جلسه کمیسیون تنظیم بازار شهرستان ازنا، به ریاست معاون فرماندار و با حضور اعضای کمیسیون ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد.

کد خبر: ۱۲۹۳۶
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۳

به گزارش ازناخبر، راضیه پوریان گفت : با توجه به در پیش رو بودن ماه مبارک رمضان تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان باید انجام گیرد.

 

معاون فرماندار ازنا با اشاره به نقش مهم شبکه بهداشت و درمان شهرستان در نظارت بر عرضه مواد غذایی سالم گفت: باید با تشکیل گشت های مشترک با محوریت مأمورین مرکز بهداشت در ازعرضه مواد غذایی غیربهداشتی در شهرستان جلوگیری صورت گیرد.

 

این نشست با هدف بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی تامین و توزیع اقلام اساسی ، اتخاذ تدابیر و کنترل بازار تشکیل شده مقرر گردید استمرار فعالیت گشت های اصناف، شبکه بهداشت و گشتهای مشترک با هدف حضور محسوس بر بازار و برخورد با متخلفین تاکید شد.

 

پیگیری جهاد کشاورزی جهت تامین گوشت قرمز و سفید جهت ماه مبارک رمضان، تشکیل جلسه توسط اداره صنعت، معدن وتجارت با حضور اتاق اصناف و روسای اتحادیه های صنفی شهرستان جهت تصمیم گیری در خصوص برگزاری بازارچه با هدف حمایت از مصرف کننده، تشدید نظارت بر قیمت کالاهای اساسی توسط بازرسان اداره صنعت، معدن وتجارت و تعزیرات حکومتی شهرستان و اتاق اصناف برخی از مصوبات این جلسه بود .

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: