امام جمعه ازنا:

امام جمعه ازنا در مراسم۹دی ازنا گفت مسئله فتنه از نگاه قرآن بسیار مهم است و افرادی که فتنه میکنند مسئولیت سنگینی دارند.

کد خبر: ۱۳۰۴۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۹

به گزارش ازناخبر، امام جمعه ازنا در مراسم۹دی ازنا گفت: مقام معظم رهبری از آغازین روزهای رهبری خود تذکر دادند که هر ۱۰سال یکبار دشمنان نظام برنامه کلان براندازی را در برنامه خود دارند.

 

حجت الاسلام سپهوند خاطر نشان کرد: در سال۷۸ دیدید که فتنه آن زمان باتدبیر رهبر عزیز وهمت و نگاه مردم شریف برملا شد.

 

وی افزود: مسئله فتنه از نگاه قرآن بسیار مهم است و افرادی که فتنه میکنند مسئولیت سنگینی دارند.

سپهوند گفت: در فتنه۸۸ در ابتدا توطئه بود و با ورود انگلیس و دشمنان هدایت میشد، آن چیزی که سبب فتته شدن این موضوع شد مسببان داخلی بود.

امام جمعه ازناگفت: بصورت مشخص سران فتنه آقایان موسوی و کروبی بخاطر عدم التزام آنها به ولایت مداری و در واقع پست طلبی از جریان ناب انقلاب کنار رفتند و مسبب فتنه شدند.

امام جمعه ازنا در ادامه خاطر نشان کرد: پست طلبی سران فتنه با آن برنامه هاگره خورد به پست طلبی سران فتنه وگناه چندبرابری برگردن اینها افتاد.

 سپهوند افزود: این افراد عمرخود رابه بطالت گذراندن و به آنها میگوییم ننگ برشماباد که پست طلبی را ارجح دانستید و باعث فتنه و اختلاف شدید.

 

سخنران اصلی مراسم ۹دی ازنا خطاب به موسوی و کروبی افزود: ما به نمایندگی از مردم میگوییم به دامن مردم برگردید که شاید مورد عفو رهبری و مردم قرار بگیرید که اگر نکنید این کار را با عاقبت طلحه و زبیر اجین خواهید شد و عاقبت شر خواهید شد.

 

وی خطاب به دولت گفت: شما رئیس جمهور اسلامی ایران هستید و مواضع تان نباید بی طرفانه باشد.

 

سپهوند خطاب به رئیس و نمایندگان مجلس و ضمن انتقاد به نطق برخی نمایندگان در خصوص مواضع اخیرشان گفت: نطق برخی نمایندگان را در رسانه ها دیدید و آن نمایندگانی که ادعای انقلابی گری شان می آید باید موضع بگیرند تا عدم حضور و حضورشان مشخص باشد.

 

امام جمعه ازنا گفت: رهبر انقلاب نشان داد که شایسته این سکان داری است و توانسته است این کشتی را از گردنه های سرسخت عبور بدهد.

 

وی ادامه داد: مردم انقلابی و ولایتمدار در فتنه ۸۸ نشان دادند که عقل دارند و بصیر هستند که حفظ نظام و سربلندی را اولویت اصلی خود قرار دادند، عقل و بصیرت دو نشانه و شاخصه نگاه داشتن اسلام است.

 

وی ضمن تسلیت در خصوص در گذشت آیت الله هاشمی شاهرودی وی را فردی انقلابی و افسر اسلام دانست.

 

سپهوند تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در خصوص سال ۹۸ تذکر دادند و بدانید تا اسلام است فتنه و دشمنی وجود دارد و ما باید بصیر و هوشیار باشیم.

 

وی خاطر نشان کرد: ما از دولت توقع داریم که شرایط حساس کشور را مثل مردم بصیر درک کند و مسیر خدمت را طی کنند، خدمت جهادی داشته باشند.

 

امام جمعه ازنا گفت: جریان فتنه مربوط به سال ۸۸ است که گروهی منحرف شدند ولی با تمام گناهانشان اگر نادم شوند و به دامن انقلاب برگردند ممکن است مورد عفو رهبر عزیز قرار بگیرند.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
تازه ترین اخبار
عکس هفته ازناخبر
گزارش تصويري
مصاحبه