امام جمعه ازنا:

امام جمعه ازنا با اشاره به روز قدس گفت: به فرموده امام اسرائیل غده سرطانی است و باید از بین برود.

کد خبر: ۱۲۹۶۷
تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۶

به گزارش ازناخبر، حجت الاسلام علی سپهوند در خطبه های این هفته با اشاره به سخنان رهبری در خصوص اتفاقات اخیر گفت: باید این بصیرت افزایی هایی که از سوی ایشان ابلاغ میشود در مسیر زندگی مان استفاده کنیم.

 

امام جمعه ازنا به پنج شاخص اصلی در خصوص نابودی اسرائیل اشاره کرد و گفت: شاخص اول قدرت و عزت فزاینده مقاومت فلسطین است که توانستند به یک قدرتی برسند که میتوانند در تقابل ها بازدارنده و کنترل کننده اسرائیل باشد.

 

سهپوند افزود: شاخص دوم نابودی اسرائیل فساد داخلی رژیم صهیونیست است که فساد نخست وزیر و همسر وی معضلی اساسی برای این رژیم شده است.

 

امام جمعه ازنا در همین راستا خاطر نشان کرد: شاخص سوم تضاد در بین غاصبان فلسطین و بی اعتمادی مردم و جوامع بین الملل به آنها است.

 

وی افزود: چهارمین مورد مساله تکثر در هویت است که این رژیم با وعده های مختلف و عقاید مختلف دچار سردرگمی شده اند.

 

سهپوند گفت: مورد پنجم، چالش جمعیت است که به لطف الهی مسلمانان منطقه در فلسطین و آوارگان بیش از ۱۲میلیون نفر است که بیش از ۳۵درصد زیر ۵سال هستند و نقطه قوتی بشمار می رود.

 

سپهوند به نظام اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: اعتقاد برخورد با ظلم و فساد از آغاز نظام اسلامی بوده است.

 

وی افزود: در بیانات و کلام امام خمینی از روز اول مخالفت با اسرائیل و استکبار ستیزی مشخص و مطرح بود.

 

امام جمعه ازنا گفت: این فرهنگ و باور ماست که یکی از شاخصه های انقلاب اسلامی مبارزه با استکبار است.

 

وی همچنین افزود: امام فرمودند اسرائیل غده سرطانی است پس با غده سرطانی نمیشود کوتاه آمد و کنار آمد و غده سرطانی فرصت پیدا کند به زودی پخش خواهد شد، لذا باید از بین برود.

 

وی به دیدگاه های امام و رهبری در این راستا اشاره کرد و گفت: امام و رهبری یک روح بودند در دو کالبد و انقلاب بعد از امام در خط مستقیم حرکت کرده است و مبارزه با صهیونیست در هدف هر دو مشترک است.

 

وی به مناسبت ۲۰خرداد شهادت آیت الله سعیدی اشاره و این شهید را مبارزی در خط امام و مقاوم خواند که در سال ۴۹ در زندان پهلوی شهید شد.

 

سپهوند به سالروز عزل بنی صدر بعد از رای مجلس و به دستور امام خمینی اشاره کرد و گفت: این موضوع نشان دهنده این است که هر کسی که پستی میگیرد باید قدر آن را برای خدمت به مردم بداند و این انقلاب در راه خد استوار است.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
تازه ترین اخبار
عکس هفته ازناخبر
گزارش تصويري
مصاحبه