رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت ازنا:

رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت ازنا گفت: کیفیت محصولات و ارائه خدمات نمایشگاه بهاره امسال از سال گذشته بهتر است،مردم با خیال راحت خرید کنند.

کد خبر: ۵۹۷۱
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۵۵

آسترکی در حاشیه نمایشگاه بهاره در ازنا در گفتگو با ازناخبر گفت: این نمایشگاه از 19ام اسفندماه تا 28ام همین ماهدر سالن شهید بهشتی شهرستان ازنا برای ارائه محصولات به همشهریان ازنایی دایر است.

وی در ادامه قیمت کالاها را خوب ارزابی کرد و خاطر نشان کرد: ما بر فروش و قیمت گزاری ها نظارت داریم، محصولاتی مثل گوشت منجمد در این نمایشگاه با قیمت مناسبی ارائه می شود اما قیمت میوه هنوز اعلام نشده است.

آسترکی به امکانات این نمایبشگاه اشاره کرد و افزود:برای غیربومی ها موضوع اسکان را منشی نمایشگاه حل کرده هیچ کم و کسری برای ارائه خدمت نداریم.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت ازنا در ادامه به ذخایر میوه در ازنا اشاره کرد و تاکید کرد: در این ایام هیچ کم و کسری نداریم، 130هزار کیلو سیب و پرتقال در انبار هست.

وی در انتها گفت: در بحث آجیل و میوه نیز هم از لحاظ کمی و هم از لحاظ کیفی مشکلی نیست، نمایشگاه امسال از سال گذشته بهتر است. 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 3
رضایا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۰
0
2
اره جوون خودت خیلی بهتره ، قیمت های فضایی اونم به اصطلاح با نظارت بازرگانی !!!
ازنایی منتقد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۹
0
1
نمایشگاه بهره شده : فروش روغن و دوغ. آقای آسترکی : نمایشگاه برگزار کردن اینجوری نیست!!!!!!!!1 روغن و دوغ و ماست ،در سطح شهر فراوان و ارزانتره. چی به خودتون میگید با این وضعیت اصناف و نمایشگاهتون؟؟؟؟؟؟؟
m.m
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۹
0
1
اخه چی به خودتون میگید با این نمایشگاتونو و قیمت های نجومیتون

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: