جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی و سند ملی توسعه سلامت با ریاست معاون فرماندار شهرستان ازنا و با حضور سایر اعضای جلسه در محل فرمانداری برگزار گردید.

کد خبر: ۱۲۹۲۹
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۱

به گزارش ازناخبر، خانم پوریان معاون فرماندار شهرستان ازنا ضمن تاکید بر هماهنگی و همکاری کلیه دستگاههای اجرای در راستای اجرایی شدن سند توسعه سلامت گفت: هر جامعه ای که در عرصه سلامت گام های بلند و موثری برداشته است، توانسته به بسیاری از اهداف و برنامه ریزی های بلند مدت و کوتاه مدت خود دست یابد. 

 

پوریان با اشاره به اینکه ادارات و نهادهای سطح شهرستان با شبکه بهداشت و درمان در حوزه بهداشت و سلامت شهروندان و اجرایی شدن سندملی توسعه سلامت باید مشارکت فعالانه ای داشته باشند، خاطر نشان کرد: همه ما باید در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی وضعیت بهداشتی شهروندان تلاش کنیم و البته برای تحقق این مهم تلاش، اهتمام و تعامل شهروندان نیز بسیار موثر و سودمند خواهد بود.


در ادامه جلسه دکتر قیصری رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ازنا به بیان گزارشی از وضعیت موجود جامعه در حوزه مسائل بهداشت و سلامت فراد در شهرستان و همچنین تشریح وظایف ادارات مرتبط در راستای اجرای سند توسعه سلامت پرداخت و خواستار همکاری کلیه ادارات شد.
در ادامه این جلسه اعضاء به منظور بررسی مشکلات بهداشتی موجود در سطح شهرستان و ارایه راهکارهای مناسب جهت حل این مشکلات و چالش های این حوزه به بحث و گفتگو پرداختند و راهکارهایی توسط اعضاء حاضر در جلسه به منظور ارتقاء سطح بهداشت و سلامت و ایجاد امنیت غذایی شهرستان ارایه شد.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: