عبدالرضادهقان در گفتگو با ازناخبر عنوان کرد:

رئیس دامپزشکی شهرستان ازنا گفت:شهروندان با آسودگی خاطر، گوشت خرید کنند، بازرسان دامپزشکی روزمره دام وگوشت شهرستان را بررسی می کنند.

کد خبر: ۵۴۳۱
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۵۱

به گزارش خبرنگارازناخبر: درپی انتشاراخبار کشف گوشت های قصابی شده خوک وحشی درخودرویی، نزدیکی شهرستان ازنا موج نگرانی درمیان مردم از خرید گوشت قرمز و راه یابی این گوشت ها به درون شهر بوجود آمد.

عبدالرضادهقان رئیس دامپزشکی شهرستان درهمین راستا در گفتگو با خبرنگار ازناخبر گفت: گوشت های قصابی شده دراطراف شهرکشف شده و مربوط به شهر نمی شود، ممکن است توسط شکارچیان غیربومی واقلیت مذهبی جهت مصارف شخصی بوده باشد.

وی ضمن رد هرگونه سوءظن ازسلامت دام وگوشت تاکید داشت: بازرسان دامپزشکی از مرحله ذبح دام تا مرحله پخش گوشت مداوم این روند را مورد بازرسی و تمامی فروشگاه های پخش گوشت قرمز، ماهی ومرغ را روزمره بررسی می کنند، از این رو سلامت گوشت های موجود درشهرستان مورد تایید است.

دهقان از یک تخلف دامی در شهرستان خبر داد و اذعان داشت: شواهد احتمالی از ختم مسیر گوشت های گراز به استخرهای پرورش ماهی قزل آلا حکایت می کند.

رئیس دامپزشکی ازنا ضمن هشدار به متخلفان خاطر نشان کرد: اگرچه تاکنون موردی ازخوراندن گوشت گرازبه ماهیان قزل آلا رویت نشده اما با توجه به گزارشات چنانچه همچین موردی از پرورش دهندگان دیده شود طبق ظوابط با خاطیان به شدت برخورد خواهد شد،متخلقان بدانند که بازرسان دامپزشکی به طور غیر متقربه از استخرهای ماهیان سرکشی می کنند.

نویسنده : سعید پوریان

مطالب مرتبط:
برچسب ها: ازنا دامپزشکی گراز 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 1
انتشار یافته: 5
س.پ
|
-
|
۰۵:۴۸ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۴
0
2
این مطلب منو یاد فیلم گرازهای وحشی انداخت توصیه می کنم شما هم ببینید
مریم
|
-
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۱
1
1
الان بااین پاسخ همه قانع شدیم ممنون از آقای دهقان که واقعا اینقدرزحمت میکشن........... خودم شخصاکسی رومیشناسم که در این فصل به این منطقه میادگراز شکار میکنه به شهرخودشون میبره پس به مردمان اون شهر میگم اصلا ناراحت نباشین ماهم به شما پیوستیم تازه کی میدونه شایددر خوردن گوشت گراز ما از شما پیشی گرفتیم
س.پ
|
-
|
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۱
0
2
کی فکرش را می کرد روزی برسد که ماهی گراز بخورد! متاسفانه مسائل اقتصادی وگرانی غذای ماهی باعث شده که پرورش دهندگان ماهی هرچه که بدستشان می رسد به ماهیان می خورانند
پارسای البرزی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۳۰
4
2
مهندس دهقان یکی از بهترین و کارآمدترین مدیران شهر است که نمیگذارد در قصابی ها گوشت غیر بهداشتی عرضه شود. از مهندس دهقان ممنونیم.
بیات
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۳۰
0
4
ماهی گراز میخوره و من !!!! پس با باحل معادله 2 مجهولی این نتیجه حاصل میشود که من گراز میخورم؟؟؟

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: