به همت انجمن هنرهای نمایشی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ازنا از هنرمندان و گروه های تئاتری که در سطح شهرستان اجرای عموم داشته اند تجلیل شد.

کد خبر: ۱۲۸۸۷
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۶

به گزارش ازناخبر، در این مراسم با حضور خانم پوریان معاونت فرمانداری، محمد لک مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، هادی مرادی عضو شورای شهر، محسن لک نائب رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان لرستان و مسئول انجمن شهرستان و هنرمندان و عوامل گروه های نمایشی " آواز ستاره ها" و "ویزارد" در محل اتاق کنفرانس اداره ارشاد ازنا برگزار شد.

 

در ابتدای جلسه محمد لک مدیر اداره ارشاد ضمن خیر مقدم به مدعوین و هنرمندان از زحمات انجمن هنرهای نمایشی و هنرمندان گروه ها تشکر کرد و گفت: سال ۹۶ یکی از پرکارترین و موفقیت آمیزترین سال های تئاتر شهرستان بوده است.

 

وی ابراز امیدواری کرد: این فعالیت ها ادامه دار و پر بارتر از گذشته باشد و اداره ارشاد آمادگی کامل دارد که همکاری کامل و لازم را با هنرمندان تئاتر داشته باشند.

 

در ادامه راضیه پوریان معاون فرمانداری ازنا ضمن تشکر از فعالیت های هنرمندان تئاتر ازنا در طی سال و ایام دهه فجر قول مساعد داد که با هماهنگی فرماندار و اداره کل ارشاد استان پیگیر تکمیل پروژه آمفی تئاتر مجتمع ارشاد ازنا باشند.

 

وی در ادامه افزود: مجموعه فرمانداری آمادگی هر گونه همکاری با جامعه هنری شهرستان و اهالی تئاتر را دارند.

 

پوریان قول مساعد داد که در جلسات فرهنگی سطح شهر چند تن از هنرمندان به نمایندگی اهالی فرهنگ و هنر در جلسات حضور داشته باشند.

 

در ادامه هادی مرادی عضو شورای شهر که خود از هنرمندان قدیمی عرصه تئاتر است ضمن تشکر از هنرمندان انجمن قول مساعد داد که همچون سال های گذشته شورای شهر و شهرداری آماده همکاری جهت هر چه بهتر برگزار شدن جشنواره منطقه ای اتودهای نمایشی باشند.

 

محسن لک مسئول انجمن هنرهای نمایشی ازنا ضمن تشکر از حضور مسئولین و هنرمندان گروه های نمایشی، گزارشی از عملکرد دوره مدیریت ۷ ساله خود از سال ۸۹ تا کنون بیان کرد.


وی گفت: در این مدت انجمن ازنا به همت هنرمندان خود دو سال به عنوان انجمن نمایش برتر استان انتخاب شده و دو دوره جشنواره منطقه ای اتودهای نمایشی به میزبانی ازنا برگزار گردیده و هم اکنون ازنا دارای دو گروه ثبت شده تئاتر است.

 

لک افزود: در سال جاری که یکی از پرکارترین سال های نمایش در چند سال اخیر بوده بیش از ده نمایش صحنه ای و خیابانی جهت اجرای عموم و حضور در جشنواره ها تمرین و به صحنه رفته اند.

 

وی گفت: با همکاری مسئولین شهرستان و استان و مذاکرات با مرکز هنرهای نمایشی پلاتو نمایش ازنا ساخته خواهد شد و هفتمین جشنواره اتودهای نمایشی در سال ۹۸ برگزار خواهد شد.

 

در ادامه آقایان نوید قیصری گودرزی و حمید امیری به نمایندگی از هنرمندان حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را جهت بهبود شرایط تئاتر ازنا بیان نمودند.

 

در پایان جلسه با لوح تقدیر از زحمات هنرمندان و عوامل دو گروه نمایش که در سطح شهرستان اجرای عموم داشته اند تقدیر شد.

 

همچنین هنرمندان ازنا به پاس زحمات و همکاری های مجموعه فرمانداری با هنرمندان تئاتر و انجمن هنرهای نمایشی و انتخاب خانم پوریان به عنوان اولین زن در استان لرستان که به سمت معاونت فرمانداری منصوب شده اند با اهدا گل و کتاب تقدیر کردند.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: