فرماندار ازنا: بنیاد شهید و امور ایثار گران باید طی یک اقدام جدی نسبت به برنامه ریزی و کار فرهنگی گسترده نسبت به ترویج فرهنگ شهدا در شهرستان ازنا و در بین جوانان اقدام نماید.

کد خبر: ۱۲۹۱۸
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۸

به گزارش ازناخبر:به مناسبت سالروز شهادت شهید آوینی و روز هنر انقلاب اسلامی حجت الاسلام سپهوند امام جمعه ، فرماندار شهرستان ازنا ، قربانی مشاور استاندار لرستان در امور ایثارگران ، زرین جویی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران ، حجت الاسلام مهدوی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان، رئیس حوزه هنری استان و تعدادی از مدیران شهرستانی با خانواده شهیدان باقری دیدار نمودند

 

در این دیدار محمدی نژاد فرماندار شهرستان ضمن ادای احترام به پدر و مادر شهیدان گرانقدر باقری گفت : بازدید از خانواده شهدا کمترین کار و یک کار معمول است که صورت میپذیرد.

 

وی در ادامه تصریح کرد : باید با هماهنگی دستگاه های مربوطه اقدامی را انجام دهند تا اثری ماندگار و شاخص از شهدا ایجاد شده و یاد و خاطره آنها را در دل بیننده زنده نماید .

 

هرکدام از شهدا با هنر نمایی و تقدیم جان خود در راه دین و میهن حماسه ای را خلق کردند ، اما بزرگترین حماسه را پدران و مادران شهدا بوجود آورده اند که با تربیت و آموزه های اسلامی و قرآنی این شهدا را تقدیم انقلاب کرده اند.

 

فرماندار شهرستان ازنا در پایان تاکید کرد : بنیاد شهید و امور ایثار گران باید طی یک اقدام جدی نسبت به برنامه ریزی و کار فرهنگی گسترده نسبت به ترویج فرهنگ شهدا در شهر و در بین جوانان اقدام نماید تا بازخورد و تاثیر این کار ارزشمند موجب اصلاح در رفتار نسل جوان شود ، چراکه وجود ارزشمند شهدا همچون سدی مستحکم در برابر تهاجم فرهنگی دشمن میتوان ایستادگی کند.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
تازه ترین اخبار
عکس هفته ازناخبر
گزارش تصويري
مصاحبه