نایب رئیس شورای شهر تاکید کرد؛

نایب رییس شورای اسلامی شهر ازنا ضمن انتقاد از پخش خبر شب گذشته در خصوص رضایت شورا و قانع شدن از پاسخگویی گفت: شهردار ازنا با دادن تعهدات و دریافت تذکر فعلا به کارش ادامه خواهد داد.

کد خبر: ۱۲۹۵۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۵

سید مسعود صالحی در گفتگوی اختصاصی با ازناخبر با اشاره به جلسه شب گذشته شورا در خصوص استیضاح شهردار گفت: مواردی وجود داشت که شورای شهر را برآن داشت با طرح سوالاتی مهم شهردار را استیضاح کند.

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهرازنا خاطر نشان کرد: استیضاح با چهار رای موافق به صحن شورا آمد تا شهردار در خصوص موارد مهم و موضوعات اساسی پاسخگو باشد.

 

وی گفت: درخصوص نیروهای مازادی که با سفارش برخی افراد به شهرداری تحمیل شده اند و بدون مجوز استخدام شدند و باید خارج شوند، شفاف سازی شهرداری در معاملات، مناقصات، مزایدات و امور پیمانکاران، شفاف سازی در امور مالی وترازمالی شهرداری، استفاده از نیروهای متعهد ومتخصص در پست‌های کلیدی، توجه ویژه به مناطق محروم شهر بویژه شهرک شهید فریدونی، چالسبار، اصغرآباد، فاز یک و دو، مسکن مهر و شهرک المهدی همچنین توجه ویژه به وضعیت حقوقی کارگران و نظارت بیشتر برکیفیت اجرای پروژه های عمرانی از جمله موضوعات اصلی شورای شهر برای استیضاح بود.

 

صالحی خاطرنشان کرد: شورای شهر از پاسخ شهردار قانع نشد و به وی کارت زرد داد همچنین از شهردار تعهد گرفته شد تا به موارد مطرح شده توسط شورا رسیدگی کند.

 

نایب رئیس شورای شهر ازنا در پایان تصریح کرد: چنانچه شهردار به وظایف محوله وتعهدات خود که ازطریق شورا به نامبرده ابلاغ شده عمل نکند، اعضای شورای شهر مجددا به وظایف قانونی خویش که همان استیضاح مجدد می‌باشد عمل خواهد کرد.

 

این ها در حالیست که سیدمرتضی موسویان شهردار ازنا شب گذشته و پشت درب‌های بسته استیضاح شد و رئیس شورای شهر از ورود خبرنگاران جلوگیری کرد.

باید دید که چه اتفاقاتی پیش روی شهرداری ازنا خواهد بود...

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: