فرماندار ازنا درآستانه حماسه نهم دی

محمود بوالحسنی:در 9 دی بساط فتنه گران با درایت هوشمندانه رهبرانقلاب برچیده شد کسی حق ندارد این دستاورد انقلاب را به نفع خود تصرف کند.

کد خبر: ۵۲۱۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۲۵
فرماندار ازنا ضمن گرامیداشت سالروز حماسه9 دی درگفتگو با خبرنگارازناخبر گفت:اگرچه همه روزها متعلق به خدا و گرامی اند اما از لحاظ سیاسی روزهایی مثل پیروزی انقلاب و 9دی رخدادهای سیاسی و خاص هستند.
بوالحسنی 9دی را نماد امامت و ولایت خواند واضافه کرد:در 9دیماه 88  با درایت وهدایت هوشمندانه رهبر فقیه انقلاب و حرکت مردم با بصیرت بساط فتنه گران برچیده شد و این مهم با الگو برداری از قیام اباعبدالله(ع)حاصل شد.
وی درادامه تصریح داشت:درخلق حماسه 9 دی کسی مردم را مجبورآمدن به صحنه نکردهیچ اجباری نبود کسی فراخوان نزد  مردم ایران با جوشش خودجوش به میدان عمل آمدند وامروز این دستاورد را کسی حق ندارد به نفع خود تصرف کند چرا که آن حماسه آفرینان که در 9دی درصحنه بودند همه  اصل نظام را قبول داشته و به ولایت فقیه رای داده بودند،حتی خیلی ها به فتنه گران رای داده بودند اما با بصیرت به حماسه 9 دی پیوستند.
فرماندار ازنا درپاسخ پرسشی مبنی زمزمه های بکارگیری سران فتنه در دولت اصلاحات اظهارداشت:اضهار نظر دراین موردخارج ازحیطه شهرستان است و قضاوت با ما نیست اماحساب فتنه گران از اصلاح طلبان جداست والبته آن کسانی که برائت جسته اند طبق زمانی که مقام معظم رهبری معین کردند برای ورود حسابشان از آنان که ابراز ندامت نکرده اند جداست.

منبع خبر: ازناخبر
نویسنده : سعید پوریان

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 1
انتشار یافته: 1
حمید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۲
0
0
تو هم که هر جا باد بیاد ................

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: