طونی در گفتگو با ازناحبر:

رئیس شرکت گاز ازنا گفت:با توجه به کمبودگاز بایدمصرف ها تصحیح شود، در وضعیت بحران،با اولویت بخش خانگی، گاز بخش صنعتی قطع خواهدشد.

کد خبر: ۵۴۳۲
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۵۲

خداکرم طونی در گفتگو با خبرنگار ازناخبر ضمن تاکید بر مصرف صحیح گاز درفصل سرما گفت: باتوجه به فصل سرما و کمبود گاز توصیه می شود که مردم در مصرف گاز مراعات کنند، باید مصرف ها تصحیح شوند، چنانچه با وضعیت بحرانی مواجه شویم با اولویت به بخش خانگی، گازبخش صنعتی راقطع خواهیم کرد.

وی افزایش گازبها را درقبوض اخیر خارج ازحیطه شهرستان دانست و گفت:افزایش قیمت اخیر گاز طبق دستورالعمل های رسیده ازهیئت وزیران صورت گرفته ومحاسبات مشترکات سراسری محاسبه می گردد وشرکت گاز شهرستان فقط مجری می باشد.

طونی نرخ گازبها را در مناطق چندگانه نامحسوس برشمرد واظهارداشت: تشخیص اینکه کدام منطقه جزء منطقه 2 یا1 سردسیری است با سازمان هواشناسی می باشد، و از لحاظ تقسیمات منطقه ای شهرستان ازنا در منطقه 2 سردسیری لحاظ شده است و برخلاف همه شایعات دراختلاف  نرخ گاز در مناطق سردسیر این نرخ در بین مناطق نامحسوس است.

رئیس شرکت گاز ازنا درخصوص به تعطیلی کشاندن جایگاه "سی ان جی" شهری از سوی امور گاز گفت: جایگاه "سی ان جی" شهری مربوط به بخش خصوصی، بابت گاز مصرفی بدهکار است و تاکنون گازبها نپرداخته است،حال با اینکه درآمد این جایگاه مستقیم وبدون قرض بوده است.

طونی درپاسخی مبنی براهمیت بازگشایی تنهاترین جایگاه سی ان جی نزدیک به شهر خاطر نشان کرد:این جایگاه درحدود400میلیون تومان بدهی معوقه دارد و غلیرغم اینکه در طول یک سال گذشته پیوسته اخطار داده شده است اما سرمایه گذار هیچ اقدامی برای پرداخت بدهی نکرده، و این درحالیست که تسهیلات این بخش قرض الحسنه بوده است.

وی در خاتمه یادآور شد: ما نمایندگان دولت و مردم هستیم ودرآمد گاز متعلق به بیت المال می باشد و امورگاز با کسانی که گاز را نقد می فروشند و بد حسابی می کنند نه تنها تعارف ندارد بلکه به کسی هم باج نمی دهد ودرصورت ادامه همین روند، بحث خلع سرمایه گذار مطرح می شود.

نویسنده : سعید پوریان

مطالب مرتبط:
برچسب ها: ازنا گاز طونی 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 4
شهروند ازنایی
|
|
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۲
0
2
اون اقایونی که روز اول در واگذاری امتیاز جایگاه نمره بیست به جناب م.... داده اند لطفا حالا پاسخگوی مشکل بوجود امده از سوی نامبرده باشند. پول.... رفته شده برج 7 طبقه خیابان ........ افسوس
شهروند ازنایی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۱
1
0
لابد اقای موسوی از خودش می بینه که پول گاز رو نمیریزه بحساب !!!!! بابا تو دیگه کی هستی...........
س.پ
|
-
|
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۱
0
3
اینکه صاحب جایگاه با مازاد پول تسهیلات قرض الحسنه وپول فروش گاز آنهم نقدی ساختمان وخودروی 200میلیونی خریده برکسی پوشیده نیست.لطفا ازحقوق ملت گذشت نکنید باتشکر ازطونی
تاکسی دار ازنا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۳۰
0
3
صاحب جایگاه سی ان جی با پول مردم و بیت المال خانه ی 7 طبقه میسازه.اونوقت پول گاز را نمیده. لطفا به خاطر خدا و جلوگیری از تضییع بیت المال ، این جایگاه را از ایشان یگیرید و زودتر راه اندازی کنید. ما رانندگان تاکسی و اقشار کم درامد چه گناهی داریم که باید خرج ساخت و ساز آقای موسوی را بدهیم.

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: