رئیس اداره صنعت،معدن،تجارت ازنا؛

رئیس اداره صنعت،معدن،تجارت شهرستان ازنا گفت: از فردا، روز دوشنبه سبد کالا در فروشگاه های مشخص شده بین همشهریان ازنایی تقسیم میگردد.

کد خبر: ۵۵۹۳
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۰۷

علیرضا آسترکی در گفتگو با خبرنگار ازناخبر ضمن اشاره به توزیع سبد کالا گفت: این اقلام تعیین شده است، اما به چه کسی تعلق بگیرد یا نه در اختیار ما نیست، مصوبه شورای هیئت دولت و شورای هدفمندی یارانه ها می باشد.

وی در ادامه به نحوه دریافت سبد کالا اشاره کرد و خاطر نشان کرد:دستگاه های کارتخوان در برخی فروشگاه های از پیش تعیین شده به مراکز استان متصل هستند، همه فروشگاه های ما نمیتوانند این سبد را ارائه بدهند.

آسترکی ضمن اشاره به روز توزیع سبد کالا اظهار داشت: روز دوشنبه14بهمن ماه (فردا) توزیع این اقلام در سطح شهرستان ازنا در فروشگاه های مشخص شده آغاز می شود.

رئیس اداره صنعت،معدن،تجارت به مکان های توزیع سبدکالادر ازنا اشاره کرد و گفت:در ازنا 5نقطه برای توزیع سبد کالا معرفی شده بود، از جمله آنها، فروشگاه فرهنگیان، تعاونی فروآلیاژ، فروشگاه آقای عباس هیودی واقع در خیابان آزادی، فروشگاه آقای عباسی میدان راه آهن و در انتها تعاونی بسیجیان بود که انصراف داده است.

وی در ادامه به اقلام موجود در این سبد اشاره کرد و گفت: اقلام سبد کالا، 10کیلوگرم برنج، 2عدد مرغ(مجموع4کیلوگرم) 12عدد تخم مرغ است که البته در رسانه ها 24عدد منتشر شده است اما در بخش نامه ای که برای ما آمده است همان 12عدد می باشد، 2لیتر روغن مایع و 800گرم پنیر(2بسته400گرمی) را در این سبد پیش بینی کرده اند.

آسترکی در انتها خاطر نشان کرد: کارت های یارانه سرپرست های خانوار از قبل و تحت نظارت شورای هدفمندی یارانه ها و سبد کالا، فعال هستند و به کسانی که فعال باشند، تعلق میگیرد.

نویسنده : محمدملکی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 1
انتشار یافته: 3
علی
|
|
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۵
1
4
چرا همه توزیع مربوط به اقای عباس ه میباشدشریک بازرگانیه یا زورش زیاده سی ساله اینکاره ازشاگردی به کجا رسیده بابک زنجانیه ازناست
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۴
0
5
آقای آسترکی امیدوارم مثل دوره احمدی نزاد سهمیه بازی فقط بنفع چندتا حاجی بازاری مورد نظر شما نشه..........
پاسخ ها
ازنایی زخم خورده از بازرگانی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۴:۳۸ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۴
با نظر این دوست شهروند موافقم مسئولین ارشد شهرستان و خود مردم مواظب باشند / در ضمن دریافت این سبد حمایتی کاملا رایگان است مراقب باشید


نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: