یادداشت:

روزنامه قدس ازنا در دو خبرکوتاه ،در انتهای بخش خبری خود، درباره مصدوم شدن چهار نفر، در دو تصادف مستقل از هم ،در  محور ازنا به اراک خبر داد.

کد خبر: ۵۳۱۹
تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۱۳

به گزارش ازناخبر، 5سال است که منتظر اعتبارات هستیم! به نظرشما پس از 5سال این اعتبارات چندبرابر شده است؟

این مار باز هم حمله خواهد کرد؟

روزنامه قدس ازنا در دو خبرکوتاه ،در انتهای بخش خبری خود، درباره مصدوم شدن چهار نفر، در دو تصادف مستقل از هم ،در  محور ازنا به اراک خبر داد.

قائد رحمت گفت: «جلسات مشترکی با نماینده شازند خواهیم داشت تا عملیات اجرایی این طرح در حوزه استحفاظی مرکزی هم آغازشود.»

وی با اشاره به آمار بالای تصادفات و تلفات در محور ازنا-شازند بر پیگیری برای تسریع در اجرای این طرح چهاربانده این محور تاکید کرد.

آنقدر آمارها بالا رفته که دیگر مردم اهمیتی به حفظ کردن این آمار و ارقام نمی دهند. روزنامه ها هم دیگر حوصله ای برای چاپ این حوادث ندارند و در حاشیه ، آن را از سر وا می کنند.

دیگر برای مردم عادی شده که در ماه چندین تصادف را با خسارات مالی و جانی ببینند، مسئولین هم منتظر بازگشت اعتبارات از سفر قندهار هستند.

ما منتظر، جاده منتظر، مسئولین هم منتظر، قربانیان دیگر هم... ،خدا عاقبت و آخرت ما را به خیر کند، هر وقت از مسئولین درباره روند این طرح سئوال می کنیم جوابی غیر از این نمی شنویم که «منتظر اعتبارات هستیم، درحال مطالعه هستیم، در حال مذاکره هستیم و... .» آنقدر این ور و آن ور می کنند تا چهارسال به سر بیاید و بگویند: از ما که گذشت.

نمیدانم ازنا تا کی باید منتظر اعلامیه های فوت همشهریانش باشد، هر گاه که خویشاندی قرار است پا به این جاده گذارد، باید مانند حاجیان و زائران مکه ، با آب و اسفند به همراهی قبل سفرش بیاییم.

نمیدانم چه زمانی، این کابوس از این شهر سفر خواهد کرد، نمیدانم آیا می شود بدون وصیت نامه نوشتن به اراک بروم یا نه؟

تصور می کنم 5 سال مدت زیادی برای چنبره زدن این مار سرخ بر ازنا است، نمیدانم چه خورده که این گونه لنگر انداخته و جا خشک کرده، مطمئناً کَنگَر نخورده است! نظر شما چیست؟

نویسنده : علی صادقی

مطالب مرتبط:
برچسب ها: ازنا جاده شازند اراک 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
دوستدار ازنا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
0
0
تا این نماینده ی محترم ناکارآمد و این شهردار ناکارآمدتر در شهر ازنا ، شهریاری میکنند،نباید انتظار پیشرفتی برای ازنا داشت

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: