مدیر مدرسه علمیه نجمیه ازنا از برگزاری کلاس های تابستانه خبر داد و گفت: علاقه مندان به شرکت در این کلاس ها تا ۲۰ تیرماه جاری می توانند نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

کد خبر: ۱۲۹۸۹
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۸

به گزارش ازناخبر، مدیر مدرسه علمیه نجمیه ازنا، صبح امروز در جمع خبرنگاران از برگزاری کلاس های تابستانه ویژه خواهران طلبه خبر داد.

وی افزود: کلاس های تابستانه در رشته های کامپیوتر، روخوانی و روانخوانی قرآن، تجوید و آموزش مداحی ویژه خواهران برگزار می شود.

طاهر نژاد عنوان داشت: داوطلبان و علاقه مندان به شرکت در این کلاس های آموزشی می توانند از 10 تیر ماه جاری تا 20 تیر نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

وی در ادامه یادآور شد: خواهران طلبه مدرسه علمیه ازنا در ایام تابستان همچنان به فعالیت تبلیغی خود در مساجد، محافل خانگی و در جمع بانوان انجام می دهند.

مدیر مدرسه علمیه نجمیه ازنا با اشاره به ایام فراغت نسل جوان و طلاب ادامه داد: برگزاری دوره های آموزشی و کلاس های تابستانه فرصتی برای غنی سازی اوقات فراغت نسل جوان است.

وی خاطرنشان کرد: از ظرفیت اساتید حوزه و طلاب توانمند که دوره های لازم را گذرانده اند، در برگزاری کلاس های تابستانه بهره مند خواهیم شد.

طاهرنژاد در ادامه اظهار داشت: هدف از برگزاری کلاس های تابستانه تقویت و تحکیم بخشی به باورهای دینی و تبیین و ترویج ارزش ها در جامعه و هدایت نسل جوان به سمت ارزش ها است.

وی عنوان داشت: علاقه مندان به شرکت در کلاس های تابستانه در شهرستان ازنا می توانند به آدرس ازنا، فاز سه میدان آتش نشانی، خیابان مولوی و حوزه علمیه خواهران نجمیه این شهرستان مراجعه کنند./

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: