در اداره تربیت بدنی ازنا؛

تجلیل از شهدای ورزشکار شهرستان ازنا با حضور مسئولین و خانواده های شهدای والامقام ورزشکار این شهرستان برگزار شد.

کد خبر: ۱۲۸۹۸
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۲

به گزارش ازناخبر، این مراسم با حضور سپهوند امام جمعه شهرستان، فرمانده سپاه، فرماندار، رئیس بنیاد، نوری رئیس اداره ورزش وجوانان وخانواده های شهدای والامقام ورزشکار شهرستان ازنا در محل اداره ورزش وجوانان برگزار شد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان با یادآوری خاطرات شهدای ورزشکار شهرستان ازنا گفت: شهدای ما علاوه بر ورزش در اخلاق هم سرآمد بودند.
مجتبی نوری افزود: در نظر داریم سالن های ورزشی در تمام شهرستان را به نام شهدای عزیز ورزشکار شهرمان مزین و نامگذاری نمائیم.

 

در ادامه این مراسم فرماندار شهرستان ازنا ضمن خیر مقدم به خانواده های شهدای ورزشکار گفت: امروز ما به دنبال تربیت قهرمانانی هستیم تا نام ایران وپرچم ایران عزیز را در دنیا به رخ بکشیم و کاری پسندیده است اما آن چیزی که نباید فراموش شود این است که یادمان نرود قهرمانان واقعی شهدای ما هستند که پا بر روی غرور خود گذاشتند وعاشقانه جان عزیزشان را تقدیم نظام و انقلاب و آرمانهای مقدس نظام اسلامی نمودند و باید قدردان این جانفشانی ها و الگو سازی ها باشیم.

 

محمدمحمدی نژاد خاطر نشان کرد: هدف ما از این نشست ها این است که به جامعه بگوئیم که این نظام وامنیت ما برگرفته از خون شهدای عزیزمان است.

 

وی افزود: تلاش ما در همه جلسات زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا وتلاش برای این است که خود و مسئولین رهرو شهدای عزیزمان باشیم.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: