جلسه هماهنگی برگزاری آزمون سراسری سال 1397 با ریاست فرماندار و باحضور اعضای جلسه در دفتر فرماندار برگزار گردید.

کد خبر: ۱۲۹۸۳
تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۵

به گزارش ازناخبرمحمدی نژاد فرماندار شهرستان ازنا گفت : با توجه به بالا بودن حساسیت کار که در این روز تلاش یکساله دانش آموزان این شهرستان به ورطه امتحان گذاشته میشود با ید تمام تلاش خود را جهت برگزاری این آزمون در کمال آرامش به کار ببندیم .


محمدی نژاد تاکید کرد تمامی محل های برگزاری آزمون بررسی شوند تا از نظر تامین روشنای و تهویه و بحث سرمایش در تابستان به مشکل مواجه نشوند.


وی در ادامه افزود : مدیریت توزیع برق شهرستان ، شرکت گاز ، اورژانس و هلال احمر با استقرار اکیپ های خود در محل های آزمون تمهیدات لازم را جهت ارایه خدمات به شرکت کنندگان در آزمون در نظر بگیرند.


جمالی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ازنا گفت : در روز آزمون تعدا 1077 نفر داوطلب در شهرستان ازنا در این آزمون شرکت خواهند کرد .
که از این تعدا 644 نفر خانم و 434 نفر آقا میباشند.


وی در ادامه افزود سهم هریک از رشته های به ترتیب تجربی 614 نفر که 373نفر خانم و 242 نفر آقا و هنر 71 نفر که 53 نفر خانم و 18 نفر آقا ، انسانی 182 نفر که 120 نفر خانم و 62 نفر آقا ، ریاضی 105 نفر که 25 نفر خانم و 80 نفر آقا و رشته زبان 105 نفر که 73 خانم و 32 آقا میباشد که از این مجموع در 8 محل آزمون اخذ خواهد شد .

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
تازه ترین اخبار
عکس هفته ازناخبر
گزارش تصويري
مصاحبه