتر نبود پرستاران محترم حداقل برای عکس و نمادین روپوش می پوشیدند ......
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۲
2
0
تبریک به همه پرستاران شهر ازنا . بخصوص خانوم ها باجلانی
احمد موسوی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
2
2
با سپاس فراوان از زحمات شبانه روزی این عزیزان.
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
2
1
با سلام و عرض تبریک به اقای علیپور به عنوان پرستار برتر کشوری.واین یک افتخار برای بیمارستان ازنا میباشد.امیدوارم قدر این پرستاران عزیز را بیشتر بدانیم
سیدعلی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
0
10
سلام.ضمن تبریک به پرستارای موفقمون اما باید چشممون رو روی حقیقت نبندیم.بیمارستان ما با وجود چنین پرستارایی اما باز هم بیشتر به یک کشتارگاه شبیه تا بیمارستان
پاسخ ها
سام
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۷:۵۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
چرا مردم ازنا از لفظ زشت کشتارگاه استفاده می کنند. مردم اراک به بیمارستان ولیعصر اراک میگن کشتارگاه. بیمارستان ازنا که از اونجا بزرگتر نیست. خیلی از شهرهای کوچک ایران وضعیت خیلی بدتری از ازنا دارن. اگر نمی دانید تحقیق کنید. مردم فقط بلدن از این حرفها بزنند. یکی نرفت پیش یه مسول اعتراض کنه.


نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: