به مناسبت آغاز سال جدید؛

نمایندگان بانوان ادارات و تشکل های غیردولتی با فرماندار شهرستان ازنا دیدار و گفتگو کردند.

کد خبر: ۱۲۹۱۶
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۵

به گزارش ازناخبر، محمدی نژاد ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید و آرزوی موفقیت، خاطر نشان کرد: هدف ما از حضور بانوان در پست های مدیریتی شهرستان استفاده از ظرفیت جامعه بانوان است که انتظار داریم با تمام ظرفیت و توان بالا در این پست ها به ایفای نقش بپردازند.

 

فرماندار شهرستان ازنا در ادامه افزود: نیمی از جمعیت جامعه را بانوان تشکیل می دهند و نمی‌توان تاثیر حضور آنها را در نقش های تخصصی نادیده گرفت.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان ازنا گفت: پیگیری بانوان در انجام امور قابل توجه و تحسین برانگیز است و می‌توان به این موضوع به عنوان یک نقطه قوت نگریست.

 

محمدی نژاد که معاونش یک بانوی ازنایی است، به نقش بانوان در توسعه و گسترش دین اسلام اشاره داشت و گفت: تفکر قرآنی و تربیت اسلامی مادران است که جوانانی با اندیشه و تفکر انقلابی تقدیم جامعه میکند، که با نثار جان خود به دفاع از دین و میهن در برابر دشمن به مبارزه می پردازند.

 

فرماندار ازنا در ادامه به برخی از مشکلات اجتماعی بانوان نیز اشاره کرد و گفت: برخی از مشکلات که در جامعه وجود دارد و منجر به طلاق عاطفی در بین خانواده ها و جدایی آنها می‌شود را می‌توان با ورود مشاوران و افراد باتجربه و دلسوز از بروز آنها جلوگیری کرد.

 

وی در ادامه افزود: همانگونه که در زمینه های عمرانی و درمانی مجمع خیرین وجود دارد باید پیگیری های لازم جهت تشکیل مجمع خیرین در حوزه مشاوره و خانواده نیز بعمل آید چرا که این امر یک موضوع مهم و کلیدی در حوزه خانواده طلقی میشود.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: