در گفتگو با ازناخبر عنوان شد؛

فرمانده سپاه ازنا گفت: مردم مراقب برخی شرکت ها باشند که تلفنی یا حضوری و با نام سپاه یا ارگان هایی از این دست به دنبال کلاهبرداری از مردم هستند.

کد خبر: ۵۲۵۹
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۲۲

سرهنگ پاسدار فخرالدین خاوریان در گفتگو با خبرنگار ازناخبر ضمن اشاره به برخی شرکت های سودجو که ضمن تماس با برخی خانواده ها به نام سپاه در قالب ارائه تسهیلات از آنها درخواست وجه نقد می کنند گفت:ما این قضیه را ریشه ای تکذیب میکنیم ، چرا که اگر سپاه یا خود بنیاد شهید در راستای اعطای تسهیلات و یا هر خدمت دیگری به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و حتی مردم عادی ارائه بدهند با فراخوانی و یا حضوری به خدمت آنها میرسند و به اطلاع عموم نیز میرسانند.

وی ضمن اشاره به این موضوع که هیچ خدماتی  از طرف سپاه در این راستا ارائه نمی شود خاطر نشان کرد:متاسفانه این سودجویی با استفاده از فضای مجاری صورت میگیرد،که دنبال کلاهبرداری و خالی کردن جیب خانواده های شهدا و ایثارگران هستند.

وی ضمن اشاره به رسانه ها و خصوصا ازناخبر یادآور شد که این موضوع را حتما به اطلاع مردم برسانند.

خاوریان به مطلب مهم دیگری اشاره کرد و گفت: موضوع مهم دیگری که باید متذکر شوم این است که اطلاعیه ای در سطح شهرستان تحت عنوان شرکت رهیاب منتشر شده که متاسفانه آن را به نام سپاه پاسداران منتشر کرده اند و ما این موضوع را نیز شدیدا تکذیب میکنیم.

فرمانده سپاه ازنا در ادامه همین موضوع گفت: از سپاه استان با ما تماس گرفتند که در این خصوص شخصی به نام آقای "الف" مراجعه نموده و قصد دارد نمایندگی مرکزی نخبگان فرهنگی را در سطح شهرستان ازنا فعال کند ، ما در جواب گفتیم که این موضوع تلفنی قابل پیگیری نیست لذا بایستی حضوری بیایید و مورد بررسی قرار بگیرد و به نتیجه برسد و در آخر اگر تایید شد اطلاع خواهیم داد.

وی همچنین ادامه داد: این شخص هم آمد و با وی هم جلسه ای داشتیم ، موضوعات امنیتی را به وی توضیح دادیم که باید شخص وی وکاری که میخواهد انجام دهد مورد تایید قرار بگیرد و پس از آن ما با استان هماهنگ کنیم.

خاوریان اضافه کرد: قبل از این که ما وارد کار بشویم این شخص سر از خود آمده و اطلاعیه ای را به اسم نخبگان سپاه منتشر کرده است که به هیچ وجه مورد تایید ما نست و مردم باید در این خصوص هوشیار باشند.

فرمانده سپاه ازنا تاکید کرد: در این راستا برخی ها با ما تماس گرفتند و درخواست تسهیلات داشتند، تا قبل از این که دیر بشود به مردم اطلاع رسانی کنید که از این قضیه هم سوء استفاده نشود.

وی در انتها خاطر نشان کرد: برداشت من این است که پشت این قضیه شاید همان شرکت های هرمی باشندو بخواهند مردم را مورد سوء استفاده قرار بدهند که اصلا مورد تایید مانیست.

نویسنده : محمد ملکی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 2
محمود ع
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۳۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۹
0
0
خوب بود.ممنون از اطلاع رسانی ازنا خبر
حسین
|
-
|
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۵
0
0
از اطلاع رسانیتون ممنون آره من تبلیغاتشو دیدم مرسی ازناخبر

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: