جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان ازنا به ریاست فرماندار و با حضور سایر اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

کد خبر: ۱۲۸۹۰
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۲

به گزارش ازناخبر، محمدی نژاد فرماندار شهرستان ازنا گفت: یکی از ضرورت های شهرستان احداث و تجهیز آزمایشگاه مرکزی به منظور بالابردن تجارب و توانمندی های دانش آموزان و دانشجویان این شهرستان میباشد.

 

وی در ادامه تصریح کرد: همانگونه که با شروع به کار پژوهش سرای آموزش و پرورش شاهد شکوفایی و بروز استعداد های دانش آموزان این شهرستان بوده ایم، وجود آزمایشگاه مرکزی نیز می‌تواند بسیار مهم و ارزشمند باشد.

 

محمدی نژاد تاکید کرد: فعالیت تمامی مدارس غیر انتفاعی باید متناسب با قوانین مربوطه باشد و باید به هر کدام که از موضوع مجوز خود انحراف پیدا کرده اند تذکر داده شود و برابر ضوابط عمل شود.

 

فرماندار ازنا افزود: مدارسی که در حاشیه شهر قرار دارند باید ازهمه جهات از جمله فضای آموزشی، نحوه تدریس و آموزش، پرسنل و معلمین مدرسه با سایر مدارس برابر باشند و جذبه داشته باشند تا والدین نسبت به ثبت نام دانش آموزان خود در آن مدارس از خود اقبال نشان بدهند.

 

وی گفت: از دیر باز نوع دوستی و سخاوتمندی مردم لرستان زبان زد بوده است و از آنجایی که در هفته های پایانی اسفند ماه ۹۶ بسر می‌بریم و نوروز 97 را در پیش رو داریم فرصت خوبی است که با اجرای هفته نیکو کاری با حضور دانش آموزان و دریافت هدایا و کمک ها به قدر توان آنها در نهادینه شدن این فرهنگ در دانش آموزان قدم برداریم.

 

محمد نژاد در ادامه تصریح کرد: یکی از آیین های سنتی که در جامعه وجود دارد و مورد استقبال دانش آموزان و جوانان و نوجوانان قرار دارد مراسم چهارشنبه سوری است که باید با در نظر گرفتن تمهیدات لازم توسط دستگاه های مربوطه از میزان آسیب های آن کاسته شود.

 

وی در ادامه افزود: باید تمام تلاش خود را جهت برقراری امنیت و آرامش همیشگی در شهر به کار ببریم و تمامی ادارات و دستگاه های شهرستان میبایست وظایف خود را جهت ارائه خدمات به شهروندان به کار ببندند.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: