حجت الاسلام موسوی نژاد درگفتگوبا ازناخبر:

موسوی نژاد گفت:در هر حرکت و انقلابی فراز و نشیب هایی است اگر آحاد مردم معیارهای اصلی حرکت را فراموش نکنند و به موقع مکر دشمن را ببینند آن مردم هیچگاه آسیب نخواهند دید.

کد خبر: ۵۲۲۹
تاریخ انتشار: جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۲۳

حجت الاسلام سید ابوالحسن موسوی از روحانیون برجسته قم که در سالگرد رحلت پیامبر(ص) در روستای گلیجرد از توابع ازنا به سر می برد، در گفتگو با خبرنگار ازناحبر گفت: بندگی در نزد خداوند از همه اعمال بالاتر است خداوندی که رسولش را از مسجد الحرام به مسجدالقصی سیر داد از سر بندگی اش مقام داد، پیامبر(ص) به واسطه بندگی اش به رسالت رسید.

موسوی نژاد روز 9 دی را را رخداد ارزشی برای تاریخ و مردم ایران دانست و در باب بصیرت گفت: بصیرت در همه اعصار مهم بوده، در صدراسلام هم همینطور بوده و تاریخ پیچ وخم های زیادی دارد فقط آنان که بصیرت داشتند توانستند خود را نجات دهند.

وی دراین رابطه ادامه داد: در حرکت اجتماعی و هر انقلابی فراز و نشیب هایی وجود دارد اگر درآن حرکت آحاد مردم بصیرت داشته باشند ومعیارهای واقعی و اصلی را فراموش نکنند و اگر به موقع مکر دشمن را ببینند هیچگاه به آن مردم آسیبی نخواهد رسید.

حجت الاسلام موسوی نژاد سپس آفت جامعه اسلامی را غفلت دانست و تصریح کرد: چنانچه درجامعه اسلامی غفلت بیاید و جایگزین بصیرت شود و مردم نسبت به مسائل مهم بی توجه گردند، آن ملت فنا می شوند.

این روحانی در ادامه درباره عوامل فتنه 88 اظهارداشت: ما چه بوده ایم مهم نیست و چه هستیم هم خیلی مهم نیست این مهم است که چه خواهیم شد الان درسنگر هستیم خوب و کارساز است اما مهم این است که در آینده درسنگر بصیرت باشیم وسران فتنه وعوامل آنان از این قاعده مستثنی نیستند.

وی در نهایت اضافه کرد:بعضی از فتنه گران با غرض آمدند ودرگودال دشمن فرو رفتند وبعضی دیگر غفلت کردند وبعد به خود آمدند که پشیمان شدند.

شایان ذکر است این گفتگو درمراسمی به مناسبت رحلت پیامبر(ص) در روستای گلیجرد از توابع شهرستان ازنا انجام گرفت دراین مراسم مردم روستا با نذورات از عزاداران مهمانان دور ونزدیک پذیرایی کردند.

نویسنده : محمدملکی/سعید پوریان

مطالب مرتبط:
برچسب ها: ازنا مردم دشمن رهبر 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: