رئیس دادگستری ازنا به مناسبت 9دی؛

رئیس دادگستری ازناگفت:ملت در9 دی با پشت کردن به انحرافات و ترد فتنه گران پاسخ آنان را دادند و این بهترین مجازات برای آنان است.

کد خبر: ۵۲۱۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۲۵

فریدون رواد ضمن محکوم کردن اعمال فتنه گران درجریانات فتنه 1388 درگفتگو با خبرنگار ازناخبر گفت:سران فتنه زمانی از مسئولین و مورد اعتماد مردم بودند اما دچار گمراهی شده و درعمل مردود شدند اگرچه برخی از آنان با رهنمودهای خردمندانه رهبرمعظم انقلاب به راه انقلاب برگشتند.

وی درادامه درمورد برخورد قوه قضاییه با فتنه گران ابراز داشت:دربعدازحوادث فتنه، قوه قضاییه برابر با مصالح نظام با فتنه گران برخوردکرد ودرواقع این مردم بودند که آنان را مجازات کردند.

رئیس دادگستری ازنا تصریح داشت:ملت با پشت کردن به تمام دشمنان و جریان انحرافی و با ترد سران فتنه مناسبترین پاسخ را به آنان دادند که این خود بهترین مجازات است.

رواد اضافه داشت: البته درصورت مشاهده هرگونه تحرکی ازسوی فتنه گران قوه قضاییه با قاطعیت برخورد خواهد کرد.

این مقام قضایی سپس به بحث جنجالی مفاسداقتصادی درکشور و موضع قوه قضاییه با این معضل گفت:دراختلاس های اخیرقوه قضاییه با جدیت پیگیر تخلفات است اما دربحث مفاسداقتصادی صرفا نباید همه توجهات معطوف به قوه قضاییه باشد بلکه دستگاه های نظارتی درهر نهادی و بازرسی کل کشور باید وظیفه خود را انجام دهند .

منبع خبر: ازناخبر
نویسنده : سعید پوریان

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 1
انتشار یافته: 1
|
-
|
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۴
0
0
جرأت نکردی پیام بزنی ؟

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: