در سالروز عملیات والفجر9 در ازنابرگزارشد:

به مناسبت سالروز عملیات والفجر9 ،در تکریم مقام ایثارگران ،مسئولین امور شهدا وایثارگران ونیروی انتظامی شهرستان ازنا از چند همرزم جبهه و جانبازان دفاع مقدس دیدار و تجلیل به عمل آوردند.

کد خبر: ۵۹۷۲
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۴۵

به گزارش ازناخبر به نقل از سفیرافلاک، در سالروز وقوع عملیات والفجر9 دردیداری که به همت مسئولین امور شهدا وایثارگران شهرستان ازنا به منظور تکریم مقام شامخ جانباز انجام گرفت از این قشر سرافراز سه جانباز ایثارگر دوران دفاع مقدس بسیجی جانباز داوود گرجی، داوودعباسی و پاسدارجانبازعلی فریدونی در دیداری صمیمانه و از نزدیک مورد تجلیل قرارگرفتند.

در این دیدارهای جداگانه جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان حمید نجفی ودو همرزم جانبازجبهه و جنگ باحضور خود این دیدارها را همراهی و از نزدیک با نحوه مجروحیت آنان آشنا و جویای وضعیت معیشت کنونی خود و خانوادهایشان شدند.

احمدلک معاون امورشهدا وایثارگران ازنا این دیدارها را کوچکترین کارممکن درمقابل متواضعترین اشخاص جامعه دانست وبیان کرد:جانبازان یادگاران دوران ایثارو شهادت و پیشکسوتان جهادی هستند که ثمره آن امنیت امروزکشورمان است.

وی همچنین افزود: تجلیل و خدمت رسانی به آنان کوچکترین کارممکن است که در تسکین آلام آنان انجام می گیرید جانبازان دراوج تواضع وفروتنی با مشکلات درمانی و بیماری هایی یادگار از دوران جنگ روبرویند مزد آنان فقط درنزد خداوند محفوظ است.

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/9fab1425ef78048d1.jpg

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/9fabff8e52ec2a5b2.jpg

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/9fabbe5716f802913.jpg

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/9fab4e9b365e5a604.jpg

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها: ازنا جانبازان والفجر9 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
مرتضی
|
UNITED KINGDOM
|
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۹
0
0
سلام خدا بر شما عزیزان وجان برکفان این مملکت ،که ما هرچه داریم ازوجود برکت شماست پاینده جاوید باشید

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: