رئیس شورای شهر ازنا از آخرین جلسه انتخاب شهردار خبرداد:
رئیس شورای شهر ازنا گفت: در آخرین جلسه انتخاب شهردار اعضاء فقط بر یک گزینه به اجماع نظر رسیدند،رای نهایی پس تحقیق سوابق و بررسی درخواست های گزینه مورد نظر صادر می گردد.
کد خبر: ۵۱۵۲
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۲۶
عزیزاله درویشی در گفتگو با خبرنگار ازناخبر در تشریح جلسه پیشین شورا مبنی بر انتخاب شهردار گفت: در این جلسه برخلاف دفعات گذشته که اعضاء شورای شهر برای تصدی شهرداری رای به یکی از گزینه های پیشنهادی می دادند،این بار سعی برآن شد که اعضاء در مورد یکی ازگزینه ها ابراز نظر کنند.
رئیس شورای شهر ازنا هدف از این نوع انتخاب را بدست آوردن فرصت توافق با گزینه مورد نظر دانست و با یادآوری انتخاب گذشته اعضاء شورای شهر تصریح داشت: شورا در انتخاب گزینه قبلی بدون درنظر گرفتن شرایط فرد مورد نظرعجولانه عمل کرد که تبعات آن رد دعوت از سوی آن گزینه بود، در این دور از انتخابات شهردار سعی بر آن شد که فقط به اجماع نظر برسیم و شورا از اعلام رای خودداری کرد.
وی ضمن اشاره به اینکه انتخاب شهردار با پیش توافق صورت می گیرد خاطر نشان کرد: بدین شکل که تا زمان رای گیری نهایی فرصتی باشد که سوابق اجرایی آن فرد تحقیق و متقابلا درخواست های حقوقی و رفاهی آن گزینه جهت سکونت مورد بررسی قرار گیرد.
درویشی در مورد علیرضا صادقی فرد مورد نظر و سوابقش گفت: نشانه ها حاکی از آنست که صادقی جزء نیروی های اجرایی و عمرانی مجموعه شهرداری ها  و در حال حاضر از معاونین شهرداری خرم آباد می باشد.
این عضو شورای شهر ازنا درخاتمه خاطرنشان کرد: با توجه به غیربومی بودن شخص مورد نظرجهت تصدی شهرداری و دشورای های اسقرار گزینه مورد نظر، چنانچه شورا با درخواست های نامعقول مواجه گردد،تغییر نظر اعضاء دور از انتظار نخواهد بود.

منبع خبر: ازناخبر
نویسنده : سعید پوریان

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 4
ایمان گرجی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۱۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۴
0
0
واقعا متاسفم برای شورای شهر که عرضه ی انتخاب کردن شهردار را نداردو یک فرد خرم ابادی که هیچگونه شناختی به مسائل و مشکلات ازنا ندارد را میخواهند به عنوان شهردار معرفی کنند. به نظر من باید این شورا را به عنوان شورای بی کفایت در کل ایران شناخت.
شهروند
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۴
0
0
به نام خدا سریال ندانم کاری ها و آزمون و خطاها کاری کرده که ظاهراً مردم هم دیگه از انتقاد و ارسال پیام خسته شدند چرا که نرود میخ آهنین در سنگ
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۴
0
0
اینکه گفتی یعنی چه؟
دلسوز
|
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۴
0
0
اقای د.... ترا بخدا کم با الفاظ بازی کنید بگذارید نیروی کاردان سر کار بیاید نه گزینه ای که نظرات را اجراء کند واقعا به این نصایح گوش کن سعی کنید صداقت ودلسوزی جهت خدمت بی منت را سر لوحه ی کار قرار دهید که جز این مطمئن باشید همه اش گرفتاری برای خودتان وبعد برای مردم که به شماها اعتماد کردند. خود دانید.

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: