امام‌جمعه ازنا:

امام‌جمعه ازنا گفت: شهید مطهری یکی علماء بزرگی است که از زمان خود فراتر بود و یک منظومه فکری پاسخ‌گو برای حل شبهات جوانان است که مورد تأیید مقام معظم رهبری و امام راحل است.

کد خبر: ۱۲۹۴۵
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۱

به گزارش ازناخبر، حجت‌الاسلام علی سپهوند امام‌جمعه ازنا در دیدار با پاسداران شهرستان ضمن خیرمقدم و تبریک اعیاد نیمه شعبان اظهار داشت: تنها راه رسیدن به خدا که در قران به پیامبر سفارش شده اعتدال و بصیرت است که با تبعیت از علم آگاهی هست و نوعاً عقیدتی و سیاسی مطرح می‌شود.

 

وی با اشاره به مقام شهید مطهری افزود: در این فضای گفتمان دانش‌محور یکی از شاخص‌ها آن شهید است که ایشان یک منظومه فکری برای افراد اهل مطالعه است و هرکسی که به دنبال مطالعه و رفع شبهات است کتاب‌های شهید مطهری می‌تواند پاسخ‌گو آن‌ها باشد.

 

امام‌جمعه ازنا با اشاره به مقام شهید مطهری افزود: در این فضای گفتمان دانش‌محور یکی از شاخص‌ها آن شهید مطهری است که ایشان یک منظومه برای افراد اهل مطالعه است و هرکسی که به دنبال مطالعه و رفع شبهات است کتاب‌های شهید مطهری متواند پاسخ‌گو آن‌ها باشد.

 

وی با اشاره به انحرافات در جامعه بیان کرد: در جامعه دو انحراف رسوخ کرده یکی از آن‌ها تمدن غرب است که در قرون‌وسطا با پیشرفت علم در غرب و به دلیل تحریف دین مسیحیت شخصی سازی آن دیگر تفاهمی با علم نداشت و به همین باعث شد دین از سیاست جدا شود.

سپهوند خاطرنشان کرد: این شبهه در جامعه است که در دین اسلام دین و علم دو بال هستند که در یک مسیر حرکت می‌کنند و این شبهه را در کتاب‌های شهید مطهری پاسخ‌گو است.

وی گفت: شهید مطهری یکی علماء بزرگی است که از زمان خود فراتر بود و یک منظومه فکری پاسخ‌گو برای حل شبهات جوانان است که مورد تأیید مقام معظم رهبری و امام راحل است.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: