معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان تاکید کرد:

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان مسئول جدیدسازمان بسیج دانشجویی این استان را به پیگیری تحقق مطالبات رهبر معظم انقلاب در دانشگاه ها توصیه کرد.

کد خبر: ۴۶۸۰
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۵۲

به گزارش ازناخبر به نقل از سفیر افلاک علی حسین پازدار ؛در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی لرستان که در محل این سازمان برگزار شد، مسئول جدید این سازمان را به پیگیری تحقق مطالبات رهبر معظم انقلاب در دانشگاه ها توصیه کرد و گفت: تلاش های سابق مسئول سابق این سازمان که توام با نشاط و انگیزه بوده قابل تقدیر است.

وی بیان داشت: تعمیق معنویت در دانشگاهها مهمترین رسالت بسیج دانشجویی در دانشگاه هاست و با این حال این مهم می بایست در دانشگاه های استان با جدیت دنبال شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با بیان اینکه بسیج دانشجویی با قشر عالم جامعه ارتباط دارد؛ از این رو می بایست با تدبیر و سعه صدر با دانشگاه ها در ارتباط باشد، افزود: بسیج دانشجویی زمانی می تواند در انجام ماموریت های محوله موفق عمل کند که با روحیه کار جمعی کارها را پیش ببرد و خوشبختانه این سازمان تاکنون در لرستان با چنین روحیه ای عمل کرده است.

همچنین در این مراسم، ایرج حاتمی، مسئول جدید بسیج دانشجویی لرستان نشاط، امید، سرزندگی، تلاش و علم اندوزی را از ویژگی های جامعه دانشجویی برشمرد و گفت: با توجه به عنایت ویژه ای که رهبر معظم انقلاب نسبت به این قشر دارند امیدواریم که بتوانیم در مسیر تحقق مطالبات معظم له از جامعه دانشجویی و دانشگاهی گام برداریم.  

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
تازه ترین اخبار
عکس هفته ازناخبر
گزارش تصويري
مصاحبه