گفتگوبا حمید مرادی رکوردارروپایی جهان درازنا

حمیدمرادی:هدف بعدی ام پس ازکسب این رکوردها شکست رکورد جهانی فردوآدو آمریکایی است که دردهه فجربه آن دست خواهم یافت

کد خبر: ۵۱۳۶
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۳۲
رکوردار روپایی سرعتی با توپ جهان درگفتگو باخبرنگارازناخبرگفت:رکوردهایی که با توپ های تنیس، هاکی و بیسبال بدست آوردم شروعی بود برای کسب رکوردهای بیشتر و با تمرین هایی که انجام می دهم قصد دارم رکورد جهانی بازیکن آمریکایی فردی آدو که 141 ضربه در30 ثانیه است را با 151 ضربه با توپ فوتبال بشکنم.
حمیدمرادی درمورد رکوردهای آینده اش گفت:درطی تمریناتم به نتایج قابل ملاحظه ای دست یافته ام و توانسته ام باتوپ بیسبال که از انواع توپ های سنگین وزن به حساب می آید دریک ساعت 8000 تعداد ودرمسافت 25کیلومتر درزمان چهارساعت 9000 تعداد به توپ ضربه بزنم وقصد دارم درمسابقات دهه فجرباشگاه سپاهان این بازی را به نمایش بگذارم.
این بازیکن ازنایی درباره خودش هم گفت: من روستایی هستم وهم اکنون دریکی از روستاهای ازنا به نام صیف الدین سکونت دارم واز5 سال پیش این رشته ورزشی راآغاز کردم و درابتدا با اشیاء گرد مثل میوه ها مبادرت به انجام کار می کردم ورفته رفته به توپ های ورزشی روی آوردم ودرحال حاضرورزش روپایی سرعتی را با انواع توپ ها میوه ها وحتی ساچمه های سنگین آهنی انجام می دهم.
وی درخاتمه حمایت بیشترمسئولین ورزشی شهرستان ازنا را ازورزشکاران خواستارشد وعلت اصلی گرویدن ورزشکاران ازنایی را به باشگاه های شهرستان های بزرگتر را عدم حمایت مسئولین دانست.

منبع خبر: ازناخبر
نویسنده : سعید پوریان

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: