استاندار لرستان:

استاندار لرستان گفت: مشکلات پروژه مسکن مهر در سطح استان لرستان را با تشکیل جلسات مستمر و منظم شورای مسکن به صورت ماهانه پیگیری و رفع خواهیم کرد.

کد خبر: ۴۶۲۵
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۱۰

به گزارش ازناخبر به نقل از یافته، مهندس "هوشنگ بازوند" در جلسه شورای مسکن استان لرستان که در فرمانداری بروجرد برگزار شد، افزود: مشکلات مسکن مهر استان لرستان و شهرستان بروجرد باید هرچه سریع‌تر رفع شود که این مهم نیازمند تلاش و همت همه دستگاههای اجرایی استان است.

وی اطهار کرد: به‌رغم وجود مشکلات در حوزه ماموریت‌های دستگاه‌های اجرایی استان، رفع مشکلات مسکن مهر استان باید اولویت نخست همه دستگاه‌ها باشد.

بازوند گفت: مسکن مهر بروجرد، پروژه بزرگی است که روند خوبی را طی کرده و همه دستگاه‌های اجرایی و تعاونی‌های مربوطه به خوبی دراین امر همراهی و همکاری داشته‌اند.

استاندار لرستان اضافه کرد: همه زیر‌ساخت‌های لازم برای رفاه حال متقاضیان مسکن مهر در شهرستان بروجرد باید هرچه سریع‌تر مهیا شود و مکان‌های آموزشی و فرهنگی و رفاهی مورد نیاز ایجاد و راه‌اندازی شوند.

وی همچنین گفت: رفع مشکلات مسکن مهر در استان لرستان و شهرستان بروجرد در واقع با یک مدیریت قوی و کار علمی و کارشناسی محقق می‌شود.

در این جلسه مصوب شد که نصب کنتور 350 مشترک گاز مسکن مهر بروجرد ظرف 2 روز آینده انجام شود و مسئله برق و آب و فاضلاب مسکن مهر این شهر نیز  سریعا به بهره برداری نهایی برسد.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
تازه ترین اخبار
عکس هفته ازناخبر
گزارش تصويري
مصاحبه