پاکزاد در گفتگو با ازناخبر عنوان کرد:

رئیس مخابرات شهرستان ازنا گفت: قطعی خطوط تلفن های ثابت همچون دوره های قبل با پیش آگاهی بود و نه تنها تغییرات نداشتیم بلکه با پیش ارسال گویا قطع خطوط بدهکاربه مشترکین ابلاغ شده بود.

کد خبر: ۵۵۴۶
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۰۷

محمودپاکزاد در خصوص قطع خطوط مشترکین بدهکار وشبکه های اینترنت مرتبط با این دوره قبوض تلفن ثابت درگفتگوبا خبرنگار ازناخبر اظهار داشت: قطعی خطوط تلفن های ثابت در این دوره طبق روال گذشته صورت گرفته وتغییرات محسوسی نداشتیم با این تفاوت که در راستای نفع مشترکین در متحمل نشدن بدهی بیشتراین دوره با پیش آگاهی از طریق ارسال اخطارگویا، بدهی ها را اعلام کردیم واین روش ادامه خواهد داشت.

 پیش آگاهی گویا قبل ازقطع تلفن داده می شود

پاکزاد درباره روش ارسال اخطار گویا درپیش ازقطعی ها درمقایسه با روش یکطرفه کردن تلفن گفت:دراین روش همچون ارتباطات سیار2 باراخطارگویا به مشترکین بدهکارداده می شود ومشترکین این فرصت را دارند که ازطریق قبض یا سامانه 9990 برای پرداخت اقدام نماید.

وی درادامه تصریح داشت:روش یکطرفه کردن تلفن شرکت مخابرات و حتی خود مشترک را متحمل زیان می کند به این معنی که حاصل یکطرفه شدن هیچ سودی را که عاید مخابرات نمی کند هیچ،درمقابل تبعات قضایی وتحمل هزینه را برای مشترک درپی دارد.

پاکزاد یکی از علل مهم قطعی های این دوره را متوجه ارتباطات خارج ازکشورازسوی برخی از مشترکین دانست و ابراز داشت:متاسفانه برخی از مشترکین برای شرکت در مسابقات شبکه های ماهواره ای با ایجاد بدهی های چند میلیونی شرکت مخابرات را دچارضرر کرده اند به این شکل که پس از پی بردن به مبلغ های گزاف درپرداخت قبوض عاجز می مانند.

وی ادامه داد:ارتباطات بین الملل مربوط به زیرساخت ها می باشد وسود ناچیز 10 درصدی برای شهرستان دارد وازآنجا که ارتباط خارجه مربوط به استان می باشد این بدهی ها با 2 ماه تاخیرابلاغ می شود ومشترکین با تاخیر متوجه بدهی می شوند حال با نظر به اینکه مبلغ ودیعه تلفن ثابت فقط 75 هزار تومان است بدهی های چند ملیونی پیامدهای سنگینی برای مخابرات ومشترک بدنبال می آورد.

رئیس مخابرات ازنا تعداد قطعی ها را دراین دوره ناچیزخواند واذعان داشت:البته با دارا بودن 16 هزار مشترک تلفن ثابت قطع 1200 مشترک رقم چشمگیری نیست و البته ما بدنبال تفکیک مشتریان خوش حساب از بدحساب هستیم.

محمودپاکزاد درآمد شرکت مخابرات را تنها ازتلفن های ثابت دانست واظهارداشت:درآمد مخابرات از بخش تلفن های ثابت، ومابقی مربوط به زیرساخت ها است، حال با این اوصاف اگر ما تلفن بدهکاری را قطع نکنیم چگونه می توانیم هزینه های نگهداری خطوط،پرسنل،حامل های انرژی،پیمانکاران و از همه مهمتر، چطور میتوان خدمات ارتباطات وفناوری ها را بروز به مردم ارائه دهیم.

وی درخاتمه ازراه اندازی اپراتورتلفن همراه تالیا درآینده ای نزدیک در ازنا، خبر داد وگفت:همه تجهیزات این اپراتور درحال حاضر نصب ودکل های مخابراتی احداث شده است، تا پایان سال جاری مراحل واگذاری انجام خواهد شد.

نویسنده : سعید پوریان

مطالب مرتبط:
برچسب ها: ازنا پاکزاد مخابرات 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 1
انتشار یافته: 5
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۲
0
3
با سلام جناب پاکزاد لطفا پیگیر اینترنت شهرک المهدی و کوی امام هم باشید خط تصویری تالیا هم در ازنا آمده ولی ما هنوز از داشتن اینترنت محروم هستیم
شهروند
|
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۰
0
1
وزیر اعلام کرد زیر مبلغ ودیعه نباید قطع کرد چرا شما تلفن بنده رو با یازده هزار تومان بدهی قطع کردید. راستی مشتری مداری تو مخابرات چقدر اهمیت داره.چرا به مشترکینی که اینترنت داشتن اطلاع ندادید که میخواهید اینترنتشان را قطع کنید؟
شهروند
|
-
|
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۰
0
1
سلام آقای پاکزاد لطفا پیگیر راه اندازی اپراتور بعدی باشید وخواهشا اینترنت را قطع نکنید
محسن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۴۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۰
0
2
مگه تو ازنا کسی ماهواره داره.راستی شما هنوز برکنار نشدی
منتقد مسئولین
|
-
|
۰۱:۴۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۹
0
2
مخابرات شاید حق قطع تلفن را داشته باشد اما حق ندارد شبکه اینترنت مرتبط با خط ثابت را قطع نماید به نظر من شرکت مخابرات سوء استفاده کرده است

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: