آغاز طرح اوقات فراغت در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان ازنا با شعار «هر دانش‌آموز یک مهارت» آغاز شد‏.

کد خبر: ۱۲۹۷۷
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۱

به گزارش ازناخبر، صادق مرزبان رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان با اعلام این خبر گفت: با توجه به اهمیت موضوع مهارت‌آموزی و غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان طرح اوقات فراغت در این مرکز آغاز شد.

 

مرزبان افزود: تمامی این دوره‌های آموزشی به‌صورت کاملاً رایگان برگزار می‌شود و در پایان دوره آموزشی و در صورت قبولی در آزمون‌های مربوطه گواهینامه بین‌المللی به شرکت‌کنندگان اعطا می‌شود.

 

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای ازنا گفت: ارائه آموزش های فنی و مهارتی می تواند در ارتقای سطح خودباوری دانش آموزان، تقویت روحیه کار، تلاش و فرهنگ کارآفرینی و مسؤلیت پذیری دانش آموزان گام موثری را بردارد.

 

وی در ادامه اظهار کرد: تابستان امسال تمام ظرفیت ها و پتانسیل های آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد در بخش خصوصی و مرکز فنی و حرفه ای دولتی در جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان آمادگی لازم را برای ارائه آموزش های مهارتی را به دانش آموزان سطح شهر و روستاها را دارند.

 

مرزبان خاطر نشان کرد: از تمامی کسانی که علاقه‌مند به شرکت در دوره‌های آموزشی می‌باشند دعوت می‌شود تا با مراجعه به این مرکز نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
تازه ترین اخبار
عکس هفته ازناخبر
گزارش تصويري
مصاحبه