جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر تابستانه شهرستان ازنا با حضور فرماندار و اعضای جلسه در محل فرمانداری برگزار گردید

کد خبر: ۱۲۹۸۴
تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵

به گزارش ازناخبر، محمدی نژاد فرماندارازناگفت: شهرستان ازنا در فصل تابستان با توجه به آب و هوای مطلوبی که دارد مقصد گردشگرانی از سراسر کشور خواهد بود و در روستاهای دربند ، دره تخت ، کمندان و سایر روستاها که جاذبه طبیعی و گردشگری دارند شاهد حضور هم میهماننمان خواهیم بود .

وی در ادامه افزود : مسئولین مربوطه در بخش گردشگری میبایست زیر ساخت های لازم را جهت رفاه حال گردشگران در نقاط هدف فراهم آورند و خوشبختانه شرایط لازم جهت برپایی اردوگاه سیار در روستاهای دربند و دره تخت فراهم شده است.

 وی در ادامه اشاره ای به بقعه متبرکه امامزادگان زید و قاسم در روستایی به همین نام در بخش جاپلق داشتند و افزود چنین پتانسیلی و با چنین بنایی با قدمت بیش از 900 سال نباید به دست فراموشی سپرده شود و اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان نسبت به دایر نمودن اداره خود در شهرستان ازنا اقدام نماید و تمام ظرفیت ها را فعال نمایند.

 ایشان در پایان نکاتی را متذکر شدند و خواستند تا تمامی ادارات و دستگاه های مربوطه تمام تلاش خود را جهت اجرایی نمودن مصوبات به کار ببندند.

 *دستگاه های متولی در خصوص نرخ مهمان سرا ها و مهمان پذیر ها و نصب نرخ نامه در معرض دید مشتری اقدام نمایند.

 *ادارات راه و شهر سازی و راهداری و حمل و نقل جاده ای تمهیدات لازم را جهت نصب علایم و تامین ایمنی راه های مواصلاتی شهرستان بعمل آورند .

 *شهرداری نسبت به لکه گیری و تنظیف ورودی های شهر اقدام نماید . *آموزش و پرورش نسبت به آماده سازی مدارس معین جهت اسکان مسافران اقدام نماید. *اورژانس و هلال احمر آمادگی لازم را جهت خدمات دهی به مسافران داشته باشند.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
تازه ترین اخبار
عکس هفته ازناخبر
گزارش تصويري
مصاحبه