جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان به مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و هفته جوان به ریاست خانم پوریان معاون فرماندار و سایر اعضای جلسه در محل فرمانداری برگزار شد.

کد خبر: ۱۲۹۳۳
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۵

به گزارش ازناخبر، راضیه پوریان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز و پاسدار گفت : برنامه هایی که در راستای ستاد ساماندهی جوانان انجام می شود باید کاربردی بوده و می بایست از حضور متخصصان و کارشناسان در این راستا استفاده کرد.

 

معاون فرماندار ازنا افزود: با دید کاربردی و هدفمند نسبت به برگزاری جلسات اقدام خواهد شد و دبیر جلسات پیگیری های لازم و جدی را جهت عملی شدن مصوبات بعمل آورد.

 

وی در ادامه تصریح کرد: یکی از اهداف ستاد ساماندهی جوانان کاربردی تر شدن جلسات در آینده است و هر یک از اعضا باید با پیشنهادات کارشناسی شده در جلسه حضور پیدا کند.

 

پوریان گفت: هدف از اجرای برنامه ها در هفته جوان این است که این امر در آینده نیز استمرار داشته و آغاز انجام کارهای بزرگتری برای جوانان باشد.

 

در ادامه مجتبی نوری مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان برنامه های قابل اجرا طبق روز شمار اعلام کرد.

 

وی خاطر نشان کرد: از جمله برنامه هایی که در هفته جوان با همکاری اعضا انجام خواهد شد می توان به برنامه های فرهنگی، ورزشی، تجلیل از جوانان نخبه و موفق و... اشاره کرد.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: