نماینده مردم الیگودرز ضمن اشاره به پروژه قمرود و تبعات ناشی از آن، از مراجع درخواست نموده به مسئولین اجرایی توصیه نمایند با توجه به لزوم رعایت حق الناس، تصمیماتی اتخاذ نمایند که حق و حقوق مردم الیگودرز به آنان بازگردانده شود.

کد خبر: ۱۲۸۸۵
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۷

به گزارش ازناخبر، انگونه که در خبر ها آمده بود "نماینده مردم الیگودرز روز گذشته با مراجع عظام قم دیدار و گفتگو کرده و در این دیدار ضمن اشاره به پروژه قمرود و تبعات ناشی از آن، از مراجع درخواست نموده به مسئولین اجرایی توصیه نمایند با توجه به لزوم رعایت حق الناس، تصمیماتی اتخاذ نمایند که حق و حقوق مردم الیگودرز به آنان بازگردانده شود"

 

تردیدی نیست که آقای دکتر خدابخشی یکی از نمایندگان پرتلاش استان بوده و در حوزه های مختلف اعم از بومی گرایی، عمران توسعه، جذب خدمات و تجهیزات و... اقدامات قابل توجهی را در جهت خدمت به مردم خوب حوزه انتخابیه خویش انجام داده که اقدام اخیر نیز در همین راستا قابل ارزیابی است.

 

اما نکته ای که در این میان مغفول مانده است حق و حقوق مردم شهر ازنا است که چندین سال است آب شهرستان الیگودرز را تامین نموده و وزارت نیرو پول آن را از مردم الیگودرز می گیرد اما معلوم نیست حق آبه ازنا چه می‌شود؟!!

 

نگارنده پیش تر هم در مقاله ای معروض داشتم که منابع آب در زمان مدیریت نماینده سابق الیگودرز بر آب منطقه ای از استان خارج شد، و انتظار می رفت با توجه به تعامل خوبی که با وزارت نیرو وجود داشت جبران مافات می شد هر چند در تکمیل سدهای خاکی الیگودرز اندکی از این حق محقق شد اما سهم مردم ازنا نادیده گرفته شد و حتی آبگیری سدکمندان هم بعد از گذشت چندین سال همچنان در هاله ای از ابهام است!!!

 

اکنون انتظار می رود به همان میزان که این نماینده محترم به رعایت حق الناس برای احقاق حقوق همسایگان خوب الیگودرزی از سوی مسئولان شهر قم معتقد است ، مسئولان الیگودرزی هم نسبت به باز گرداندن حقوق مردم ازنا همین احساس را داشته باشند چرا که فرمود: آنچه برای خویش نمی پسندی برای دیگران هم مپسند!!!

نویسنده : محسن دهقان نژاد_کارشناس ارشد مدیریت اجرایی

مطالب مرتبط:
برچسب ها: قمرود الیگودرز ازنا 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: