گزارش ازناخبر:

تعطیل شدن دو جایگاه سوخت ازنا، باعث صف های طولانی و حادثه خیز در تنها جایگاه سوخت "سی ان جی" این شهرستان شده است.

کد خبر: ۵۳۸۷
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۱۳

به گزارش خبرنگار ازناخبر، چندوقتی ست که دو جایگاه سوخت "سی ان جی" که از پر ترددترین جایگاه های این شهرستان بشمار می رود در تعطیلی کامل به سر می برند، این موضوع باعث شده که جایگاه سوختی که در محور دورود می باشد با توجه به اینکه در جاده اصلی و پر ترافیک بین شهری قرار دارد، حادثه خیز باشد و هم اینکه در سرمای شدید ازنا صف های طولانی و غیرقابل کنترلی را به وجود آورد.

رحیمی یکی از تاکسیران های شهرستان ازنا در گفتگو با خبرنگار ازناخبرگفت:این صف های طولانی و خسته کننده در سرمای شدید ازنا، باعث شده که ما از کارمان که حمل و نقل مردم است عقب بمانیم.

وی با اشاره به مسافتی که از شهر تا جایگاه باید طی شود گفت: ما تاکسیران ها به دلیل رفت و آمد زیاد طبیعتا سوخت بیشتری را نیز مصرف می کنیم، لذا در روز تقریبا 3بار به این جایگاه می آییم و با احتساب رفت و آمد طولانی و انتظار در صف های این چنینی هر بار 1ساعت از وقتمان را در این جایگاه مصرف می کنیم، که خود باعث هزینه های جانبی و خطرات جاده ای شده است.

سیدعلی موسوی اپراتور جایگاه "سی ان جی" سالاروند در گفتگو با خبرنگار ازناخبر گفت: به دلیل تعطیلی دو جایگاه دیگر شهرستان ، این محل از ترافیک بالای شبانه روزی برخوردار است و همچنین به خاطر اینکه خارج از شهرستان قرار دارد، حادثه خیز می باشد به طوری که در محل دوربرگردان چندین تصادف رخ داده است.

بنا به این گزارش جایگاه سوخت "موسوی" که در جاده شهرک المهدی قرار دارد چندوقتی میشود به دلیل مشکلات و بدهی های معوقه تعطیل است و بعد از آن جایگاه سوخت شهرداری نیز تعطیل شد.

این خود باعث وجود ترافیک بالایی در تنها جایگاه باقیمانده ازنا (جایگاه اختصاصی سالاروند) شده است که البته به خاطر خارج بودن از شهرستان با خطرات فراوان و صرف هزینه هایی برای خودروهای درون شهری شده است./

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/36eb50e738e5dc351.jpg

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/36eb0002b209ab3a2.jpg

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/36eb669d6700bb133.jpg

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/36eb141abd1718f84.jpg

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/36eb40d32271ad955.jpg

نویسنده : محمدملکی

مطالب مرتبط:
برچسب ها: ازنا گاز تاکسی 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 2
علی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
0
0
قبلا هم یک بار پیام دادم:‌از آقای فرماندار خواهشمندیم کمی هم به فکر شهر باشند دو بار سی ان جی شهرداری افتتاح شد باز هم تعطیلیه/شهر پر از برف شده/کوچه ها بسته شده ماشین ها تو پارکنیگ مونده /زباله ها در خونه ها یخ کرده /آیا اینجا یک شهرستان است؟شورا که همش به دنبال لج بازی و تفرقه افکنی است شهردار هم که نداریم لااقل فرماندار یک کاری بکنه یا بریم سراغ استاندار؟؟؟؟؟؟
بیات .آشنا به امور گاز
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۶
0
0
تنها راه حل جهت رفع این مشکل راه اندازی مجدد دیگر جایگاه ها می باشد که مالکین انها حاضر به پرداخت بدهی معوق خود نیستند. مدیریت جایگاه های شهرداری و موسوی با وجود فروش نقدی گاز به خودروها حاضر به پرداخت بدهی نبوده و خواستار بخشش گازبها جایگاه می باشند.

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: