باحضور شورای شهر، شهردار، نیروی انتظامی، اداره ارشاد، هیات کوهنوردی، محیط زیست، اصحاب رسانه وفعالان ودوستداران طبیعت درشهرداری ازناجلسه ای برپاشد.

کد خبر: ۱۲۹۳۷
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۷

به گزارش ازناخبر، دراین جلسه باتوجه به شرایط اردیبهشت ماه وجذب گردشگر راهکارهایی جهت انتخاب یک روز ومکانی مناسب ودردسترس عموم جهت برپایی جشن نیمه شعبان وروز طبیعت اشترانکوه ولاله های واژگون ارائه شد.

 

خبرتکمیلی دراین خصوص پس از رایزنی مسئولین وانتخاب اعضا، نحوه برگزاری اجراکنندگان توسط رسانه های شهر ونصب بنروتبلیغات حضور همه مردم شهر ارائه خواهدشد تاروزمفرحی را پیش رو داشته باشند.

 

محمد رسولی رئیس شورای شهر ازنا در این مراسم گفت: این جشن در جهت معرفی ازنا و جاذبه های گردشگری شهرستان است.
وی ادامه داد: این کار از وظایف ما میباشد و از ویژگیهای شهرستان ازنا چهار فصل بودن آن است و بهترین فصل سال در منطقه اردیبهشت ماه میباشد که هدف ما برگزاری جشن در این فصل سال خواهد بود.

 


سپس محمد لک رئیس اداره ارشاد شهرستان ازنا گفت: با توجه به اعیاد شعبانیه و برگزاری مراسمی که در نظر گرفته شده با رویکرد معرفی جاذبه های گردشگری در شهرستان ازنا ضمن دعوت از مردم جهت شرکت در این مراسم شاد ما نیز با هنرمندان رایزنی نمودیم تا با گروههای منسجمی در این این مراسم با اجرای موسقی شاد سنتی و محلی و در کنار آن برپایی غرفه های لباس های محلی و بختیاری ،پخت نان محلی، آش محلی جهت پذیرایی از میهمانان را پیشنهادی میدهیم.

 

وی در پایان خواستار حمایت مالی جهت اجرای این برنامه ها شد.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: